Eventjes terzijde* HET FIASCO VAN ENRICO BURLISTO. OUDER WORDEN Dameskapsalon J. KOPPEL. Burgerlijke stand. SOESTERBERG Op bezoek bij Piet Ekel. TELEVISIE KAPITEIN FANTOME. De Soester Courant heeft de telepaath Enrico Burlisto in de gelegenheid ge steld zich beroemd of belachelijk te maken. Hij heeft het laatste gekozen. Hij ligt thans te „bed". Ruim twee weken geleden begon Bur listo in Soest z'n spelletje, waarmee hij zich voor Soest als telepaath onmoge lijk gemaakt heeft. Ik zal de Eemnesser- en Soester py romaan ontmaskeren", beweerde Enrico en we vonden dat prima. „Soest wacht, Enrico Burlisto" schre ven wij Dinsdag 22 Februari, maar hij vond dat niet leuk. Ook vond hij het niet leuk, dat wij hem zeiden, dat hij, bij niet-oplossing van het geval, zijn reputatie zou verliezen. Enrico hoopte blijkbaar op een wonder en ging door met z'n prachtige stunt. „Je zult verschrikkelijk hard moeten lopen wanneer je de nobele Soester be volking teleur stelt", schreven wij en ook hierover was Burlisto woedend. Nog gaf hij niet toe, dat hij niets van de hele affaire afwist. Hij zou laten zien wat hij kon en op Woensdagavond, 9 Maart, in „Eemland" de pyromaan ontmaskeren. U hebt natuurlijk allang begrepen, dat Burlisto morgen niet komt. Dit deelde hij aan restaurant „Eemland" mede, waarna hij ons later mededeelde, dat hij ziek was. Hij kon dus moeilijk z'n „ziekte" als reden aanvoeren voor zijn wegblijven. In zijn plaats treedt nu morgenavond iemand op, die niet beweert, dat hij de pyromaan ontmaskeren zal, maar die z'n uiterste best zal doen, de slechte dienst, die Burlisto z'n collegae bewees, ongedaan te maken. Wij wensen Burlisto het beste en als wij hem een goede raad mogen geven, zou den wij willen zeggen, probeer het eens in een ander beroep. Misschien gelukt dat beter. neasten soms van zeer nabij opgenomen. Als men deze films ziet is het of men er zelf vlak bij staat. Het is ontzagwek kend, benauwend. Prof. Escher is een zeer vooraanstaande internationale autoriteit op het gebied der vulkanologie en men mag het waar deren, dat hij de uitnodiging, om in Soest deze voordracht te houden, heeft willen aannemen. VLEESVERKOOP. Donderdagmorgen, te 9 uur, heeft aan het slachthuis verkoop van vlees plaats. AANBESTEDING. De directeur van Gemeentewerken al hier heeft gistermorgen in het open baar aanbesteed het rioleren van de Burgemeester Grothestraat en de Heu- velweg, het herleggen van de tegelpa den langs de Burgemeester Grothestraat, het inbrengen van puinfundering in de Heuvelweg en het opbrengen van een asfal'tdek in de Heuvelweg. De uitslag was als volgt: N. V. v.h. De Baat, A'dam 130.000.— Aannemersbedrijf v. Norheim, Soesterberg 125.900. H. J. van Marle, Doorn 125.000.— J. F. Goris, Zeist 124.900. B. Rijkeboer, Amersfoort 124.800. A. J. v. Gort, Groningen 124.600. J. Kuyper, Blaricum 119.900. H. S. Hendrikse, Soest 119.620. C. Hartman, Den Bosch 104.000. Joh. F. Aarnouts, Nijmegen 96.106.— BILJARTUITSLAGEN. Cadre: O.O. 1-Viersprong 1 2-4. Tiel 1- Centraal 1 6-0. Ie klas: D.O.S. 1-Centraal 2 2-4. Soes- terkwartier 1-D.O.S. 1 0-6. Centraal 2- Vergulde Wagen 3 6-0. 2e klas Viersprong 2-Metropole 1 2-4. en toch een frisse gave huid hou den. Dat kan, maar alleen door middel van een goede dagelijkse verzor ging met de beste preparaten. PHEBèL verschaft U deze. Braamweg 84 Telefoon 2045 3e klas Zonneheuvel 3-Centraal 3 4e klas Viersprong 3-D.O.D. 2 Schouw 2-Soesterkwartier 2 8-0. 5e klas Zonneheuvel 3-Poedel 3 VOLKS-UNIVERSITEIT SOEST. Woensdagavond 9 Maart, dus morgen avond, zal Prof. Dr. B. G. Escher, hoog leraar in de Geologie te Leiden, in Religie en Kunst, voor de V.U. alhier een voordracht houden over een uiterst interessant onderwerp, n.1. de uitbars tingen van de Vulkanen Stromboli en Etna. Voor de pauze wordt 'n uiteenzetting ge geven omtrent de werking van vulka nen. Niet alle vulkanen gedragen zich in hun titanische uitbarstingen op dezelfde wijze. Prof. Escher verklaart dit aan de hand van projecties van gekleurde platte gronden van deze vulkanen en hun om gevingen. Na de pauze ziet men door middel van kleurenfilms, hoe en waar de gloeiende lava uit de kraters wordt uitgestoten en soms met grote snelheid over de omliggende terreinen stroomt, alles verwoestend, verbrandend wat er voor komt. Deze films zijn door uiterst moedige ci- GEBOREN Elisabeth Petronella Hillegonda Maria, dochter van C. L. J. Epskamp, muziek- graveur en H. P. de Ruijgt, Kerkpad Z.Z. 150. Michaël, zoon van Jonkheer P. E. J. L. M. von Bönninghausen tot Herinkhave, en E. H. A. M. Weve, Julianalaan 37. Adriaan Pieter, zoon van H. J. Kuypers, electriciën en F. Bennewitz, Prins Bernhardlaan 22. Cornelia Anlta Marijke, dochter van A. van de Hoef, groentehandelaar en H. J. Huizinga, Nieuweweg 2A. Johan- na Elizabeth, dochter van S. Detmers, kunstschilder en H. J. van den Bergh, Oranjelaan 39A. Mattheus Hermanus, zoon van F. Buksens, chauffeur-mon teur en J. Westerveld, Kerkstraat 40. Hendrik, zoon van Th. de Zoete, groen tehandelaar en J. van Rees, Konin- ginnelaan 119. ONDERTROUWD Tom Jansen, bosarbeider, Dorrestein- weg 115 en Marijtje de Bree, School straat 38; datum huwelijk: 25 Maart 1955. Josephus Hermanus Lankheet, kolenbezorger, Soesterweg 231, Amers foort en Hendrika Maria Staal, Lange Brinkweg 56A; datum huwelijk: 23 Maart 1955. GEHUWD Gijsbertus Cornelis Kelbling, opvoed kundig ambtenaar, Maarn, Valkenhei- de 26 en Rose-Marie Dolfijn, Vosse- veldlaan 40; adres na huwelijk: ieder op eigen adres. Pieter Siegers, corres pondent, Julianalaan 17 en Henriëtte van Kreel, Amsterdam, Sportstraat 38II; adres na huwelijk: Soest, Van Straelenlaan 8. OVERLEDEN Marie Helene Alwine Lillig, 79 jaar, weduwe van G. Burgwal, Heideweg 52. Johanna Wilhelmina Christina van der Wal, 49 jaar, gehuwd met A. de Liefde, Ossendamweg 33. Gerrit Goedhart, 66 jaar, gehuwd met A. M. F. A. Willem- sen, Prins Bernhardlaan 8. Herman Jan Linzel, 69 jaar, gehuwd met E. Poll, Kerkpad N.Z. 14. Sandrina Johanna Wilten, 65 jaar, gehuwd met A. J. Kooij, Julianalaan 76. Frederik Gerrit Jan Brinkman, 84 jaar, weduwnaar van J. van de Vlierd, Ferd. Huijcklaan 14. Gerrit Docter, 74 jaar, gehuwd met K. Pieper, Burg. Grothestraat 61. Jo hanna Gerhardus Arnoldus Batenburg, 67 jaar, gehuwd met B. M. F. Stoffels, Heideweg 84. 4-2. 8-0. 4-4. T.T.V. „SHOT". De belangrijkste wedstrijd van de af gelopen week was ongetwijfeld de wed strijd Shot 3Iduna 1 (Utrecht) in de 3e klas B. Door het gelijke spel van Velox 2Over 't Net 3 had Iduna vo rige week alleen de leiding in haar afdeling genomen. Outsiders hadden Shot 3, dat reeds volledig uitgeschakeld is voor de titel, weinig kans gegeven Iduna 1 te bedreigen. Shot 3 had dus in deze match niets te verliezen, ter wijl de spelers van Iduna 1, indien zij een misstap zouden begaan, zo goed als zeker haar mooie kampioenkans zouden verspelen. Dat Shot in eigen home een niet te onderschatten tegenstander is, ondervond Iduna, want in een aantrekkelijke wed strijd wist Shot 3 verdiend met 7-3 te zegevieren en bewees hiermede aan Velox 2 een goede daad. B. Dahlberg won 3 maal, Th. Hendrik- sen 2 maal en B. Hoying wist 1 maal te zegevieren. Ook het herendouble was voor Shot 3. Bij de junioren, in afd. S-D, kon Shot 7 deze week de kampioensvlag hijsen. W. Lochtenstein, B. Niehof en T. de Jong zorgden voor een 10-0 overwin ning in de wedstrijd tegen Shot 13. Door een onverwachte 6-4 nederlaag van Vlug en Vaardig 1 tegen Barna 3 is Shot 1 Vlug en Vaardig 1 tot op één punt genaderd. Wij geloven echter niet, dat Vlug en Vaardig, met de ha ven in zicht, nog zal stranden, of het moest Frans Smulders 1 zijn, die voor een verrassing zorgt. Onze plaatsgenoten rest deze week nog een zware uitwedstrijd en wel tegen Pats 1. Aan een voorspelling durven wij ons niet te wagen. De uitslagen van deze week zijn: Shot 1Over 't Net 2 10-0. Shot 2Over 't Net 5 4-6. Shot 3Iduna 1 7-3. Vlug en Vaardig 3Shot 4 5-5. Meursing 1Shot 5 8-2. Shot 7Shot 13 10-0 (adspiranten). Shot 12Shot 15 4-6 (adspiranten). Shot 18Shot 17 3-7 (dames). Het programma van deze week: 8 Maart: VI. en V. 2Shot 3 te A'foort. 9 Mrt.: D.O.S.C. 1-Shot 4 te Den Dolder. 10 Maart: Shot 5E.H.M.A. 1 te Soest. 11 Maart: Pats 1Shot 1 te Bilthoven. 11 Maart: Iduna 1Shot 2 te Utrecht. 11 Maart: Iduna 20Shot 19 te Soest UIT HET DIKKE POLITIEBOEK. Bij garage Alblas stopte Zaterdag middag een bus van Tensen. Dat mag, want er is een bushalte. Achter de bus reed een personenauto, richting Am sterdam, die passeerde. Dat mag ook. Naast de bus reed een fietser, aan de linkerkant van de weg en dat mag niet. Bus beschadigd, auto ook, maar verder niets, Een dame reed in een Volkswagen de tuin van „Zonnegloren" binnen, door de afrastering heen. Dit kwam door een Soester heer, die voor haar had gereden en domweg was gestopt, toen hij een kennis zag, De dame had toen de keus tussen auto en tuin. Zij koos het laatste en alles ging vrij goed, tot de Volkswagen een boom ontmoette. Deze spar gaf niet mee en beschadigde de auto. Een jongen werd door z'n vader uit „Zandbergen" ontvoerd, maar dat mag niet. De Soester politie hield de auto aan en deze werd met inhoud en al naar de politie in Amersfoort gediri geerd. VERGADERING R.K. SPORTVERENIGING. De R.K. sportvereniging „Soesterberg en Omstreken" houdt Vrijdag 11 Maart, „Huis ten Halve", een ledenvergade ring. GEZELLIGE TONEELAVOND IN DE DUMOULINKAZERNE. In de manschappencantine van de Du- moulinkazerne gaf de Ontspanningsver eniging van het Personeel van het 108 TD Basis Dep. Bat. Zaterdagavond een zeer geslaagde opvoering van het vrolij ke toneelstuk „Nicodemus en z.'n scha duw". Vooraf sprak de voorzitter van de Ont- spanningsverenigjng, de heer J. Harpe, o.m. een woord van welkom tot overste v. d. Roest en besturen van. een. tweetal zusterverenigingen en deed mededeling van de plannen om per seizoen een drie- of viertal avonden te organiseren, af wisselend toneel, cabaret en muziek. Nadat het feestelijk gestemde publiek genoten had van gezellige muziek van de Rieo's, werd met volle teugen genoten van wat die avo&cj^üapr het voetlicht werd gebracht. Ex werd goed gespeeld en het waren vooral de beide hoofdfiguren,. Nicode mus en z'n schaduw, die het stuk tot leven brachten. Na afloop kregen de dames bloemen. Een gezellig samenzijn, opgeluisterd door „The Rico's", was het besluit van deze geslaagde ontspanningsavond. Bij mijn binnenkomst in huize Ekel zei ik natuurlijk „Dag meneer Ekel" en niet „Dag Piet", maar ik dacht het wel. Bij dat Ekel hoort nu eenmaal Piet en die twee woorden samen vor men de aanduiding voor een van de radio-acteurs, tevens kleinkunstenaar, waarover Soest beschikt. Piet Ekel is n.1. van beroep radio-acteur en niet in het bijzonder imitator, zoals men wel eens denkt. Oradi is imitator, Peter Piekos ook, maar Piet Ekel imi teert wei, doch dit is slechts een klein onderdeel van zijn werk. Weet U h.v. hoe een kikker praat, of een boterbloem Kunt U me laten horen, hoe een klok of de wind spreekt? Nee, natuurlijk.... Piet Ekel weet het wel en duizenden kinderen luisteren op Zaterdagmorgen gespannen naar de belevenissen en avonturen van alle mogelijke dieren en dingen. En gelooft U maar niet, dat die kleuters zich laten beetnemen. Een kikvors praat zó en een boterbloem zó. Wanneer men mij vraagt in een paar zinnen een stoere generaal uit te beel den, of een flinke politieagent, dan zou me dat misschien nog wel lukken, maar bij de derde of vierde zin zouden de kinderen al gauw merken, dat de gene raal en de politieagent ineens zo raar gingen praten. Piet Ekel kent dit pro bleem al lang niet meer en wanneer hij 10 personen laat praten, dan zijn de volgende week dezelfde 10 personen aan het woord. Hij is een echte stem- mentemmer. „Maakt U gebruik van plaat of band, om U te herinneren, hoe deze of gene de vorige maal gesproken heeft?". „Nee, door een fotografisch geheugen voor stemmen en door oefening ben ik zo ver, dat ik het de volgende maal nog weet. Dat wordt anders, wanneer ik b.v. een aantal politieagenten tegen elkaar moet laten praten. Men heeft nu eenmaal een „Stem-idee" van een politieagent en het is haast onmoge lijk, daarop een groot aantal variaties te maken". N.C.R.V., A.V.R.O., K.R.O., V.A.R.A. en Wereldomroep, zij maken alle gebruik van de werkzaamheid van Piet Ekel als radio-acteur. Kinderrubriek, Jeugd uitzending, Hoorspel, Amusementspro gramma, het is allemaal gesneden koek voor deze allround radio-man, die al vele jaren voor de microfoon staat. Piet van Soest is Piet Ekel, Bart van de Melm is Piet Ekel en enige jaren geleden zei Piet Ekel iedere Zaterdag avond voor de K.R.O. „Wat dat ampu teert, freule". U herinnert zich natuur lijk Pepijn de tuinman wel. En dat populaire driemanschap Kris, Kras en Kruimeltje roept natuurlijk ook herin neringen bij U op. Piet Ekel creëerde Kras. „Ik beoefen vrijwel alles op het gebied van het gesproken woord, behalve buikspreken", zei de heer Ekel. Dat is allemaal het gevolg van het optreden als amateur, dat hem jaren geleden de kans bood het vak van radio-acteur in een tweejarige opleiding te leren. Hetty Blok, dienstmaagd van Doorsnee, en de televisie-regisseurs Ben Stegger- da en Ger Lugtenburg kregen dezelfde opleiding als Piet Ekel. Ook zij door stonden de vele schiftingen, die min der geschikte krachten elimineerden. Zo kwam Piet Ekel bij de radio en dat was een hele stap voor een gewezen ambtenaar van het arbeidsbureau. Spreek-, adem- en microfoontechniek hoorden o.m. tot deze studie. Daarna de praktijk in, als medewerker aan vele programma's. Tot er behoefte was aan een boer. Piet Ekel kreeg de ze rol, zei „heul bar" en nog een aan tal Soester klanken en de boer was geschapen. Deze landbouwer werd ge volgd door een onnoemlijk aantal per sonen en al gauw werd het me duide lijk, dat ik me niet behoefde te gene ren, omdat ik Piet Ekel niet altijd „er uit" kan halen. Dit bleek een compli ment te zijn, want de anonymiteit is deze radio-acteur lief. Wanneer hij voor Indianenopperhoofd fungeert, dan zou hij het onprettig vinden, wanneer men zou kunnen, zeggen: „Je kunt wel ho ren, dat het. Piet Ekel is". De schepper van deze figuur is pas tevreden, wan neer men, alleen maar een Indianen- opperhoofd' hoort. Radio, Kleinkunst, Na-synchronisatie' van films, waaronder de verzetsfilmi L.O.L.-K.P-, Piet Ekel vertelt hoeveel moeite, het hem gekost heeft daarin, de steromen van Hitier, Seys-Inquart en Gaerïng te brengen. Vele factoren spelen, hierbij een. rol en het is beslist niet een kwestie van handigheid alleen. „U emmert ook, meneer Ekel?". „Ik. emmer niet, maar ik trad k®Bt ge leden nog wel eens met een emmer op. Ik heb nu een nieuw variété-num mer met parodieën en imitaties. Ik vind het prettig, dat ik voor HfM. de Ko ningin en de Prinsessen mocht optre den en dat HM. van Haar tevredenheid blijk gaf". luisteren. Bij de K.R.O. zijn het mo menteel de jeugd- en kleuteruitzendin gen en enkele ritten van het Zaterdagse „Caroussel", bij de N.C.R.V. de ster avonden, bij de V.A.R.A. de hoorspe len onder Willem van Cappellen. Thans op tournee met Benny Vreden vroeger met Paul Vlaanderen en Ina en het Gezelschap Chiel de Boer, in de zomer met Wessel Dekker. Radio, tele visie, variété, cabaret en nog veel meer. Voorzitter van de Soester Turnclub en secretaris van de Artistenorganisatie „Slaapt U nog wel eens, meneer Ekel?". „Jawel, zo af en toe, als ik tijd heb". KERKSTRJL&T 29 TELEF. 2938 Op het ogenblik maakt Piet Ekel deel uit van het Gezelschap Benny Vreden, bestaande uit Kitty Knappert, Kat ja Berndsen, Benny Vreden en Piet Ekel, die nu al jaren voor de V.P.R.O. op tournee zijn. Het huidige programma heet „Televisioenen" en het gezelschap komt in Dokkum, zowel als in Heerlen. Ook het buitenland heeft belangstelling. Het kleine gezelschap trad op voor de Nederlandse Ambassade in Londen, in Fontainebleau voor de Nederlandse Militaire Missie van de NATO, en in Brussel voor de televisie. Hoewel Piet Ekel dus veel op reis is, toch kunt U hem in vele programma's be zat h'jz'jn vriehpschrpie- L'JK CEBaaR het z'jrv L EVEN BETRLEH ?NEEN'l E EU EEDPER spring r VOCRU: T Et SIRRTPE apNVaLLEE ,i NEER.'! GSvJL ë£EK ANDERE LAFFE MMRPCflMRS VEER? ZEER RÏdDERL/TTÏipRUK EAARNF 2>€HAND. D/E POOR i ntjnrrar- ncrrf~ ~rtmc rt RZi/r- o n/IT m*/r tr con ../con DEZE ONVERLAAT 6EWEICEKD tHERP. VRIEND, Lfi TEN WJ SAVEN EEN GLAS t)R/NHE/V WORDT VERVOLGD S Ik ben helemaal niet familieziek, maar zo af en toe laat ik me hier en daar eaas zien, want je weet nooit hoe een erfenis rollen kan. Met een opgeruimd gelaat belde ik dus aan en in m'n begroetingsrede sprak ik het meisje, dat opendeed met „Nicht" aan. Ze keek hoogst verwonderd en telde ongeveer 20 winters. „Nicht?", vroeg ze. „Ja, want ik ben je neef", antwoordde ik, terwijl ik nog eens goed op het naam bordje keek, om te zien, of ik hetzelfde huis ging betreden als 15 jaar geleden. „Toen. ik het laatst hier kwam, was je zo", zei ik, en ik wees in de buurt van m'n kuiten, om te laten zien, hoe klein ze toen wel was. „Dat kan niet, want ik ben Fientje niet antwoordde ze lachend, en ze liet me binnen, omdat het wel kloppen zou. In de kamer zat een meisje van onge veer hetzelfde aantal zomers en ik zei: „Dag Fientje, ken je me nog?". „Nee", zie Fientje, „ik ben Gerda, de verloofde van Jan". Mooi.... Dan was Jan zeker een neef, die ik niet meer in m'n hoofd had. Het andere meisje bleek de verloofde van Wim te zijn, van wie ik dacht, dat hij Frans heette. De deur ging open, en misschien kwam. m'n tante redding brengen, want haar had ik in een familiezieke bui willen bezoekem Een jongeman kwam binnen. Hij keek argwanend en verwachtte blijkbaar, da: ik gekomen was, om terwille van z'n bruid op de vuist te gaan. „Zo, volle neef", zei ik. „Zo, Willem Parel", antwoordde hij, want hij dacht, dat ik het over radioprogram ma's wou. hebben en z'n mondje was in ordfe. Ik probeerde hem uit te leggen, dat we aan elkaar verwant waren, omdat zijn, moeder en mijn moeder dezelfde moeder- hadden, maar hij was da aanstaande, man van Fientje, dus ik zat alweer scheef. Gelukkig kwam tante, en-, ze noemde di rect de naam, die altijd gebruikt wordt wanneer ze me roepen. Net op tijd, want het begon op huisvre debreuk te lijken. We keuvelden wat over dit en dat. „Je bent zeker nog niet getrouwd, hè?" zei tante, die zich blijkbaar moeilijk voor kon stellen, dar mannen van mijn slag een vrouw kunaen onderhouden. „Nou en of", zei ijs enthousiast, „Kinderen?." „Eén." „Ook niet veel", vond de jongeling, die nog lang niet aan de huwelijksgondel toe was, omdat er geen huizen leeg staan. „Tante Dien is erg ziek", zei ze, de op merking van haar toekomstige schoon zoon negérend. „Zo, zo, dat is niet mooi", vond ik, maar ik kon me niet goed voorstellen, wie tante Dien was. Weer ging de deur open en ik kon een tweede jongeling als m'n neef begroeten „Ha, die Jan", zei ik, alsof ik hem gis teren nog gezien had. Dom, want het had net zo goed Wim kunnen zijn, maar het was Henk van de buren, om te vra gen of hij de krant even mocht zien. Ik heb geen Wim en geen Jan gezien want die waren ergens in Nederland soldaatje aan het spelen en kwamen maai eens per week naar huis liften, terwijl Fientje op een cursus zat, om te Ieren hoe je aardappelen moet afgieten en melk laten overkoken. Wie tante Dien is, weet ik nog niet. Te koop WIEG (als nieuw), jongenskleding (pl.m. 4 jaar) en 2 meis jes mantels, leeftijd 12-14 jaar. Schaepmanstr. 20. Te koop WINKEL- EN WOONHUIS met schuur aan de hoofdweg. Leeg te aanvaarden. Br. no. 365 bur. S. C. Nette WERKSTER ge vraagd. Mevr. Stam, Nieuwerhoekplein 1. Te koop gevraagd door particulier, voor beleg ging, zonnig vrijstaand HUIS te Soest of om geving. Brieven met ge gevens en prijs onder letters B U bur. S. C. KOOPJE. Wegens om standigheden te koop platenwisselaar. Is geheel vijf weken oud. Spotprijs 99.v. Straelenlaan 20, Soestdijk. Te koop klein gezellig open HAARDJE, geschikt bij centrale verwarming. Br. no. 363 bur. S.C. WONINGRUIL Aange boden huis te Baat'ti, bev. kamer en suite, 3 slaapk., grote zolder, rondom zon. Huur per week (vrij water), grote tuin. Gevraagd ge lijkwaardige of grotere woning te Soest, Soest- Zuid of Soestdijk. Br. on der letters H S bur. S C. TE HUUR grote gemeuh. zitkamer met grote ser re als slaapgelegenheid. met v.w. en gebruik van keuken en tevens een kleine gemeub. tit- slaapkamer met stookge- legenheid. Telefoon aan wezig. Hellingweg 10. WONINGRUIL Aange boden huis te Soest-Zd„ bev. 2 slaapk., grote huisk., flinke woonkeu ken, schuur en tuintje, (huur ƒ19.50 P met vrij water), tegen grotere woning in Soest. Br. no. 364 bur. S. C. Te koop goed onderhou den KINDERWAGBN. Troelstrastraat 1»

Soester Courant | 1955 | | pagina 2