Be BONNETERIE J WOL BREIMACHINES J. LENSSEN Fa. Van de Wijngaart SPORT. Maak een eind Vak-Opticien Voskuilen V E N E M R Engelse Voorjaarstoffen. Vooropleiding Middenstands cursus. INSTITUUT „PRACTICUM" SOESTERBERG Officiële Mededelingen, ERVAF B0 Ver W< smid j° Rijwie Ban! Hier is Uw adres voor PAALHOUT, Bonenstaken. MAJOOR'S HOUTHANDEL Gevra of fli HUWT Meisje r vro KNITTAX PASSAP Weedestraat 52 Tel. 2263 Vervolg agenda gemeenteraads vergadering. 22. Voorstel tot wijziging der gemeen tebegroting 1956 (woningtelling). 23. Voorstel tot het aangaan van geld leningen. 24. Voorstel tot wijziging van de in structie van de keuringsveearts en de hulpkeurmeester. 25. Voorstel tot vaststelling van het rentepercentage voor de rekening-cou rant-overeenkomst met het Gasbedrijf. 26. Voorstel tot benoeming van een ambtenaar van de burgerlijke stand. 27. Voorstel tot beantwoording van het aan de raad gerichte schrijven, d.d. 31 mei 1955 ingekomen van wijlen de heer C. Hofman, inzake heffing aanlegbe- lasting en overdracht grond aan de Braamweg. 28. Voorstel tot beantwoording van het aan de raad gerichte schrijven d.d. 23 augustus 1955 ingekomen van de heer W. Bosman, inzake bebouwing Oude Grachtje/verb. Klaarwaterweg. 29. Voorstellen tot aankopen van grond: a. voor verbreding van de Talmalaan van D. G. Reesink; b. nabij de spoorlijn Utrecht-Baarn van C. J. van Hengstum. 30. Voorstel tot het verlenen van een zakelijk recht aan de N.V. P.U.E.M. tot het leggen van hoogspanningskabels a. in de Maatweg; b. langs de spoorlijn Amersfoort-Utrecht. 31. Voorstel tot kredietverlening voor verbeteringen aan het pand De Zoom 13. 32. Voorstel tot verkoop van grond na bij de Foekenlaan aan de heer L. de Groot te Amsterdam. 33 Voorstel tot ruiling van grond nabij de Soesterbergsestraat/Heideweg met CURSUSSLUITING NIJVERHEIDSSCHOOL. De sluiting van de cursus 1955-1956 van de avond-nijverheidsschool door de burgemeester is een plechtigheid geworden met weinig loftuitingen voor de leerlingen en veel op- en aanmer kingen, daar van de 10 leerlingen, die het vorig jaar voor het eerst in de vijfde klas startten, geen enkele het einddiploma behaalde. Wel werd dit uitgereikt aan 4 jongens, die de laatste klas doubleerden. In een lokaal van de school in de Molenstraat waren nagenoeg alle 62 leerlingen bijeen en van het bestuur de heren J. J. M. Festen, K. de Haan en W. C. Priem. De burgemeester sprak als voorzittter van het bestuur tot directeur, leraren en leerlingen en hij drukte zijn spijt uit over de slechte resultaten van het afgelopen jaar. De jongens zouden mis schien op deze minder prijzende woor den wel zeggen: weer iemand, die vindt, dat de jeugd het vroeger beter deed, maar er zijn ook na de oorlog cursusjaren geweest, waarin leeftijd genoten van deze leerlingen het heel wat beter deden. Ditmaal is er echter wel heel gemakkelijk over gedacht. Deze cursus is niet bestemd als een aardige vrijetijdsbesteding voor de leer krachten of de leerlingen. De school is geen bewaarschool voor de rijpere jeugd, maar het is de bedoeling de jongens iets bij te brengen waaraan ze in hun later leven wat hebben. Er moet gebokst worden als je wat bereiken wilt. Nu gaat alles nog goed, maar als straks een eind komt aan de tijd van hoogconjunctuur dan zijn het de goede vaklieden, die de minste kans lopen werkloos te worden. Wanneer de jongens niet méér belang stelling tonen, dan heeft het geen zin door te gaan en zoveel geld te besteden aan deze cursussen. De burgemeester doet echter een beroep op de leer lingen en roept de medewerking van de ouders in om te kunnen komen tot befère Tesultatèn. De directeur, de heer J. Th. van Noe- sel, vraagt zich af wat de oorzaak is van deze slechte resultaten en of het juist is wat een der leerlingen open hartig zei: Luiheid. Energie voor het werk op school wordt nauwelijks opgebracht, maar er was genoeg aanwezig toen er voor 16 gul den ruiten ingegooid werden en de heer Van Noesel vindt het een schan daal, dat vaklieden een gebouw be schadigden. Respect voor de leraren is ver te zoeken en de resultaten zijn bedroevend. Van de 62 leerlingen, die vorig jaar begonnen, kunnen er slechts 31 be vorderd worden, dus precies de helft. De leerstof is slechts voor een deel doorgewerkt, terwijl de intelligentie van de leerlingen heus niet geringer is dan van vroegere leerlingen, hetgeen uit de theoretische vakken blijkt. Het lijkt veel op onwil en de directeur vindt het vooral voor de ouders on prettig, dat de resultaten zo slecht zijn. Er zijn gelukkig goede uitzonderingen als de leerlingen Van Rossum, die naast de nijverheidscursus nog een andere cursus volgt; Van Leuveren, die de vierde klas overslaat; Veerman, Kop pen en Rademaker, jongens waar wat inzit. Slechts vier jongens krijgen het einddiploma en deze vier zitten voor de tweede maal in de hoogste klas. De andere tien zullen het nog een jaar moeten overdoen. Hopenlijk is het komende jaar beter, want de vier de klas van de afgelopep cursus was een goede klas. Vroeger ging het wel en de heer Van Noesel verwacht, dat het dit jaar ook zal gaan en dat de jongens zullen tonen, dat ze aan hun toekomst denken. De burgemeester reikte de diploma's uit en de bevorderingen of minder goede resultaten bleken uit de rap porten. Bevorderd zijn van de le naar de 2e klas Lamb. de Bruin, W. Sukel, R. Vleer, H. van Doorn, K. Schimmel en A Veerman met lof. Van de 2e naar de 3e klas D. G. van Soest, T. Muis, C. Nieuwburg, J. H. Blok en B. J. Sevink. Van de 3e klas hebben het diploma 3-jarige cursus behaaldS. Veerman, R. Jansen, R. van Rossum en J. van Leuveren. De laatste met lof en be vordering tot de 5e klas. Van de 4e naar de 5e klas M. Muis, R. A. Grift, W. van der Kraats, M. van Breukelen, Th. J. Staal, L. J. Kriek, W. L. A. M. Meder, H. Th. Wouters, J. Westeneng en P. Stavast. Het einddiploma 5-jarige cursus werd uitgereikt aan A. de Boer, J. Coer- man, J. J. Schaper en Fr. de Zoete, terwijl aan H. B. Koppen de aanteke ning is toegekend. „WIMBLEDON" HEET NU „S.U.S." lijkbaar geïnspireerd door de SUS- ctie hebben de leden van de tennis- ereniging „Wimbledon" op de jaar- ergadering in Ludgardis besloten de iaam van de vereniging te wijzigen fn S.U.S., daar er reeds een vereniging ons land is, die Wimbledon heet. .U.S. vormt de beginletters van Sla "w Slag. 'e vereniging heeft verschillende nieu- e leden kunnen boeken en in het lieuwe seizoen zal gespeeld worden op insdag, zaterdagmiddag en zondagmid- ag. 'e voorzitter, de heer K. Zeegers, deel- e mee te moeten aftreden door drukke erkzaamheden. 'e heer E. de Jong werd nu tot voor zitter benoemd en de heer Zeegers werd bedankt voor het werk, dat hij voor de vereniging verrichtte. De secretaris, de heer B. Dahlberg trad eveneens af en Mej. L. Brandt werd tot secretaresse benoemd. Zij las het jaarverslag en Mej. C. Hendrikse gaf het financieel overzicht. Tenslotte werd besloten deel te nemen aan de zaterdagmiddag-competitie. UIT HET DIKKE POLITIEBOEK. Bij de familie M. in de Koningin- nelaan sloeg de vlam in de pan. Gor dijnen en houtwerk raakten in brand en met emmers water werd geblust. De brandweer verscheen maar hoefde weinig te doen. R. uit Amsterdam was hier met z'n brommer, kreeg pech en bracht hem naar een reparateur, die hem een fiets in bruikleen gaf. Hij ging naar een café en ontmoette daar iemand, die hem mee wilde nemen naar Amsterdam. De fiets bleef onder hoede van de café houder, maar niet lang, want hij werd gestolen en deze service kost geld. Drie auto's reden dicht bij de spoor bomen op de Van Weedestraat toen de knipperlichten aangingen. Mevr. D. uit Soest dacht dat ze er nog best door kon, maar ze vergat, dat de auto's vóór haar dan hetzelfde moesten doen. Dat deden ze echter niet en mevr. D. reed met haar wagen tegen haar voorgan ger op, hetgeen schade betekende. De schooljeugd heeft verkeersexa- men gedaan. Het schriftelijk gedeelte is achter de rug en met 14 afgewezen deelnemers blijven er 422 over voor het mondeling. Maandagmorgen begint het in Soesterberg, maandagmiddag tot eu met donderdag in Soest. Op vrijdag 23 maart zullen de diploma's uitgereikt worden in het citytheater. Er worden dan films voor de kinderen gedraaid. Op de Beaufortlaan stond een be stelauto van G. J. D. uit Hilversum en D. T. uit Soest kwam met zijn per sonenauto aanrijden. Hij moest stop pen voor een tegenligger, slipte door en reed tegen de bestelwagen. Beide auto's beschadigd. De bestelauto van G. M. K. kwam uit de Raadhuisstraat en zou de Lange Brink weg oprijden. Van deze weg kwam de personenauto van H. T. B. Twee auto's remden, maar het was glad en twee auto's werden beschadigd. MAKELAAR-TAXATEUR VREDEHOFSTRAAT 19 - TELEF. 2169 zal gaarne voor U verzorgen Hypotheken en Assurantiën. Koop en Verkoop huizen. JAARVERGADERING BIJENHOUDERS. De afdeling Soest van de Nederlandse vereniging tot bevordering van de bij enteelt in Nederland, hield in restau rant „Zonneheuvel" de jaarvergadering en de voorzitter, de heer J. Grijze, heette de aanwezige welkom en sprak de wens uit, dat 1956 een even goed honing jaar zou worden als 1955. De voorzitter spoorde de leden aan de vergaderingen trouw te bezoeken en de vereniging tot groter bloei te bren gen door ledenwerving. De imkerdag wordt dit jaar weer in Apeldoorn gehouden en de voorzitter hoopte, dat de hele vereniging er per bus zou heengaan. De secretaris, de heer J. C. Thomasze, las de notulen en het jaarverslag. Het ledental is teruggelopen van 60 tot 54. De penningmeester, de heer Vlaming, vertrok naar Californië en verzendt thans van daaruit bijenberichten. Het aantal bijenvolken in Soest is met 20 °/o toegenomen. Het vorig jaar leek het een slecht honing jaar te worden. Wekenlang was het koud, maar de mooie zomer zorgde voor een goede honingafdracht. De penningmeester, de heer J. van Breukelen, gaf het financiële overzicht en de begroting, welke goedgekeurd werd. Er werd besloten voortaan de gratis verloting achterwege te laten en het geld hiervan te besteden aan een causerie. De heren Polet en Tierik werden als leden van de kascommissie opgevolgd door de-heren Van Heyst en Dijkstra. De aftredende bestuursleden, de he ren Van Breukelen, Van Elmpt en Roos, werden herkozen. Na de pauze werd nog eenmaal een verloting van imkerartikelen gehouden. De heer Haanstra werd benoemd tot afgevaardigde naar de algemene ver gadering in Utrecht en de heer Grijze tot plaatsvervanger. De bijenvolken zullen ook dit jaar weer op reis moeten naar het fruit- of kool zaad gebied, maar er zijn nog niet ge noeg deelnemers om het transport ren dabel te maken, zodat hieraan nog ge werkt wordt. Makelaars- en Assurantiekantoor PLASWEG 63 - SOEST - TELEFOON 2064 KOOP EN VERKOOP Taxaties Hypotheken - Assurantiën - Expertise VOLKSUNIVERSITEIT. Dinsdagavond zullen voor de leden van de Volksuniversiteit\in het Oranje-Hotel films vertoond wor&en over het leven van mieren, kikvorsen, inktvissen en eekhoorns, er is een film over de lente ook „De ballade van de hoge hoed" wordt gedraaid. ZEEPOST. Met de volgende schepen kan zeepost worden verzonden. De data, waarop de correspondentie uiterlijk ter post moet zijn bezorgd, staan achter de naam an het schip vermeld. Argeptiniëm.s. Alcantara, 22 maart. Australiës.s. Strathmore, 24 maart. Braziliëm.s. Alcantara, 22 maart. Brits O. Afrikas.s. Maréchal Joffre, 19 maart. Brits O. Afrika s.s. Africa, 22 maart. Canadas.s. Maplecove, 20 maart. Canada s.s. American Lawyer, 24 mrt. Chilivia New York, 21 maart. Ned. Antillen m.s. Hera, 21 maart. Ned. Nw. Guineam.s. Modjokerto, 20 maart. Nieuw Zeeland via Engeland, 24 mrt. Suriname m.s. Mentor, 21 maart. Unie van Z. Afrika en Z.W. Afrika m.s. Arundel Castle, 24 maart. Inlichtingen betreffende de verzendings data van postpakketten geven de post kantoren. T IS NOG GEEN SINTERKLAAS! In een klein gedeelte onzer komt een advertentie voor van „Het Handelshuis", waarin deze firma U ad viseert met Sinterklaas Jovanda ny lons ten geschenke te geven. Men wilde U zeggen dit met Pasen te doen, doch de firma verstrekte ons een foutief cliché. Onder het afdrukken bemerkten wij deze fout en eerst na verwisseling der cliché's kon de pers weer op volle toeren draaien. SPORTPROGRAMMA. Voetbal. Zaterdag Hees 2Eemnes 2 te 4 uur. Sparta BHees A te 4 uur. S.E.C. B—H.V.C. D te 3.30 uur. S.E.C. aAmersfoortse Boys a te 2.30 u. S.E.C.-welpen aS.E.C.-welpen b te 1.30 uur. B.D.C. aOlympia '25 a te 3.30 uur. Amsvorde AB.D.C. A te 3.30 uur. Zondag The Victory 1—S.E.C. 1 te 2.30 uur. S.EC. 2Nijenrodes 2 te 12 uur. P.V.C. 1—B.D.C. 1 te 2.30 uur. D.O.S.V. 2—B.D.C. 2 te 2.30 uur. B.D.C. 3—K.V.V.A. 2 te 2.30 uur. B.D.C. 4Victoria 4 te 12 uur. B.D.C. B—K.V.V.A. A te 12 uur. Quick 3S.E.C. 3 te 12 uur. Hockey. Zaterdag Meisjes Soest AAmersfoort C te 2 u. Jongens: Soest B-Schaerweyde B te 3 u. Jongens: Soest A-Schaerweyde B te 4 u Zondag Dames S.C.H.C. 5Soest 1 te 12.30 u. Heren Soest 1Laren 6 te 2 uur. Dameshandbal. Zondag B.D.C. 1Spirit 1 te 4.15 uur. Fidelitas 2B.D.C. 2 te 12.45 uur. E.D.C. A—B.S.V. A te 1.30 uur. SOESTER VOLLEYBAL VERENIGING. De dames van S.V.V. hebben het er slechts afgebracht tegen Spirit door met 13 te verliezen. In de eerste set zat S.V.V. er nog niet goed in en Spirit won met 151. Dit lieten de Soester dames echter niet op zich zit ten en ze kwamen in de tweede set aardig opzetten, zodat het gelijk op ging. Eerst stond S.V.V. met 62 voor, maar Spirit haalde op tot 66. S.V.V. liep steeds verder uit tot 11-7, Spirit maakte er 11-10 van en uiteindelijk stond het 14-13 voor S.V.V. Het was niet gemakkelijk er 15-13 van te maken, maar het lukte en S.V.V. won de set. De derde set leek weer op een overwin ning van S.V.V. uit te lopen. Het werd 55, maar toen kwamen de Soeste- naren er niet meer aan te pas, want Spirit maakte het ene punt na het andere en tenslotte werd het 155 S.V.V. begon in de vierde set met 'n achterstand van 08. Zij haalde op tot 29 en tenslotte werd het 514. Aan de Soester kant werden nog 4 punten gemaakt, zodat Spirit ook deze set won (15-9). aan dat getuur. 'N GOEDE BRIL IS NOOIT TE DUUR Wij hebben voor iedere gelaatsvorm EEN PASSEND MONTUUR. Zeiss Punk tal glazen Ziekenfondsleverancier. Van Weedestraat 8 Telefoon 2458 Dames- en Herenkleermaker Hofleverancier van Z.K.H. Prins Bern- hard der Nederlanden bericht de ontvangst der nieuwe F. C. KUIJPERSTRAAT 10, TEL. 2803 Dinsdag, 20 maart a.s., aanvang Voor Soest enig erkende cursus. Aanmelding dagelijks TORENSTRAAT 2D TEL. 2100 De heren hebben het heel wat gemak kelijker gehad tegen Spirit 4. De eer ste set wonnen zij met 15-3 zonder de minste tegenstand. In de tweede set ging het wat beter met Spirit. S.V.V. stond met 131 voor maar kon deze voorsprong niet behouden, daar Spirit inliep tot 136._ Teen kwam S.V.V. aan de opslag en won met 156. Na in de derde set met 22 gelijk gestaan te hebben maak te S.V.V. er 152 van, zodat met 30 gewonnen werd. S.V.V. neemt thans de derde plaats op de ranglijst in wat een goede presta tie is voor een vereniging, die dit jaar voor het eerst in -de Nevobo speelt. MEDISCHE DIENST. Dokter Splinter, Amersfoortsestraat 3, Soesterberg, zal zondag 18 maart de artsendienst waarnemen. JEUGDVOETBAL. De gespeelde welpenwedstrijd in Zeist van „Soesterberg" tegen Saestum is ln een 00 gelijkspel geëindigd. A.s. zaterdag 17 maart gaan de A-as- piranten naar Bunnik en het is niet uitgesloten, dat door goed spel een overwinning mee genomen wordt naar Soesterberg. K.V.O.-NIEUWS. De belangrijke korf bal wedstrijd van K.V.O. 1 tegen S.K.F. 1 uit Veenen- daal heeft een zeer verdiende 31 overwinning opgeleverd voor K.V.O. 1, dat met een aantal invallers speelde, waarvan R .Musch prima speelde. De drie doelpunten voor K.V.O. wer den gemaakt door W. Brink, L. Sloof en T. v. Alphen. Zaterdag a.s. speelt K.V.O. 2 een uit wedstrijd in Hilversum tegen Altius, Of dit succes zal opleveren is nog een grote vraag, daar Altius tot de sterk- sten gerekend wordt. S.S.T. VERLIEST. De Soesterbergse schaakclub S.S.T. is er niet in geslaagd om tot winst te komen tegen het sterke Ons Genoe gen uit Amersfoort. Het werd zelfs 7-3. Van de onderlinge wedstrijden is in groep D de eerste kampioen al be kend. Het is Veldhoen, die nu auto matisch naar C gaat. In A heeft Wichard fraai de leiding. In B Gaasbeek Jr. In CMurck en in E v. Gorkum. HINDERWET. Burgemeester en Wethouders van Soest maken bekend, dat de navolgende ver zoeken door hen voorwaardelijk zijn ingewilligd a. het verzoek van L. J. Schalkx, Korte Melmweg 21, Soest, om een inrichting voor machinale houtbewerking, waar in zal worden geplaatst een cirkelzaag machine met een vermogen van P.K., op het perceel Korte Melmweg 21, kadastraal bekend gemeente Soest, sectie A, nr. 2867, te mogen oprichten, in werking brengen en in werking hou den; b. het verzoek van H. van den Bos, Luitenant-Kolonel, Eerstaanwezend In genieur der Genie te Amersfoort, Bil- derdijklaan 1, Amersfoort, om 4 elek- tomotoren met een gezamenlijk vermo gen van 10,75 p.k. in het acculaad- station nabij de Dumoulinkazerne, op het perceel, gelegen ten zuiden van de Amersfoortsestraat, kadastraal bekend gemeente Soest, sectie E, nr. 2411, te mogen oprichten, in werking brengen en in werking houden; c het verzoek van A. G. de Bruin, Lindenlaan 4b, Soest, om de inrichting voor de fabricage voor aardewerkpro- dukten, waarvoor op 6 oktober 1947, afd. I, nr. 52, vergunning is verleend, op het perceel Beckeringhstraat 12, ka dastraal bekend gemeente Soest, sectie C-, nr. 4618, te mogen uitbreiden; d. het verzoek van H. G. van Wilgen burg, Dorresteinweg 3, Soest, om een inrichting voor machinale metaalbewer king en machinebouw, waarin geplaatst zullen worden een aantal elektromoto ren met een gezamenlijk vermogen van' 9 P.K., op het perceel Dorresteinweg 3 kadastraal bekend gemeente Soest, sec tie G, nr. 4403, te mogen oprichten, in werking brengen en in werking houden; e. het verzoek van Esso Nederland N.V., Benoordenhoutseweg 7, 's Gravenhage, om de ondergrondse benzine- en auto gasoliebewaarplaats op/in het perceel Amersfoortsestraat 2a-4, kadastraal be kend gemeente Soest, sectie E, nr. 2494, zodanig te mogen wijzigen en uitbrei den, dat de ondergrondse bewaarplaats 24000 liter benzine en 6000 liter auto- gasolie zal kunnen bevatten; door hen voorwaardelijk is ingewilligd. Soest, 9 maart 1956. Heden is plotseling van ons heengegaan onze innig geliefde, zorgzame Man, Vader, Zoon, Broeder en Be- huwdbroeder, marinus boode, op de leeftijd van 52 jaar. Mede namens de familie J. BOODE-Ypenburg M. BOODE Jr. Soestdijk, 14 maart '56 Stadhouderslaan 38. De teraardebestelling zal plaats vinden za terdag, 17 maart a.s., om 10,30 uur, op de Nieuwe Ooster be graafplaats te Am sterdam. dankbetuiging. Hierbij betuigen wij on ze oprechte dank voor de hulp en het medele ven, welke wij ondervon den bij de ziekte en het overlijden van onze man en vader. FAM. SCHAPER. Korte Hartweg 18. Ondergetekende bericht hiermede, dat hij met ingang van heden de ver koop aan particulieren heeft beëindigd. U dankend voor het ge noten vertrouwen. J. C. THOMASZE. Bloemisi Middelwijkstrajat 22. PIANO te koop ge- agd. Aanbiedingen Orchideestraat J. VAN DER ES GEDIPLOMEERD PIANO-LERARES Kolonie weg 11 Soest - Telefoon 2798. Bakkerij VAN BRUMMELEN Kerkstraat 13 - Tel. 2836 versum, Tele; 9658. 21, Hil- K 2950 Te koop 2 hqren sport- rijwielen, 1 keer ge bruikt, 2 meisjesfietsen leeftijd 10-12 j. Lamers, Soesterbergsestraat 6, Telefoon 3409; Gevraagd een MEISJEj dat goed kan koken en netjes kan werken (in- of extern). Brieven let ters W G bur. S. C. Heer (r.k.) vraagt ZIT- SLAAPKAMER met pen sion. Met douchecel of badkamer. Uitvoerige in lichtingen onder nr. 890 bur. Soester Courant, Te koop splinternieuwe CASSETTE Gero Tafel zilver, 6-delig, voor 400.Winkelprijs 517.Br. onder nr. 880 bur. Soester Crt. WONINGRUIL. Gevraagd te Soestduineh of omge ving klein huis met flin ke tuin. Aangeboden te Soest ruim huis met 6 kamers, tuin enz. Br. nr. 881 bur. Soester Courant. WONINGRUIL. In ruil aangeboden flinke grote woning voor groot gezin, met grote tuin (circa 4 A.), voor alle doeleinden geschikt, tegen kleinere woning of gemeentewo ning. Br. onder letters GD bur. Soester Crt. Gezocht door dame, b.b. h.h., KAMER' met kook gelegenheid. Voorkeur Soest-Zuid. Aanbiedingen te zenden aau Joh. Seb, Bachstraat 45, Utrecht. TE KOOP aangeboden z.g.a.n. kinderwagen met bedje en wieg. H. van Boeijen, Nieuwstraat 72. WONINGRUIL. Gevraagd flinke woning met grote tuin. Aangeboden mooie woning met kleine tuin. Br. nr. 885 bur. S. C. Aangeboden vrij HUIS JE, bev. grote woon-zit- kamer, slaapkamer, keu ken, hal en zolder, in centrum Soest, in ruil tegen grotere woning. Ook genegen te kopen. Br. onder nr. 884 bur. Soester Courant. TE KOOP klein kinder ledikant met matrasje 15.hoge kinderbox 10.Bartolottilaan 5, Soest. Te koop TELMACHINE Dalton 185.met strook. Garantie. Fa. Ver kerk, Bussummerstraat 2. t.o. Casino, Hilversum. Gevraagc JE. Bro bakkerij kamp, E Te koop GEIJSER weg 93. b.z.a. voc administi ven van tanties, Ook voc of enke week. Br 882 bur. gevraagd colaterie, dige kur Carol M bergsestr; Te koop prima MEST 12.50 per M3. Franco thuis. T. Muis, Dorre steinweg 85. Te koop gevraagd AN TIEKE MEUBELEN, an tiek koper en tin tegen goede prijzen. Roel Fon- tijn, Klaarwaterweg Telefoon 2054. Te koop prima MEST 14.per M3. J. B. Lanser, Soester Engweg 8, Telefoon 2557. gevraagd, tueel d< Weedes Ir, Gevraagd MENDE en een fl die het si ren. Smc Hoofdstra Te koop aangeb. half engelse KINDERWA GEN, z.g.a.n. Thorbecke- straat 20. WONINGRUIL. Aange boden winkelhuis aan hoofdweg in Soest, rui len tegen huis, 't liefst met flinke schuur. Br. nr. 891 bur. Soester C. KINDERWAGEN, z.g.a.n. (half engels), te koop, Koninginenlaan 57. PENSION gevraagd. Een voudige dame op leeftijd (gezond) zoekt een ge stoffeerde zit-slaapkamer (beneden), met warme maaltijd, begin mei. Br. onder nr. 889 bur. S. C. Te koop gevraagd kleine VERZEKERINGSPOR TEFEUILLES, bij voor keur met veel Varia- posten. Brieven onder 888 bur. Soester Crt. Te koop pl.m. KIPPENMEST. Brinkweg 10. 5 M3. Lange TANDEM met motor te koop. Te bevragen Klaar waterweg 100, Soest. Bij alleenwonende dame gem. KAMER(S) beschik baar voor dame, liefst met b.b.h.h. Aan hetzelf de adres diverse grote vogelkooien te koop, ook grote broedkooi. Heide weg 34. Te koop gevraagd een goed onderhouden lage engelse KINDERWAGEN. Brieven met opgaven van kleur en prijs on der nr. 887 bur. S. C. Gevraagd Drogisteri A. va Laanstraa Tele die vlot publiek Stations Zich te v houde costuuh ding, der binaties, r mantels, j lijks. Schi STANDIN nierstraat Kleur en den. vlot type, WETE Te koop gevraagd vrij HUISJE, minstens l ka mer; keuken, W.C., 2 slaapkamers, badkamer, eventueel garage. Brieven letters WV bur. Soester Courant. rond en bezaagd. Slieten en Rekhout. HARD EN ZACHT BOARD. Beukenlaan 31, tel. 3528 Gevraagd net MEISJE voor hele of halve dagen in klein gezin. Van Beu- ningenlaan 8» Soest. Net MEISJE b .z.a. voor dag en nacht) leeftijd 22 jaar. Br. nr- 883 bur. Soester Courant. Te koop houten MEST- KRUIWAGEN met breed wiel. Parklaan 1. TE KOOP wl'te Bruids japon met sluier en tasje (maat 42) en meisjes zo- merjas, leeftijd 7 jaar. Thorbeckestraat 6. RUILING. Aangebodi woning met voor- en ach- tertuin te Baarn. Ge vraagd duplex- of andere kleine woning in Soest of Baarn. Brieven onder nr 34 Adv. bur. E.S.E.D., Van Weedestraat 7. WONINGRUIL. Aange boden nog niet bewoond hoekhuis, plan Van Len- neplaan, tegen particu liere woning. Brieven onder nr. 886 bur. S. C. WERKSTER gevraagd 2 ochtenden per week. Mo lenstraat 13. Gevraagd flinke WERK STER voor enkele dagen of halve dagen per week Mevr. A. Klinkhamer, Vermeerplein 23, Bilt- hoven-Noord. Zo goed als nieuw WAN DELWAGENTJE te koop. Torenstraat 23. Voor de kamer verschil lende mooie KAMER PLANTEN, tegen billijke prijzen. E. v. Oest, Oude Grachtje 17. KOOPJE. Pracht Berini met verzwaarde fiets, m. spatschermen en licht, 65.Para scooter 60.twee timmer manshandzagen nr. 8 en een houthakkersbijl als nieuw, per stuk 8. Elektrisch kookcomfoor 7.50. Van Straelenlaan 20, Soestdijk. Mevr. is d men moet WIJ BIED i z G Inlichtinge: en van 2-( Fa. D. VA Beuken voor de dige c Even

Soester Courant | 1956 | | pagina 10