VRIJD/ ELEGANCE ET BEAUTÉ DES DAMES w.^TNïeuwenhuis 100 wollen Gabardine Regenjas slechts f 110.--. Modelkleermakerij ,SCHMIDT' Burgerlijke stand. bezoek aan Parijs te brengen, „SECTION D ART" KAPSALON BUTZELAAR Aangeboden kleine, duitse, kruissnarige PIANO, PIANOHANDEL W. VAN TOL SOESTERBERG SPORT. modern kapsel J. KOPPEL. BRANDWEER TELEF. 33 3 3 kamer met volle dig pension Dierenpark Amersfoort eer CENTRAAL INKOOP BEDRIJF van lompen; papier; ijzer en alle soorten metalen. Eigen ophaaldienst. De zaak van service en vertrouwen. BUSCH ZONEN Soestdfjk Telefoon 3397 GEVONDEN VOORWERPEN. Zakmes, kinderwant, 2 knotten smyrna wol, rode kat, uitlaat van bromfiets, rode gebreide kindermuts, grijze wol len handschoen, rode pantoffel, zwarte poedel, rode muts met kwast, zwarte doeshond, jong katje, muntbiljetten van 1.groene damesfiets, wollen dames handschoenen, groene wanten, fietssleu- teltje in etui, paar kinderwanten, blau we ceintuur, grijze kinderhandschoen, passer, wollen deken, vulpen in etui, 2 sierduiven, bruin leren dames hand schoen, shawl, fietspompje, kinderwan tje, blauwe ceintuur, ring met 3 sleu teltjes, koffer met tijdschriften, paar kousen, beige kinderhandschoen, wijn rode vulpen, kralen ketting, bankbiljet van 10.bruine leren want, paar glacé handschoenen, torenvalk, blauwe portemonnaie, boodschappentas, paar glacé dames handschoenen, hoes van pa raplu, etui met vulpen en vulpotlood, twee kolenzakken, rechter leren hand schoen, bruine heren portmonnaie, huis sleutel, groene sjaal, grijze wollen wanten, bruine portemonnaie met j 10.-, blauw schooletui, paar grijze wanten, blauwe wollen want, grijze herenhoed, Los sleutels, dood wit konijn. Inlichtingen omtrent deze voorwerpen zijn te verkrijgen aan het politiebureau, Van Weedestraat 3, op woensdag- en zaterdagmiddag, van 24 uur. GROTE BELANGSTELLING VOOR BEJAARDENCENTRUM. De belangstelling voor het Bejaarden- Centrum voor Soester ingezetenen stijgt met de dag. Meer dan 75 personen hebben zien reeds opgegeven voor de op te richten Bouwvereniging, waarvan de officiële oprichtingsvergadering zal plaats heb ben op woensdag 1 februari a.s., te 2.15 uur, in gebouw „Eltheto", Driftje. In verband met de vele voorbereidende werkzaamheden bestaat het voornemen een bestuur van 9 personen te vormen. Wij bieden U een naar maat, kleur donker blauw, alleen gedurende de maand januari, voor BIRKSTKAAT 71 TEL. 3825 GEBOREN Irene, dochter van H. Door nekamp, fabrieksarbeider en W. A. M. Blom, Troelstrastraat 8. Renée Ingrid, dochter van M. A. Apon, electromonteur en J. Th. Coenraad, Plesmanstraat 16. Antonius Hermanus Maria, zoon van J. R. Blom, landbouwer en J. A. van den Hengel, Wieksloterweg W.Z. 27. Wilhelmina Hendrika Elisabeth, doch ter van A. van den Berg, rijkswerk man, en E. Hooft, Van Maarenstraat 19. Marianne Yvonne, dochter van B. Venhuizen, chauffeur en H. Maassen, Korte Hartweg 5. Cornelis Hendrie- kes, zoon van A. van Oostenbrugge, bakker, en C. C. van Brummelen, Vin ken weg 31. Martinus Johannes, zoon van J. van den Heuvel, landbouwer, en M. A. Kooloos, Veenzoom 2. Antonius Johannes, zoon van J. van 't Klooster, opperman, en J. C. Groenewoud, Oude Utrechtseweg 35. ONDERTROUWD Anthonius Johannes Hendrik Plekkepoel, chauffeur, Park laan 4 en Johanna Wilhelmina Catha- rina Verzaal, zonder beroep, Schaep- manstraat 17; datum huwelijk 8 februari 1956. Cornelis van de Grift, fa brieksarbeider, Koninginnelaan 113 en Petronella Catharina van den Bedum, zonder beroep, Molenstraat 85; datum huwelijk 1 februari 1956. Franciscus van Esch, militair, Kerkpad Z.Z. 31 en Hendrina Geleijnse, zonder beroep, Kerkpad Z.Z. 31; datum huwelijk 31 januari 1956. GEHUWD Auke Albertus Alkema, timmerman, Ferd. Huycklaan 4A en Johanna Knoppers, zonder beroep, Vaardehoogtweg 6; adres na huwelijk ieder op eigen adres. Anthony van Ginkel, bankwerker, Lange Brinkweg 51 en Neeltje Muis, zonder beroep, Dor- resteinweg 85; adres na huwelijk ie der op eigen adres. Johannes Groen, los arbeider, Hartweg 10 en Louisa Elisabeth Bosson, hulp in de huishou ding, Klaarwaterweg 40; adres na hu welijk ieder op eigen adres. OVERLEDEN: Geertje de Ruiter, 92 jaar, zonder beroep, gehuwd geweest met W. Fabries, Dr. s' Jacobstraat 28. Elizabeth Cornelia Starink, 77 jaar, i. nder beroep, Utrechtseweg 270, De Bilt Wilhelmina Hilhorst, 74 j^ar. zonder beroep, gehuwd met W. van Dorrestein, Nieuweweg 25. Dinardus Kruik, 72 jaar, zonder beroep, gehuwd geweest met M. C. de Man, Van Strae- lenlaan 36. Maria Kraan, 80 jaar, zonder beroep, Korte Brinkweg 3. Van 13 tot en met 18 februari a.s. hopen wij weer een alwaar wij op het gebied van ons mooie vak de laatste nieuwe mode-lijnen en de techniek van het kappen kunnen bestuderen. Volgaarne grijpen wij deze ge legenheid aan om bij de hiervan kennis te nemen, opdat wij ook U dit jaar weer met het allernieuwste van dienst kun nen zijn. Onze salons blijven geopend. Al leen voor permanenten en verf- behandeling verzoeken wij U. indien mogelijk, VOOR en NA deze week te bespreken. Stecnhoffstraat 53 Telef. 2842 VOLKSUNIVERSITEIT. De dichter Michel van der Plas te Den Haag spreekt a.s. vrijdag, in het Oranje- Hotel, voor de Volksuniversiteit, over „De Speelse Muze". KATHOLIEKE VROUWENGEMEENSCHAP. Donderdag a.s. wordt door de Kath. Vrouwengemeenschap Soestdijk een verdiepingsdag gehouden. De dag wordt begonnen met een H. Mis en een algemene H. Communie, waarna een gezamenlijk ontbijt plaats heeft in het Oranje-Hotel. Daarna spreekt mej. Galema, uit het „Zonne huis" te Bilthoven, over het bekerings werk. Des middags houdt pater la Hay een conferentie, eveneens in het Oranje-Ho tel, waarna de dag wordt besloten met een lof met korte predikatie in de kapel van Mariënburg. NUT VAN 'T ALGEMEEN. Voor 't Nut zal de heer A. C. Leen- ders, op woensdag (morgen), in het Oranje-Hotel, een causerie houden over Portugal, verduidelijkt met lichtbeel den en volksmuziek. TAFELTENNISVERENIGING „SHOT". Zoals bekend is zullen de 2 op de bo venste plaats eindigde teams in de 2e klasse A in aanmerking komen voor promotiewedstrijden naar de le klas. Aangezien Shot 1 door 2 nederlagen het contact met no. 1 op de ranglijst, Buna 2, enigszins verloren had, is de strijd om de 2e plaats ten volle opge laaid. Vandaar dat het er zaterdag j.1. in het „Shot"-clubgebouw spannend aan toeging in de wedstrijd Shot 1 Hogerheide 1 (H'sum.). Hogerheide 1 bezette met 1 punt voor sprong de 2e plaats, voor Shot 1. Aan een gelijk spel hadden onze plaatsgeno ten dus niet voldoende. Zij stelde haar rv T-TTTfTTV Bil'1 LOODGIETER ELECTRICIËN Van Weedestraat 23 Tel. 2577 aanhang echter niet teleur, want in een tactische wedstrijd werd Hogerheide 1 met 64 verslagen. Vooral A. v. Haarlem, die voor 3 over winningen zorgde, was uitstekend op dreef. Door deze overwinning bezet Shot 1 nu de 2e plaats. Shot 2 verraste ditmaal door naast haar vele gelijke spelen nu weer eens een overwinning te behalen. Met 64 werd er van Victoria 3 (Hilversum) gewon nen. Ook Shot 3 deed het deze week niet slecht, want een 64 overwinning op B.S.C. 2 (Laren) kan een uitstekend re sultaat genoemd worden. Het ongeslagen Shot 4 stelde iets te leur door tegen O.S.O. 4 gelijk te spe len. Ook Shot 5, alhoewel niet slecht spe lend, kon Quick 8 niet kloppen. Met een 64 nederlaag moesten zij genoe gen nemen. Shot 6 blijft op de goede weg. Nu werd weer van Hogerheide 7 gewonnen. Met 8—2. Shot 7 boekte een gelijk spel tegen N.B.T.V. 10. Shot 8 won van Archilles 9 met 64. Shot 9 won met niet minder dan 10-0 van Buna 8. De overige uitslagen Shot aU.B.T.V. a 7—3. Shot bAhoy a 55. Shot cB.S.C. a 73. Shot dAhoy b 28. Shot eB.S.C. b 73. Shot fAhoy c 010. Programma voor deze week Vrijdag 27 januari Shot bO.S.O. 4 te Soest. Shot 9O.S.O. 8 te Soest. Beatrix 2Shot 1 te Baarn. Beatrix 3- Shot 3 te Baarn. Zaterdag 28 jan. Shot 6V. Vr., Shot 4Hoogerheide 3 en Shot 3 Onder Ons 3. Zaterdagmiddag 28 januari Shot a Buna, Shot cBuna b, Shot eBuna c te Soest, Vitus aShot b, Vitus b Shot d te Hilversum. T.C.M. bShot f te Baarn. SCHAKEN. Het Soester Schaakteam heeft de wed strijd tegen „Stichtse Toren" mei 5-5 beëindigd. Uitslag: L. de RegtP. Prins Vz-Vz. C. SamsomW. Blokland 1-0. J. Gor terL. H. Monnee 1-0. H. Benschop J. G. Blonkland VaVa. H. de Graal J. Posthoorn Vz-VzA. van DijkW. Cardinaal 1-0. G. T. v. MunsterG. van Kuik 0-1. J. TimmerA. C. Prins 0-1. J. de Vries—F. P. Bolte Vz-Vz. G. GeitenbeekH. Berkman 0-1. BURLISTO IN SOEST. Burlisto, in onze gemeente niet on bekend, geeft donderdag een bijzondere avond in „Eemland". Hij zal deze avond zijn krachten tonen op het gebied van telepathie, helderziendheid, zelf- hypnose enz. Voor bijzonderheden zie men de adver tentie in dit nummer. DE RAADSVERGADERING VAN DONDERDAG. Voor de aanleg van een plantsoen bij het monument in „Braamhage" is een ontwerp gereed gekomen. Een toe gangspad is geprojecteerd loodrecht op het monument in de vorm van een kruis, terwijl in het midden van het kruis een bron is geplaatst, uitgevoerd in natuurkleur. Links en rechts voor het monument is plaats gereserveerd voor een zitbank. De bestaande bomen zijn in de beplanting opgenomen. Voor het leggen van bloemen en kran sen zal direct vóór de voet van het monument een weinig hellend gazon worden aangelegd. Er is een voorstel van B. en W. om de woningen Hartweg 10 en 12 en Korte Hartweg 31 onbewoonbaar te verklaren. De scholen van de gemeente Soest hebben aanvragen om voorschott-m vo^r het jaar 1956 ingediend en deze voorschotten zijn vastgesteld op 40,70 per leerling van het gewoon lager on derwijs, 58.voor v.g.l.o. en 56.— voor Ulo, met vermeerdering van 14,28 per leerling van g.l.o. en 5.20 van het ulo. Voor de school van Zon negloren werd het bedrag vastgesteld op 55.voor Hemalie op 50.en voor het Van Arkel Instituut op 70. De geprojecteerde weg tussen Foe- kenlaan en Sparrenlaan zal Juniperus- laan genoemd worden. Gedeputeerde Staten hebben bezwaar gemaakt tegen het door de Soester Raad vastgestelde bedrag van 500.000 als maximum krediet in rekening-cou rant met de N.V. Bank voor Neder landse Gemeenten in Den Haag. G.S. is van mening, dat de netto-vlot tende schuld van de gemeente een be drag van 25 °/o vn de gewone dienst van de gemeentebegroting niet te boven mag gaan. En met deze 500.000 gaat het die richting uit. Opnieuw ontraden B. en W. de raad subsidie te verlenen aan het werk van de U.V.V. Niet uit gebrek aan waarde ring voor hetgeen ten behoeve van de ouden van dagen gedaan wordt, maar om consekwenties ten opzichte van an dere verenigingen en instellingen. B. en W. stellen de raad voor over te gaan tot aankoop van de eigendom men van de N.V. Centrale Slachtplaats van de Gemeente Soest in liquidatie. Aan J. C. Fiedeldij en W. Groene- steyn zal door de gemeente grond ver kocht worden. Met E. A. de Leest zal grond geruild worden. Motorenfabriek M. F. Bach vraagt ontheffing van de bepalingen in de hin derwet voor het oprichten van 3 mof- felovens, N.V. Purfina voor het op richten van een ondergrondse benzine bewaarplaats en G. v. d. Pol voor een lood- en zinkwerkersbedrijf. merk Neumeijer. Hoogte 120 c.M. Kast eikenhout. Garantie 5 jaar. Prijs 595. NIEUWEWEG 103 TELEFOON 2968 Niet krabben. De helder vloei bare D.D.D. kalmeert de jeuk in enkele seconden, doodt de ziektekiemen, zuivert en ge neest tot diep in de huidporiën. GENEESMIDDEL TEGEN HUIDAANDOENINGEN VLOEISTOF BALSEM PLUIMVEE- EN KONIJNENFOKKERS VERENIGING SOEST. De heer B. Remeyer, keurmeester uit Gouda, is een regelmatig bezoeker van de vergaderingen van P.K.V.S., waar hij met zijn praatjes de fokkers van pluimvee en konijnen van voorlichting dient. De heer A. J. A. v. d. Sanden, de voorzitter van P.K.V.S., wees er maandagavond op, dat de heer Remeyer dit belangeloos doet. Voor het begin van de vergadering werd een minuut stilte in acht geno men wegens het overlijden van het lid van de vereniging, de heer Beyer. De heer Remeyer sprak over het af gelopen tentoonstellingsjaar en hij oe fende kritiek uit op de werkwijze van vele keurmeesters, die verzuimen op de beoordelingskaarten het gehele dier te beschrijven, zodat de fokker weet waar hij aan toe is. Het is gewenst, dat bij speciale rassen steeds dezelfde keurmeester de beoor delingen geeft, maar gebleken is, dat de nederlandse keurmeesters weinig be langstelling voor buitenlandse rassen hebben. Spr. had op een tentoonstel ling verschillende vooraanstaande bel- gische rassen gezien, die in België en Frankrijk hoog bekroond waren, maar hier zelfs geen beoordeling kregen om- de de keurmeesters de dieren niet ken den. Daarmee waren de buitenlandse fokkers natuurlijk gedupeerd. Veel keurmeesters zijn van mening, dat er hier rassen genoeg zijn, dus ze bemoei en zich niet met de buitenlandse. Een keurmeester kan een ras vermoor den door op kleine fouten te gaan let ten. De fokkers hebben de gewoonte om zeldzame dieren, waarvan weinig fokmateriaal is, stevig te voeren uit angst dat de dieren niet in leven blij ven <?n dan wordt een ongunstige be oordeling gegeven wegens dikte. Dit geldt niet alleen voor konijnen maar ook voor pluimvee. De heer Remeyer gaf verschillende aan wijzingen voor verbetering van het ras. Men moet niet te veel afgaan op hoog- genoteerde dieren en de stam goed aanhouden. Het is helemaal niet erg een jaar niet aan de kop te staan. Met het geven van enkele wenken voor het voeren besloot de heer Remeyer zijn uiteenzetting. MOOIE OPVOERING VAN MASKERADE. Voor een goed bezette zaal, in Huis ten Halve, gaf Maskerade zaterdagavond een geslaagde opvoering van „Een in specteur vraagt belet". In dit prachtige, goed opgebouwde stuk. met een diepe zin, is de inspecteur van politie, die belet vraagt in een feest vierend gezin, de personificatie Van de stem van het geweten, die ieder mens waarschuwt om zijn medemens geen nodeloos leed aan te doen. De rol van vader, die meer belang stelling had voor het verkrijgen van een onderscheiding dan voor de oplos sing van gewetensvragen, werd dooi de heer Verruyt met kracht en talent vertolkt. De rol van zijn vrouw, die ook niet zo gemakkelijk te vermurwen was, werd goed getypeerd door mevr. T. Veerman. -Zuiver en met een na tuurlijke souplesse speelde mevr. A. Vis de rol van dochter, die schuld gevoelt. Rustig en beheerst vertolkte de heer A. v. d. Berg op indrukmaken de wijze de rol van politie-inspecteur. Ook de overige rollen waren in goede handen. Na afloop kondigde de voorzitter, de heer A. v. d. Berg, de laatste uitvoe ring in dit seizoen aan op 28 April, in het kader van de N.A.T.U.-wedstrijd. S.E.C.—LAREN 1—1. Laren staat stevig onder aan de rang lijst zonder een gewonnen wedstrijd en S.E.C. was wel driemaal zo sterk, maar het is een benauwd gelijk spel gewor den, ondanks tientallen corners die de S.E.C.-voorhoede te nemen kreeg. De gastheren misten Beekink, zodat Je- kel en Dobben de achterhoede vorm den. Met de wind en de zon in de rug liepen de aanvallen vlot van stapel en Ten Hove had in de eerste minuut al bijna succes, maar de Laren-keeper, die z'n vak niet best verstond, liep op tijd uit. J. v. d. Broek kreeg een mooie kans toen een Laren-back miste, maar hij kwam te vallen. De derde S.E.C.-aanval liep op een corner uit en reeds na enkele minuten stond vast, dat de ploeg uit het schil dersdorp niet bepaald sterk was. S.E.C. drong zover op, dat de backs op de middenlijn stonden en de La- rense voorhoede kwam er helemaal niet aan te pas. Er werd goed gecombineerd door de gastheren, maar van schieten kwam niet veel, ondanks de geringe capaciteiten van de keeper der gasten. De Bruin, die op de rechtervleugel veel te weinig werk kreeg, kwam na tien minuten spelen naar binnen, waarna Ten Hove een listig hakje gaf en hij maakte het eerste doelpunt van de se rie die S.E.C. had kunnen maken zon der het te doen. De ene corner volgde op de andere en een vrije schop van W. v. d. Broek kwam op de lat. Er volgde een corner, toen een kopbal van De Bruin, en op de Larense helft kregen de S.E.C.-spe- lers kansen in overvloed, maar ze scho ten niet. Opnieuw kopte De Bruin, nu naast, nadat Laren een schuchtere aan val op het doel van Renooy ondernomen had. De Bruin schoot over de lat en een goed combinatiespelletje van Ten Hove, Wijnands (die z'n dag niet had) en Ruttenberg, leverde geen resultaat op. Ten Hove schoot van dichtbij tegen de keeper. Even later ging zijn vliegend schot net naast. Van 't Klooster probeerde het met een ver schot, corners werden aan de lopen de band genomen, maar het leverde al lemaal niets op. Jekel dreef op en schoot, waarbij de keeper het schot val lend uit z'n doel hield. Bij een kopbal van Ruttenberg stond de Larense doelman goed opgesteld en aan de andere kant redde v. 't Kloos ter op het nippertje toen de Larense rechtsbuiten bij een van de schaarse uitvallen van zijn club alleen op het doel afging. Het schot werd door Re nooy gehouden, maar deze kon het leer niet klemvast krijgen en de S.E.C.-spil redde de situatie ten koste van de eer ste Larense corner. Even voor de rust belette de uitlopende keeper Ruttenberg het scoren. Na de rust kwam een herboren Larens elftal het veld op en met de zon en de wind in de rug gingen ze direct op het doel van Renooy af Drie aanval len kwamen snel achter elkaar en toen pas gaf S.E.C. het antwoord, zodat de wedstrijd afwisselender en levendiger werd. Laren kwam goed in de aanval, maar Ten Hove kreeg de bal, gaf een pass aan De Bruin, die nu wat meer in het spel betrokken werd, en het vliegend schot van de rechtbuiten ging net over de lat. Laren nam nu z'n derde corner, S.EC. probeerde het opnieuw, Ten Hove kreeg een pass van Ruttenberg, maar het schot mislukte. De Bruin kwam nu aan lopen, kreeg de bal te pakken, werd ongeoorloofd aangevallen en pakte de bal op, verwachtend dat deze wandaad bestraft zou worden, maar de scheids rechter gaf een vrije schop tegen de verontwaardigde S.E.C.-rechtsbuiten om dat hij hands maakte. VOORBEELD VAN EEN VOOR EEN ENIGSZINS ROND GEZICHT. Dameskapsalon Braamweg 84 Telefoon 2045 De Larense rechtshalf probeerde het met een ver schot, de rechtsbinnen met een soloren en de rechtbuiten ging een duel aan met Van 't Klooster. Aan de andere kant liepen de S.E.C.-aanvallen dood op de verdediging van Laren, waarin vooral de spil uitblonk. Nog altijd schoten de voorhoedespelers van S.E.C. te weinig en de Larense links binnen toonde dit beter te kunnen door de bal na een aanval van rechts plot seling langs Renooy te schieten die per plex stond en geen hand uitstak. (11). Laren kreeg nu overwinningsvisioenen maar J. v. Broek kopte een voorzet van Ten Hove vallend in. De bal kwam terug bij De Bruin, die op een meter van het doel een paar meter overschoot. Toen er nog tien minuten te spelen waren, gooide S.E.C. het elftal door elkaar. Wijnands ging naar achteren. Jekel naar voren. Van 't Klooster eveneens, terwijl W. v. d. Broek het in de achterhoede ging zoeken. De Bruin en Ten Hove schoten, maar zon der succes.. S.E.C. was nu veel sterker en menige scrimmage voor het doel van Laren had kansen op de winnende goal in zich. Ruttenberg schoot tegen de kee per, De Bruin had ook geen succes, evenmin als Ten Hove, die naast schoot. Linksbuiten J. v. d. Broek gaf een mooi schot, maar vallend stompte de Larense keeper de bal uit z'n doel en er was niemand om deze opgelegde kans te benutten. Tegen het einde ging Jekel alleen door de hele verdediging heen, maar ook hij strandde, Ten Hove schoot naast en met een laatste aanval van Laren ein digde de wedstrijd, die S.E.C. gemakke lijk had kunnen winnen. KAMPONG—B.D.C. 1-0. De drie Soester voetbalverenigingen hebben zich in de wedstrijden van zaterdag en zondag sterker getoond dan de tegenstanders, maar het ver ging B.D.C'. al net als S.E.C. en Hees, er werd niet gewonnen. B.D.C. begon tegen de wind in en het duurde een minuut of tien voor de gasten los kwamen, zodat Kampong in het begin het initiatief had. Daar na waren de B.D.C.-ers echter veel ge vaarlijker dan de studenten en ze com bineerden vlot en goed. Dit hield ech ter tevens in, dat er te lang gecombi neerd werd en men het schieten ver waarloosde. Bovendien was het veld vrij glibberig en de Kampong keeper had zijn dag, dus als het op schieten aankwam dan had dit geen resultaat. Enige schoten kwamen tegen paal en lat, dus veel geluk hadden de B.D.C.- ers ook al niet. Vier corners in vijf minuten bewezen duidelijk het grote overwicht van B.D.C., maar Kampong verdedigde stug. Ook in de tweede helft zagen de Soester- naren geen kans te doelpunten, hoe wel ze voortdurend in de aanval wa ren. Vijf minuten voor het eind was het nog 0-0 en v. d. Lugt had pas een maal wat te doen gehad in z'n doel. B.D.C'. drong steeds verder op en bij een uitval van Kampong kwam Van de Lugt voor de tweede maal in aktie; toen de rechtsbuiten voorzette en de linksbinnen schoot was het 1-0 voor Kampong B.D.C, vocht hard voor de gelijkmaker en vaak waren ze er dicht bij, maar de uitstekende Kampong keeper wist z'n doel schoon te houden en het werd een Utrechtse overwinning. VOETBALUITSLAGEN. S.E.C. 1—Laren 1 1—1. S.E.C. 3—H.V.C. 4 1—3. S.E.C. aSpakenburg a 52. Welpen Baarn a-S.E.C. a 12. S.E.C. b—T.O.V. a 1—1. Kampong 1B.D.C. 1 10. Quick 4—B.D.C. 3* 2—3. Gooi 7—B.D.C. 4 2—4. B.D.C. A—S.E.C. A 2—1. B.D.C. a—R.K.B.V.V. a 1—4. D.V.S.A. 1—Hees 1 2—2. Hees ging op bezoek bij D.V.S.A. en toonde zich sterker, maar het lukte niet zo best in de voorhoede want de schoten gingen over en naast. Na twintig minuten zag Hardeman kans te doelpunten, maar even voor rust maakte D.V.S.A. gelijk. Na rust scoorde linksbuiten Wis het - tweede Soester doelpunt en Hees bleef sterker tot het eind van de wedstrijd. Resultaat had echter het zwakkere team te boeken, want D.V.S.A. scoorde de gelijkmaker. HOCKEY. Het Soester damesteam van de Mixed Hockey Club is, onder het aanbieden van bloemen, voor de aanvang van de wedstrijd tegen Schaerweyde, door de captaine van de gasten gelukgewenst met het behaalde kampioenschap van de afdeling. De reeks overwinningen werd voortge zet en ditmaal werd Schaerweyde hier het slachtoffer van. Met de regelmaat van de klok maakten de Soester voor hoedespeelsters de doelpunten en Mej. Stroband scoorde er vijf van de tien. Na afloop van de wedstrijd werd het elftal door het bestuur in de bloemen gezet en de voorzitter, de wedstrijd leider en captaine, Mevr. Felix-Schut, spraken hartelijke woorden van waar dering en dank. Het volgend seizoen speelt het damesteam in de vierde klas se en het elftal hoopt dan opnieuw successen te behalen. BILJARTEN. Het team van Zonneheuvel 2 versloeg in restaurant „Zonneheuvel" de kop lopers van de derde klaisse, Vier sprong 1. Uitslag: J. Dijkstra 110 36 13 2 3.05. D. Wassenaar 66 25 11 0 2,64. H. Brons 95 35 16 2 2,71. G. Voskuilen 71 36 11 0 1,97. R .Voskuilen 110 25 15 2 4,40. H. Voskuilen 65 35 11 0 1,85. 54 M B S. B Di za du te Ni pl De gev boo Soe Net als dinj Ber we: Plaf THT doo kelc stop foor Te 1 MA< A. laar 232c Gevraagd door dame van middelbare leef tijd en lichte verpleging. Brieven nr. 836 bur. Soester Courant. Te witt liefs Brie prijs nr. Ech1 EN vrije JS Te k Zeei zon per goec steir Gevi voor „Ors 13A, Prca koop a.n., jaar. Burg Telefoon 6658 Ruime zalen voor bruiloften, partijen enz. Tapvergunning. Gevr JUFI Vrem bedri Telef Mevr delaa vraag STEF de w Kolor Speciaal voor grote maten. Rijk geborduurde keuze uni matora-zijde damesjaponnen in 4 verschiUen- de modellen en diverse kleuren. IA 7£ Maten 40 t.m. 54 I U' Zacht plastic AUTO Onbreekbaar. Vrachtau of sportauto naar

Soester Courant | 1956 | | pagina 2