Hypotheken Rente 3' 20;o Kerkhof Co biggen- en eiermarkt te SOESTERBERG. EVENTJES TER ZIJDE Nette Werkster huis of kamers BIJRIJDER Flinke Jongen Drukkerij Smit Flinke mannelijke kracht gevraagd. WASSERIJ KRAAIJENHOF AK MOREZ CONSULT Voorkom teleur stelling - Koop een emaille wasketel LECA BAZAR Fa. v. d. Wijngaart. SOEKHOUDINGEN BELASTINGZAKEN. 0, J. VAN DER LAAN BLAUW DELFT Soester Kunsthandel tl UITSLAG SCHUDJASCONCOURS. [n het Zaterdag, in café Bosboom, ge- houden schudjasconcours, waarvoor veel belangstelling bestond, viel de eerste prijs toe aan W. Grift, de tweede aan p. Ebbenhorst, de derde aan R. van de Hoed en de vierde aan H. Vink, AMERSFOORT. Op de weekmarkt van Vrijdag j.1. wer den aangevoerd 184 biggen van 42. tot 55.2 drachtige zeugen van f 325.tot 475.en 2 koeien van 600— tot 700.—. Öp de eiermarkt werden aangevoerd 124.000 stuks. Hoendereieren van 11.50 tot 13.middenprijs 12.prijs per kg. 1.94. De handel op de biggenmarkt was ma tig, tegenover een vlotte verkoop op de eiermarkt. „ONS GENOEGEN". De buurtvereniging „Ons Genoegen" geeft Zaterdag 26 Maart a.s., in restau rant „Eemland", een toneelvoorstelling. Opgevoerd zal worden „Het Gouden Kalf", een blijspel van Mar. Janssen en Gerard Nielen, in 3 bedrijven. Men zie de advertentie in dit nummer. BILJARTUITSLAGEN. Cadre: Vergulde Wagen2-Centraal 1 0-6. Ie klas: Centraal 2-Ruimzicht 1 2-4. (Ruimzicht kampioen). 2e klas: Schouw 1-K.O.T. 1 2-4. 6e klas: Schouw 3-K.O.T. 3 2-6. OUDERAVOND GROEN VAN PRINSTERERSCHOOL. In „Credo" werd vorige week een con tactavond gehouden voor de ouders van de kinderen, die de Groen van Prinste- rerschool bezoeken. Het hoofd van de school, de heer H. Muthert, had de lei ding van de avond. Na de opening met gebed en schrift lezing heette de heer Muthert de ou ders, het schoolbestuur, de oudercom missie en het onderwijzend personeel welkom. Vervolgens gaf spreker een overzicht van het afgelopen jaar, dat gunstig verliep. Het aantal leerlingen is nog steeds stijgende, waardoor de school opnieuw te klein geworden is. De heer Muthert hoopte echter, dat zeer binnenkort met de bouw van een nieuw lokaal kan worden begonnen. Spr, behandelde hierna de wijze, waar op het contact tussen onderwijzer en kind tot stand moet komen en gaf en kele voorbeelden op paedogogisch ter rein. De heer G. Hagenbeek sprak over het onderwerp „Kind en Maatschappelijke vorming". Spr. wees op de verandering van structuur, de vernieuwing en de verfrissing van het onderwijs. Ook de band, welke er moet zijn tussen ouders, kind en onderwijzer werd door de heer Hagenbeek genoemd. In deze tijd heb ben ouders en onderwijzers een bijzon der zware taak. Het kind moet niet opgroeien tot een nummer, maar tot een persoonlijkheid. Na de pauze hield de heer Bokhorst, onderwijzer aan het Chr. Doofstommen- instituut „Effata" te Voorburg, een le zing met lichtbeelden over het onder wijs op deze bijzondere school. De aan wezigen kregen een goed beeld van het moeilijke werk. Door een wire-recor- der kon spreker enkele spraaklessen la ten horen. Soms zijn uit één gezin 3 of zelfs 5 kinderen op dit doofstommeninstituut. Het spreekt dus wel vanzelf, dat dit veel kosten met zich meebrengt en dat de ouders die vaak niet betalen kunnen. De heer Bokhorst deed dan ook een be roep op de aanwezigen dit mooie werk te steunen. De heer C. v. Calck sprak over „De Zending in Indonesië". Spr. heeft in Indonesië gewerkt, zodat hij veel over het zendingswerk kon vertellen en de ouders duidelijk werd, hoe het geld voor de zending, dat de kinderen mee naar scholen nemen, besteed wordt. De heer Muthert dankte de aanwezi gen voor hun belangstelling en hoopte, dat deze contactavond nuttig zou zijn voor ouders, kinderen en onderwijzend personeel. VOLLEYBAL OLYMPIA. Donderdagavond waren het 2e dames- en le herenteam de gasten van Zuidvogels te Huizen. Tijdens de wedstrijden van dames 2 bleek toch weer, dat deze niet voldoende wedstrijdervaring hebben, hoewel, onder aanvoering van Hanna Veenendaal, dap per tegenstand geboden werd. Ondanks goed serveren van Rijkje v. d. Schacht en Ali van Manen ging de eerste game verloren met 15-12. In de volgende ga mes waren het Riek Radstok en Rietje Reehorst, die met ballen ver achterin meerdere punten scoorden. In de verde diging deed Truus Koudijs meermalen nuttig werk. Uiteindelijk gaf de grotere ervaring van de Zuidvogels-dames ech ter de doorslag en deze wonnen dan ook met 15-13, 15-10 en 15-6. Bij langere en intensievere training zal echter ook dit team van Olympia er wel komen. Heren 1 liep tegen Zuidvogels 1 al di rect hard van stapel. Met werkelijk mooi samenspel, afgewisseld door „de twee slag", kwam Olympia al vlug voor met 5-1. Toen Zuidvogels sterkere tegenstand ging bieden, waren het vooral Joop Berkhof en Dick Kamerbeek, die niet alleen goed verdedigden, maar boven dien nog zo goed „sets ups" gaven, dat Ger Blom en Herman Frankena nog tal rijke smashers konden geven. Olympia won deze le game met 15-9. In de 2e game liet Zuidvogels merken,, dat zij zich niet zo maar zonder slag of stoot gewonnen gaven en na spannende strijd wonnen zij dan ook met 15-13. In de 3e game verhoogde Olympia het tempo nog meer en nu was het vooral Hessel de Zoete, die, hierdoor in staat gesteld door Werner Paans, de ene smash na de andere maakte. De rest verdedigde ook weer goed en het werd 15-6 voor Soest. In de vierde game trachtte Zuidvogels nog gelijk te ko men met Olympia, maar door goed sa menspel en serveren werd het 15-13 voor de Soestenaren. Een sportief gespeelde en op hoog peil staande wedstrijd, waarin vooral Dick Kamerbeek opviel door zich, in zijn eerste competitiewedstrijd, meteen goed aan te passen aan het hoge tempo, waarin het eerste herenteam meestal speelt. Dinsdagavond speelde het derde heren team de wedstrijd tegen Rembrandt in H'sum. In de eerste game was Olym pia direct goed in vorm en mede door goed serveren van Rien van de Kraats en het mooie overspel van Fokke Fen- nema en Harry Kenemans, werd de stand 15-13 voor Olympia. De volgende drie games werden ook prima gespeeld, maar ondanks de goede smashes van Wim Spui en Eddy Salomons, moest Olympia toch het onderspit delven. De eindstand was 1-3 (15-13, 14-16, 9- 14, 15-7). VOOR DE RAADSVERGADERING VAN VRIJDAG. Lokaliteiten met tapvergunning, volle dige vergunning of verlof A zullen voort aan aan bepaalde eisen moeten voldoen, aangezien de vooruitgang van Soest niet gedoogt, dat er café's e.d. zijn, die niet voldoen aan eisen, welke redelijker wijze gesteld kunnen worden aan lokali teiten, die voor het publiek toegankelijk zijn. De voornaamste eis betreft de op pervlakte. Deze zal tenminste 50 M2. moeten bedragen en de gemiddelde hoog te 3.50 meter. Bij het kruispunt Eikenlaan, Ferdinand Huycklaan, Birkstraat, heersten lang chaotische toestanden op verkeersgebied, doordat de bussen naar Amersfoort en Baarn er stopten. Tijdelijk werd deze verkeerspuzzle verlegd naar Soesterberg- sestraat hoek Gallenkamppelsweg, waar het eerder slechter dan beter werd, door dat de busdienst intensiever ging rijden. Een autobusstation zal uitkomst brengen en het terrein tegenover het Handels huis lijkt de aangewezen plaats. De grond is eigendom van de gezamen lijke R.K. Parochiale Armbesturen van Soest en de raad heeft reeds een bedrag van 50.000.uitgetrokken vooj de bouw van dit station, waarvan het plan, ontworpen door de directeur van Ge meentewerken, thans klaar is. Hieruit blijkt, dat het station niet voor ander verkeer gebruikt zal worden, terwijl ruimte overblijft voor winkelbebouwing in het kader van het uitbreidingsplan. Er zal een ruim trottoir komen voor voetgangers, terwijl er een perron komt op het terrein, dat voor de autobussen bestemd wordt. De rijwegen aan weers zijden van het perron zullen 6.50 meter worden. De kosten worden geraamd op 53.000.terwijl de grond 22.500. gaat kosten. De Fa. Tensen heeft 2000.- als aandeel in de kosten toegezegd, ter wijl de N.B.M. 1000.zal betalen. De „School met den Bijbel" aan de Drie- hoeksweg zal van de Gemeente mede werking krijgen voor het aanschaffen van verduisteringsgordijnen in één der lokalen, ten behoeve van de projectie lantaarn en de R.K. u.l.o. kan rekenen op medewerking bij de aanschaffing van meubels en leermiddelen. Er is in de vorige raadsvergadering veel te doen geweest over de schuldvraag in zake de slechte acoustiek in de gymna stiekzaal van de R.K. School te Soester- berg. Het schoolbestuur vroeg toen 2200.voor verbetering van deze acoustiek, daar het practisch uitgesloten was er les in lichamelijke oefening te geven, omdat er al spoedig een oorver dovend lawaai ontstond. Thans heeft het schoolbestuur medege deeld, dat het geen aandacht geschonken heeft aan de acoustiek, terwijl de archi tect er ook niet op gewezen heeft, zodat de Gemeente geheel schuldvrij is. B. en W. stellen de raad nu voor de kosten, die 2200.zullen bedragen, voor rekening van de Gemeente te laten komen. Op 26 November 1954 is een Raadsbe sluit genomen, dat waarschijnlijk inge trokken zal moeten worden, daar Gede puteerde Staten de goedkeuring aan dit besluit onthouden. Het ging om het ver lenen van een tegemoetkoming aan het onderwijzend personeel van de Groen van Prinstererschool, daar deelgenomen wordt aan vernieuwingscursussen, uit gaande van het Chr. Paedagogisch Stu diecentrum. Gedeputeerde Staten me nen, dat dit niet op het terrein van de Gemeente ligt, zodat de bedragen (maxi mum 12.50 per leerkracht) niet door de Gemeente betaald kunnen worden. Hoger beroep achten B. en W. nutteloos. In de vergadering van 9 Februari j.1. werd een crediet verleend van 37.500 voor de aankoop van 250 gaswarmwater- apparaten, welk crediet uitgeput is. Er zijn reeds 350 apparaten verhuurd, zodat B. en W. voorstellen opnieuw 37.500.- crediet te verlenen. 105 Woningwetwoningen zullen minder huur gaan opbrengen, wanneer de raad het voorstel van B. en W. aanneemt. Dit voorstel bepleit het verlagen van de huur met 50 cent per week, ingaande 3 Januari 1955. Deze woningen zijn gele gen in de Fokkerstraat, Verlengde Schoolweg, Groen van Prinstererstraat, Plesmanstraat, Schaepmanstaat en Thor- beckestraat. De bevrijdingsdag heeft ieders belang stelling, zodat in Soest twee comité's zich met de herdenking bezighouden. Deze comité's hebben zich tot B. en W. van Soest gewend, met het verzoek 50 cent per inwoner beschikbaar te stel len. Dat zou dus voor Soest en voor Soesterberg gelden, daar de comité's hier werkzaam zijn. B. en W. achten het gewenst, dat het Bevrijdingsfeest op stijlvolle wijze ge vierd wordt en menen, dat de kleine 3000 gulden, welke door bijdragen van de inwoners zijn ontvangen of nog ont vangen zullen worden, niet voldoende zal zijn. Door de verspreide bebouwing zullen de kosten van Soest en Soester berg verhoudingsgewijs hoger liggen dan bij andere gemeenten. B. en W. stellen derhalve voor 10.500.- te verlenen aan Soest en 2000.- aan Soesterberg. Tevens wordt verzocht 2500.- beschik baar te stellen voor het uitreiken van herinneringsbekers aan de schoolkinde ren van Soest en Soesterberg. R.K. OPENBARE UITLEENBLBLIOTHEEK. Nieuwe aanwinsten. Romans: Aabye, Het is een lange weg naar Parijs. Andres, Het jongetje in de put. Baardman, Dokter ik ver trouw U. Capel, Glück auf, Kom- peltje. Cesborn, Honden zonder hals band. Deeping, Het licht in de duis ternis. Depauw, Het lied van de oude getrouwen. Dorhout, De Maren. Dutli-Rutishauser, De gouden ketting. Eggermont, Het lied zonder woorden. Eicke, Silvana. Eising, Getekenden. Forester, Commodore Hornblower. - Gullvag, Kain de schoenmaker. Han- lin, Eenmaal in ieder mensenleven. Hjort, Het spoor is vrij. Hyams, Syl- vester. Johns, Biggles in Afrika. Johns, Biggles vliegt naar Tibet. Jongejan-de Groot, Joost en Juul. Kramer, Roelie. Lampo, Helene De- fraye. Van Looi, Het leeuwenhof. Majocchi, Leven en dood. Moore- head, De verraders. Norel, Vrouw volk aan boord. - Oosterbroek-Dut- schun, Ontmoeting voor het leven. Schaper, De macht der machtelozen. Söderholm, Weerzien in Wenen. Stone, Pioniersvrouw. Van Tiche len, De zingende molen. Tickell, Operatie Venus. Troyat, Schadu wen over de sneeuw. de la Varen de, De koning van Schotland. Vis- ser-Roozendaal, Eerst ik De Wohl, Levend hout. Detectives: Charteris, De Saint „doet" Europa. Chitterden, Bizar -entree. Folpmers, De dood kwam onverwachts. Gray, Het blonde gevaar. Havank, Spaanse pepers. Japin, Post voor een dode. Pollard, Vlieg er niet in! Buitenlandse romans: Bristow, The handsome road. Christie, Crooked house. Christie, Daeth on the nile. Gallico, The lonely. Hemingway, Across the river and into the trees. Wouk, The Caine mutiny. Martet, Le récif de corail. Plisnier, Meur- tres. Silvestre, Le prairie et la flam- me. Vialar, Ecrit sur la sable. Meisjesromans: Boylston, Carol gaat naar Broadway. Boylston, Carol op tournee. Diekmann, Marmouzet. Dijckhoff-Ceunen, Hou je kranig Ve- ra! De Groot, Mijn hart trekt naar het waterland. Harting, Stel je voor dat ik ging emigreren. Koen-Conrad, Een winterromance. Kramer, Roe land Westwout. - Kramer, Stans van de vijfjarige. Kuypers, Zet je schrap Greet. CHANDU OVER WAARZEGGERIJ. Voor het personeel van de vliegbasis Soesterberg hield de bekende astroloog- handlijnkundige-helderziende Chandu j.1. Donderdagavond in het W.S. kamp een zeer interessante causerie onder de titel: „Achter de schermen bij de toekomstvoorspellers". De toekomstvoorspellers zijn te ver delen in vele groepen, o.a. de spiritis ten, de geestenfotografen en de weten- schappelijken. Spreker vertelde voorts hoe verschillende spiritistische séances worden gehouden en hoe enorm veel grove zwendel er vaak aan te pas komt. Vervolgens besteedde spreker nog eni ge aandacht aan de z.g. geestenfoto grafie en aan de schandelijke praktij ken de gemeente, welke ook hiermede bedreven worden. Daarna besprak hij de groep psycho- metristen, waaronder kaartleggers etc. Chandu definieerde helderziendheid als een sterke vorm van intuïtie. De cosmos, aldus spreker, bepaalt de grote lijnen van de toekomst, die dan weer mede bepaald en gewijzigd wordt door de vrije wil van de mens. Dat er ontstellend veel zwendel in de helder ziendheid-branche wordt bedreven is nog geen reden om alles op dit gebied als bedrog te beschouwen, want het bestaan van de helderziendheid is we tenschappelijk aangetoond. Een experiment met twee personen uit de zaal bewees wel, dat bijna een ieder over telepathische gaven beschikt. HET KAMERLID EGAS SPRAK VOOR DE PARTIJ VAN DE ARBEID. In een openbare vergadering van de afdeling Soesterberg van de Partij van de Arbeid sprak Vrijdagavond in café ,,'t Centrum" het 2de kamerlid, de heer C. Egas, over het onderwerp: „Het probleem van de prijsstijgingen". Spreker gaf eerst een overzicht van het beloop van lonen en prijzen sinds 1945, toen ons land berooid door de be zetter werd achtergelaten, waardoor het beleid van de optredende progessieve regeringen aanvankelijk gericht was op een rechtvaardige verdeling der armoe de. Dit had tot gevolg, dat de laagste lonen direct omhoog gingen en het ver schil tussen stad en land verbeterd werd. Dit ging gepaard met een ver deling der lasten naar draagkracht. Thans, aldus ging spreker voort, zijn we in een nieuwe phase getreden, waar bij het gaat om een rechtvaardige ver deling van de welvaart en hierbij wordt de partij voor de vraag gesteld welke weg nu verder moet worden bewan deld. Moeten de prijzen dalen of zullen de lonen moeten stijgen. Spreker ge looft niet, dat de maatregelen van mi nister Zijlstra in staat zullen zijn om de prijzen belangrijk te doen dalen. Dan blijft toch nog een loonsverhoging nodig om te kunnen delen in een ver meerderde productiviteit. Spreker is van mening dat de conser vatieve krachten in ons land zich weer meer en meer gaan concentreren. De partij moet zich niet laten terugdrijven, maar zich sterk maken in de strijd om een redelijke welvaart. LEONTIENTJE. Ik dwaalde door Soester lanen, op zoek naar een man, die veel te vertellen had in een vereniging, en die me aan inlich tingen moest helpen. Ik wist de naam en ik dacht, dat ik de laan wist, maar het nummer van zijn wigwam was mij niet bekend. Ik trok zo maar ergens aan een bel en een lijvig man deed de deur open. Hij droeg een overhemd met bretels, om te voorkomen, dat hij over z'n broek strui kelde. Uitbundig begroette hij me, alsof ik z'n zoon was, die 20 jaar geleden naar het Vreemdelingenlegioen geëmigreerd was, en nu eens even kwam kijken, of z'n fiets nog in de schuur stond. „Kom binnen, jongen, kom binnen schalde z'n stem. Ik gaf gehoor aan deze wens, hoewel daar geen enkele reden voor was, want ik wou alleen maar even vragen, of hij wist, waar meneer Gras bijl woonde. Hij voerde me mee door de gang en brulde: „Hij is er, moeder Te oorde len naar het geluid, dat hij produceerde, moest ik aannemen, dat zijn vrouw er gens op zolder met een rumoerig werkje bezig was, maar ze bleek rustig in de ka mer te zitten. Dit scheen dus z'n gewone manier van praten te zijn, als hij opge wekt was. Wel vermoeiend. Ook z'n vrouw keek blij, maar haar ken de ik evenmin. „Ga toch zitten!", loeide hij me toe. Daar voelde ik weinig voor, want ik was niet de man, die hij blijkbaar verwachtte en dat geeft maar wrijving. „Weet U waar meneer Grasbijl woont?", vroeg ik. „Grasbijl?.... Grasbijl?....", deed hij nadenkend. „Nee!", sprak hij fors. „Moet dat hier ergens zijn?". „Ja, hier in de laan". „Ken jij een Grasbijl, moeder?". „Nee, nooit van gehoord. Maar Leon- tientje zal het misschien wel weten. Ze is even hiernaast". Deze uitleg was voor mij bedoeld, maar lk begreep niet, waarom ze zo bereid willig was, de verblijfplaats van haar dochter bekend te maken. „Je bent vroeg", zei de man, me op een stoel drukkend, terwijl hij me een siga renkoker voorhield. Ik nam er één uit, hoewel het met ge wetenswroeging ging, want hier was iets niet in orde. „Ik wou even weten, waar meneer Gras bijl woont", begon ik weer, maar ik kreeg geen kans. „Ach man, die Grasbijl komt wel goed. Steek nou eerst die sigaar maar eens aan. Ik deed het, hoewel ik anders nooit sigaren rook, want je lijkt zo oud met zo'n gevaarte in je hoofd. Net zou ik weer over Grasbijl beginnen, toen de deur openging en een aardig meisje van ongeveer 240 maanden bin nenkwam. Ik krabbelde beleefd over eind en zei: „Dag juffrouw". Ze ant woordde: „Dag meneer", en ik zag de ogen van haar vader onrustbarend uit puilen. „Wie bent U?", vroeg hij wantrouwig. Timide noemde ik de achternaam van m'n vader en ik verwachtte resoluut de straat opgeschopt te zullen worden. In- plaats daarvan begon hij zo hard te la chen, dat m'n trommelvliezen het te kwaad kregen. Ook z'n vrouw lachte en ik grinnikte maar zo'n beetje als een hu zaar, die zich op vrijersvoeten bevindt. Leontientje deed hoogst verwonderd, tot haar vader uitgelegd had, wat er ge beurd was. Ze vond het ook wel leuk, dat haar ouders mij voor haar nieuwe vlam aangezien hadden, maar ze scheen niet gevleid te zijn. „Waar woont Grasbijl?", vroeg haar va der, toen hij uitgelachen was. „Grasbijl?".Ook Leontientje wist het niet. Ik stond gauw op, frommelde de sigaar een beetje weg, en begon aan de terug tocht. Toen ik in de gang was, werd er gebeld. Leontientje liep me zowat van de sokken, opende de deur, en slingerde zich om de hals van een jonge athleet, die met een moordslee gekomen was, om aan de ouders van Leontientje te vragen, of hij haar hand mocht hebben en wat er aan vast zit. Ik heb maar niet meer naar Grasbijl gezocht. Tot onze grote droef heid is plotseling van ons heengegaan onze zo innig geliefde Moe der, ANNA MARIA HüBNER-NIEBOER. Innsbruck, 17 Mrt. '55. Soest, Braamweg 74. W. D. HüBNER H. I. HüBNER De crematie heeft he den plaats gehad. Heden overleed, plot seling, onze lieve Dochter en Zuster, ANTONIA MARGARETHA VAN LUME, echtgenote van Gerrit v. d. Hoef, in de ouderdom van 47 jaar. Soest, Wed. A. M. v. Lume- Van Dijk N. G. van Lume. Soest, 20 Maart 1955. Rembrandtlaan 15. De teraardebestelling zal plaats vinden Don derdag 24 Maart a.s., te 14.30 uur, op de Nieuwe Alg. Begraaf plaats te Baarn. TER OVERNAME mod. stijlvol slaapkamerameu blement, handwerk, Afr. mahonie compl. met 4- deurs linnenkast, toilet tafel, matrassen en de kens. Br. letters F P bur. Soester Courant. Juffrouw zoekt ruime gestoff. KAMER met stookgelegenheid of ev. 2 kleinere kamers met gebruik van keuken of warme maaltijd. Br. no. 25 adv.bur. Esed, Van Weedestraat 7. Gevraagd beschaafde, eenvoudige HUISHOUD STER in klein gezin van 3 volwassenen. Br. nr. 7 Agent Telegraaf, Oude Utrechtseweg 2, Soest. VERPLEEGHULP gevr. in tehuis voor hulpbe hoevende patiënten. P.G. Niet ouder dan 40 jaar. Gerrit van der Veenlaan 14, Baarn. 100 GLD. BELONING voor degene, die dame van middelb. leeftijd aan behoorlijke woongelegen heid helpt, 2 kamers m. keukentje, liefst geheel vrij. Br. letters H G bur. Soester Courant. Dame, middelb. leeftijd, zoekt twee ongem. KA MERS met kookgelegen heid. Br. letters D M bureau Soester Courant. DAGMEISJE gevraagd, Zaterdagmiddag en Zon dag vrij. Adres Oude Utrechtseweg 2, dage lijks na 5 uur. Electr. FORNUIS aange boden, i. g. st. voor 75. Eikenlaan 6. Gevraagd JUFFROUW op leeftijd, om behulp zaam te zijn in de huis houding, bij oude dame, tegen vrije kost en in woning, event. kleine vergoeding. Br. no. 385 bur. S. C. gevraagd. Mevrouw De Koning, v. Weedestr. 30. Zo spoedig mogelijk ge vraagd gemeubileerd voor 6 personen, omgev. Soest(Zuid). M. L. Bap tist, p.a. Hoffman, Hei deweg 44. gevraagd voor trans portbedrijf. Br. no. 388 bur. Soester Courant. gevraagd ter oplei ding in het vak. Van Weedestraat 35 Bureau „Soester Courant" Eemstraat 18, Baarn. Telefoon 2092. DE TELEPAATH houdt voorlopig iedere Donderdag in Restaurant Eemland, van 14-17 en van 19-22 uur. Klein consult 5.-, Groot consult 10. Geen roest, geen vlekken Burg. Grothestraat 11A Telefoon 2051 Echtpaar z. kinderen zoekt 2 KAMERS en keuken, gestoff. of leeg. Br. no. 384 bur. S.C. KIPPENHOK te koop. Duinweg 43. Jongeman zoekt net, rustig KOSTHUIS. Br. no. 391 bur. S. C. TE KOOP z. g. a. n. markiezen, groot, ruim 4 M., 3 M„ 1.80 M. Vredehofstraat 11. Te koop eikenhouten BUFFET. Stadhouders laan 26, Soestdijk. Net meisje zoekt net kosthuis met huiselijk verkeer. Br. no. 386 bur. Soester Courant. VRIJE KAMERS met keuken of gebruik van keuken gevr. Br. no. 387 bureau Soester Courant. WERKSTER gevr. twee ochtenden per week. Molenstraat 13. Te koop pracht Grundig RADIO, druktoetsen, 4 golfbereiken, incl. FM, 2 luidsprekers, schitte rend geluid, als nw, van 498.voor 325. Steenhoffstraat 64a, 2 x bellen. Mak. en Ass.kantoor Plasweg 63 - Tel. 2064 NU NIET LANGER MEER GEZOCHT naar een goede en duur zame keukenuitzet. Neem SIGG ALUMI NIUM. Zwitsers fabri kaat. Gegarandeerd voor Uw leven. Zie onze eta lages. Steenhoffstr. 63 - Soest Telefoon 2432 Sinds 1933 HEUVELWEG 36 Soestdijk - Telefoon 3414 Het originele vindt U alleen in de Koop geen namaak. Alleen het echte is va» blijvende waarde.

Soester Courant | 1955 | | pagina 3