De vrijheid tot het uiterste p SOESTERBERG. YRAGENDIENST. Cornelis Henricus Houdijk, RECLAME AANBIEDING KERKHOF CO GROTE FANCY FAIR TONEELVERENIGING „SOESTDIJK". De toneelvereniging „Soestdijk" heeft het aangedurfd „Het Zevende Gebod" van Herman Heijermans voor het voet licht te brengen, ondanks het overlijden van de heer J. P. Kronemeyer, de re gisseur, aan wie de vereniging zo veel te danken heeft. De heer S. v. d. Broek wees er in zijn openingswoord op, dat het niet de wens van de heer Krone meyer geweest zou zijn de opvoering uit te stellen en hij verzocht een minuut stilte in acht te willen nemen. „Het Zevende Gebod" is niet het be kendste toneelstuk van Herman Heijer mans, die een der belangrijkste toneel schrijvers van de laatste 50 jaar in ons land is. Hij is ruim dertig jaar geleden overleden en zijn realistisch-socialisti- sche stukken stellen hoge eisen aan de spelers, omdat ze niet vrij zijn van sen timentaliteit en bombast. Het eerste bedrijf mogen wij gerust zwak noemen en de spelers hebben dit zelf ook wel gevoeld. Het gemis van de heer Kronemeyer zal hiervan wel de oorzaak geweest zijn, alsmede de herinnering, gewekt door de piëteit volle woorden van de heer Van de broek. Het tweede bedrijf ging al beter en het was de heer Gorree, die als sap pige Vlaming het contact met de zaal tot stand bracht. Al gauw ging het nu veel beter en allen leefden mee met het droeve lot van de gekwelde Lotte (Mevr. J. Stigter-v. d. Hooge) en van Pe ter Dobbe, die ons door de heer H. de Zoete eerst als vlotte jongeman en la ter als wegkwijnende zieke getoond werd. Vader en Moeder Dobbe (J. Schothorst en Mevr. Hessing-Van Gel deren), dochter Gaaike (Mevr. Diters- Harskamp) en de wel heel jonge pas toor (F. Massé) vormden met de uit stekende Peter een levensechte familie en Bart sloot zich hierbij goed aan, al liet zijn dictie wel eens wat te wensen over. Moeder Ricaudet (Mevr. Duinsbergen-Berends) was, zoals moe ders altijd zijn wanneer een dochter tegen de begrippen van moeder ingaat en Mej. Duinkerken was een aanminnig bo venbuurtje. Zouden we een „toneelpluim" uit moe ten delen, dan zouden wij die graag geven aan Mevrouw Saarloos-Westra, de snibbige hospita. Met Mevr. Meer- dink-Muller vormde zij in het vierde bedrijf een heerlijk span haaibaaien. Ook de heer Van Hornsveld, als pittig kruideniertje en vlotte kruier, was zeer goed. Het kapwerk van de heer Van Rauwendaal was het aanzien ten volle waard. Een tombola zorgde voor het finan ciële en een gezellig samenzijn voor het aangename besluit van de geslaagde avond. BILJARTEN. Kampioenschap le klasse libre. In Baarn behaalde de heer P. de Jong van „Ons Genoegen" het kampioenschap in de le klasse libre. Hiermede promo veert hij naar de hoofdklasse. L P. de Jong, Ons Genoegen, 11 punten, hoogste serie 50, gem. 7.73. 2. R. Loor, Centraal, 9 pnt. 47, 6,80. 3. J. de Vries, O.G., 8 pnt., 61, 6.50. 4 W. Japin, Leusderkwart., 8 p. 46, 6.41. 5. P. Mehringhs, L.kwart., 8 p„ 39, 5,28. 6. W. de Bakker, Lange Jan, 6 p. 43, 5, 26 Uitslagen van de Soester Verenigingen (District Eemland): Cadre-klasse: Centraal-Zomerlust 2-4. Hoofdklasse: Leusderkwartier 1-Zonne- heuvel 1 4-2. le Klasse: O.D.L. 1Centraal 2 4-2. D.O.S. 1Ruimzicht 1 0-6. 2e Klasse: De Schouw 1Leusderkwar tier 3 2-4. Viersprong 2Ruimzicht 2 2-4. 3e Klasse: Ons Genoegen 4Centraal 3 4-2. 4e Klasse: d'Oranjeboom 3De Schouw 2 6-2. Zomerlust 2Viersprong 3 6-2. O.D.L. 2—D.O.S. 2 4-4. 5e Klasse: Centraal 4Zonneheuvel 3 6-2. 6e Klasse: De Schouw 3Poedel 4 6-2. VOLKSUNIVERSITEIT. Woensdag 9 Februari spreekt Ir. Edm. Nicolas voor de Volksuniversiteit over „De mens als veroorzaker van ziekte". DAMMEN. Morgen, Woensdag, wordt in het club lokaal van „De Variant" een gongwed strijd gehouden. VOLKSZANG. In café „Zonneheuvel" wordt de Woens dagavond (9 Februari) aan de Volkszang gewijd. NUT VAN HET ALGEMEEN. Mejuffrouw Kohier spreekt volgende week Maandag (14 Februari) voor 't Nut over haar verblijf in Lapland. TEMPO. De lente komt in de buurt, zodat „Tem po" voorbereidingen gaat treffen voor de trainingsritten, welke in Maart zul len beginnen. „Tempo" is naar Hilversum geweest om te strijden tegen „De Adelaar". Van strijd is echter niet zo veel sprake geweest, want in de A-klasse bezetten vier Tempo-renners de eerste drie plaatsen. Dit zou waarschijnlijk anders geworden zijn, wanneer Bertus Lute, de sterke Adelaar-renner, niet uitge vallen was. Dit gebeurde op het mo ment van de aanval, waardoor Wil van Barneveld de kop van hem kon over nemen. De Soester supporters zagen nu hun favoriet vrij gemakkelijk winnen. A: 1. W. van Barneveld, 31 min. 2. G. de Leeuw, 30 min. 3. H. de Bree, 34 minuten. B: 1. G. Ruttenberg. 2. K. van 't Kloos ter. 3. J. Hilhorst (Adelaar). C. 1. A. Damo (Adelaar). 2. J. Rutten berg. 3. P. Zoon (Adelaar). BIGGEN- EN EIERMARKT TE AMERSFOORT. Op de weekmarkt van Vrijdag j.1. wer den aangevoerd: 153 stuks biggen van 40.— tot 60.—. Op de eiermarkt werden aangevoerd 158.000 stuks. Hoendereieren van 11.- tot 13.-, middenprijs 11.75, prijs per kg. 1.95. De handel op de biggenmarkt was ma tig, tegenover de vlotte handel op de eiermarkt. Mr. W. VAN SON 95 JAAR. Morgen, Woensdag 9 Februari, hoopt onze plaatsgenoot, de heer Mr. W. van Son, oud-kantonrechter te Amersfoort, zijn 95e jaar te bereiken. De heer Van Son is, wat zijn leeftijd aangaat, de oudste bewoner van Soes- terberg. Op zichzelf zegt dat al iets maar veel meer zegt, dat men de krasse jarige zijn hoge leeftijd geens zins kan aanzien. In 't genot van een goede gezondheid heeft hij ook nog de beschikking over een grote mate van vitaliteit en met zijn helderheid van geest en zijn aangeboren gevoel voor humor verkwikt hij nog dagelijks zijn omgeving. De heer Van Son is in geen enkel op zicht verouderd sinds hij vijf jaar ge leden zijn 90ste verjaardag vierde. Ook de achteruitgang van zijn eertijds feillöos scherp gezichtsvermogen en wat hardhorigheid schijnen sindsdien tot staan gekomen te zijn. Het zal de heer Van Son morgen ze ker niet aan belangstelling ontbreken. KORFBAL. K.V.O. 2—VREESWIJK 2—4. Het is K.V.O. 2 niet gelukt om in de wedstrijd tegen Thob 2 de punten in Soesterberg te houden. Het heeft er echter wel om gespannen. In het begin leek het of Thob een ge makkelijke overwinning zou behalen, want binnen een half uur hadden ze al een 3-0 voorsprong. Toch begon K.V.O. aardig in te lopen; eerst W. Brink (3-1) en daarna L. Sloof (3-2). Toen kwam de rust. In de tweede helft een op en neer gaande strijd met K.V.O. iets in de meerderheid. Toch maakte Thob nog een doelpunt. Hierna kwamen er geen doelpunten meer en bleef de eindstand 2-4. SOESTERBERG-MEERVOGELS 1—2. Soesterberg trapt af met de wind in de rug. Na een kwartier gaat Meervogels tot de aanval over en de linksback van Soesterberg veroorzaakt een strafschop, welke hard wordt ingeschoten. Enkele minuten later, wanneer Soesterberg te ver opdringt, brengt de rechtsbuiten van Meervogels de stand op 02. Daarna komt Soesterberg onstuimig opzetten en bekogelt het vijandelijke doel. Maar de keeper van Meervogels heeft niet over pech te klagen wanneer enkele goed gerichte schoten tot corner verwerkt worden. Met de stand 0-2 breekt ook de rust aan. In de tweede helft is Soesterberg veel sterker. Het is nu alles Soester berg wat de klok slaat. De doelverdediger van de tegenpartij is echter in prima conditie. Aan beide zijden wordt er goed gespeeld. Na 20 miituten komt het verdiende doelpunt voor Soesterberg uit een goe de voorzet en een prachtig schot. 12. In het laatste kwartier zet Soesterberg tevergeefs nog een hevig offensief in. Het einde komt met een o.i. onverdien de nederlaag voor Soesterberg. door dr. P. H. RITTER. Professor Hazewinkel-Suringa publi ceert haar inzichten in de toepassing van bepaalde methoden in het strafpro ces in een artikel in „De Telegraaf", na dat zij die methoden eerst verdedigd had in een vergadering te Amsterdam. Zij behandelt de zogenaamde narco- analyse. Men onderzoekt, wanneer men van die narco-analyse gebruik maakt, of in de kunstmatig opgewekte lichte roos, die de normaal werkende remmen bij de mens losser pleegt te maken en weerstanden ietwat opheft, of zich iets meer van de ware persoonlijkheid naar buiten open baart. Sinds de ontdekkingen, die een eeuw geleden op het gebied der verdo vende middelen zijn gedaan, hebben medici hun werking, die de geest los maakt, geconstateerd. Psychiaters pas sen verschillende narcotica toe, om pa tiënten van hun angsten te bevrijden. Deze medische ervaringen hebben geleid tot de gedachte, dat dergelijke methoden van nut zouden kunnen worden bij de oplossing van ernstige strafzaken. Vol gens prof. Hazewinkel-Suringa ligt er een noodlot op het onderzoek in straf zaken. Dit, dat behalve bij ontdekking op heterdaad, het vinden van de ware toedracht der zaak en van de ware schuldige vrijwel nooit met volledige zekerheid kan geschieden. Hierbij im mers is een uiterst moeilijk werk aan de orde: het vaststellen van de verborgen oorzaken van gegeven verschijnselen. Het aantal strafzaken, dat in diepe duis ternis blijft gehuld, is groot. De onbe trouwbaarheid van getuigen beschouwt de Amsterdamse hoogleraar als van al gemene bekendheid en zij veronderstelt, dat menig rechter, gedrukt door zijn zware verantwoordelijkheid, de wens in zich voelt opkomen, te kunnen schou wen in het bewustzijn van hem, naar wie ernstige verdenkingen uitgaan. Hij is de enige, die waarlijk weet of hij te recht of ten onrechte voor de dader wordt gehouden. Er is in criminalistische kringen belang stelling voor deze nieuwe methoden, bij welker toepassing de proefpersoon iets van zijn innerlijk verraadt. Dit is het geval bij de door de psychologie uitge dachte schrijf- en associatieproeven, die door de proefpersoon een zekere relatie met het strafbare gebeuren kunnen doen verraden, waardoor het onderzoek soms op goed spoor wordt gezet. Wij erkennen, dat prof. Hazewinkel-Su ringa de nieuwe methoden om te komen tot de ontdekking van het strafbare feit, verdedigt met de beste bedoelingen. Zij weegt het belang, dat de samenleving heeft bij de beveiliging tegen de misdaad of tegen de aantasting van de individuele vrijheid van de verdachte. Maar onwillekeurig ontdekken wij de overeenkomst met de middeleeuwse pijnbank en met de kwellingmethode, waarin de moderne totalitaire staten zich te buiten gaan. De Amsterdamse hoog leraar merkt op, dat er hier geen sprake is van het afdwingen van bekentenissen en dat hier de bedoeling niet is, politie ke tegenstanders te verdelgen, maar een middel te vinden in dienst van het recht. Ondanks ons begrip van de bedoelingen der criminalisten, die de „narco-analy se" wensen, blijven wij de stroming in die richting bedenkelijk achten. Op het ogenblik verbiedt onze wet op de straf vordering nog, dit hulpmiddel toe te passen. Ook heeft men blijkbaar nog geen voldoende gegevens omtrent de uit komsten der laboratoriumproeven. De gedachte, door prof. Hazewinkel-Surin ga geuit, is dus maar toekomstmuziek. Maar een gedachte in wording heeft meer wervende kracht dan een gedach te, die officieel is aanvaard. Wanneer die gedachte vandaag de belangstelling heeft, dan zijn morgen de wettelijke be lemmeringen opgeheven. In welke tijd komt dit nieuwe denkbeeld aan de orde In een tijd, die de neiging bezit, zich te ontwikkelen in de richting van de totalitaire staat. Ook in de de mocratieën leeft, na de oorlog, veel tota- litairisme. De betekenis van de individu schrompelt dagelijks meer ineen tegen over de macht van de staat. En wie zegt ons, dat, wanneer zich de neiging tot staats-absolutisme verder heeft voortge zet, datgene wat zich thans aanmeldt als een verbetering van het gerechtelijk onderzoek, in een naaste toekomst niet zal ontaarden tot de gruwelijke gebrui ken die wij in het buitenland zien Het is de plicht der democratieën voor de vrijheid van de persoonlijkheid tot het uiterste in de bres te staan. Zelfs ten aanzien van de sociaal-minderwaar digen. Van die geest is onze strafwetge ving vervuld, die de verdachte met ze kere waarborgen omringt, waaraan de narco-analyse een eind zou maken. Abonné. Kan een vreemdeling ook in aanmerking komen voor de noodwet ouderdomsvoorziening Antwoord: Vreemdelingen en statenlo- zen, die 20 jaar onafgebroken in Neder land hebben gewoond (Belgen 6 jaar) kunnen in aanmerking komen als zij verder aan de gestelde eisen voldoen. Stel U daarom in verbinding met de Raad van Arbeid. W. v. d. L. Bij ons thuis doet zich een merkwaardig geval voor. Twee zoons zijn in militaire dienst geweest. Nu volgt een tweeling. Wie van deze twee jongens moet nu opkomen Antwoord: De jongelui kunnen dit on der elkaar uitmaken. Zodra hun beslis sing genomen is, dient hiervan kennis te worden gegeven aan de minister van Oorlog via de afdeling militaire zaken in Uw gemeente. R. Als een faillissement wegens ge brek aan actief is opgeheven is er dan ook een tijd van verjaring Het is mo menteel 25 jaar geleden. Antwoord: Wanneer het faillissement is opgeheven, keert alles tot de vroegere toestand terug. Dit houdt in, dat de schuldeisers hun individuele vorde ringsrechten weer kunnen uitoefenen. Alhoewel U niets vermeldt over de aard van Uw vordering, kunnen we wel zeggen, dat er mogelijkheden te over zijn, die aanleiding geven om alsnog Uw recht tot vordering aan een nader onderzoek te onderwerpen. M. Kan een winkelier wettelijk ge dwongen worden tot een geldelijke bij drage aan de bedrijfsgroep Detailhan del, ook nu nog, nadat per 15 Februari 1954 deze instelling is opgeheven Er heerst hierover veel ontevredenheid. Antwoord: Wij kunnen de vordering alleen als rechtmatig beschouwen, als het een achterstallige schuld betreft. Dat zal hier zeker het geval zijn. Wij raden U aan terzake contact op te ne men met de Kamer van Koophandel als onze verklaring de kwestie nog niet op heldert. A. E. v. d. H. stelt een vraag over berekening personele belasting. Antwoord: Waarom de ene keer voor de tuin een bedrag op de huurwaarde in mindering is gebracht en de andere keer niet, kunnen wij hier uiteraard zonder gegevens niet beoordelen. De algemene regel is echter, dat de huurwaarde van aanhorigheden (dus ook tuin, ook al is die groot) mede belast wordt. Slechts wanneer die tuin voor een beroep dient of een bedrijf of anderszins niet wordt gebruikt bij het bewoonde en gebruikte pand zelf, wordt de huurwaarde daar voor verminderd. Indien U van mening bent, dat dit zo is, moet U zich tot de inspecteur wenden, waarbij een argu ment kan zijn, dat met de betrokken om standigheid vroeger ook rekening is ge houden. Wanneer dit nog dezelfde is natuurlijk. Abonné. Hoeveel steun aan ouders is volgens de alimentatiewet verschul digd door een fineerder op een meubel fabriek in een der grootste steden van Nederland Gehuwd, geen kinderen. Antwoord: Artikel 463 van het burger lijk wetboek bepaalt: „Ieder is verplicht zijn behoeftige bloedverwanten in de rechte linie te onderhouden". De dienst van sociale zaken bepaalt het bedrag, re kening houdende met de draagkracht. Dat wil dus zeggen, dat deze dienst de financiële toestand eerst zal onderzoeken en daarna het bedrag van de te ver lenen bijdrage zal vaststellen. Het be drag is in elke gemeente verschillend. Op het gemeentehuis kan men U nader inlichten. dr. J. W. B. Er is veel geschreven over de tocht van Napoleon naar Rus land waar in 1812 Moskou verbrand werd om de Fransen tegen te houden. Nimmer heb ik iets gelezen over de wederopbouw van die stad. Werd deze stad spoedig nadat de Fransen terugge trokken waren, herbouwd Werd ze op gebouwd zoals ze voorheen was en is ze spoedig weer tot politieke en econo mische macht gekomen Antwoord: Moskou brandde van 14 tot 21 September 1812. Reeds in de eerste maanden van 1813 werd begonnen met de wederopbouw. Van de 2600 stenen huizen bleven er 525, van de 6600 houten woningen slechts 1797 gespaard. De scha de werd geschat op 321 millioen roe bels. Wat Uw tweede vraag betreft, deze moeten wij ontkennend beantwoorden. Veel werd er veranderd, o.a. het paleis van Rostopchin, die de brand liet stich ten, werd geheel anders herbouwd. Uw derde vraag is moeilijker te beantwoor den. Van 1703 af bezat Rusland twee hoofdsteden, n.1. Sint Petersburg (nu Leningrad) en Moskou. Sint Petersburg was veelal het culturele centrum en residentie der Czaren. De politieke en economische macht kreeg Moskou pas na de revolutie van 1919. In de Kon. bibli otheek te Den Haag, Lange Voorhout 34, kunt U hierover wel lectuur krijgen. W. Z. Ik heb vlekken van gesmolten margarine in mijn smyrna vloerkleed. Hoe zijn deze te verwijderen Antwoord: Wij raden U aan het eerst te proberen met schoon, warm water. Gaat dit niet, voegt U er dan een beetje synthetisch wasmiddel bij (of goede huis houdzeep). Zoveel mogelijk droog wrij ven met de draad mede en tenslotte op borstelen. Verwijdering der vlek moet van buitenrand vlek naar binnen geschiedep. W. E. B. Naar aanleiding van een klein meningsverschil over de zg. uit straling in de weerberichten zou ik graag weten, of deze uitstraling uit de lucht dan wel uit de grond komt. Ik meen het laatste. Antwoord: U hebt gelijk. „Nachtelijke uitstraling" is het afstaan van warmte door de aarde aan de koude lucht. In de ochtend geeft die uitstraling vaak aanleiding tot mist, de zg. stralingsmist. Met diepe droefheid geven wij kennis, dat heden, na voorzien te zijn van de H. H. Sacramenten der Stervenden, is overleden onze innig geliefde Echtge noot, Vader, Behuwd- en Grootvader, echtgenoot van Wilhelmina Maria Theodora Erwich, eerder weduwnaar van Johanna Cornelia Hoogeveen, in de ouderdom van 64 jaar. Soest, W. M. TH. HOUDIJK-Erwich H. C. HOUDIJK C. H. HOUDIJK P. E. HOUDIJK-VAN HEES en kinderen M. G. HOUDIJK G. M. HOUDIJK Nieuw Guinea, Pater J. W. HOUDIJK O.F.M. Soest, W. .J. HOUDIJK LEO THEO. Soest, 5 Februari 1955. Birkstraat 25. Rozenkransgebed 's avonds te 8 uur aan het sterfhuis. De Gezongen Uitvaart zal gehouden worden op Woensdag 9 Februari a.s., voormiddag 9.30 uur, in de parochie kerk van de H. Familie te Soest-Zuid, waarna de bijzetting zal plaats hebben in het familiegraf op het R.K. kerkhof te Soest. Hiermede betuig is mijn hartelijke dank voor de betoonde belangstelling bij het overlijden van onze geliefde Man en Vader ondervonden. Wed. Kerkdijk. Beetzlaan 25, Soestdijk. Partij Oud-Hollandsche DAKPANNEN te koop. Te bevragen Van Wee- destraat 35. Te koop gevraagd Sim- ca AUTO of ander merk. Br. met opgaaf van prijs onder no. 328 bur. S. C. Te koop prima MEST bij J. Lanser, Soester Engweg 8. Gevraagd WERKSTER voor 1 ochtend p. week. Dwars, Regentessel. 9. AFBRAAK te koop, Oud- Holl. pannen, rietmat ten, stenen enz. Korte Brinkweg 16. HUIS te koop gevraagd. Br. met omschrijving en prijs no. 331 bur. S. C. Grote pluis VARKENS- MEST te koop. Onge veer 10 M3. Schouten kampweg 1. MEISJE gevraagd van 9 tot 3 uur. Julianalaan 86, Soest. Net KOSTHUIS aange boden met huiselijk ver keer. Br. no. 330 bur. Soester Courant. Jongedame 26 jaar, zoekt behoorlijke gestoffeerde ZIT- SLAAPKAMER met pension (eventueel zonder pension en met gebruik van keuken). Br. met prijsopgave onder letters A R bur. S. C. Een week geleden VER LOREN zwart lederen rechter dames hand schoen. Beloning. Adres te vernemen bur. S. C. Huishoudelijke HULP gevraagd in gezin zon der kinderen, voor 3 maal per week, van 8.30- 12.30 uur. Plasweg 20, Soest-Zuid, Tel. 3037. Jong echtpaar zonder kinderen vraagt WOON RUIMTE met keuken, of gebruik van keuken in de gem. Soest De vrouw is genegen in de huishouding behulpzaam te zijn. Br. no. 326 bur. Soester Courant. Heer zoekt gemeub. ZIT-SLAAPKAMER met pension. Br. met volle dige inlichtingen onder no. 329 bur. S. C. Ervaren WERKSTER ge vraagd, 1 middag per week. Ook voor de a.s. schoonmaak 1.25 per uur. Aanmelden Woens dag van 6-8 uur. Wald. Pyrmontlaan 71. Wegens emigratie aan geboden nieuw HUUR HUIS met overname van inboedel. Br. no. 325 bur. S. C. BELONING. Wie heeft mijn rijwiel, merk Ra- leigh, No. B.O, 10055, Zondagmiddag meege nomen, dat stond voor het Cenakel te Soester berg A. Thomas, Utrechtsew. 186, De Bilt. Wordt gevraagd een net DAGMEISJE, in klein gezin, netjes en zelfst. kunnende werken, niet beneden 18 jaar. Brie ven met opgave van re ferenties en verlangd salaris onder no. 319 bur. S. C. Te koop prima HAARD, in goede staat, met plaat 75.Smederij Kooy, Korte Brinkweg 26B. Echtpaar z. k. zoekt te koop of te huur in bos rijke omg. klein alleenst. HUISJE of boerderij- huisje. Br. no. 180.413, Bolrek, Koningsplein 1, Amsterdam. Gevraagd net MEISJE voor 3 ochtenden in de week. Middelwijkstr. 19. Flinke WERKSTER ge vraagd voor 3 ochten den of middagen per week. Burgem. Grothe- straat 71. NETTE WERKSTER ge vraagd. J. Zoetelief, Nieuwerhoekplein 4. Nieuwe Philips PICK-UP (3 snelheden) en ver sterker te koop. Alles in kast gemonteerd. Sophialaan 6, Soestdijk. Aluminium steelpannen met schenkrand reeds voor 75 en 85 cent. Kop en schotels vanaf 55 ct. STEENHOFFSTRAAT 63 SOEST - TEL. 2432 DONDERDAG, VRIJDAG EN ZATERDAG VERWACHT DE V.V.V. SOEST VOORUIT U IN EEMLAND OP DE GEOPEND DONDERDAG EN VRIJDAG VAN 7-11 UUR EN ZATERDAG VAN 3-6 EN VAN 7-11 UUR. VELE ATTRACTIES.

Soester Courant | 1955 | | pagina 3