t VRIJDAl Burgerlijke stand. W. N. NIEUWENHUIS Het vertrouwde adres voor Permanent Wave. Dameskapsalon I. KOPPEL. ELIZABETH ARDEN. Wetenschappelijk Haarinstituut H. J. EGTBERTS ONTVOERD. pakhuisknecht, LABOR'S Graan- en Meelbedrijf SOESTERBERG CENTRAAL INKOOP BEDRIJF van lompen; papier; ijzer en alle soorten metalen. Eigen ophaaldienst. De zaak van service en vertrouwen. BUSCH ZONEN j? Soestdijk Telefoon 3397 TONEEL VAN „CONTACT". De K.A.B. toneelgroep „Contact" heeft Zondagavond het toneelspel „'n Duvel, die op 't lest nog in de hemel kwam" opgevoerd en de zaal van St. Jozef was vol toen het doek open ging voor het eerste bedrijf en men een decor te zien kreeg dat zeldzaam in Soest is. De heer J. H. van Veen, die zorgde voor de voorgevel van hotel „In de klimmende Leeuw" en de omgeving, gaf hiermee het stuk een bijzonder cachet. Nardus van Nuland (Ben Olthof) wordt in het dorp de duvel genoemd, omdat hij verdacht wordt van moord op een boswachter. De rechtbank sprak hem vrij, maar Geert, de koster (Aard van Doorn) en de veldwachter (Piet van Schalkwijk) blijven tegen Nardus sto ken, Kastelein Tulders (Gerard van Klaren) en de Pastoor (Reyer van 't Klooster) geloven echter niet in de schuld van Nardus, evenmin als José (Ad Olthof), die van Nardus houdt en Gesina (Ali van Klaren). Annie van Klaren speelde de rol van de huishoud ster van de pastoor. Tot genoegen van het publiek was met verdienstelijk spel de zaak, na vier bedrijven, tot een bevredigend einde gebracht en niets stond het geluk van José en Nardus meer in de weg. De regie was in handen van J. K. Bosch en L. Grootkop verzorgde het kapwerk. KINDEREN UIT GEBROKEN GEZINNEN. Morgenavond (woensdag) spreekt mej. dr. Rita Vuyk voor de Volksuniversi teit over het onderwerp „Kinderen uit gebroken gezinnen", waarbij eerst uit eengezet zal worden wat onder gebro ken gezinnen verstaan moet worden. Vervolgens zullen de problemen worden belicht, die ontstaan door overlijden en echtscheiding en de moeilijkheden, die die kinderen hierdoor ondervinden. TEMPO. De eindstand van de recordcompetitie 1955 is 1. Gerrit Ruttenberg. Tijd over 3 ritten 4 uur, 58 min., 1 sec. 2. Bep Kriek. 5.20.14. 3. Otto de Weerd. 5.25.15. Wim Marchal, Aart Drost, Joop van Dorresteyn, Klaas van 't Klooster, Wil van Barneveld, Lauri de Regt, Gerard van Wijk, Gerrit Bunschoten, Jan Rut tenberg en Wim Hommes bezetten de vierde tot en met de dertiende plaats maar zij reden niet alle ritten. De recordcompetitie van de juniores werd gewonnen door Wim Hommes (1.31.24). 2. Nic. Westhof (1.51.11). 3. GEBOREN Antonia Theresia Maria, dochter van Th. S. J. M. van Steen, bakker, en M. C. A. Hilhorst, Hartweg 14B. Sophia Joanne Adriana, dochter van A. Th. van Hees, electriciën, en J. A. Kok, Kolonieweg IA. Robert Nicolaas, zoon van J. J. H. Vernet, bloemist, en M. Blom, Nieuweweg 84. Floris, zoon van J. W. van Westrenen, militair, en D. de Jong, Plesmanstraat 52. Willem Hen drik, zoon van H. Smit, verwarmings- mónteur, en H. W. Nieuwenhuis, Mo lenstraat 95. Franciscus Willibrordus, zoon van A. F. Hurts, vertegenwoordi ger, en A. C. Krop, Frans Halslaan 50, Baarn. Anna Johanna Maria, dochter van J. C. Hartman, landbouwer, en A. P. M. Keijer, Kerkpad N.Z. 25. Johan Hendrik, zoon van D. G. Reesink, aan nemer, en G. A. J. de Boer, Talma- laan 12. Gerrit Jan Wilhelmus, zoon van W. Laseur, slager, en G. Muis, Troelstrastraat 7. Elisabeth Ingrid Da- niële, dochter van Jhr. B. J. de Geer, militair, en A. M. Huber, Hartman laan 3. ONDERTROUWD Hendrik van Veen, instrumentmaker, Mauvestraat 11, Baarn en Hendrika Geertruida Visser, Steenhoffstraat 18; datum huwelijk 23 november 1955. Rijk Jacobus Hen drik van 't Land, radio-technicus, Mo leneind 214, Dwingeloo en Alberta Ja- coba van Lume, Rembrandtiaan 15; datum huwelijk 23 november 1955. Laurenties Jacobus Vergnes, winkel chef, Hoofdweg 136 hs, Amsterdam en Johanna Alijda Theodora Bosboom, Burg. Grothestraat 55; datum huwelijk nog onbepaald. GEHUWD Petrus Tiejes Frima, re clametekenaar, van Borsselenweg 2, Renkum en Frederike Georgine Was- terval, dr s'Jacobstraat 22; adres na huwelijk Van Borsselenweg 2, Renkum. Frederik Bernardus Franciscus Wolfs, reclametekenaar, Corn. Troostplein 8hs, Amsterdam en Antonia Clara Reintjes, Julianalaan 6; adres na huwelijk Corn. Troostplein 8 hs, Amsterdam. Gert Phi lip, kantoorbediende, Torenlaan 19, Baarn en Jacqueline Petronella Ver- heijen, Talmalaan 14A; adres na hu welijk Torenlaan 19, Baarn. Willem Cornelis Smits, kruidkundige, Harder wijkerstraat 77, Putten en Maria Catha- rina Mellegers, Braamweg 7; adres na huwelijk ieder op eigen adres. OVERLEDEN Nicolaas Jan Muit, 35 jaar, Verlengde Talmalaan 33. Gerritje van den Pol, 73 jaar, gehuwd met J. G. van der Flier, Plasweg 65. Walter v. Barneveld (1.59.04). Rien Ver hagen en Kees van Rees werden 3 en 4. Zij reden niet alle ritten. De eindstand van de najaarscompetitie 1955, seniores, is 1. Gerrit Ruttenberg, 12 pnt. 2. Gerard van Wijk, 3 pnt. 3. Wim Hommes, 2 pnt. 4. Piet v. d. Broek, 1 pnt. De eindstand van de juniores, najaars competitie 1955 1. Nic Westhof, 11 pnt. 2. Walter van Barneveld, 6 pnt. 3. Kees van Rees, 5 pnt. N.V.E.V. Vrijdag a.s. houdt mej. N. de Noo in hotel „De Kleine Witte", voor de Ned. Vrouwen Eectr. Ver., een lezing over haar verblijf in het Paleis van de Gou verneur van Curagao. ALGEMENE LEDENVERGADERING V.V.V. In hotel „De Gouden Ploeg" werd een algemene ledenvergadering van de V.V.V. Soest-Vooruit gehouden en de voorzitter, de heer J. v. d. Arend, deel de mee, dat de 13 aanwezige leden nog geen 3 °/o uitmaakten van het le- tal, dat 520 bedraagt. De voorzitter sprak over het succesvolle jaar, dat de V.V.V. achter zich heeft. In grote lijnen mogen de zomerfeesten geslaagd genoemd worden. In het bij zonder de opening was een groot suc ces. De belangstelling van het publiek was echter niet voor alle avonden even groot geweest en de grote culturele avond viel in duigen, omdat zelfs de supporters van de verenigingen, die de uitvoering gaven, niet aanwezig waren. Het bestuur had hard moeten werken in die dagen, maar over het algemeen was dit werken beloond met de be langstelling van het Soester publiek voor de feesten. Een enquête had uit gewezen, dat onder de toeschouwers slechts heel weinig pensiongasten ge weest waren en de feesten waren juist opgezet om het vreemdelingenbezoek te stimuleren. In de toekomst zouden de feesten over enkele maanden uitge spreid worden en plannen waren al in een vergevorderd stadium. Winst was de groei van de vereniging. Het ledental kwam van 467 op 520 en V.V.V. heeft met deze feesten haar prestige herwonnen. De secretaris, de heer H. G. Scholt- meyer, las de notulen en bij de be handeling van de begroting kwam ter sprake of het niet gewenst was de heer Goudriaan, de gedelegeerde, die heel veel werk verzet en dagelijk in het verkeershuis te vinden is, te belonen. De voorzitter deelde mee, dat een be stuurslid geen salaris kan hebben en ook niet als employé betaald kan wor den, zodat de vereniging de heer Gou driaan een bromfiets gegeven had. De heer v. d. Arend bracht de gedelegeerde dank voor het vele werk, dat hij be langeloos verrichtte. Er zal met de gemeente gesproken worden over het plaatsen van banken op bepaalde punten langs de hoofdweg. Vroeger stonden die er en het verdwij nen wordt door velen als een gemis gevoeld. De korte vergadering werd besloten met het vertonen van de mooie kleurenfilm, dié door Foto Astra van 't bloemencorso gemaakt is en de leden namen geen genoegen met éénmaal draaien, dus voor de tweede maal kon men de beelden zien van het geslaagde bloemencorso op die zonnige Zaterdag in Juli. BIJENVERENIGING. De afdeling Soest, van de vereniging tot bevordering van de Bijenteelt in Nederland hield in restaurant „Zonne- heuvel" een ledenvergadering en slechts 8 leden waren gekomen. De voorzitter, de heer Grijzen, betreurde" dit in zijn openingswoord. De secretaris, de heer Thomasze, las de notulen, waarna de brief van de oud- penningmeester, de heer F. Vlaming, voorgelezen werd. De heer Vlaming is als beroepsimker naar Amerika gegaan en uit het schrijven bleek, dat er in Amerika imkers zijn met 1500 kasten, terwijl het geen zeldzaamheid is als er 400 pond honing uit één kast komt. Er werd besloten de brief aan het im- PR1HA LOODGIETER ELECTRICIËN Van Weedestraat 23 Tel. 2577 kerblad te zenden, daar men waarschijn lijk wel iets voor publicatie zou voelen. Nadat besloten was de contributie van 6.tot 7.50 per jaar te verhogen wisselden de leden hun ervaringen bij de bijenteelt uit. SOESTER SCHAAKCLUB. De onderlinge competitie van de Soes ter Schaakclub leverde de volgende re sultaten op L. de Régt-J. Thomasze af- gebr. C. Samson-J. Gorter afgebr. A. v. Dijk-G. Th. v. Munster 1-0. A. E. van Goor den Oosterlingh-P. J. Hoek 01. C. Blokpoel-J. J. Immerzeel 10. J. J. Immerzeel-G. W. Geytenbeek Va—72. W. Benschop-J. K. van Zijtveld afgebr. J. de Vries-A. G. Hilhorst 10. B. Beu- ken-J. de Vries afgebr. J. J. W. Blom- C. 'Blokpoel afgebr. B. Beuken-C. van Zijtveld VaV2. H. Overgoor-K. F. Mud V2—V2. Morgen speelt het eerste tiental in Bus- sum en a.s. vrijdag krijgt het tweede tiental bezoek van de Stichts-Gooise Schaakbond. Beide teams hebben dit seizoen de nodige aspiraties, dus er zal zwaar gedacht worden. Braamweg 84 Telefoon 2045 OVER TWAALF DAGEN TEGEN MIDDERNACHT. Dit goede stuk wordt zaterdagavond door de toneelverenigitig „Kerkebuurt" opgevoerd in de zaal van „De Gouden Ploeg". Zoals altijd staan de vertolkers voor een goede opvoering in. N.V.E.V. De Ned. Vrouwen Electr. Ver. hield een middagexcursie naar de N.V, Ba- latumfabrieken te Huizen. De leden werden verwelkomd namens de directie door de heer Wolf, die op zeer vlotte en duidelijke wijze een uit eenzetting gaf van de vervaardiging van haar artikelen. Ter verduidelijking waren er tekenin gen van de wel zeer vernuftige electri- sche machines, waarin de grondstoffen hun verschillende stadia tot eindproduct doormaken. Per dag worden hier een kleine 45000 kilo lompen verwerkt in reusachtige machines. Een ander machine is in staat gehele boomstammen tot fijne houtsplinters te vermalen. De leden zagen verder het bedrukken van behang door grote walsen, waarop de patronen met de hand waren aange bracht, grote verfkuipen, lakstokerijen en niet te vergeten de enorme kracht centrale, waardoor de machines gedre ven worden. Zeer interessant was ook de afdeling van de heer v. Galen, de ontwerper van de kleurige patronen. Na afloop van de rondleiding werd thee geserveerd en ontvingen de dames een kunstlederen portefeuille als aan denken. TAFELTENNISVERENIGING „SHOT". De eerste competitie-wedstrijd werd door Shot I gespeeld tegen B.T.T.C. 2 Bussum. Wat opviel was, dat Shot I ook dit jaar weer uitkomt met de gebr. A. en B. v. Haarlem en Th. Daselaar. De Soestenaren begonnen de competitie met een verdiende 82 overwinning. Alle 3 spelers bleven beneden hun kun nen. A. v. Haarlem, die van het afde lingsbestuur bericht ontving, dat hij gekozen werd voor de wedstrijd ,,'t Gooi"-„Kennemerland", wist zich nog 't beste aan te passen en bleef ongeslagen. Th. Daselaar en B. v. Haarlem wonnen ieder 2 maal. Ook in het doublé toon den de gebr. A. en B. v. Haarlem zich de meerdere. Al met al was de start van Shot 1 dus niet onbevredigend, voor de wedstrijd ,,'t Gooi"-„Kennemer- land" werden eveneens gekozen de Shot spelers B. Dahlberg en Th. Hendrik- sen. De uitslagen van de afgelopen week waren Shot 1—B.T.T.C. 2 8—2. Hogerheide 2Shot 2 55. Shot 3—U.B.T.V. 8 4—6. Victoria 4Shot 4 37. Shot 5—U.B.T.V. 11 8—2. Victoria 5Shot 6 28. Quick 9—Shot 7 0—10. Shot aShot b 46. Shot cShot d 91. Shot eShot f 82. Dinsdag (vanavond) speelt Shot 3 te Hilversum. Woensdag speelt Shot 1 eveneens te Hilversum. Donderdag speelt Shot 7 'n thuiswedstrijd. Vrijdag spelen Shot 5 en Shot 9 resp. in Loos- drecht en Hilversum, Shot 8 in Soest. Zaterdag ontvangen Shot 2, Shot 4 en Shot 6 hun tegenstanders in het Lud- gardisgebouw. JAARVERGADERING S.T.C.-K.V.S. In restaurant „Zonneheuvel" hield de combinatie Soester Turnclub-Korfbal Vereniging Soest een goed bezochte jaarvergadering, die geleid werd door de voorzitter, de heer P. Steur. Het jaarverslag van de secretaris, de heer L. Houkes, wees uit, dat het leden tal nog steeds groeiende is en dat er nu reeds ruim 300 beoèfenaars van de turn- en korfbalsport bij de vereniging aangesloten zijn. Het financieel overzicht van de pen ningmeester, de heer P. Floor, gaf een batig saldo van 250.aan. De be groting had men niet sluitend kunnen krijgen, daar men er 408 gulden aan te kort kwam. De korfbalafdeling zal binnenkort met een derde twaalftal uitkomen en het eerste twaalftal heeft erstige kam pioensaspiraties. Het turnen wordt sinds korte tijd be oefend door dames en heren van mid delbare leeftijd, die zich verenigd heb ben in seniores-afdelingen. De vereniging heeft grote plannen voor 1956. Op 11 Februari zal er een grote feestavond in Eemland gehouden wor den en in Januari vindt er een drie- kamp plaats tussen dé dames van S.T.C.-K.V.S. en turnsters uit Biltho- ven en Den Dolder. De verenigingen „Olympia" en „Crescendo" zullen ver zocht worden eveneens in een driekamp tegen S.T.C.-K.V.S. uit te komen. De combinatie is op 1 September of ficiéél tot stand gekomen en dat het een goede greep geweest is blijkt uit het toenemen van het ledental, waar door S.T.C.-K.V.S. tot de grootste ver enigingen behoort. ZAKENNIEU WS. De regelmaat' van 30 jaren is op de Steenhoffstraat, in de bakkerij van A. v. d. Bremer, onderbroken door het verkopen van de zaak aan bakker Van Santen uit Vinkeveen, die Zaterdag j.1. kennis maakte met z'n Soester klan ten. Die kennismaking is beslist niet tegengevallen, want men kwam handen Voor de reiniging der huid II CLEANING CREAM I SKIN TONIC CLEANING MILK Voor de voeding der huid VEL VA CREAM ORANGE SKIN FOOD j VITAMINE CREAM Laanstraat 20 Baarn Telef. 3173 David verheugde zich er op zijn voor name familie te leren kennen. Hij liep vrolijk voort en toen hij in de mid dag van de tweede dag de stad Edin- burg voor zich zag, begon zijn hart snel te kloppen van vreugde. Onderweg vroeg hij nu naar het huis der Shaws. Allen die hij de weg vroeg, toonden zich verbaasd bij het horen van deze naam. Aanvankelijk dacht David dat zijn onaanzienlijk uiterlijk slecht paste bij de voornaamheid van zijn reisdoel. Tenslotte informeerde hij eens bij een oude vrouw, die moeizaam een berg kwam afstrompelen. Zij draaide zich om en wees op een groot huis dat een zaam temidden van de weilanden in het dal stond en er uit zag als een soort ruïne. De oude vrouw spuwde op de grond en stootte een vreselijke vloek uit tegen het huis en tegen Ebe- nezer Balfour, waarna zij zich boos afwendde en verdween. David bleef staan, zijn haren te berge gerezen en hem bekroop de lust terug te keren naar de heer Campbell. te kort om te bedienen en tegen slui tingstijd was de winkel nagenoeg leeg gekocht. Met bloemen hadden velen hun belang stelling getoond bij deze heropening. DE WERELD VAN MORGEN. Op een kaderbijeenkomst, welke gisteren door de K.A.B., afdeling Soest, in het Josephgebouw gehouden v^erd, sprak de voorzitter van de Utrechtse bond, de heer Zwanikken, over „De Wereld van Morgen". De voorzitter van de af deling, de heer R. Hilhorst, leidde de spreker kort in. De heer Zwanikken zei niet van plan te zijn in een soort Jules Vernesgeest een beschouwing te geven over de we reld van het jaar 2000 of later, want daar wist hij niets van af. Wel was het gewenst zich eens samen te oriënteren op de toekomst, zoals die waarschijn lijk gaat worden en de problemen, die daaruit zullen voortvloeien. De arbei ders durven thans de verantwoordelijk heid op sociaal gebied aan, maar voor medezeggenschap op commercieel en technisch gebied is de tijd nog niet ge heel rijp. De verantwoordelijkheid, die te maken heeft met de fantastische ont wikkeling in deze tijd kan echter niet afgewezen worden, daar deze zich aan ons opdringt. De technische revolutie is reeds jaren lang bezig, maar thans is het tempo duizelingwekkend door de toepassing van de kernenergie, electronica en de cybernetica. Na uitvinding van de stoommachine bleek de technische vooruitgang voor velen een ramp. Met name in Twente, kwamen de kleine boeren, die tevens thuiswerk in de textiel verrichtten, ge heel in de macht van de werkgever, die ze naar zijn fabriek haalde. Orga niseren was verboden en het was ty perend, dat een werknemer dit zich organiseerde 3 maanden gevangenis straf kreeg en een werkgever 25 gul den boete. Toen kwam de technische vooruitgang slechts ten goede aan enkele kapitaal bezitters. Voorkomen moet worden, dat dit gebeurd wanneer door toepassing van cybernetica de productie gehand haafd kan blijven, terwijl veel minder arbeiders nodig zijn. Vroeger werkte een man 55 jaar en 70 uren per week, thans werkt hij in doorsnee 50 jaar en slechts 48 uren per week. In Amerika wordt in de meeste be drijven slechts 35 uur per week ge werkt, terwijl de Amerikaanse vakar beider 180.verdient tegen 80. in ons land. Door uitgebreid researchwerk, ook in ons land, zal de toepassing van de techniek een' steeds grotere vlucht ne men, waardoor de natuur steeds meer dienstbaar aan de mens gemaakt zal worden. Dit is volgens het eerste Bij belboek geoorloofd, maar dan moet er sprake zijn van dienstbaarheid aan al len en niet aan een bepaalde klasse. Dit is te regelen, want ieder draagt de gebruiksaanwijzing in zich. Deze zijn vervat in de tien geboden, waarvan ieder mens, krachtens zijn mens zijn, kennis draagt, ook al is het niet in de vorm die wij kennen. Geen uitgesproken privé-eigendom, geen uitgesproken sociaal eigendom moeten de resultaten van de huidige technische ontwikkeling worden, maar gemeenschappelijk eigendom, opdat de technische revolutie in goede banen ge leid wordt en een zegen voor alle men sen zal kunnen zijn. BRANDWEER TEL. 3 3 3 3 BIGGEN- EN EIERMARKT TE AMERSFOORT. Op de weekmarkt van vrijdag j.1. wer den aangevoerd 239 biggen in prijzen van 35.tot 48.en 2 drachtige zeugen van 230.tot 325. Op de eiermarkt werden aangevoerd 180.000 stuks. Hoendereieren van 19.75 tot 20.50. Henneneieren van 15.50 tot 18.25. Middenprijs 20.Prijs per kg. ƒ3.18. Dè handel in biggen was goed en de eierverkoop had een vlot verloop. BOEKENTENTOONSTELLING. De Nederlandse Boekenclub heeft vrij dag in Eemland een tentoonstelling ge houden, die voor iedereen gratis toe gankelijk was. Geëxposeerd waren de uitgaven van de N.B.C., de universiteit voor zelfstu die, de Succes-Efficiency Bibliotheek, de Baedeker voor de Huisvrouw en de Geschiedenis van de Schilderkunst. De Nederlandse Boekenclub bleek zich op velerlei terrein te bewegen en naast romans populair-wetenschappelijke en klassieke werken uit te geven. Gevraagd voor spoedige indienst treding flinke en betrouwbare liefst in het bezit van rijbewijs. Aanmelden bij Van Lenneplaan 73 - Tel. 2430 TONEELAVOND. De toneelvereniging 108 TD Basis De pót Bataljon Soesterberg gaf zaterdag avond voor een geheel bezette zaal in de Dumoulinkazerne een uitstekende opvoering van ,,'t Zal je gebeuren", blijspel in drie bedrijven. Aanwezig waren o.m. de bataljonscom mandant, overste Rassier en Majoor v. Dijk. Het zeer vermakelijke stuk kwam vol komen tot zijn recht door het goede spel. De lachsalvo's klonken dan ook onophoudelijk door de zaal. Na afloop werden de dames vereerd met bloemen, de heren ontvingen een klein geschenk. De pauzen werden gevuld met gezellige bandmuziek. LIMVIOSOESTERBERG 2—4. Op een zeer glad terrein bonden beide ploegen de strijd aan om twee kost bare punten. Direct na de aanval on dernam S'berg talrijke goed opgezette aanvallen, doch enkele goede scorings kansen gingen evenwel verloren. Na 20 min. volgde een onverwachte doorbraak van S'berg, maar door een misverstand van haar achterhoede wist de linksbin nen van Limvio te scoren. Door een strafschop, die onberispelijk werd be nut, werd het daarna 11. Een kwartier voor de rust nam de r- binnen van Soesterberg met een fraai schot de leiding en met de stand 12 ging de rust in. In de tweede helft begon S'berg nog aanmerkelijk sterker dan voor de rust, maar talrijke kansen gingen door bui tenspel verloren. Na 20 min. bracht de rechtsbinnen op fraaie wijze de stand op 13 en 10 min. voor het einde maakte de centervoor er 14 van. Twee min. voor het einde maakte Lim vio nog een doelpunt en met de stand 24 kwam het einde. Voor Soesterberg, dat zich handhaafde in de kopgroep, een verdiende zege. KERKNIEUWS. Op ds W. K. Kansil te Soesterberg is -eeirifëroep uitgebracht naar de Ned. Herv. Kerk te Tuil en 't Twaal. JAARVERGADERING BUURTVERENIGING. Vrijdagavond hield de buurtvereniging „Oranje" in café ,,'t Centrum" haar 10e jaarvergadering. De belangstelling was zeer groot. Zoals uit het openingswoord van de voorzit ter, de heer T. de Bruin en uit de jaarverslagen bleek, verheugt deze vere niging zich nog steeds in een was sende voorspoed. Was van de zomer het ledental reeds de 700 gepasseerd, thans is dit al gestegen tot 811 en het ziet er naar uit, dat men weldra de 1000 in 't zicht zal krijgen. Maar daarmede worden ook de werk zaamheden van het bestuur steeds om vangrijker. Vooral is het een probleem hoe de jeugd meer op te vangen. Zo is b.v. de speeltuin veel te klein ge worden. Deze zal belangrijk moeten worden vergroot en van de nodige lo kaliteit voorzien. Het blijft altijd een der voornaamste doelstellingen van de vereniging om het jeugdwerk te be hartigen. Het jaarverslag memoreerde ook de luis terrijke viering van het tienjarig be staan der vereniging. Bij de bestuurs verkiezing werden de heer T. d. Bruin als voorzitter en mevr. Sweers bij ac clamatie herkozen. In de plaats van de heer Burgerhout, die zich niet meer herkiesbaar stelde, werd gekozen de heer Th. Reisma. De penningmeester ontving decharge voor zijn richtig beheer, dat over ette lijke duizenden liep. Besloten werd, dat het bestuur voortaan de redactie van het buurtorgaan zal waarnemen, waarbij echter gerekend wordt op de volle medewerking van de leden. Vastgesteld werd een welvoorzien pro- grammavoor 1955-1956. In onze Oma, HE F. vi oud-k Leg op d< jaar. H. J. He Soest< Konin Lievi Ge De ti zal woens ber a. op de mene Baarn rouwd op de Op zat( ber a.s. ouders, E. A. VA A. VAN VEI de dag dat zij het hu Te 8 uu van dai den op; parochie Familie Dat zij n mogen b van hun ren N Soest, n Ossendai Receptie „De Li< laan 9, Langs de wij onze voor hel het over lieveling heid aa: Schutte Willy. Verl. Ta DANK Hiermedi U onze voor de betoond en bij he onze lievt Zwager e HEND in het Dr Tervo t 1 Soestdijk, Kerkpad Jonge d. biedt ziel KELJUFF de a.s. St te. Reed winkel jufl zaam ge^ 740 bur. Jong ec KAMERS, stoffeerd. bur. Soest Klein HU gevraagd, deeltelijk vaarden. I Soester C TE KOOP grote elecl met wring destraat 5 Beschaafd vraagd vo< dagen van 8.30 tot Cornelissen aanmelden Praktisch en warm is dere DAMESPEIGNOIR van een qoede kwaliteit melton. Maten 36—52. 1 7 QA Diverse kleuren I Een nuttig St. Ni'coiaasgeschenk. ML-t. Dete prima metalen ROKMETER met maatindeling 3 90 Kost nu slechts

Soester Courant | 1955 | | pagina 9