J. KOPPEL SOEST. Oud-Soester 19-voudig kampioen. UW HAAR IN DE HOEK. is de natuurlijke omlijsting en versiering van Uw gelaat. DAMESKAPSALON Burgerlijke stand. DINSDAG 1 JUNI 1954. 32e JAARGANG No. 43. SOESTER OURANT Verschijnt iedere Dinsdag en Vrijdag. Abonn. per kwart, 1.85 - per post 2.00 UITGAVEDRUKKERIJ SMIT SOESTDIJK BUREAU VOOR REDACTIE EN ADMINISTRATIEVAN WEEDESTRAAT 35 TELEFOON No. 2566 POSTGIRO No. 126156 Ie PRIJS VOOR DE KNOLLENPLUKKERS. Op het nationaal concours voor Harmonie- Accordeon- en Boerenkapellen te Zetten hebben de Soester Knollenplukkers Zater dag een eerste prijs behaald in de le afde ling met 339 punten, welk puntental te vens het hoogst behaalde van het concours was. In de ere-wedstrijd behaalden de Knollen- plukkers de 2e prijs, hetgeen een goede prestatie was, daar er voor de 2 concours- dagen slechts drie prijzen beschikbaar wa ren gesteld. De uitgevoerde werken warep: 1. Im Mo torwagen (Galop). 2. Süsze Stunden (wals). Het jury-rapport vermeldde over de Knol lenplukkers o.m.: „Goed verzorgde tech niek. Goed van tempo. Goede bassen en clarinetten. Het geheel maakte een be schaafde indruk. Pittig en in zeer goed rythme uitgevoerd. Goede prestatie". De muziek was ingestudeerd onder leiding van de dirigent van P.V.O., de heer Mari- nus Larssen, aan wie een deel van het succes toekomt. TERAARDEBESTELLING II. ROLLMANN. Woensdag is de heer H. Rollmann, in le ven directeur van de Anker Emaille Fa brieken alhier en van de AlTtien Gesel schaft Rollmann und Tovar, op 53-jarige leeftijd overleden. De overledene verliet Duitsland in 1933, waar hem een groot bedrijf en zijn na tionaliteit werd afgenomen en werd eige naar van het bedrijf van de heer Tabernal te Soestduinen, waarin hij begon met de productie van emaille keukengerei. Na in de oorlog ondergedoken te zijn geweest, bouwde hij na 1945 het bedrijf te Soestdui nen uit tot een grote onderneming. Zijn pogingen, om het bedrijf te Duitsland te rug te krijgen, werden in 1952 beloond. In dat jaar werd de overledene directeur van de Rollmann und Tovar A. G. te Hamm en werden weer 700 man pe.rsoneel aan zijn leiding toevertrouwd. De overledene was na de bevrijding de eerste in ons land, die als statenloze de Nederlandse nationaliteit verkreeg. Zowel te Soestduinen als in Duitsland was de heer Rollmann bij zijn personeel zeer ge zien, om zijn beminnelijk karakter en gro te werkkracht. Zaterdagmiddag, te 3 uur, had te Baarn, op de nieuwe Algemene Begraafplaats, de teraardebestelling plaats, waarvoor grote belangstelling bestond. Het waren zeer ve len, die de overledene de laatste eer be wezen, waaronder het voltallige personeel uit de Soester fabriek, van de Gooisch Stichtsche Aero Club, vertegenwoordigers van de Minister van Economische Zaken en vele anderen. Een schat van bloemen, waaronder ook uit Duitsland, markeerde de groeve, waar de velen afscheid namen. De adjunct-directeur van de fabriek te Soestduinen, de heer F. Kuinders, alhier, was de eerste spreker, die in bewogen woorden de nagedachtenis van de overle dene eerde. Spr. schetste de overledene als iemand met grote kracht, doorzettings vermogen en capaciteiten, doch die niet al leen geëerd werd als fabrikant, die uit de puinhopen van zijn bedrijf te Soestdui nen weer een fabriek maakte, savoir vi- vre bekendheid genoot en waardoor vele De Nederlandse kaasmaker, J. Stalling hof, die in het voorjaar van 1950 vanuit Soest naar Canada emigreerde, is thans werkzaam bij de Northern Alberta Dairy Pool te Millet, Alberta. In 1953 heeft hij kans gezien 19 van de 20 prijzen te winnen, welke door het De partement van Landbouw in Alberta be schikbaar worden gesteld voor kaasma kers in de provincie. De heer Stallinghof was niet in staat de laatste prijs te win nen, doordat een concurrerende kaasma ker over een moderne installatie beschik te voor het reinigen van de melk. Iedere prijs heeft n.1. betrekking op een bepaalde eigenschap van de kaas. Van de totale hoeveelheid bereide kaas (cheddar cheese) kon in het bedrijf, waar betrokkene de leiding heeft in de kaas makerij, 98,6 °/o in de eerste klasse ge plaatst worden. Mede door de verworven publiciteit is er thans een vrij grote vraag ontstaan naar deze kaas en de prijs is 10-15 °/o hoger dan de gangbare prijzen. In verband met de behaalde successen kreeg de heer Stallinbhof bezoek en werd hij geluk gewenst door dr A. S. Tuinman, Landbouw- en Emigratieattaché bij de Nederlandse Ambassade te Ottawa, mr M. S. Cooke, Supervisor Settlement Service en mr J. A. M. van Grevestein, Directeur van de Nederlandse Emigratiedienst te 's-Gravenhage. zakenrelaties tot vrienden kreeg. Spr. memoreerde, dat zijn gezondheid in de laatste tijden niet meer zo goed was, doch dat hij zijn levenswerk wilde afmaken. Spr. dankte voor de liefde en hartelijkheid ondervonden. Dr. Holtermann sprak namens de firma Rollmann und Tovar A.G. „U scheidt van ons in de tijd tussen Pasen en Pinksteren, waarin de schoonheid van de natuur van ons aardse vaderland weer opbloeit. U zingt mee in het eeuwige lied, zoals ook wij vroeger of later zullen doen. Wij bid den U de eeuwige rust in vrede toe", zei deze vertegenwoordiger van de Duitse fa briek. De heer H. Meerdink sprak namens het personeel, hetwelk te Soestduinen werkt. Deze memoreerde het zware verlies, het welk ook het personeel door dit verschei den lijdt en memoreerde dankbaar de na gedachtenis van de overledene, die door zijn personeel zeer bemind werd en al tijd voor hen klaar stond. Spr. releveerde de zware tijd van de oor logsjaren en de wederopbouw van de fa briek en zei, dat het pefsoneel het werk van de overledene met kracht zal voort zetten. De heer E. Levy, bestuurslid van de Ned. Ver. van Emaille-fabrieken, wees erop hoe de absolute eerlijkheid, de grote werk kracht en het organisatievermogen van de overledene het mogelijk hadden gemaakt, dat de overledene - in Duitsland geboren - voorzitter werd van deze Nederlandse ver eniging. Spr. roemde de overledene als 'n humaan mens, die grote tolerantie en eer bied voor anderen bezat. De heer De Geus van den Heuvel uit Hil versum, bestuurslid van de Gooisch Stichtse Aero Club, nam afscheid van een vriend en van een enthousiast sportvlie ger, die een van de mede-oprichters was van het vliegveld te Hilversum. Al vloog de overledene de laatste tijd niet meer wegens een oogafwijking, hij leefde nog steeds erg mee met het wel en wee van de Club en een week geleden was hij nog present op het sportvliegers-festijn te Oudewater. De heer E. Huneus te Baarn sprak als vriend zeer bewogen woorden ten af scheid, waarna de zoon van de overledene in de Hollandse en Duitse taal dank bracht voor het grote medeleven van ve len. Ds. Bahnmüller uit Hilversum sprak naar aanleiding van psalm 103 en besloot met het Onze Vader. TWEE HECTARE BOS IN VLAMMEN. Zaterdagnacht, te ongeveer 2 uur, werd de brandweer gealarmeerd voor een bos brand nabij de Sintelcokes Centrale. Een grote oppervlakte dennenbos bleek in brand te staan. Met de nevelspuit en hulp van militairen werd de vuurzee bedwon gen, waarbij 3000 liter water werd ver bruikt. Terwijl de nevelspuit opnieuw de tank ging vullen, werden de bossen onder be waking gesteld van militairen, daar 't ver moeden bestond, dat de brand was aan gestoken en een tweede brand niet denk beeldig was. Dit bleek een goede maatre gel, want een half uur later stond weer een bosgedeelte in brand. De nevelspuit bood ook nu uitkomst, zodat een grote ramp voorkomen werd. In totaal werd twee hectare bos ver nield. Naar de dader(s) van deze branden wordt door de politie gezocht. 3e OPEN TAFELTENNISKAMPIOEN SCHAPPEN. Het laatste onderdeel van het door Shot georganiseerde tournooi is een prachtig sluitstuk geworden. Des middags werd er in de hoofd-overgangs-klasse gestreden om de Cor du Buy-cup. Vele mooie partijen werden er verspeeld. H. Heyzenberg (Hilversum), B. van Haar lem (Shot), Smits (Wilskracht), A. van Haarlem (Shot), J. Sertons (Vitus), Dase laar (Shot), Van Oosten (Quick), Van Bo ven (Tuindorp), J. Lambrechts (Over 't Net) en A. Lambrechts (Over 't Net) kwa men door hun poules. In de finale plaatsten zich, zij het na felle strijd, H. Heyzenberg en Van Boven. De ze finale werd verspeeld in de op Zater dagavond georganiseerde demonstraties. De voorzitter van Shot opende deze avond met een toepasselijk woord en heette de vele aanwezigen van harte welkom. Onder de aanwezigen zagen wij o.a. de ge meente-secretaris, de heer Festen; pastoor A. G. Smit, de heer Van Noesel, directeur Gemeentewerken; de voorzitter van de N.T.T.B., afdeling Utrecht, het bestuur van de Soester Sportfederatie, van B.D.C., T.T.V. „Pats", T.T.V. „Vitus" en R.K.T.V. „Wimbledon". Jammer was het voor de vele aanwezigen, dat Cor du Buy wegens ziekte verhinderd was naar Soest te komen, maar in ver schillende demonstratiepartijen werd af en toe zó fantastisch gecombineerd, dat 't publiek ongetwijfeld aan zijn trek geko men is. Dit bleek ook wel uit de ovaties, welke de demonstranten te beurt vielen. Als eerst stond op het programma de fi nale hoofd-overgangsklasse. Met 3-2 be sliste H. Heyenberg (Hilversum) de set in zijn voordeel. J. van Boven (Tuindorp) weerde zich in deze set uitstekend. Vervolgens speelde de internationaal Van Zoelen een demonstratie-wedstrijd tegen A. v. Haarlem (Shot). Hierin bleek, dat de Shot-speler, ondanks zijn aanleg, nog heel wat moet leren om Van Zoelen te kunnen bedreigen. Ook het heren dubbel spel Van Zoelen en Van Haarlem tegen Van Boven en Heyzenberg viel zeer in de smaak. De meeste belangstelling ging uit naar de single tussen Will van Zoelen en Hoyzenberg. Hierin bleef Van Zoelen in 3 sets de meerdere over the comming man Heyzenberg. Als slot van de avond wer den de prijzen uitgereikt aan de diverse kampioenen door de gemeentesecretaris, de heer Festen. Maar hij deed dit niet al vorens de organiserende vereniging te complimenteren met het welslagen van het tournooi en de demonstratie. NED. VER. VAN HUISVROUWEN NAAR AMSTERDAM. Een groot aantal leden van Baarn en Soest van de Ver. van Huisvrouwen bezocht Am sterdam en o.m. de Bijenkorf, Namens de directie van deze zaak werd de dames op zeer interessante wijze een en ander verteld over de organisatie van het bedrijf, het werk van de inkoopsters, de wasbehandeling van verschillende nieuwe stoffen en de opleiding van verkoopsters. Hierna volgde een rondgang achter de schermen en een tocht van de kelder naar de daktuin, welke laatste slechts voor het personeel toegankelijk is en waar het per soneel het twaalfuurtje kan gebruiken. Ook voor de boottocht door Amsterdam's grachten was veel animo. Veel zou hier over te vertellen zijn, doch daarvoor ont breekt de ruimte. De bus voerde de dames daarna naar Ou derkerk aan de Amstel, waar een kopje thee werd gebruikt. Het weer was schit terend, als gevolg waarvan de dames in tens van dit uitstapje hebben genoten. EERSTE RIJWIEL-PUZZLERIT K.P.S. De eerste rit van de door K.P.S. georgani seerde rijwiel-puzzleritten van dit sei- zien is verreden. Een fraai parcours van ruim 17 kilometer voerde de deelnemers door de prachtige bossen van het Kon. Domein, o.a. het Paarden- en Roosterbos. Start en finish waren bij 't kruispunt „De Oranjeboom". Voor deze rit, waarin vele puzzles waren verwerkt, bestond flinke belangstelling en precies te 7 uur ging het eerste koppel van de 38 deelnemende koppels van start. Alle deelnemers volbrachten de rit en al len waren vol lof over de gemaakte tocht. De secretaris van K.P.S., de heer J. Jur- riens, dankte aan 't slot de organisatoren van deze rit en de heren controleurs voor hun medewerking. De prijswinnaars waren: 1. A. Steketee Sr. en Jr., Soestdijk, 7 strafpunten. 2. De Kruijf en v. d. Steeg, Baarn, 9 str.punten. 3. Rading en Mej. Evers, Maarssen, 17 strafpunten. 4. Dames v. d. Kaa en Tim mer, Baarn, 19 strafpunten. 5. Luiten en Bouman, Baarn, 20 strafpunten. 6. Hen driks en v. d. Vroede, Baarn, 20 strafp. 7. Everts en Mej. Franken, Baarn, 24 str. punten. 8. Burgsteden en Van Dijk, Baarn, 24 strafpunten. 9. Dames v. d. Broek en Gerritsen, 24 strafpunten. 10. A. de Leeuw en H. de Leeuw, 24 strafpunten. SOESTER BROMMERS IN TWELLO. Zaterdag organiseerde de Soester Brom fietsclub een bromrit van ca. 100 ki lometer over de Veluwe. Na afloop van deze rit verschenen in Twello een 10-tal S.B.C.-ers aan de start voor een oriëntatierit, over een parcours van 65 kilometer. Zij wisten de Soester kleuren hoog te houden en een 3-tal prij zen mee naar Soest te brengen, n.1. 1 voor de verst komende groep, 1 prijs voor de oudste deelnemer en een extra prestatie- prijs. L.T.C. „SOEST". Soest 1 zegevierde met niet minder dan 80 over Baarn 2 en belandde op de eer ste plaats in haar afdeling, zonder het kampioenschap te behalen, daar de naas te concurrent met eenzelfde puntental, doch met twee gewonnen partijen meer de eretitel toekwam. De uitslagen waren: Heren enkelspel: J. v. NootenV. Coért 06. 06. W. v. d. KampJ. H. van Breukelen 2-6, 4-6. Da mes enkelspel: Mevr. A. ReyndersMej. W. Steenbeek 5-7, 4-6. Mevr. C. v. d. Esch Mej. M. Wilmink 7-5, 4-6, 2-6. Gemengd dubbelspel: Mevr. Reynders en B. Koen- derinkMej. Steenbeek en Van Breuke len 2-6, 3-6. Mevr. N. de Haan en W. v. d. KampV. Coert en Mej. Wilmink 7-9, 2-6. Heren dubbelspel: B. Koenderink en Van NootenCoert en Van Breukelen 1-6, 6-7. Dames dubbelspel: dames v. d. Esch en De Haandames Wilmink en Steenbeek 8-6, 3-6, 4-6. Soest 2 besloot de competitie met een 5-3 overwinning op Weesp 1. De uitslagen waren: Heren enkelspel: G. MuysertB. de Groot 6-1, 6-0. A. van HaarlemE. ten Ham 3-6, 6-3, 6-4. Dames enkelspel: Mej. M. de BussyMevr. G. de Groot 9-7, 12-10. Mej. N. Klein—Mej. W. Leenheer 0-6, 3-6. Gemengd dubbelspel: Mej. L. v. d. Berg en G. MuysertMevr. G. de Groot en B. de Groot 6-2, 4-6, 7-5. Mej. M. de Bussy en L. HornsveldMej. W. Leenheer en E. ten Ham 2-6, 3-6. Heren dubbelspel: v. Haarlem en Horns veldDe Groot en Ten Ham 0-6, 6-4, 6-1. Dames dubbelspel Mej. L. v. d. Berg en Mej. N. KleinMevr. B. de Groot en Mej. W. Leenheer 1-6, 3-6. VOLLEYBAL OLYMPIA. In de prachtige omgeving van Valken veen organiseerde „Chefana" een tournooi, waaraan 2 dames- en 2 heren-teams van „Olympia" deelnamen. De poule-loting was zeer ongelukkig, want zowel de dames als de heren kwamen in dezelfde poule uit. Het resultaat der poules, die uit 4 teams bestonden, was, dat Soest de le en 2e plaats bezette. Voor al Olympia 2 heren speelde een zeer goe de wedstrijd tegen het eerste en verloren maar met 21-19. In de finale dames eindigde de damesaf- deling op de 2e plaats. Huizen ging met de beker huiswaarts. In de finale heren kwamen uit: „De Hal ter, Amsterdam, „Ambon" en „Olym pia 1". Ambon begon goed en stond alras met 80 voor, maar toen kwam het keerpunt en de Soestenaren wonnen met 30-18. Tegen „De Halter" werd een pracht wed strijd gespeeld. Uitstekend ging het tegen elkaar op met zeer goed technisch spel. Door met 30-26 te winnen namen de Soestenaren de beker mee naar huis. Tevoren was bepaald, dat er één game gespeeld werd en de speeltijd 2 x 20 mi nuten zou zijn. Jammer, dat de organisatie niet vlot ver liep, waarvoor „Chefana" aan het einde van het tournooi zijn excuses maakte. In elk geval was het een goede training voor de a.s. promotie-strijd. SERIEWEDSTRIJDEN V.V. „HEES". Zaterdag werden de seriewedstrijden van de Voetbalvereniging „Hees" voortgezet. De resultaten waren: Oranje Leeuwen 1 D.O.S.C. 1 1—0. D.O.S.V. 1—Hees 1 3—2. Verliezersronde: D.O.S.C. 1Hees 1 30. Finale: Oranje Leeuwen 1D.O.S.V. 1 2-2. D.O.S.V. won na strafschoppen. LAAT HET DOOR EEN GOEDE EN REGELMATIGE VERZORGING IN DERDAAD OOK VERSIERENDE OM LIJSTING ZIJN. BRAAMWEG 84 TELEF. 2045 R.K.L.T.V. „WIMBLEDON". De oprichtingsvergadering van de R.K. Tennisvereniging was druk bezocht en reeds direct meldden zich een 30 leden aan. Na de verkiezing van een bestuur, het vaststellen van de statuten en het huis houdelijk reglement, werd overgegaan tot het kiezen van een naam voor de vereni ging- De keuze viel op de naam R.K.T.V. „Wim bledon". Er zal worden gespeeld op de banen van het Van Lennep's Tennispark, waarvan Zaterdags- en Zondagsmiddags en Don derdagsavonds de banen ter beschikking staan. Tevens werd de vereniging ver deeld in een junioren- en een senioren-af deling, terwijl naar speelsterkte een A en B groep geformeerd zal worden. JEU GDTOURNOOI. Drie jeugd-elftallen van S.E.C. hebben deelgenomen aan het N.S.C.-tournooi te Nijkerk. De adspiranten wisten beslag te leggen op de eerste prijs; de junioren B op de tweede en de junioren A op de 4e. De uitslagen waren: Adspiranten A: S.E.C. 6 punten. N.S.C. 4 punten. S.D.C. 2 punten. Amsvorde 0 p. Junioren B: N.S.C. 5 punten. S.E.G. 4 p. S.D.C. 3 punten. Amsvorde 0 punten. Junioren A: N.S.C. 6 punten. S.D.C. 3 p. Amsvorde 2 punten. S.E.C. 1 punt. Toen Generaal Dürst Britt vorige week op een bijeenkomst zei, dat het beter zou zijn geweest, èn voor Indië èn voor Nederland, wanneer het leger ten tijde van de tweede politionele actie in Indië niet de order van „Den Haag" had opgevolgd, hebben velen even vreemd opgekeken. Denkt U zich in, 'n generaal, die er voor stander van is, dat op een gegeven mo ment de legerleiding zegt: „Vliegt U maar op met Uw order, want Uw inzicht lijkt nergens op". Dat zou natuurlijk een beetje dwaas wor den, al heeft de geschiedenis ons ook over duidelijk geleerd, dat het te wensen ware geweest, dat Generaal Spoor destijds de ze mededeling aan de regering had ge daan. Intussen doet, bij enige overdenking, de opschudding, die de uitlating van Ge neraal Dürst Britt veroorzaakte een bee tje eigenaardig aan. Daargelaten, dat artikel 12 van de Krijgs tucht (dat wist ik niet van mezelf) aan opperofficieren wel degelijk een behoor lijke dosis handelen naar eigen inzicht toe staat, deden wij en het gehele geallieerde kamp nogal schamper tegenover terecht staande Duitse officieren, die zich berie pen op „befehl ist befehl". Toen vonden wij dit allemaal waardeloze mensen en wij konden ons, met onze eigenzinnige Neder landse gedachtengang, ons deze Duitse officiersmentaliteit niet indenken. Nu echter een Nederlands Opperofficier zegt: Toen hadden wij beter de bevelen uit Den Haag niet kunnen opvolgen (en daarmee een volk van tientallen millioe- nen, terreur, hongersnood etc. etc. bespa ren), gaan we staan loeien en zeggen we: Hoe komt de man op dat ondemocratische idee.... Kloppen doet het niet helemaal. H. OEKMAN. ZEEPOST. Met de volgende schepen kan zeepost wor den verzonden. De data, waarop de cor respondentie ter post moet zijn bezorgd, staan achter de naam van het schip ver meld. Indonesië en Ned. Nieuw Guinea: m.s. „Willem Ruys", 7 Juni. Ned. Antillen: m.s. „Pigmalion", 1 Juni. Suriname: m.s. „Bo naire", 2 Juni. Unie van Zuid en Zuid-W. Afrika: m.s. „Bloemfontein", 1 Juni. Ca nada: s.s. „Grote Beer", 1 Juni. m.s. „Prins Willem van Oranje", 3 Juni. Zuid-Ameri- ka: m.s. „Paraguay Star", 31 Mei. Brazilië: Willem van Oranje", 3 Juni. Brazilië: m.s. m.s. „Alioth", 1 Juni. Inlichtingen betreffende de verzendings data van postpakkentten verstrekken de postkantoren. GEBOREN: Fijtje, dochter van W. van Barneveld en P. M. Feijtel, Schrikslaan 29. Klaas Wil lem Andreas, zoon van K. Hofer en W. P. H. Overeem, Krommeweg 12. Albert, zoon van A. Essen en H. van Heiningen, Troel- strastraat 59. Johannes Antonius zoon v. J. A. den Heijer en H. J. Smiet, Generaal Winkelmanstraat 43. Antonius Maria Mat- thias, zoon van J. A. Wildenburg en F. A. Kop, Wilhelminalaan 21. Patricia, dochter van D. J. de Roo en C. de Vrede, Bosstraat 80. ONDERTROUWD: Piet Henrie Schnitzler, 28 jaar, Duinweg 27 en Gardina Hendrika van Dongeren, 25 jaar, Duinweg 27. Datum huwelijk: onbe paald. Hendrikus Johannes de Roode, 29 jaar, Talmalaan 5 en Dirkje van Doorn, 21 jaar, Talmalaan 5. Datum huwelijk: on bepaald. Gerard Marinus van Groningen, Kerkpad N.Z. 19 en Theodora Anna Kuij- pers, Prins Bemhardlaan 18. Datum hu welijk: ll-6-'54. Creslaw Adam Zawadzki, 29 jaar, Guilford, Engeland en Olga Elly von Moller, 26 jaar, Van Lijndenlaan 16. Datum huwelijk: 22-6-'54. GEHUWD Ernst Adolf Merz, 32 jaar, Forst (Dld.) en Teuntje Bos, 30 jaar, Nieuweweg 64. Adres na huwelijk: Honigsessen (Dld.). Auke Geert Otten, 22 jaar, Wieksloterweg W.Z. 37c en Maria Reinetta Daalder, 24 jaar, Wieksloterweg W.Z. 37c. Adres na huwe lijk: Wieksloterweg W.Z. 37c. Johannes van Leerdam, 33 jaar, Zeist en Willemina Johanna de Ridder, 24 jaar, Schoolweg 6a. Adres na huwelijk: Zeist, 2e Hogeweg 58. Marinus Horseling, 23 jaar, Amersfoort en Grietje Petronella Van Beek, 21 jaar, Lange Brinkweg 55. Adres na huwelijk: ieder op eigen adres. Gerardus Hendrikus van Luijtelaar, 22 jaar, Nieuweweg 24 en Helena Johanna Boeklagen, 22 jaar, Korte Hartweg 7. Adres na huwelijk: Korte Hartweg 7. OVERLEDEN: Petrus Johannes van Kalleveen, 73 jaar, weduwnaar van Sophia Wakelkamp, Schaepmanstraat 29.

Soester Courant | 1954 | | pagina 1