VRIJD TERUG NAAR DE ZUIVERING Als Uw haar te lang wordt J. KOPPEL. SOEST. W. N. NIEUWENHUIS Officiële Mededelingen. ONTVOERD Voetbalmatch ITALIË-KRANKRIJK Weense IJsrevue. Weekend programma TELEVISIE VAN KWAK Burgerlijke stand. SOEST CENTRAAL INKOOP BEDRIJF van lompen; papier; ijzer en alle soorten metalen. Eigen ophaaldienst. De zaak van service en vertrouwen. BUSCH ZONEN Soestdjjk Telefoon 3397 door dr P. H. HITTER. Weinig aangelegenheden zijn in de laatste dagen zo over de tong gegaan als de beschuldiging van een in de residentie verschijnend blad tegen de burgemeester van 's Gravenhage. Wat moet men er van zeggen Tegenover de vrijheid der pers kritiek te oefenen en misstanden bloot te leg gen staat de vraag welk openbaar be lang is door de publicatie gediend Is het een dienen van openbaar be lang, wanneer men de hoogste gezags drager in een belangrijke gemeente, die reeds eenmaal een gezagskrisis had te doorworstelen, in zijn eer en positie aantast, niet omdat zijn beleid in zijn huidig ambt reden tot laken oplevert, maar wegens een misstap, die hij in het verleden zou hebben begaan Er is generlei urgentie om de reputatie van mr. Schokking te ontluisteren en hem te dwingen heen te gaan als bur gemeester van Den Haag. Er is geen aanvattingspunt voor een verdelgings actie als het Haags Dagblad verrichtte in de gedragingen van de burgemeester in zijn tegenwoordige ambtsvervulling. En het aantasten van zijn persoon is in zoverre in strijd met het openbaar belang, als bij het publiek het vertrou wen in het gezag een knauw krijgt ge durende de tijd, waarin de tot de bur gemeester gerichte beschuldigingen aan twijfel onderhevig zijn. „Moet het kwaad dan maar voortwoe keren", zal de aanklager ons tegen werpen. Welk kwaad Het kwaad dat iemand tot hoogste gezagdrager in de residentie is benoemd, die niet onvoor waardelijk uit de zuivering zou zijn te voorschijn gekomen, of het kwaad, dat er een verkeerd systeem heerst bij het beroepen tot hoge benoemingen. In het stuiten van deze benoemingen ligt ongetwijfeld een element van open baar belang. Maar het is nodig, dat men zich, eer men een onthullende publicatie als die van het Haags Dagblad onderneemt, rekenschap geeft van het karakter der zuivering. Een van de voornaamste doeleinden der zuivering is geweest het scheppen van orde en rust en houvast. Men mag aannemen, dat het onderzoek van dubieuze gevallen, waarvoor een biezondere rechtspraak in het leven ge roepen werd, grondig geweest is en tot in biezonderheden is afgedaald. laat U het dan een goede coupe geven, waarna het er weer mo dern uitziet. Dameskapsalon Braamweg 84 Telefoon 2045 Men moet de zuivering beschouwen als een radicale afdoening van zaken of men moet de biezondere rechtspraak tot in het oneindige voortzetten, zodat aan iedere gezuiverde, die op een belang rijke plaats werd benoemd, het zwaard van Damocles boven het hoofd blijft hangen. Ofwel men beschouwt de zui vering door een officiële nederlandse rechterlijke instantie verricht als een norm van beoordeling, of wel men acht de beslissingen van het zuiveringsor gaan wankele besluiten, waarvan men terugkomen kan. De eigenlijke strekking van de haagse publicatie is de gehele zuivering op de helling te zetten. En in die toeleg is het haagse blad geslaagd. De regering heeft de enig juiste stap genomen, die zij in de gegeven omstandigheden ver richten kon, zij heeft een nieuw on derzoek van het geval-Schokking ge last. Maar daarmede is de weg geopend tot een algemene revisie van de vonnissen der biezondere rechtspraak. Indien men de rechtschapenheid van de haagse bur gemeester heden in het geding brengt, wie kan ons de zekerheid geven dat niet morgen een andere hoge gezags drager in opspraak komt Het opnieuw openstellen van het zui- veringsonderzoek betekent, dat weder om al het wee en al de verwarring van dat onderzoek over ons volk komt. Het lijkt ongewenst, dat wij na 10 jaren vre de en vrijheid ons opnieuw ingraven in de zonden van het verleden, hoeveel kri tiek wij mogen hebben op vele uitspra ken van de biezondere rechtspleging. Maar, zo treedt de aanklager ons tege moet, wij kunnen misschien iemand die boter op zijn hoofd heeft, benoemen tot adjunct-commies ter gemeente-se cretarie, maar niet tot burgemeester van Den Haag. Aan een zo hoge gezags drager moet de voorwaarde gesteld worden, dat hij onbelast is, zelfs met de schijn van verdenking. De vraag moet echter gesteld worden heeft burgemeester Schokking boter op zijn hoofd Wij kunnen die vraag thans niet beantwoorden, omdat wij moeten wachten op het resultaat van het on derzoek. Er zijn echter aanwijzingen, die er op duiden, dat de heer Schok king ongerept uit dit onderzoek kan te voorschijn komen. Verschillende bladen hebben inlichtingen ingewonnen in de gemeente Hazerswoude, waar de heer Schokking burgemeester was gedurende de bezetting en de gegevens die zij meebrachten, hebben de beschuldiging in twijfel gesteld. Bovendien heeft de gemeenteraad van Hazerswoude, wij la ten in het midden of deze procedure binnen zijn bevoegdheid lag, in een openbare zitting unaniem zijn vertrou wen uitgesproken in de persoon en het beleid van de voormalige burge meester. Dit is een getuigenis van de bevolking, waaronder hij heeft geleefd. Het motief dat de burgemeester noopte tot zijn gelaakte handeling kan zijn oorsprong gevonden hebben, niet in 'n poging de Sicherheitsdienst te helpen bij zijn verfoeilijke en vervloekte jo denvervolgingen, maar juist in zijn nei ging aan zijn joodse bevolking de red dende hand te reiken. Is het tijdstip der publicatie juist ge kozen De pers heeft het recht en de plicht, wanneer alle pogingen hebben gefaald om onrecht of misstanden te herstellen, van haar publiciteitswapen gebruik te maken. Heeft het haagse blad de regering ge waarschuwd Wij hebben alleen ver nomen van een kort gesprek met mi nister Drees. Maar is het verantwoord tot zulk een sensationele publicatie over te gaan, voordat alle middelen zijn uit geput Deze zaak is niet in de doofpot gedaan. Het onmiddellijke bescheid van de re gering op de beschuldigingen was het instellen van een onderzoek. Maar mid delerwijl is er onrust gezaaid onder de haagse bevolking, een onrust, die zal wroeten gedurende de lange periode van de nieuwe procedure. In één opzicht heeft de haagse publi catie haar nut gehad en heeft zij on getwijfeld het openbaar belang gediend. Zij heeft zich verloren in aantijgingen aan het adres van de heer Schokking, maar zij heeft ook aan het licht ge bracht, dat er in Nederland „wande lende dossiers" bestaan, dat gerechtelijke stukken op een wonderlijke manier ver huizen van de politieke opsporingsdienst naar de politie en van de politie naar de pers. Is er dan geen orde op zaken gesteld ten aanzien van de bescheiden der rechtspleging Deze stand van zaken is volkomen onverantwoord. Wandelen de dossiers zijn even gevaarlijk als de auto met de dronken chauffeur in het zelfde Den Haag, die een mensenme nigte omver reed. Wij allen kunnen om ver gereden worden door wandelende dossiers. Wij erkennen het goede recht van het haagse dagblad om misstanden aan te tasten, waar die bestaan. Maar wij zijn er op dit ogenblik niet van overtuigd, dat de pijl getroffen heeft. Wij wach ten de resultaten van het onderzoek af en wij hopen, dat dit onderzoek een beeld zal geven omtrent hetgeen er geschied is, of niet geschied. Opdat de <-ust wederkere. GEVONDEN VOORWERPEN. Hijstouw, hond met lange oren en lange staart, linker schaats, kindertasje, paar schaatsen, linker kinderwant, paar po.MA CLOSE LOODGIETER ELECTRICIËN Van Weedestraat 23 Tel. 2577 schaatsen, linker kinderwant, brom fietskapje, damestas met sleutels, por- temonnaie met inhoud, linker kinder want, paar wanten, ringetje, grijze shawl, nummerbord MA 87-59, zwarte damesfiets, vulpotlood in rood etui, wit te schort, witte duif (NMB 528692), por- temonnaie, jongensfiets, lange lijn van 18 m., damesvulpen, bruine wollen kin derwanten, wit baby want je, fietspomp- je, nummerbord GA 12699, huissleutel, gele kanarie, aktetas met papieren, lips- horloge, koperen gewicht van 100 gram, sleutel, blauwe muts, zwarte boodschap pentas, kinderpetje, kindervestje en overgooier, huissleutel, 2 kolenzakken, portemonnaie met knipkaart van auto busdienst Tensen, blauwe kinderwant, bankbiljet van 10.sjaal. Inlichtingen omtrent deze voorwerpen zijn te verkrijgen aan het politiebureau, Van Weedestraat 3, op woensdag en zaterdag van 24 uur. SCHAATSWEDSTRIJDEN. De leerlingen van de R.K. Ulo hielden schaatswedstrijden in Van Lennep's sportpark en de uitslagen zijn Jongens 1 1. Jaap van Klooster. 2. Wim Niehof. 3. Mar. Lock. Jongens 2 Gerard Demmers. 2. Bertus Wigtman. 3. Peet Huigen. Meisjes 1:1. Ina Ruis. 2. Jos v. Breu- kelen. 3. Tini v. d. Hengel. Meisjes 2 1. Dien Demmers. 2. Ria Rademaker. 3. Tera Smink. SCHAATSKAMPIOENSCHAP VAN SOEST. In een afvalrace, verreden in twee af delingen, werd R. Blok kampioen van Soest. Tweede werd J. Swager en derde K. Bakker. De vierde plaats voot D. Renooy. De eerste rit over 3000 m. werd gewonnen door R. Blok. 2. K. Bakker, 3. H. v. d. Baan, 4. J. Korens, 5. E. Karelse. De tweede rit was voor J. Swager, 2. D. Regppy, 3. A. Drost, 4. N. Gros, 5. J. Bakker. Hedenavond zullen leden en niet-leden van de ijsclub kunnen deelnemen aan het gekostumeerd ijsfeest. DE MAN IN HET BRUIN. De toneelgroep van de K.A.B. „Con tact" heeft met „De man in het bruin" deelgenomen aan de wedstrijd van de V.V.V., die reeds verscheidene toneel verenigingen -uit Soest op de planken bracht. Het was een bijzonder zwaar stuk met bijna 100 °/o misère, ellende, bloed en tranen en het begon al gauw met M rja (Ad Olthof), die een sterke rol speelde. Haar vader, Skipper Ben (Ge rard van Klaren) was eveneens uitste kend, maar moeder Betsy was wel erg jong (Rie Kok). Mar ja breekt haar arm en haar pleegzus je Rita (Alie van Kla ren), goed gespeeld, doet alle moeite haar verloofde Tim Tender te bewe gen het eiland te verlaten, waar de ene ramp de andere schijnt op te vol gen. Dan is er een baby op komst. Tim zal de dokter gaan halen tegen de raad van allen in zich niet op de woeste zee te wagen. Hij gaat en verongelukt bijna, maar het gaat dit keer eens goed (E. Westerveld). Dan komt dr Kelly (Joop van Dalen), gevluchte gevangene, die een straf uit boet, omdat hij zijn ongeneeslijk zieke vrouw uit haar lijden verlost heeft. Mar ja beschermt hem en na veel ver wikkelingen laat zij Harry Kent (Ben Olthof) schieten voor de dokter, die, dank zij de bekentenis van zuster Ly- dia (Mien Voorburg), vrijgesproken wordt. Lydia zal dan even Harry aan de haak slaan maar dat gaat niet door. Annie van Klaren was de moeder van Harry, Cees van Doorn de eiland-politieagent en Piet van Fulpen de eilanddokter. Na heel veel misère komt de zaak dan nog redelijk op z'n pootjes terecht. De heer J. Vic. Bos had de regie van dit stuk van Henri Hoof en de décors waren van J. van Veen. BIGGEN- EN EIERMARKT TE AMERSFOORT. Op de weekmarkt van vrijdag j.1. wer den aangevoerd 166 biggen in prijzen van 40.tot 55.en 5 drachtige zeugen van 280.tot 375. Op de eiermarkt werden aangevoerd 155.000 stuks. Hoendereieren van 12,75 tot 14.75. Middenprijs 13.40. Prijs per k.g. 2.22. De handel op beide markten was goed. SUCCES VOOR GERRIT RUTTENBERG. Wanneer u dit leest heeft Gerrit Rut- tenberg, die wielrenner van Tempo, de elfstedentocht achter de rug, maar waarschijnlijk heeft hij daar niet het succes van zondag behaald, toen hij in een cycle cross in Made bij Breda eerste werd nadat hij tweemaal achtereen de vierde plaats bezet had in ritten, waar aan de beste renners deelnamen. De wedstrijd van zondag ging over 30 K.M. TAFELTENNISVERENIGING „SHOT". Het was zeker vanwege de strenge vorst dat verschillende „Shot"-teams, na hun goede start, deze week danig teleur stelden. Zowel Shot 2 als Shot 4 verspeelden kostbare punten. Tegen het bezoekende U.B.T.V. (H'sum) heeft de overwinning van Shot aan een zijden draad gehan gen. Reeds in de eerste helft der competitie stuitte Shot 1 tegen dit sterke team reeds op hevige tegenstand, maar wist toen ruim met 73 te zegevieren. U.B.T.V., nog een goede kanshebber voor de titel, had zelf haar team nog versterkt om, door een overwinning op Shot 1, aansluiting te krijgen bij de kopgroep. Hard hebben onze plaatsgenoten ge vochten, doch zij konden niet verhin deren, dat zij in de enkelspelen slechts een 5-4 voorsprong konden nemen. Via een overwinning in het doublé kon U.B.T.V. nog een gelijkspel behalen. Zover heeft het sterke Shot-double het niet laten komen, want zij wonnen deze beslissende wedstrijd met 2118, 216, zodat de einduitslag 64 werd. Het team van U.B.T.V. heeft echter bewezen een team te zijn, waarmede de koplopers ernstig rekening hebben te houden. Shot 2, welk team met slechts twee man de wedstrijd tegen Vitus 3 aan bond, zag geen kans van dit zwakke team te winnen, waardoor zij weder om 2 punten verspeelden. Shot 3 speel de deze week niet. Shot 4 speelde tegen het ongeslagen O.S.O. 1 uit Hilversum. Aangezien Shot 4 gehandicapt was door het niet mee spelen van v. Asch en Rademaker, wel ke spelers beiden hun dienstplicht ver vullen, is de 91 nederlaag wel te ver klaren. Ook Shot 5 en Shot 6 traden deze week niet in het strijdperk. Shot 7 echter wel. Tegen het sterke Victoria 6 kon dit jeugdige team het nog niet klaar spelen en verloor met 100. Ook Shot 8 kon O.S.O. 6 niet bedwingen en ver loor met 73. Shot 9 zette ook deze week weer haar overwinningsreeks voort en won ver diend met 7^3, waardoor zij leider blijft in haar afdeling. De overige uitslagen (aspiranten) zijn Shot aVitus a 91. Shot cVitus b 10—0. Shot eT.C.M. b 10—0. KAMPEERVERORDENING. Burgemeester en wethouders van Soest brengen, overeenkomstig het bepaalde in artikel 203 der gemeentewet, ter openbare kennis, dat de in de raads vergadering van 21 december 1955 vastgestelde kampeerverordening gedu rende drie maanden op de secreta rie voor een ieder ter inzage ligt en tegen betaling der kosten algemeen ver krijgbaar wordt gesteld. Bij schrijven d.d. 31 januari 1956, 5e afdeling nr. 4082 '55/213, hebben Ge deputeerde Staten ingevolge artikel 198 der gemeentewet de ontvangst dezer verordening bericht. Soest, 13 februari 1956. HINDERWET. Burgemeester en Wethouders van Soest brengen, overeenkomstig het bepaalde in artikel 9, lid 1, sub b, der Hinder wet, ter algemene kennis, dat ter ge meente-secretarie van Soest ter inzage is gelegd een verzoek met bijlagen van J. Vervat, Koninginnelaan 37, Soest, om vergunning tot het oprichten, in werking brengén en in werking hou den van een reparatie- en herstelin richting van verbrandingsmotoren, op het perceel Koninginnelaan 37, kadas traal bekend gemeente Soest, sectie H, nr. 6575. Gedurende tien dagen na de dagtekening van deze bekendmaking bestaat voor een ieder de gelegenheid schriftelijk bezwaren tegen het verlenen der ver gunning in te brengen bij het ge meentebestuur. Bovendien zal op dinsdag 28 februari a.s., des voormiddags 11.45 uur, in het gemeentehuis een openbare zitting wor den gehouden, alwaar mondeling be zwaren tegen de inwilliging van dit verzoek kunnen worden ingebracht. Soest, 13 februari 1956. S Copenhoqen opyrtghl P 23. Nauwelijks stond David weer voor het raam, of vijf mannen liepen er voorbij. Zij droegen een ra als ram en stelden zich op om de deur in el kaar te lopen. Nu of nooit dach David en precies toen ze de ra voor de eerste stoot terug trokken riep David „Wacht even, neem dat eerst" en schoot op ze in. Hij had raak geschoten, want een van de kerels gaf een gil en wankelde terug. Om de schrik er in te houden schoot David een tweede kogel over hun hoofden. Bij zijn derde schot wierpen zij de ra opzij en namen ijlings de benen. Tijdens de gevechtspauze maakte Da vid zijn pistolen weer gereed om te vuren en toen hij buiten voorzichtig geschuifel hoorde, begreep hij, dat hun tegenstanders bezig waren hun plaat sen in te nemen voor de volgende aanval. Een scherp fluitje was het sein tot de aanval. Een grote troep mannen, met entermessen in de hand, wierp zich op de deur. Op hetzelfde moment ver splinterde het glas Van het bovenlicht en een paar matrozen probeerden door de opening naar beneden te springen om Alan op deze manier in de rug aan te vallen. David greep zijn pistolen en schoot op de mannen. Het was onmogelijk mis te schieten en om te richten ontbrak hem de tijd. Het enige wat hij kon doen was de loop van het pistool in de juiste rich ting brengen en de haan over te ha len. Plotseling hoorde hij echter Alan roe pen alsof hij hulp nodig had. ZIE DE UIT BOLOGNA. U EN UW REGERING MET MIN. ZIJLSTRA. VAN DE A.V.R.O. MET Soesterbergsestr. 20a. - Tel. 2379 GEBORENYolanda Elizabeth Maria, dochter van A. W. Schuuring, accoun tant en C. G. van Goor, Van Lennep- laan 74. Jacobus Gerrit, zoon van J. J. Gelderloos, scheepswertuigkundi- ge en C. Dekker; Hilversum, Sirius- straat 48. Jan, zoon van J. P. Ad miraal, timmerman en T. Koster, Vin- kenweg 43. Otto Hermann, zoon van O. H. Kohier, bouwkundige, en B. S. Batten, Van Lijndenlaan 10. Jacobi- ne Maria Gerzina Janny, dochter van C. van Klingeren, administrateur en W. van Esch, Kromme weg 18. Paulus Jacobus Johannes, zoon van B. J. Le- liefeld, onderwijzer en M. Kok, Julia- nalaan 11. Willem, zoon van D. Mirani, fabrikant en M. Hamstra, Vredehof- straat 30. Yvonne Julia Johanna, dochter van H. H. Heuts, technicus, en N. H. Kalb, Kerkpad N.Z. 34. Jan, zoon van B. J. Mets, directiesecretaris en J. Nagel, Parklaan 21. Klazina, dochter van D. C. L. van Dam, ver tegenwoordiger en G. van Wirdum, Beukenlaan 36. Josina Francina Va- lentina, dochter van J. Fendeu, mili tair, en A. C. A. Hilhorst, Hessenweg 151, Stoutenburg. ONDERTROUWD Gabriël Gerardus Maria Lachmeijer, kantoorbediende, Zuilenstraat 2 bis A, Utrecht, en Mar- tha Elisabeth Maria Rademaker, ver pleegster, Dorresteinweg 5; datum hu welijk nog onbepaald. Willem Hil horst, metselaar, Klaarwaterweg 44, e» Johanna Alida Barbara Kok, verkoop ster, Klaarwaterweg 55; datum huwe lijk nog onbepaald. Willem Petrus Grootveld, marechaussee, Jac. v. Heems- kercklaan 1, Den Helder, en Bertha Odilia Vos, zonder beroep, Lange Brink- weg 8; datum huwelijk 15 maart 1956. GEHUWD Anthonius Johannes Hen drik Plekkepoel, chauffeur, Parklaan 4 en Johanna Wilhelmina Catharina Ver- zaal, zonder beroep, Schaepmanstr. 17; adres na huwelijk ieder op eigen adres. Johannes Slijper, militair, Schrikslaan 55 en Mina Middelman, Torenstraat 3B; adres na huwelijk Kerkpad Z.Z. 26. Karei Gaarlandt, fabrieksarbeider, Laan straat 89 en Janna Altena, dienstbode, Wieksloterweg W.Z. 37E; adres na hu welijk Wieksloterweg W.Z. 37E. OVERLEDENJannetje Rozendaal, 88 jaar, zonder beroep, gehuwd geweest met J. Verkerk, Belvedèreweg 8. Jo hannes Groenestein, 70 jaar, zonder be roep, gehuwd met J. M. van 't Kloos ter, Korenweg 4. Cornelia Schouten, 70 jaar, zonder beroep, gehuwd ge weest met D. Schouten, Nieuwerhoek- plein 7 bv. Cornelis Radstok, 59 jr., loodgieter, gehuwd met A. Wijnands, Beukenlaan 41. Thomas Ziegenhardt, 67 jaar, zonder beroep, gehuwd met A. H. van Ieperen, Mendelssohnlaan 22. activiteit van het 5D-JARIG v.v.v. V.V.V. bestaat dit jaar een hs en reeds nu is het aktieve be zig met de zomerfeesten, die opnieuw gehouden zullen worc dan niet samengeperst in 2 we het vorig jaar, doch verdeeld groot deel van de zomer. Gisteravond was er een besp De Gouden Ploeg en de heren uit Leiden en Paauw uit Rijnsl den door de voorzitter van d de heer J. v. q. Arend, weikon Het bloemencorso van vorig boven de verwachting geslaage jaar zal men proberen het r te doen en ervoor te zorgen bloemencorso in Soest een wordt. Dit zal mogelijk zijn het centrum van ons land ne: jaarlijks bloemencorso gehoud* Het bestuur van V.V.V. heeft bespreking gehad met de Soe: misten, die hierna vergaden en het resultaat hiervan is ge^ de V.V.V. op de bloemisten kenen. De heren Pauw en Van Riel op het terrein van bloerr waren aanwezig om voorlichti ven en de heer Pauw wees e samenwerking tussen de org£ van het corso en bloemisten no< is voor het welslagen. Spr. beschikking over 10 praalwa naar Soest kunnen komen, sierd worden, waardoor goed werkt kan worden. Versieringsi bevinden zich op de wagens. De heer Pauw heeft de corso's hoven en Almelo georganisi werkt ongeveer een maand in voor het corso, zoekt deelneme met foto's zien wat van een maakt kan worden wanneer opgezet is. In Soest zitten grote moge daar het in het centrum van ligt en de heer Pauw bood a£ onze gemeente een maand t< om een bloemencorso tot stanc gen dat het corso van vorig j treft. Na het vertonen van plaa draaien van de V.V.V.-bloei film 1955 en de gehouden bes] gaven zich reeds 5 personen het corso van 1956. UIT HET DIKKE POLITIEBf W. vergat, dat je je netjes moet als je bij iemand binner hij pikte geld weg. In een café aan de Stai laan is ingebroken door het van een deur. Er is een dames! genomen, die in Amersfoort vonden is. N. woont in het woonwa maar hij verbleef tijdelijk i: wegens alkoholische uitspatti V. van de Lange Brinkw zo ongelukkig op het ijs te v. een bekomen wond door dok band gekramd moest worden. AANRIJDING. Op de Koninginnelaan reed rijder C. M. uit Laren in de van de Beetzlaan. Achter hem personenauto, bestuurd door Utrecht. M. stak plotseling o de Beetzlaan, hoorde op he moment de auto, zwenkte te rechts, de auto ging snel na maar de fietser kwam met boog tegen het portier van c en viel. Na behandeling doe Schutte, die een bekkenfrakt stateerde, werd het slachtoffer R.K. ziekenhuis in Laren vei" GUNNING. Het bouwen van een bugalow Vredehof, voor de heer C. N Rotterdam, is door architect P. Beekman B.N.A. en H. Beet gedragen aan Fa. Wed H. vi kelen. Stijlvolle motalen VLOERLAMP 165 ca koog in rood Baby-afdeling en zwart met verstel- Een heerlijk warme bare kap. Afwasbaar. gemoltonneerde CsMnJeard n.. .„om TRAININGSBROEK «n stekkar ia rn IO ",v' Diverse kleuren. Somm met kleine weeffoutjes. ziet sa bijna niet en kleuter zeker niet). Haetiek in de pijp. 1 Slacht* SCHAKEN. In de onderlinge competitie Soester Schaakclub werden de uitslagen gemaaktJ. K. van Jr.L. de Regt 10. A. van Gorter 10. A. E. van Goor terlinghJ. J. Immerzeel 01 kersP. J. Hoek 1. J. J. W G. W. Geytenbeek 10. J. vé J. v. d. Wal 0—1. In het eerste tiental staat aan de kop met 5 punten, geve

Soester Courant | 1956 | | pagina 6