VRUDl Officiële Mededelingen. Burgerlijke stand. EEN KLEURSPOELING DOET WONDEREN. Dameskapsalon J. KOPPEL. SOEST. W. N. NIEUWENHUIS WALDER EN WULCO opbbrengst SOESTER corps werd gevolgd door Ceramiek Van Breugel, die een wagen ten behoeve van het Rode Kruis liet rijden. Een leuke aap en een kakatoe hadden drie jongedames als gezelschap. De meisjes waren in het wit met brede ceintuurs in rood-wit-blauw, maar deze fleurig heid kon de vogel niet uit z'n mistroos tige stemming halen. Misschien was het weer hem wel niet zonnig genoeg Hotel v. d. Brink en Garage Klomp volgden en daarachter 'n veilig-verkeer- auto van de firma Luyben. „Rijdt U onbehouwen, dan zal U dat berouwen" luidde de waarschuwing en de zwaar gekreukelde auto en de meegevoerde grafkrans spraken duidelijke taal tot hen, die het niet nodig vinden heer in het verkeer te zijn. De brandweer zorgde met een beschaafd spuitje voor een stofvrije weg, hetgeen de afgedankte veldwachter uit de tijd van Dik Trom, die met zijn enorme snor en antieke trapfiets veel succes had, zeer ten goede kwam. Hij was de voor loper van de blauwe politiepracht en oud en nieuw wonnen samen een eerste prijs. Toen kwam de glorie van de stoet, het zonnig meisje voor de enorme zon, omgeven door vele bloemen en in de handen de twee gewonnen bekers. De hoveniers en bloemisten hadden een idyllisch plekje op een vrachtauto en tussen al dat groen zat een meisje op een bankje. De drumband van Olympia en de for matie van meisjes-gymnasten van deze vereniging besloot de lange, lange stoet, die via „Zonnegloren" naar Soesterberg ging, waar eveneens vele duizenden stonden te kijken naar het bijzonder succesvolle corso van de V.V.V., dat het tweede in een lange rij kan zijn. En als deze lijn in opwaartse richting gaat, dan zal het corso in 't hart van Nederland ongetwijfeld grote bekend heid krijgen. P.V.O., die als eerste der muziekver enigingen bij „Zonnegloren arriveerde, trok naar de diverse paviljoens, om de patiënten, die het bed moesten hou den, toch iets van het feest te doen genieten. Anderhalf uur schalden de marsen over de terreinen van het sana torium. HINDERWET. Burgemeester en wethouders van Soest maken bekend, dat de navolgende ver zoeken tot inrichting, oprichten, in wer king mogen brengen en in werking houden door hen voorwaardelijk zijn ingewilligd. Het verzoek onder no. 9 werd ingewil ligd tot 31 december 1958; onder no. 10 tot 1 october 1956. 1. verzoek van „Arma" N.V., Van Weer den Poelmanweg 2, Soest, betreffende inrichting voor de vervaardiging van gasinfraroodstralers op-in het perceel Klaarwaterweg 79; 2. verzoek van A. B. Grift, Nieuwstraat GEBOREN Agnes Theresia, dochter v. G. F. Hartman, toedrijfsleider en van G. C. Kuijer, Birkstraat 18. Reinold Alex, zoon van D. van Wijngaarden, militair en van W. Adams, F. C. Kuy- perstraat 4. Johannes Everhardus Hendrikus, zoon van J. Groen, haven arbeider en van L. E. Bosson, Klaar waterweg 40. - Elise, dochter van H. van der Vuurst, slachter en van E. A. Muller, Dalweg 10, Baarn. Johannes Gerardus, zoon van G. M. Heinsman, militair en van M. C. van Bennekom, Beckeringhstraat 33. Lilian Hester Laurina, dochter van A. Plug, militair en van D. M. van den Berge, Amers- foortsestraat 95a. Jolianna Gijsber- tha Maria, dochter van J. J. de Ruig, losarbeider en van G. M. J. Horst, Birkstraat 120. Roelof Antonius, zoon van C. J. van Burgsteden, groentehan delaar en van A. H. W. Klomps, Schou tenkampweg 35. Berendina Marga- retha, dochter van K. E. Hilhorst, chauf feur en van L. M. Groenestein, Klaar waterweg 58. ONDERTROUWD Anthonie Theodorus Koudijs, procuratiehouder, Van Lennep- laan 56 en Gerda Rensin'a van Lune- schlorf, kant.bediende, Sophialaan 16 datum huwelijk 19 juli 1956. Hen drikus Clappers, betonwerker, Wiekslo- terweg W.Z. 37 en Rosemarie Luise Bergner, naaister, Wieksloterweg W.Z. 37; datum huwelijk 18 juli 1956. GEHUWD Huibert Willem Vermeulen, bankemployé, Dordrecht, Matthijs Maris- straat 8 en Fransisca Blankert, kantoor bediende, Soest, Braamweg 108; adres na huwelijk ieder op eigen adres. Dirk Arie Berendse, monteur, School straat 29 en Jacoba Hendrika Hodde, cheffin, Schoolstraat 21; adres na hu welijk Troelstrastraat 13. OVERLEDEN Fijgje van Hermon, oud 61 jaar, zonder beroep, Soesterbergse- straat 125. Cornelis Adrianus Goed hart, oud 21 jaar, zonder beroep, Oran jestraat 23, Alphen aan de Rijn. Dirk Maagdelijn, oud 67 jaar, zonder beroep, gehuwd geweest met J. Geij- tenbeek, Den Blieklaan 31. Aardina Geertruida Johanna van den Hooff, oud 65 jaar, zonder beroep, Prins Bernhard- laan 10. Wilhelmina Mol, oud 72 jaar, zonder beroep, gehuwd geweest met H. Wikkerman, Laren, Brinklaantje 10. Gerrigje Oremus, oud 72 jaar, zonder beroep, gehuwd met W. Hasselbach, Molenstraat 84. 44, Soest, betreffende een timmer bedrijf, waarin geplaatst zullen worden 4 elektromotoren met een totaal ver mogen van 6.1 p.k. op het perceel Nieuwstraat 44; 3. verzoek van M. F. Bach, Beckeringh straat 16, Soest, betreffende een as- semblagebedrijf voor bromfietsen, waar in geplaatst zullen worden enige elek tromotoren met een gezamenlijk ver mogen van 41.85 p.k. alsmede 3 mof- felovens op het perceel Beckeringh straat 16; 4. verzoek van Shell Nederland N.V., Wassenaarseweg 80, 's Gravenhage, be treffende bestaande benzinepompinstal latie, waarvoor laatstelijk op 12 juli 1955, afd. I, nr. 2947, vergunning is verleend door het plaatsen van een elektrische benzinepomp ter vervanging van de water- en luchtmantel op/in het perceel Rademakerstraat 31; 5. verzoek van H. van den Bos, Luite nant-Kolonel, wnd. Eerstaanwezend In genieur der Genie, Bilderdijklaan 1, Amersfoort, betreffende plaatsing van een aantal elektromotoren met een ge zamenlijk vermogen van 15'/2 p.k. in het voertuigenpark, gelegen aan het Zeister Spoor; 6. verzoek van H. van den Bos, Luite nant Kolonel, wnd. Eerstaanwezend Ingenieur der Genie, Bilderdijklaan 1, Amersfoort, betreffende een banden- spreidinstallatie, aangedreven door een elektromotor van 3 p.k., in het voer tuigenpark gelegen nabij de Dumoulin- kazerne gelegen ten zuiden van de Amersfoortsestraat; 7. Verzoek van H. van der Bos, Luite nant-Kolonel, wnd. Eerstaanwezend In genieur der Genie, Bilderdijklaan 1, Amersfoort betreffende een compressor, aangedreven door een elektromotor van 10 p.k. in het voertuigenpark gelegen aan het Zeister Spoor; 7. verzoek van H. van der Bos, Luite nant-Kolonel, wnd. Eerstaanwezend-In- genieur der Genie, Bilderdijklaan 1, Amersfoort, betreffende een bezin- kingsvijver voor rioolwater ten behoeve van rioolwaterafvoer uit het voertuigen park en de Dumoulinkazerne op het perceel gelegen aan het Zeister Spoor; 9. verzoek van de firma Gebrs. Koners- mann, Baarsjesweg 230, Amsterdam, be treffende een damesmodeatelier, waarin geplaatst zullen worden een aantal elek tromotoren met een totaal vermogen van 4 p.k. op het perceel Laanstraat 2; 10. verzoek van H. van der Bos, Luite nant-Kolonel, wnd. Eerstaanwezend-In- genieur der Genie, Bilderdijklaan 1, Amersfoort, betreffende een zeilmakerij, waarin geplaatst zullen worden een aantal elektromotoren met een gezamen lijk vermogen van 5 2/3 p.k., in het voertuigenpark gelegen aan het Zeister Spoor. VACANTIEREGELING KRUIDENIERS. Burgemeester en wethouders van Soest; gelet op artikel 17 van de winkelslui tingswet 1951; brengen ter openbare kennis, dat de raad dezer gemeente in zijn vergadering van 25 juni 1956 een verordening, als bedoeld in artikel 5, le lid, der Winkelsluitingswet 1951, ver plichte vakantieregeling kruideniers winkels, heeft vastgesteld, welke voor ieder gedurende drie maanden ter ge meentesecretarie ter inzage ligt en te gen betaling der kosten algemeen ver krijgbaar wordt gesteld. Soest, 10 juli 1956. OP ONOPVALLENDE WIJZE WORDT UW UITERLIJK VER JONGD EN VERFRAAID. Braamweg 84 Telefoon 2045 60 JAAR GETROUWD. Toen de 25-jarige Amsterdammer C. Jongert zijn 21-jarig meisje de Nieuwe Kerk op de Dam binnenleidde en zij als het echtpaar Jongert-Ekris naar huis gingen, was Jjet 8 juli 1896 en 60 jaar later woonde het echtpaar al lang niet meer in Amsterdam, maar in Soest, op de Oude Utrechtseweg, waar onder de bloemen en geschenken voor het bruidspaar een fruitmand van H.M. de Koningin was. Het was geen grote drukte zondag, want het bejaarde echtpaar - de heer Jongert is 85 en zijn vrouw 81 - wenste deze bijzondere dag" in familiekring te vieren. De burgemeester kwam gelukwensen en hij bood hierbij een geschenk in couvert aan. De drie kinderen waren er en de vier kleinkinderen, maar verder wisten slechts weinigen van deze belangrijke dag. P.V.O. wel, maar P.V.O. brengt geen serenade op zondag en de zaterdag was geheel gewijd aan de muzikale il lustratie van het bloemencorso, dus het wordt een serenade bij het 65- of 70- jarig huwelijk. Bijna 40 jaar was de heer Jongert bij ,,De Korenbloem" toen de zaak door overlijden van de eigenaar aan de kant ging en de huidige jubilaris één van de bakkerijen overnam, die bij de broodfabriek hoorden. In 1924 betrok het echtpaar deze zaak in de Oude Looiersstraat bij het Leidse Plein en 18 jaar later, in 1942, verkocht de heer Jongert de zaak. Niet in de eerste plaats omdat hij de 70 gepasseerd was, maar omdat hij er niets voor voelde voor de bezetters te bakken. Soest werd uitgekozen als woonplaats voor de levensavond en hier is na het 50-jarig nu het 60-jarig huwelijk ge vierd. De drie kinderen wonen in Amsterdam en zij komen regelmatig kijken hoe het gaat, maar mevrouw Jongert moet in huis alles zelf doen en dat gaat haar nog best af ondanks het wat moeilijke gaan door een ongeval, waarbij enkele jaren geleden een b^up en een dij ge broken werd. De heer Jongert heeft eveneens zijn bezigheden in en om het huis en hij rookt daarbij met smaak zijn pijp. WASBAKKEN HET ADRES LOODGIETER ELECTRICIËN Van Weedestraat 23 Tel. 2577 Samen zijn ze 60 jaar getrouwd ge weest, samen kunnen ze het uitstekend vinden en samen houdt het krasse echt paar de zaak in en om het huis in orde. Hulp is duur en haast niet te krijgen, maar hulp is er ook nog niet nodig, want het gaat nog uitstekend en de heer en mevrouw Jongert voelen zich gezond genoeg om naar een volgende gedenk waardige dag toe te leven. Dat zal dan 1961 worden. SCHAKEN. Bij de onderlinge schaakcompetities van de Soester Schaakclub werden de vol gende partijen gespeeld J. P. Hoek-B. Beuken 1—0. C. P. Ame- lunxenJ. Spijkers 01. C. Blokpoel H. Schreuder 1-0. C. van Zijtveld Sr.- G. van Munster 01. J. SpijkersJ. J. Immerzeel 10. A. HilhorstC. Blok poel '/iV2. G. GeytenbeekG. van Munster afgebroken. BEJAARDENCENTRUM „RUSTENBURG" KOMT AAN DE SOESTERBERGSESTRAAT. Door het gemeentebestuur van Soest is een terrein van 30.000 M2., gelegen aan de Soesterbergsestraat en Denneweg, aangewezen voor de bouw van ca. 200 woningen met verzorgingshuis van het Bejaardencentrum „Rustenburg". In het verzorgingshuis zullen ook een recreatiezaal en logeerkamers worden opgenomen, terwijl, evenals in het Be jaardencentrum „Braamhage", de wo ningen in twee woonlagen, dus met één verdieping, zullen worden gebouwd. De onderhandelingen tussen Rijk en Gemeente over de stichting van dit cen trum verlopen vlot. Zoals al wel bekend zijn de woningen, die in 3 typen worden gebouwd, uit sluitend bestemd voor Soester ingezete- VLEESVERKOOP. Woensdagmiddag, te 3 uur, heeft aan het slachthuis verkoop van vlees plaats. B.B.-VERBINDINGSOEFENING. Onder aanwezigheid van de burgemees ter van Soest, mr. S. P. Baron Ben- tinck, werd in de commandopost van de Soester B.B. op de Eng de geoefend heid van het verbindingspersoneel ge test. De commandopost onder de witte boerderij aan de Soester Engweg werd verondersteld de kringcommandopost van U 4 te zijn. De heer J. van Leeuwen, plaatselijk hoofd van de B.B., fungeerde als kring- hoofd U 4. De oefening gold niet al leen als training maar was tevens een kleine wedstrijd tussen de dames en heren telefonisten en mobilofonisten uit de plaatsen Baarn, De Bilt, Bilthoven, Groenekan, Hollandse Rading, Huis ter Heide, Maartensdijk, Soest en Zeist, de plaatsen die deel uitmaken van de B-kring U 4. Om precies 20.25 uur kwam het eerste bericht binnen van het Gewestelijk Com mando. Het meldde toegenomen lucht- activiteit boven Nederland. Kort hierop kwamen van verschillende posten tele grammen binnen van bombardementen. Dit bracht grote actie in het berichten centrum van het kringhoofd. Van alle kanten werden er berichten per tele foon en per radio verzonden. Deze drukte werd door het verbindingscen- trum met kalmte en rust verwerkt. Geen gejaag, maar alles even rustig. In anderhalf uur werden ongeveer 80 berichten verwerkt. De centralisten maakten op correcte wijze de gevraag de verbindingen, waarbij twee B.B.- telefonistes thuis dienst deden bij de eigen telefoon. Het kringhoofd, de heer Van Leeuwen, gaf de te verzenden berichten naar het berichtencentrum door via een ordon nans. Daar werd onder leiding van me vrouw M. de Koning op bekwame wij ze gewerkt. Twee registratrices distri- 15. Toen de kleine Wulco hijgend van het harde lopen bij het huis kwam, vond hij daar zijn vriend Walder, die bij een oude eik zat te kijken naar een vogel, die haar jongen voerde. „Stil", siste hij, toen Wulco buiten adem naderbij kwam. Deze stoorde zich ech ter niet aan het bevel en plofte met een diepe zucht naast zijn vriend neer. Wal der keek hem kwaad aan, maar Wulco bemerkte het niet. „Moet je horen", be gon hij hijgend. En hij vertelde Wal der van de zwarte ruiters en wat hij gehoord had. Walter was stom verbaasd. Een overval op dit huis En ze zagen hem voor een prins aan Hij moest er hartelijk om lachen. Maar toen werd hij ernstig, want hij begreep, dat de zwarte rui ters die nacht zouden komen. „Wij moeten die aanval afslaan riep Wal der. En vurig begon hij plannen te maken, die uiteindelijk niet bleken te helpen. De aanvallers zouden volgens Wul co met vijf man zijn en de jongens waren maar met hun tweeën, want Egbert wilden ze er niet bij hebben. Dan konden ze later zeggen, dat zij sa men de aanval hadden afgeslagen. Geen van de beide jongens zag de ernst van de toestand in. Plotseling had Wulco een idee. Hij vertelde het aan zijn vriend en lange tijd zaten de jongens te fluisteren. Nu moesten de voorb-reidingen wor den getroffen. Zij wandelden samen het pad af, dat naar het dorp leidde en bekeken de toestand nauwkeurig. Daar waar aan weerszijden van het pad een groepje bomen stond, bleven zij staan en Wulco wees, hoe het een en ander moest gebeuren. Toen ze daarmee klaar waren, gingen de jongens weer naar huis. Zij konden bijna niet wachten tot het avond was. De koningin en Egbert bemerkten wel, dat er iets bie- zonders aan de hand was, want de jongens deden zo opgewonden, maar op hun vragen kregen zij een ontkennend antwoord. Daarom berustten zij er maar in. Het werd bedtijd en allen begaven zich ter ruste. Ook de jongens gingen naar hun kamer, maar niet om te slapen. Samen namen zij het plan nog eens door en toen alles in huis stil was en iedereen sliep, slopen zij naar buiten, ieder met een pakje onder de arm. Snel begaven zij zich naar de bomen lang^het pad en verstopten zich tussen de stammetjes. bueerden de berichten vlot over de bedieningstafels. Van deze registratrices hangt voor een groot deel het verwer ken van de telegrammen door de te lefonistes af. Het vaste radiostation, ditmaal een mo biele zendontvanger, gemonteerd op de auto van de K.H.B.B., moest die avond radioverbinding onderhouden met een tweetal mobilofoons (Annie en Corrie), die ergens in Zeist onder de vlotte leiding van mevrouw G. v. d. Werff werkten. De heer J. G. Ponsioen, hoofd verbin dingsdienst B.B. Alphen aan de Rijn, was als jurylid aanwezig geweest. De heer P. A. v. d. Werff (K.H.B.B. U 4) was het tweede jurylid, terwijl de heer W. van Werkhoven uit Zeist deze ver bindingsoefeningen voorbereid had. Na afloop ontving de heer Ponsioen dank voor de grote moeite, die hij zich had willen geven om voor drie oefe ningen van de kring U 4 uit Alphen aan de Rijn over te komen. GESLAAGD. Voor het toelatingsexamen van het Baarnse Lyceum slaagden de drie can- didaten Leontientje Knijper, Gea Hee- derik en Hans de Langen, allen leer lingen van de Van der Huchtschool. VOOR DE ZOMERGASTEN. Belanghebbenden verwijzen wij naar een in dit blad voorkomende adverten tie, waarin wordt aangekondigd een wandeling door de duinen onder leiding van de heer Rinke Tolman en een uurtje samenzang in de Geref. Kerk aan de Soesterbergsestraat. GEVONDEN VOORWERPEN. Zonnebril, muntbiljet van 2.50, rode portemonnaie, zak aardappelen, vulpen, dames-portemonnaie met inhoud, tas met gereedschap, zwart met rode vul pen, armband, actentas, portemonnaie, nummerbord L 16302, stofbril, zeiljop- per, polshorloge, pakje met gereedschap, duimstok, ceintuur van plastic, acten tas met schildersgerei, herenfiets, groene vulpen, witte kindersokjes, huissleutel, zwarte dames portemonnaie, alpino, jongensfiets, groen kinderfietsje, rode portemonnaie met inhoud. GROOT DUINKIKKER-SUCCES. De Duinkikker-meisjes hebben in het Soester Natuurbad een klinkende over winning op A.Z. en P.C. behaald. Truus Moree scoorde het eerste doelpunt in deze competitiewedstrijd. Ook het twee de en derde nam zij voor haar reke ning. De laatste goal in samenwerking met Roos Timmerman, die niet lang daarna het vierde doelpunt maakte. De zelfde speelster zorgde voor het vijfde doelpunt na mooi vrij zwemmen, ter wijl ze Truus Moree navolgde en even eens drie doelpunten achter elkaar scoorde met het maken van het zesde doelpunt. Hierna was Truus Moree weer aan de beurt met 2 goals en het ne gende en laatste doelpunt was weer van Roos Timmerman. (9-0). RIT SOESTER BROMFIETSCLUB. De Soester Bromfietsclub organiseerde een rit over 30 k.m., die vele moeilijk heden aan de 18 deelnemers bood. De eerste prijs was voor C. v. d. Deyssel met 107 strafpunten, ^ie tweede voor mevr. T. Grift met 110 en de derde voor H. van Rouwendaal met 160. Voor zitter J. v. d. Bank reikte de prijzen uit en deelde mede, dat er volgende week weer een rit is. „ZONNEGLOREN' VIERT 29e VERJAARDAG. Op woensdag 18 juli a.s. zal het ter rein van ons Sanatorium weer gonzen van een gezellige drukte. Een grote me nigte van trouwe vrienden, oud-patiën ten en oud-personeel zal dan weer bijeen zijn om de 29e verjaardag van Zonnegloren te vieren. Een verjaardag betekent ook het aan breken van een nieuw jaar. En in dit nieuwe jaar moet er weer aan de uit voering van nieuwe plannen worden gewerkt. Het eerste is dat van kerkbouw en het tweede plan van een recreatiezaal. Voor de kerk is reeds een aanzienlijk bedrag bijeen. Daarom heeft het be stuur het er op gewaagd alle tekenin gen klaar te laten maken. Maar er ontbreekt nog ruim 100.000.—. Overal worden er door de vrienden van „Zon negloren" thans acties gevoerd om dit bedrag bijeen te brengen. En dan het tweede plan een recreatie zaal. Deze is heel hard nodig, want nu moet men zich met zeer primitieve middelen behelpen. En ontspanning is voor de genezing van de patiënten vereist. Voor de viering van de 29e verjaardag van „Zonnegloren" is het navolgende programma vastgesteld 1. Verwelkoming door de voorzitter van het bestuur, de heer G. Fritzsche. 2. Korte overdenking door ds D. M. Jalink, geestelijk verzorger van het Sanatorium. 3. Toespraak door geneesheer-directeur, dr J. A. W. Berghauser Pont, over de stand van zaken in de tuberculosebe-, strijding in het algemeen en de situatie in „Zonnegloren". 4. Aanbieding van gelukwensen. Daarna wordt aan alle bezoekers een eenvoudige broodmaaltijd versterkt. 's Middags is er een grote feestbazar en worden er, onder leiding van de artsen, rondleidingen door het Sana torium gehouden. Het gehele feest wordt opgeluisterd door het muziekkorps van de Huzaren van Boreel uit Amersfoort. hetgeen COLL voor Kind" biji jaar. bloeme het cor een kl( inmidde voorbij^ nafeblus slechts be Ki ric br ve Ve collecte jjet Zwakke 582.55, het" is dan vorig HEIDEBRAND jytet wuivende weerauto na tuurbad, waar ee Deze was een ijverige alleen maar den. Er gingen verloren. ONGEVALLEN. De scooter van TV. B. kwam met sagier uit de F.C. B. gaf geen voorrang T. L., die in de r:" reed. De bestuurder te ontwijken, maar gegrepen en berijder kwamen op straat te een ernstige achterhoc den in het gezicht, aan de linker enkel ter van Dorssen ver hulp. _- Op de Vredehofstr Amsterdam op zijn bi ingehaald door een wc op een brommer, die reed en zijn weg v niets gemerkt had. B zware hersenschuddii Dorssen verleende de na het slachtoffer na gebracht werd. De wc bekend. OPBRENGST ACTIE PRINS BERNHARDF De speldjescollecte en foto's van het Konin het Prins Bernhar heeft in Soest een be opgeleverd. 1955 13 NEDERLANDSE VRO ELECTRICITEITSVER De Nederlandse Vrou vereniging heeft de la: de vakantie gehouden brieken van de firm: venter. De tocht werd derbroken om het pre tuurpark Berg en Bc Tegen 2 uur werd de en na het gebruik vai sprekend een plak De de fabriek bezichtigd, specerijenzolders kree{ indruk uit hoeveel dr de bekende koek ge Dat vooral honing hie rol speelt bleek wel 1 ten, die hiervan opges het eind van de excur zitster, mevrouw Van de dames haar dank terressante middag en de directie voor de be BIGGEN- EN EIERM TE AMERSFOORT. Op de weekmarkt va aangevoerd 442 biggc 58.en 14 dracl 275,— tot 375,— tot 500.— (oude). Op de eiermarkt wc 180.000 stuks. Hoender tot 14.75. Henneneie: 12.Middenprijs k.g. 2.31. De handel op beide m EEN BLOEMENCORS DOOR SOESTERBER< Schier alle bewoners, den zich langs de w het voorbij trekkende de jubilerende V.V.V te bewonderen, dat za door dit deel van de trok. Er was maar smaakvolle en met auto's, die er allen in deze optocht tot schouwspel te maken. ONTMOETING VAN OUD-SOESTERBERGI Zaterdagmiddag werd casino aan de Kampw gehouden van ^et hun dames, dat 1940 bij de voormalig ling op Soesterberg ht Namens de reünisten Metalen klapstoeltje Een gemakkelijk zitje voor UW en bi' het vis sen. Het huiswerk is groen gespoten [en de bekleding is in diverse kleuren. m Zonder leuning Met leuning Ideale V voor wen. de bo Maat 25 ct.

Soester Courant | 1956 | | pagina 2