1 W. A. Butzelaar Burgerlijke stand. SPORT. De Nationale Bromfiets Kampioenschappen. KAPPER Officiële Mededelingen. Een wijs woord voor iedere dag. geslaagd. geslaagd. gevonden voorwerpen. zeepost. SC plichting. Het voorstel Hilhorst wordt niet onder steund en komt dus niet in stemming. De verordening wordt artikelgewijze be handeld en enkele kleine wijzigingen wor den aangebracht. Hierna wordt het voor stel aangenomen, hetgeen aan de heer Zoetelief de opmerking ontlokt, dat hij nog bezig is aan de artikelgewijze behan deling. 20 Voorstel tot het garanderen van rente en aflossing van de door de N.V. Bouwkas Noord-Nederlandse Gemeenten aan enige van haar spaarders te verstrek ken geldlening. Conform besloten. 21. Voorlopige vaststelling van de reke ning 1952 van het woningbedrijf. Conform besloten. 22. Voorstel tot toekenning van 6 °/o van de bezoldiging over het 4e kwartaal 1954 aan het daarvoor in aanmerking komende gemeentepersoneel. Conform besloten. 23. Voorstel tot aankoop van grond: a. gelegen nabij de Hartmanlaan van P. de Bos; b. gelegen nabij de Hartmanlaan van Th. J. M. Bense; c. gelegen nabij de Braamweg van C. Hofman; d. gelegen nabij de Duinweg van C. Rol- danus; e. gelegen in het plan „Lazarusberg" van P. Onrust; f. gelegen aan het le Weteringpad van J. van den Hoed. AiJe aankopen worden zonder bemerking goedgekeurd. 24. Voorstel tot verkoop van grond, ge legen nabij de Bonifaciusstraat aan de N.V. Bouwkas Noord-Nederlandse Ge meenten. Conform besloten. 25. Voorstel tot verpachting van grond nabij de Ju'ianalaan aan W. Benschop. Conform besloten. 26. Voorstel tot het opnieuw verhuren van gemeentewoningen. Conform besloten. De heer ZOETELIEF (K.V.P.) tekent hier na ernstig protest aan tegen het „door jagen" van de verordening van het Ge meentelijk Slachthuis door de voorzitter. Spr. zegt geen gelegenheid te hebben ge kregen zijn bezwaren te opperen en was in de overtuiging, dat de artikelsgewijze behandeling nog plaats had. De VOORZITTER wijst dit protest zeer beslist van de hand. ,,Ik heb gevraagd: Zijn er nog meer leden, die vragen wil len stellen" en „Verlangt een der leden stemming". Op beide vragen kwam geen antwoord. De heer ZOETELIEF: „Ik was op dat moment met de wethouder bezig. De ge volgen zijn niet voor mijn rekening". De VOORZITTER „Het spijt me, dat U buiten de orde was en dat U daardoor de leiding van de vergadering niet hebt ge volgd". Wethouder VAN ZADELHOFF (K.V.P.) brengt hierna nog een nieuw voorstel ter tafel. Spr. stelt voor een uitpreidingsplan voor te bereiden c.q. te herzien voor Soesterberg (uitgezonderd het gebied op genomen in het uitbreidingsplan Amers- foortsestraat; de wijken Soestdijk en 't Hart (met uitzondering van de gedeelten opgenomen in de uitbreidingsplannen Rijksweg, Lazarusberg en Industrieter rein); een gedeelte gelegen rondom de oude N.H. Kerk en enige percelen gele gen aan en nabij het Kerkpad N.Z. en het Kerkpad Z.Z. Aldus besloten. De VOORZITTER deelt hierna nog mede, dat ieder raadslid 2.van zijn presen tiegeld heeft afgestaan. GEBOREN: Margot Catherina, d. v. P. K. v. Westen, in specteur v. e. verzekerings-Mij. en H. B. Wil ling, Eigendomweg 88. Alexander Raimond, z. v. G. J. Westerik, militair en I. G. C. Hukom, Soesterbergsestraat 158. Irma Maria Elisa- beth, d. v. F. Th. Roelofsen, kantoorbediende en I. A. E. van Loon, Lindenlaan 6a. Joseph Lambertus Maria, z. v. L. F. Wanders, militair en S. G. de Vries, Gen. Winkelmanstraat 100. Anna Maria. d. v. W. Spijker, kolenwerker en M. J. Warmerdam, Birkstraat 142. Jan, z. v. J. Huisman, magazijnbediende en W. Harde- man, Beukenlaan 69. Sophia Josephina, d. v. C. J. A. van Heeswijk. 'boekhouder 'en P. S. M. Majoor, Nieuwe weg 8. Ferdinand, z. v. A. Vugts, emailleur en R. van den Essenburg, Ringweg 16. Jacob Jan. z. v. J. de Bruin, stof feerder en J. G. Hooijer, Baarn, Nassaulaan 39. Egbert, z. v. L. van Tiggelen, ambtenaar bij rijksbelastingen en T. Breed, Baarn, Celebes- straat 15. Cornelia Tjitske, d. v. C. van Vee- nendaal, bakker en J. F. de Vroeg, Burg. Gro- thestraat 9. GEHUWD: Rudolphus Adrianus van den Bergh, 29 jaar, werktuigkundige, 's-Gravenliage, van Mus- schenbroekstraat 108 en Elisabeth Henriëtta Petronella Wegman, 30 jaar, Gen. Winkelman straat 2a. Adres na huwelijk: Ieder op eigen adres. Albertus Johannes van Voorthuizen, 43 jaar, landbouwer, De Paltz 4 en Maria Jacoba van Sfcempvoort, 36 jaar, Birkstraat 52. Adres na huwelijk: De Paltz 4. Cornelis Rijkse, 27 jaar, stalknecht, Maartensdijk, Nieuwe Wete- ringseweg 251 en Cornelia van Dijk, 24 jaar, Wieksloterweg O.Z. 21. Adres na huwelijk: Maartensdijk:, Nieuwe Weteringseweg 183. Dirk Brons, 30 jaar, betonwerker, Molenweg 28 en Gijsberta Jacoba van Agterveld, 21 jaar, Beukenlaan 33. Adres na huwelijk: Ieder op eigen adres. Jonkheer Barthold Jacob de Geer, 23 jaar, marinier, Hartmanlaan 1 en Anna Mathilde Huber, 21 jaar, Hartmanlaan 1. Adres na huwelijk: Hartmanlaan 1. OVERLEDEN: Geertruida Johanna Kuipers, 41 jaar. Trom penburgstraat 75hs, Amsterdam. Lucia Hen- drika Roelina Tol, 80 jaar, Heideweg 52. Margaretha de Bruin, 56 jaar, gehuwd met C. de Bruin. Nieuweweg 29. B.D.C.—KAMPONG 1—1. Tot enige minuten voor het einde leid de B.D.C. met 10. Een Kampong-schot op het B.D.C.-doel, dat door tussenkomst van Brouwer van richting veranderde, werd Van de Lugt noodlottig en zo kwamen de Utrechtenaren op goedkope wijze aan een gelijk spel. Het was een wedstrijd, waarin de voor hoeden \an beide clubs een demonstra tie van onmacht gaven. Voor de rust ging de strijd gelijk op, met een veld- overwicht voor B.D.C. Verschillende hoekschoppen mochten de Soestenaren nemen, maar vijf ervan werden zo slecht genomen, dat de bal achter het doel verdween. Na de rust ontwikkelde B.D.C. een of fensief, waartegen Kampong zich hevig moest verweren. De Utrechtse doelman wist enige zeer goede schoten van Si- mons op goede wijze onschadelijk te maken. Tien minuten na de rust kwam het eer ste doelpunt, toen aan B.D.C. een straf schop werd toegekend. Appelhof zette de strafschop in een doelpunt om. 10. B.D.C. bleef sterker, doch de voorhoede bleek onmachtig om het Soester over wicht in doelpunten uit te drukken. B.D.C. telde twee invallers voor v. d. Berg en Beemer. HEES. De wedstrijd MijdrechtHees werd afge last. De overige uitslagen waren: Hees 2—P.V.H.U. 2 4-4. Sparta bHees a 0-6. K.V.S. De wedstrijd D.O.S.C. 3K.V.S. 2 werd een gelijk spel. In deze vrij fors gespeel de wedstrijd opende D.O.S.C. de score Afwisselend werd er gedoelpunt en toen de rust inging was de stand 5-4. De 4 Soester doelpunten werden gemaakt door Sirag (2), Mulder en v. d. Zouwen. De tweede helft ging in met een op halve kracht spelende Mej. F. Visser. D.O.S.C. vergrootte de voorsprong en het ging er slecht uitzien voor de Soes tenaren. Er werd fors gespeeld en de scheidsrechter moest de touwtjes strak houden. K.V.S. miste een strafworp. Kamer scoorde hierna, waardoor de stand 6-5 werd. D.O.S.C. maakte er 7-5 van. Toen kregen de Soester dames er zin in en met doelpunten van Mej. Radstok en Mej. Koster werd de stand 7-7, waar mede werd geëindigd. In Hilversum speelde K.V.S. I tegen Zwaluwen 4. De Soestenaren telden 3 invallers. Na 5 minuten was de stand 1-0, doch voor de rust maakte De Haan met een verre worp de gelijkmaker. In de tweede helft scoorden de Zwalu wen 2 doorloop-doelpunten en met een 3-1 nederlaag voor K.V.S. kwam het einde. TAFELTENNISVERENIGING „SHOT Shot 1 is er in geslaagd te Zeist het ongeslagen Zeist 4 met het kleinst mogelijke verschil (6-4) te slaan. Al direct keken de Shot spelers tegen een 2-0 achterstand aan. Th. Daselaar en B. v. Haar lem moesten in v. Amerongen en Bosch hun meerdere erkennen. Daarna kwam Shot 1 op zetten. Vooral Th. Daselaar en A. van Haarlem onderscheidden zich. Laatstgenoemde liet zich geen enkele maal verschalken en bleef met 3 overwinningen ongeslagen. De overige pun ten werden gescoord door Th. Daselaar en B. v. Haarlem. Door deze succesvolle overwin ning heeft Shot 1, samen met VL. en V., in de 2e "klas de leiding genomen. De overige uitslagen waren: Pats 2Shot 2 7-3, Velox 2Shot 3 8-2, Shot 4-Hakaspa 1 8-2, Shot 5Dosc 1 2-8, Hakaspa 2Shot 6 7-3, Shot 8Shot 9 4-6 (junioren), Shot 10Shot 11 3-7 adspirantenShot 18Shot 20 4-6 (da mes). Het programma van deze week luidt: Dinsdag: VL. en V. 4Shot 5. Donderdag: Shot 3O. 't N. 3, Shot 4Meur- sing 1, Shot 5Hakaspa 1. Zaterdag: S. en S. 1Shot 4, Shot 2Velox 2, Shot 1Barna 3. Vrijdag: Shot 19Shot 17 (dames). Zaterdag: Shot 11Shot 12 (adspiranten), Shot 13Shot 14 (adspiranten). 3e RIT NAJ AARS COMPETITIE. Er was een flinJke deelname aan de derde rit in de najaarscompetitie, hetgeen een felle strijd deed voorzien. Dit was ook het geval, want na enige kleine schermutselingen nam Gerrit Ruttenberg een 100-tal meters voor sprong en toen brandde de strijd los. Acht man ging achter de vluchteling aan. Smit en Muis konden het hoge tempo niet bijhou den en vielen af. Gerrit Bunschoten kreeg een lekke band en daardoor een volle ronde achterstand, terwijl Otto de Weerd, zwaar ver kouden, na de 6e ronde opgaf. Geleidelijk brokkelde het .peleton af. Rutten berg werd wel ingelopen, doch alleen De Bree, v. Leeuwen en v. Dorresteijn bereikten hem. De laatste twee moesten tenslotte afhaken, zodat Piet van de Broek, die zeer regelmatig reed, kans zag een plaats op te schuiven. Lof komt toe aan Marchal, die tot vier maal toe zijn achterstand op het peleton wist in te lopen. Jaap v. d. Burgt, wist, evenals van de Broek, dank zij zijn doorzettingsvermogen, enkele renners te passeren. In de eindspurt werd Gerrit Ruttenberg ge slagen door Henk de Bree. De uitslag was: 1. H. de Bree, tijd 1.44 uur. 2. Gerrit Ruttenberg, 1.44 uur. 3. Jaap v. d. Burgt, 1.45.20 uur. 4. J. van Dorresteijn, 1.46.55 uur. 5. P. van de Broek, 1.49.05 uur. 6. G. de Leeuw, 1.49.07 uur. 7. Kasper Smit, 1.54 uur, op 1 ronde. 8. Wim Marchal. 1.55 uur, op 1 ronde. 9. R. Muis, 1.56 uur, op 1 ronde. 10. G. Bun schoten, 1.56.20 uur, op 1 ronde. Nadat vier weken geleden de nationale kampioenschappen, welke door de Ned. Bromfietsbond in onze gemeente waren uitgeschreven, door vandalisme geen ver dere doorgang konden hebben, werden Zondag deze wedstrijden opnieuw ge houden. Het werd een succesvolle sportieve dag, waaraan de organisatoren alle eer be haalden en waarop de deelnemers met plezier zullen terugzien. Het was hen, die routepijlen hadden wil len vernielen of in andere richting had den willen plaatsen, volkomen onmoge lijk gemaakt dit te doen. Veertig man po litie bewaakte het parcours, bijgestaan door 11 P.T.T.-bestellers en 10 Natuur- wachten, die zich vrijwillig voor de bewa kingsdienst hadden aangemeld. Bovendien was er langs de gehele route rood poederkrijt gestrooid, zodat de rij ders geen verkeerde wegen konden nemen. Uit alle delen van Nederland waren de deelnemers weer per bromfiets naar Soest gekomen en 160 personen (waaron der enkele dames) startten, vanaf 12 uur, vanaf hotel Bosch en Duin aan de Bos straat. Het parcours, dat 60 km. lang was, liep door het mooiste gedeelte van onze ge meente, zodat goede wegen, bos- en hei depaden elkaar afwisselden. De finish bij Bosch en Duin was ditmaal met palen en draad afgezet, zodat, beter dan de vorige maal, de deelnemers onge hinderd hun startkaart voor de laatste maal konden laten aftekenen. Te ongeveer 6 uur was de wedstrijdcom missie gereed met het bepalen van de voorlopige uitslag, nadat 23 deelnemers, die met 0 strafpunten waren geëindigd, een rem- en acceleratieproef hadden af gelegd. De Soestenaren sloegen een uitstekend figuur in deze wedstrijden. De heren H. Grift (0 str.p.), W. Grift (1 str.p.), Mej. H. Sprong (0 str.p.) en Mej. E. van Kooy (0 str.p.) demonstreerden een uitstekende rijkunst, doch er waren meer goede Soester rijders, n.1. zij, die in de 3 teams van de Soester Bromfietsclub meereden en zorgden voor een 2e, 3e en 4e prijs. De firma H. Grift behaalde niet alleen 2 indivuduele prijzen, doch ook de dealer teams G.M.F.-Boy en N.S.U.-Quickly sleepten prijzen in de wacht. De voorzitter, de heer L. H. Eker, deelde na afloop de uitslag mede. Klasse A1, deelnemers uit de merken- teams en importeurs: 1. F. Selling, Am sterdam, op H.M.W. 0 str.p. 2. B. Olie, Waddinxveen, op Victoria, 0 str.p. 3. R. Selling, Amsterdam, op H.MAV., 0 str.p. 4. P. J. v. Speybroek, Bilthoven, op D.W.F., 0 str.p. 5. W. Wolters op Moby- lette, 0 str.p. 6. J. H. J. Welp, 0 str.p. V. J. P. Pollé, Hillegom, 0 str.p. Klasse A 2, alle overige deelnemers. Ge middelde snelheid 27 km. per uur: 1. J. H. J. Welp, 0 str.p. 2. E. Bos, De Meern, 1 str.p. 3. B. Kamps, Dordrecht 1 str.p. 4. W. Grift, Soest, 1 str.p. Klasse B1, deelnemers uit de merken- teams van fabrikanten en importeurs, welke een gemiddelde snelheid van 24 km. per uur moesten rijden: 1. De 16-jarige J. Augustin, Amsterdam, 0 str.p. 2. Wan delen 1 str.p. 3. J. v. d. Reep, 4 str.p. Klasse B 2, alle overige deelnemers, welke een gemiddelde snelheid van 24 km. per uur moesten rijden: 1. C. Smit, Amster dam, 1 str.p. 2. W. H. Gerritsen, 3 str.p. 3. H. v. Doorn, 7 str.p. STEENHOITSTR. &3 - TEL. 2842 l U voelt U prettig, weet 11 dit Waaneer Uw Jbaar echt keurig zit! Toerklasse A, 21 km. per uur: 1. H. Grift, Soest, 0 str.p. 2. J. Freriks, Amsterdam, 0 str.p. 3. Mej. E. Sprong, Soest, 0 str.p. 4. J. Höster, Amsterdam. 5. H. de Kruif. 6. A. Lewesteijn. Merkenteams: 1. Victoria-team met B. Olie, T. Bakker en Mosheuvel, 2 str.p. 2. Kapteyn Mobylette 1, 3 str.p. 3. Victoria 2, 11 str.p. 4. Batavus, 13 str.p. 5. D.M.F.- Nestor 1, 14 str.p. Gediskwalificeerd werd het Magneet-team. Club-teams: 1. „De Mobylette" te Arn hem, 3 strafpunten. 2. Soester Bromfiets- Club II, 6 strafpunten. 3. Soester Brom fiets-Club III, 7 strafpunten. 4. Soes ter Bromfiets-Club I, 16 strafpunten. Dealer-teams: 1. N.S.U. Quickly II, li strafpunten. 2. G. M. F. Boy, 13 straf punten. 3. N.S.U. Quickly I, 13 strafp. 4. H.M.W. II, 21 strafpunten. De heer Eker memoreerde het vanda lisme dat vorige maal de wedstrijden in de war stuurde en waardoor veel moeilijkheden ontstonden voor de nog jonge Bromfietsbond. Deze dag maakte alles weer goed. Spr. dankte de wedstrijdcommissie, be staande uit de heren Peters, De Raadt en Smit, almede het politiecorps, Ge meente-Werken, Natuurwacht, P.T.T. en controleurs. De prijsuitreiking zal in December in onze gemeente plaats vinden. BIGGEN- EN EIERMARKT TE AMERSFOORT Op de weekmarkt van j.1. Vrijdag werden aangevoerd: 210 stuks biggen in prijzen van 42.50 tot 52.50 en 7 guste zeugen van 300 - tot ƒ325.—. Op de eiermarkt werden aangevoerd 180.000 stuks. Hoendereieren van 18.25 tot 19.50, henneneieren van 14.tot 17.25, midden- prijs 18.75, prijs per kg. 3.—. De handel op de eiermarkt was vlug, op de biggenmarkt matig. 50 JAAR GETROUWD. Onder grote belangstelling heeft gisteren het gouden echtpaar Jac. v. Herwaarden-Briede zijn 50-jarige echtvereniging herdacht. Tot de velen, die hun gelukwensen kwamen aanbieden, behoorden twee directeuren en een oud-directeur van de Utr. Waterleiding Maatschappij, de Burgemeester, ds Ambrosius, de directeur van Gemeente-Werken e.a. PROPAGANDA-AVOND CHR. BESTUURDERS-BOND. Maandagavond hield de Chr. Bestuurders Bond alhier, in de zaal van ..Eemland", de jaarlijkse familie- en propaganda-avond. De voorzitter, de heer W. v. d. Leij, verwel komde de volle zaal. in het bijzonder de leden van de Kerkeraad. Spr. zei, dat het afgelopen jaar voor de afdeling niet gemakkelijk was geweest wegens de wisseling van bestuursle den en hij deed een beroep op de leden de propaganda voor het Chr. Nat. Vakverbond krachtig te steunen. De heer L. C. v. Dalen te Utrecht sprak hier op een propagandistisch woord naar aanleiding van de tekst „Onze wegen en ons doel". Na het zingen van psl. 687, schriflezing en gebed werden een drietal films vertoond. De reciteerclub „De Eendracht" uit Bussum voerde op goede wijze het blijspel op „Een vriend komt over", waarmede men veel succes oogstte. De collecte voor het t.b.c. fonds „Draagt elkanders Lasten" bracht ƒ20.74 op. Met het zingen van psl. t>8 2 werd deze avond besloten. REKENING WONINGBEDRIJF. Burgemeester en Wethouders der gemeente Soest brengen ter openbare kennis, dat de re kening van het Woningbedrijf over het dienst jaar 1952 heden aan de gemeenteraad is aan geboden en van heden af tot en met 12 No vember 1954, van 9 tot 12.30 uur, ter secretarie der gemeente voor een ieder ter inzage is neergelegd. Soest, 29 October 1954. VOORBEREIDING UITBREIDINGSPLAN. De Burgemeester van Soest; gelet op art. 36. lid 4, der Woningwet; brengt ter algemene kennis, dat door de Raad dier gemeente, in zijn vergadering van 29 October j.1., is beslo ten, dat een uitbreidingsplan zal worden voor bereid c.q. worden herzien voor de hieronder aangegeven gronden in de gemeente, welke op de bij het besluit behorende kaart in rood zijn aangeduid: a. Soesterberg, waarbij o.m. is uitgezonderd het gebied opgenomen in het uitbreidingsplan in onderdelen Amersfoortsestraat; b. de wijken Soestdijk en 't Hart met uitzonde ring van de uitbreidingsplannen Rijksweg, La zarusberg en Industrieterrein nabij 't Hart: c. een gedeelte gelegen rondom de oude N.H. Kerk; d. enige percelen gelegen aan en nabij het Kekrpad N.Z. en het Kerkpad Z.Z. DINSDAG. Plicht. Een hard woord, maar zacht voor hem, die het leven begrijpt. WOENSDAG. Wie niet van het verleden leert wordt daardoor gestraft door de toekomst. DONDERDAG. Naar meer steeds blijft het mensendom jagen. En troost zich zorgen en gezwoeg, In plaats van naar 't geluk te vragen, Dat in dat woordje schuilt; Genoeg. ntSpaNNINGSMIDDAG voor bejaarden. gen (Woensdag) middag zal in het gebouw Religie en Kunst" weer een ontspannings- ddag voor t>e3aarden worden. gehouden. Bejaarden van 65 jaar en ouder hebben hierop +0egang- 7ia de advertentie m dit nummer. yien FEESTAVOND „WEST". terdagavond hield de Buurt- en Speeltuin- reniginê „West" een feestavond, waarop de t^eelclub van deze vereniging voor een volle 7al het toneelspel van Joh. Willard „De kat IT de kanarie" opvoerde. vlotte wijze hebben de „West"-spelers dit mysteriespel opgevoerd onder leiding van re gisseur J- C. M. Smit. 57voorzitter van „West", de heeT S. P. Tulp, bracht aan het slot de dank van het auditori um over aan de uitvoerenden en aan de regis- Muzikale medewerking op deze avond verleen den The Garden Players" uit Amersfoort, o.l.v. O. J- van Cappelleveen. Te Utrecht slaagde de heer N. Schelvis alhier voor het candidaats-examen Soci ologie. XJ.V.V. BIJEEN. In een gistermiddag gehouden lunchvergade ring van de Unie van Vrouwelijke Vrijwilli gers afdeling Soest, werd tot voorzitster ge kozen Mevr. A. van Ginkel. De aftredende voorzitster. Mevr. A. Peters, kan zich nu ge heel wijden aan de Bejaarden-Kring. Als 2e voorzitster werd gekozen Mevr. M. Kruik. Aan het bestuur werd nog een lid toegevoegd, n.1. Mej. Lensen. door trein gegrepen en gedood. Zaterdagmorgen, te ongeveer half zeven, is op een van de onbewaakte overwegen tussen Soestduinen en Den Dolder de 40-jarige F. Buis. woonachtig te Amersfoort, door een trein gegrepen en gedood. Het slachtoffer heeft de trein niet zien nade ren of zich in de afstand vergist, want de Spoorwegen hebben onlangs deze overweg een dermate .groot uitzicht verschaft, dat het niet voorkomen kan, dat men een naderende trein niet zou zien. Het slachtoffer was per rijwiel en werd over een grote afstand mee gesleurd. Hij werd op slag gedood. De trein had ruim een half uur vertraging. MUTATIES BIJ DE POLITIE. Met ingang van 1 November is tot hoofdagent benoemd de heer C. de Bruin. Binnenkort is de benoeming te verwach ten van de heer R. ten Hove als agent van politie. De heer Ten Hove is thans verbonden aan de Marechaussee-brigade Soestdijk. BIJTZUCHTIGE HOND. Mevrouw G., die op de Laanstraat met haar hond wandelde, werd aangevallen door een andere hond. Zij werd gewond en deed aangifte bij de politie^ Deze spoorde de eigenaar van de hond op en een procesverbaal volgde. DIEFSTAL VAN RIJWIELTASSEN. Van diverse rijwielen werden in dit weekeinde tassen ontvreemd. De politie zoekt naar de onbekende dader. POLITIE GERAAKTE SLAAGS. Zaterdagavond wenste een dronken Amersfoorter toegang tot een café op de Birkstraat. Toen hem dit geweigerd werd, werd de Amersfoorter heel erg boos. Hij rukte een stuk van het hek werk van het café en sloeg daarmede een ruit stuk. Op deze wijze kwam hij binnen, om daarna het interieur te be werken met het stuk hout, dat hij had meegenomen. Een rek met biljart-queën werd vernield en daarna moest nog een ruit het ontgelden. Toen kwamen sterke politiemannen in het strijdperk. Ook op hen werd gesla gen, maar zij sloegen terug. De strijd was vlug beslecht en even vlug volgde de tocht naar de cel in de comfortabele politie-jeep. Onze plaatsgenoot, de heer W. Hart, slaagde voor het examen Vakdiploma Aannemer. Kaart met ventielen, bouvier, armband je, kinderportemonnaie met inhoud, sleu tel. gebreide handschoen, portemonnaie met inhoud, oorbel, manchester jon gensbroek, pak met inhoud, zilveren kruisje, groene capuchon, gummibal, muntbiljetten van 2.50, blauw truitje, blauwe vulpen met vulpotlood, zakmes, nylon kous, paar motorhandschoenen, klokje voor bromfiets. Inlichtingen omtrent deze voorwerpen zijn te verkrijgen aan het politiebureau, iedere Woensdag en Zaterdag, van 14 tot 16 uur. 5 KIPPEN doodgebeten. Ten nadele van Mevr. S. werden 5 kip pen doodgebeten. De politie spoorde de dader op. Het was eenfret en zijn haas mocht de schade vergoeden. Met de volgende schepen kan zeepost worden verzonden. De data, waarop de correspondentie uiterlijk ter post moet zijn bezorgd, staan achter de naam van het schip vermeld. Indonesië en Ned. Nieuw Guinea: m.s. „Oranje", 3 Nov. en s.s. Friesland, 18 Nov. Ned. Antillen, s.s. Bennekom, 19 November en m.s. B< Afrika en 16 Nov. Z. Amerik November Nov. Aus Johan vai Inlichtinge data van kantoren. PROPAG7 NED. BLJ Vrijdag 5 de Nederl ciers-casin houden. O.m. zal van ons" dist, Joh. houden. Voorts w medewerk de Vries Vries, pi fluit en De Burge spreken slotwoord LUSTRUI UTILE D De R.K. geeft Zat Halve", voerd w< „De sche Zondag deze opv< KLEINE In een r heeft K. Kameo 3 Kort na tot ver stand on Gaasbeek 1—1. Op fortu voor hel doelpunt winning DE A R. MET HA Soesterbf te beurt re mede show. Het aan wel, dat verd, plaats w Alvorens luister e neef o.m meester, A.V.R.O. natorium Daarna plaats. We wer( tie en sc Het Grit het gouc Tonny v Nederlan jarige b menderh Jack De en de B hadden

Soester Courant | 1954 | | pagina 2