VÜIJDAC imH R S 1 SOEST. Burgerlijke stand. W. N. NIEUWENHUIS Een goede Permanent Wave J. KOPPEL. SOESTERBERG SPORT. KAPITEIN FANTOME^- CENTRAAL INKOOP BEDRIJF van lompen; papier; ijzer en alle soorten metalen. Eigen ophaaldienst. De zaak van service en vertrouwen. BUSCH ZONEN Soestdijk Telefoon 3397 P.K.V.S. VERGADERT. De Pluimvee- en Konijnenfokvereniging „Soest en Omstreken" heeft Vrijdag avond de eerste vergadering van het nieuwe seizoen gehouden in café But- zelaar. De voorzitter, de heer A. J. A. van de Sanden, verwelkomde de leden en hoop te, dat ze goed gefokt hadden. De secretaris, de heer Schotte, las de no tulen en deelde mee, dat er een nieuw lid bijgekomen was. Helaas moest een ander lid geroyeerd worden wegens achterstallige contributie. Ër wordt dit jaar weer een provinciale tentoonstelling georganiseerd in Utrecht en de Utrechtse vereniging, dit dit or ganiseert, geeft loten uit. Aan het ver zoek, gedaan aan de Soester zuster vereniging, een aantal van deze loten te verkopen, werd gehoor gegeven. Er werd besloten deze winter een le zing te laten houden en hiervoor was aangezocht de heer Reemeyer uit Gou da. Wel werd besloten, dat voortaan levend materiaal besproken zou wor den en de leden kunnen hun kippen en konijnen dan meenemen. Het vraagprogramma werd besproken en lang werd gepraat over de winter- keuring van 19 November a.s. Er is een wisselbeker ter beschikking voor het allermooiste dier en alles op het gebied van konijnen en kippen kan ingezonden worden. In de vergadering stelden enige leden prijzen voor deze tentoonstelling be schikbaar en er werd besloten ook prijzen voor aangekochte dieren toe te kennen. TONEELAVOND VAN „SOESTDIJK". Dat het Zaterdagavond op het toneel van de zaal van restaurant Eemland niet tot moord en doodslag gekomen is, ligt voor de volle honderd procent aan de zelfbeheersing van de spelers en zeer zeker aan de schrijver van het stuk „De Stiefmoeder", die iedereen met iedereen in conflict brengt, vrou wen als slangen ten tonele voert en de mannen om de vijf minuten een vuistgevecht laat beginnen, dat dan weer in de kiem gesmoord wordt door de dames, dit het liever met het mond je afdoen. Nee, veel geur en smaak was er niet aan het gezin van vader Kooistra, de slappe borrelgenieter, die in de heer J. Schothorst een goede vertolker had. En wat hadden we een medelijden met die arme mevrouw Hessing van Gel deren, die zo getreiterd werd door jan en alleman, maar niet in de minst door de heer Sj. v. d. Broek, die van Benny het alleronaangenaamst pestkop- je maakte, dat de schrijver bedoelde. Maar Celien, de lieve dochter (Mevr. Diters-Harskamp) had er ook slag van haar stiefmoeder te négeren en dat ze niet in een zenuwinrichting kwam was te danken aan de milde houding van Jan, de oudste zoon, gebracht door de GEBOREN Peter, zoon van H. Tiggelaven, schil der, en H. Kerkhof, Bosstraat 63. Ca- rolina Catharina Anna Maria, dochter van W. G. M. Smit, stuurman, en A. M. C. Koëter, Beethovenlaan 8. Eric Anthonius Johannes, zoon van G. G. Zoetelief, werktuigkundige, en T. M. Segers, Steenhof f straat 35. Elisabeth Maria, dochter van A. W. Tolboom, fabrieksarbeider, en H. van den Deijs- sel, Oude Grachtje 18. Maaike Theresia Hendrika, dochter van A- Z. Zrour, militair, en A. Th. Jongeneelen, Amers- foortsestraat 91. Geertje, dochter van E. C. van der Kleij, onderwijzer, en W. Schiphorst, Veldm. Montgomeryweg 49. Hendrika Cornelia, dochter van W. Heideman, stempelzetter, en J. W. Horns- veld, Burg. Grothestraat 23. ONDERTROUWD Everardus Gerardus Kerkhof, loodgieter, Rondweg 3, Stoutenburg en Theresia Maria Kok, Oude Grachtje 14; Datum huwelijk 12 October 1955. Pieter Pau- lus Vreede, advocaat en procureur, Anna Paulownastraat 117, 's-Gravenhage en Josina Fenna Burger, Schoutenkamp weg 75; Datum huwelijk onbepaald. Adrianus Gijsbertus Lisman, aannemer, Adolf Mayerlaan 40, Utrecht en Reintje Fikke, Hartmanlaan 6; Datum huwelijk 12 October 1955. GEHUWD Geert Groen, kunstharsperser, Post- dwarsweg en Helene Kappen, Post- dwarsweg; adres na huwelijk Post- dwarsweg. Nicolaas Lambrechts, fa brieksarbeider, Frans Halsstraat 49, Amersfoort en Christina Johanna Wil- helmina Kraaij, Kolonieweg 1; adres na huwelijk ieder op iegen adres. OVERLEDEN Catharina Elisabeth van Ree, 61 jaar, gehuwd met C. van den Berg, Nassau- laan 11. Gerrit Jan Meenhorst, 77 jaar, gehuwd met C. P. van 't Veen, Klaar- waterweg 44. Hermanus Rekelhof, 70 jaar, gehuwd met A. Peters, Dr. s' Ja- cobstraat 12. Abraham Verburg, 75 jaar, gehuwd met C. E. Vis, Julianalaan 58. Julius Willem Floris van Huls, 75 jaar, gehuwd geweest met Johanna Alida Maria Cup, de Genestetlaan 3b. heer J. Massé. Hij voelde veel voor z'n stiefmoeder, steunde haar, maar toen de twee door Benny in een zoen- scène werden aangetroffen was de boot aan en werd er weer geknokt. Mevr. Duinkerken-Berends stookte als schoonmoeder Sofie voortreffelijk tegen de tweede moeder en haar man Jo (de heer E. J. Zeypveld) liet dat maar zo, want hij had niets te vertellen. Tante Koos je (Mevr. Saarloos-Wcstra) en Oom Flip (de heer H. Kenter) zorg den voor het sussende element en wier pen olie op de golven door middel van spreekwoorden. Onder regie van de heren Diters en Gorree is in de laatste warme zomer weken hard gewerkt en er werd ver dienstelijk gespeeld, maar graag een volgende keer wat minder ruzie, want dat kunnen we zelf thuis wel maken. En de toneelpluim voor Oom Flip. De heer J. A. Hessing opende de a /ond en oankte na afloop de spelers, de re gisseur de heer Gorree, de soufleuse en de grimeur, de heer M. van Rouwen daal. Tombola en gezellig samenzijn werkten extra verfrissend na het vele geheskres op het toneel. BIGGEN- EN EIERMARKT TE AMERSFOORT. Op de weekmarkt van Vrijdag j.1. wer den aangevoerd 127 biggen in prijzen van 35.tot 47.en 8 drachtige zeugen van 240.tot 375. Op de eiermarkt werden aangevoerd 170000 stuks. Hoendereieren van 18. tot 18.50. Henneneieren van 11. tot 15.50. Middenprijs 18.25. Prijs per kg. 2.95. De handel op de biggenmarkt was matig tegenover een vlugge handel op de eiermarkt. PUZZLERIT 'T HART. Zondag is de uitgestelde puzzlerit over 12 k.m. gehouden. Uitslag1. G. v. Wansum, 3 strafp. 2. Holwerf en Bergman, 4 strafp. 3. Meyer en Karse, 4 strafp. 4. J. Hor sterman, 5 straf., na loting. De heren Grift en Raauwendaal had den eveneens 5 strafpunten. Het hoogst aantal strafpunten dat be haald werd is 203. DUIVENSPORT. Zondag had een wedvlucht plaats vanaf St. Ghislain. Afstand 218 k.m. „De Vriendschap" nam deel met 49 duiven. Gelost 7.40 uur met Z.W.wind. Aan komst eerste duif 9.46.32. Snelheid 1734.04. Aankomst laatste prijsduif 9.51.59. ■Uitslag F. Groenestein 1 3 8. C. Dijk man 2. A. Waayenberg 4 10. W. Nieu- wenhuis 5 7. J. Hodde 6 9 11. Z.K.H. Prins Bernhard 12. „De Zwaluw" had 78 duiven in con cours. Aankomst eerste duif 9.45.41. Snelheid 1733.40 M. per minuut. Aan komst laatste prijsduif 9.51.39. UitslagA. Dorrestein 1 11 15 19. H. Gorissen 2 5 9. J. v. d. Brakel 3 6 7 12 13 14 16. G. Visser 4. H. Onwezen 8 20. Sj. Rijksen 10. J. Ottens 18. TE WEINIG VERGUNNINGEN IN SOEST. Soest heeft ruim 25000 inwoners en op dit aantal zijn 22 vergunningen voor het tappen en slijten van sterke drank en sinds 1935 is er maar één bijgekomen, want toen waren er 21. De vereniging „Soester Horeca Bedrij ven" heeft zich daarom tot de raad van Soest gericht in een schrijven, waarin gevraagd wordt om uitbreiding van het aantal vergunningen ten behoeve van het vreemdelingenverkeer. In het verzoekschrift wordt er op ge wezen, dat het drankmisbruik in onze gemeente miniem is en dat uitbreiding met 5 vergunningen de verhouding zal geven, zoals die gemiddeld in de pro vincie Utredht is, n.1. 1 vergunning op een kleine 1000 inwoners. Er zijn Horecabedrijven in Soest, die het voor een groot deel van het vreem delingenverkeer moeten hebben en die gehandicapt zijn door het ontbreken van een vergunning. Deze niet-Soeste- naren komen niet naar onze gemeen te om zich te bedrinken, maar wan neer ze hier willen eten dan stellen ze prijs op een hartige dronk voor de maaltijd en vaak rijden ze door, wan neer ze die niet kunnen krijgen. Dat dit van groot belang is, heeft de gemeente Amersfoort enige jaren gele den ook begrepen, toen vergunning verleend werd aan het restaurant, ver bonden aan het dierenpark Birkhoven en het restaurant „Van ouds 't Tram station". SCHAKEN SOEST-BAARN. Baarnse schakers zijn op bezoek ge weest in Soest om te spelen om de Oranje-Hotel beker en de voorlopige uitslag is 5-2 voor Baarn. Drie wed strijden moeten echter nog door arbi trage beslist worden en zouden die ten gunste van Soest uitvallen, dan is de PRIMACLOSETS LOODGIETER ELECTRICIËN Van Weedestraat 23 Tel. 2577 stand 5-5. Maar dan moet het echter wel heel erg meelopen. L. de Regt verloor van A. Tammens en de sterkste Soester speler viel hier mee wat tegen,, want reeds na 8 zetten was er een remisestand, zodat daar mee een halve punt behaald had kun nen worden. C. Samsom maakte re mise met J. van Daal, en de gehele partij zat er weinig anders in dan het delen van de punt. J. Thomasze won van Dr. C. P. Henny, een overwinning door het terugdringen van de Baarnse schaker met de centrumpionnen van de Soestenaren. J. Gorter en Drs A. M. Borren maakten remise in de 23e zet, nadat in de 9e zet op grote schaal afge ruild was. De partij tussen H. A. de Graaf en H. Wieske werd afgebroken. H. de Leeuw verloor» van J. W. Spak- man, ondanks het grote élan waarmee de Soester schaker zijn partij begon. A. van Dijk-G. Reiche,. afgebroken, evenals W. Benschop-H. A. Rots. J. K. van Zijtveld verloor kansloos in het eindspel van A. Bos en bij de partij G. Th. van Munster-J. Beunk stonden na 29 zetten nog alle stukken op het bord. Daarna viel vrij snel de be slissing in het nadeel van Van Muns ter. Dat jeugdige schakers een jaar lang gratis lid van een club kunnen zijn, dat de vereniging de bondscontributie betaald, verder alle kosten voor haar rekening neemt en de jeugd les in schaken geeft is uniek in Nederland en de Soester Schaakclub heeft hier mee een première. BILJARTEN DERDE KLASSE. De eindstrijd om het kampioenschap van de derde klasse vindt op 29 en 30 September en 1 en 2 October plaats in Baarn. Deelnemers zijn de heren P. v. d. Hei den (Zonneheuvel), H. Kaats (Centraal), Dr. A. Höweler (Vergulde Wagen), J. Kooy (Ons Genoegen), G. Voskuilen (Viersprong), R. Voskuilen (Viersprong), J. Strooker (Vergulde Wagen) en A. Beitler (Sportlust). De eerste partijen zullen op 29 Sep tember gespeeld worden tussen v. d. Heiden en Beiier, Dr. Höweler, Kaats en Kooy, R. Voskuilen en G. Voskui len. BILJARTEN. Vrijdagavond kwamen de biljarters, die 6trijden om het kampioenschap van de vierde klasse opnieuw bijeen in res taurant „Zonneheuvel" en de eerste partij werd tussen v. d. Sluys en Rib berink gespeeld. Ribberink startte zeer slecht, had in de achtste beurt pas negen caramboles, terwijl v. d. Sluys er 53 had. Wel kwam Ribberink met een serie van 10 en van 11, maar hij kon het niet halen, hoewel v. d. Sluys 8 beurten nodig had om van 66 op 75 te komen. Uitslag v. d. Sluys 75 19 10 3.94. Rib berink 50 19 12 2.63. De Ruiter won van Moorselaar op re gelmatige wijze. De Ruiter 75 54 8 1.38. Moorselaar 63 54 10 1.16. De partij tussen Scheerder en Van Es begon met kruimelseries en toen Van Es eindelijk een serie van 10 en een van 11 maakte, liep hij al spoedig ver uit. Van Es 75 33 11 2.27. Scheerder 61 33 12 1.84. Wassenaar won van De Ruiter, die in 20 beurten 14 poedels en 9 caramboles verzamelde. Hij kwam er niet aan te pas. Wassenaar 75 35 12 2.14. De Rui ter 33 35 4 0.94. Scheerder en Tuenten speelden geen grootse partij en Tuenten poedelde kwis tig. Scheerder 75 41 9 1.82. Tuenten 63 41 9 1.53. De partij Van Es-Ribberink leverde aanvankelijk een gelijkopgaande strijd, maar Van Es liep uit, behield de voor sprong en won. Van Es 75 33 11 2.27. Ribberink 60 33 6 1.81. Zaterdag en Zondag werden de wedstrij den voortgezet met de volgende par tijen V. d. Sluys 75 29 7 2.58. Wassenaar 52 29 5 1.79. Van Es 75 22 22 3.40. Moorselaar 37 22 5 1.68. Moorse laar 75 38 9 1.97. Tuenten 57 38 7 1.50. Wassenaar 69 36 15 1.91. Rib berink 75 36 5 2.08. Moorselaar 75 35 8 2.14. V. d. Sluys 71 35 11 2.02. V. d. Sluys 75 34 9 2.20. De Ruiter 32 34 4 0.94. Van Es 71 30 12 2.36. Tu enten 75 30 8 2.50. Scheerder 75 39 7 1.92. De Ruiter 61 39 6 1.56. Scheerder 75 34 26 2.20. Ribberink 66 34 10 1.94. Van Es 75 18 11 4.16. Wassenaar 43 18 9 2.38. V. d. Sluys 75 26 14 2.88. Tuenten 40 26 4 1.53. De Ruiter 26 23 5 1.13. Ribberink 75 23 13 3.26. Moorselaar 75 36 10 2.08. Ribberink 74 36 13 2.05. Scheerder 53 31 9 1.70. Wassenaar 75 31 14 2.41. V. d. Sluys 75 29 16 2.58. Van Es 64 29 8 2.20. Om elf uur waren Zondagavond de partijen beëindigd en de voorzitter van het district Eemland sprak in „Zonne heuvel" de deelnemers en de toeschou wers toe. Hij dankte de finalisten voor de medewerking, die hij als wedstrijd leider had ondervonden en in het bij zonder de heren Moorselaar en Ribbe rink. Dank werd gebracht aan de ar biters, de heren Floor en Dijkstra, de eigenaar van het restaurant en Me vrouw Stalenhoef, die van de oudste deelnemer, de heer Scheerder, een ge schenk kreeg. Voor iedere deelnemer had de voor zitter bij de prijsuitreiking een woord van waardering en met vreugde mocht hij constateren, dat de heren V. d. Sluys, Van Es, Ribberink en Wasse naar gepromoveerd waren naar de der de klas. 1. C. v. d. Sluys van D.O.S., Soest, 7 partijen, 10 matchpunten, 519 caram boles, 214 beurten, hoogste serie 16, gemiddelde 2.43. De winnaar ontving de bondsmedaille van de K.N.B.B., een bekertje van de organiserende vereniging Zonneheuvel, een lepeltje van het district en een luxe voorwerp als geschenk. 2. N. van Es van O.D.L., Baarn, die naast de beker van Zonneheuvel een beker ontving voor het hoogste moyen ne. 7 8 503 201 22 2.50. 3. G. Scheerder van Sportlust, Amers foort, die een extra beker ontving voor de hoogste serie (26). 7 8 486 256 26 1.92. 4. W. Moorselaar van V.V.V., Amers foort. 7 8 449 246 10 1.82. 5. C. Ribberink van „De Viersprong", Soest. 7 6 475 212 13 2.24. D. Wassenaar van „Zonneheuvel", Soest. 7 6 452 216 15 2.13. 7. H. Tuenten van „Centraal", Soest dijk. 7 6 438 243 17 1.80. 8. J. de Ruiter van O.D.L., Baarn. 7 4 343 256 8 1.34. is maandenlang de basis voor Uw kapsel. Daarom moet er alle mogelijke zorg aan besteed worden. Dameskap salon Braamweg 84 Telefoon 2045 Het vertrouwde adres voor Permanent Wave en moderne Haarkleuringen. HEROPENING. De gang van zaken in het bedrijf van de heer C. v. d. Broek, Nieuwstraat 13, schijnt gelijke tred te houden met de ontwikkelingsgang van de bromfiets. Het vorig jaar werd van een kleine schuur, waar de reparaties verricht werden aan motoren, bromfietsen en fietsen een ruime werkplaats gemaakt en thans is de winkel dusdanig ver bouwd en vernieuwd, dat er van de oude verkoopruimte niets meer te zien is. Zaterdagmiddag vond de heropening plaats en vele tientallen bloemstukken getuigen van belangstelling van leve ranciers en cliënten. De winkel is zeer ruim en zeer licht en de grote ramen bieden kijkers ten- volle gelegenheid de fiets, bromfiets en motorfiets van hun keuze eerst eens grondig te bestuderen voor zij naar binnen stappen om te kopen. De Nieuwstraat heeft er een mooie winkel bij gekregen. EXAMEN. Voor het kerkelijk examen aan de Rijksuniversiteit te Utrecht slaagde cum laude onze oud-plaatsgenote, mej. H. Dorlas. De jonge predikante werd benoemd tot vicaris in Den Haag. R.K. VERENIGINGEN OPENDEN HET WINTERSEIZOEN. Voor een stampvolle zaal in „Huis ten Halve" werd Zondagavond door de R.K. verenigingen „St. Martinus", Jon geren Contactgroep en „Utile Dulci" aan hun leden een feestavond aange boden. Opgevoerd werd „Gaslicht", toneelspel in 3 bedrijven. De uitnemende vertolking van dit be kende toneelstuk door de R.K. Deven ter Toneelkring heeft de aanwezigen van begin tot einde geboeid. In zijn openingswoord deed de heer Theo v. d. Berg een krachtig beroep op de jongeren, waarvan 2/3 nog niet zijn aangesloten, om aan het vereni gingsleven deel te nemen. De geeste lijk adviseur sloot de avond met zijn grote dank uit te brengen voor het gebcdene, dat buitengewoon was. OPBRENGST COLLECTE. De collecte voor de reclassering, wel ke Zaterdag j.1. hier gehouden werd, heeft 174,96 opgebracht. L.V.V.-SOESTERBERG 1—0. Soesterberg heeft het in Laren niet tot een overwinning kunnen brengen. Na de aftrap neemt L.V.V. direct het initiatief en in een hoog tempo wor den enkele zeer gevaarlijke aanvallen opgebouwd. Soesterberg weet echter stand te houden. Evenwel na 10 min. weet de centervoor van L.V.V. met 'n hard schot de score te openen. Pas na een half uur gelukt het Soesterberg zich los te werken, waarna een snel op- en neergaande strijd volgt. De rust gaat in met 10. In de tweede helft hetzelfde spelbeeld. Ondanks het harde werken van beide ploegen wordt er niet meer gescoord, zodat het einde komt met 10. TELEVISIE EN RADIO KERKSTRAAT 29 TELEF. 2938 iemano REST VflNHET. EEN LEEG GRRF'.HtER HEEFT fANTÓME VLU(H TE/-/N& /A/HA HAAR (N HET -DONKERE 6ö\ BEWEEG T N/ETS MEER U/tE WAS D/F onbekend (WORDT (ERuoirp. S.E.C. VERLIEST VAN QUICK. Zondagmiddag heeft S.E.C. er niet zo heel veel van terecht gebracht tegen Quick, Amersfoort, maar de Soestena ren waren in ieder geval beter op dreef dan de scheidsrechter, die z'n Zondag beter had kunnen besteden dan met het leiden van deze wedstrijd. Het had echter ook nog z'n goede zijde, want toen publiek en spelers wat gewend raakten aan de vreemde beslissingen van deze arbiters is er nog gelachen ook en dat kwam goed van pas met het slechte weer. In het eerste kwartier werd er aan beide kanten heel slecht gespeeld. S.E.C. ondernam een paar aanvallen door middel van Wijnands en Rutten- berg. De laatste schoot wat onfortuin lijk in handen van de keeper. Quick werd gevaarlijk en na 'n kwar tier kreeg midvoor Hoksbergen de bal van links. Hij schoot hoog over de handen van Renooy in het doel. (01). Enkele minuten later hadden de gast heren geluk, toen Blom net naast kopte. S.E.C. stond met vijf man te verdedi gen en dat was wel nodig bij de veel vuldige aanvallen van de Amersfoor- ters. Het hele middenveld werd door de Soestenaren prijs gegeven en Ten Hove, Beekink en Van 't Klooster verdedigden hard. Soms konden ze de bal behoorlijk wegwerken, maar dan was er geen verbindings-speler om te zorgen voor verder transport. Quick was beter thuis op het gladde veld en demonstreerde dit door steeds voor het S.E.C.-doel te opereren. Twee S.E.C.- aanvallen beloofden iets, maar J. v. d. Broek noch Jekel kwamen tot sco ren, omdat ze off side stonden. Dat vond de scheidsrechter tenminste, maar die lag wel meer overhoop met de buitenspelregels. S.E.C. kwam wat meer los, maar de Amersfoorters beschikten over een kee per van klasse en hij hield z'n doel schoon. Quick kwam weer terug en enige corners op het doel van Renooy duidden het Amersfoortse overwicht aan. De Soestenaren stonden nu slechts y/.'h met Jekel, Pothoven en Ruttenberg in sr de voorhoede, maar linksbuiten J. v. d. \\f-~ Broek werd wat actiever. Zijn voor- zet kwam via Pothoven bij Ruttenberg, die schoot en passeerde de keeper, i.-1 maar er stond een back klaar ter as sistentie van z'n doelman. Linkshalf Pastoors van Quick kreeg 'n schietkans. Renooy liet de bal in het doel glippen, maar er was al gefloten voor buitenspel, dus dat liep goed af. Na de rust ging S.E.C. met veel élan ten aanval, maar 2 minuten na de hervatting ging J. Blom er alleen van door en loste een diagonaal schot, dat Renooy te machtig was. S.E.C. kwam opnieuw wat meer in de aanval en verhoogde het tempo. Pot hoven schoot hard naast. Quick werd op eigen helft gedrongen en Jekel pro beerde het. Hij had evenmin succes als Ruttenberg, die tweemaal in duel met de keeper kwam en liggend schoot, terwijl ook de keeper op de grond lag, maar een back redde en een tweede keer gleed Ruttenberg uit voor hij kon scoren. Jekel, zwaar gehinderd, verschafte zich toch een weg naar het doel en for ceerde de eerste corner voor Een poging van Wijnands stuitte c uitstekende keeper van de gasten Steeds meer speelde de strijd zie de Quick-helft af en S.E.C. nair risico van een snelle doeltreffende val van Quick. Die kwam. A. ging er vandoor, loste een hard i maar Renooy trapte de bal even terug. W. Blom schoot van enkele ters afstand vele meters over het Uit een vrije trap van Pure veen 1 Ruttenberg over. Een minuut of twintig voor het werd van 't Klooster (met bloed gepasseerd door A. Blom, die, kalm, de keeper geen kans gaf. In het laatste deel van de wed werd J. v. d. Broek vervangen Van Soest, Ruttenberg ging naar ten, Beekink middenvoor, maar he geen zin meer en rommelig en cha( was het laatste deel, waarover scheidsrechter weinig te vertellen Dat Ten Hove driemaal door Hok gen nagetrapt werd was blijkbaar gewoon en maakte geen indruk c scheidsrechter, die kennelijk zijn niet had. Heden is plotseling van ons heengegaan onze geliefde en zorg zame Moeder, Be huwd- en Grootmoe der, Zuster en Tante, GEERTRUIDA LIGTMANS, weduwe van Hendrik Jan Dolfin, in de ouderdom van 75 jaar. Narrebeen, Australië H. J. Dolfin R. Dolfin-Frediriks Utrecht, C. Dolfin M. Dolfin-Willemsen Utrecht, E. Dolfin-de Nijs Soest, G. Berveling-Dolfin J. A. Berveling Maarsbergen, M. Kelbling-Dolfin G. Kelbling en kleinkinderen. Soest, 24 Sept. 1955. Vosseveldlaan 40. De teraardebestelling zal plaats vinden Woensdag 28 Septem ber a.s., om 1 uur op de begraafplaats der Ned. Herv. Gemeen te aan de Veldweg te Soest. Heden is rustig heen gegaan de Heer JACOB SLAGER, in de ouderdom van 90 jaar. Namens de familie, J. N. MERS. Soestdijk, 23 Sept. '55. Korte Hartweg 24. Condoleanceadres Breitnerlaan 42, Den Haag. De overledene is op gebaard in de rouw kamer van het zieken huis aan de Torenlaan te Baarn. De teraardebestelling zal plaats vinden Woensdag 28 Septem ber a.s., op de be graafplaats der Ned. Herv. Gemeente aan de Veldweg te Soest. 22 Sej leed, n onze tr JACC in de jaar. Hij was halve de Arb en hei grondsl gelegd. Commu Nederls De be, plaats Sept., c begraaf uur. DANKBI Hiermedi onze h voor de dag, wel ren, kleb lie, vrie woners bezorgd legenheic den hu\ J. J. J. A Van Str; Gezocht met 2 kir met gebi tot Juni 675 bur. Wil Henk schilder, blijvende der lette Soester Gevraagc KOSTHL Agentsch graaf", weg 2. Te koop AUTO, nieuw. 1 del Leer weg 76. B.z.a. voor 's Zaterdag middags ervaren WIN KELJUFFROUW in krui deniers- of Banketzaak Br. nr. 676 bur. S. C. AARDAPPELROOIERS gevraagd bij Van Voort huizen, De Paltz, Soest- duinen. TE KOOP Hoover was machine en Scharpf cen trifuge, z.g.a.n. Pieter de Hooghlaan 7. NUTS! Steenhoffst Gevraagc KAMERS van keu! paar van tijd zond' nr. 672 1 Grote partij keper flanellen Damesnachthemden In zalm en bleu. O 5 Voor de prijs van Partij F.iinox ARMBANDEN In diverse fraaie q modellen. Slechts

Soester Courant | 1955 | | pagina 6