morgen zie ih je weer het levensverhaal van Peter Marshall. Thans brengt Nelhcrlands Fox-film de film-versie van het boek van Catherine Marshall. Wat is hel geheim van het boek en de film, waardoor millioenen Amerikanen en Engelsen werden ontroerd? Is liet de warme liefde waarmee een vrouw het leven van haar man heeft ge tekend? Is het de imponerende figuur van de predikant? Slecht9 bij benadering kunnen wij zeggen wat de schoonheid van hoek en film uitmaakt: het is de intense vreugde om het leven, die er van uitstraalt, de eerlijke, zuivere liefde van een gelukkig huwelijk, een liefde die de brug slaat over de kloof van de dood naar een nieuwe morgen van weerzien, het is de boodschap van het goede leven en een zinvol sterven Gaarne zou ik van u ontvangen het boek van de film: „Morgen zie ik je weer" door Catherine Marshall, gebonden 6.90, ge ïllustreerd met filmfoto's en voorzien van een prachtig omslag. Naam: Adres: EEN UITGAVE VAN BOSCH KEUNING N.V., BAARN bestolbiljet Wie kan het levensverhaal van een man beter beschrijven dan de vrouw die hem dagelijks omringde met liefde en zorg? Richard Todd en Jean Peters weten in de film de liefde van deze twee mensen zo zuiver uit te beelden, dat Catherine Mar shall er zelf van getuigde: ja, zo was het precies! U zult van deze film en dit boek genieten! Maak gebruik van onderstaand bestelbiljet dat U aan Uw boekhandelaar af kunt geven of hem toe kunt zenden in een met 2 ets postzegel gefrankeerde enveloppe. Oorspronkelijke titel: "A man called Peter Nederlandse vertaling: Jacoba M. Vreugdenhil. Prijs geb. f6.90. Rijk geillustreerd met foto's uit de film.

Soester Courant | 1955 | | pagina 21