'i is oezeMg mi filmmiddag melk Dikke Bertha Meningen van onze lezers. nette jongen Tlz&tr'idti komt! Burgerlijke stand. schipvaart, SPORT. WONINGRÜIL. Nette meisjes of leer meisjes gevraagd Flinke Winkeljuffrouw en leerling verkoopster „De Vlijt" verpleeghulp. SOEST. SOESTERBERG. BAZAR DE LUXE Aankomende of jongste bediende Magazijnhulp öinke jongen. „REFORMA" de gehele dag GESLOTEN. C. J. de Hooge. Roemah Moerah JAN l Amateursparade DRUKKE Aan de Heer H. Oekman. Meermalen is Uw hoekje gewijd aan' onze V.V.V. Ondanks critiek geeft U blijk veel interesse voor het V.V.V.-werk te hebben en tracht U de ingezetenen van Soest te inspireren dit werk meer te steunen. Alle lof hiervoor. Uit een enkele opmerking in Uw laatste „praatje" blijkt mij echter, dat U de ge houden ledenvergadering van Soest Voor uit niet bezocht heeft, hetgeen mij spijt, want dan zou U met te meer recht en met te meer kennis van zaken over deze materie geschreven hebben. U schrijft n.L, dat het geen kunst voor de penningmeester is te zeggen, dat de fi nanciële positie gezond is als de uit gaven-bladzijde onbeschreven blijft. Ik moge er U vriendelijk op attenderen, dat op deze uitgaven-bladzijde vanaf 1 Januari tot en met 31 Augustus 1954 reeds 6,660.14 geboekt is. In dit bedrag is voor reclame en prospecti 1.700.— begrepen. Als U nu verder weet, dat aan contri- butie's jaarlijks pl.m. 3.000.- a 3.500.- ontvangen wordt en de Gemeentelijke subsidie gelijk is aan de ontvangen con- tributie's verhoogd met 500.tot een maximum van 4.000.zult U tevens begrijpen, dat het genoemde bedrag aan uitgaven per 31 Aug. j.1. in redelijke ver houding staat tot de ontvangsten. Mijn dank voor Uw aandacht. Soest, 25-9-'54. H. VAN HARTEN. Penn. V.V.V. GEBOREN Ingrid Christina, dochter van J. van der Laan, militair en A. M. J. van Boeijen, Dijkhuisstraat 5. Robert, zoon van J. Prins, timmerman en M. E. Kohier, Van Lenneplaan 41. Elisabeth, dochter van A. Ottens militair en M. van Nuijssenborgh, Plesmanstraat 45. Adrianus Johannes Pe trus, zoon van H. J. Oprins, militair en J. J. E. van Kesteren, Schaepmanstraat 52. Peter Jacob, z.oon van M. W. Kooij, toonkunstenaar en I. M. Vollaard, Soester- bergsestraat 109. Rose Maria, dochter van J. E. Meijer, vertegenwoordiger en A. M. J. Looze, Leestraat 51, Baam. Hans, zoon van V. Windeij, automonteur en F. uit den Bogaard, Nic. Beetslaan, Baarn. Martinus Paulus Johannes Maria, zoon van J. J. van Wegen, inseminator en M. H. de Jong, Schoolstraat 70. Klaas, zoon van S. Nieuwenweg, wachtmeester bij de rijkspolitie en W. van Lunteren, Troel- strastraat 33. Maria Willemina, dochter van J. van Breukelen, brievenbesteller en H. Hilhorst, Klaarwaterweg 82. ONDERTROUWD Maarten Hofman, 23 jaar, kapper, Kerk straat 28 en Dirkje Maria van den Broek, 23 jaar, kantoorbediende, Kerkstraat 28. Datum huwelijk onbepaald. GEHUWD Antonius Johannes van den Berg, 28 jr., onderwijzer, Kerkpad Z.Z. 29 en Bernar- dina Cornelia Huigen, 26 jaar, Kromme- weg 9. Adres na huwelijk ieder op eigen adres. Cornelis Jan Kleemans, 36 jr., landbouwer, Weststraat A 19, Nieuwer- kerk en Geertje Wassenaar, 30 jaar, zon der beroep, Nieuweweg 51. Adres na hu welijk: Weststraat A 19, Nieuwerkerk. Jan Willem van 't Net, 46 jaar, expedi teur, Nieuwstraat 24 en Teuntje Grift, 37 jaar, hulp in de huishouding, Nieuw straat 24. Adres na huwelijk: Nachte- gaalweg 18. Johannes Schippers, 25 jr., assistent-accountant, Eikenweg 19, Baarn en Rijnetta van Bloemendal, 24 jr., kan toorbediende, 2e Weteringpad 2. Adres na huwelijk: Cantonlaan 11, Baarn. Wil lem Karei Jacobus van Vloten, 28 jr., meubelmaker, Lindenlaan 4A en Diana Esmeralda Tschur, 21 jaar, Waldeck Pyrmontlaan 9. Adres na huwelijk: ieder op eigen adres. Fredericus Henricus de Rond, 26 jaar, bouwkundige, Laanstraat 37 en Aleida Theodora Theresia Smit, 25 jaar, zonder beroep, Van Weedestraat 35. Adres na huwelijk Lindenlaan 10. OVERLEDEN Elisabeth Knoet, 83 jaar, Julianalaan 58. Jacob Maas, 84 jaar, Pelikaanweg 12. Wesselina Hakstege, 76 jaar, gehuwd met J. W. Baten, Heideweg 52. en meer dan de helft van het benodigde bedrag is opgehaald. Laat de resterende helft van Soest tonen, dat ook zij be lang stellen in P.V.O. Derde verantwoordingslijs! tot en met 25 September 1954: Saldo vorige opgave Exp. bedrijf Swanink Obimij 2 inschrijvers met 2 oblig. 57 inschrijvers met 1 oblig. Een inschijver met 1 oblig. heeft zijn oblig. aan P.V.O. geschonken 10. Aan giften werd ontvangen 82. 3595.50 f 50.— 50.— 40.— 570.— Klooster de fout om de bal op te bren gen. Toen hij de bal kwijt was ont stond in de Soester verdediging een ga ping en de V.V.IJ.-rechtsbuiten kreeg de bal in ongedekte positie. Zijn snelle ren besloot hij met een hard schot, dat doel trof. 0-2. Een S.E.C.-offensief drong V.V.IJ. in de verdediging, doch behoudens span nende momenten, kwam het doel der gasten niet in gevaar en werd er niet gescoord. Zelfs voor open doel schoot midvoor v. d. Broek nog naast. Na de rust was er een spannende strijd van twee gelijkwaardige tegenstanders doch aan beide partijen bleek men het goede schot te missen. Een zwoegend S.E.C. kon zich niet aan een nederlaag onttrekken. B.D.C. Het B.D.C.-terrein bleek Zondag onbe speelbaar te zijn, waardoor de vastgestel de wedstrijden kwamen te vervallen. Gespeeld werd: H.V.C. B—B.D.C. A 2-5. HEES WON WEER. Zaterdagmiddag behaalde Hees zijn der de zege in successie. Ditmaal moest Terre Neuve de schotkracht van de Soester midvoor ondervinden. Met de rust leidde Terre Neuve met 01, doch na de rust kregen de Soestenaren loon voor hard werken. Na 20 minuten scoorde midvoor Ottens de gelijkmaker en twee minuten later bracht hij de stand op 21. Even voor het einde doelpuntte hij voor de derde maal. 31. K.V.S. Een half uur na de vastgestelde tijd kwamen Zaterdagmiddag K.V.S. 2 en Vogel 5 in het veld. De scheidsrechter bleek niet te zijn gekomen en met toe stemming van beide partijen hanteerde de heer Steur de fluit. Er werd goed en vlot gecombineerd, waarbij in het eerste half uur doelpun ten uitbleven. Toen opende Vogel de score (0-1) en vlak voor de rust werd ~.e ballon, die de grootste afstand heeft Tot onze diepe droef heid overleed op - September j.1., voor zien van de H.H. Sa- cramenten der Ster venden., onze innig geliefde Zuster en Behuwdzuster, LUCIA MARIA ELISABETH in de leeftijd van 54 jaar. Fam. VERHEY Fam. SCHIPVAART Soestdijk, 24 Sept. '54. Paulus Potterlaan 18. De begrafenis zal plaats hebben op Woensdag 29 Septem ber a.s., in het fa miliegraf te Gronin gen, te ongeveer 15.30 uur. 24 4397.50 VLEESVERKOOP. Donderdagmorgen, te 10 uur, heeft wederom vleesverkoop plaats aan het slachthuis. BALLONNEN-WEDSTRIJD. Ter gelegenheid van „Werelddierendag" hield de afdeling Soest van de Ned. Ver. tot Bescherming van Dieren Zaterdagmid dag een ballonnenwedstrijd, waarbij men niet over gebrek aan belangstelling en deelname te klagen had. Een 500-tal kinderen hadden een ballon gekocht en daaraan hingen de labels, waarop in drie talen het verzoek stond gedrukt, om de label terug te sturen naar Soest. het 0-2. Na de rust wist Mej. Visser, die steeds beter gaat spelen, de achter stand te verkleinen (1-2), doch de gas- afgelegd, bezorgt de eigenaar "een prijs. De heer P. A. Wijsmuller sprak de jeugd toe en schetste in het kort de ten maakten korte tijd hierna hun derde betekenis van Werelddierendag. Daarna S.E.C. VERLOOR. S.E.C. heeft geen goalgetter meer. Men is geneigd dit te veronderstellen nadat er drie wedstrijden zijn gespeeld en mede na de wedstrijd van Zondag, welke de Soestenaren met 0-2 verloren. Op z'n minst had deze wedstrijd in een gelijk spel moeten eindigen en zelfs was een kleine zege voor S.E.C. moge lijk, doch het verliep anders. Zes minuten na het begin kreeg V.V.IJ. een vrije schop toegewezen even buiten het strafschopgebied. Hard schoot de midvoor der gasten een laag schot in, waarop doelman Renooy goed ingreep, doch de natte bal glipte door z'n han den. 0-1. Dit teleurstellende doelpunt werd de stimulans voor enige S.E.C-aanvallen, welke tot enige hoekschoppen leidden. De V.V.IJ.-achterhoede was echter in uitstekende vorm en vooral de doel man toonde zijn talenten. Na 20 minuten spelen maakte Van 't doelpunt. Uit een scrimmage scoorde de heer Van Munster en een halve minuut voor het einde wist Mej. Radstok de partijen op gelijke voet te brengen. De wedstrijd Olympia 4K.V.S. 1 werd afgelast. TAFELTENNIS VERENIGING „SHOT". Shot 3. dat het vorige seizoen, spelend in de 4e klas, genoegen moest nemen met de 2e plaats, ontving afgelopen week het verheu gende bericht, dat het team toch is gepromo veerd naar de 3e klas. Shot bezit dus thans een team in de 2e, twee in de 3e, twee in de 4e klas en een in de re serve 4e klas. Naast deze 6 herenteams zullen nog 9 junio ren- en 5 damesteams aan de competitie deel nemen. zodat Shot dit seizoen met het onge kende hoge aantal van 20 teams zal starten. De competitie begint in de week van 10 Octo- ber en eindigt reeds in Maart, zodat in April de Wereldkampioenschappen aanvangen. Voor het bespreken van de indelingen en plaatsing van de bij de afdeling Utrecht aan gesloten verenigingen wordt op 6 October een contactvergadering gehouden. EERSTE NAJAARSCOMPETITIE-RIT „TEMPO". In de polder te Hoogland werd Zondag de eerste najaarscompetitie-rit door de leden van „Tempo" gereden. De nieuwe leden, Jan Rut- tenberg, Bert Kriek en Jaap v. d. Burgt. kregen 4 minuten voorsprong, evenals Cas Smit. Jan Ruttenberg moest in de 4e ronde wegens kettingpech opgeven. Bert Kriek staakte in dezelfde ronde ook de strijd en 2 ronden la ter gaf ook Cas Smit op. zongen een 40-tal kinderen Werelddieren dag-liederen, welke door een Soestenaar, die onbekend wenst te blijven, waren ge maakt en gecomponeerd. Te half vier gingen de 500 ballonnen om hoog, nagekeken door de grote kinder schaar. Zij verdwenen snel uit het gezicht en over een maand weten we aan wie de prijzen zijn toegevallen. HOCKEY. De wedstrijd M.H.C. „Soest"Laren 4 ging wegens de slechte weersomstan digheden niet door. HOE DE DUIVEN VLOGEN. Ook de P.V. „De Vriendschap" nam Zondag deel aan deze wedvlucht. In concours waren 105 duiven, die te 10.10 uur werden gelost. De eerste duif werd te 12 uur 38 min. alhier gere gistreerd, de laatste prijswinnende duif, 12 uur 54 min. 36 sec. De totaal uitslag is: W. Nieuwenhuis 1 3 6 12 18 24. H. Verkerk 2 5. F. Groenestein 4 25. G. Teeken 7. A. J. v. Dorrestein 8 14. G. H. v. d. Broek 9 13 17. J. Hodde 10. Th. Luytelaar 11 16. W. Roest 15. D. J. Bos 19. E. v. Daat- selaar 20. A. Waaijenberg 21. Z.K.H. Prins Bernhard 22. G. Sukel 23 26. GEARRESTEERD WEGENS DIEFSTAL. Mej. D. alhier werd door de politie gearres teerd wegens diefstal van huishoudelijke voor werpen. ALRAUNE. Door alle eeuwen heen schiep de volks fantasie haar legendarische voorstellin gen, welker mystiek nimmer haar uitwer- Eenvoudig THUISWERK gevraagd. Br. no. 2 Adv.bur. Esed, Van Weedestr. 7, Soestdijk. Gemeub. KAMERS aan geboden met of zonder pension. Br. no. 175 bur. Soester Courant. NATIONALE RECLASSERINGSDAG. In de loop van deze week zal de geld inzameling ten bate van de nationale re classering worden gehouden. In verband daarmede werd ook in deze gemeente een comité samengesteld, dat zich ten doel stelt deze inzameling te organiseren. Voorzitter is de heer M. van Wely, se cretaris de heer G. Engelberts en vice- voorzitter de heer J. G. A. Batenburg. Leden van het comité zijn: Mevr. E. En- gelberts-Van Mill en de heren J. J. J. M. Festen, H. J. van Hal en D. Oostelaar. NATIONALE KAMPIOENSCHAPPEN BROMFIETSRIJDERS IN ONZE GEMEENTE. Onze gemeente is uitverkoren door de Neder landse Bromfiets Bond om de nationale indi viduele-, verenigings- en merkenteamkampi- oenschappen te houden. Deze kampioenschappen, welke in de vorm van een betrouwbaarheidsrit worden gehou den, zullen een deelname uit geheel Nederland trekken. In twee afdelingen, sport- en toer- afdeling. welke ieder in 2 klassen onderver deeld zijn, komen individuele bromfietsers aan de start, doch ook verenigingsteams en mer- kenteams. Het parcours is 80 km. lang en gaat over de openbare weg en berijdbaar bos- en duinter rein. Er zal controle worden uitgeoefend op motor en verlichting, terwijl een gecombi neerde rijvaardigheids- en remproef gehou den wordt. De start is in restaurant „Zonneheuvel" en de finish in hotel „Bosch en Duin". GEVONDEN VOORWERPEN. Vulpotlood, witte kat, ring met 2 sleutel tjes. polshorloge, kinderjasje, gymnastiek- schoentje, nielkbussleutel, hondje, 3 sleu tels aan ring. kindermuts. auto-buitenband, grijs konijn, huissleutel, portemonnaie met inhoud, voetbal, pen van aanhangwagen, kin- dervest, kinderarmband en portemonnaie met inhoud. Inlichtingen iedere Woensdag en Zaterdag, van 14 - 16 uur, op het Politiebureau. JONGEN REED OP AUTO. Zaterdagmiddag, te 1 uur, reed de 15-jaxige wielrijder G„ woonachtig op de Van Lennep laan. op de Torenstraat tegen een geparkeerd staande auto. De jongen, die op de verfstreep ter plaatse reed en zich over zijn stuur had gebogen, bleek de auto niet gezien te hebben. Hij botste met zijn gezicht tegen de auto en stootte alle tanden uit zijn mond. Na medi sche hulp, verleend door dokter v. Dorssen, werd hij per ziekenauto naar het ziekenhuis „De Lichtenberg" te Amersfoort overgebracht, waar chirurgisch werd ingegrepen. OPERA-OPVOERING. Gisteravond presenteerde de firma Ra dio Fugers alhier in hotel „Eemland" de opera ,,1'Elisir d'Amore" van Gaeta- no Donizetti. Een goed bezette zaal, welkom geheten door de heer H. Fugers, kreeg op deze avond geen prachtige décors en levende artisten te zien, doch dankzij de mo derne techniek en Bert Brugman's Ma rionettentheater, kreeg men toch een volledige opera te zien en te horen. De bekende radiospreker Leo Riemens gaf een uiteenzetting van de inhoud van deze komische opera, waarvan het I koor en orkest werden uitgevoerd door I sa arl x ern' Gep., gezonde ambtena res zoekt in rustige omgeving zonnige ZIT- SLAAPKAM. met kook gelegenheid, liefst C.V., zo mogelijk met balcon. Adres Nw. Hilversum- seweg 15, Bussum. Wie wil woning te Soest of Soestdijk rui len voor woning te Utrecht of Jutphaas Brieven Kerkpad N.Z. 26 Soest. op electrisch atelier, leeftijd 15-17 jaar. Mej. v. d. Post, Heuvelweg 9, Soestdijk. gevraagd. MAGAZIJN SteenhofFstraat 61, Soest. Gevraagd voor direct tenzorg", Heideweg 52. Alleen Jaap v. d. Burgt gaf blijk een behoor- king miste op de eenvoudigen van geest, lijk tempo te kunnen draaien, want hij werd pas in de 8e ronde ingelopen. Helaas kreeg hij daarna een lekke band en moest opgeven. In de eerste ronde, toen Henk de Bree en Otto de Weerd reeds enige voorsprong had den genomen, kwamen beiden te vallen. De Weerd moest opgeven, doch Henk de Bree kon weer aansluiting krijgen met het peleton, bestaande uit Gerrit Bunschoten, Joop van Dorresteijn en Gerrit Ruttenberg. Evenals Piet v. d. Broek en Aart Drost reeds hadden gedaan ten doen, moest ook Ruttenberg het peleton laten schieten. Een felle eindspurt gaf het volgende resul taat: 1. Gerrit Bunschoten, 1 uur 43 min. 2. Henk de Bree, op een kwart wiel. 3. Joop v. Dorre steijn op een lengte. 4. Aart Drost. 5. Piet v. d. Broek. 6. Gerrit Ruttenberg op een ronde. In verband met het veranderen van richting in de eindspurt, zal in het vervolg het regle ment streng worden toegepast. Hierin staat o.a. dat men in de laatste 200 meter niet meer van richting mag veranderen, op straffe van diskwalificatie. UNIFORMENFONDS P.V.O. De avonden worden steeds korter en het weer blijft slecht. Maar ondanks deze ongunstige omstandigheden trekken de le den van P.V.O. er practisch elke avond op uit om bij de ingezetenen één of meer obligaties te plaatsen. Stelt hen niet teleur als ook U in de komende weken bezoek krijgt. Ongeveer de helft van Soest is thans „bewerkt" Een voorbeeld daarvan is de vlezige wor telstok van de Mandragora, de alruin wortel, welke enigszins een menselijke gedaante heeft en die de bron heette te zijn van tal van magische krachten, die het goede, maar vooral ook het kwade zouden beïnvloeden. Op deze legende is de film gebaseerd, welke a.s. Dondardag in het City-Theater vertoond zal worden. Het filmverhaal concentreert zich al da delijk op de dynamische en als altijd wat mysterieuze figuur van Erich von Stroheim, die een indrukwekkende crea tie geeft van de medische professor Ten Brinken, een verbitterd man, die uit zijn ambt van hoogleraar is ontslagen wegens ongeoorloofde experimenten op het gebied der erfelijkheidsleer en kunst matige voortplanting. Teneinde zijn theo rieën recht te doen wedervaren experi menteert hij ook met mensen en „schept" een meisje, dat de naam „Alraune" krijgt en door hem als zijn dochter wordt op gevoed. Een wel zeer bijzonder gegeven, dat op fascinerende wijze is uitgewerkt en voort durend weet te boeien. De actrice Hilde- gard Knef speelt de rol van Alraune, het bekoorlijke, maar koude en harteloze schepsel, dat inderdaad het bewijs vormt van Ten Brinken's theorieën. Na reeds enige mannen in het verderf gestort te hebben, leert zij de ware liefde kennen, dat voor haar het einde betekent. Hier bereikt de film een ge niale climax, welke door voortreffelijk spel der spelers gedragen wordt. Een film, die veler belangstelling zal trekken. de opera te Rome en opgenomen op gramofoonplaten van His Master's Voice. De heer Riemens wees er op, dat wegens de hoge kosten, de oorspronkelijke uit voering van een dergelijke opera alleen in grote steden mogelijk is, doch dat ook de kleinere plaatsen deze opera's kunnen zien en horen, dank zij mario netten en gramofoonplaten. De opera werd hierna uitgevoerd en hierbij bleek, hoe de artist Bert Brug man zijn marionetten in kledij en mi miek prachtig had afgestemd op de muziek en zang. Flinlc llieisip Dank zij deze grote techniek kwam men 1 lulli volledig in de operasfeer en zag men gevraagd voor hele da deze opera uitvoeren. Het publiek toonde zich enthousiast in haar applaus. OUD-MILITAIR OP STRxAAT OVERLEDEN. Voor direct gevraagd een voor hele of halve da gen. Van Weedestr. 31, Soest dijk, tel. 2239. De 61-jarige gepensionneerde adjudant van de L.S.K., de heer J. v. E. alhier, werd Vrijdag middag, toen hij op de Rademaikerstraat liep, onwel. Hij zakte ineen en overleed ter plaatse. SOESTERBERG-L.V.V. 2-2. In een harde en niet op hoog staande wed strijd hebben beide ploegen de punten broe- delijk gedeeld. Wanneer is afgetrapt zet S'berg een hoog tempo in, waarbij de achterhoede van L.V.V. alle zeilen moet bijzetten om doel punten te voorkomen. Na 10 min. werkt L.V.V. zich los en nu volgt een op- en neergaande strijd. Na een half uur krijgt L.V.V. een cor ner te nemen, welke de centèrvoor keurig in kopt. Als S'berg bij enkele fraaie combinaties tot driemaal achter elkaar tegen de deklat knalt, gaat de rust in met 0-1. In 't begin van de tweede helft bouwt S'berg een mooie aanval op en uit een goede voorzet schiet de S'berg centervoor onhoudbaar in. Na een half uur spelen breekt de S'berg links buiten door en wordt voor het doel door de doelverdediger op ongeoorloofde wijze aan gevallen. Uit de toegekende strafschop brengt de S'berg centervoor de stand op 2-1. L.V.V. geeft de moed niet op, maar het spel wordt er niet fraaier op en wanneer een hoge voorzet voor het S'berg doel neerdaalt, loopt de S'berg keeper te vlug uit en kopt de Laren centervoor in het verlaten doel. Met nog 10 min. te spelen komt er geen verandering meer in de stand en het blijft gelijk. 2-2. gen, Zondags vrij. Mevr. P. Peelen, tijdelijk Ho tel v. d. Brink, Soester- bergsestraat 122. gevraagd voor spoedige indiensttreding, op kan- toor te Soestdijk. Liefst vrouwelijk. Kennis van typen gewenst. Br. no. 177 bur. Soester Cou rant. gevraagd (gepens- geen bezwaar) en Van Weedestraat 43A, Soestdijk. De U.V.V., afd. Soest biedt Woensdag 29 Sep- tember, half drie, een aan in Eemland. Toe gang vrij voor personen van 70 jaar eri ouder en voor leden van de Bond voor mvaliden, afd. Soest en Baarn. jan j. STIGTER en JOSINA A. DE HOOGE geven U, mede namens wederzijdse ouders, ken nis van hun voorgeno men huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaats hebben op Woens dag 6 October a.s., des nam. 2 uur, ten Ge meentehuize te Soest. September 1954. IJmuiden, Visseringstraat 7 R. Soestdijk, Koninginnelaan 19. Pieceptie op de trouw dag, van 3-4.30 uur, in gebouw „Credo", Julia nalaan 19, Soestdijk. In verband met boven staande is onze zaak op WOENSDAG 6 OCT. Soester Visvoorziening, Koninginnelaan 19. Hiermede betuigen onze hartelijke voor de vele bi van belangstelling, dervonden bij het gaan van onze Echtgenoot, Vader Behuwdvader, HENDRICUS VAN DER VALi Uit aller naam M. W. B. v. d. V, v. d. L Soest, September Klaarwaterweg 1771 Te koop PETROL] KACHEL, merk als nieuw, halve Beetzlaan 49a. Twee dames, b zoeken een vrije GE of voldoende ruimte nabij Soestdijk. Br. W K bur. S.C. Flinke WERKSTER vraagd voor Maai en Zaterdagmorgen vervoegen na 8.30 Mevr. Cornelissen, deweg 94. Die van NUTRICIA Die heeft beBlist geen „8terillsatie-£ dat zie Je zó, aan die zuiver blanke kleur! Er is nu eenmaal koffiemelk en koffie Maar die van NUTRICIA is de bes het verschil en le proeft het ook! Normale fles (230 gram) 40 ct. Grote fles (420 gram) 58 ct GROTE KEUZE BYOUTERIEëN en GESCHENKEN voor iedere beurs. Van Weedestraat 26. Wegens ver] op 20 Octol; Bestelt vro€ Kaarten verkrijgb WOLLEN KOUSEN In grijs, zwart en beige Zuiver wollen Dames kous Cache noir-kousen Prachtige wol met zijde Bromfiets-kous f Onderkousen J D E STER" TELEFOON 2504 BUREAU „SOE!

Soester Courant | 1954 | | pagina 2