NICO DE KONING - DE KONING DER SLAGERS TE ALEEN „DE KONING" LEVERT U KONINKLIJK VLEES!! De Ruiter Smit Slagerij Paauw ACCURATE JONGEDAMES Prachtig Rundvet p, kg. f 1-20 Carbonade vanaf p. Vz kg. f 1.50 ram ae UITSLUITEND a CONTANT EN AFGEHAALD. 1— ALS RECLAME ALLÉÉN WOENSDAG EN DONDERDAG Prachtige Riplappen p. Vz kg. f 1.70 Mag. lappen, extra fijn p. Vz kg. f 1-70 Doorregen lappen p. Vz kg. f 1.35 Spec. aanb. Gehakt p. Vz kg. f 0.90 Burgerlijke stand. SOEST. SOESTERBERG. HET ERDAL CONCERN TE AMERSFOORT Radio Televisie Wasmachines Stofzuigers Scheerapparaten Lampekappen Lampen Electr. installaties Onze voordelige aanbieding voor deze week. CAPST JULIANALAAN 40 GEBOREN Cornelis Wilhelmus, z. v. J. J. v. Beek, chauffeur-magazijnbeheerder en J. S. Kok, Oude Grachtje 14. Francien, d. v. W. J. Schutte, arts en Tj. Beek, Burg. Grothestraat' 65. Hendrikus Jo- hahnes, z. v. J. G. Wijnands, drukker en S. Snijders, Birkstraat 65. Suffridus Leonard, z. v. A. J. Vis, militair en H. G. Schuursma, Kerkpad N.Z. 35c. Katharina Everarda Maria, d. v. G. J. M. Kok, grossier ijzerhandel en A. W. M. van Doorn, Middelwijkstraat 19. Margaretha, d. v. P. Klee, koopman in galanterieën en H. van Haut, woonwagen in het woonw. kamp aan de Birkstraat. Maria Jozefine Hendrica, d. v. J. V. Bosch, afdelings baas in een perserij en J. M. Dijkman, Gr. v. Prinstererstaat 20. Fancicus Hu- bertus, z. v. E. H. Simon, chauffeur en N. A. Debue, Baarn, Amsterdamsestraat weg 10. Adriana Maria Wilhelmina, d. v. J. C. v. d. Berg, boekhouder en M. van Nes, Soesterbergsestraat 13. Antoinette Henrica Johanna, d. v. J. Th. Jacobs, militair en M. W. J. de Kleijn, Stadhou derlaan 146. Lydia Johanna Cecilia, d. v. O. J. Zimmerman, tekenaar en C. M. P. Brouwer, Heuvelweg 43. ONDERTROUWD Jacques André Jean Demougin, 22 jaar, directie-secretaris Avenue St. Ouen 2, Parijs en Gepke Willemina Allegonda Nij- dam, 23 jaar, Dennenweg 7. Datum hu welijk onbepaald. Hendrikus Wilhelmus Arnoldus Esman, 24 jaar, banketbakker, Faisantenstraat 31, Hilversum en Wil lemina Johanna Maria van den Berg, 22 jaar, Kerkstraat 22. Datum huwelijk onbepaald. GEHUWD Willem Theodoor Tabak, 25 jaar, motor monteur, Birkstraat 46 en Loekie An toinette Westra, 21 jaar, Lange Brink- weg 70. Adres na huwelijk Birkstraat 46. OVERLEDEN Louisa Henriëtta Kok, 65 jaar, gehuwd met L. Prenen, Steenhoffstraat 7. Cor nelis Theodorus van Halm, 63 jaar, ongehuwd, Talmalaan 28. Klaasje de Olde, 67 jaar, gehuwd met G. de Lange, Verl. Talmalaan 19. Johanna Maria Ver beek, 72 jaar, wed. van H. L. Beijer, Vredehofstraat 13. Daatje Schoo, 87 jaar, wed. van H. Jongsma, Kerkpad N.Z. 19b. BAZAR DIERENBESCHERMING. De afdeling Soest van de Ned. Ver. tot be scherming van Dieren heeft Zaterdag en Zon dag een goed bezochte Bazar en Fancy-fair ge houden in het St. Josephgebouw, waarvan de opbrengst bestemd was voor het asyl en pen sion voor dieren alhier. Een officiële opening had Zaterdagmiddag niet plaats, doch om 4 uur. toen de jeugd in grote getale aanwezig was, werd het bazarwerk en het fancy-fair-bedrijf even stil gelegd om de uitsJag bekend te maken van de Opstel- en de Ballonwedstrijd, welke gehouden is ter gele genheid van Dierendag. De heer P. M. Wijsmuller, de voorzitter van de afdeling, maakte de uitslag van de ballon nenwedstrijd bekend. Van meer dan 400 bal lonnen is nimmer vernomen waar deze terecht gekomen zijn en waarschijnlijk zijn ze in de Noord- en Oostzee verongelukt. De labels in drie talen gesteld kwamen terug uit Denemarken. Zweden, Duitsland en Nederland en (.vanuit ons eigen land), soms van 4 km, van Soest. De ballon, welke het verst gekomen is. was die van Karina Koetser, welke 1000 km. van Soest, in Odeshög te Zweden, terecht kwam. De tweede prijs was voor Hansje Alblas, wiens ballon 950 km. aflegde en in Starlö te Zwe den werd gevonden. De derde prijs kreeg Max Wanders, omdat zijn ballon in Skönen te Zweden, afstand 900 km., landde. De vierde prijs was voor Joke Roelofs (terechtgekomen in Brandeler te Denemarken. 550 km.). De vijfde prijs kreeg Wim van Dijk (terechtge komen in Frederikswaerk te Denemarken, 500 km.). De heer J. van de Berg maakte de uitslag van de opstelwedstrijd bekend en roemde inhoud en stijl van de vele opstëllèh, alsmede de illustraties welke daarbij Averden geplaatst. Tien Soester scholen nam«k*San deze wedstrijd deel en op iedere school viel een prijs. De uitslag was: Piet Laseur' (Da Costaschool) Ansje Bos (School Be^zjaan). Bart Prins (school Kerkebuurt). Ellyld& Beer (R.K. Meis jesschool). Louis van Dijk (v. d. Huchtschool Nienke de Bruin Insingerschool). Janny van Allen (Chr. school Driehoeksweg). Joke Ver- mont (St. Willibrordusschool), Elly Sikkel- .bein (Chr. school voor v.g.l.o.). Henny de Zoete (Groen van Prinstererschool De hoofdprijs voor het beste opstel kreeg Elly Knol van de Groen van Prinstererschool. De prijs voor de mooiste tekening over Dieren dag was voor Louis van Dijk. Er waren nog meer jeugdige dierenbescher mers die zich hadden onderscheiden. Maryke Ten Haaf had de grootste opbrengst in haar collectebus n.l. f 12.60, terwijl Dick Rood 40.- afleverde, zijnde de opbrengst van 8 prikkaar- ten. UITSLAG „BAZAR DIERENBESCHERMING". Rijwiel: Deze prijs is gevallen op het oranje lot No. 875. De winnaar is de heer B. F. Wright, Nieuweweg 36 te Soest. Poppennamen: Kloris en Roosje. 4 Goede in zenders. Na loting aan Mevr. van Woerkom, Duinweg 7 te Soest. Krentenbrood raden: Aantal krenten 2621 st. Aan Mevr. Schelvis, Laanstraat 85, met 2600. Erwten raden: 3804. De heer Van der Burch te Utrecht kwam dit aantal met 3600 het meest nabij. De nog niet afgehaalde luxe voorwerpen, op de witte loten gevallen, zijn: 595 Handgeweven loper; 685 Blad met kleedje; 669 Dressoir loper; 759 Bureaulamp; 612 Vaas; 706 Schemer lamp; 659 Tegel-kandelaar en 551 Vaasje. De prijzen kunnen alsnog worden afgehaald tussen 12 en 2 en 6 en 8 uur, Waldeck Pyr- montlaan 5, Soest. 25 JARIG JUBILEUM G. PASMAN. Vrijdag herdacht de heer G. Pasman, briga dier-rechercheur van het Soester politie-corps zijn 25 jarig jubileum als politieman. De jubilaris, die had afgezien van een officiële huldiging, kreeg thuis een druk bezoek van vele Soestenaren, die dit jubileum niet stil zwijgend voorbij wilden gaan. Een deputatie van het politiecorps, alsmede de Hoofdinspecteur en inspecteur van politie kwamen hun gelukwensen aanbieden en bij hun cadeaux was ook een geschenk van de Soester Politie Sport Vereniging. Vele vrien den en relaties kwamen gelukwensen en bloe men en geschenken accentueerden dit jubileum. GEVONDEN VOORWERPEN. Bruine herenportemonnaie, paar kinderwant jes, medaillon, glacé dames handschoen, por- temonnaie met inhoud, zakkammetje, geelbrui ne wollen handschoen, tas met fles, zakdoek, bedrag aan geld op postkantoor, bruin gele sjaal, huissleutel, armbandje, damesrijwiel, hangertje, zakmes, halve knot wol, vulpen, kinderwant, dameswant, foudraal met 2 heng sels, grijze alpinomuts, jonge haan, boekje met adressen, zadeldek, kindercape, zak voermeel, rechter leren want, grijze capuchon, schakel armband, kinderportemonnaie en schort. Inlichtingen omtrent deze voorwerpen zijn te verkrijgen aan het politiebureau, iedere Woens dag en Zaterdag, van 14 tot 16 uur. „SHOT". Dat sterkte soms moeilijk in punten is uit te drukken, ondervond Shot 1 afgelopen week in de wedstrijd tegen het Amersfoortse V. en V., welk team Shot dwong met een 6-4 nederlaag genoegen te nemen. Dit is 'n goede les voor de Soesters, om vol gende maal beter aan te pakken. Shot 2 deed het beter en won met 6-4 van Over het Net 3. Shot 3 moest haar meerdere erkennen in Bofa, terwijl Shot 6 eveneens met 7-3 verloor van Meursing. Shot 4 en Shot 5 waren vrij. De heren B. van Haarlem en J. van Asch leden van Shot, zijn uitgenodigd voor de N.K.S. kampioenschappen tafeltennis te Rotterdam. Wedstrijden voor deze week: Dinsdag: Ehma tlShot 4. Woensdag: Shot 18Shot 19 (dames). Donderdag: Shot 3Over 't Net 5. Shot 5V. en V. 5. Zaterdag: Shot 1—UTTS 3. Shot 2—Bofa 1. S. en S. 1Shot 5. Shot 7—Shot 11. (adspiran- ten). Shot 8Shot 12 (adspiranten). GESLAAGD. Voor de Practijk Examens van de Centrale Bond van Leraren slaagden de volgende plaats genoten: Machineschrijven: de dames H. Berends. W. J. van Breukelen, A. E. Eerdman, E. J. v. Leeu wen, D. A. van Manen, J. M. E. Nijssen, A. W. Ulenbeck, J. M. Wildschut, F. M. W. van Winden en A. Cochius. Voor het examen Steno Nederlands slaagden Mej. E. Broos en Mej. J. M. Landuyl. Voor Steno Engels slaagde Mej. H. B. de Jong. Zij werden opgeleid door het Instituut Prac ticum alhier. NIEUWE LAGERE SCHOOL GEOPEND. De mooiste school, welke onze gemeente heeft, is gistermiddag door onze Burgemeester, in het bijzijn van tal van genodigden, geopend. Het is de openbare lagere school aan de Boni- faciusstraat, welke is ontworpen door de heer H. J. Schneider, technisch ambtenaar en archi tect van Gemeente-Werken. Het is een varië teit op de z.g. Hal-school. Op een grote recreatieruimte komen aan beide kanten 3 lokalen uit en de bouw van deze z.g. hal, waarin een podium voor toneelspel, is een unieke gelegenheid tot) recreatie, ouder avonden en wat dies meer zij. Bij deze opening waren aanwezig de Burge meester, de wethouders De Haan en Van Za delhof!, de raadsleden Mevr. Polet en de heren Oranje, Brouwer, Schaafsma, Butselaar, Van Wely en Grift, de heer Lindeman, inspecteur lager onderwijs; de schoolhoofden de heren v. d. Wal, Taris, v. Ieperen en De Boer, de Ouder commissie en de Ouderkern, hoofden van ge meentelijke diensten, de hoofdinspecteur van politie e.a. Wethouder De Haan gewaagde in zijn wel komstwoord van de geschiedenis van deze school. In Maart 1953 richtte een aantal ouders een verzoek tot de bouw in, omdat de bestaan de l.o.-school in de Kerkebuurt aan de hoofd weg ligt, hetgeen grote gevaren voor de jeugd meebrengt. Op 20 April besliste de raad tot goedkeuring en na vrij omvangrijke onder handelingen omtrent grondruil, welke werden afgesloten op 29 Mei 1954, werd de bouw aan besteed. Dank bracht spr. aan de heer Schnei der en de bouwer, de firma W. v. Breukelen, die in 4y2 maand de school opleverde. De Burgemeester wees op de vele moeilijkhe den, die de bouw van deze school in de weg stonden en wélke door eendraohtig samenwer ken van velen overwonnen werden. Vroeger moest een school de kinderen opvoe den in Christelijke en maatschappelijke deug den, naast het bijbrengen van parate kennis. Nu zullen de onderwijzers niet meer horen: ,,Ik hoop dat U van mijn kind een deugdzaam kind maakt". Dit klinkt teveel naar Hyroni- mus van Alphen. Men wenst geen ondeugdza me kinderen. Men wenst, dat de school dat terrein van de opvoeding bewerkt, waar de taak van. het gezin ophoudt. Als op de school de kinderen wordt bijgebracht de grote levenswaarden te zien ,dan is er al veel bereikt. Niet wat in de wereld te koop is, doch het vermogen om de grote levens waarden te verwerven moet de jeugd op de school leren. Spr. hoopte, dat op deze school een gemeen schap zou zijn, welke een vormende uitwer king op de jeugd zou hebben en dat in dit „eigentijdse" gebouw vruchtdragend werk zou worden verricht. De heer J. H. Lindeman, inspecteur van het Lager Onderwijs, bleelk zeer verheugd te zijn over deze school, waarop, zoals hij zeide, het mogelijk moet zijn de jeugd zelfwerkend de nodige kennis te laten verwerven. In deze school zal het inspirerend zijn te werken, zei spr., die er op wees, dat de school tot taak heeft de kinderen te helpen op de weg naar de volwassenheid en dat op een aangename wijze. De heer J. Gaasbeek, hoofdbestuurslid van Volksonderwijs, zag dit mooie gebouw als een vaas, die gevuld moet worden door het werk van de leerkrachten en leerlingen. De heer v. Wely, oud-hoofd der school, trok een paralel tussen de gebouwen, die vroeger als scholen werden gebouwd en die van nu en vond het jammer, dat de nieuwste Soester scholen, zoals de Groen van Prinsterer- en de Willebrordusschool niet zo gebouwd waren als deze school. De heer J. van de Schoor, voorzitter van de afdeling Soest van Volkonderwijs, constateer de, dat het onderwijs bij het gemeentebestuur een voortdurende zorg uitmaakt en dankte voor de grote medewerking. Spr. bood de school een terrarium aan. De heer J. de Vries, voorzitter van de Ouder commissie, wees er in zijn dankwoord op, dat deze school al een hechte gemeenschap is en dat, behalve een oudercommissie, ook een ouderkern gevormd is. De heer J. van Ieperen. schoolhoofd van de school Kerkebuurt, sprak namens de open bare scholen en zei. dat aan het gemeentebe stuur van Soest de belangen, van het openbaar onderwijs goed zijn toevertrouwd. Voor de school Kerkebuurt is het een sombere dag, want 110 leerlingen staat deze oude school af, zoals zij al zovele malen leerlingen heeft moe ten afstaan. Spr. was echter verheugd, dat de jeugd van Soest-Zuid thans zijn eigen school heeft. Nadat de heer W. van Breukelen, als aanne mer zijn dank had betuigd aan gemeentebe stuur, architect en Gemeentewerken voor de goede samenwerking werd het gezelschap door het gebouw geleid. In de 6 ruime lokalen vindt men geen banken. Deze zijn vervangen door stoelen en tafels van buismateriaal, ontworpen door de heer Schnei der. Het schoolbord is zo breed als het lokaal, terwijl de leerlingen niet meer in rijen zitten. De nieuwste onderwijsmethoden worden hier toegepast door het—personeel van deze school, bestaande uit de heer A. G. Koenderink te Amersfoort, hoofd, en Mej. M. Olde, Mej. W. C. de Groot en de heer J. H. v. Dalfsen. De muren van dit gebouw zijn van holith steen en de vloeren zijn van coleriet materiaal. Op de muren bij de ingang van het gebouw zijn kunstzinnige mozieken aangebracht, vervaar digd door de heer Stokhof de Jong alhier. JONGENS VONDEN BROMFIETS. Twee 13-jarige jongens, woonachtig aan de Ossendamweg, vonden Zaterdag op de Kolonieweg, nabij de spoorlijn een onbe heerde bromfiets. Zij brachten het voer tuig naar de politie, waar men de brom mer bewaarde, tot de eigenaar kwam opdagen, die aangifte deed van diefstal. Zelden werd een diefstal zo snel opge lost als ditmaal. TWEE NIEUWE BRIEVENBUSSEN. Vrijdag heeft de P.T.T. niet alleen de beloofde brievenbus op de hoek Talma laan en Pieter de Hooghlaan geplaatst, doch ook eenzelfde exemplaar aange bracht aan de woning van de firma H. van Nes, op de hoek Eikenlaan-Soesterberg- sestraat. SOESTER SCHAAKCLUB. Voor de competitie van de Stichts-Gooise Schaakbond speelde het eerste tiental van de Soester Schaakclub Vrijdagavond, in het Oranje Hotel, tegen Laren 1. De voorlopige uitslag werd 2V2-4V2 en 3 partijen moeten door arbitrage worden beslist. De uitslag was: L. de Regt-T. Verbeek 1-0. C. Samsom-P. A. in 't Hout 0-1. W. Benschop-G. v. Keulen 0-1. J. Gorter-D. Leegwater af gebroken. J. Thomasze-W. Bakker afge broken. H. de Graaf-F. A. Ruinen 1-0. J. K. v. Zijtvela-C. M. Roggeveen 0-1. G. Th. v. Munster-J. J. Kupperman 0-1. J. Timmer-W. Sneller V2-V2. J. v. Dijk- J. Calis afgebroken. WIE BESCHADIGDE DEZE AUTO Een bewoner van de Pieter de Hooghlaan had zijn auto Zaterdag geparkeerd voor zijn woning. Later bemerkte hij, dat de wagen aan de rechterzijde door een aan rijding was beschadigd. De dader is on bekend gebleven. BIGGEN- EN EIERMARKT TE AMERSFOORT. Op de weekmarkt van Vrijdag j.1. wer den aangevoerd: 189 stuks biggen in prij zen van 40.tot 52.50 en 3 guste zeugen van 250.— tot 275.—. Op de eiermarkt werden aangevoerd 197.000 stuks. Hoendereieren van 18.50 tot 19.25, henneneieren van 14.50 tot j 17.75, middenprijs 18.75, prijs per kg. 3. De handel op de biggenmarkt was traag, terwijl de verkopen van eieren stug tot stand kwamen. RIJWIEL GERUILD. Bij één der plaatselijke café's ontdekte men, dat een der bezoekers zijn oude rij wiel voor een beter rijwiel had geruild. De onbekende cafébezoeker en het goede rijwiel konden nog niet worden achter haald. 5 °/o VOOR VLUCHTELINGENHULP. De firma Ralph Polak heeft besloten 5 °/o van de winkelontvangst aan de Vluchte lingenhulp af te staan. De cliënten storten deze 5 °/o, welke in mindering wordt ge bracht op de koopsom, zelf in een daar voor bestemde bus. Een voorbeeld ter navolging. ONTVLUCHT EN GEPAKT. Een patiënt, die uit „Zon en Schild" was gevlucht, werd door de politie nabij het station Soestduinen aangehouden en naar de inrichting teruggebracht. GESLAAGD. Aan de Rijks-Universiteit te Utrecht slaagde voor het cand. examen rechtswe tenschappen Mej. E. D. ten Berge. POSTDUIVENTENTOONSTELLING. Niet minder dan 670 postduiven waren Zaterdag en Zondag op een tentoonstel ling in de zalen van „Eemland" bijeen gebracht. De organisatie van deze grote tentoon stelling, waaraan 15 postduivenverenigin gen uit Soest en omgeving medewerkten, was in handen van de Soester en Baarnse postduivenverenigingen. De keurmeesters, de heren F. Heerschop te Haarlem, A. de Rijk te Roosendaal, M. J. Winters te Uithoorn en W. J. Sparen- burg te Utrecht, waren vol lof over de kwaliteit van de ingezonden vogels. De heer J. v. d. Brakel opende Zaterdag avond de tentoonstelling en bracht dank aan allen, die aan het welslagen van de?e tentoonstelling hebben meegewerkt. De voorzitter van de afdeling L, de heer K. H. Kollen te Amersfoort, zei daarna, dat het afdelingsbestuur vol vertrouwen: de organisatie van deze tentoonstelling in handen had gesteld van de Soester en Baarnse verenigingen en dat dit ver trouwen niet was beschaamd. Hartelijke woorden van dank bracht hij aan de leden van deze tentoonstellingscommissie voor hun werk. Tentoonstellingen zijn voor de postduivenlief hebbers onontbeerlijk zei spr., die er op wees, dat deze tentoonstel lingen de clubgeest bevorderen. De volgende prijzen werden toegekend Beste vogel van het geheel C. van Zwol, Amersfoort. Beste oude doffer: N. Heerschop, Bussum. Beste jonge duivin van het geheel: J. v. d. Hoven te Amersfoort. Klasse I: onbevlogen oude doffers: 1. K. D. Labrie, Amersfoort, la. A. B. Vermeulen, Bussum. 2. M. J. v. d. Lin den, Amersfoort, 2a. A. v. Proosdij, Baarn, 3. T. Bouman, Amersfoort. 3a B. Jansen, Amersfoort. 4. J. v. d. Belt, Soest. 5. A. J. van Dorrestein, Soest. Klasse II. Onbevlogen oude duivinnen: 1. W. Jansen, Amersfoort, la. J-. Burgste den, Amersfoort. 2. C. Dijkman, Soest. 2a. J. Gaasbeek, Soest. 3. Jac. van Nieuw- kasteel, Baarn. 4. M. J. v. d. Linden, Amersfoort. Klasse III. Oude doffers tot 500 k.m.: 1. J. v. d. Hoven, Amersfoort, la. J. v. d. Hoven, Amersfoort. 1B. M. Lubbenga, Baarn. 2. J. van Herwaarden, Soest. 2a. G. H. Wolffenbuttel, Amersfoort. 2b. Sj. Postma, Baarn. 3. B. Buitink, Nijkerker- veen. 3a. C. Mosterd, Bussum. 3b. B. Groeneveld, Baarn. 4. L. Snijders, Amers foort. 4a. M. J. v. d. Linden, Amersfoort. 5. Sj. Postma, Baarn. 5a. A. J. v. Dorre stein, Soest. Klasse IV. Oude duivinnen tot 500 k.m.: I. G. Sukkel, Soest. la. W. v. d. Heuvel, Nijkerkeiween. 2. C. Mosterd, Bussum. 2a. W. van Gelder, Baarn. 3. T. van Drie, Amersfoort. 3a. Z.K.H. Prins Bernhard. 4. C. J. Kuijer, Laren. 4a. A. Waaijen- berg, Soest. 5. K. D. Labrie, Amersfoort. 5a. E. v. d. Brink, Amersfoort. Klasse V. Oude doffers tot 500 k.m. (Ie tot 10e prijswinnaars): 1. Jac. v. Nieuw- kasteel, Baarn. 2. W. Buitink, itfijkerker- veen. 2a. J. "Gaasbeek, Soest. 3. C. J. Dorland, Bussum. 3a. Jac. v. d. Veer, Baarn. 4. E. v. d. Brink, Amersfoort. Klasse VI. Oude duivinnen tot 500 k.m. (Ie tot 10e prijswinnaars): 1. R. Bokma, Baarn. 2. A. Duurland, Hilversum. 3. J. M. Veer, Amersfoort. 4. J. M. Veer, Amers foort. 5. Jac. v. d. Veer, Baarn. (Vervolg bekroningen in volgend nummer.) KORFBAL. De Soesterbergse Korfbalver. K.V.O. 1 trok met 4 invallers naar Austerlitz, om tegen Austerlitz 2 te spelen. Het werd wederom een nederlaag en zelfs met 5-1. Hoe deze nederlaag tot stand kwam is vlug verteld. Austerlitz schoot goed, K.V.O. erbarmelijk slecht; zelfs de eenvou digste kansen werden gemist. Er zijn echter ook nog wel enige lichtpuntjes, b.v. de invalsters M. Papöt en T. Blom speelden een prima partij. Ten slotte redde G. Mengering de eer voor K.V.O., met een mooi doelpunt. H. BOYS—SOESTERBERG 1—0. Beide elftallen moesten met twee inval lers de strijd beginnen. Voor Soesterberg was het een erge handicap twee van zijn beste spelers, n.l. de spil en de rechtsbin nen, wegens opgelopen blessures te moe ten missen. Wanneer Soeterberg de bal aan het rol len brengt, krijgen we een op- en neer gaande strijd te zien. H. Boys speelt niet te best en Soesterberg blijft ook ver bene den zijn kunnen. Enkele goed opgezette wederzijdse aanvallen worden van beide kanten verknoeid in de voorhoede door treuzelen en gebrek aan doorzettingsver mogen. De rust breekt aan zonder doel punten. In de tweede helft speelt Soesterberg meer aanvallend, doch te onsamenhangend om succes te boeken. H. Boys past zich ook niet beter aan en het geheel is een slappe vertoning. Soesterberg heeft twee maal pech, wanneer goed gerichte schoten door paal en deklat worden gekeerd. Door te vroeg uitlopen van doelman Tam mer van Soesterberg weet H. Boys een kwartier voor het einde het enige doelpunt in deze wedstrijd te scoren. Met deze 10 overwinning is H. Boys de gelukkige in deze zeer slecht gespeel de wedstrijd. HERENFIETS te koop gevraagd, i. g- st. Laan straat 37, Soestdijk. Voor direct gevraao,i SMIDSKNECHT, bekend m. electrisch lassen, we gens dienstplicht van de tegenwoordige. Smederij Hilhorst, Schoutenk w 20a, Soest. RUILEN Soest-Zuid met Zuid. Gevr. heel huis v. 4 pers.; in ruil mooie zit - kam. m gr. balcon, sl.- kam., keuken, W.C. en hal, bovenhuis. Bij hal te bus en Nieuweweg. Ook gen. te kopen. Br. no. 241 bur. S.C. Zo spoedig mögriyïj gevraagd nette WERK STER voor enkele dagen per week of flink net dagmeisje. Mevr. But- zelaar-Coebergh, Burg Grothestraat 21. ERRES RADIO te koop. 100.-. 2e Weteringp. 1. Mevrouw Nauwelaerts- de Agé vraagt een net DAGMEISJE voor 5 dagen per week. Heide weg 68. WERKSTER b.z.a. v. 2 halve dagen p. week (Soest-Zuid). Br. no. 243 bur. S. C. ENGELSE CONVERSA TIELES gevr. door da me, liefst Soest-Z. Br. m. opg. van prijs onder letters B L bur. v. d. bl. PIANO en orgel te koop gevraagd. Br. met om schrijving en prijs ond letters H L bur. S. C. Net MEISJE b.z.a. voor vier halve dagen p w. Br. no 242 bur. S. C Aangeb. prima Erres RADIOTOESTEL. Zeer weinig gebruikt. Te zien tussen 5 en 7 uur. Bar- tcrlottilaan 34. Te koop 14 jonge HEN NEN, aan en tegen de leg. Mendelssohnlaan 8! Net MEISJE v. d. och tenduren of werkster gevraagd. Van Lennep- laan 68. Flink DAGMIESJE ge vraagd voor hele dagen, niet beneden 16 jaar. Aanm. na. 7 uur, Pias- weg 60. Te koop AQUARIUM, compl. m. verwarming. Soesterb.str. 7. Zelfstandige HULP in de huishouding gevr. in gezin met kinderen. Zondag en 1 middag p. week vrij; event. huisel. verkeer. Br. met voll. inlichtingen en verlangd salaris onder letters S P bur. S. C. Jongeman zoekt 'n net KOSTHUIS. Br. zo spoe dig mogelijk onder no. 244 bur. S. C. TE KOOP 2 fl. heren winterjassen, 1 zw. Bor- salino en groene meis jes wintermantel (12-13 jr.). Stadh.laan 118. Nette WERKSTER gevr. Emmalaan 5A. Te koop gevraagd te Soest of omgev. WOON HUIS met flinke schuur en pl.m. 1 h.a. grond. Br. letters Z H bureau Soester Courant. Gevraagd degelijke net te VROUW als huis houdster bij gepens. heer, tegen, kost, inw. en eni ge geldelijke beloning. Br. no. 240 bur. S.C. Gezocht WOONRUIMTE door echtpaar. Event. gestoff. of gemeub. Br. no. 790 Hoebee's Kan toorboekhandel, Soest. Mevr. Van Amerom- Visser vraagt een HULP in haar huishouden, die haar geheel kan vervan gen, van 8 tot 7 uur. Zondags vrij. Pr. Bern- hardlaan 48. Liefst na 6 uur zich te melden. Te troop wegens overcom pleet. JAARSMA HAARD (1952). Te bevr. Noorder- weg 17, Soest. vraagt voor haar diverse afdelingen leeftijd 17-20 jaar. Het is afwisselend interessant werk met een goede salarisregeling. Moder ne prettige kantoren met volop licht en lucht. Zij, die graag zo willen werken, wor den verzocht te solliciteren. Doe dit dan in een handgeschreven brief (niet met ballpoint) en richt deze brief aan de afd. Adj. Dir. der Erdalfabriek te Amersfoort, onder motto „Admini stratie". voor Kerkstraat 29 Soest Telefoon 2938 Doorregen Runderlappen 1.50 Vi k.g. Riblappen 1.95 y2 k.g. Kalfslappen 1.80 Vz k.g. Carbonade 1.75 Vz k.g. Rundvetper k.g. 1.30 200 gram Ham 0.98 200 gram gekookte Worst 0.65 Woensdag en Donderdag Gehakt-reclame: 500 gram Gehakt 1.45 500 gram gehakt en 250 gram Vet 1.60 BIRKSTRAAT 49 SOEST

Soester Courant | 1954 | | pagina 2