VRIJDAI SOEST extra hulpen BAZAR DE LUXE Burgerlijke stand. W. N. NIEUWENHUIS KAPITEIN FANTOME MENINGEN VAN ONZE LEZERS. Officiële Mededelingen. CENTRAAL INKOOP BEDRIJF van lompen; papier; ijzer en alle soorten metalen. Eigen ophaaldienst. De zaak van service en vertrouwen. BUSCH ZONEN Soestdijk Telefoon 3397 AANRANDING IN SOEST. Het is algemeen bekend, dat meisjes en vrouwen in onze uitgestrekte ge meente met z'n stille bosrijke gedeel ten nog wel eens lastig gevallen wor den door ongure individuën, maar mees tal heeft dat niet veel om het lijf, daar de heren spoedig het hazenpad kiezen, als blijkt, dat ze met dames te maken hebben, die hun mannetje staan. Ineens is dat echter anders geworden na de laffe moord op Willy van Soest in Zeist en de politie van vele gemeen ten in onze provincie zoekt niet alleen naar de moordenaar, maar ook naar de belager van Mej. Barendrecht, de jonge verpleegster, die vrijdagmiddag aangerand werd op het fietspad langs de spoorlijn tussen Soestduinen en Amersfoort, maar zich zo krachtdadig verzette, dat de onverlaat het hazenpad koos. Achteraf is het jammer, dat zij deze moeilijke situatie alleen geklaard heeft, want er waren mensen aan het werk in de buurt van de plek waar de wor steling plaats vond en wanneer ze om hulp geroepen zou hebben, dan was er een mogelijkheid geweest de man te grijpen. Nu is alleen het signalement Gevraagd voor de St. Nicolaastijd voor de winkel. v. WEEDESTRAAT 31 - SOESTDIJK Tevens voor dezelfde tijd gevraagd een goede hulp voor loop- en magazijnwerk. GEBORENHendrikus Josephus, z. v. P. J. Dorresteijn, stratenmaker en M. Roels, Veenzoom 1. Johanna, d. v. W. Wiss, opperman en G. Fonken, Birk- straat 61. Elisabeth Brigitta Maria, d. v. A. Adelaar, tuinman en P. M. du Maine, Lange Brinkweg 15. Pieter Thij- men, z. v. Th. de Nooij, timmerman en R. J. Onwezen, Hartweg 4B. Gerardus Franciscus Maria, z. v. A. F. Th. Klop penburg, hoofd ener school en W. H. Twsik, Steenhoffstraat 24. Willemina Gijsberta, d. v. G. van Ooijen, metse laar. en A. H. Hakvoort, K. Brink- weg 22a. Bertha Antonia, d. v. H. G. Blom, bosarbeider en B. van den Be- dum, Molenstraat 117. Richardus Aart Johannes, z. v. D. Brons, betonwerker en G. J. van Agterveld, Beukenlaan 33. Robert James, z. v. L. H. J. L. Laudy, schrijver en Chr. M. Spandaw, Van Lijndenlaan 10. ONDERTROUWD Petrus Tiejes Fri- ma, reclametekenaar, Van Borsselenweg 2, Oosterbeek en Frederike Georgine Wasterval, Dr. s' Jacobstraat 22; datum huwelijk 8 november 1955. George Eduard Deighton, handelsemployé, Re- gentesseplein 24, 's Gravenhage en Mo nique 'Besson, Mariastraat 20; datum huwelijk 25 october 1955. Jan Johan nes Verbeek, tuinman, Rhynesteyn 1, Cothen en Gerrigje Takken, Kerkpad Z.Z. 19; datum huwelijk 27 october 1955. Arnoldus Anthonius van de Wal, militair, P. 103 B, Oldebroek en Ma ria Johanna Hooft, Oude Utrechtse- weg 2; datum huwelijk 26 october 1955. Frederik Bernardus Wolfs, recla metekenaar, Corn. Troostplein 8hs, Am sterdam en Antonia Clara Reintjes, Ju- lianalaan 6; datum huwelijk 9 novem ber 1955. GEHUWDArie Gijsbertus Masten broek, zuivelhandelaar, Hoevelakense- weg 76, Barneveld en Gerritje van Esch, Koninginnelaan 102. Adres na huwelijk Rijksweg 75, Barneveld. Adri- anus Gijsbertus Lisman, aannemer, Adolf Mayerlaan 40, Utrecht en Reintje Fikke, Hartmanlaan 6. Adres na hu welijk Adolf Mayerlaan 40, Utrecht. Everardus Gerardus Kerkhof, loodgie ter, Rondweg 3, Stoutenburg en The- resia Maria Kok, Oude Grachtje 14. Adres na huwelijk ieder op eigen adres. Andries Dijkstra, kruidenier, v. Oldenbarneveldtlaan 73 hs, Amsterdam en Hiltje Mulder, Julianalaan 20. Adres na huwelijkRustenburgerstraat 227 hs, Amsterdam. Marinus Adriaan Kik, landbouwer, Noórdring 80, Nieuwer- kerk en Adrina van Schaik, Linden- laan 8. Adres na huwelijkRiebes- straat, Nieuwerkerk. OVERLEDEN Pieter Schouten, 80 jr., gehuwd met C. Hilhorst, Birkstraat 34; Joanna Hendrina Maria Dorothea Lut- gers, 71 jaar, gehuwd geweest met J. Hecker, Steenhoffstraat 46. Ferdinand Martinus Bouma, 4 maanden, Gen. Winkelmanstraat 45. Antonie Gijsbertus den Besten, 75 jaar, gehuwd met A. van der Horst, Beetzlaan 18b. Herman Hendrik Wilhelm Ockhuisen, 71 jaar, gehuwd met J. Onwezen, Hartweg 18. Theodorus Hermanus Verheijen, 77 jr., gehuwd met P. Dijkman, Korenweg 9. Klaasje Luik, 75 jaar, gehuwd met J. M. P. J. van Rooijen, Nachtegaalweg 10. bekend. Lang 1,85, ongeveer 25 jaar, bleek gezicht, uitstekende jukbeende ren. Het is niet waarschijnlijk, dat dit de zelfde persoon is, die Willy van Soest vermoordde. NIEUWE VERBINDINGSWEG TUSSEN UTRECHT EN SOESTDIJK. De voorbereidingen tot een spoedige aanleg van de nieuwe rijksweg tussen het verkeersplein Fort De Bilt (de „Be renkuil"), ten oosten van Utrecht, en de Hollandse Rading, onderdeel van de nieuwe verbindingsweg met Hilversum, verkeren in een vergevorderd stadium, zo bericht de A.N.W.B. De Bond kan tevens berichten, dat de Provincie Utrecht het plan heeft ge lijktijdig met de uitvoering van deze weg, het ontbrekende gedeelte tussen deze rijksweg en tussen Utrecht en de Gezichtslaan te Bilthoven aan te leggen, zodat dan een nieuwe verbin ding ontstaat tussen Utrecht en Soest dijk, waarbij het doorgaande verkeer de traverse door Bilthoven kan ver mijden. DEMONSTRATIE ELECTRISCH KOKEN. Zoals reeds in ons vorig nummer ge meld, wordt, uitgaande van de Provin ciale Utrechtse Electriciteits-Maatsch., Donderdagavond, in de zaal van restau rant „Eemland", een grote demonstra tie in electrisch koken gegeven. Als gevolg van de tariefprijswijziging wil men trachten het electrisch koken nog meer ingang te doen vinden. MOORDSNOEK. De heren J. Oosterbeek van de Beu kenlaan en A. Stalenhoef van restau rant „Zonneheuvel" gaan wel eens vis sen samen en natuurlijk wordt er wel eens wat gevangen, maar dat is niet van zoveel betekenis, dat je er een lange brief naar huis over zou schrij ven. Wie echter gisteren in de keuken van „Zonneheuvel" toegelaten werd, kon griezelen bij de aanblik van een enorme snoek, die 17 pond woog, 105 cm. lang was en beschikte over een bek als een ravijn en tanden als dol ken. Een uur lang hebben de beide vis sers in de Spiegelpolder bij Nederhorst den Berg geworsteld om dit zoetwater monster aan wal te krijgen. En toen naar Soest om het beest te laten zien, want niemand gelooft je als je zegt „Ik heb zooooooooo'n snoek gevangen". TONEEL TEN BATE VAN DE CHRONISCHE PATIËNTEN. De Unie van Vrouwelijke Vrijwilligers houdt zich bezig met ontspanning van de bejaarden, heeft geijverd voor de vluchtelingen en doet dit nog. De U.V.V.-sters bezoeken zieken, trekken zich het lot van blinden aan en doen veel werk op velerlei terrein. Vrijdagavond is er in „Eemland" een toneelavond gegeven, georganiseerd door de U.V.V., waarvan de opbrengst ten goede komt aan de Soester chro nische patiënten. Het was een aardig idee van de organisatiecommissie nu eens geen uitnodigingen te zenden, maar iedereen te laten betalen, opdat zoveel mogelijk aan het Rode Kruis afge dragen zou kunnen worden. Mevr. Van Ginkel, de voorzitster van de afdeling Soest van de U.V.V., open de de avond en zij betreurde het, dat de burgemeester en zijn echtgenote be richt van verhindering hadden moeten zenden. Zij verwelkomde in het bijzonder wet houder Van Zadelhoff, gemeentesecre taris de heer Festen en de korpschef van de politie, de heer Van Es, die later op de avond de leiding van de tombola op zich nam. Een speciale U.V.V.-groet bracht Mevr. van Ginkel aan de provinciaal voorzitster, Mej. Gerritsen uit Baarn. Nadat Mevr. Van Ginkel gewezen had op het doel van deze avond en het werk van de U.V.V., waarvoor zij de medewerking van allen inriep, was het woord aan „De Plankeniers" uit Bus- sum, die toneel lieten zien, zoals dit in Soest zelden te zien is. Tonny Gerla als Diana, Hetty van Don gen als Lilian Curzon, Nico Stigter als Dr. Miles Curzon en Ton Merkelbach als Charles Raynor, zij speelden Dead Secret, Fataal geheim, op zo'n voortref felijke wijze, dat de volle zaal van begin tot het einde in spanning gehou den werd en niet eens in de gaten had, dat de vijfde speler, een poes, hele maal niet in het stuk thuishoorde, maar zomaar het toneel op kwam wandelen in de hoop er wat melk te vinden. Lilian en Miles zullen met Diana, de logé oudejaarsavond vieren. Er komt een ongewenste en late gast, die zich zo zelfverzekerd gedraagt, dat het al gauw duidelijk wordt, dat deze Char les Raynor iets van de familie Curzon LOODGIETER ELECTRICIËN Van Weedestraat 23 Tel. 2577 weet, waardoor het hem mogelijk is driest op te treden, zonder dat men de onwelkome logé kan verwijderen. Wanneer blijkt, dat Raynor er van op de hoogte is, dat Miles Curzon de eerste man van Lilian vermoordde, vat het echtpaar het plan op de lastige knaap uit de weg te ruimen, maar bei de echtelieden spelen comedie. Lilian heeft ontdekt, dat haar man, de moor denaar van haar eerste echtgenoot, haar in de steek wil laten en het vergif, dat voor Charles Raynor bestemd was, komt terecht in de maag van Dr. Cur zon, die geen uitweg meer ziet, als hij ziet dat zijn belager nog leeft. Vier voortreffelijke rollen onder de bekwame leiding van H. Harms, die deelde in het applaus en de bloemen hulde, gebracht door een dankbaar pu bliek, dat genoten had van dit voor treffelijk spel. M ARIONNETTEN -THEATER. De afdeling Soest van de Maatschappij tot Nut van 't Algemeen heeft een verrassing y001" de kinderen, want Woensdagmiddag wordt er door het marionnettentheater van Bert Brugman een kindervoorstelling in „Eemland" gegeven. „Tafeltje dek je, ezeltje strek je" en „Knuppeltje uit de zak" belo ven de kinderen veel plezier. De eerste voorstelling begint morgen om 2 uur. Mocht er genoeg belangstelling zijn, dan zal er om 4 uur nog een voor stelling gegeven worden. Woensdagavond is er voorstelling voor de volwassenen met „De Barbier van Sevilla" in marionettenuitvoering. UIT HET DIKKE POLITIEBOEK. L. van de Koninginnelaan mist 2 kippen, die op klaarlichte dag gesto len zijn. Iemand heeft het gezien, maar de dief is niet gepakt. De kippen ook niet. Ook de hond, die op de Nieuwe- weg 6 konijnen valt de heer P. dood beet, is spoorloos. Zaterdag reed een truck met op legger van de heer K. op de hoek van de Torenstraat en de Kerkstraat een houten paal van de P.U.E.M. om ver. De paal knapte af en trok een 60 meter verder staande paal mee, zo dat er 2 palen en een wirwar van dra den op de grond lagen. Dat zal centen kosten. Een Soester inwoner ging thuis de boel kort en klein slaan en liet zich in deze bezigheid niet door de politie sto ren. Hij was echter niet opgewassen tegen de stoere wetshandhavers en kwam, ondanks hevig verzet, in de cel. Daar valt weinig te vernielen. SUCCES VAN OLYMPIA-JEUGD. Aan de jubileumtocht van Dudok de Wit te Baarn werd Zaterdag deelge nomen door een Olympia-jeugdgroep, bestaande uit 36 kinderen van 1012 jaar, onder leiding van de heer W. A. Suman. Ze behaalden de tweede prijs en de groepsmedaille. „KUNST NAAR KRACHT" De toneelvereniging „Kunst naar Kracht" te Soestdijk, o.l.v. Max Eng- berink, gaat a.s. zondagavond in het Ludgardisgebouw een erfenis verdelen. De vele moeilijkheden die soms rond om het verdelen van „de buit" op treden, zijn ook hier aanwezig. „Haar laatste wil" is een bijspel in 3 bedrijven en zal niet nalaten de lachspieren in beweging te brengen. TONEELAVOND VAN VOLKSONDERWIJS. De vereniging Volksonderwijs, afdeling Soest, heeft de leden een amusante avond geboden in restaurant „Eem land". De voorzitter, de heer C. v. d. Schoor, heette de aanwezigen welkom en in het bijzonder wethouder De Haan en de zusterafdelingen. In november wordt een driedaagse ba- zar in Eemland gehouden en de heer v. d. Schoor wekte de aanwezigen op deze niet te vergeten. „Een grote zwarte Poes" is een blijspel van Rie Knegtmans en Piet Mossink- hot'f. De „Oosterhei" toneelgroep uit Baarn heeft dit stuk, onder leiding van Mevr. A. v. d. Meer, in studie genomen en het was goed te merken, dat dit niet de eerste opvoering was, want het liep allemaal op rolletjes. Laurens Staal en z'n meisje Gonda Lij- sink hebben genoeg van de eindeloze zedepreken van zure oom Bram en dro ge tante Leida, Wanneer onverwachts logé's wat leven in de brouwerij bij de familie Staal komen brengen, dan is Laurens de eerste die wat leven ingeblazen krijgt door de leuke Tuut, de dochter van twee vlotte mensen. Hij komt er dan achter dat zoenen geen zonde is en dat oom en tante uitgedroogde stokvissen zijn en tenslotte worden deze ook wat levendiger, dank zij de bemoeienissen van het drietal levenslustige logé's, die eigenlijk bij mevr. Peutering thuishoor den, maar daar had een grote zwarte poes op de stoep gezeten en dat brengt ongeluk. J. v. Nieuwenhuizen bracht Laurens Staal en Gonda Lijsink was de rol van mej. G. Geytenbeek. De lieveling van de zaal was mevr. A. van Daal als dienstmaagd Bertha, de trouwe hulp bij alle samenzweringen. Annette Peu tering, de sympathieke oude dame was een geknipte rol voor mevr. N. Klum- penaar en een beter span zedige zuster en broeder dan mevr. J. Knoops en A. van Woudenberg zal in Baarn moei lijk te vinden zijn. D. de Boer was de resolute vader van Gonda en het vlotte echtpaar met de hartveroverende doch ter (mevr. v. Hilten, J. v. Klaarwater, mej. H. Ploeg) gaf het aardige stuk een bijzondere fleur. De heer v. d. Schoor dankte met woor den en bloemen. Het muzikale gedeelte werd verzorgd door mej. De Groot en de heren Van Beek, Brons en Wolf en na afloop van toneelstuk en tombola kwamen „The West Boys" aan de beurt. SOESTER SCHAAKCLUB. Het was vrijdag weer zeer druk in. het Oranje Hotel met de onderlinge com petities. De volgende partijen werden gespeeld: H. Schreuder-J. Gorter afgebroken. G. Th. van Munster-C. Samsom 0-1. W. Benschop-J. Thomasze 1-0. A. E. van Goos den Oosterlingh-A. Hilhorst 1-0. J. de Vries-J. Immerzeel 1-0. C. Blok- poel-J. P. Hoek afgebroken. J. J. W. Blom-C. van Zijtveld afgebrkoen. G. Beuken-G. Geijtenbeek 1-0. C. P. Ame- lunxen-H. Wolswijk 0-1. H. Wolswijk- H. Overgoor 0-1. Vrijdag a.s. speelt de bekende schaak meester mr. Ed, Spanjaard aan twin tig borden simultaan en de heer H. Schreuder aan de volgende tien borden. Dit is bedoeld voor belangstellende Soester schakers, zonder enige verplich ting. (Zie de advertentie). BIGGEN EN EIERMARKT TE AMERSFOORT. Op de weekmarkt van Vrijdag j.1. werden aangevoerd 187 stuks biggen in prijzen van 38.tot 48. Op de eiermarkt werden aangevoerd 187.000 stuks. Hoendereieren van 18,50 tot 19.Henneneieren van 13.50 tot 17.50. Middenprijs 18.75. Prijs per k.g. ƒ3.—. De handel op beide markten had een vlot verloop. DE VLUCHTELING WACHT OP UW SLEUTEL. Maandag 24 october a.s. begint de ac tie ten bate van de vluchtelingehulp. De vrijwillige brandweer, onder lei ding van commandant Groart, zal dan starten met het ophalen van de sleu tels die U toch niet meer gebruikt. Maakt U het de brandweer gemak kelijk door de sleutels die U wilt in leveren bij de hand te houden. Voor de huis-aan-huis inzameling heb ben zich nog steeds niet voldoende medewerkers gemeld om de actie te doen slagen. Geeft U zich nog heden even op aan de bekende contactadressen of Sociale Zaken, Gemeentehuis Soest, telef. 2643. TEMPO-RECORDRIT. Zondag is de vijfde rit van de record competitie gehouden over 60 K.M. Er stond veel wind, maar de opkomst liet niet te wensen over en er reden een paar rijders mee, die geen lid zijn, maar een aanwinst voor „Tempo" kun nen betekenen wanneer ze lid worden, daar ze blijk gaven goed uit de wielen te kunnen. Dat de militaire dienst vooral in de eerste tijd geen goed doet bleek aan Otto de Weerd, die na een behoorlijk begin opgaf na de 7e ronde. Jaap v. d. Burgt kreeg na de vijfde ronde een lekke band, dus van hem was niet te constateren of zijn conditie achteruit Jeen sm r, lëwifze ei ze wenoen nuv/e nwtr h'jm eeoee ze vtruKHTe i&Hwftme.Heen zezumnve WCHTIfiG mh oe blauwe een~ C&y Tuon eeqe~ een en eumen "oe nier ven wee z'mj uooervwei pe femvm-Tirjeen plots mnouor.. kout iMoepc - eem/fr eaoe je l/ilkh- r-t TWGel ennuwnr BEHoeo- zamtr, BaonnHH. VEaUEHCATEN en T>E SCHAT Kul nenmereec "se wet ."'een zm; UWPT VE*VOL£>J> gegaan is. Hij lag op de tweede plaats toen hij opgaf. Wim Hommes gaf na de 7e ronde op. Gerrit Ruttenberg, aan wie nauwelijks te merken was dat het stormachtig weer was, reed de 60 K.M. in 1 uur, 41 min., 53 sec. Hij werd eerste. Twee de werd Gerard van Wijk in 1.51.04, derde Koos van Selm 1.54.01. Juinores 1. Nic. Westhof, 20 K.M., in 36 min. 15 sec. 2. Kees. van Rees, 39 min. 30 sec. 3. P. Wijnands, 39 min. 44 sec. 4. Walter van Barneveld, 40 min. 13 sec. A.R.J.O.S. Het winterseizoen is in aantocht en dit is voor de A.R. Jongeren Studie club „A.R.J.O.S." ook het sein weder in actie te komen. Zij gaat haar maandelijkse vergaderin gen weer houden en de eerste vergade ring heeft plaats zaterdag 22 october. Voor bijzonderheden zie men de ad vertentie in dit nummer. VOOR DE SOESTER CHRONISCHE PATIËNTEN. De toneelavond in „Eemland", georga niseerd door de U.V.V. ten bate van de Soester chronische patiënten, heeft een batig saldo van 733,10 opgele verd. Geachte redactie, Als abonné tref ik in Uw blad vaak aan „Uit het dikke Politieboek" en daarin gegevens over het gedrag van „onze lieverdjes", m.a.w. overtredin gen van de jeugd. Dat het ook anders kan is mij Zater dagmiddag gebleken in de grote zaal van „De Gouden Ploeg" (geheel belan geloos afgestaan door de heer Stalen hoef). Deze zaal was geheel gevuld met kin deren van 4 tot 14 jaar en enkele vol wassenen. Op een geïmproviseerd to neel werden schetsjes, voordrachtjes en dansjes ten tonele gebracht en er werd piano gespeeld door jongeren van ongeveer dezelfde leeftijd als de kleine toehoorders. Ook de costumes en de grime waren door henzelf tot in de puntes verzorgd. Zelfs het ver zoekschrift aan de heer Stalenhoef was door hen opgesteld. Door groot en klein werd hier enige uren gelachen. Echt, net als bij de groten, boden zij bloemen aan. Deze zelfde jeugd had in 't voorjaar bij de opening van de speeltuin een soort kermis georganiseerd. Daar wa ren oliebollen en patates frites door een welwillende moeder gebakken, men kon grabbelen, ballen gooien, zich de toekomst laten voorspellen enz. Het batig saldo werd officieel aan het bestuur van de Buurtvereniging „Ker- kebuurt" afgedragen ten behoeve van de speeltuin. Waarmee il^, wil zeggen „Ere wien ere toekomt". Hoogachtend, C. GOUDRIAAN. Kerkdwarsstraat 18, Soest. HINDERWET. Burgemeester en Wethouders van Soest brengen, overeenkomstig het bepaalde in artikel 9, lid 1, sub b, der Hin derwet, ter algemene kennis, dat ter gemeentesecretarie van Soest ter inzage is gelegd een verzoek met bijlagen van J. v. d. Bor, Van Weedestraat 43a, Soest, d.d. 21 September 1955, om ver gunning tot het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een tricotage- en confectiefabriek, waarin geplaast zullen worden 4 motoren elk met een vermogen van 1/3 P.K. als mede 4 motoren elk met een vermo gen van Vz P.K., in de percelen Van Weedestraat 43a, kadastraal bekend gemeente Soest, sectie H, nr's. 6189 en 7356 (ged.). Gedurende tien dagen na de dagteke ning van deze bekendmaking bestaat voor een ieder de gelegenheid schrif telijk bezwaren tegen het verlenen der vergunning in te brengen bij het ge meentebestuur. Bovendien zal op Dinsdag 1 November a.s, des voormiddags 11 uur, in het gemeentehuis een openbare zitting wor den gehouden, alwaar mondeling be zwaren tegen de inwilliging van dit verzoek kunnen worden ingebracht. Een ieder kan ter gemeentesecretarie kennis nemen van de terzake ingeko men stukken. Soest, 17 October 1955. DRANKWET. Bugemeester en Wethouders van Soest brengen ter algemene kennis, dat op heden de navolgende door Gedeputeer de Staten van Utrecht goedgekeurde verordeningen van de raad dezer ge meente d.d. 12 Augustus 1955 in wer king zijn getreden: le. Verordening, als bedoeld in de arti kelen 9, lid 2 en 43, lid 1 der Drank wet, betreffende nadere localiteits- eisen. 2e. Verordening, als bedoeld in de ar- kelen 10, le lid sub 3a en 45, lid 1 der Drankwet, aanwijzende de wegen, waarin een tapvergunning, een volledige vergunning of verlof A niet dan onder bij die verorde ning vastgestelde voorwaarde mo gen worden verleend. P.V.O. BESTUUR. P.V.O. verzoekt mee te delen, secretariaat thans gevestigd is Heuvelweg 23. Secretaris is J. Oversteegen. Penningmeestc heer W. J. Lagemaat, Krommi JAARVERGADERING „ZILVER TETRA". In de kleine zaal van „De Ploeg" waren gisteravond 22 le de aquariumvereniging „Zilver aanwezig, toen de voorzitter, J. Schalkx, een woord van sprak. De heer. W. A. Suman las de en de heer P. C. Dijkman jaarverslag, waaruit bleek, dat enigingsgeest uitstekend is en groei in de vereniging zit. De pennigmeester, de heer W. Riet, gaf het financieel overzich uit een batig saldo bleek. Het van de heren Haremaker en T leden van de kascommissie woorden van lof voor de pennii ter. De bibliothecaris, de heer "V ten, gaf eveneens een kort versl het afgelopen jaar. De heren Van Koten, Dijkman ei traden af als bestuurslid en al. laatste stelde zich niet herk Het bestuur stelde de heren Tari pens, Doornekamp en Overgaag i didaten voor. De heer Taris ver gaarne in het bestuur zitting te nemen, maar alleen, wanneer dez» niet vrij kwam ten koste van den die zich herkiesbaar gestel den. De heren Van Koten (20 ste Dijkman (20) en Van Burken (1* den inderdaad herkozen en de h Taris (19 stemmen) werd het bestuurslid. De kascommissie v( komende verenigingsjaar zal uit de heren Koppen en Doorn De collecte voor de aanschaf v nieuw boek bracht ruim voldoer De vereniging had de heer Verr Bussum om een huiskeuring v in October, maar deze zal pas dt Maandag in November kunnen vinden, daar de formulieren noj net binnen zijn. Dit ligt niet i vereniging, maar aan de heer dit ze te laat bracht. Er zal v keuring nog een korte bijeenkom.' den gehouden voor de leden die lijkheden met het invullen v£ formulier of het maken van de mochten hebben. De keuring z< slechts 7 minuten per bak dur Volgend jaar viert „Zilver Tetr eerste lustrum en het ligt in de ling in Juli een tentoonstelling t Met grote vreugde en dankbaarheid geven wij kennis van de geboorte van ons zoontje ROELOF ADRIAAN J. J. DE MINK T. L. DE MINK Weelinck Soest, 1 october 1955. Braamweg 31. ARBEIDSWONING zon der inwoning aangebo den, in ruil tegen kleine boerderij of woning met veel grond. Br. nr. 704 bur. Soester Courant. Te koop mooi stuk BOUWLAND, groot 2200 meter. Bevragen G. J. Schmidt, Eemnesserweg 14B, tel. 3664, Baarn. Te koop stalen* VOLIèRE met nachthok en 10 ka naries. Laanstraat 61. Wie helpt 'n bouwkun dige en zijn a.s. vrouw aan gestoff. KAMERS en keuken, event. ge bruik daarvan in Soest dijk of Soest Br. onder nr. 706 bur. S. C. Gezoet paar mogeli; met b; leerd te Soe ving. Soestei B.z.a. ter als houdinj Briever Soester Gevraa; R.K. "V één daj vrouw gracht Gevraag WERKS 22. Te kc dubbel-c SPREK1 Julianal na 6 u- Beste B Voorthu Soestdui Net MEISJE gevraagd voor de ochtenden en 1 middag per week. Mevr. Boonen, Lindenlaan 9. LEERLING of aanko mend KAPSTER ge vraagd. Salon „Kitty", Bekensteinselaan nr. 4, Amersfoort, tel. 5588, of aan te melden Van Len- neplaan 29b, Soest-Zuid, tel. 3588. WERKS' voor iet Noorder' Te koo] PETROL Adres Utrechts* Te koog VOEDEF gedeelter vragen A. Haks 9, Lage A F W A S B A K van onbreekbaar plastic. Zware kwaliteit in 5 versch. kteuren. Bestand tegen beet *Laj~ü' ,Voorkomt breken en stukstoten van por- o oe aelcin en glaswerk KINDERJURKJ maten 45 t/m 75. in fris ruitdessins met tricot ma chet aan de mouw. t\ 9 Maat 45 Met 50 ct. stijging p. ma

Soester Courant | 1955 | | pagina 6