SOEST BAZAR T HART" BATENBURG'S Erkende Motor- en Autorijschool SPORT. Burgerlijke stand. GEZICHTSVERZORGING FHEBEL. DAMESKAPSALON KOPPEL GEMEENTERAADSVERGADERING. In de a.s. vrijdagavond te houden ge meenteraadsvergadering komt de na volgende agenda in behandeling 1. Vaststelling van de notulen der ver gaderingen d.d. 25 juli 1956 en 27 augustus 1956. 2. Ingekomen stukken. a. Verzoek van H. Quentemeijer te Zeist om ontheffing van de verbods bepaling, als bedoeld in artikel 2, lid 1, van de Hinderwetsverordening, het welk reeds in behandeling is geno men. Voorgesteld wordt dit verzoek in handen te stellen van B. en W. om pre-advies. b. Verzoek van het bestuur der Vere niging „De School met den Bijbel te Soest om medewerking ingevolge art. 50 der Kleuteronderwijswet ten behoeve van de bouw van de kleu terschool aan de Nieuwstraat hoek Vinkenweg, met voorstel dit in han den te stellen van B. en W. om pre advies. e. Verzoek van het bestuur van de R.K. Jongensschool te Soest om mede werking ingevolge art. 72 der Lager- onderwijswet 1920 ten behoeve van de aanschaffing van 80 leerlingensets, met voorstel dit in handen te stellen van B. en W. om pre-advies. d. Jaarverslag over 1955 van de R.K. Vereniging Moederschapszorg met voor stel dit voor kennisgeving aan te ne- vcor LUXE en HUISHOUDELIJKE ARTIKELEN - SPEELGOED WASKETELS en TEILEN 20 korting. Daar gekocht Uw voordeel gezocht Koninginnelaan 103 - Telef. 3002 e. Uitnodiging van het bestuur van de Vereniging tot Instandhouding van het Consultatie Bureau voor Alcoholisme te Utrecht tot bezoek aan het nieuwe gebouw Voorstraat 6bis, met voorstel dit voor kennisgeving aan te nemen. f. Kennisgeving van het overlijden van de heer L. J. Uhlenbeck. g. Aanbieding van raadsbesluiten in zake de toepassing ingevolge de hy potheek- en voorschotregeling particu liere woningbouw met voorstel deze voor kennisgeving aan te nemen. h. Rapporten van het Centraal Bureau voor Verificatie en Financiële Advie zen der Vereniging van Nederlandse Gemeenten betreffende controle admi nistraties, met voorstel deze voor ken- nisgeving aan te nemen. i. Aanbieding van het verslag over het eerste halfjaar 1956 van de werk plaats voor minder-valide arbeiders te Soest met voorstel dit voor kennis geving aan te nemen. j. Aanbieding overeenkomstig aTt. 22 van de Gemeenschappelijke Regeling met betrekking tot de Bescherming Bevolking in de Kring U IV van de 5e wijziging van de begroting 1956. k. Verzoek bestuur der Vereniging „De School met den Bijbel" te Soest om medewerking ingevolge art. 50 der Kleuteronderwijswet tot aanschaffing van meubels voor de kleuterschool in het gebouw Eltheto, met voorstel dit verzoek in handen van B. en W. te stellen om pre-advies. 1. Verzoek van de Tucht Unie te 's Gravenhage inzake het projecteren van ruimten voor speelplaatsen enz. in uitbreidingsplannen met voorstel dit verzoek in handen van B. en W. te stellen om pre-advies. m. Verzoek van het bestuur der Vere niging „De School met den Bijbel" te Soest om medewerking tot de aan schaffing van leermiddelen, gereed schappen, tafels en stoelen ten behoe ve van de Chr. v.g.l.o.-school, met voor stel dit verzoek in handen van B. en W. te stellen om pre-advies. n. Mededeling van Gedeputeerde Sta ten inzake verdaging van beslissing op het raadsbesluit van 25 juli 1956, strek kende tot wijziging van de bouwver ordening dier gemeente, met voorstel dit voor kennisgeving aan te nemen, c. Verzoek van D. van den Broek om verkoop van het resterende gedeelte van het aan de Beetzlaan gelegen per ceel, kadastraal bekend als sectie H, nr. 7920, met voorstel dit verzoek in handen van B. en W. te stellen om pre-advies. p. Verzoek van het bestuur der Vere niging „De School met den Bijbel te Soest om medewerking tot de aan schaffing van leermiddelen en banken ten behoeve van de Chr. U.L.O.-school, met voorstel dit verzoek in handen van B. en W. te stellen om pre-advies. 3. Verdeling door loting van de raad in twee afdelingen in verband met de behandeling van de gemeentebegro ting. 4. Voorstel tot vaststelling van een partieel uitbreidingspan voor 1. het perceel E, nr. 1802, aan de Amersfoortsestraat; 2. voor de gronden gelegen aan de Prins Bernhardlaan en de Oranje laan. 5. Voorstel tot onbewoonbaarverklaring van de woning Birkstraat 46. 6. Voorstel tot het verlengen van de ontruimingstermijn van de woningen Bosstraat 33, 35 en 37 en De Zoom 5. 7. Voorstel tot benoeming van een vice-voorzitter van de Huurcommissie ter voorziening in de vacature van de heer W. Kerkhoff. 8. Voorstel tot het ontrekken aan het openbaar verkeer van een gedeelte van de Buntweg. 9 Voorstel tot het verlenen van me dewerking als bedoeld in art. 50 van de Kleuteronderwijswet aan het be stuur der R.K. Kleuterschool, Steen hoffstraat 44a, voor de eerste aan schaffing van meubelen, ontwikkelings materiaal, hulpmiddelen en schoolbe hoeften voor een opgerichte derde klas. 10. Voorstel om de termijn van het aan de heer A. A. van Ieperen te verlenen eervol ontslag als hoofd van de o.l school in de Kerkebuurt op te schorten. 11. Verzoeken om tegemoetkoming in gevolge art. 13 der Lager-onderwijs- wet 1920. 12. Voorstel tot vaststelling van de vergoeding als bedoeld in art. 101 bis der l.o.-wet 1920 (vakonderwijs) over het jaar i955. 13. Voorstel tot het toestaan van een verhoogd krediet ten behoeve van de aanschaffingvan sets voor de o.l. school te Soesterberg. 14. Voorstel tot het verlenen van me dewerking als bedoeld in art. 72 der l.o.-wet 19.20 aan het bestuur der Vere niging „De School met den Bijbel" voor de aanschaffing van leermiddelen, een stofzuiger en stopcontacten ten be hoeve van de school aan de Driehoeks- weg. 16. Voorstel inzake het verzoek van het bestuur der vereniging „Een school met den Bijbel" te Soest om uitbrei- din van de Chr. v.g.l.o. school op Braam- hage met een lokaal. 17. Voorstel tot het aankopen van grond nabij de Soesterbergsestraat van de Erven H. W. Ran. 18. Voorstel tot verkoop van grond a. aan de Foekenlaan aan mej. A. B. Landberg; b. aan de Larixlaan aan J. S. Wes- terhof; c. aan de Larixlaan aan W. Nieu- wenhoff d. aan de Maatweg aan het vuilver- werkingsbedrijf Soest-Baarn. 19. Voorstel tot wijziging der verorde ning op de heffing van vermakelijk- hedenbelasting. 20. Voorstel tot verlening van een voorschot aan de Woningstichting „Ons Belang" te Amersfoort. 21. Voorstel tot het garanderen van een aan een bouwspaarder te verstrek ken hypothecaire geldlening. 22. Voorstel om aan de Minister van Binnenlandse Zaken en Financiën te verzoeken het bedrag per inwoner van de algemene uitkering uit het gemeen tefonds, als bedoeld in art, 4 der wet financiële verhouding m.i.v. het jaar 1957 te verhogen. 23. Voorstel tot het aangaan van een rekening-courant-overeenkomst en tot het vaststellen van de wederzijdse kre dieten met het Vuilverwerkingsbedrijf Soest-Baarn. 24. Voorstel tot intrekking van het raadsbesluit van 21 december 1955 in zake het aangaan van een geldlening met de Stichting beheer geldmiddelen voor de compostvoorziening. 25. Voorstel tot het verstrekken van een krediet voor de aanleg van een centrale verwarming in het perceel Steenhoffstraat 65. 26. Voorstel tot verstrekking van een krediet voor de aankoop van een mo torrijwiel met zijspan voor de politie post te Soesterberg. 27. Voorstel tot benoeming van een bestuurslid van de stichting Soester Natuurbad. 28. Voorstel tot wijziging van de Ver ordening op de heffing en invorde ring van rechten voor het gebruik van het openbaar slachthuis te Soest en voor het verrichten van keuringen bui ten deze inrichting. Voor er een half uur gespeeld was had S.E.C. het gehele spel in handen en alleen op het middenveld hadden de gasten iets te vertellen. Na de rust hadden De Zebra's de hin derlijke zon in het gezicht en als S.E.C. toen meer afstandschoten gelost had zou de score ongetwijfeld hoger ge weest zijn. Het tempo zakte wat door de warmte, maar S.E.C. bleef in de aanval en nadat enkele kansen gemist waren schoot De Bruin, die zwaar ge hinderd werd, het derde doelpunt langs de keeper van de gasten. Admiraal ging kort daarna alleen door de verdediging, maakte een schijnbeweging om de kee per uit positie te brengen en tussen diens benen door scoorde hij het vierde doelpunt, dat de verdiende reeks be sloot. B.D.C. VERLIEST VAN R.K.B.V.V. B.D.C. begon de vorige competitie met een vijftal overwinningen, maar dit jaar gaat het minder goed en thans wercl verloren van R.KB.VV. Het was de linksbuiten van de gastheren, die rna^r liefst viermaal doelpuntte en B.D.C. wist slechts 1 doelpunt hiertegenover te stellen. R.K.B.V.V. scoorde het eerste doelpunt na een kwartier. Een hard schot kwam tegen de lat, de bal stuitte terug en werd ingeschoten. Er ontwikkelde zich een gelijkopgaande strijd en linksbinnen De Ruigt maakte, uit een voorzet van Westerveld, het tegendoelpunt. Wat la ter werd er opnieuw een doelpunt door B.D.C. gemaakt omdat de keeper van R.K.B.V.V. de bal achter de lijn weg haalde, maar de scheidsrechter liet door spelen. Een kopbal van Staal ging juist over de lat. Uit een doelworsteling scoorde de links buiten van R.K.B.V.V. het tweede doel punt en .5 minuten later maakte hij ge bruik van een misverstand in de ach terhoede van de gasten en het derde doelpunt werd gemaakt. B.D.C. kwam fel opzetten ondanks de warmte. Daselaar schoot hard tegen de paal, maar daarbij bleef het en ook an dere schoten troffen geen doel. Vlak <-oor het eind werd de stand door R.K B V.V. op 4—1 gebracht. KULAN 1—HEES 1 2—2. Onder prachtige weersomstandigheden werd bovenstaande wedstrijd te Veenen- daal gespeeld. Beide ploegen wogen ge heel tegen elkaar op, zodat er een goede gelijk opgaande wedstrijd te zien was en de rust met 00 inging. 20 Minuten na de rust kwamen er twee fraaie aanvallen van Hees, die een doel punt opleverden, een prachtig doelpunt van F. Wiss en een boogbal van De Boer. Kulan verstond dat. kunstje echter ook en bracht in de volgende 10 minuten de stand op 2-2, in welke stand geen ver andering meer kwam. Zaterdag a.s. Hees 1Valleivogels 1, aanvang 16.00 uur. VOETBALUITSLAGEN. S.E.C. 1—De Zebra's 1 40. Donar 3S.E.C. 2 33. V.V.Z.A. 2—S.E.C. 3 2—1. S.E.C. 4A.P.W.C. 4 uitgesteld. R.K.B.V.V.—B.D.C. 1 4—1. Naarden 2B.D.C. 2 54. E F.C. 4B.D.C. 3 scheidsr. niet versch. DO.S.V. 4—B.D.C. 4 5—4. CQ GEDIPL. INSTRUCTEUR PARKLAAN 33 SOEST TELEFOON 3982 (K 2955) U wordt gehaald en thuis gebracht. S.E.C. WINT VAN ZEBRA'S MET 4-0. Een sublieme S.E.C.-ploeg heeft zich met een royale 40 overwinning vol ledig gerevancheerd voor de wat onge lukkige nederlaag tegen Amersfoortse Boys in de eerste competitie-wedstrijd. S.E.C. won de tos en koos de felle zon tegen. Zebra's begon snel en over rompelend, zodat het even leek alsof S.E.C. onder de voet zou worden gelo pen. Het bleek echter een zeepbel en wat nog op een serieuze aanval leek werd door de uitstekende verdedigers Adams, Jekel, Beekink en v. 't Kloos ter met succes afgeweerd. Na tien minuten waren de rollen geheel omgekeerd en had S.E.C. het initiatief. Een voorzet van rechtsbuiten Ten Hove kwam bij Van Breukelen, die hard te gen de onderkant van de lat schoot. De keeper wist zo gauw geen raad met de bal en De Bruin schoot toe om het eerste doelpunt te maken. Kor te tijd later kwam De Bruin in duel met een back van De Zebra's. Hij won dit duel en scoorde het tweede doelpunt De strijd was ondanks de warmte bij zonder levendig en De Zebra's lieten zich door de achterstand niet ontmoe digen. Het ontbrak het Hilversumse elftal echter aan schuters, die voor de tegenpuntfen konden zorgen. Even was een doelpunt dicht bij toen Jekel een bal uit het doel moest koppen omdat Adams gepasseerd was. Een fel schot van de linksbuiten werd door Adams keurig gestopt. De S.E.C.-voorhoede was bijzonder ak- tief, maar de scheidsrechter remde hiervan veel af door het te pas en onpas fluiten voor buitenspel, terwijl Ten Hove en De Bruin in het doelge bied tegen de grond werden gegooid zonder dat er gefloten werd. S.V.V. IN DE NEVOBO-COMPETITIE. In verband met het steeds groeiend aantal volleyballiefhebbers heeft het bestuur van de .afdeling Amersfoort van de NeVoBo eën reorganisatie door moeten voeren, die er toe geleid heeft, dat in de komehde competitie drie herenklass.en van elk tien teams ge formeerd zijn en dat de dames voort aan ook in twee klassen ingedeeld zul len worden. Het damesteam van de Soester Vol leybal-vereniging is op grond van haar plaats bij de eindstand van de com petitie ingedeeld in de eerste klas, waar zij de strijd zal hebben aan te binden met Wilhelmina I en Wilhel- mina II, VIOS I, Spirit I, Ermelo en Olympia. Het herenteam is om dezelf de redenen voor het komende seizoen ingedeeld in de tweede klas en zal aan moeten treden tegenP.S.V.A., V.I.O.S. II, Wilhelmina III, W.O.V.O. I, Olympia II, D.G.T. II, Spirit III, Er melo en D.H.V. Evenals het vorige jaar zullen ook dit jaar alle wedstrijden in de Markt hallen plaats vinden. DRIEKAMPEN VOLLEYBAL. Begunstigd door ideale weersomstan digheden vonden donderdag j.1. de eerste door de Soester Volleybal Vere niging georganiseerde driekampen plaats. Bij de dames speelden de tweede teams van Olympia, V.I.O.S. en S.V.V. tegen elkaar, terwijl bij de heren de eerste herenteams van Olym pia, S.P.S.V. en S.V.V. met elkaar de strijd aanbonden. Bij de dames wist Olympia beide wed strijden te winnen, terwijl daarentegen V.I.O.S. uit Amersfoort het niet tot een overwinning wist te brengen, zo dat S.V.V. met een overwinning als tweede uit de bus kwam. Bij de heren kon geen van de teams beide overwinningen behalen. Het team van de Soester Politie Sport Vereniging, dat deze avond wel het meest constant speelde, wist in eerste instantie van S.V.V. te winnen, waarna laastgenoemde op hun beurt van Olym pia wist te winnen. In Olympia moesten de politiemannen echter weer hun meerdere erkennen, zodat alle 3 teams uiteindelijk met een winstpunt uit de bus kwamen. Al met al was het een zeer geslaagde avond waarbij de teams elkaar op sportieve wijze de punten betwistten. De uitslagen waren als volgt Dames Vios II—S.V.V. II (11-15, 5-15). Olym pia II-Vios II (15-13, 15-3). S.V.V. II— Olympia II (15-6, 1-15, 6-15). Heren S.V.V. I—S.P.S.V. I (9—15, 2—15). Olympia I—S.V.V. I (15—12, 11—15, 15—17). S.P.S.V. I—Olympia I (6—15, 15—3, 11—15). Aanstaande donderdag vinden de wed strijden tussen de eerste damesteams en de tweede herenteams plaats. SCHAKE.N Vrijdag j.1. speelde het eerste tiental van Baarn tegen het eerste tiental van Soest in het Oranje-Hotel om de Oranjehotelbeker. Soest verloor 14 da gen geleden met een klein verschil van het eerste tiental van Amersfoort, maar heeft nu met een klein verschil van Baarn gewonnen. De uitslag was 5Va4'/2. Als Baarn over twee weken ook van Amersfoort verliest dan gaat de beker naar de Amersfoorters. Uitslag C. SamsomH. Bosscha 10. G. ThomaszeA. Tammens 1/eVa. J GorterG. Reiche VaVa. H. de Graaf- W. Bos VaVa. J. K. van ZijtveldG v. Daal VaJ. de VriesDr. C. P. Hemmy VaVa. J. GillebaardJ. W. Sprakman 01. G. van MunsterH. Wieske VaVa. G. GeytenbeekH. A. Rots 10. C. BlokpoelH. van Kes- sel Va—Va. MIXED HOCKEYCLUB SOEST. Dames Soest 1Hilversum 5 51. In gloeiende hitte kwamen om half twee zondagmiddag de beide teams het nieuwe terrein aan de Schrikslaan op. Dat het geen hockey van bijzonder for maat werd is hoofdzakelijk te wijten aan de hitte. Soest was direct in de aanval en heeft tot het einde een overwicht behouden. Reeds met rust was de stand 30 door goals van Henny de Cneudt en Marion Ebbers. Na rust maakte Marion Eb- bers er spoedig 40 van, waarna Hil versum een tegenpunt scoorde. Stans Hoppenbrouwers maakte tenslotte het vijfde doelpunt, waarmee het einde kwam aan een wedstrijd die verdiend door Soest gewonnen werd. Kampong 7Soest 2 06. Het tweede damesteam schijnt van plan te zijn de voetsporen van haar zus ters van het eerste elftal te volgen, want Kampong moest een 60 neder laag incasseren. Een goede start van dit elftal. De doelpunten werden ge scoord door René Mundt, Hetty Tolk, Lucie Rommerts (2) en Jet Regter (2). Soest 3Hilversum 6 04. Door gebrek aan tempo en spelover- wicht moest het derde damesteam on dervinden, dat door training veel te bereiken valt. Ondanks alles wisten zij echter de stand tot aan de rust op 01 te houden. Na rust kwam de ster ke Hilversumse ploeg nog meer opzet ten en moest Soest met alle krachten gaan verdedigen. Dat de score niet gro ter werd is mede te danken aan het prima doelverdedigen van Herma Monsjou. Heren Soest 1S.C.H.C. 52. Doordat S.C.H.C. maar met 9 man het veld op kwam is Soest aan een gemak kelijke overwinning gekomen, want op sommige momenten had het spel van de Soestenaren niets met hockey te ma ken. Nog voor de rust wisten J. Bak ker en Erwin Hinderdael het Stichtse doel te vinden. Eerstgenoemde zelfs tweemaal. S.C.H.C, liet zich echter niet in de hoek drijven en uit een straf- corner werd een doelpunt gescoord, zodat de rust inging met 31. Na de rust winst Peter Lange de stand op te voeren tot 51 en S.C.H.C. scoorde ook nog eenmaal, zodat de eindstand met 52 kwam. Al met al een wed strijd, waarin wij hopen dat de Soes ter ploeg heeft geleerd, dat tegen ster kere tegenstanders een dergelijk indi vidueel spel geen doelpunten kan af werpen. BRAND. De brandweer moest uitrukken voor een flinke brand op de hoek van de Kolonieweg en de Veldweg waar een grote hoop aardappelloof, die dichtbij een woning lag, in brand geraakt was. Vermoedelijk is er opzet aanwezig. Met de nevelspuit werd geblust. Met twee nevelspuiten werd uitge rukt om een bos- en heidebrand ach ter het natuurbad te blussen. Er ging 100 M2. verloren, maar het had veel erger kunnen zijn als de brandweer niet zo snel gearriveerd was. Deze brand is aangestoken en de politie stelt een onderzoek in. VOOR DE SOESTER CHRONISCHE PATIëNTEN. Vorige opgave 238.79 Door een misverstand is een gift van 100.— geheel ge boekt voor de chron. patiënten, 50.is echter bestemd voor de slachtoffers van de mijn ramp te Marchinelle. Af 50.— Blijft 188,79 In de afgelopen week ontvan gen van Mevr. Pr2.50 Mevr. Kr2.50 Van twee oudere dames 4. H. M,Z.— Th. F. M. Z.-P2.50 Mevr. A. A.-C2.50 J. J. J. S10 Totaal 214,79 Verdere giften worden gaarne tege moet gezien op giro 466784 van het Nederl. Roode Kruis, afd. Soest-Soes- terberg, of op de N.V. Nederlandsche Middenstandsbank alhier. Welke organisatie „adopteert" een pa tiënt DOET U AAN NEEM DAN HET BESTE WAT ER OP DAT GEBIED TE KOOP IS. NEEM WIJ GEVEN U GAARNE VRIJ BLIJVEND KOSTELOOS AD VIES. SOESTERBERGSESTR. 44 - TEL. 2045 Brusse, GEBOREN Anna Maria, dochter van G. Roeten, vertegenwoordiger, en van M. P. Kraan, Steenhoffstraat 30. Antonius Jozef, zoon van A. Baars, melkhandelaar en van J. M. Balk, Biltseweg 49. Cornelia Theodora Ma ria, dochter van H. Th. de Groot, mi litair, en van W. Th. M. van Dort, Gen. Winkelmanstraat 25. Hendri- kus Theodorus, zoon van H. Hooft, metaalbewerker, en van A. C. M. Ger ritsen, Thorbeckestraat 3. Gijsbertus Gerardus, zoon van H. G. van Ooijen, schilder en van C. A. M. de Ruijgt, Soesterbergsestraat 99. Neeltje Jo- hanna Klazina, dochter van K. W. Snel, monteur, en van J. P. Arnoldus, Sirmemaplein 12. Stephan Alexander, zoon van J. P. M. de Vries, productie beambte, en van A. M. den Tuinder, Koekoekweg 6. ONDERTROUWD Hendrik Sjollema, los arbeider, Wilhelminalaan 10 en Maria van den Berg, zonder beroep, Wilhelminalaan 10; datum huwelijk 3 november 1956. Antonius Fran- ciscus Nieuwenhuizen, kantoorbedien de, Mesdagplein 4, Baarn en Anna Antonia Mulder, kantoorbediende, Van Lenneplaan 65; datum huwelijk 17 oktober 1956. Gijsbertus Johannes Schimmel, melkslijter, Stadhouderslaan 51 en Johanna Zeijderveld, zonder be roep, Koekoekweg 5; datum huwelijk 3 oktober 1956. Paulus Carolus Janssen, monteur, Vinkenweg 27 en Elizabeth Maria Theresia Smit, win keljuffrouw, Heuvelweg 39; datum hu welijk 10 oktober 1956. Aldert Johannes Reinink, zonder beroep, Jan Luykenstraat 76 hs., Amsterdam en Ida Geziena Jongsma, pianolerares, Kerkpad Z.Z. 25; datum huwelijk 13 oktober 1956. GEHUWD Willem Andries de Vries, magazijnchef, Beekensteinselaan 30, Amersfoort en Maria Hendrina Don kerstee,g, zonder beroep, Amersfoort sestraat 83A; adres na huwelijk Amersfoortsestraat 83A. Adrianus Beugelaar, instrumentmaker, Klooster 32, Laren en Francisca Kooij, labo rante, Stadhouderslaan 70; adres na huwelijk ieder op eigen adres. Jo- han Teunis Renes, metaaldraaier, Kerkpad Z.Z. 44 en Pietje Geertsma, kinderverzorgster, Hellingweg 15; adres na huwelijk Stationsweg 1. Teunis van Vliet, vertegenwoordiger, Abel Tasmanstr. 2 IA, Groningen en Maria Elisabeth van Breukelen, zon der beroep, Korte Hart weg 9; adres na huwelijk Marktstraat 17, Zuid laren. Hendrik Daniël van der Vliet, chauffeur, Bankarasweg 4, Nieuwer Amstel en Andrea Ingetje Cornelia Lausberg, verpleegster, Korte Brink- weg 13; adres na huwelijk ieder op eigen adres. Fredericus Hubertus van Houten, broodbezorger, St. An- driesstraat 34, Rotterdam en Antonia van Malssen, zonder beroep, Groen van Prinstererstraat 37; adres na hu welijk St. Andriesstraat 34, Hötter- dam. Gijsbertus Cornelis Bouwman, gereedschapmaker, Klompstraat 9, Zaltbommel en Johanna Antonia van Malssen, textielarbeidster. Groen van Prinstererstraat 37; adres na huwe lijk: ieder op eigen adres. OVERLEDEN: Johan Romeijn, 67 jr, zender beroep, weduwnaar van A. A. Romeijn, Laanstraat 11. Wilhelmina Johanna Wijnbergen, 83 jaar, zonder beroep, weduwe van J. S. A. van Kap- pel, Nieuwerhoekplein 10. Jacobus Johannes Duwel, 78 jaar, zonder be roep, weduwnaar van A. M. Borg- steijn, Amersfoortsestraat 83B. Abraham ten Bosch, 80 jaar, zonder beroep, gehuwd met S. C. van Steen bergen, Van Lenneplaan 47. Jo hannes Nieuwenhuis, 75 jaar, zonder beroep, weduwnaar van A. Prins, Braamweg 48. Joannes Mechiel van Blokland, 65 jaar, los arbeider, ge huwd met G. C. Bahlmann, Wiek- sloterweg O.Z. 39. Pieter Schnuck, 82 jaar, weduwnaar van W. Asbeek Zwaluwenweg 12.

Soester Courant | 1956 | | pagina 2