EngelancTs Delensie wordt gemoderniseerd W. N. Nieuwenhuis Het zwaartepunt komt in de lucht te liggen. Burgerlijke stand. VR AGENDÏEN ST. SOEST. HUIDVERZORGING Damsskapsalon J. KOPPEL. EEN WIJS WOORD VOOR IEDERE DAG Binnenkort kan in Engeland veel beroe ring verwacht worden, want in weerwil van het feit, dat de defensiebegroting nog niet is behandeld, is reeds uitgelekt, dat er ingrijpende veranderingen in de Engelse strategie te verwachten zijn, die zich weerspiegelen in de begroting. Tot nog toe werden de financiën ver deeld over drie wapens, namelijk de ma rine, de luchtmacht en het leger. Deze keer zullen het er vier worden, daar er een speciale post voor de wetenschap zal worden uitgetrokken. Bovendien, en dit is zeer belangrijk, zal naar alle waarschijnlijkheid de marine niet meer het leeuwendeel van de defensiefinancien inslikken, doch deze eerste plaats zal worden toegekend aan de luchtmacht. Dit houdt verband met het feit, dat de Engelsen tot de conclusie zijn gekomen, dat hun voornaamste verdedigingslinie niet meer ter zee, maar in de lucht ligt. Het heeft lang geduurd, voordat Enge land tot dit inzicht is gekomen, m weer wil van het feit, dat de gebeurtenissen in de tweede wereldoorlog reeds een aanwijzing in deze richting gaven. Wij behoeven hierbij slechts te denken aan de luchtslagen om Engeland en de aan vallen met V-wapens in de laatste Perf0- de van de strijd. Het is verheugend, dat Engeland een en ander heeft ingezien, al is het laat. Geleide projectielen. Het lijkt er op, dat er nu diep ingrijpen de wijzigingen zullen plaats vmden, want de verschillende symptomen wijzen daarop. De toekenning van een begro tingspost aan de wetenschap duidt op intensiever werken aan de moderne ver- dedigings- en aanvalswapens, zoals ge leide projectielen en atoomonderzoekin gen, zaken die alle de luchtmacht betref fen Hiermede in overeenstemming klin ken de berichten dat de financiën welke de luchtmacht zullen worden toegewe zen, voor het grootste deel zullen wor den aangewend voor het aanschaffen van lange-af standbommenwerpers en straaljagers, die voorzien zijn van de modernste geleide projectielen tegen luchtdoelen. Dit laatste om een water dichte verdediging te krijgen tegen vijan delijke bommenwerpers. Nog een ander facet van de luchtverde diging wordt onder de loupe genomen en wel de bescherming der bevolking. Deze zal geheel gereorganiseerd worden en wel in verband met de mogelijkheid van atoomaanvallen. Tot nu toe was het zwaartepunt gevallen op de plaatselijke luchtbeschermingsdiensten, doch men verwacht, dat deze bij werkelijk groot scheepse aanvallen van weinig nut zul len kunnen zijn. Men wil nu een oplossing voor dit pro bleem zoeken in de mobiele colonnes, die uitgerust worden met het modernste materiaal en bemand zullen worden met specialisten. Ook zullen deze colonnes voorzien worden van helicopters, bestemd voor speciale doeleinden. Natuurlijk zul len de plaatselijke organisaties niet wor den verwaarloosd, doch het zwaartepunt zal echter worden verplaatst. Veilig scherm. Zo zien we ook hier, dat het vliegtuig, hoewel nog betrekkelijk jong, wel een volslagen ommekeer teweeg heeft ge bracht op verschillende gebieden. Naast de zeer belangrijke vredestaak in de burgerluchtvaart, heeft het vliegtuig de voornaamste taak in de defensie. Dat zelfs het conservatieve, maritieme En geland dit heeft ingezien, geeft hiervan wel het duidelijkste bewijs. De sterkste luchtmacht beslist en wint een eventuele toekomstige oorlog, dat staat momenteel wel vast. Het is slechts te hopen, dat Engeland te elfder ure nog kans ziet zijn defensie om te scha kelen, want een achterstand inlopen is in deze materie niet zo eenvoudig. Ver geleken bij de Sovjet-Unie is de Britse achterstand schrikwekkend. Natuurlijk zal Albion zijn vloot niet gaan verwaarlozen, want deze heeft eveneens een belangrijke taak bij een eventueel geschil, doch deze is van pri mair secundair geworden. De modernste supersonische jagers met hun geleide projectielen met grote trefzekerheid zo wel tegen lucht- als gronddoelen en de hypermoderne lange-af standbommenwer pers met hun enorme actieradius, die met zich het gevaarlijkste wapen van onze tijd kunnen vervoeren, vormen voor een land wel het veiligste scherm, ook voor Engeland, al wordt het aan alle kanten door de zee ingesloten. Dat er bij de bespreking van de begro ting nog heel wat gedebatteerd zal wor den over deze ingrijpende wijzigingen, staat wel vast, doch het inzicht breekt baan. v. Weedestraat 23 Tel. 2577 Aanleg en onderhoud van GASleidingen en gasapparaten WATERleidingen en Sanitaire installaties ELECTR. Techn. Install.bur. DAKBEDEKKINGEN en onderhoud van daken. Stofzuigers enz. ook op gemak kelijke betalingsvoorwaarden. GEBOREN Marianne, dochter van W. H. Stomp, monteur en J. Veenstra, Gen. Spoorstr. 3. Geertruida Adriana, dochter van A. van der Veer, landbouwer en A. N. Blok, Kooiweg 2. Anthonius Johannes Gerrit, zoon van J. A. Heeremans, bakker en J. C. van Megen, Kerkpad Z.Z. 22c. Hen- riëtte Josephine, dochter van H. Romijn, militair en Th. A. Mink, Plesmanstraat 53. Wilhelmina Geertruida, dochter van P. Smid, analyst en K. H. de Vries, Van Lenneplaan 10. Inge Ina, dochter van D. J. H. Griffioen, metaaldraaier en A. van de Meent, Troelstrastraat 10. Maria ";sela, dochter van J. Zoetelief, slager -nj H- Kuijer, Nieuwerhoekplein 4. Gwendoline, dochter van D C. Brockz militair en M. C. Eeckhout, Plesmanstraat 14 Lucas, zoon van A. Mesken, militair en J. F. Ardewijn, Moerbessenberg 25. Edgar Gerardus, zoon van G- Slinger, scheepswerktuigkundige en G. C. van Ameide, A. Opzoomerstraat 3 III, Am sterdam. Willy, dochter van C van den Broek, loodgieter en A. L. Dorrestijn, Nieuwstraat 37. Cornelis Marinus Maria, zoon van J. J. Kandelaar, melkslijter en A. M. Rademaker, Nieuweweg 46A. Adriana Frederika, dochter van F. K. Groenestein, fabrieksarbeider en A. van den Brink, Korenweg 6. ONDERTROUWD Geen. GEHUWD Adrianus Theodorus van Hees, electro- monteur, Kerkpad Z.Z. 10 en Johanna Adriana Kok, le Heeserlaantje 58. Adres na huwelijk: Ieder op eigen adres. Jan van Sandwijk, fabrieksarbeider, Mo lenstraat 91 en Johanna Sjoerdje Pran ger Molenstraat 91. Adres na huwelijk: Molenstraat 91. Robert Vogel, metselaar, Willem Arntzlaan 9, Zeist en Geesje Huisman, Van Maarenstraat 11. Adres na huwelijk: Ieder op eigen adres. OVERLEDEN Johanna Gerredina Boelhouwer, 62 jr., Nieuweweg 22A. Jan van Schaik, 87 jaar wedr. van D. Pothoven, Waldeck Pyrmontlaan 17. Elizabeth Johanna H. S. F. Omdat ik niet met een door mijn huiseigenaar gedaan voorstel ac- coord ga, heeft hij mij de huur opgezegd. Mag dat Antwoord: In ieder geval zal Uw huis eigenaar een verzoek tot ontruiming moe ten indienen bij de kantonrechter door tussenkomst van een deurwaarder. Zo lang op dat verzoek geen beslissing ge vallen is, blijft U rustig zitten. Denkt U er goed om, dat U niet zegt, dat U accoord gaat met het ontruimen, want dat zou uitgelegd kunnen worden als vrij willige ontruiming. E. B. Mijn zoon is in September 1954 16 jaar geworden, hij werkt al enkele maanden en verdient. Heb ik nog recht op kinderbijslag over het 4de kwartaal 1954 Antwoord: Neen, de kinderbijslag voor hem loopt af ultimo September. L, j g. Wat is en doet het E.T.I. in Gelderland Antwoord: Het E.T.I. in Gelderland is het Economisch Technologisch Instituut, ge vestigd te Arnhem, Velperplein. Het is gesticht om adviezen uit te brengen in zake de ontwikkeling en planning van de economische en technologische structuur van de provincie Gelderland. Zo zal wor den nagegaan, welke gebieden voor in dustrialisatie in aanmerking komen v/elke industrieën aangetrokken dienen te worden, welke gebieden agrarisch die nen te blijven en hoe deze verder ontwik keld kunnen worden, hoe de watervoor ziening van de provincie verbeterd kan worden enz. wie zijn de kosten van de woninginrich ting Antwoord: Gebruik is, dat de kosten van vervoer, huwelijksvoltrekking, receptie, bruiloft enz. voor rekening komen van de bruid. De kosten van de woninginrichting zijn uiteraard voor rekening van het a.s. echtpaar zelf. C. S. H. Waarom kan een ambtenaar met een inkomen van meer dan 3750. niet in de vrijwillige ziekteverzekering komen en is deze grens voor niet-amb- tenaren en andere loontrekkers verhoogd tot 6000.— Antwoord: Ook een ambtenaar met een inkomen van niet meer dan 6000.kan zich thans bij een erkend ziekenfonds melden voor de vrijwillige ziekteverzeke ring en het aanvullingsfonds, c.q. sana toriumfonds. Mevr. J. W. Hoe krijg is roestvlekken uit een nylon blouse Antwoord: Na verwijdering van eventuele drukkertjes (met het oog op vlekken) kunt U het proberen met wolblank. L. M. A. Kunnen dienstplichtige ma riniers gedwongen worden een wereldpas aan te vragen en de reis naar Ned. Nw. Guinea per vliegtuig te maken in burger kleding Antwoord: Inderdaad kunnen dienstplich tigen van het corps mariniers worden ge dwongen een wereldpas aan te vragen voor uitzending naar Nieuw-Guinea, wel ke pas door het rijk wordt betaald. Dit is het gevolg van een wettelijke bepaling en wel ingevolge de grondwet. Dat deze dienstplichtigen in burger kleding reizen, indien de uitzending per vliegtuig ge schiedt, is op verzoek van enkele landen op de route welke het vliegtuig volgt, welke landen bezwaren hebben tegen pas sage van militairen in uniform en niet tegen passage van militairen in burger k'eding. Abonné. Wanneer ik een glas in lood raam zeem, komt het glas vol met stre pen. Wat is hiertegen te doen? Antwoord: Indien spons en zeem schoon zijn, kunt U geen last krijgen van stre pen Het raam dient vooraf wel eerst met een zachte borstel goed stofvrij gemaakt te worden. Gewoon schoon water gebrul- ken. N N. Ik ben huurder van een woning, welke onderhands verkocht is. Mag het geen door mij in de woning is aange bracht, bij vertrek door mij worden mee genomen De nieuwe eigenaar leeft in de veronderstelling, dat door de koop alles zijn eigendom is gewordem Antwoord: Ingevolge artikel 1603 van het Burgerlijk Wetboek moogt U meenemen al hetgeen U op eigen kosten hebt doen maken, mits dit afgebroken wordt zonder beschadigingen aan te brengen aan het gehuurde. g G Wij werken 9 a 10 maanden in een polder. Wie moet ons water- of vorst verlet betalen? x Antwoord: U kunt U wenden tot de door U genoemde bedrijfsvereniging; of deze betaalt het of Uw werkgever betaalt U uit en verrekent het dan weer niet de bedrijfsvereniging, hetgeen voor U op hetzelfde neerkomt. Mevr. V. M. Zijn de kosten van een bruiloft voor rekening van de bruidegom FILM TOT STEUN VAN DE SLACHTOFFERS VAN HET VOORMALIG VERZET. Op Maandag 31 Januari a.s., zal in het City-Theater een bijzondere voorstelling gegeven worden van de film ,,The Seventh Cross". Aanvang 22.30 uur. De opbrengst van deze voorstelling is bestemd voor het Landelijk Sociaal Fonds van de Nationale Federatieve Raad van het Voormalig Verzet Nederland. Dit fonds heeft tot doel de nood te le nigen van oud-verzetsmensen en hun na bestaanden, daar waar andere organen krachtens hun taak of doelstelling geen hulp kunnen bieden. Onder andere door middel van een filmdienst (doel het draaien van films met een zo hoog mogelijke netto-op brengst, belangeloze medewerking van filmmaatschappij»!*, bioscoopeigenaren enz.) tracht zij de financiën hiervoor bij een te garen. BEVORDERD. Onze vroegere plaatsgenoot en stations assistent van station Soestdijk, de heer J. F. van Hinte, is vanaf 1 Januari j.1., na afgelegd examen, bevorderd van com mies-titulair tot commies. FEESTAVOND R.K. MIDDENSTANDSVERENIGING. Zondagavond waren de leden van de R.K. Middenstandsvereniging met hun dames in het St. Josephgebouw bijeen voor de viering van de jaarlijkse feest avond. De voorzitter, de heer J. H. Hom, heette de aanwezigen hartelijk welkom. Spr. zeide o.m. tot zijn vreugde in de afgelo pen tijd een flinke opbloei van het ver enigingsleven te hebben mogen consta teren. Tevens maakte hij van de gelegen heid gebruik de leden aan te sporen de nog resterende avonden van het wuiter- programma, o a. de zeer interessante fi1.'na vond van de R.K. Middenstands bond, te bezoeken. H'erna kwam het Hilversumse Cabaret gezelschap voor het voetlicht met een vlotte revue, waardoor de goede stem ming al spoedig aanwezig was. Bijzonder goed was het optreden van de I5-jarige Hilversumse kunstfluiter Hans Olivier, die een langdurig applaus in ontvangst mocht nemen. Ook het optreden van de 16-jarige Paul Renes, het Rotterdamse Schoffie, viel met zijn liedjes en praatjes bijzonder in de smaak bij de vele aanwezigen. De collecte voor het SANTOS-t.b.c.fonds, welke in de pauze werd gehouden, bracht ruim 60.op. Na afloop van deze bijzonder geslaagde avond volgde nog een gezellig bal met medewerking van het dansorkest .-De Anjo's". VOLKSUNIVERSITEIT. Morgenavond (Woensdag) zal Dr. P'. Gla- zema, directeur van de Rijksdienst van het Oudheidkundig Bodemonderzoek, in het Oranje-Hotel, een lezing houden ovej ,,De idee der ontsterflijkheid in het licht der opgravingen". naast zijn dankwoord aan de leden, het vele werk memoreerde, dat door de heer Elshout werd verricht. De heer Dekker droeg hierna een twee tal gedichten voor op de hem zo eigen wijze. Het is steeds weer een genoegen deze voordrachtskunstenaar te beluiste ren. De heer A. Kuiper, Albert Hahnweg 31, Soestdijk, werd bereid gevonden als pro pagandist voor Soest op te treden. Met een prettige sjoelpartij werd deze geanimeerde avond besloten. GESLAAGD. aan de Rijks-universiteit te Utrecht slaagde voor het kerkelijk examen de heer A. Karreman alhier. ZOMERIDEEëN. Kinderuitzending Stichting „Zonneschijn" organiseert elk jaar in Loenen (Veluwe) een groot Kinderkamp, waar elk kind van 8-14 jaar een of meerdere weken kan kamperen. Zang, dans, sport, bonte avond en kampvuur te midden van bos en heide is het genot van elk kind. Het Soester Comité organiseert hiervoor een Kindermiddag. Men zie de advertentie in dit nummer. EERSTE LUSTRUM „TEMPO". In Januari 1950 werd de ren- en toer- vereniging „Tempo" alhier opgericht en Zaterdagavond werd in hotel „Eem- land" het eerste lustrum gevierd. De voorzitter, de heer J. v. d. Broek, heette de volle zaal welkom, speciaal de afgevaardigden van de verschillende zusterverenigingen, waarbij die van „De Adelaar" te Hilversum en „Het Stadion" te Utrecht. Hij memoreerde de oprich ting en de uitbouw van „Tempo", alsmede de prestaties in de afgelopen jaren. Aan de heer W. van Rhijn werd in het bijzonder dank gebracht, omdat deze de vereniging een door hem geschilderd Lustrum-schild had geschonken. Bijna drie uur lang was hierna het caba ret-gezelschap „De Herriemakers" uit Huizen aan het woord, dat onder leiding van de heer P. Scheltis een gevarieerd programma opvoerde. Voordat een bal de avond besloot hul digde de heer W. Hartman, namens do nateurs en leden, de 5 bestuursleden, die sinds de oprichting „Tempo" heb ben bestuurd. Het waren de heren J. v. d. Broek, H. Schlebaum, Sj. v. d. Broek, K. v. Rees en J. Gerritse, die allen een herinneringsvaantje overhan digd kregen. BIGGEN- EN EIERMARKT TE AMERSFOORT. Op de weekmarkt van Vrijdag j.1. wer den aangevoerd: 131 stuks biggen van 40.— tot ƒ55.—. Op de eiermarkt werden aangevoerd: 146.000 stuks. Hoendereieren van 12.50 tot 14.25, middenprijs 13.25, prijs per kg. 2.20. De handel op de biggenmarkt was matig, terwijl de verkopen op de eiermarkt vlot tot stand kwamen. IS WEL ZEER INDIVIDUEEL. ZIJ IS AFHANKELIJK VAN HUID EN TYPE. Raadpleeg een deskundige alvorens tot aanschaffing van producten over te gaan. Dan pas zult U volledige voldoening smaken. Braamweg 84 Telefoon 204$ INBRAAK. Vrijdagavond, tussen 8.30 en 10.30 uur. is ingebroken in. het woonhuis van de groentehandelaar W. L. v. Woensel, Oude Utrechtseweg alhier. De inbreker was waarschijnlijk op de hoogte van het feit, dat de bewoners afwezig waren. Vermist worden een bedrag aan geld en een electrische graroofoon. De politie heeft de zaak in onderzoek, OPRICHTINGSVERGADERING. Donderdagavond zal in „Oranjehof"" de afdeling Soest worden opgericht van de Nat. Federatieve Raad van het Voormali ge Verzet in Nederland. De heer W. Schmidt, lid van het hoofd bestuur, zal op deze avond spreken. hartelijk bedankje, een fraaie fruitmand aangeboden. De aftredende bestuursleden Goudriaan, Stalenhoef en Fugers werden bij accla matie herkozen. Teven werd besloten daadwerkelijk deel te nemen aan de door de V.V.V. te orga niseren zomerfeesten. NATIONALE CYCLE CROSS UITGESTELD. De ren- en toeristenvereniging „Tempo" zou op 30 Januari a.s. een Nationale Cy- cle-Cross in Soestduinen organiseren. Zaterdagavond heeft het bestuur het be sluit moeten nemen deze wedstrijden niet te laten doorgaan en tot een nader te bepalen dag in Februari uit te stellen. Het geringe aantal inschrijvers was re den tot dit besluit. Dit wil niet zeggen, dat deze wedstrijd niet in trek zou zijn. De reden lag ergens anders. Een dergelijke wedstrijd moet per adver tentie in het blad „De Wielersport", het officiële orgaan van de Ned. Wielren Unie worden bekend gemaakt. Deze adverten tie was ter plaatsing opgegeven voor het laatste nummer van dit blad in 1954, doch door een abuis werd de advertentie in het Nieuwjaarsnummcr van „De Wieler sport" opgenomen. Wielrenners moeten ieder jaar per 1 Januari tegen betaling een nieuwe licen tie aanvragen en de practijk is zo, dat men dit pas later doet. Dit betekent ech ter, dat men vanaf 1 Januari tot de datum van verkrijging van de licentie ook ver stoken blijft van dit officiële orgaan en men dus niet op de hoogte is van daarin aangekondigde wedstrijden. T.T.V. „SHOT". De plaatselijke ontmoeting tussen het Soesterbergse De Stompert en de T.T.V. Shot is in een overtuigende 9-1 overwin ning voor laatst genoemd team geëindigd. De gebroeders A. en B. W. v. Haarlem bleven ongeslagen en Th. Daselaar voeg de hieraan nog twee winst-partijen toe. Het onderlinge treffen tussen Shot 2 en Shot 3 is met 7-3 door Shot 2 gewonnen. Shot 5 moest eveneens het onderspit del ven, n.1. tegen Shot 4. Dit team kan 't kampioenschap practisch niet meer ontgaan. Shot 6 won met klinkende cijfers, (8-2) van 't bezoekende Over 't Net 7. De overige uitslagen waren: Shot 20—Shot 18 5-5 (dames). Shot 9Shot 12 8-2 (adspiranten). Shot 8Shot 13 5-5 (adspiranten). De wedstrijden voor deze week zijn: Donderdag: Shot 4-V. en V. 4. Stomp. 2- Shot 5. Vrijdag: Pats 2-Shot 3. Ehma 3-Shot 6. Zaterdag: Shot 1-Fr. Smuld. 1. Shot 2- S.S.V.U. 1. Vrijdag: Shot 19-Shot 17 (dames). Zaterdag: Shot 7-Shot 15 (adsp.). Shot 8- Shot 14 (adsp.). ONDERLINGE WEDSTRIJDEN E.H.B.O. In hotel „De Gouden Ploeg" werden Vrij dagavond onderlinge wedstrijden gehou den voor leden van de aldeling Soest van de E.H.B.O. Vier ploegen wedijverden in het verle nen van de snelste en beste hulp aan twee gewonden. Het betrof een motorrijder, die na een botsing tegen een boom, be wusteloos was aangetroffen en een duo passagier, die in het water had gelegen en schijndood was. Met voortvarendheid werden de gewon den behandeld en het bleek, dat de heer J. v. Leeuwen de beste ploegleider was. Ook zijn ploeg, bestaande uit J. v. Leeu wen, A. Schaap en Mevr. T. Hoegen-Dijk- hoff behaalde de meeste punten. De leidersprijzen werden alsvolgt ver deeld: 1. J. v. Leeuwen, 37 pt. 2. Mej. T. Hilhorst, 34 pt. 3. Mevr. W. v. Rijswijk, 34 pt. 4. P. Dorst, 30 pt. De ploegen werden, alsvolgt geklassifi- seerd: 1. J. v. Leeuwen met Mevr. T. Hoegen Dijkhoff en A. Schaap, 110 pt. 2 Mej. T. Hilhorst met Mej. M. Hartman en Mej. S. Hartman, 102 pt. 3. Mevr. W. v. Rijswijk met Mevr. T. v. Schie en Mevr. H. de Bruin, 95 pt. 4 P. Dorst met C. Klomp Jr. en J. Hilhorst, 89 pt. De jury bestond uit de artsen W. J. Schutte, P. Donker en, H. J. Stroband. GEVONDEN VOORWERPEN. Kinderportemonnaie, armbandje, horloge met armband, duimstok, etui met vulpen en vulpotlood, cocker spaniel, doublé schakelarmband, rijwielhandwarmer, be nen armband, zilveren theelepeltje, paar schaatsen, plastic portefeuille, rode hoofd doek, schrift met namen, beige kinder portemonnaie met inhoud, grijs bruine tas, rood kinderschoentje, airdale terrier alsmede diverse wanten en handschoenen. Inlichtingen omtrent deze voorwerpen zijn te verkrijgen op het politiebureau, iedere Woensdag en Zaterdag, van 14-16 uur. Lange, 28 jaar, Fred. Hendrikstraat 38, Qf W ouders? Voor Naaldwijk. 1 VERENIGING VAN SLECHTHORENDEN. Vrijdag hield de afdeling Soest-Baarn e.o. der Ver. tot bevordering der belangen van Slechthorenden een bijeenkomst in het gebouw voor Christelijke Belangen te Baarn, De opkomst der leden was, gezien de weersomstandigheden, verheugend groot. Na opening der vergadering door de voorzitster, had de verkiezing plaats van een nieuwe secretaris door het als zo danig bedanken van de heer A. Elshout, die deze functie vele jaren vervulde. Ge kozen werd de heer E. J. Hartman, die DE KERKEBUURT. De buurtvereniging „De Kerkebuurt" hield haar algemene ledenvergadering en uit de woorden van de voorzitter, de heer v. d. Pol, bleek o.m., dat het dagelijks bestuur zeer actief is geweest en zeer vele moeilijkheden heeft moeten overwinnen. Het aantal leden en dona teurs bleef stationnair. De vereniging kan zich practisch niet verder uitbreiden, daar over geen grotere zaalruimte kan worden beschikt. De kas sloot met een batig saldo, of schoon op de speeltuin nog andere schuld drukt. Besloten werd in Februari twee feestavon den te geven. Aan Mevrouw Goudriaan werd hartelijk dank gebracht voor alles wat zij voor de kinderen van de Kerkebuurt doet. Door twee kinderen werd haar, met een DINSDAG. Pessimisten zijn gelukkiger dan op timisten, want de pessimist beleeft alleen aangename teleurstellingen. WOENSDAG. Wee de mens, als hij verleerde de zonnestralen op te vangen, die altijd nog door de mist en de nevel van het verdriet van alledag heendrin gen. DONDERDAG. Eerlijkheid duurt het langst, maar hij, die om deze reden eerlijk ia, is niet eerlijk.

Soester Courant | 1955 | | pagina 2