maaieNMd VRIJD Badmutsen Oud Soest. Burgerlijke stand. DENKT U AAN DE WOENSDAG 25 JULI 1956, SOEST. BRANDWEER TELEF. 33 3 3 VERVANGINGSPOLIS nieuwe brommer. N.V. SOESTER CREDIET- EN ASSURANTIE-MIJ. i.o. WALDER EN WULCO kerkconce pracht partij 1 1.40 EEN BEWOGEN DAG IN HET KLOOSTER MARIENBURG. II. Als allen weer gezeten zijn, neemt de priores het woord en stelt in enkele korte woorden de beide heren voor. Zij vertelt dat de edelwelgeboren heren Hector van Hoxwier, ritter, president van 's Keizers Hof te Utrecht, en Frans van Nijenrode, raad der Keizer lijke Majesteit in datzelfde Hof, in op dracht van dit college naar het convent gekomen zijn en met de conventualen een ernstige zaak wenst te bespreken. Dan staat ridder Hector van Hoxwier op en begint uiteen te zetten 't recht, Keyzers Majesteyt competerende (toe komende), tot nominatie (benoeming) van een nyeuwe abdisse in denselven Convente ende dat al sulcke electie (verkiezing), als zij onlanx van de per soen van Evertgen Willemsdochter ge- daen hadden, behoorde eerst ende voerall gecasseert (vernietigd, onge daan gemaakt) te zijn, ende dat deselve Evertgen zoude inhabel (ongeschikt, niet waardig) wesen, als ongehoersaem der Keyzerlyke Majesteyt, omme we- deromme geëligeert te moegen wor den," 1) en hij motiveert dit alles hiermee, dat één en ander in strijd is met „zekere acte van der Majesteyt van de Coninginne", welke acte hij als bewijs heeft meegebracht. Hij ont- srolt hierop een perkamenten docu ment en leest de tekst daarvan voor. Wanneer heer Hector van Hoxwier zijn toespraak beëindigd heeft, valt er een angstige stilte in de kerk. Er heerst kennelijk verslagenheid onder de kloos terlingen. Doch dan verheft de confes- sor (biechtvader) van het convent, de 44-jarige priester Augustinus Aryen- zoon de Rijck, met op zijn grijze mantel een rood kruis, in het midden waarvan een witte hostie, zich van zijn zetel en treedt naar voren. Met nadruk verzekert hij de gecommiteer- GEBOREN Hermina Johanna, dochter van D. H. van Toor, fabrieksarbeider, en van E. Th. Dorresteijn, Bonifacius- straat 18. Adriana Jasperina, doch ter van J. Vogel, magazijnbediende, en van G. A. Westerlaken, Kolonieweg 2c. Margaretha Maria, dochter van J. V. ten Haaf, chauffeur, en van G. Ho- vius, Korte Kerkstraat 7. Johannes Henricus, zoon van J. V. ten Haaf, chauffeur, en van G. Hovius, Korte Kerkstraat 7. Wilhelmina Everdine, dochter van W. E. Meijerink, bankbe diende, en van G. Spelt, Stadhouders laan 39. Elisabeth Jacoba, dochter van D. J. Goede, werktuigbouwkundige, en van J. M. Kleinhout, Braamweg 5. Hendrik Ewald, zoon v. A. Har)rema, onderwijzer, en van F. Venekamp, Bil- derdijkl. 29. - Marinus Johannes, z. v. L. Loohuizen, telefonist, en v. H. W. Boe ren, Eikenlaan 27. Nicolaas Joseph Maria, zoon van L. J. M. Linger, mi litair, en van J. A. Kooijman, An- driessestraat 12. -Marie Louise, doch ter van P. Bakker, gemeente-ambtenaar en van M. D. Hilhorst, Oosterstraat 24, Baarn. ONDERTROUWD Dirk Wijtse van der Meulen, technisch employé, Panhuys- straat 18, 's Gravenhage en Adriana Lijntje Geertje Prosman, kantoorbedien de, Van Lenneplaan 74A; datum huwe lijk 23 augustus 1956. Joseph Lin coln May, militair, Maplesville V.S.A. en Lammerdiena Nout, zonder beroep, Amersfoortsestraat 4; datum huwelijk onbepaald. Andreas Petrus van Breu- kelen, vertegenwoordiger, Gen. Winkel manstraat 88 en Wilhelmina Maria van Leeuwen, fröbelonderwijzeres, Radema- kerstraat 41; datum huwelijk 8 augus tus 1956. Dirk Meurs, scheepswerk- tuigkundige, Kolonieweg 4, en Hendri- ka Johanna Wimmers, typiste, Kerk- pad N.Z. 8; datum huwelijk 7 augus tus 1956. GEHUWD Johannes Pieter Vlagsma, ambtenaar ter prov. griffie, Rheden, Velp, Kastanjelaan 5 en Guilia Adriana Johanna Theodora Cnipscheer, biblio thecaresse, Van Lenneplaan 35A. Adres na huwelijkRheden, Velp, Kastanje- laan 5. Geurt Reijerse, magazijn bediende, Birkstraat 54 en Maria Jo hanna Geelen, zonder beroep, Utrecht seweg 17, Amersfoort. Adres na hu welijk Kerpad Z.Z. 5. Hendrik Ja cob Albertus van Velzen, magazijn-be diende, Schoolstraat 20 en Barta Jo hanna van den Heuvel, naaister, Mo lenstraat 72. Adres na huwelijk ieder op eigen adres. Gerrit Veldhuizen, chauffeur, Blauwkapelseweg 18, De Bilt en Hendrika Stasse, naaister, Radema- kerstraat 50; adres na huwelijkle Brandenburgerweg 84, De Bilt. An- thonie Theodorus Koudijs, procuratie houder, Van Lenneplaan 56 en Gerda Rensina van Luneschlorf, kantoorbe diende, Sophialaan 16. Adres na hu welijk Julianalaan 52. OVERLEDENMaria van 't Klooster, oud 84 jaar, zonder beroep, weduwe van C. van Velzen, 2e Heeserlaantje 2. Trijntje de Raaf, oud 82 jaar, zon der beroep, weduwe van C. Kuijven- hoven, Nieuweweg 60, Honselersdijk, ge meente Naaldwijk. Nicolaas Hubertus Otten, oud 73 jaar, zonder beroep, echt genoot van W. C. Monsees, Plasweg 62. Gerrit Hendrik van de Broek, oud 55 jaar, schilder, gehuwd met A. van Geij- tenbeek, Beckeringhstraat 18. den van het Hof „by syn consciëntie ende sielen salicheit", dat zij geheel te goeder trouw gehandeld hebben, omdat „sij noit van dese acte noch van 't recht van nominatie des Key zers gehoert en hadden". De drie an dere priesters vallen hem hierin bij. Pater de Rijck deelt dan, als bewijs van hun goede wil, verder mee, dat de kloosterlingen, zodra „zij die mis sive van den Hove ontfangen hadden, terstont de electie gecasseert hadden ende suster Evertgen haer sluetelen (als de tekenen van haar waardigheid als abdis) nedergeleit hadde". Als de priester uitgesproken is, rijst Hector van Hoxwier tesamen met zijn collega van zijn zetel op en deelt mee, dat zij thans nog in een vertrek van het klooster alle conventualen afzon derlijk wensen te ondervragen. Ter wijl ze zich daarop naar de uitgang van de kerk begeven, snelt er een zuster op hen toe en smeekt hen, „een woorde alleen in een camer" met hen te mogen spreken. Zodra zij in het vertrek aangekomen is, valt Evertje Willemsdochter (want hij is het, de wederrechtelijk verkozen abdis) „ter eerden op haer beyde knyen mit ge- vouden handen, seer bitterlick wee- nende", en smeekt om Gods wille, dat zij van alsulcke last, daer zij seyt seer onbequaem toe te wesen, mochte ontslaegen worden", en of de heren hun best willen doen „bij mijnheere den stathoudere ofte anders daer 't behoerde, dat een ander mochte ge- nomineert (benoemd) worden, want zy wel zekerlick wiste, dat de electie van haer persoen geschiet waere nyet deur Gods geeste ofte de vreze Gods, dan (maar) alleen duer respect van (reke ning te houden met) tydelicke dingen, soe (aangezien) die Conventualen meyn- den, dat zij 't beste verstand hadde omme 't goed van 't clooster te re- gieren, 't welck zy zekere jaeren ge- administreert hadde". Al sinds jaren namelijk is zij procuratrix van het klooster, d.w.z. dat zij de huishoude lijke en financiële aangelegenheden van het klooster bestiert. De pleitende woorden van de 48-jarige vrouw, die zichzelf wil vernederen en wegcijferen, omdat zij bang is, dat de kloostergemeenschap schade zal lijden door haar persoon, laten niet na in druk te maken op de beide heren. Zij hadden zich, op grond van de geruchten die tot hen doorgedrongen waren, de ze vrouw heel anders voorgesteld heerszuchtig en op eigenbaat uit. Doch zij laten niets blijken van hun ontwa kende sympathie en antwoorden alleen maar, dat zij bij de ondervraging der kloosterlingen, die nu gaat beginnen, ook aan de beurt zal komen en zij haar dan wel nader zuller?1 aanhoren. Zij be sluiten echter, bij de ondervraging te onderzoeken, hoe zij bij haar mede- conventualen staat aangeschreven. En nu passeren alle leden van de kloostergemeenschap de revue, mannen èn vrouwen, van oud tot jong (de oud ste drieëntachtig, de jongste drieën twintig jaar). Eén voor één treden zij het vertrek binnen, waar de beide ho ge heren als inquisiteurs achter een tafel gezeten zijn en ijverig notities maken van de door de kloosterlingen afgelegde verklaringen. Gelukkig maar, dat er ook een paar kannen bier op tafel staan, anders zouden de kelen der ondervragers in dat uren-durende verhoor droog en hees worden. Een verhoor is het feitelijk alleen maar in het begin. De heren proberen er achter te komen, welke krachten en motieven er eigenlijk bij de ver kiezing van Evertje Willemsdochter een rol hebben gespeeld. Maar als ze menen hiervan een voldoende indruk te hebben gekregen, bepalen zij zich verder tot het „scrutinier", tot de en quête naar de mening der kloosterlin gen, wie naar hun oordeel het best ge schikt is voor het ambt van abdis. Hun ondervraging heeft hen namelijk al spoedig tot de overtuiging gebracht, dat het hele geval van deze onwettige verkiezing lang zo erg niet is, als er door de „zekere zijde", die de aandacht van het Provinciaal Hof erop gevestigd heeft, gesuggereerd is, als zou de ge kozene corrupt zijn en door slinkse streken haar verkiezing hebben be werkstelligd. Zij krijgen sterk de in druk, dat deze aanbrengende „zekere zijde" geïnspireerd is geweest door een familielid in het klooster, een adellijke non, die een wrok heeft tegen Ever tje Willemsdochter en die misschien zelf op het ambt van abdis gehoopt heeft. Maar laten we niet vooruitlopen op de ondervraging, doch liever deze op de voet volgen. Dat is een mooie gele genheid om met de leden van het Convent Mariënburg kennis te maken. 1) Deze aanhalingen en alle volgende zijn woordelijk ontleend aan het pro cesverbaal, dat beide gecommiteerden van hun bezoek aan Mariënburg heb ben opgesteld en dat in Brussel be waard gebleven is. J. H, (Wordt vervolgd). IN HET OPENLUCHTTHEATER, WELKE MORGEN, ZAL WORDEN GEHOUDEN? AANVANG 20 UUR. VERVOLG VERSLAG SPORTWEEK. Voor een handjevol publiek heeft de B.D.C.-dameshandbalploeg een wedstrijd gespeeld tegen Vlido en met 59 ver loren. Met Bep Verschoor in het doel, achter Ciska v. d. Valk en Joke Semper, midden Dini Duwel, Nel Beemer en Joke v. d. Kant en voor Wil Hooyschuur, Anny Wigmans, Tiny Duwel, Rietje Kaats en Letty van Velzen begon de B.D.C.-ploeg goed en Anny Wigmans maakte er na 4 minuten 10 van. Coba de Jong van Vlido zorgde voor de ge lijkmaker na enige aanvallen op het B.D.C.-doel. Tiny Duwel probeerde het met een ver schot, maar aan de an dere kant lukte het mevrouw Monster van Denderen beter en het was 21 voor Vlido. Een schot van Anny Wig mans werd gestopt en Vlido vergrootte de voorsprong door! een doelpunt van Beb Geers. Na enkele Vlido-aanvallen zonder re sultaat maakte Tiny Duwel er 23 van. Vlido trachtte de voorsprong te ver groten maar Bep Verschoor stopte twee maal een hard schot. Toch werd het 42 door Coba de Jong en 52 door mevr. Monster-Van Denderen. B.D.C. trachtte hier doelpunten tegenover te stellen maar de schoten werden van veel te grote afstand op het Vlido-doel afgevuurd. Na rust maakt Nel Beemer twee doel punten voor B.D.C. en Anny Wigmans één, maar Vlido passeerde de keepster van B.D.C. vier maal, zodat de uitslag 59 werd. De hockeywedstrijd ging niet door om dat de Hockeybond geen toestemming gegeven had. De sluitingsavond in het openluchtthea ter zal ook niet plaats hebben omdat het weer geen plannen schijnt te heb ben zich te beteren. De prijsuitreiking zal nu later in een zaal plaats vinden. De datum wordt nog bekend gemaakt. BIGGEN- EN EIERMARKT TE AMERSFOORT. Op de weekmarkt van vrijdag j.1. wer den aangevoerd 504 biggen van 45, tot 60—, 13 drachtige zeugen van 350,— tot 475,(oude) en 300,— tot 375,— (jonge) en 6 guste zeugen van 220,— tot 270,—. Op de eiermarkt werden aangevoerd 190.000 stuks. Hoendereieren van 14. tot f 14,75. Henneneieren van 8 tot 12,50. Middenprijs 14,45. Prijs per k.g. ƒ2,34 op basis van 61,8 gr. De handel op de eiermarkt had een vlot verloop, terwijl de verkoop op de biggenmarkt een matige tendenz ver toonde. ZEEPOST. Met de volgende schepen kan zeepost worden verzonden. De data, waarop de correspondentie uiterlijk ter post moet zijn bezorgd, staan achter de naam van het schip vermeld. Australië via Engeland, 28 juli. Canada m.s. Pr. Willem George Fre- derik, 25 juli. Chili via New York, 26 juli. Indonesië s.s. Bengalen, 26 juli. Ned. Nw. Guinea s.s. Bengalen, 26 juli. Nieuw Zeeland via Engeland, 28 juli. Suriname m.s. Bonaire, 25 juli. Unie van Z. Afrika en Z.W. Afrika m.s. Bloemfontein, 25 juli en m.s. Car- narvon Castle, 28 juli. Inlichtingen betreffende de verzendings data van postpakketten geven de post kantoren. SPEELTUIN-NOOD. Sinds vorig jaar behartigt het Speeltuin- verbond Soest mede de belangen van de speeltuinverenigingen in onze ge meente. Dit verbond heeft zich nu tot B. en W. gewend om subsidie voor de aangesloten verenigingen. Er is over leg gepleegd en B. en W. achten het gewenst dat de gemeenteraad in be perkte mate financiële steun verleent aan het werk van de speeltuinvereni gingen, vooral daar vroeger alle pro blemen die zich voordeden door de ver enigingen zelf nagenoeg geheel zijn op gelost. Het is nodig financiële medewerking te verlenen voor de uitbreiding van het aantal speelwerktuigen, maar dan moet de gemeente eerst zekerheid hebben om trent de terreinen waarop de speeltui nen gelegen zijn. Het heeft n.1. alleen zin permanente .werktuigen te plaatsen wanneer het speelterrein eigendom van de vereniging of van de gemeente is. Is dit niet het geval dan verdienen ver plaatsbare toestellen de voorkeur. MET ONZE NIEUWE hebt U bij een aanbetaling van 55.en een maandbetaling van 38.75 reeds een Vraagt gratis inlichtingen bij Oude Utrechtseweg 12 Telefoon 2103 De Speeltuinvereniging „West" heeft een terrein dat op 1 januari 1957 niet meer beschikbaar zal zijn en ook de Speeltuinvereniging „Oranje" in Soes- terberg heeft terreinmoeilijkheden De vereniging „Kerkbuurt" heeft te weinig ruimte, zodat alleen enige kleine ver plaatsbare toestellen verantwoord zijn. Er zijn echter nog andere moeilijk heden, die opgelost moeten worden en die worden gevormd door de bijdragen van de gezinnen. Subsidie in de exploi- Vol goede moed gingen Walder en Wulco op reis naar Vixgulië. De jon gens gingen te voet, omdat Egbert geen van de paarden kon missen en bovendien had Walder een plan. Hij wilde niet de gewone weg naar Vir- gulië nempn, maar een smal bergpad, dat langs steile - hellingen en diepe ravijnen voerde, een pad, dat men te paard niet kon berijden, doeh dat hen overal gelegenheid gaf zich schuil te houden. Mocht prins Garis hen in een val wil len lokken, dan zou hij hen zoeken op de grote weg naar Virgulië en niet in de bijna onbegaanbare bergen. Dit waren goede redenen om juist deze weg te kiezen. Vastberaden stapten de vrienden voort. De lange stokken, die zij mee genomen hadden, kwamen hen in de bergen goed van pas. Zij gaven hen steun bij de kim- en klauterpartijen, want soms werd de weg onderbroken door een smalle kloof, waar zij over heen moesten springen. Een andere keer klauterden ze tegen steile hel lingen op, die bezaaid lagen met losse stukken steen. Tegen de avond bereikten ze een vlak gedeelte, dat aan twee zijden begrensd werd door een diepe kloof. Achter hen lag een dicht bos op de berghelling en voor hen kronkelde een heel smal pad naar beneden. Dit leek de jongens een geschikte plaats om te overnach ten. Zij maakten vuur om het eten klaar te maken en even later deden zij zich te goed aan een heerlijke maaltijd. Behaaglijk strekten ze de benen naar het vuur uit, want het was flink koud in de bergen, nu de zon was ondergegaan. Nadat ze nog een poosje hadden zitten praten en plannen hadden gemaakt, besloten ze te gaan slapen, want ze wilden de volgende morgen weer vroeg op pad gaan. Het was doodstil, slechts zo nu en dan klonk de kreet van een of andere nachtvogel. In hun dekens gerold lagen de jongens rustig te slapen bij het zacht flakkerende vuur. Toen de eerste zonnestralen boven de bergen verschenen werden Walder en Wulco wakker. Zij aten een paar koe ken en vouwden snel hun dekens op. Juist waren ze van plan hun ~tocht te vervolgen, toen een zacht kraken in het struikgewas aan de rand van het bos hun aandacht trok. Doodstil ble ven de jongens staan. Wat kon dat zijn? tatiekosten is volgens B. en W. slechts verantwoord indien er een uniforme gezinsbijdrage vastgesteld wordt. B. en W. stellen de raad voor aan de speeltuinverenigingen ,,'t Hart" en „Ker- kebuurt" renteloze kredieten te ver schaffen voor de aankoop van speel werktuigen. Dit zal een lening voor 8 jaar worden met aflossing van 1/8 deel per jaar. Voor „Oranje" en „West" zul len nadere voorstellen volgen wanneer daar de terreinproblemen opgelost zijn. 't Hart krijgt voor een grote draaimolen ruim 1000 gulden en voor een glijbaan 675.Voor een klimkooi 485.en voor 2 looptrommels 500.Voor een gymnastiekstelling 315.terwijl aan fundering en arbeidsloon 280.be steed zal worden. De afdekking van de zandbak bij de speeltuinvereniging „Kerkebuurt" zal 100.— kosten. Twee wippen voor de kleuters 275.en een kleuterpaard 125.—. GESLAAGD. Voor het Mulo Diploma B slaagden te HilversumJan Bitterling, Koos Ise- ger en Lex van Heekeren. Voor het Diploma A Gerard van de Bor en Anke Bergers. Allen leerlingen der Van der Hucht- U.L.O.-school. VIJF JAAR ZILVER TETRA. Het maandblad van de aquariumvereni ging Zilver Tetra verscheen vorige week in een wat feestelijke opmaak omdat de vereniging 5 jaar bestond. Op 9 juli van het jaar 1951 werd zij opgericht door de heren J. Veenstra, W. Surink en K. Haremaker en vrijdagavond werd dit feit in De Gouden Ploeg herdacht. Er waren in hel begin 13 leden en de vereniging groeide snel. Voorzitter J. Veenstra kreeg de heer W. Surink als opvolger en als derde kwam de hui dige voorzitter, de heer Schalkx, die een kleine inzinking van de vereniging succesvol bestreed. Het bestuur werd uitgebreid en thans zijn er 60 leden Volgens de heer W. A. Suman, die bij afwezigheid van de voorzitter de aan wezigen toesprak, kunnen het er veel meer worden, want met 160 straten in Soest, waar men 's avonds overal ver lichte aquaria kan zien, is 60 geen aantal om op te roemen. Door dit aantal was het ook niet mogelijk geweest aan het vijfjarig bestaan een tentoonstelling of een feestavond te wijden, omdat de fi nanciën dit niet toelaten. De voorzitter van de vereniging Avera uit Amersfoort wenste geluk en wees erop, dat de jubilaresse in de afge lopen 5 jaar heel wat gepresteerd had na het ontstaan uit de Baarnse vere niging. De samenwerking met Amers foort was altijd uitstekend geweest en er waren verschillende wedstrijden ge houden die steeds door Soest gewonnen werden. De heer A. P. Vestër bracht de geluk wensen van de bond over, waarna hij een bloemenfilm vertoonde als een soort huldeblijk aan de jubilerende vereni ging, daar er twee dierenfilms op het programma stonden. Deze film is ge maakt in opdracht van de Nederlandse bloemisten en zij toont dat ons land inderdaad een bloemenland is, met zijn bloembollenvelden, bloemveilingen en bloemenmarkten. De film „Dieren strijden om hun be staan" gaf natuuropnamen te zien van het leven van verschillende dieren van veldmuis tot visarend. „Het Koninkrijk der Wateren" was een film over vissen, de hoofdschotel voor een vereniging, die zich vijf jaar bezig gehouden heeft met het leven der vis sen in een aquarium. PROGRAMMA SPORTWEEK. Hedenavond Loop door Soest. Parkoers: Bosstraat, Nieuweweg, Eigendomweg, Den Blieklaan, S.E.C.-terrein. 8 uur Korfbalwedstrijd 't Gooi-Utrecht op het S.E.C.-terrein. Woensdag 18.30 uur S.S.F.-rijwiel- puzzeltocht. Start bij het Verkeershuis van de V.V.V. DUINKIKKERS KAMPIOEN. Het herenteam van „De Duinkikkers" is kampioen geworden door een over winning op het Veenendaalse V.Z.C.. dat direkt bij het begin van de wed strijd fel ten aanval ging, zodat keeper Doove ternauwernood een doelpunt wist te voorkomen. Hierna moest een speler van V.Z.C., wegens ruw spel, het wa ter verlaten. Niet lang daarna volgde een tweede speler. Rob Meyer zorgde voor het eerste doel punt, waarna de twee V.Z.C.-spelers weer aan het spel mochten deelnemen. Henk Timmerman schoot van dichtbij tegen de paal en opnieuw moest een Veenendaalse speler het water uit. Zijn clubgenoten hadden het daarom extra moeilijk met de verdediging van de Duinkikkers, zodat zij de doelverdediger met verre schoten probeerden te verras sen. Toen Goos Veenendaal een vrije bal mocht nemen plaatste hij deze naar Pim Klaasing die onhoudbaar scoorde. (2-0). Even voor het einde wist V.Z.C. de eer te redden, maar het kampioenschap van de Duinkikkers kwam niet meer in gevaar. De dames behaalden een 50-overwin- ning op K.Z.V.A. uit Amersfoort. Door .Truus Morree namen zij direct de lei ding toen deze van veraf scoorde. Hilde Timmerman zorgde even later voor het tweede doelpunt en Roos Timmerman scoorde het derde punt uit een voorzet van Hanny van Riemsdijk. Het vierde en ijfde doelpunt werden door Truus Morree gemaakt. (5—0). Woensdagavoi Oude Kerk worden gegev Bartlema, mi sopraan Mien Uitgevoerd w nau, Schütz, en Reger. DOORNROOS Het gezelscha zaterdagmidd; openluchtthea met het spro kinderen leef alles wilden helpen en ha kelen brulder of Doornroos komen en dat augustus gebe met het twee luchttheater S.E.C.C.D.N S.E.C. heeft i C.D.N. laten staan het ko voor de dag jaren. De nie wer en Van I en het was opnam tegen uit Drieberge verband gezo was onze vie: sen tegen C.I 0—0. De tweede h welijks begö een doelpunt kwartier voo: Bruin na eer berg voor de zou verliezen bekerwedstrij zijn en bij e£ club automat! Vijf minuten wedstrijd ma nog 21 van wedstrijd. In C.D.N. toch r door een fout en het was ere, terwijl maar met in het komen goed gaan do: UIT HET DIE De agentei d. Weerd en vordeTd tot h Voor ma] laar is een die de eigena ze hem nog Op de ho Vosseveldlaan auto in bots E. L., die gee schadiging zo De Soestei ogenblik hele Soester knaa plat trappen jongmens mc regels schrij H. H. uit auto de Hei Soesterbergse G. W. op zijn de zoveelste botsing plaat kwam te val aan de links werd ernstig Een jong vriendje van Toen ze teg< thuis waren litie in. Tege surveillerende in onze geme verlaat en Dat mocht om de ouders heid af te he Op een b< is een buis-k: gestolen. Op de Bir chine van de Er is 5 liter de dief of dl een bus met Buiten verwachting leg- f' den wij nog 1 keer be- j slag op een in de BETERE soorten en modellen. {Hier ön daar 'n Kaast on zichtbaar drukfoutje]. 81echta

Soester Courant | 1956 | | pagina 2