W. N. Nidfwenhuis Burgerlijke stand. SOESTERBERG Officiële Mededelingen. MENINGEN VAN ONZE LEZERS. KAPITEIN FANTOME. SOEST E K. MIDDENSTANDSVERENIGING ST. PETRUS EN PAULUS. In de zaal van café-restaurant „Cen traal" heeft de R.K. Middenstands-Ver. Maandagavond haar jaarvergadering gehouden. De voorzitter, de heer J. H. Hom, heette de 20 aanwezige leden welkom en me moreerde de resultaten welke de sa menwerkende middenstanders hebben bereikt: afschaffing van de omzetbelas ting voor de detailhandel, verlaging van de inkomstenbelasting en een nieuwe investeringsbelasting. Velen zijn hier mede nog lang niet tevreden en ook het Bondsbestuur niet, al is er veel verbe terd. Het werk van Santos verdient de vol le aandacht, omdat er veel geld nodig is voor herstel van de t.b.c.-patiënten. Spr. wekte de leden op hun aandacht aan het werk van vereniging en bond te blijven besteden, daar slechts resul taten behaald kunnen worden, wanneer de Middenstand de handen ineen slaat. GEBOREN Pieternella, dochter van B. Morren, schilder en van P. Romeijn, Troelstra- straat 50. Jean Victor, zoon van L. J. Citroen, klanktechnicus en van M. C. de Vries, Wald. Pyrmontlaan 36. Johan Cornelis, zoon van A. G. Kok, boekhou der en van R. P. Hilhorst, Peter van den Breemerweg 11. Georgine Theresia, dochter van F. R. Schreefel, militair en van S. E. Soffner, Amersfoortse- straat 91. Marie Antoinette, dochter van A. Baptist, ass. opzichter en van I. M. Th. Marugg, Van Weedestraat 30. Derk, zoon van C. J. Nouris, koopman en van A. Doorenberg, Woonwagen kamp Birkstraat. Alida Marga, dochter van F. Prill, afdelingschef en van J. A. Valken, W. Arntzlaan 56 bis, Zeist. Johannes Adrianus Willem, zoon van W. Willemse, graanhandelaar en van J. A. de Bruin, Beukenlaan 71. Marian- ne Cornelia, dochter van C. M. van der Sluis, bankwerker en van M. Hilhorst, Korenweg 5. Cornelia Antonia Maria, dochter van J. H. A. Hoogeveen, ma chinedrijver en van R. C. Kok, School straat 68. ONDERTROUWD Piet Visser, matroos, Overste-Luden- straat 17, Edam en Wilhelmina Sophia Johanna Botterblom, Schaepmanstraat 29. Datum huwelijk: 3 Juni 1955. Jozef Anthonius Bernard van Klooster, stu- cadoor, Molenstraat 111 en Elisabeth ten Hoven, Molenstraat 111. Datum hu welijk: 22 Juni 1955. Joseph Berger, muzikant, woonwagenkamp en Maria Steinbach, woonwagenkamp. Datum huwelijk: 27 Mei 1955. Stanislaw Kruc- zek, fabrieksarbeider, R. Meewiszstraat 33, Utrecht en Wilhelmijntje Verwoerd, Braamweg 88. Datum huwelijk: 27 Mei 1955. Louis Anne Jacobus van Baaien, correspondent, Palestrinalaan 5, De Bilt en Catharina Johanna Maria van Win den, Nachtegaalstraat 13. Datum hu welijk: 1 Juni 1955. Gjelt Roorda, ma gazijnbeheerder, Van Lenneplaan 11 en Hendrika Geertruida Ammerman, Van Lenneplaan 11. Datum huwelijk: 13 Juli 1955. Arie Tijmen van Heiningen, rijksambtenaar, Klaarwaterweg 21 en Geesje de Lange, Verl. Talmalaan 19. Datum huwelijk: 8 Juni 1955. Joannes van Blokland, los arbeider, Wiekslo- ferweg O.Z. 39 en Marie Jacoba Haaze, Wieksloterweg O.Z. 39. Datum huwe lijk: onbepaald. Cornelis Maria de Wildt, automonteur, Gen. Spoorstraat 59 en Johanna Wilhelmina de Rijk, Gen. Winkelmanstraat 37. Datum huwelijk: 27 Mei 1955. Jan Pieter Heijser, mili tair, Hartmanlaan 9 en Bernice Flo rence Torok, Hartmanlaan 9. Datum huwelijk: onbepaald. Stephan Laseur, chauffeur, Steenhoffstraat 81 en Jacoba Clasina van der Veer, Wieksloterweg W.Z. 39. Datum huwelijk: 25 Mei 1955. GEHUWD Henri Evert Burbank, ass. bedrijfslei der, Eindhoven, Frankrijkstraat 96 en Hendrica Peters. Van Beuningenlaan 7. Adres na huwelijk: Eindhoven, Frank rijkstraat 96. Johan Gerrit Wit, che micus, Leiden, Witte Singel 36 en Her- mina Hendrika Grada Johanna Nijhuis, Vosseveldlaan 25. Adres na huwelijk: Leiden, Witte Singel 29. Joannes van der Hoef, landbouwer, Hoogland, Mgr. v. d. Weteringstraat 2 en Petronella Maria van Hofslot, Kerkpad Z.Z. 29. Adres na huwelijk: Hoogland, Mgr. v. de Weteringstraat 2. Jacobus Marinus Lablans, marechaussee, Havelte en Ma ria Clazina Alida Dijkman, Koninginne- laan 80. Adres na huwelijk: ieder op eigen adres. Gosewinus Roeten, verte genwoordiger, Steenhoffstraat 30 en Maria Petronella Kraan, Steenhoffstr. 30. Adres na huwelijk: Steenhoffstr 30. Cornelis Thomas Adranus Marie van Huijgevoort, socioloog, Den Haag, Oost- duinlaan 123 en Marie Hendrika Mets, Van Weedestraat 54. Adres na huwe lijk: ieder op eigen adres. Douwe Was senaar, stucadoor, Nieuweweg 51 en Hiltje Dijkstra, G. Pelsweg 7a. Adres na huwelijk: Nieuweweg 51. Cornelis Klein, bouwkundige, Julianalaan 19 en Hilligje Boganen, Baam, Amalialaan 21. Adres na huwelijk: Amersfoort, Utrechtseweg 171. OVERLEDEN Cornelis Moerman, 78 jaar, gehuwd geweest met J. Langerak, Kerkpad Z.Z. 100. Margje Haar, 90 jaar, gehuwd geweest, met A. Strijker, Julianalaan 15. Metje van Ooijen, 75 jaar, gehuwd met P. N. J. Swagerman, Molenstraat 105. Willem van 't Veen, 81 jaar, ge huwd met C. W. H. Bekking, Eigen domweg 36. De heer J. C. Brouwer, secretaris, las de notulen en gaf het jaarverslag over 1954. Hieruit blijkt, dat de ver eniging over 130 leden beschikt. In 1954 is de Diocesane Raad van Over leg gesticht. Uit het verslag van de penningmeester, de heer W. van Hees, blijkt, dat er een batig saldo is. Uit het korte verslag van Santos blijkt, dat 50 van de le den lid is. De heren Van Hengstum en Hilhorst werden gekozen als leden der kascommissie en de aftredende bestuurs leden W. van Hees en A. Stalenhoef werden herkozen. Na bespreking van de komende bede vaart naar Renkum, waaraan vele le den zullen deelnemen, komt de ver gadering in bespreking, waarin de Fa brikantenkring overleg gepleegd heeft met de Soester verenigingen. Men acht de huidige wens van een sporthal aan vaardbaar, maar het is gewenst, dat eerst goed kennis genomen zal worden van het tweede schrijven van de fa brikantenkring, in overleg met Soester verenigingen, daar voorkomen moet worden dat het verzoek op een eis gaat gelijken. Tenslotte werden de mogelijkheden be sproken om het bezoek aan de ver gaderingen te stimuleren en de belang stelling voor vereniging en bond te vergroten. Dat deze belangstelling er is, bleek uit het aantal leden, dat de fi nanciële nood van het Bondsbestuur wil verlichten door het kopen van een aandeel. K.V.S.-FEESTAVOND. De Soester Korfbalvereniging K.V.S. hield in besloten kring een feestavond in „De Lichthoek". Er was grote be langstelling voor dit intieme festijn, waar ook vele leden van de zusterver eniging S.T.C. aanwezig waren. Met het hijsen van de K.V.S.-vlag werd de avond geopend. Het vlotte programma, dat in snel tempo werd afgewerkt, werd geleid door de heer A. G. Terhorst en een gezellige band zorgde voor de muziek. Na de pauze traden enkele K.V.S.-leden in een paar vlotte schetsjes op en de K.V.S.-adspirantjes, versterkt door de aanwezigen, zongen het clublied. „ZILVER TETRA". Maandagavond hield de Aquariumver eniging „Zilver Tetra" een ledenverga dering in „De Gouden Ploeg", onder leiding van de heer Suman, door afwe zigheid van de heer Schalckx. De nieu we leden van de vereniging werden ver welkomd, waarna de secretaris, de heer Dijkman, de notulen las. De heer Bredeveld hield z'n tweede le zing met demonstraties over onderzoek en PH-waarde van het water, waarna vele vragen gesteld werden. Een geanimeerde bespreking besloot de vergadering. DE JEUGD VAN „ONS GENOEGEN" IN ST. JOSEF. De kinderen van de buurtvereniging „Ons Genoegen" hebben in St. Josef een bonte trein laten rijden, die ge smeerd liep. De conducteur was een kwieke conferencier, die meteen het heft in handen nam toen de voorzitter, de heer J. G. Kamerbeek, de avond geopend had. Zeven vlotte meisjes zongen 't clublied en enige bekende liedjes, met piano begeleiding van Mej. Jannie van Wou denberg, waarna Mary zich over haar grote neus kwam beklagen. De jeugdafdeling van de Eerste Neder landse Accordeonschool in Baarn be schikt over vele goede accordeonnisten, die, onder leiding van de heer J. B. van Aalderen, zelfs niet terugschrok ken voor het Nonnenkoor uit Casanova en Plaisir d'Amour. Willie van Beek en Theo Verschoor speelden accordeon duetten, die best klonken. Jolanda had een groot aandeel in het slagen van de avond. Ze was visvrouw en tandarts-assistent, maar toonde zich tevens een toekomstig opvolgster van Anna Pawlowa in haar dansen, waar van vooral de bellendans bijzonder aar dig was. De korte schetsjes werden leuk ge speeld, terwijl van plankenkoorts bij de jeugdige spelers en speelster \veinig te merken was. PLUIMVEE- EN KONIJNENFOKKERSVERENIGING. Vrijdag hield de Pluimvee- en Konij nenfokkersvereniging „Soest en Omstre ken" een ledenvergadering in café But- zelaar, onder voorzitterschap van de heer A. J. A. v. d. Sanden, die de ver gadering opende. De notulen van de secretaris, de heer J. A. Schotte, werden goedgekeurd, waarna uit de ingekomen stukken bleek, dat keurmeester Verkade de zomer- tafelkeuring van jonge konijnen voor zijn rekening zal nemen, terwijl keur meester Kok de winterkeuring van kippen en konijnen zal verzorgen. De beschrijvingsbrief van de N.K.B. werd besproken en de heren De Ruig en Schotte werden als afgevaardigden aangewezen. De functieverdeling van het nieuwe bestuur is als volgt: A. J. A. v. d. San- den, eerste voorzitter; A. Schaap, twee de voorzitter; J. A. Schotte, eerste se cretaris, (adres Koekoekweg 3); D. Baarn, tweede secretaris; J. de Ruig, eerste penningmeester; G. van Oyen, tweede penningmeester, en D. Maagde- lijn, algemeen adjunct. COLLECTE RODE KRUIS. In de laatste week van Mei en de eerste week van Juni wordt de jaarlijkse col lecte voor het Rode Kruis gehouden. ARTSENDIEN ST. Op Hemelvaartsdag wordt de artsen- dienst waargenomen door dokter W. J. Schutte, Burg. Grothestraat 65, te lefoon 2333 en dokter J. C. Rip, Soes- terbergsestraat 16, telefoon 2423. Op Hemelvaartsdag is geopend apotheek „Soestdijk", Van Weedestraat 46. HUIZE NELLYSTEIN" WORDT GESLOOPT. Soesterberg heeft nog niet veel jaren geschiedenis achter zich. Deze begint pas met de vestiging van de militaire luchtvaart in 1913, waar door Soesterberg in den lande en daar buiten bekendheid verkreeg. In de ontstane ontwikkeling is begre pen, dat het oude soms moet wijken. Zo is men er thans toe overgegaan om Huize „Nellystein" te slopen, dat ge legen is op de hoek van de Amers- foortsestraat en de Montgomeryweg. Vermoedelijk werd „Nellystein" in het midden van de tweede helft der vorige eeuw gebouwd. Wellicht heeft het aan vankelijk als particulier verblijf dienst gedaan, maar het duurde niet lang of het werd als pension ingericht en de ouderen herinneren zich nog wel de tijd, dat het een deftig pension ge noemd werd. Verschillende families hebben er ge woond. Bij velen is nog bekend de fa milie de Vries, die tal van jaren het pension heeft beheerd. Dokter Rijnders liet er nog een gebouwtje bijzetten, dat als verblijf voor zieken werd ingericht. Later werd de Chr. Kleuterschool er in gevestigd. Sinds de oorlog is „Nellystein" een woonkazerne, waarin velen een toe vlucht vonden. „Nellystein" gaat verdwijnen, maar op haar plaats zal een nieuw gebouw ver rijzen, n.1. een marechaussee-kazerne. K.V.O. 2, maar de scheidsrechter had al gefloten, zodat dit ongeldig was. DE HEER MR. DR. P. J. C. TETRODE OVERLEDEN. Alhier is in de ouderdom van ruim 91 jaar overleden de heer Mr Dr P. J. C. Tetrode, oud-directeur van de Neder- landsche-Bank, Ridder in de Orde van de Nederlandse Leeuw. v. Weedestraat 23 Tel. 2577 Aanleg en onderhoud van GASleidingen en gasapparaten WATERleidingen en Sanitaire installaties ELECTR. Techn. Install.bur. DAKBEDEKKINGEN en onderhoud van daken. Stofzuigers enz. ook op gemak kelijke betalingsvoorwaarden. HINDERWET. Burgemeester en wethouders van Soest brengen overeenkomstig het bepaalde in artikel 9, lid 1, sub b, der Hinder wet ter algemene kennis, dat ter ge meente-secretarie van Soest ter inzage is gelegd een verzoek met bijlagen van de Optisch Technische Industrie „Arco", Belvedèreweg 4, Soest, om vergunning tot het uitbreiden van de inrichting tot vervaardiging van optisch techni sche artikelen, waarvoor op 17 Juni 1952 vergunning is verleend, door plaat sing van een celluloidbunker, op het perceel Belvedèreweg 4, kadastraal be kend gemeente Soest, sectie G, nr. 4622. Gedurende tien dagen na de dagteke ning van deze bekendmaking bestaat voor een ieder de gelegenheid schrifte lijk 'bezwaren tegen het verlenen der vergunning in te brengen bij het ge meentebestuur. Bovendien zal op Dinsdag 31 Mei a.s., des voormiddags 11 uur, in het gemeen te huis een openbare zitting worden ge houden, alwaar mondeling bezwaren tegen de inwilliging van dit verzoek kunnen worden ingebracht. Een ieder kan ter gemeente-secretarie kennis nemen van de terzake ingeko men stukken. Soest, 12 Mei 1955. UITSTEKENDE OPVOERING DOOR „MASKERADE". Als slotnummer in dit seizoen, dat in het kader van de N.A.T.U. wedstrijd werd gespeeld, voerde Zaterdagavond Maskerade voor een geheel gevulde zaal in „Huis ten Halve" op „Als de dood vacantie neemt". In dit mooie stuk met zijn diepe inhoud neemt de dood drie dagen vacantie, om, in de gestalte van een charmante prins, zelf het leven te leren kennen. Een ieder voelt zich tot hem aangetrokken, maar tegelijk ook afgestoten, omdat men zonder verklaarbare redenen bang voor hem is, uitgezonderd echter een jong meisje, dat in haar grote liefde voor hem bereid is voor altijd met hem mee te gaan, de onbekende toekomst tegemoet. Op meesterlijke wijze werd het stuk voor het voetlicht gebracht en een krachtig en langdurig applaus was de beloning aan de spelers. Het decor was prachtig en de grimering goed verzorgd. K.V.O. 2 VERLIEST IN DOORN. K.V.O. 2 heeft in Doorn verloren met 3-0. De nederlaag geeft o.i. niet precies de krachtsverhouding in het veld weer, daar de ploegen tegen elkaar opwogen. Alleen bij de korf was Doorn fortuin lijker. Hierbij bleek ook weer dat K.V.O. 2 een groot gebrek aan goede schutters heeft. Wel maakte J. Koning met een omhaal nog een doelpunt voor Geachte Redactie. De heer Oekman, in z'n hoek van 13 Mei j.1., heft een klaagzang aan over onze straatverlichting. Ik vind dat een dwaas-moderne klacht. Soest is nu een maal een dorp en (gelukkig maar) nog geen industriestad zoals Eindhoven. Ik acht het glad overbodig (en bar veel rasechte Soesters met mij), dat wij hier in het gemoedelijke Soest zoveel stads- allures krijgen. Al dat schaduwloze ijskoude licht, dat je nu al in zoveel winkels tegenblik- kert, ik vind het maar New York- achtig, ongezellig zakelijk. Geef mij maar de dorpse sfeer, waar je elkaar 's avonds pas op enkele meters afstand herkent aan de manier van lopen of kuchen. En hoe moeilijk wordt het niet voor twee geliefden om zich op straat even te onttrekken aan 't nieuwsgierig oog der nuchtere voorbijganger, wanneer de verlichting nog meedogenlozer wordt? Met hoe meer kunstverlichting we ons gaan omringen, hoe later we naar bed gaan, hoe meer we de prachtige vroege zomer-zonne-uren achteloos verslapen, hoe meer de maan met zijn zoete ro mantiek in 't vergeetboek raakt, kortom hoe meer we afdwalen van onze ge zonde dorpsnatuur. Hoe meer licht, hoe meer kooplustige klanten, zo denkt de middenstander. Maar hij heeft het mis; de doorgewin terde Soester komt niet gelijk een vlieg blindelings op het licht af, hij houdt op z'n tijd wel van een intieme sche- merstemming. Een oude Soester knollentrekker ver zekerde mij eens: „Wie 's avonds in donker hier de weg niet weet, die heeft hier ook niets te maken!". Mij dunkt, laten we tevreden zijn met de bestaande lichtpuntjes. Tenzij de heer Oekman ons duidelijk kan maken dat 'n beter verlichte straat bevordelijk is voor 'n meer verlichte geest. SEBO DETMERS. „ONZE" BOMEN. Het voorjaar is weer daar, en wondere dingen gebeuren. De bomen langs on ze hoofdweg schenen der dagen zat te zijn, maar zie nu, hoe ze tot nieuw leven zijn geroepen. Aanschouw de pracht van het tere groen en verheug U over de schoonheid, die ook aan onze woonplaats is gegeven. En. be droef U met mij over wie met dode ogen de schoonheid niet zien, en durven te schrijven: „wanneer het aan mij lag, ging het hele zwikje er uit". En dat terwille van de snelheidsmaniakken, die ongebreideld door ons dorp wensen te razen. Wie wil zien, waartoe toegeven aan de eisen van de jakkeraars leidt, die zie onze aangepaste Torenstraat en worde wijs. A.B. de vr'jheiptegfioft: 3EAN OPENT een P4TH!JSPOOfiT zo, Dit rrneau DE'v BED/ IK KWJT. EK NO WFnKT ZICH VOORZICHTIG LMT Z.KH IDNCZMt-1 'N H£T yv/lTFR ZQKHEAJ.. WAR BUITEN HÉHf M E.ÉN DROKKÉ DAG VANDAAG S.E.C.—D.E.V. 1-1. S.E.C. heeft de laatste thuiswedstrijd van dit seizoen tegen het zwakke D.E.V. gespeeld, dat in fors spel een compenta- tie zoekt voor het gebrek aan voetbal vermogen. De gastheren begonnen met 10 man, wat wel een beetje vreemde indruk maakte. Dasselaar kwam als elfde spe ler het veld in, toen de Doornse gasten met 1-0 voorstonden. Renooy was de eerste doelverdediger, die aan het werk gezet werd bij een vrije schop, maar het schot schampte de paal aan de buitenkant. D.E.V. liet aanvankelijk vrij goed sa menspel zien, hetgeen begunstigd werd door het ontbreken van de elfde Soes ter speler. Een kwartier na het begin van de wedstrijd ging de Doornse linksbinnen alleen op het doel af. Hij werd afge remd door Van 't Klooster, zette door en passeerde keeper Renooy onhoud baar. (0-1). S.E.C. was nu volledig, maar voorlo pig bleef D.E.V. wat sterker, hoewel er betrekkelijk weinig gevaar dreigde. Wel was stopper-spil Van 't Klooster niet bijzonder op dreef, maar Ten Hove en Ruttenberg ruimden met de wind mee flink op en waagden zich ver naar voren, zodat S.E.C. wat meer in de aanval kwam. W. v. d. Broek en J. v. d. Broek com bineerden een paar maal goed, maar de Doornse backs en vooral de keeper, waren op dreef. Keeper Renooy trou wens ook, hetgeen bleek, toen Van 't Klooster gepasseerd werd en hij alleen de situatie moest redden. S.E.C. was dicht bij de gelijkmaker, toen Westerveld, uit een voorzet van J. v. d. Broek, tweemaal een hard schot afvuurde. Het eerste werd terugge- stomt, het tweede ging juist naast. S.E.C. werd door deze harde schoten blijkbaar tot een Soester kwartiertje geïnspireerd, want voortdurend en vol ledig zat het S.E.C.-elftal voor het doel van Doorn. Het handjevol publiek moe digde flink aan en het had succes met deze bijval. W. v. d. Broek schoot hard tegen de lat, Veldmeyer schoot voor open doel net naast, toen de keeper ver naar voren gekomen was om de bal weg te stom pen, een heel ver schot van Ruttenberg kwam op de lat terecht en een kogel van Wijnands werd gestopt. Maar 2 minuten voor rust had J. v. d. Broek tenslotte succes. Hij passeerde een back, omspeelde de keeper, en plaatste de bal rustig in de uiterste hoek van het doel (1-1). Een schot tegen de lat van dezelfde speler sloot de eerste helft af. De tweede helft bood aanvankelijk wei nig fraais. Er werd wat forser gespeeld en dat ging ten koste van de aantrek kelijke wedstrijd. D.E.V. had nu wind mee, maar het duurde een kwartier voor Renooy in actie moest komen voor een ver schot van de Doornse rechtsbinnen. Aan de andere kant ging een bal van Wijnands naar Westerveld, die J. v. d. Broek in de gelegenheid stelde te schieten. De keeper stopte het schot. S.E.C. trachtte op velerlei manieren het winnende doelpunt te scoren, maar altijd was er wel een been, dat dit tijdig belette. Dasselaar kreeg vanaf de rechtervleugel nog een mooie kans, maar zijn schot ging naast. Van links schoot J. v. d. Broek in het zijnet en dat waren de laatste pogingen geweest. Het bleef 1-1. VOETBALUITSLAGEN. S.E.C.—D.E.V. 1-1. Baarn 2—S.E.C. 2 3-1. Holland 2—S.E.C. 3 9-1. Spakenburg aS.E.C. a 0-1. S.E.C. bGooi d 2-1. IJsselmeervogels AS.E.C. B 2-1. Voorwaarts 3B.D.C. 2 3-2. Quick 4—B.D.C. 1-1. ZOMERVOETBAL. Aanvankelijk zou Zonnegloren Vrijdag a.s. tegen Centurion, de ploeg van de militairen spelen, maar deze ontmoe ting vindt hedenavond (Dinsdag) plaats op het terrein achter „De Schouw". Het elftal van de politie speelt Woens dagavond op Birkhoven tegen het vete- ranenelftal van H.V.C. VOLLEYBAL-KAMPIOENSCHAPPEN. De Soester Volleybal-kampioenschap pen worden door S.P.S.V., de politie- sportclub georganiseerd. Zij zullen op 1 Juni aanvangen. Verenigingen, wel ke wensen deel te nemen, kunnen zich op het politiebureau opgeven bij de secretaris van S.P.S.V. TAFELTENNISTOURNOOI „SHOT". Zondag is gebouw Ludgardis opnieuw de gehele dag gevuld geweest met tafel tennis enthousiasten, die deelnamen aan de vierde open kampioenschappen van Shot of er naar kwamen kijken. Er waren 21 dames, die om de prijzen van de reserve 4e klas en de 4e klas streden, 39 heren voor de derde klas en 33 heren voor de tweede klas. Hier voor moesten een kleine 200 partijen gespeeld worden, dus de talrijke toe schouwers hadden niet over eentonig heid te klagen. Daarbij kwam het ver toonde spel, dat verrassend goed was, terwijl de organisatie uitstekend klop te, zodat het tijdschema nauwkeurig aangehouden kon worden. Opnieuw bleek, dat het moeilijk is bij tafeltennis voorspellingen te doen, want er waren geplaatste spelers, die niet door hun poule heen kwamen, terwijl anderen, die als zwakke broeders ge-

Soester Courant | 1955 | | pagina 2