VRIJDAG-AANBIEDINGEN VROOM DREESMAM terugkeer [irijs D'ART L Butzelaar ssburger. i Naarden. e ontvangt, edstrijd )-BELGIË AN KWAK e stand. Jubileum van de ziekenauto. SOEST. Actie voor het dier in nood. Help het dier in nood Officiële Mededelingen. BRANDWEER TELEF. 333 3 EVENTJES TERZIJDE. GELEENDE BOEKEN. VRAGENDIENST h ALLEEN VRIJDAG I U te kunnen se cursus bij de i/erlopen, waar oma werd uit- t. jnen, o.a. „Bal- nu gaarne voor )n toepassen. - Telefoon 2842 :meester. oudt deze week ïorgen van 10 tot El TETRA. vereniging „Zilver Gouden Ploeg de navond gehouden, loor de voorzitter, :kx. an de films werd ?gen de aquarium- oort een wedstrijd houden met het erp. raaid over vreed- ssen, over de ten- rp, de dieren uit ieren, die zich in imandschare werd ntuigen bij vissen mder de loep ge- looi was de grote Australische ko- *DEREN. mpia" geeft mor- twee uitvoerin- en in restaurant 0a - Tel. 2379 nonstratie Arie Christiaan, van Loenen, bak- 'endaal, Korteweg /an C. Hornsveld, Nieuwstraat 21. E. K. Goudriaan, I. Telman, Laan- achter van G. van irbeider en E. M. ïg 7. Aloysius l van W. A. van 4. M. Rademaker, ca Alma Johanna, Uilenhoed, huis- si, Wieksloterweg >zina, dochter van van T. G. Bos, Jeannette, doch- k, onderwijzer en n Prinstererstraat ïdreas Frederikus, k, rijksambtenaar Eiazendonk, Hart- tike, dochter van >nteur en G. Dijk- Wilhelmina t. J. Kok, chauf- ïtenaar, P. v. d. mnetje Dirkje, d. sorteerder en D. rweg O.Z. 83. r van T. Verweij, E. Beijer, Toren- han Bernard Sel- Plasweg 38, e* Jagdalena Kotte, velijk 6 maart '56. 3ot, 81 jaar, zon aar van Ph. J. 25a. Karei ander beroep, ge- snthe, Den Bliek- a Anna Augusta Ier beroep, Duin- oelof Johan Slag- beroep, weduw- van Goudriaan, e Bosma, 69 jaar, we van P. Dek- Maria Johanna r beroep, gehuwd neweg 25. No- 4 jaar, dochter nilitair en H. E. ;rrenbergweg ong. riana Melkert, 46 an Weedestaat 27. Fischer, 56 jaar, i met Th. A. van poorstraat 31. fc onder beroep, ge- Dorstraat 3. Van de 1100 gemeenten .in ons land is Soest de enige, die een ziekenauto heeft, geëxploiteerd door de afdeling van de Koninklijke E.H.B.O. en dit nu al gedurende 25 jaar, zodat er alle den was een bijeenkomst te beleggen om dit feit te vieren. Dit vond vrij dagavond in de Gouden Ploeg plaats, waar vele tientallen aanwezig waren bij het openingswoord van de voorzit ter van de afdeling, dokter P. Donker, die het prettig vond nu eens niet in de zaal te zijn voor een cursus maar voor een gezellige bijeenkomst, waar aan de jubilaris niet kon deelnemen omdat men hem de zaal niet in zou krijgen. Vijfentwintig jaar geleden is er hard gewerkt om het doel te verwezenlijken en met bazars en verlotingen had men het geld bijeengebracht, waarmee een studebaker met bijzondere carosserie gekocht kon worden. Achtduizend gulden was er voor nodig en dat was in die tijd een groot be drag. De gemeente stelde zich garant voor het geval de exploitatie een nadelig saldo zou opleveren, maar de E.H.B.O. heeft nooit een beroep op deze ga rantie behoeven te doen, daar de zie kenauto zichzelf altijd bedruipen kon. Het ging excelsior, en de vereniging was trots op de auto, evenals de ge meente dit was en nog is. Daarom is men dankbaar- gestemd je gens de initiatiefnemers, die de rug gekromd hebben om de zaak rond te krijgen. Dokter Donker merkte op, dat ze in de zaal zaten, maar zich op de achter grond hielden en niet prat gingen op hun stuwende kracht, waardoor dit re sultaat mogelijk was. Het personeel van de ziekenauto staat dag en nacht klaar en naast de tech nische kwaliteiten en de rijvaardig heid, die nodig zijn voor onderhoud en besturen van de auto, bezittten zij de geschiktheid met patiënten om te gaan en bij ongelukken handelend op te treden. Mej. M? Herwaarden, die 25 jaar lang de administratie voor de ziekenauto voerde, kwam met de voorzitter en de heren G. Klomp, C. Klomp Jr., J. de Jong en G. Klomp op de foto, die een herinnering zal blijven aan deze dag. Vóór de officiële huldiging trad mr. Johnny op in zijn veelomvattend re pertoire en hij had evénveel succes met zijn anekdotes als 'met zijn goochel kunsten. Dokter Donker dankte de heren Snoek en Middel van de G.G.D. uit Amers foort voor hun goede zorgen waar het de ziekenauto en het vervoer betrof en zij kregen sigaren naast het dank woord. Mevr. G. Klomp kreeg bloemen omdat zij bij nacht en ontij de telefoon aan nam, die haar man naar de auto riep en de heer G. Klomp de kapitein van de ziekenauto ontving kussens voor een rookstoel. Ook de heer C. Klomp Jr. ontving een geschenk en tevens de zilveren medaille van de E.H.B.O. Mej. Herwaarden ontving een schemer lamp en na haar dankwoord gaf zij een korte terugblik op de 25-jarige his torie van de ziekenauto. In het begin is er veel werk gedaan, in het bijzonder door de heer Drost, om te komen tot de exploitatie van de ziekenauto en er waren heel wat moeilijkheden te overwinnen. Tot de wagen 20 jaar geleden bij garage Klomp kwam, waar hij met goede zorgen om ringd wordt. Men staat altijd gereed en in het begin was dat voor 150 tot 200 ritten per jaar, maar thans 500. De samenwerking op het gebied van de administratie met de G.G.D. uit Amersfoort is prettig en mej. Herwaar den hoopt, dat dit ook in de toekomst zo zal blijven, terwijl zij graag de hulp van de artsen inroept om deze ad ministratie goed te laten lopen. Dan zal zij dit werk graag blijven doen. De gemeente Soest toonde haar waar dering voor het werk van de E.H.B.O. met de ziekenauto door het schenken van twee lichte brancards. Mej. M. van Herwaarden, administra trice van de ziekenauto vanaf 1931, wil wel wat vertellen over de geschie denis van de jubilerende auto, maar niet over haar administratieve arbeid gedurende 25 jaar, omdat ze vindt, dat er al veel te veel aandacht besteed wordt aan dit jubileum, dat ze graag in de doofpot gehouden had, waarin het tot de ontdekking aan het begin van dit jaar zat. Dertig jaar geleden werden zieken in onze gemeente met een aftands autoot je vervoerd en meermalen was de wens te kennen gegeven een vervoermiddel aan te schaffen dat beter paste bij de toestand van de patiënt die vervoerd moest worden dan het hotsende vehikel. In 1929 werd dan ook, op initiatief van mej. Hille, een comité opgericht, dat bestond uit wijlen dr. De Vos, dr. Donker, mej. van Diermen, mej. van Herwaarden, de heer Drost en mej. Hille. Dit comité kwam voort uit de afdeling Soest van de Nederlandsche Vereniging E.H.B.O. en door middel van ontspan ningsavonden, muziekuitvoeringen, een verloting en een bazar kreeg men een bedrag bijeen, dat door de gemeente aangevuld werd werd tot 8000.en hiervoor kocht men een studebaker. De gemeente stelde zich aanvankelijk garant voor de helft van een eventueel exploitatietekort en later voor het ge heel, maar er is nooit een tekort ge weest. Het was niet de bedoeling, dat de auto een winstobject zou zijn en deze op vatting heeft 25 jaar stand gehouden. Het doel was slechts het vervoeren van zieken en gewonden en het is voor de afdeling Soest van de E.H.B.O. verheu gend, dat dit initiatief 'een zeer bij zonder gebleken is, want nog steeds is Soest de enige gemeente met een E.H. E .O.-ziekenauto. De auto wordt slechts bemand met ge diplomeerd personeel en de laatste twin tig jaar gaat alles gesmeerd. Alle begin is echter moeilijk. Van ga rage Alblas werd verhuisd naar gara ge Broers, waarna de wagen zijn uit eindelijke bestemming bij garage Klomp vond. Dat was in 1936. Thans vind de exploitatie nog in de zelfde garage plaats en in het begin was de grootste moeilijkheid dat dag en nacht personeel aanwezig moest zijn. Op het ogenblik is het echter zo, dat de auto op ieder uur van dag of nacht in de korst mogelijke tijd aanwezig is. Dit kan omdat hij altijd in een ver warmde garage startklaar staat. Omdat het bedienend personeel bestaat uit gediplomeerde E.H.B.O.-ers wordt het werk met veel liefde gedaan. De studebaker werd vervangen door een ford en thans is een packard in gebruik. De eerste,jaren werd 150 tot 200 keer per jaar uitgereden, doch dit is uitge groeid tot ongeveer 500 maal. In to taal zijn in deze 25 jaar een kleine 70000 ritten gemaakt. Sanatoria uit de omtrek maken steeds gebruik van de auto, die is uitgerust met twee, bpancards en een fauteuil, waardoor meer patiënten ineens ver voerd kunnen worden. Er is een reservefonds voor de aanschaf van een nieuwe wagen, maar de ver anderde geldswaarde maakt het niet gemakkelijk. De eerste wagen kostte 8000.—, de tweede 18.500.— en bij aanschaf van een nieuwe auto is er nog meer geld nodig. De Studebaker liep ongeveer 48.000 k.m., de Ford 60.000 en de Packard heeft er 90.000 opzitten, zodat revisie nodig is. De E.H.B.O. afdeling Soest hoopt na deze 25 jaar nog lang met haar zieken auto tot heil van de gemeente Soest en haar inwoners te kunnen werken door op deze wijze hulp te bieden. De oproepen van de politie en de Vere niging tot bescherming van dieren zijn niet zonder resultaat gebleven; het suc ces is geweldig. Stapels brood zijn er gebracht en nadat de scholen een oproep ontvingen kunnen er dagelijks 50 voe derplaatsen van levensmiddelen voor de dieren in het bos voorzien worden. De kinderen brengen brood van huis mee en halen het bij buren en ken nissen op. Ze deponeren het op school in emmers, die beschikbaar zijn gesteld door Gemeentewerken en de politie haalt deze emmers op. Vele zakken fijn gesneden brood gaan dan naar de de plaatsen die daarvoor ingericht zijn en de dieren zitten er al op te wachten. Komt er de volgende dag een nieuwe zending, dat is er geen kilo meer over van de vele honderden, die de vorige dag gebracht zijn. Dit is wel het zui verste bewijs van de noodzaak die er is de dieren tegen de ondergang door vorst en sneew te beschermen. Dit gebeurt echter en vele dieren dan ken hun leven aan de activiteit van de dierenbescherming, de politie en de schooljeugd die voor het voedsel zorgt. En daarmee'doorgaat want er kan nooit teveel zijn. CYCLECROSS VAN TEMPO. Wielrenners uit Utrecht, Hilversum en Soest hebben zondagmiddag, op een zwaar parkoers in Soestduinen, een cyclecross gereden en van de ruim 40 deelnemers was de Soestenaar Gerrit Ruttenberg de sterkste. Aanvankelijk was Wil van Barneveld de leidende man, maar hij kwam ten val en de kop was toen voor Ruttenberg, die zon der concurrentie de tien ronden uit reed. Uitslag1. G. Ruttenberg, Tempo. 2. P. Dijkman, De Adelaar. 3. P. Baart- mans, De Volharding. 4. W. v. d. Voorn, De Volharding. 5. F. Keuker, De Ade laar. Bij de juniores werd W. van 't Klooster tweede achter W. A. Sluis uit Woerden en voor W. van Barneveld. De voorzitter van Tempo, de heer J. v. d. Broek, reikte de prijzen uit. AANRIJDING. Van A. reed op de Soesterbergsestraat en hij kwam met zijn fiets uit de rich ting Soesterberg. Bij hotel v. d. Brink kwam de vrachtauto van V. uit Baarn plompverloren het erf afrijden. De fietser werd aangereden, viel en kreeg een hersenschudding. Dokter Schutte verleende de eerste hulp, waarna de heer v. A. naar huis gebracht werd. De auto was voor 100 °/o schuldig aan dit ongeval. JAARVERGADERING P.K.V.S. Toen de voorzitter van de Pluimvee- en Konijnenfokkers-Vereniging „Soest en Omstreken", de heer A. J. A. v. d. Sanden, gisteravond in café Butzelaar de jaarvergadering opende, waren er nog geen tien bestuursleden en leden bij elkaar en de belangstelling bleef slecht. De secretaris, de heer J. A. Schotte, las de notulen, waarna de ingekomen stukken behandeld werden. Er waren een paar bedankjes van leden en met het nieuwe lid van deze avond mee telt de vereniging thans 32 leden. Tot afgevaardigden naar de prov. N.K.B. vergadering- werden de heren J. de Ruig en J. A. Schotte benoemd. In zijn jaarverslag gaf de secretaris een overzicht over 1955 en uit het fi nancieel verslag van de penningmees ter, de heer De Ruig, bleek, dat er een goed batig saldo was. Dit was ook het geval bij het verslag van de tatoueer- commissie, die in 1956 slechts bestaan zal uit de heer J. Baars. De kascom- missie, bestaande uit de heren Verlin den en Hilhorst, was tevreden over het beheer van de geldmiddelen en dit jaar zullen de heren Verlinden en v. d. Laak deze, commissie vormen. De heren D. Maagdelijn, J. de Ruig en A. Schaap werden als bestuursleden herkozen, waarna de voorzitter de he ren J. de Koning en D. Maagdelijn, beiden 25 jaar lid, toesprak en hen een geschenk overhandigde. De heer De Koning dankte voor de aardige attentie. De contributie werd op ƒ4.gebracht in verband met de verhoging van de bijdrage aan de N.K.B. De zomerkeuring zal gehouden worden op 25 augustus en de winterkeuring op 17 november. De heer A. Dicker uit Doetichem zal keurmeester zijn. Na de rondvraag sloot de voorzitter de vergadering. EVANGELISATIE BIBLIOTHEEK SOEST. Nieuwe aanwinsten P. Bakker, Branding. A. Bernsten, Nebogang. A* E. Boeck, Het groot verlangen. N. Bolt, Svizzero. J. Brandenburg, Zeemolest. R. Bur- mann, Het hoogste weten. J. Dek ker, In de schaduw der molenwieken. N. van Dijk-Has, Jij bent het zor genkind. E. Evers, Een burgemees tersfamilie. R. Fangen, De man die de rechtvaardigheid liefhad. F. van Felden, In alle talen. L. M. Hagen e.a., Moederke alleen. M. van der Hilst, Sarati. W. O. Hoek, Door de branding. G. C. Hogewerff, Het groot mysterie. W. van Iependaal, De Com missaris kan me nog meer vertellen. J. Kalmijn-Spierenburg, Struikelende voeten. P. Keuning, Een bom barst in Looywoude. J. Knape, Het gevecht óp de ladder. G. Kroau-v. d. Burg, Knotwilgen. W. Lax, Domine van Poplar. W. Laatsman, Het winkel tje van Hahhema. Th. O. Lohhen, Klaus Bjerg en Bodil. J. Maclaren, Zielenadel en Harten van Goud. E. Maltzahn, Een Koningin van Frankrijk en Navarra. E. Maltzahn, Osanna in excelsis. - S. E. Morgan, De rivier kwam. G. Mulder, Mobilisatie Kameraden. G. Nefkens, Reddingshuis. H. Nes- na, De broedertrouw. E. P. Oppen- heim, Sir Adam. K. Paphe, Die aan spits staan. L. Penning, November storm. I. v. d. Ploeg, De moord op het duivendak. W. Reijs, Nederland, zoals het was, zoals het is. A. Ro- mijn, Het beloofde, land. - J. F. Ronne, De consulsvrouw. G. Schroer, Storm over de Binnenhof. M. Seely, Vrouw en geld. - H. Stergerda, Confectie. - S. Somogy, Joska. J. v. d. Ster, Bij ons in het dorp. A. v. d. Torre, Vreugdekind. J. Valkema-Blauw, De gekantelde karos. - P. Verhoog, De vlie gende Hollander. B. Voigt, De voor trekkers. H. Voordewind, De com missaris vertelt door. H. Voordewind, De commisaris vertelt verder. J. M. Westerbrink Wist, Van velerlei ver wachtingen. Wilma, Die vrijwillig dragen. - Wilma, Het schone leven. - L. Wuiterfeld-Plateu, Het zwaard van Thu- le. - J. v. Manen-Pieters, En de tuin fluit en zingt. K. Norel, De vrouw Alber- dien. M. Pos, Op vleugels naar Z. Afrika. R. v. Reed, Het loon der genade. Go Verburg, Boontje het Alpenmeisje. G. v. Veldhuizen, De ze bra in de serre. Jeugdboeken S. v. Aaugium, De smok kelaars van de schans. J. H. Been, Spekkie, de pijper der zeeslepers. T. van Berken, Een boze stiefmoeder. C. Bruin, Keteltje in het veerhuis. Rie Eerdmans, Het Polderhuis. K. v. d. Geert, Pieter Pietersz. licht matroos op een kaperschip. I. v. Havelte, Mienks moeilijkheden. S. Havelt, Het complot. T. J. Hofman, Een dag straatmuzikant.T. F. Hof man, Verloren en teruggevonden. E. C. Houbolt, Eccart. C. J. Kievit, Slaet op ten trommele. T. Kok, Eccolien. T. Kok, Het boschhuis. T. Kok, De tweelingen. Diet Kramer, Lode- wijk de rattenvanger. Diet Kramer, Het geheim van de gesloten kamer. Meukes v. d. Spiegel, Greets helden daad. R. van Reest, Zo'n duitse rak ker. R. van Rossum. Guus je op moeders stoel. R. van Rossum, Guus- je uit de Goudsbloem. M. C. Rudolfs, De wees van Amsterdam. Stampe- rius, Met de Rembrandt naar Genua. J. Trèffer, Kameraden. HINDERWET. Burgemeester en Wethoudes van Soest maken bekend, dat het verzoek van J. v. d. Bor, Van Weedestraat 43a, Soest, om een tricotage- en confectiefabriek, waarin geplaatst zullen worden 18 naai machines, ieder aangedreven door een electromotor van 1h P.K., op het per ceel Van Weedestraat 43a, kadastraal bekend gemeerite Soest, sectie H, nrs. 6189 en 7356 (ged.), te mogen oprich ten, in werking brengen en in werking houden, door hen voorwaardelijk is in gewilligd. Soest, 21 februari 1956. „Weet jij het volmaakte huwelijk te vinden vroeg pa vlug, want hij vreesde blijkbaar mijn lichaamskracht. „Daar zoek ik al niet meer naar", ant woordde ze, maar toen we uitlegden, dat het om een boek ging, bleek ze het aan een vriendin uitgeleend te hebben. „Die houdt wel van die onzin", voegde ze eraan toe. „Welja, m'n boeken in cirkulatie bren gen en ze dan nog afkammen ook. ,,'t Is van mij", zei ik. „O, dat wist ik niet", antwoordde ze, maar ze sprong helemaal niet overeind om het te gaan halen. Nee, dan wij vroeger Er werd gebeld, dochterlief deed open en kwam binnen met een platina-blon- dine. Ze bleek de bewuste vriendin te zijn, maar ze kon zich niets herinne ren van het volmaakte huwelijk en zij trok ook al in twijfel of het be stond. Ze zou haar boekenkast wel eens overhoop halen, maar dan moest het eerst flink dooien want ze kon niet op haar kamer stoken. Ik ging dan maar met deze vage be lofte op weg naar huis en toen we in de gang waren werd er een sleutel in het slot gestoken en de vrouw des huizes kwam binnen. „Heb je het boek teruggebracht vroeg ze. „Welk boek deed ik hoogst ver wonderd, want ik was gekomen om er een te halen. „Dat je vrouw een half jaar geleden van me geleend heeft. Dat wordt wel tijd, zou ik zeggen". Ze zei het niet vriendelijk en ik dacht er aan, dat een vrijgezel van zo'n ha chelijke situatie verstoken blijft. Haar man had natuurlijk veel plezier, vooral ten bleek, dat die roman „De schip breuk van het huwelijk" heette. Inder daad had ik dit werk wel eens bij me thuis gezien, maar dat was al enige seizoenen geleden. In drieste stemming stoof ik naar huis om daar de peultjes op te gaan scheppen en desnoods met de vuist op de tafel te slaan en we zetten direct het hele huis op z'n kop. De schipbreuk kwam niet voor de dag en het volmaakte huwelijk is ook nooit meer tevoorschijn gekomen. Zo af en toe wil ik nog wel eens flink doen en dan grijp ik de een of andere stier bij z'n horens als zo'n dier m'n weg kruist. Dat was ook het geval toen ik op een boek uit ging, dat vage kennissen ge leend hadden en dat natuurlijk nooit teruggegeven was. „Wanneer krijg ik dat boek eindelijk eens terug", zei ik bar duidelijk toen ik tegenover de man stond die het in zijn woning huisvestte. „Welk boek deed hij verwonderd. „Het volmaakte huwelijk". „Dat bestaat niet", beweerde hij en dat bracht me tot nogal scherpe uit latingen, want ik wist zeker, dat hij het al vele maanden had. Ik bracht hem dit goed aan z'n verstand en hij legde uit, dat hij dat boek misschien wel had, maar dat hij de mening toegedaan was, dat het volmaakte huwelijk niet be stond. Daarin moest ik hem gelijk geven. Broederlijk doorzochten we zijn boe kenkast. Ik vond er wel een ander boek, dat bij mij thuis hoorde en dat vol komen uit m'n gezichtskring verdwe nen was, maar het huwelijk bleef zoek. Ik eiste schadevergoeding, waarop ge ïnsinueerd werd, dat het wel bij mij thuis zou slingeren. We stonden op het punt de vuisten te kruisen toen de dochter des huizes bin nen kwam. M.- V.- Ik ben alleenstaand, kamer bewoner, in geval van ziekte ben ik overdag alleen. De ziektewet keert niet uit als bij controle niet open wordt gedaan. Mijn hospita laat de deur niet open, hetgeen ik begrijpen kan. Ik mag van de huisarts het bed niet verlaten. AntwoordDit is en blijft een moei lijkheid. Controle is nu eenmaal nodig, dus de controle-arts moet binnen kun nen komen. Wij geven u in overweging de bedrijfsvereniging direct bij het ziek worden er van in kennis te stellen, dat u alleenstaande bent en niet (veel) op hulp van de hoofdbewoonster kunt rekenen. Bent u in een beroepskamer verhuurbedrijf, dan kunt u van de verhuurder eisen, dat hij/zij er voor zorgt, dat er iemand thuis is, dat hoort nu eenmaal bij de volledige service, die hij moet verlenen. U zou de sleu tel uit het raam kunnen werpen en zodoende toegang verschaffen aan be kenden of anderen, die bepaald binnen moeten zijn. H. Z. Wanneer er in een vertrek veel gerookt wordt, zet men wel eens een brandende kaars op een hoog ge deelte, waardoor de rook verdwijnt. Welk chemisch proces is hiervan de oorzaak M.a.w. hoe komt dat eigen lijk Antwoord Rook bestaat voor een groot deel uit onverbrande kool- en teer- deeltjes. Door ergens, liefst op een ho ge plaats, een open vlam te -plaatsen, verbranden in deze vlam genoemde deeltjes tot koolzuur en nog een weinig as. De in de atmosfeer zwevende deel tjes zijn hierdoor voor het grootste deel verbrand en dus verdwenen. J. v. d. B. Hoe kan ik een ballpoint- vlek verwijderen AntwoordProbeert U het eens met verwarmde spiritus. Denkt u er om deze spiritus te verwarmen in een bak je met kokend water, dus niet open op het vuur zetten. De vlek moet dan afwisselend gebet en geweekt worden. U kunt ook alcohol nemen voor dit doel. Deze prijzen gelden hl ouzo speelgoedafdeling: Blank beuken SPIJLEN TREKWAGEN Lang 30 cm. Met stok Sotokpnri vAMESSCHORT okM grote maat. Uitgeblesd rood. groen of geel 1 2 75 HERENSOKKEN ▼an zeer solide kwaliteit met nylon versterkt en 1 35 lastex boord NIEUW 1 MASSAGEBORSTEL welke tevens kam is. Fraaie uitvoering in diverse Q jr rf kleuren03 CT BANDSCHORTEN in 7 verschillende modellen en dessins. oc Royale matenI 95 ct AMERSFOORT KOP EN SCHOTEL Porselein. Fraai model en pracht decor met goudver siering. Pastelkleur rand. Rose, geel en bleu 1 QC Per 3 stuksl'*** Volleybalschoenen Deze ideale sportschoenen zijn met verende binnenzool en stevige stootrand in zwart wit en Hauw-wit Maten 7-1 11-2 3-8 9-11 3.95 4.75 5.25 5.50 JONGENSBROEKEN Poolvaste kwaliteit cor du roy met omslag en elastiek in de band. In diverse mooie kleuren. voor 3 tot 7 jaar 4.95 7 tot 11 jaar 5.50 11 tot 14 jaar 6.25

Soester Courant | 1956 | | pagina 3