RADIO TELEVIS R. S. 1 W. N. Nieuwenhuis SLOTAVOND VAN DE SPORTWEEK. Burgerlijke stand. DAMESVOETBAL OP HET S.E.C. TERREIN. J. KOPPEL. KAPITEIN FANTOME. g. sè SOESTERBERG Officiële Mededeling VOOR ONZE DAM Zaterdagavond eindigde de geslaagde Sportweek in de grote tent, welke op gericht is aan de Middel wijkstraat en de belangstelling was groot. De heer W. J. van Schaffelaar, voor zitter van de Sportfederatie en motor van het sportgebeuren in de laatste elf dagen, heette in het bijzonder de Burgemeester welkom, daar deze zich bereid verklaard had de prijzen, die behaald zijn bij de vele sportwedstrij den uit te reiken. Een terugblik op de sportweek geeft alleen maar reden tot tevredenheid, al is het weer op sommige dagen wel eens wat aan de winterse kant geweest, hetgeen invloed had op het finan ciële deel van de zaak. De heer Van Schaffelaar dankt het gemeentebestuur voor de medewerking en de steun, de politie in de persoon van de heer C. van Es en de heer J. Th. van Noesel voor de hulp van Ge meentewerken. De Burgemeester zegt gaarne te wil len voldoen aan het verzoek de prij zen uit te reiken. Er is hard voor ge werkt, er is sportieve strijd geleverd, maar zij die het hardst gewerkt heb ben krijgen geen prijs. Het zijn de be stuursleden van de Sportfederatie, die reeds in de wintermaandan begonnen zijn met de voorbereidingen van deze sportweek, die zo uitstekend geslaagd is. Er zit groei in de Sportweek. Het succes was ditmaal groter dan het vo rig jaar en de Burgemeester hoopt, dat deze groei er voor zal zorg dra gen, dat de Sportweek 1956 een nog groter succes zal zijn door nog grotere deelname. Vóór het uitreiken van de prijzen geeft de Burgemeester graag de eerste prijs aan het bestuur voor het enorme werk dat verzet is, ai moet dit een symbolische prijs zijn. Het Utrechts Twaalftal ontving de prijs van het korfballen, R.D.Z. uit Rotterdam de eerste prijs van het wa terpolo, ,,Neptunus" Amersfoort de tweede en „Neptunus" Arnhem de derde prijs. De volleybalwedstrijd tussen 't Zandt en Phylos werd gewonnen door 't Zandt, zodat de prijs voor deze Utrechtse vereniging is. De Soester Volleybalcompetitie wees Olympia 1 als sterkste ploeg aan, maar tijdens de Sportweek wist de Soester combinatie onder aanvoerder J. W. Kaspers de kampioenen te verslaan, zodat hij nu voor deze prestatie een beker in ontvangst mocht nemen. Olympia 1 kreeg de eerste prijs van de volleybalcompetitie, S.P.S.V. de tweede, Olympia 2 de derde, S.V.V. 1 de vierde en Ceramiek de vijfde. Van de dames werd Olympia 1 eerste, S.V.V. 1 tweede en S.V.V. 2 derde. De beker voor het dame6handbal was voor B.D.C. De Baarnse loper Jan van Ginkel kreeg de eerste prijs van de niet- Soester deelnemers aan de loop door Soest. Hij won deze wedstrijd en A. Monsjou werd tweede. Hiervoor kreeg hij nu dé eerste prijs voor Soester deelnemers. De tweede was voor G. Ruttenberg, die nog verschillende ke ren op het podium zou komen. Van Reyn uit Amersfoort won de tweede prijs van de deelnemers, die niet in Soest wonen en T. de Jong kreeg een derde prijs. GEBOREN Geertruida Elbertha Sophia Maria, dochter van R. L. van Hees, machine bankwerker, en G. M. de Beer, Prins Bernhardlaan 22. Elisabeth Petronel- la, dochter van J. A. Koster, eKpedi- tiechef, en E. P. van Venrooij, Wald. Pyrmontlaan 58. Johanna, dochter van J. Schaafsma, fabrieksarbeider, en E. J. Grift, Troelstrastraat 51. Helena Cornelia Maria, dochter van P. Merts, militair, en M. W. H. Simons, School- weg 48. Ineke Johanna Wilhelmina, dochter van W. C. Roos, ambtenaar P.T.T., en E. Westening, Kampweg 20. Johannes Jan, zoon van E. H. Koning, militair, en Chr. A. Winters, Moerbes- senberg 50. Cornelis Johannes, zoon van H. Hooft, metaalbewerker, en A. C. M. Gerritsen, Thorbeckestraat 3. Petertje, dochter van J. Pol, automon teur, en N. Radstok, Van Straelen- laan 40. Jacoba Johanna, dochter van J. van Stempvoort, kruidenier, en A. Vleer, Torenstraat 13. Alijda Johanna Maria, dochter van F. H. de Rond, bouwkundige, en A. Th. Th. Smit, Lindenlaan 10. Hermina Christina Eli- zabeth, dochter van W. H. van Hil- ten, militair, en A. Dijkdrent, Gen. Winkelmanstraat 55. Hendrikus Corne lis Joseph, zoon van R. Hilhorst, schil der, en H. C. 't Lam, Korte Hartweg 10. ONDERTROUWD Johannes Bernardus de Goede, rijks ambtenaar, Helmond, Mierloseweg 4b en Gerritdina Johanna Theresia Maria Habes, Veldm. Montgomeryweg 36.' Datum huwelijk: 12 Juli 1955. Bert Hartog, kantoorbediende, Steenhoff- straat 1 en Anna Elisabeth Kraaijen- hagen, Steenhoffsteeat 1. Datum hu welijk: 26 Juli 1955. Martinus Leonar- dws Joseph Christiaanse, gemeente ambtenaar, Schimmelpenninckstr. 49, Amersfoort en Richarda Petronella Hil horst, Eigendomweg 59. Datum huwe lijk: 27 Juli 1955. Hermanus Nicolaas Pleijlar, bode, Grebbestraat 25, Utrecht en Jacoba Blankestijn, Kerkstraat 11. Datum huwelijk: 3 Augustus 1955. Meeuwis Hendrikus Raven, metselaar, Molenveenweg 5, Blaricum en Clara Verduyn, Kerkstraat 50. Datum huwe lijk: 20 Juli 1955. Folkert Johannes Hazelaar, vertegenwoordiger, Evertsen- straat 42, Amersfoort en Wilhelmina Barbara Zeggelaar, 2e Weteringpad 4A. Datum huwelijk: 20 Juli 1955, Cornelis Bernardus van Buuren, bank employé, Bergsingel 143B, Rotterdam en Johanna Maria Aloysia Zoetelief, Steenhoffstraat 35. Adres na huwelijk: ieder op iegen adres. Cornelis Johan nes Kok, chauffeur, Veenzoom 8 en Veronica Theresia Bouma, Veenzoom 8. Adres na huwelijk Veenzoom 8. Corne lis Joannes Hilhorst, groentehandelaar, Nieuweweg 112 en Johanna Gijsberta Huigen, Hartmanlaan 6. Adres na hu welijk: Nieuweweg 112. OVERLEDEN Gerrit Jan Koot, 46 jaar, gehuwd met M. A. van Breukelen, Kolonieweg 22. Petronella Kohier, 77 jaar, gehuwd met H. L. Velhorst, Koninginnel aan 26. Maaike Cornelia van der Sleesen, 50 jaar, de Bruijnestraat 19, Den Haag. Ruttenberg ontvangt één van zijn vele prijzen. Luid was het applaus toen Kees Smid en Kees Bakker van Olympia het po dium opkwamen om de wisselbeker voor de koppelrace in ontvangst te nemen, die ze vorig jaar ook won nen. Keer Bakker volgde het voor beeld van Ruttenberg en verscheen nog enige malen op het podium. Twae waren Ruttenberg en Van Kloos ter, die Tempo - vertegenwoordigden, drie v. d. Broek-Hop van Hees en vier Renooy-Blok van Peter's Baan. De Soester Mixed Hockey Club won van de Soester Mixed Hockey Club, dus de beker was al bij voorbaat vero verd. Kees Bakker was de snelste tourfiet ser. Gerrit Ruttenberg wërd tweede en G. v. d. Burg derde. De loop-kop pel-race werd gewonnen door Van Gin- kel-Ruttenberg, terwijl Bakker-Smid hiervoor de tweede prijs kregen. Na het uitreiken van de prijzenstroom lieten de Soester Turnclub, de R.K. Gymnastiekvereniging „Crescendo" en de vereniging „Olympia" hun kunnen zien op het grote podium. Vrije oefe ningen van dames en meisjes, specta culaire paardensprongen, rhythmische oefeningen, brugturnen en hoepeloefe ningen. Er was afwisseling en ver scheidenheid genoeg. Na de pauze trad Joop Teunissen op en wat hij bracht was voortreffelijk. Leuke conference, aardige liedjes, clownerie, buikspreken en capriolen óp een één-wiels fiets. Het was een ge zellig besluit van een sportweek, die tenvolle geslaagd is. MOTORENGERAAS OP DE SCHRIKSLAAN. De voorlaatste avond van de Sport week was gereserveerd voor het echte mannenwerk in de vorm van motor- polo, een spectaculaire combinatie van motorriiden en voetballen. Deze sport wordt slechts door een paar vereni gingen beoe'fend en tot de beste teams horen „The Thunderbirds" uit Dord recht, vijf stoere knapen, met een aan voerder, die zich waarschijnlijk de beste motor-polo-speler van Nederland kan noemen, want hij stak met kop en schouders boven de andere spelers uit. Z'ri dolle ritten over het veld, waar bij hij de bal met z'n voet meevoerde, bezorgden z'n ploeg een 3-0 overwin ning en de M.P.C. ,,'t Sticht" kan hier slechts tegenover stellen de rij- en voetbalcapaciteiten van één speler. Deze miste echter het vermogen met een stevig schot de keeper van de „Donder- vogels" te passeren, zodat de Drieber genaren geen enkel doelpunt maakten. De behoorlijke recette zal echter wel een trekpleister op de wonde geweest zijn, want er was veel publiek, dat driemaal een kwartier de kleine mis handelde motoren over het terrein zag razen. RECTIFICATIE. In ds prijsnotering van de fa. De Kruijf Zn. in ons blad van Vrijdag j.1. is een fout geslopen. Hierin stond ver meld: Fyffes Bananen per kg. 70 ct. Dit moest zijn per kg. 1.40. In jaren is er niet zoveel belangstelling op het S.E.C. terrein geweest als Zon dagavond, toen 22 Soester schonen de strijd aanbonden op de grasmat en Soest voor het eerst kennis lieten ma ken met damesvoetbal. Zes weken geleden ontmoetten P.S.V. (bijna landskampioen) en Sparta elkaar op dit veld, maar toen was er veel minder publiek dan nu. Ieder wilde Loesje zien rennen, Gerda zien koppen, Miep zien schieten en Annie zien stun telen. Om zeven uur stelden de dames zich op voor de tribune en een luid applaus van de duizenden begroette de keurige teams. De" Soester Girls 1955 waren in smetteloos wit en het Soester Dames Elftal droeg een groen-witte shirt met witte broek. Mevrouw Wilhelm stond onder de lat bij S.D.E. en al gauw kreeg ze te be speuren, dat er natuurtalenten onder de girls zaten. Mejuffrouw De Beurs op de linkervleugel wekte herinnerin gen op aan Mijnders en Van Nelle, spelers uit de „We gaan naar Rome" periode, maar de favoriete was wel Mevr. N. Geytenbeek, die, als motor van de Girls-aanval, de dames Van Zoghei en De Beurs steeds weer in de gelegenheid stelde het doel van Me vrouw Wilhelm te bestoken. En deze keepster moest zevenmaal zwichten voor het loeiend geweld van kneert- harde schoten. Arme voorhoede van S.D.E., met Mevr. Bergers dravend als een veulen, Mevr. Van 't Klooster, draagster van een goede Soester voetbalnaam, Mevrouw Grift, die zo graag de girls-keepster Mej. v. d. Lugt gepasseerd had, Mej. Roest en Mevrouw Van Veen, die zich moedig in de strijd wierpen tegen twee v. d. Lugt-(^ames, Mej. Sukel, Mej. De Vries en Mevrouw Verhoeven, ter wijl Mej. E. van Zoghei het grote strui kelblok was, omdat ze met lange pas sen het hele veld overdraafde en met Mej. De Beurs een duo vormde, dat goed was voor een half dozijn doel punten. Arme achterhoede van S.D'aE., waar met leeuwenmoed gestreden werd do©r de dames Ebing, Veldhuizen, Dasse- laar, gesteund door Mevr. de Rooy en Mevr. Roeymans. In haar wanhoop over de aanvalswals van de Girls waagden ze het soms te koppen en dan loeide het duizendkoppige toe schouwersmonster van bewondering. LAAT UW HAAR EN UW HUID REGELMATIG EN GOED VERZORGEN. Naast onze vakkennis gebruiken wij de beste praeparaten, w.o. die van het huis Phebel voor gezichts verzorging. Dameskapsalon Braamweg 84 Telefoon 2045 weel van een pass gegeven en de Girls leidden nu met 1-0. Hachelijke momenten, waarbij soms 10 benen tegelijk trapten en dozijnen ar men gebruikt werden, wisselden af met voetbal van een vertraagde film, want alle dames hadden een zusje dood aan het resoluut aanvallen van een speel ster. Echter niet voor het doel, wsint het dreigend gevaar schiep katten in het nauw en de gekste sprongen wer den gemaakt om het scoren te beletten. Met de ogen dicht werd soms man haftig gekopt en de Soester kappers zijn daar best mee af. Weer had een dame haar handjes niet thuis kunnen houden en Mevr. Veld huizen mocht een strafschop nemen. De keepster Mej. v. d. Lugt stopte de bal en een daverend applaus was de beloning van het gulle publiek. Jam mer voor S.D.E. want dit had de ge lijkmaker kunnen zijn. Vijf minuten voor rust schoot Mej. De Beurs van zeker 20 meter keihard in en Mevr. Wilhelm was te laat. Ook toen Mevr. Geytenbeek rustig het der de doelpunt maakte. Na rust kwam de strafschoppen-balle rina aan bod en de strakke schoten van Mej. Smit brachten de stand op 3-2 voor de girls. Aan de andere kant had men ochter ook nog al eens de neiging te gaan handballen en Mevr. Geytenbeek voltrok daar een vonnis, zodat 't 4-2 was. Mej. v. Zoghei maakte ec op haar eentje 5-2 van, maar Mej. Smit scoorde de derde penalty en het was 5-3. Een gave combinatie tussen de dames Geytenbeek en De Beurs maakte het half dozijn van de girls vol en Mej. Lammers, de rechtsbuiten van de Gilrs was de architecte van het zevende doelpunt, dat Mej. Van Zoghei scoorde. Mevr. Veldhuizen gaf vlak voor het eind een schuiver, waar Mej. v. d. Lugt grandioos naast greep en daarmee was het gebeurd. De toeschouwers hebben wel waar voor hun geld gehad. 11 doelpunten voor "twee kwartjes is toch zeker niet te duur. Wel vragen we ons af hoeveel dsfcmes Maandagmorgen om 8 uur aan het ontbijt zaten. Beide dames-elftallen zusterlijk ver eend. Nee, dan de voorhoede van de Girls. De lichtvoetige Mej. De Beurs met het dreunende schot, de tactische Mevr. Geytenbeek, met het bekeken spel, de dames Brons en Kooy en Mevrouw Ro- dermond, die in de tweede helft als grensrechterin ging uitrusten, omdat de zege toch al safe was. Mevrouw Bergers en Mevrouw Brons legden het voetbalbijltje eveneens neer en Mej. Lammerse en Mej. Smit kwamen nieuw voetbalbloed brengen in de uitgeputte gelederen. Mej. Smit nam drie juweel tjes van strafschoppen en dat redde het voetbalgezicht "van S.D.E. dat met ere verloor. „Hup blondje, Hup peerdesteert, Hup dikke Dat waren o.m. de aanmoe- digingskreten van de vele jeugdige toe schouwers, die intens meeleefden met de felle strijd. Dat blondje en peerde steert mocht dan kloppen, maar er was echt geen enkele dikke speelster bij. Hoogstends een volslanke,' die ech ter na afloop van de wedstrijd een ge wichtsvermindering van een paar kilo geconstateerd zal hebben. De girls trapten af en 20 schijfjes ci troen, met een touwtje aan de slanke halzen van de dames bevestigd, be gonnen te dansen, want ze startten zeer energiek. Mevr. Geytenbeek loste het eerste schot, waarna zes dames over de bal heentrapten. De milde scheidsrechter keek over een geheide handsbal heen, maar het eerste doelpunt van Mej. De Beurs, een hard hoog schot, zag hij goed. Mevr. Geytenbeek had een ju- v. Weedéstraat 23 Tel. 2577 Aanleg en onderhoud van GASleidingen en gasapparaten WATERleidingen en Sanitaire installaties ELECTR. Techn. Install.bur. DAKBEDEKKINGEN en onderhoud van daken. Stofzuigers enz. ook op gemak kelijke betalingsvoorwaarden. OLYMPIA GEDUPEERD. Het bestuur van de gymnastiekvereni ging „Olympia" deelde ons mede, dat de generale repetitie, welke Vrijdag avond gehouden zou worden in de V.V.V.-tent, een fiasco geworden is. Dit is niet de schuld van het bestuur, ook niet van de V.V.V., maar veroorzaakt door het ontbreken van een geschikt podium. De eigenaar van de tent zou hiervoor zorgen en maanden geleden was al afgesproken, dat „Olympia" Vrijdagavond zou kunnen beschikken over di«t podium om de laatste repe titie te bunnen houden voor de uitvoe ring van Donderdag 14 Juli. Toen de leden van de vereniging in de tent kwamen was het podium niet klaar en het zag er naar uit, dat het niet betrouwbaar zou zijn, zodat door tussenkomst van V.V.V. een podium opgezet is dat wel aan de eisen vol doet. Het bestuur betreurt deze gang van zaken ten zeerste en roept alle ouders en leden op hun volle medewerking te verlenen om de uitvoering te doen slagen. jfvwfTvwr ORóc-tue -Bii/ve* w&HTeq o/>té TVH/iKBCK m*Dê BtoriMAH bookdoh keu rt/ras tb 2U SWÈMCSIND wtr... JEUGDTOURNOOI S.E.C. De derde en laatste Zondag van de jeugdtournooi, dat S.E.C. organiseerde, bracht de Juniores A op het veld. De S.E.C.-jongens wonnen met 5-1 van E.M.M. en met 3-1 van A.W. Quick versloeg de S.E.C.-juniores echter met 1-0 en kwam op de eerste plaats met 7 punten uit 4 wedstrijden. Na de overwinning op B.F.C. (4-0) kwam S.E.C. op de tweede plaats. 1. Quick, Amersfoort, 4 gespeeld, 7 punten. 2. S.E.C. 6 uit 4. 3. A.W., Bussum, 5 uit 4. 4. E.M.M., Hilversum, en B.F.C., Bussum, ieder 1 punt uit vier wedstrijden. NEDERLAAGTOUKNOOI VAN HEES. De nederlaagwedstrijden van de voet balvereniging Hees zijn voortgezet met Hees-Eemnes (8-3) en Hees 2-Eemnes 2 (3-4). MILITAIREN-SOESTER COMBINATIE. Morgen (Woensdag) speelt een militair elftal waarin o.m. opgesteld staan Hout veen (H.V.C.), Gromgrijt (V.V.A.) en Gademans .van Elinckwijk, een voet balwedstrijd op het B.D.C.-veld tegen een Soester combinatie. DUIVENSPORT. Zondag had een wedvlucht plaats van af Pont St. Maxence. De vereniging ,De Zwaluw" nam deel met 119 duiven. Los 6.50 uur met N.O. wind. Aankomst eerste duif 1.55.16, laatste prijsduif 2.32.42. Snelheid 873.33 M. per minuut. Uitslag: W. Krijt 1 28. H. Gorissen 2 5 6 7 12. Sj. Rijksen 3 13 15 17 20 22 25. A. Snijders 4 23a. J. van Herwaarde 8. T. Limburg 9 14. J. v. de Brakel 10 18. G. Visser 11. A. Dor- restein 16 19. L. v. 't Klooster 21. A. Rijksen 23. J. v. Breukelen 24. C. v. Soest 26 29. R. Schiffart 27. De vereriéging ,,De Vrienschap" had 84 duiven in concours. Gelost 6.50 uur met N.O. wind. Aankomst eerste duif 1.51.34. Aankomst laatste prijsduif 2.27.19. Snelheid 883.29 M. per min. Uitslag: W. Nieuwenhuis 1 8 12 16 18. Z.K.H. Prins Bernhard 2 7 10 14 21. E. v. Daatselaar 3. A. Waayenberg 4 11. D. J. Bos 5. C. Dijkman 6. E. Veerman 9. J. Wagter 13 15. J. Duiser 17 20. F. Groenestein 19. TENNISSUCCES. De heren Hornsveld en Van Haarlem hebben Zondag een tweede prijs be haald bij de districtskampioenschappen Gooi en Utrecht in de afdeling heren- double. De wedstrijden zijn in Hil versum gespeeld. VLEESVERKOOP. Woensdagmiddag, te 2 uur, vindt aan het slachthuis verkoop van vlees plaats. Ook zal er bouillon verkrijgbaar zijn. ETALAGEWEDSTRIJD. Door nog enkele Soester Zakenmensen is nog een prijs voor de etalage-wed strijd beschikbaar gesteld. De heer Carol Mineur, Soesterbergse- straat 32a, stelde een waardebon van 25.beschikbaar, terwijl de firma Joh. H. van Schalkwijk, Steenhoffstraat 55, een koper wandlampje als prijs toe zegde. VERANDERING SPREEKUUR. Morgen (Woensdag) zal de Burgemees ter zijn wekelijks spreekuur niet hou den van 10 tot 11 uur, doch van 9 tot 10 uur. GESLAAGD. Van Autorijschool Van Dooren slaag den voor rijbewijs B-E: Mej. C. Don ker en de heren J. Stork, Chr. Vonk, E. Kerkhof, W. Burgsteden, P. van We gen, J. van Doorne, J. Boerenkamp, J. von Glahn en W. Hilhorst. GESLAAGD. Onze plaatsgenoot, de heer Adri Gaas beek, oud-leerling van de Openbare School te Soesterberg, is aan het Ly ceum te Baarn geslaagd voor het eind examen H-B.S. B. CONCERT „ST. JOSEPH". Het is een goede gewoonte geworden van de Harmonie „St. Joseph" om, bij afwisseling, op verschillende plaatsen van het dorp een concert te houden. Woensdag 13 Juli a.s., des avonds 8 uub? geeft deze muziekvereniging, di recteur J. Wakelkamp, op het Sinne- maplein van „Ons Belang" haar tweede gemeenteconcert. I AANRIJDING. Op de Rademakerstraat, bij het kruis- punt ,,'t Zwaantje", had een aanrij ding plaats tussen een personenauto en een truck met oplegger. Toen de be stuurder van de auto bij Hotel ,,'t Zwaantje" zijn wagen in beweging bracht om op de rechter rijbaan te komen in de richting Amersfoort, bots te hij pardoes tegen een met grote snelheid passerende trailer, komende uit de richting Utrecht, met het ge volg, dat de auto aan de voorzijde totaal vernield werd en ook de trailer schade opliep. Geen persoonlijke on gevallen. DERDE PRIJS VOOR „MASKERADE". Met 94 punten behaalde de toneelvere niging „Maskerade" voor de opvoering van „Als de dood vacantie neemt" de derde prijs in de N.A.T.U. toneelwed strijd van het afgelopen seizoen, waar aan acht verenigingen hebben deelge nomen. HINDERWET. Burgemeester en Wethouders va makén bekend, dat het verzoek Jansen Van Asselt, Kerkdwa 19, Soest, om een lak- en spui °P het perceel Birkstraat 97 straal bekend gemeente Soest, s nr- 2355, te mogen oprichten, hing brengen en in werking door hen voorwaardelijk is ligd. Soest, 11 Juli 1955. Burgemeester en Wethouders va maken bekend, dat het verzo Caltex Petroleum Maatschappij land) N.V., Plesmanstraat 5, 's hage, om een betstaande benz: autogasoliepompinstallatte, op h ceel Soesterbergsestraat 2, ka< bekend gemeente Soest, sectie 1455 (ged.), te mogen uitbreidt bijplaatsing van een benzinei stallatie, bestaande uit een tai een inhoud van 12.000 liter n daaraan verbonden aftappomp hen voorwaardelijk is ingewillig Soest, 11 Juli 1955. KERKSTRAAT 29 TELE1 DE WIJDUITSTAANDE RC Deze japon valt op door de bij rok. Het wijduitstaande effect w de allereerste plaats verkregen klokkende banen, maar ook stijve onderjurk, die er onder g wordt. Deze onderrokken zijn ogenblik in de winkels te koo vaardigd van een stijf soort nyli kunt U deze zelf maken van vl of katoen Op de foto heeft d< driekwart mouwen, doch op het staat tevens aangegeven, hoe dit te maken is met kort aangeknipt wen. Het patroon is verkrijgbaar on 2246 in de maten 38, 40, 42, 4' ad 0.60 bij Bella Patronen Kr. Nieuwe Gracht 66, Utrecht. Vermeld op de briefkaart waai de adreszijfïe 60 ct. extra aan po is geplakt duidelijk het numm het patroon en de maat. VRIJHEID, BLIJHEID! K 2436 Een kind moet zich gemakkeli; nen bewegen. Dat is de eerste neu - - -. het aan zl]n hleding stelt. Dit jongenspak voldoet daaraan feld- De blouse is gemaakt bonte stof. Benodigd voor 11 M. stof van 90 cm. breed. Voor is nodig 1-10 M. stof. Patronen zijn verkrijgbaar voor 11 en 13 3aar ad 0.50 bij tronen Service, Kr. Nieuwe Utrecht. - Vermeld op de briefkaart waa de adreszijde 50 ct. extra aan oels 's geP'aht duidelijk het van het patroon en leeftijd. Bf Gr

Soester Courant | 1955 | | pagina 2