Mmogeteri Hypotheken Tast toe! ZOETEL1 K_. Soest vóór 30 jaar. Landhuis Rente 3' 2° o- Gevraagd lieden en Mededeling rechtg< Gehakte Bil Burgerlijke stand. risico Officiële Mededelingen. SOEST. SOESTERBERG. ken, WC TM, u> vliering- voor- en achtertuin- Gevraagd dito woning grote tuin Liefst Het nieuwe Electriciteits-tartief, naaisters en leerling-naaisters E. Kann Co. c.v. Fa. v. d. Wijngaart. Bouwbedrijf H. HET KEUZE-Vl Pekelvlees Denkt U DONDI GEHA1 donderdag Winkeljuffrouw, Bazar De Luxe. Bakkers-bediende. Verbruiks coöperatie „SOEST" u.a. 2.95 Het is voor velen niet meer te geloven, dat 30 jaar geleden de Soester wegen op zomerse da gen (die had men toen) met water werden besproeid. Dertig jaar geleden besloot onze gemeenteraad tot aankoop van een vrachtauto, tevens sproei wagen, en een der oude sproeiwagens (paar- denwagen) te verkopen. Deze motor-sproeiwagen luidde een nieuwe tijd in voor Soest, dat een moderne platte landsgemeente ging worden. De gemeenteraad besloot ook tot opheffing van de tram en al duurde de zittingen tot middernacht en al waren de discussies heftig en soms zonderling, de tram verdween. Aan de firma Schumacher werd het recht verleend tot het instellen van een autobus-dienst. Deze firma kreeg 1000. subsidie en betaalde 500.voor huur van de tarmremise, welke stond waar nu het Koningin Emma monument staat. Als we over overbelaste scholen klagen, dan blijkt het 30-jaar geleden niet veel beter ge weest te zijn. De moeilijkheden lagen alleen anders. In een raadsverslag in de Soester Courant van 1924 lezen we: „De oudercommissie te Soesterberg vraagt nog maals uitbreiding van het aantal leerkrachten op de openbare lagere school aldaar. Verschillende raadsleden breken een lans voor die school. De heer Scheffer vraagt of de be slissing niet bespoedigd kan worden. De toe stand is onhoudbaar40 leerlingen over 6 leerjaren verdeeld en een leerkracht is onmo gelijk vol te houden. De heer Besselsen en Mevr. Droste bepleiten aanstelling van een onderwijzer of volontair voor rekening van de gemeente. De heer En dendijk is overtuigd van de onhoudbare toe stand, maar twijfelt eraan, of de Minister wel gunstig zal beslissen. Het is in tegendeel juist de bedoeling het aantal leerlingen zelfs tot 48 op te voeren, om het vormen van kleine schooltjes tegen te gaan. Een onderwijzer voor gemeente-rekening heeft grote bezwaren. Ook bij het bijzonder onderwijs zijn grote moeilijk heden, waar een onderwijzer zelfs 55 leer lingen voor zijn rekening heeft. Stellen wij te Soesterberg een leerkracht aan, dan hebben de bijzondere scholen hetzelfde recht. De heer Besselsen geeft in overweging met de besturen der bijzonder scholen te overleggen, opdat zij van hun aanspraJken afzien. Niet te geloven, dat een onderwijzer 6 klassen kon bijhouden. In deze raadsvergadering werd een weg te Soesterberg genoemd naar dr Batenburg, de gemeentegeneesheer, vader van de oud-gemeen- secretaris. Een verzoek van de bewoners van de Juliana- straat, die naam te veranderen m Julianalaan, werd afgewezen, waarbij tussen de heer Heij- nings en wethouder De Koning een discussie ontstond. De heer H. meende, dat B. en W. uit eigen beweging alle straten in lanen moes ten veranderen. Onze verslaggever maakte in zijn verslag de ondeugende opmerking: Hoe moet het dan met de Laanstraat. Moet deze Laanlaan worden? algemene order het gemeentepersoneel onder 'het oog zal worden gebracht, dat zulke dingen behoren te worden nagelaten".* Dat was dan dat, doch er waren ook 2 paard en verkocht onder de begrote prijs en een raadslid vroeg: Aan wie zijn deze gemeentepaarden „in de hand gespeeld"? Toen kwam er een commissie van onderzoek en een open brief en een ingezonden stuk in onze Courant en een advertentie van een verbolgen Soestenaar, die de paarden „te goedkoop" zou hebben verkocht en die per advertentie 100.uitloofde aan hem, die de naam zou verstrekken van de lasteraar. Heerlijke tijd. r ook U leunt Op 30 Juni j.l. zou het 55 jaar geleden zijn, dat het landgoed ,X>e Eikenhorst" bewoond werd door de familie Beckeringh. Onze Soester Courant meldde op 30 Juni 1924, dat het 25 jaar geleden was, dat de familie Beckeringh dit landgoed betrok met hun zoon tje van 6 weken. ,,De - familie B. is geen onbekende gebleven in de gemeente Soest. De gunstige geruchten, die aan hun komst vooraf gingen werden spoedig bevestigd. Niet alleen door de veel heid hunner filantropische arbeid, maar meer nog door de wijze waarop zij werd beoefend". Zo schreef de Soester Courant over de ouders van het 6-weekse zoontje, die op 25-jarige leeftijd het landgoed in eigendom kreeg en tot voor enige jaren dit landgoed met vrouw en zoon heeft bewoond. Enige jaren geleden is het landgoed door de Ned. Hervormde Kerk aangekocht en tot rusthuis gemaakt. De heer Beckeringh zette de goede tradities van zijn ouders voort en ook nu nog heeft zijn naam de goede klank welke zij ouders hadden. Als men in. de raad9verslagen van 30 jaar ge leden duikt, dan is men verwonderd over de wijze, waarop de gemeente Soest in die tijd in sommige opzichten werd bestuurd. Wat denkt U hiervan: „De heer Heijnings vraagt wie opdracht had gegeven tot de aanleg van een bocht in de Sophialaan, alsmede tot de aanleg van een straat naast Oranjehof. Wethouder De Koning beantwoordt deze vraag en zegt, dat de bocht in de Sophialaan op de tekening heeft gestaan en door de raad is goed gekeurd. Voor de aanleg van de weg naast Oranjehof is door B. en W. geen opdracht gegeven. Het geld voor deze weg is echter wel in het wegenfonds gestort. De heer Foeken dringt er op aan, dat in een GEBOREN: Bernardus Theodorus Gerardus, z. v. G. N. Vlug, meterreparateur en G. W. Goes, Beetz- laan 15a. Jan Hendrik, z. v. E. Ebens, militair en H. Hoogendoorn, Gallenkamppelsweg 28. Cornelis Martinus Franciscus, z. v. J. Evers, fabrieksarbeider en C. C. F. Platter, Baarn, Torenlaan 108. Engelina Cafcharina, d. v. A. Quik, electrotechnicus en Th. A. v. Dijk, van Weedestraat 52. Robert Johannes, z. v. H. Oh. Veenhuyzen, scheepswerktuigkundige en E. M. P. van Wees, Stadhouderslaan 110. ONDERTROUWD: Nicolaas Wiersema, 27 jaar, ambtenaar bij rijksbelastingen, Amsterdam, Overtoom 148 en Grietje Kuiper, 25 jaar, Beetzlaan 54. Datum huwelijk: 9 September 1954, 13.30 uur. Jan Pol, 23 jaar, automonteur, van Straelenlaan 40 en Neeltje Radstok, 23 jaar, Beukenlaan 41. Datum huwelijk: 1 September 1954, 8.30 uur. Jacobus van der Hee, 42 jaar, bouwkundig tekenaar, 's-Gravenhage, Atjehstraat 49 en Mirjam Magda Nijburg, 34 jaar, Duinweg 15. Datum huwelijk: 1 September 1954, 8.30 uur. GEHUWD: Bernardus Wilhelm Daselaar, 22 jaar, muziek- controleur, Nieuweweg 66 en Petronella Reijer- se, 21 jaar, Veldm. Mohtgomeryweg 90. Adres na huwelijk: Ieder op eigen adres. Constant Henri Pieterse, 31 jaar, onderwijzer, Gen. Winkelmanstraat 52 en Trijntje Veltman, 30 jaar, Gen Winkelmanstraat 52. Adres na huwe lijk: Zeist, Ruysdaellaan 5. Antonius Pronk, 23 jaar, automonteur, v. Lenneplaan 9 en Anna Maria Beemer, 25 jaar, Koninginnelaan 86. Adres na huwelijk: v. Lenneplaan 9. OVERLEDEN: Martin Kalf, 80 jaar, weduwnaar van H. J. de Holl, Birkstraat 132. Johanna Rommelse, 80 jaar, ongehuwd, Nieuwerhoekplein 10. Chris- tina Margaretha Ebbenhorst, 79 jaar, weduwe van J. L. Alders, Kerkpad N.Z. 31. Johan Hen drik van Doorne, 63 jaar. gehuwd met E. H. M. Varenbrink, van Straelenlaan 5. Anna Geer- truida den Boer, 59 jaar, Heideweg 39. Willem Brandt, 76 jaar, gehuwd met J. M. Lebbe, Amersfoortsestraat 69. GEITENKEURING. De Burgemeester der gemeente Soest brengt ter kennis van belanghebbenden, dat een keu ring in deze gemeeente zal worden gehouden op Zaterdag, 28 Augustus 1954 te 15.00 uur op het terrein van Mevr. de Wed. E. Bunschoten, le Heeserlaantje 15 en ingeval van ongunstige weersgesteldheid in de schuur van de Heer J. H. Koning, Wieksloterweg O.Z. 63. UNIFORMENFONDS P.V.O. Eerste verantwoordingslijst tot en met Zaterdag 21 Augustus 1954 Coöp. Landbouwver. „Soest" 140. Garage Gebr. van Kooij 100. Coöp. Boerenleenbank 50. Restaurant „Zonneheuvel" 50. Expeditiebedrijf Gebr. Roest 50. Ned. Fotografische Industrie 50. N.N40.— Zeven inschrijvers met elk 2 obligatiën140. Een honderd zeven en dertig in schrijvers m. elk 1 obligatie 1370. Eén inschrijver met 2 obligatiën en 5 inschrijvers met elk 1 obligatie hebben hun obligatie aan P.V.O. geschonken 70. Aan giften werd ontvangen 198.80 Totaal 2258.80 Het bestuur van P.V.O. dankt alle in schrijvers en milde levers voor de reeds thans genoten medewerking en doet een beroep op alle Soester ingezetenen, in dien P.V.O. in de komende weken op huisbezoek komt, hun steentje, in de vorm van een obligatie, bij te dragen, om de door geheel Soest zo fel begeerde uniformen te kunnen aanschaffen. K.P.S. - „DE NACHTEGAAL". Vrijdagavond zal de tweede ontmoeting plaats hebben tussen de elftallen van K.P.S. en het elftal van Soester zakenlieden, die onder de naam „De Nachtegaal" spelen. Deze wedstrijd wordt gespeeld op het terrein van K.P.S. alhier. C.S.M. WERD KAMPIOEN. De vereniging C.S.M. alhier werd gister avond districtskampioen van de zomer avondcompetitie door de medecandidaat K.P.S. met 32 te verslaan. C.S.M. ondernam na de aftrap enige ge vaarlijke aanvallen en na 10 minuten wist Hilhorst te scoren, doordat doelman Koe dam een van dichtbij ingeschoten bal niet onder controle kon krijgen. Vijf mi nuten later werd het 20, toen De Haan uit een corner fraai inkopte. K.P.S. slaagde er in het spel te verplaat sen en tot aan de rust was C.S.M. in de verdediging. Mede door het goede werk van doelman Hessing en de rechtsback Fontein werden door K.P.S. echter geen doelpunten gemaakt. Het slechte schieten van de K.P.S.-voorhoede was hieraan me de debet. Na de rust schoot een der C.S.M.-achter- spelers in eigen doel, waardoor de stand op 2-1 kwam. De Paleismannen wisten ook nu het spel grotendeels op de C.S.M.-helft te houden, doch snelle uitvallen, door Van Megen, De Haan en Schuurs geleid, brachten tel kenmale gevaarlijke situaties voor het K.P.S.-doel teweeg. Menig duel tussen Schuurs en de achterspeler Koedam werd uitgevochten, waarvan een strafschop het gevolg werd. De C.S.M.-aanvoerder Wil- lemse voltrok het vonnis en bracht de stand op 31. Een enthousiaste aanval van K.P.S. ver kleinde direct daarna de achterstand, doordat linksbuiten De Ridder met een goede kopbal doelman Hessing wist te passeren. De resterende 10 minuten ver liepen onder grote spanning, doch de stand veranderde niet meer. De kampioenen werden door het publiek enthousiast gehuldigd. CONCERT P.V.O. De muziekvereniging P.V.O. geeft morgen avond (Woensdag), in de Duin van Hotel „De Soester Duinen" (Ninteman) te Soestduinen een concert onder leiding van de Heer Mar. Larsen. Het navogelnde programma zal wor den ten gehore gebracht. Graaf Zeppelin, mars, Carl. Feiken. Ouverture Les Saltimbanques, L. Ganne. Con Brio, mars, P. B. Bisselink. Valse Intercompue, L. Mon- tagne. De Gladiotor, mars, Sousa. Een schone Meimorgen, fantaisie, P. B. Bisselink. Atilla, Caprice sur 1'opera De Verdi, P. P. de Kort. Luctor et Emergo, mars, Benedict Silberman. Wiener Praterleben. wals, S. Translateur. Streadfast and True, mars, C. Feiken. RECTIFICATIE. In de advertentie van slagerij M, A. v. Asch en Zn. stond in ons nummer van Vrijdag j.l. abusievelijk vermeld, dat de prijs van 50 gram gehakt en 250 gram rnudvet 1.55 was. Dit moet zijn: 500 gram gehakt en 250 gram rundvet. CREMATIE ZUSTER TRÜÜS. Zaterdagmorgen is het stoffelijk overschot van Zuster Truus in Velsen gecremeerd. Ongeveer een dertigtal Soestenaren hebben de overledene de laatste eer bewezen en de Soes ter politie escorteerde de lijkstoet door onze gemeeente tot aan het paleis. Overeenkomstig de wensen van de overledene werden er geen toespraken gehouden. Vele bloemen van Soester vrienden dekten de baar. VOETGANGER AANGEREDEN. Zaterdagmiddag werd de heer B. uit Zaandam, die, zonder op het verkeer te letten, de Birk straat overstak, door de bromfietser Mej. K. uit Arnhem aangereden. De heer B. liep daarbij een heupfractuur op en werd, na me dische hulp van dr Donker, per ziekenauto naar een ziekenhuis te Zaandam overgebracht. PRIJZEN VOOR SOESTER BROMFIETSERS. 22 Leden van de Soester Bromfiets-Club namen gisteravond deel aan de Monu menten Geluksrit te Amersfoort, uitge schreven door de Bromfietsclub „Amers foort". De Soestenaren kregen de wisselbeker voor de grootste groep thans definitief in het bezit. Individuele prijzen werden als volgt be haald: 2e prijs J. de Ruig. 4e prijs J. v. d. Deijssel. 5e prijs W. Grift. 6e prijs Mej. E. van Kooij. PROPAGANDA-AVOND R.K. E.H.B.O. Zondagavond hield de afdeling Soest van de R.K. E.H.B.O. een propaganda-avond in het St. Josephgebouw.. Na het welkomstwoord van de voorzitter, de heer J. C. M. Smit Jr„ waarin hij in het bijzonder de heer A. M. Bergers, de bondsvoorzitter, verwelkomde en diens grote werkkracht belichtte, werden enige films vertoond over infecties, bacteriën en de zorg voor het oog. Na de pauze sprak de heer Bergers een propagandistisch woord, waarna enige Soester leden E.H.B.O.-demonstraties ga- HARMONIE „ST. JOSEPH" GAF EEN UNIEK AVONDFEEST. Er was grote belangstelling voor het mooie Zomeravondfeest, dat Zaterdag door de Harmonie „St. Joseph" in „Huis ten Halve" gegeven werd. Het optreden van het Westfaalse Ac cordeon-orkest „Hiltrup", o.l.v. J. Mus hout, dat een tournée maakt door ons •land, maakte deze feestavond tot iets geheel bijzonders. Onder leiding van de dirigent bracht het uit 17 leden bestaan de orkest op voortreffelijke wijze een programma van veel gevraagde melo dieën ten gehore. Het publiek was niet karig met zijn applaus, dat soms in een ware ovatie overging. Een verrassend moment was het ook, toen na de pauze de leden van de Har monie „St. Joseph" met hun directeur, als Heidekleuters verkleed, wat her inneringen opriep aan de tijd, toen Soesterberg nog een heidevlek was al spelende de zaal binnen kwamen om op het podium een concert te geven, dat later in de kledij van Tirolers met toe passelijke muziek werd voortgezet. Het scheen wel, dat deze costumeringen inspirerend werkten op het corps, dat deze avond tot zijn beste prestaties werd gebracht. Met een geestdriftig applaus dankten de aanwezigen voor het gebode- ne. WIELRIJDER KWAM TE VALLEN. De expediteur S. uit Hazerswoude, die vanaf de Amersfoortsestraat de Andriessestraat wilde inrijden, kruiste met zijn vrachtauto het rij wielpad. Een groep wielrijders, die terecht meenden voorrang te hebben, waren op deze handeling niet bedacht en moesten sterk af remmen om niet tegen de auto te botsen. Een der wielrijders, S. uit Utrecht, kwam daarbij te vallen en viel met zijn hoofd op het tegel pad. Hij kreeg een ernstige hoofdwonde en een hersenschudding, waarom hij per taxi naar zijn woning moest worden vervoerd. NEDERLAAG-TOURNOOI V. EN A.V. „SOESTERBERG". De tweede dag van dit nederlaag-tour- nooi is een grote overwinning geworden voor Soesterberg. B.D.C. moest met het 2e elftal aantre den, daar het le elftal elders aan een tournooi moest deelnemen. Soesterberg zette direct een hoog tempo in, doch dank zij de goede verdediging van de B.D.C.-achterhoede ging de rust slechts met 10 voor Soesterberg in. Na de rust verhoogde Soesterberg het tempo nog meer en het gelukte haar de achterhoede van B.D.C. uit elkaar te spelen. Na een kwartier werd het Soes ter heiligdom zó onder vuur genomen, dat het einde van de wedstrijd kwam met een 7—0 overwinning voor Soes terberg. AANRIJDING. Maandagmorgen wilde een wielrijder, komende uit de van Weerden Poelmanweg, de Amers foortsestraat oversteken om de Riohelleweg in te rijden. Hij verleende daarbij geen voor rang aan een motorrijder, die naderde uit de richting Amersfoort. Het gevolg was 'n aanrij ding, waarbij de motorrijder van zijn rijwiel geslingerd en aan het hoofd ernstig verwond werd. Op last van dokter Splinter, die de eerste hulp verleende, werd hij naar het ziekenhuis „De Lichtenberg" te Amersfoort overgebracht. AANBESTEDING. Namens het bestuur van de Chr. Kleuter school „Prinses Marijke" te Soesterberg had j.l. Vrijdag in de oude kleuterschool de open bare aanbesteding plaats van een nieuwe school op een terrein aan de Gen Spoorstraat. Inschrijvers waren: R. v. Noordenburg, Amers foort, 53.990.C. N. Visser, Soest, 48.700. H. Wijnands, Soesterberg, 41.800. De begroting was 40.290.De gunning is aangehouden. EEN ONGEVAL, DAT NOG GOED AFLIEP. Toen in een perceel aan de Gen. Winkelman straat de vrouw des huizes zich in het bad bevond en gebruik wilde maken van de meng- kraan, bemerkte zij tot haar schrik, dat deze onder stroom stond, zodat zij haar hand niet meer van de kraan kon los maken. Zij had echter de tegenwoordigheid van geest om direct uit het bad te stappen op de rubber- plaat, waardoor de stroom verbroken werd en haar hand dus vrij kwam. Wonder boven wonder bekwam zij geen lichamelijk letsel, maar haar zenuwgestel was van stireek. WONINGRUIL Aangeb. iulte' 3 slaapk keu- ken' W.C., vliering. KI. Soest-Zuid. Brno. 131 bur. s. C I® «rr»»e gevraagd SCHRIJFMACHINE. In zeer goede staat Br. m. Ter overnam^ aevrac SCHRIJFMACHINE, zeer goede staat, Br. opgave van merk, bij zonderheden en uiterste prijs onder no. 132 bu reau Soester Courant. Gevr. in gezin met schoolgaande kinderen, voor d. of d. e nzelf standig MEISJE. Goed loon. Adres te verne men bureau S. Crt. De tariefswijziging, die de P.U E.M. nu invoert, houdt verband met de ont wikkeling van het uastrechttarief voor kleinverbruikers na de oorlog. In de eerste jaren na de oorlog belette de prijsbeheersingsmaatregelen een aan passing van dit tarief aan de gestegen kosten van investeringen en electrici- teitsproductie. .Later werd met de ver schijning van de Electriciteitsnota van de minister van Economische Zaken de mogelijkheid geschapen het vastrecht bedrag met 25 °/o boven het peil van 1951 (hetgeen practisch op het vooroor logse peil neerkomt) te verhogen, ter wijl het kWh-bedrag kon worden ver hoogd met 25 0/o boven de in 1951 toe gestane prijs van 7% cent per kWh, die reeds meer dan het dubbele van de vooroorlogse prijs bedroeg. Op 1 April 1952 werden dientengevol ge de vastrechtbedragen verhoogd met 25 van het vooroorlogse peil, de kWh-prijs werd vastgesteld op 8% ct. Tegenover de vooroorlogse prijs van 3 ct. per Wh betekende de kWh-prijs van 8% ct. echter een verhoging met 184 Vele electriciteitsbedrijven, en thans ook de P.U.E.M., hebben naast het be staande vastrechttariefnu een nieuw vastrechttarief ingevoerd, dat naar keuze van de verbruiker kan worden toegepast. Het nieuwe tarief kent een hoger vast rechtbedrag, n.1. 50 hoger dan het huidige. Daarbij hoort echter een kWh- prijs van 7 cent. Deze kWh-prijs is 134 °/o hoger dan de vooroorlogse. Het nieuwe vastrechttarief is voordeli ger voor hen, die, hetzij doordat zij elec- trisch koken, hetzij doordat zij gebruik maken van andere electrische huishou delijke toestellen, een verbruik hebben boven het gemiddelde. Door de P.U.E.M. is nagegaan welke verbruikers van het nieuwe tarief voor- deel hebben. Aan deze verbruikers wordt een kaart gezonden met vermelding van hun jaarverbruik en van het verbruik waarbij het voordeel begint. Hieraan is een antwoordkaart toegevoegd, bij in zending waarvan het niewe tarief wordt berekend over het verbruik vanaf de eerstvolgende meteropname. Te koop ZüNDAPP, 250 c.c., tegen elk aann. bod. 's Avonds na 7 uur. Van Weedestr. 43. Vrijstaand VILLAATJE te Soestdijk te koop of ruilen. Goede stand. Te vens electrisch (was- mach.Jmotortje te koop. Gesch. voor bieten- of kaasmachine. Br. no. 128 bur. S. C. Dame zoekt tegen 1 September gestoff. ZIT- SLAAPKAMER in Soest of Soestdijk. Veel af wezig. Br. no. 130 bu reau Soester Courant. Te koop klein ORGEL. Goed onderhouden. Prijs 50.—. Schouten kampweg 15. Te koop prima CON SUMPTIE-AARDAPPE LEN, 10 ct. per k.g. Te vens drachtige zeug te koop. P. Stalenhoef, Laanstraat 74. Te koop 2 mooie WIN TERJASSEN (zwart en blauw). Middelmatige grootte. Mevr. v. d. Lichte, Bosstraat 2. Wij nemen steeds aan. Ook voor halve dagen. Prettige werk kring. Goed loon. Aan melden Beckeringhstraat 20 Soestdijk. Te koop helft van dub bel in villawijk te Soest dijk. Benedengedeelte spoedig ledig te aan vaarden. Br. letters V W bur. Soester Crt. Hiermede wordt een ieder, die vóór of op 7 Augustus 1954 nog schuldig was aan of nog te vorderen had van nu wijlen Mr J. H. v. DOORNE, Van Straelenlaan 5, te Soestdijk, verzocht, hier van schriftelijk en ge specificeerd opgave te doen vóór 1 September 1954 aan voormeld adres. Mevr. E. H. M. van Doorne-Varenbrink. Mak. en Ass.kantoor Plasweg 63 - Tel. 2064 Te koop 2 eiken BAL KEN 8y2 x 21, lang 4.48 Meter. Verl. Talma- laan 27, Soest. Te koop AARDBEIEN- PLANTEN. H. Roos, Smitsweg 20. BANKETBAKKERS LEERLING gevr. Bak kerij Van Weedestr. 40. SPERCIEBONEN voor de weck te koop. Beu kenlaan 64. Te koop BROMFIETS. Te bevr. na 6 uur, Soesterbergsestr. 81. Te koop z.g.a.n. luxe KINDERWAGEN, 100. Den Blieklaan 31. Te koop Morris STA' TIONCAR 195L in pri ma staat van onderh. Benzine 1 op 1®' Auto handel Leertouwer, Mo lenstraat 137, tel. 2106. versiopie 1 wastafels en gootstenen gaan vanzelf open met: met diploma I KONINGINNl Met ingang van Sep| vastrechtgebruikers gens een nieuw tarief! Bij dit keuze-vastrechl bedrag met 50 °/o veif van 8Va tot 7 ct. wora AAN ALLE VAST1 PER CIRCULAIRE El HET NIEUWE TARI Het keuze-vastrechtt^ voordelig zijn voor bruik boven het gemil verbruikers inderdaad I deel zullen hebben, opgave van hun jaail van het verbruik wal J.l Als U eens I dan ons pittl PER STUK Iets boter inl bruin bakke| Ook geniet terham met PER 100 Gfl PER 200 DAN SLEClf DE KWALITEITSSLA NTEUWERHl De heer en Mevrouw, die geboden hebben op de aangeboden WIN- TERJASr kunnen deze voor de geboden prijs komen afhalen. Mevr. v. d. Lichte, Bosstraat 2. Mevrouw v. d. Wal, Stationsweg 8a. vraagt een JONG MEISJE ge durende 3 morgens per week voor het verrich ten van lichte werk zaamheden. Net MEISJE gevraagd voor halve dagen. Niet onder 16 jaar- Birk straat 151- Gevraagd een liefst met enige erva ring. Van Weedestraat 31, Soestdijk. Gevraagd Moet genegen zijn om met motor-carrier een wijk te bedienen. Molenstr. 142, tel. 2819 Fraaie Jacquard georeide DAMES CAMISOLES of BROEKJES Zeer elastisch. Spot- 1.65 koopje rw Schoolvulpenhouder m. gouden pen. In zeer mooie kleuren. 1 jaar gar. 5Q „Prestige" de Amerikaanse „NYLON'7 in 3 lengten te dragen. 15 of 13 dennier. lang Volledig geminderd. In Moderne MA met af kei ijk kleurei en groi midde: tinten VISTRA SHAWLS langwerpig en vierkant Zeer fraaie dessins. UTRECHTSESTRAAT AMERSFOORT

Soester Courant | 1954 | | pagina 2