r jongste b „MINERVA" Meningen van onze lezers. SOEST. L. FEESTfiVO Utrechts Dokt' RUITEN ïPlcy^mhuii R LET OP: EXPOSITIE-VI een Union Vulp LET OP: Officiële Mededelingen. Burgerlijke stand. Reclame Ac 8. VAN B0R DE WERELDDIERENDAG IN SOEST. Zoals in de gehele wereld door de Pers, Radio en Film op deze dag de speciale aandacht werd gevestigd (zie ook in de Soester Courant van j.1. Vrijdag het bij zonder boeiende artikel, waarvoor, mijnheer de Redacteur, mijn beste dank), zo werden gisteren in alle lagere scho len, door medewerking der schoolhoof den en op verzoek der Dierenbescher ming, opstellen gemaakt, nadat de leer krachten over het werk der Dierenbe scherming de leerlingen hadden verteld. In de Van der Huchtschool was er een ware feestelijkheid aan verbonden. Alle leerlingen waren te samen gebracht en er werden speciaal gecomponeerde liede ren gezongen, begeleid door 'n orkest van mandoline- en guitaarmuziek. Ook droe gen enkele kleuters stukjes voor, welke grote bijval genoten. Met groot genoegen mocht ik een en an der bijwonen, waarbij ik in de gelegen heid werd gesteld iets over het ontstaan van Werelddierendag te vertellen. De onlangs gehouden ballonnenwedstrijd heeft zeker het doel bereikt. Van de 500 ballonnen zijn al veel meldingen binnen gekomen, zelfs uit Denemarken en Zweden. De uitslag wordt over drie weken bekend gemaakt, tegelijk met de bekroonde opstellen. Het is verblijdend, dat Regering en Overheid steeds meer belangstelling voor het werk der Dierenbescherming gaan tonen, vooral nu het bij de autoriteiten gaat doordringen, dat de pl.m. 120 af delingen der Ned. Ver. tot Bescherming van Dieren zich niet ophouden met sen timenteel gedoe en vertroetelen van huisdieren, doch zich als ideaal stellen: BESCHERMING VAN HET WEERLOZE DIER als medeschepsel Gods TE GEN DE MENS ZELVE. P. M. WIJSMULLER. Voorzitter afd. Soest der Ned. ver. tot Be scherming van Dieren. P.V.O. EN DE UNIFORMEN. De Soester Harmonie Had steeds mijn sympathie, Maar aan de kledij had ik 't land En daarom schreef 'k in onze krant, Opdat de Soester Burgerij De P.V.O. zou maken blij. Gekleed in een keurig uniform Stijgt haar prestatie dan enorm Mijn oproep had zowaar succes, 't Was of Soest kreeg een goede les. Een tip kwam uit de burgerij, Goed doordacht en berekend daarbij, Dat 't daad'lijk aller harten won Men gaf naar wat men missen kon. 't Geld wordt nu bij elkaar gebracht, Wie had van Soest dit ooit verwacht? De uniformen komen hoor, De lening gaat tot 't einde door. En als 'k Soestdijk verlaten ga, 't Succes misschien nooit gadesla, Blijf 'k donatrice, altijd door, 't Girokantoor zorgt daar dan voor. C. de H.-M. VOOR ONZE SOESTER CHRONISCHE PATIëNTEN. Opgetogen zijn ze Zaterdag j.1. terug gekomen, 4 Soester patiënten, van een boottocht door Nederland. Een week lang hebben ze op een speciaal ingerich te boot door het grootste deel van Ne derland gevaren. Boordevol indrukken waren ze, de ogen glansden en vergeten waren pijnen en hulpbehoevendheid. Ze waren een week met vacantie ge weest, echt met vacantie. Zo zijn er dan 14 in totaal geweest. De Soester afdeling van het Nederlandse Rode Kruis zorgt dat er Soester pa tiënten op de boot komen en dat ze een week later weer worden afgehaald en. dat de verschuldigde kosten (on geveer 100.- per patiënt) worden be taald. In een vorig artikel is U hierop reeds uitvoerig gewezen en werd een beroep gedaan op Uw steun voor dit speciale werk. Het begin is er. Een dame, wonende op de Duinweg, zond 10.-. Er is voor de laatste tocht, behalve de ze 10.-, nog geen enkele dekking, om over de tekorten van de beide vorige reizen maar niet te spreken. Mogen wij nogmaals een beroep op U doen om een fonds te helpen vormen voor de volgende reizen en voor de te korten van de -gedane reizen. De afdeling zelf is bereid een groot deel voor haar rekening te nemen. Doe het uit dankbaarheid, dat gij niet hulpbehoevend bent en omdat gij in Uw gezin geen chronische hulpbehoe vende behoeft te worden verzorgd. Er wordt veel gevraagd maar laat de ze patiënten niet in de steek. Voor hen is er nooit vooruitzicht op genezing. Gij geeft ze één week per jaar een onver getelijke vacantie en niet alleen hen, maar ook hun huisgenoten. U kunt Uw gift storten op de Ned. Mid- denstandsbank, kantoor Soest, of op giro 415585 ten name van H. de Graaf. ONTGRONDING. Burgemeester en Wethouders van Soest brengen ter openbare kennis, dat bij besluit van Gedeputeerde Staten der provincie Utrecht, d.d. 20 September 1954, 2e afdeling, No. 2935-1711, aan de Gebrs. C. en A. Tammer te Soest en hun rechtverkrijgenden behoudens rech ten van derden, tot wederopzegging ont heffing is verleend van de verbodsbepa lingen, genoemd in artikel 2 van de „Verordening op de ontgrondingen Utrecht", voor het afgraven van de percelen, kadastraal bekend gemeente Soest, sectie B, nrs. 759 (ged.), 760, 1093 (ged.), 1094 (ged.), 1265, 2173, 2174, 2280 (ged.), 2281, welk besluit van af heden gedurende dertig dagen voor belangstellenden ter secretarie dezer ge meente ter inzage is gelegd. Ingevolge artikel 6 van de „Verordening op de ontgrondingen Utrecht" staat van bovengenoemde beslissing beroep open pp Hare Majesteit de Koningin binnen vorengenoemde termijn. Het adres van beroep, gericht aan Hare Majesteit de Koningin, moet worden in gediend bij de Commissaris der Ko ningin in de provincie Utrecht. SCHOUW. Burgemeester en Wethouders van Soest brengen ter openbare kennis, dat op Maandag 25 October a.s., zal worden gevoerd de schouw over de in de ge meente gelegen wegen, voetpaden, wa terleidingen, bruggen, heulen, heggen enz. Belanghebbenden worden daarom her innerd aan de artikelen van het Regle ment op het Onderhoud en Gebruik der Wegen in de provincie Utrecht, waarbij de aandacht erop wordt geves tigd, dat steeds blijkt, dat ten tijde van de schouwvoering geconstateerd moet worden, dat niet altijd aan de schouwplicht wordt voldaan. In een der gelijk geval zal worden opgetreden door het opmaken van proces-verbaal. Aan deze maatregel zal streng de hand worden gehouden. GEBOREN Tamara, dochter van L. van den Hoek, militair en H. B. van Keulen, Van Straelenlaan 42. Antonius Jacobus Jo- hannes, zoon van H. Stoel, lasser en H. M. Plekkepoel, Nieuweweg 62, Wou- terus Hermanus Maria, zoon van J. Verhoef, verzekeringsagent en H. de Jong, Den Blieklaan 85. Jenny Maria, dochter van J. A. de Bruin, grondwer ker en J. van Soest, Akkerweg 10. Johanna Elisabeth, dochter van J. Kaats, voerman en A. J. de Jong, Wiekslo- terweg W.Z. 41. Lambertus Adrianus, zoon van P. W. Wijntjes, landbouwer en J. C. Hoogeduin, Birkstraat 149. Johanna Hendrika Everdina, dochter van H. P. van Oostrum, chauffeur en en E. J. Janssen, Baarn, Leestraat 22. Hendrica Margaretha, dochter van J. J. van Luin, bankwerker en A. Chr. J. M. van de Laar, Moerbessenberg 20. Hei- men, zoon van D. Huisman, monteur en L. van Hornsveld, Hartmanlaan 7. Robertus Johannes Wilhelmus, zoon van J. van Doorn, militair en J. C. Nahon, Plesmanstraat 13. Johan, zoon van J. Bakker, etaleur en T. G. Hoon- houd, Wald. Pyrmontlaan 50. Jacob, zoon van L. C. Gerssen, schrijver bij de L.S.K. en A. 't Hart, Amersfoortse- straat 121. Magdalena Cornelia Gerarda, dochter van H. van Wijk, slagersknecht en S. H. P. Blok, Nieuweweg 100. Wil- helmina Richarda, dochter van J. v. d. Heuvel, Rijksopzichter en R. A. Sta lenhoef, Klaarwaterweg 30. Willem Jan, zoon van W. J. Jenner, kantoorbedien de en C. Hol, Sinnemaplein 10. ONDERTROUWD Johannes Henricus Sandbrink, 29 jaar, kruidenier, Lange Beekstraat 19, Amers foort en Aleida Everarda Hilhorst, 23 jaar, Smitsweg 51. Datum huwelijk 20-10-54. Reinardus Wilhelmus Theo- dorus van Denderen, 24 jaar, wever, dr Schaepmanlaan 35, Zeist en Dorothea Maria Lydia Moget, 22 jaar, winkel juffrouw, Gen. Winkelmanstraat 6. Da tum huwelijk 20-10-'54. Arie Pothoven, 24 jaar, drukker, Ferd. Huycklaan 5 en Johanna Pieternella van de Hoef, 23 jaar, dienstbode, Birkstraat 58. Datum huwelijk 5-ll-'54. OVERLEDEN Johannes van Es, 61 jaar, zonder be roep, Rademakerstraat 52, gehuwd met Maria Catharina Plant. Albert Kareisen, 74 jaar, zonder beroep, gehuwd met A. van Lambalgen, Julianalaan 30. Lam bertus den Hengst, 85 jaar, zonder be roep, gehuwd met P. Kranenburg, Drie- hoeksweg 2. Lucia Maria Schipvaart, 54 jaar, ongehuwd, P. Potterlaan 18. RINKE TOLMAN HIELD CAUSERIE. Vrijdagavond hield de Pluimvee- en Konijnenfokkersvereniging „Soest" een bijeenkomst in café Butzelaar, waarop de heer Rinke Tolman alhier een cau serie hield. In een leerzaam betoog besprak deze bekende natuurkennner de verschillen de onkruiden, die er al zo te vinden zijn en geschikt zijn om als konijnen- voer te dienen. Op deze avond vond ook de prijsuitrei king plaats van de in Augustus gehou den tafelkeuring. Met een toepasselijk woord overhandigde de voorzitter, de heer A. v. d. Sanden, de prijzen aan de winnaars. Het financieel overzicht van deze tafel keuring meldde een klein batig saldo. De voorzitter deelde verder mede zich beschikbaar te stellen voor een be stuursfunctie van de provinciale bond, afdeling N.K.B. De heer Schaper werd vervolgens be noemd tot afgevaardigde naar de alge mene vergadering van deze bond. Het verslag van de hok-controlecommis- sie beloonde de heer A. Gaasbeek met 59 punten. Een tweede prijs kregen de heren v. d. Sanden, Hilhorst en Schotte, ieder met 57 punten, terwijl de derde prijs voor J. Buitendijk was, die 55 punten had verzameld. Het maximum aantal punten was 60. „DE VARIANT". In „Oranjehof" wordt Woensdag de wedstrijd gespeeld „De Variant" 1 H.D.G. 2 uit Hilversum. KAPSALON HEROPEND. De herenkapsalon „Hansen", Schriks- laan 19, waarin onlangs de heer Joh. Marchal zijn bedrijf vestigde, is thans ook uitgebreid met een damessalon. Vrijdag heropende de heer Marchal zijn zaak en zijn cliëntèle zagen een geheel vernieuwd interieur, waarin de attri buten, welke benodigd zijn voor het moderne dameskapsel, aanwezig zijn. BOB LOKHORST EXPOSEERT. In het Amersfoortse A. G. Huis aan de Paulus Buyslaan had Zaterdagmid dag j.1. de opening plaats van een ex positie van schilderijen, linoleum- en houtsneden van onze bekende Soester Kunstschilder Bob Lokhorst. Deze opening, waarbij vele belangstel lenden uit Soest en Amersfoort aanwe zig waren, geschiedde door de bekende kunstschilder Jan Poortenaar. De heer Poortenaar begon zijn openings rede met er op te wijzen, dat het een unicum is, dat de ene schilder de an dere uitnodigt zijn tentoonstelling te openen. Het verheugde spr. echter deze woorden te mogen spreken, daar hij veel sympathie gevoelde voor het werk Spr. schetste in het kort de geschiede- van Lokhorst. nis der schilderkunst in de voorbije 30 jaar en memoreerde de verschillende richtingen en ismen die genoemd tijd perk doorkruisten. Poortenaar betoogde, dat, evenals een gedicht in de literatuur, ook het schep pend werk van een kunstenaar aan vorm en inhoud is gebonden. Spr. besprak hierna vorm, kleur en stemming van enige der geëxposeerde" werken en wees op de warme emotie, de sterke gebondenheid en de vaste greep op het onderwerp, welke het werk van Lokhorst zo sympathiek ma ken. De werken van Lokhorst, welke groten deels hun oorsprong vonden in Bre- tagne, beschouwde spreker stuk voor stuk als een deel van de grootsheid van het Franse land. Hij zag hierin de grootheid van de cosmos; geslotenheid en gebondenheid, geholpen door de na tuur. Met de wens dat Lokhorst veel succes mocht ondervinden met z'n expositie, verklaarde spr. deze voor geopend. De tentoonstelling blijft geopend tot en met 24 October a.s. TONEELAVOND „SOESTDIJK". De Toneelvereniging „Soestdijk" geeft Zaterdag haar eerste toneelavond in dit seizoen. Onder de titel „In het Wit te Paard" zal het bekende stuk „lm weissen Röss'1" worden opgevoerd. NUTS SPAARBANK. Gedurende het 3e kwartaal werd bij de Nuts- spaarbank te Soest, bijkantoor van de Nuts- spaarbank te Amersfoort, ingelegd in 3398 pos ten een bedrag van 536.430.05 en terugbetaald in 1908 posten 413.847.44. Er werd dus meer ingelegd dan terugbetaald 122.582.61. In dezelfde periode werden 191 nieuwe boek jes afgegeven. Het totaal aantal inleggers te Soest bedraagt thans 4112 inleggers met een totaal-tegoed van 2.053.515.10. ZAAK HEROPEND. Zaterdag heropende rijwielhandel „Soest-Zuid" haar zaak aan de Soesterbergsestraat 6. Voor heen was deze firma gevestigd aan de Soes terbergsestraat 20 A, in welk pand de verkoop ruimte en de reparatieinrichting te klein wer den. Na een ruiling met de firma Kwak betrok de heer H. v. Kooy zijn nieuwe pand en had bij de heropening van zijn nieuwe zaak grote be langstelling. De winkelruimte welke ruim is voorzien van rijwielen en bromfietsen, vormt een fraai geheel, mede door de verlichting, welke op zeer aparte wijze is aangebracht. CYCLE SPEEDWAY IN SOEST Naar wij vernemen bestaan er plannen om ook in onze gemeente een cycle speedway club op te richten. Deze nieuwe tak van sport is eigenlijk voort gesproten uit het z.g. pleintje rijden, zoals men dit vroeger in de steden veel zag. Kna pen van 14 tot 17 jaar reden dan om het hardst om pleinen of plantsoenen heen. Niet alleen in Nederland doch ook in Engeland kende men deze straatsport, doch in Engeland groeide dit uit tot Cycle Speedway. Geheel los van Engeland, doch wel enigszins afgeleid van de motor speedway, ontstond in Nederland de cycle speedway, beoefend op speciaal daarvoor aangelegde banen. Het be gon in Hilversum, waar in 1948 de club ,,De Hollandse Welpen" werd gevormd, welke club nog steeds de toon aangeeft. Als paddestoelen rezen daarna andere clubs uit de grond. De meeste clubs stierven echter een vroege dood wegens gebrek aan goede en strenge leiding. In deze vrij ruwe tak van sport, uitgeoefend door potige knapen van 14 tot 19 jaar, is strenge leiding en discipline nodig. Bij cycle speedway wordt gereden op 'n ovaal vormig baantje van ongeveer 70 meter lengte en 6 meter breedte. Men kan het oppervlak van deze banen maken van gravel, sintels, doch ook van asphalt of tegels. In ieder geval moeten de bochten scherp zijn, zo scherp, dat de op de rechte einden behaalde snelheid te groot is, om deze scherpe bochten normaal te nemen. Gewoonlijk wordt in teamverband ge reden, waarbij twee teams van 2 rijders elk de strijd aanbinden. Steeds zijn er dan 4 rij ders in de baan, die elkaar heat voor heat be kampen ('n heat is 4 ronden). De eerst aan komende ontvangt 3 punten voor zijn team, nummer 2 ontvangt 2 punten en de nummers 3 en 4 respectievelijk 1 en 0 punten. De snelheid waarmede gereden wordt ligt vrij hoog, n.1. 24-30 km. per uur. Daarvoor zijn de fietsen speciaal gebouwd en kregen ze een speciale „gearing". De autoriteiten staan goedkeurend tegenover deze tak van sport, daar de practisch ongrijp bare jeugd hier wordt opgevangen en de meest baldadige knapen zich kunnen uitleven en hun overtollige energie kunnen spuien in een wed strijd met gelijken. Er worden leiders gezocht om deze sport ook in onze gemeente te kunnen beoefenen. Men kan zich melden bij H. de Ronde, Lieberger- weg 57, Hilversum. VOORZICHTIG MET EIKELS ZOEKEN. De tijd breekt weer aan, dat de jeugd op zoek gaat naar afgevallen eikels. De politie verzoekt de ouders de kinderen grote voorzichtigheid in te prenten. Bij deze eikelszoekerij pleegt de jeugd n.1. niet steeds te letten op het verkeer. Voorkomen is beter dan genezen. NATIONALE BROMFIETSKAMPIOENSCHAPPEN WERDEN AFGELAST. Zondagmiddag zouden de Nationale kampioen schappen voor bromfietsers in onze gemeente worden gehouden. Vanaf 12 uur werd op de Torenstraat, voor restaurant „Zonneheuvel" om de minuut een bromfietser gestart in 4 afdelingen. De deelname was groot en uit alle delen van Nederland was men naar Soest ge bromd om het 80 kilometer lange parcours in de juiste tijd te rijden. Van de niet-bromfietsers was de belangstelling evenzeer groot en velen hebben langs het par cours de verrichtingen van de bromfietsers gevolgd. Helaas werd dit sportieve festijn on tijdig afgebroken en Soest maakte hierdoor een slechte beurt. Enige uren na de start kwamen er bij de wedstrijdleiding berichten binnen, dat in het bosgedeelte van het parcours de aangegeven weg niet te vinden was. Dit klonk ongeloof waardig, want met grote pijlen was de rich ting veelvuldig aangegeven. Een ingesteld onderzoek bracht aan het licht, dat de pijlen, die des morgens waren aange bracht, verwijderd waren en dat papieren pij len van de bomen getrokken en verscheurd waren. Wanhopig rondrijdende bromfietsers kwamen zich melden bij de wedstrijdleiding, die uiter aard even wanhopig over het gebeurde was. Men nam kort en goed het besluit de wed strijd te staken en deze op 31 October a.s. opnieuw te houden. Zoals gezegd heeft Soest een zeer slechte beurt gemaakt en de politfie heeft met voort varendheid het onderzoek -geopend naar de daders van deze laffe daad. Een ieder, die meent inlichtingen of aanwij zingen te kunnen geven omtrent de dader(s), wordt dringend verzocht zich te melden op het politiebureau. AUTORIJDER REED NA BOTSING DOOR. Vrijdag had in de bocht van de Birkstraat, nabij de Hartmanlaan, een aanrijding' plaats tussen een personenauto en een militaire auto. De bestuurder van de personenauto reed na de aanrijding snel door. De militaire politie heeft de zaak in onderzoek. OP STRAAT OVERLEDEN. Zaterdagmiddag werd de 80-jarige heer J. v. Es alhier, toen hij op de Soesterbergsestraat liep, onwel en zakte ineen. Hij overleed ter plaatse. MOTORRIJDER ZWAAR GEWOND. POLITIE ZOEKT AUTOBESTUURDER. Zaterdagavond, te 10.40 uur, werd de motor rijder Roorda, woonachtig op de Van Lennep- laan, zwaar gewond door een botsing met een Volkswagen. Met een dubbele schedelbasis- fractuur werd hij per ziekenauto naar het ziekenhuis „De Lichtenberg" overgebracht. De bestuurder van de auto, een donkerge kleurde Volkswagen, reed na de aanrijding door. Deze Volkswagen reed, op de Kerkstraat, voor de bocht naar de Birkstraat, scherp naar links, recht op een tweetal wielrijders in. die het vege lijf konden redden door achter de bomen te schieten. Daarna trok hij zijn wagen naar rechts, om de Birkstraat op te rijden en weer scherp naar links uit te wijken. Hierbij reed hij de motorrijder, die uit tegen overgestelde richting naderde, aan met ge noemd gevolg. Het vermoeden bestaat, dat de Volkswagenbestuurder, die met grote snel heid reed, onder invloed van alcohol was. Met een radiobericht is de opsporing van de auto en de bestuurder verzocht. De Volkswagen moet aan de linkerzijde flink beschadigd zijn. GEVONDEN VOORWERPEN. Zeemlap, gevlekt hondje, paar leren slofjes, zilveren kettinkje, balpen, dames polshorloge, heren polshorloge, sjaal, bril met hoorn mon tuur, capuchon, kinderportemonnaie, jonge haan, autovlag. bruine portemonnaie met in houd, sleuteltjes, schop, hoes van paraplui, paar dames glacé handschoenen, zwarte auto binnenband, grijs plastic regenkapje, kort da mesjasje, armband, geruit jasje met bontkraag, herenrijwiel en paar nylon kousen. Inlichtingen iedere Woensdag en Zaterdag op het politiebureau, van 14 tot 16 uur. ZELFBESCHERMING BEDRIJVEN. Op 11 Juli j-1. is per Koninklijk Besluit het besluit „Bedrijfszelfbescherming" afgekondigd, waarin bepalingen zijn opgenomen ten behoe ve van Je zelfbescherming van bedrijven en instellingen. Deze bepalingen houden verplichtingen in voor ondernemers van bedrijven met meer dan 30 man personeel, welke ten behoeve van genoem de zelfbescherming moeten zijn nageleefd voor 1 September 1955. Over wat er zoal in de bedrijven moet wor den georganiseerd sprak gisteravond Ir. V. P. Koster, Rijks Inspecteur voor de Bedrijfszelf bescherming, in het Oranje Hotel, voor de on dernemers uit Soest en Soesterberg. Op deze bijeenkomst waren ook tegenwoordig de Bur gemeester, de heer v. d. Werff, kringhoofd van de B.B., en de heer A. Maris, rayonhoofd B.B. Spr. behandelde de opzet van deze zelfbescher ming, n.1. dat bedrijven zich bij kleine oorlogs voorvallen zelf moeten helpen. In iedere on derneming moet een hoofd bedrijfszelfbescher ming worden aangewezen, die belast is met bedoelde bescherming. Deze maakt een be schermingsplan op, treft maatregelen voor het stichten van E.H.B.O.-ploegen, gewondentrans- portploegen. reddingsploegen en brandweer ploegen. Brandbeveilingsmateriaal moet op „Vredespeil" aanwezig zijn en genoemde ploe gen moeten een opleiding ontvangen. Voorbereidingen moeten worden getroffen dat binnen 1 week nadat de „bescherming van de bevolking in staat van paraatheid wordt ge bracht" de bedrijven „verduisterd" zijn, een redelijke bescherming aanwezig is tegen de uitwerking van brisantbommen, alsmede schuilgelegenheden e.d. Uitvoerig behandelde spr. deze materie, welke gr sc H m L( L< N D se D fe D k li< E ir Na een kortstondig ziekbed overleed in zijn Heer en Heiland, in de ouderdom van 76 jaar, mijn lieve Man, JOHANNES GROENENBOOM. P. Groenenboom- Meuzelaar. Soest, 30 Sept. '54. Schoutenkampweg 39. De teraardebestelling heeft heden op de Ned. Herv. begraaf plaats aan de Veld weg te Soest plaats gehad. Net KOSTHUIS gevr. in Soest of omgeving. Br. letters J W bureau van dit blad. Twee dames op leeftijd vragen zonnige ZIT- EN SLAAPKAMER op het Zuiden met degelijk net pension. Br. no. 180 bur. Soester Crt. Pension. Gezocht door R.K. heer ZIT-SLAAP- KAMER, Soestdijk-Soest, voor langere tijd. Br. no. 183 bur. Soester Crt. Af te geven mooie kl. FOXJES, reutjes, 6 w. oud, aan dierenvrienden. Br. letters D S bureau Soester Courant. Ter overname aangeb. AGA PETROLEUM-RA- DIATOR. Ook gesch. v. electrische verwarming. Te bevr. Dr. s' Jacob- straat 9, tel. 3504. Prima SOLEX te koop. Steenhoffstraat 6, Soest. Te koop gevr. WEC FLESSEN, bij voork halve liters. Br. opgave van prijs on no. 184 bur. S.C. Gestoff. of gemeub. VENWONING, centr Soest, aan de hoofdv, komt per 1 Novem vrij. Br. no. 181 bur Soester Crt. Nette SLAGERSLE1 LING of halfwas gc Aanm. Slagerij Tijdgeest" (voor 6 u Soesterb.straat 12. Julianalaan L Voor lichte Kaï Kunnende typen, de Directie. op VRIJDA „Eemland", Optreden v: Voor leden schikbaar ginnelaan 130 c.M. bri Nieuw Baarnstraat Wegens Grote Verzoen lliiiniiiiiiDiiiiiiiiiuHiBiHiiiniiiiiiiimiiiüniiiiiiiaiBiiiiBK(iiBiHiiiHiiBiiiiiiiniiiioiiiiiwii*|iiw®ii|in|||B| houdt in de tweede helf Goederen met een tota.< gaan weg voor f 9.000.- een gratis rebus-prijsvrt eerste prijs: De volgende week wordt circulaire huis aan huis zonderheden worden ve

Soester Courant | 1954 | | pagina 2