47. KWAK SPORT. RUTON W. N. NIEUWENHUIS Nieuw„ALBA-LIEN" Een Wasmachine met centrifuge, f 395.00 BAZAR ,,'T HART" MENINGEN VAN ONZE LEZERS. Burgerlijke stand. SOESTERBERG VOOR RIJLES in allernieuwste OPEL (model 1957) Autorijschool VAN DOOREN drie VAN onze GROTE TROEVEN! ONZE PERSEN STAAN VOOR U GEREED. DRUKKERIJ SMIT BILTHOVEN—S.E.C. 0—5. S.E.C. heeft in Bilthoven tegen de club van die naam een grote over winning behaald, die niet geflatteerd te noemen is, want de thuisclub mocht blij zijn, dat het bij deze uitslag ge bleven is n Met de rust had S.E.C. reeds een 2—0 voorsprong en toen het na tien mr- nuten spelen in de tweede helft d—u werd, was een overwinning voor S.E.C. reeds vrezekerd. Met gemak kwamen er toen nog twee doelpunten bij en verschillende goede kansen werden niet benut. Middenvoor De Bruin verrichtte voor S.E.C. de aftrap en beide ploegen pro beerden vanaf het begin een overwicht te krijgen. Bilthoven slaagde hierm aan vankelijk, maar het was S.E.C., dat het eerste doelpunt scoorde. Dit gebeurde na tien minuten spelen toen linksbin nen Ruttenberg een goede voorzet aan de vrijstaande Admiraal gaf. Met een hard en goed schot passeerde hij de Bilthoven-doelman Peters voor de eer ste maal. Vijf minuten later ondernam Bilthoven een goede aanval en deze werd besloten met een uitstekend schot door linksbinnen Bronkman. De bal ging rakelings naast. Direct daarop volgde er een corner op het S.E.C.-doel, maar deze werd op fraaie wijze door keeper Adams weg- gestompt. Een S.E.C.-aanval werd door Ten Hove met een voorzet besloten, waaruit Ruttenberg mooi inkopte, maar de Bilthoven-keeper was op zijn plaats. Middenvoor De Bruin ruilde hierna van plaats met rechtsbuiten Ten Hove en dit kwam het spel ten goede. Een Bilthoven-aanval werd door een over treding gebroken. Spil Van 't Klooster schoot uit de vrije trap de bal ver naar voren, waar Ten Hove hem opvmg, de spil van Bilthoven passeerde en de bal tussen de benen van de uitgelopen keeper door voor de tweede maal in het doel van de gastheren deed ver dwijnen. Verschillende aanvallen van Bilthoven strandden steeds op de S.E.C.-achter- hoede, die, evenals de middenlmie, weer in uitstekende vorm was. Vooral Brouwer liet uitstekend werk zien. De eerste helft werd afgesloten met een corner op het Bilthoven-doel, maar deze belandde achter de goal. Na de rust begon S.E.C. met een sterk offensief en nadat De Bruin met een mooi schot een van de eerste aanvallen had afgewerkt, was het kort daarop Ruttenberg, die de bal fraai opbracht naar Admiraal. Deze gaf een strakke trekbal naar- Ten Hove, die met. een - keihard,.schot in de rechter bovenhoek voor een 3—O-stand in het voordeel van S.E.C. zorgde. Vijf minuten later was het rechtsbinnen Van Breukelen, die een goéde- ^voorzet naar Rutten berg gaf, welke -door de laatste werd ingekopt. Keeper Peters stopte de bal. Aan de andere kant verrichtte doelman Adams een prachtige safe, toen links buiten Kemp van dichtbii keihard in schoot. Al vallende hield de S.E.C.- keeper de bal en kreeg hem klemvast. Een hartelijk applaus van het publiek was de beloning voor dit mooie staaltje doelmanskunst. Een volgende aanval op de S.E.C.-doel leverde een corner op. Hierna stelde Van Breukelen Rutten berg in staat om tien minuten voor het einde met een gericht schot de Bilthoven-keeper voor de vierde maal het nakijken te geven en vijf minuten later was het wederom Ten Hove, die uit een trekbal van-Admiraal voor het vijfde doelpunt zorgde. Dezelfde speler maakte het halve dozijn vol, maar dit doelpunt werd wegens buitenspel afgekeurd. De gemoedsgesteldheid van de Bilthovenaren werd er intussen niet beter op, zodat scheidsrechter Laus- berg uit Culemborg, die op rustige en goede wijze leidde, kort voor het einde nog een waarschuwing moest uitdelen aan een van de Bilthovense spelers. Kort daarop floot hij voor de laatste maal en S.E.C. had door deze sprekende overwinning de goede plaats op de ranglijst behouden. HEES I—TERRE NEUVE I 7—1. Hees is er wederom in geslaagd een overwinning te behalen. Het elftal raakt aardig ingespeeld en gaat een flink woordje meespreken in haar af deling. DE NIEUWE 8 M VAN/^GEMAKKEN VOORZfEN f 145 o.a. rirrg voor popieren stofrok fron+-aïr borstel zuigkrachfregela a r LOODGIETER - ELECTRICIëN VAN WEEDESTRAAT 23 - TEL. 2577 Na ongeveer 20 min. maakte Bruins, na een handig overstapje van F. Wi-s, 10 voor Hees, met welke stand ook de rust inging. 10 Minuten na de rust zorgde F. Wiss voor het tweede doelpunt. Direct daarna bracht Terre Neuve door haar rechtsbuiten de stand op 21. Hees begon nu pas goed. Prachtig combinatiespel van middenline en voorhoede bracht binnen korte tijd de stand op 71. De doelpunten wer den gemaakt door C. de Jong, F Wiss en De Boer. Verdere uislagen Valleivogels 2 Hees 2 44. Zaterdag a.s. speelt Hees 2 tegen C.J.V.V. 4. KORFBAL. In stromende regen speelde K.V.S. 2 zaterdag een uitwedstrijd tegen Altius 4 in Hilversum. In het eerste kwartier scoorde H. de Jong het eerste doelpunt en nog geen tien minuten later maakte hij het tweede. Na rust vond Altius de mand en maak te er 12 van. Enige minuten later werd de gelijkmaker gescoord. Door een strafworp kreeg Altius een 32 voorsprong. K.V.S. probeerde uit alle macht gelijk te maken, maar, mede door de gladheid van het veld, slaagden de Soestenaren hierin niet, Het einde kwam dan ook met een 32 overwinning voor Atius. Zondag speelde K.V.S. 1 thuis tegen het sterke Biko 3 uit Bilthoven. Vanaf het begin was het duidelijk merkbaar dat K.V.S. geen gemakkelijke wedstrijd zou krijgen. In de eerste helft ging het vrijwel gelijk op. Hovius maakte 10 en Biko enige minuten later 11. Klomp scoorde (21), maar Biko maak te direct weer een tegendoelpunt. Na vakwisseling kwam er voor rust geen verandering in de stand. Na de rust zag mej. Bergers hard werk van de aanval bekroond door het sco ren van het derde doelpunt. Door een strafworp maakte Biko voor de derde maal gelijk en daarna kwamen de gas ten steeds meer opzetten. Een kwartier later was het 35. K.V.S. zette alles op alles, maar kon toch niet inlopen en vlak voor het einde vergrootte Biko de voorsprong tot 36. K.V.S. is nu bijna op de helft van de competitie en herft de eerste twee ver- liespunten opgelopen. De plaats aan de kop bleef echter gehandhaafd. van prima Tsjechisch fabrikaat. Ko^t geen 750.maar Wij demonstreren bij tl thuis. Electro-technisch Installatie-bureau Soesterbergsestraat 20A Telef. 2379 OEFENWEDSTRIJDEN SOESTER VOLLEYBAL VERENIGING. Speelde in de afgelopen week het tweede damesteam van de Soester Vol leybal Vereniging een oefenwedstrijd tegen een in het kamp Waterloo te gast zijnd damesteam, donderdagavond toog het eerste herenteam van S.V.V. naar Waterloo om daar de strijd aan te binden tegen een combinatie van S.D.G., waarvan zowel het eerste als het tweede team in de eerste klas zijn ingedeeld. De dames wisten alle 4 sets op hun naam te brengen, maar de heren moesten drie van de vier sets aan hun gastheren laten. Beide wedstrijden waren voor onze plaats genoten stellig nuttige oefenwedstrij den. OLYMPIA. Vorige week moesten de Olympia-da- mes aantreden voor hun 2e competitie wedstrijd. Tegen de reserves van Wil- helmina ging het vrij gemakkelijk en er werd dan ook rustig en met over leg gespeeld. De overwinning is geen ogenblik in gevaar geweest, getuige de uitslag. De standen waren 156; 15—2; 15—3. Heren 1 moest het eerst opnemen te gen de Pioniers. De eerste set ging verloren met 7-15. In de 2e set kwam Olympia er beter in en wist deze op haar naam te brengen met 1513. Ook de derde set was voor Olympia en wel met 1511. Met een beetje meer beheerst spel had Olympia deze set ook kunnen winnen hoewel de stand 22 wel de juiste uitslag weergeeft. Om 10 uur moest gespeeld worden tegen de reeds bij voorbaat als over winnaar aangemerkte ploeg Spirit I. In de eerste set leek het er dan ook wel veel op, dat Olympia zou verliezen, want zij werd geslagen met 154. De Soester ploeg wist echter de 2e set op haar naam te brengen en ook de 3e set te winnen met 1513. De 4e set was echter weer voor Spirit met 154. Uitslag dus 22. SOESTER VOLLEYBAL VERENIGING. De dames van S.V.V. hebben in Amers foort slecht partij gegeven tegen Wil- helmina 1. Zij verloren deze wedstrijd met 30. Wilhelmina nam in de eerste set reeds een voorsprong met 83. S.V.V. wist er nog 5 punten bij te maken, zodat deze set eindigde met 158 voor Wilhelmina. In de 2e set ging het aardig gelijk op. De Soester dames wisten zelfs uit te lopen tot 63, het werd 66, 8—7 en toen maakte Wilhelmina er 8-13 van in hun voordeel. S.V.V. gaf de moed nog niet op en liep in tot 12-13. Zij ver loren echter met 12-15. S.V.V. begon in de 3e set met een ach terstand van 07. Het teamverband was er nu helemaal uit en er werd slechts zelden goed overgespeeld. De S.V.V.-ers liepen nog in tot 68, maar toen had den zij tegen Wilhelmina niets meer in te brengen en verloren ook de 3e set met 715. TEMPO STRIJD OM U.D.-BEKER. Zondag werden in de Eemnesser polder de wedstrijden gehouden om de U.D.- beker tussen De Adelaar uit Hilversum, Tempo uit Soest, Pedaalridders, Amers foort, Het Stadion, Utrecht, De Vol harding, Utrecht, St. Willibrord, Utrecht en „Arie van Vliet", Woerden. Er was een parkoers uitgezet van 9 k.m. De A- klassers moesten dit tienmaal rijden, de B-klassers zeven en de C-klassers en adspiranten viermaal. Tempo was in de A-klasse vertegen woordigd door Gerrit Ruttenberg, Henk de Jager en Gerard van Wijk. In de B-klasse Bep Kriek, Klaas van 't Klooster en Nol de Heus, terwijl bij de C-klassers en aspiranten Wim Hom mes, Wout van 't Klooster, Menze v. d. Broek en Walter van Barneveld startten. Door het spekgladde wegdek waren er nogal wat valpartijtjes, die verschillen de kanshebbers aan de kant zetten. Onder hen waren Geurt Pos, Jan Ver- wey, Gerrit Ruttenberg, Bep Kriek en Nol de Heus, die door een E.H.B.O.-er onder handen genomen moesten worden. Ook Menze v. d. Broek kwam le val len en in de laatste ronde van de A-klassers gingen Gerard van Wijk en Henk de Jager nog tegen de vlakte, maar zij wisten hun achterstand in te lopen. Bij de A-klassers won Bertus Lute van de Adelaar, die de ruim 90 k.m. in 2.28.03 reed. Henk de Jager werd vierde en Gerard van Wijk vijfde. Bij de B-klassers won J. Soet van de Adelaar. Hij reed de 65 k.m. in 1.42.11. Elfde werd hier het Tempo-lid Piet v. d. Broek. In de C-klasse, gecombineerd met de aspiranten, zegevierde W. Sluis van „Arie van Vliet". Tempo-lid Wout van 't Klooster werd hier tiende. Menze v. d. Broek en Wim Hommes reden de rit uit maar werden niet geklasseerd. De Adelaar won de beker met 49 pnt. 2. Volharding, 23 pnt. 3. Tempo, 13 pnt. VOETBALUITSLAGEN. Bilthoven 1S.E.C. 1 05. A.W. 2S.E.C. 2_(i—0. s.e.c. 4—n:s:c. 372—0. S.E.C. A—Quack B 14—1, S.E.C. cQuick d 40. B.D.C. 3—B.F.C. 4 2—2. B.D.C. 4—D.O.S.V. ,3 12—4 L.V.V. A—B.D.C. A 12—0. Cobu-boys AB.D.C. B afgel. B.D.C. a—R.K.B.V.V. a 3—5. B.D.C.-welpenH.V.C.-welpen 13. HANDBAL. B.D.C. 1Limvio 1 27. HOCKEY. Meisjes Soest AAmersfoort A 22. Soest BAmersfoort B 08. Jongens S.C.H.C. CSoest A 63. Kampong BSoest B 42. Soest C Schaerwijde D 71. Dames Soest 1Laren 60. Kam pong 5Soest 2 afgel. Kampong 6 Soest 3 afgel. Heren Amersfoort 6Soest 1 010. Schaerwijde 4Soest 2 12. Zondag werd Laren 3 aan de zegekar van de Soester dames gebonden. In een prettig gespeelde wedstrijd wisten de Soester speelsters voor rust driemaal het doel van Laren te vinden. Na rust hadden er nog 5 goals bij kunnen ko men, wanneer niet één der Soester voorhoedespeelsters steeds buitenspel bleef staan. Nu werd het 60 door doelpunten van Marion Ebbers, Henny de Cneudt (2) en Stans Hoppenbrou wers (3). Het eerste herenelftal van Soest heeft in een prettige wedstrijd, die door beide scheidsrechters uitstekend geleid werd, een klinkende overwinning be haald (100). Dat het aantal doelpun ten zo groot werd is mede te danken aan het uitstekende werk van de Soes ter middenlinie (Verspuy, Evenhuis en Groenendijk). Nog voor rust werd de stand 04. Na rust kwamen er nog 6 punten bij. Er werd gescoord door J. Bakker (5), C. de Haan (2), P. de Lange (2) en K. Dobben. In een snelle aantrekkelijke wedstrijd heeft het tweede elftal door een 21- overwinning beide punten behaald. In de nieuwe opstelling viel vooral het prima plaatsen van de beide backs op (Bakker Sr. en Hopman). Ondanks alles wist Schaerweide voor de rust de stand blank te houden, maar in de tweede helft legde Soest er nog een schepje bovenop en L. Mimpen trof tweemaal het doel. De midvoor van Schaerwijde redde de eer. Als Soest 2 zo blijft spelen dan kunnen er nog goede re sultaten geboekt worden. TAFELTENNIS. Rapid 2—Shot 6 (4e klas) 5—5. Shot 6 opende het competitieseizoen voor de vereniging. Het team kwam onvolledig uit, zodat het gelijk spel een keurig resultaat is. B.T.T.C. 2—Shot 4 (3e klas) 8—2. Ondanks de hooggestemde verwachtin gen slaagden onze plaatsgenoten er niet in van het sterke B.T.T.C. (Bussum) te winnen. Victoria 4Shot 2 (3e klas) 82. Shot 2 heeft in Hilversum Victoria 4 niet kunnen verslaan, maar als dit team eenmaal ingespeeld is zal het on getwijfeld tot betere prestaties komen. Shot 1Victoria 1 (le klas) 28. De uitslag zou doen vermoeden, dat Shot 1 in haar eerste wedstrijd in de eerste klas er niet aan te pas gekomen is, maar dit is niet het geval. De Hilver summers wonnen onbedreigd, maar on ze plaatsgenoten hebben goed partij gegeven. Shot 3Beatrix 2 (3e klas) 91. Dit team zorgde voor een aangename verrassing door het toch niet zwakke Beatrix (Baarn) te kloppen. Shot 5Onder Ons 3 (3e klasse). De debutanten in de derde klas moes ten ondervinden, dat zij in vastheid te kort schoten. Shot aShot b 100. Shot cShot d 37. Programma van dezg~week Dinsdag Hogerheide 4Shot 5 (derde klas) WoensdagU.B.T.V. 3—Shot 1 (eerste klas). Quick 8Shot 3 (derde klas). Vrijdag Shot 4Chefana 2 (derde klas). Shot 2Nilo 2 (derde klas). Juniores T.C.M. aShot a. T.C.M. c Shot d. voor LUXE en HUISHOUDELIJKE ARTIKELEN - SPEELGOED ACME WRINGERS Daar gekocht Uw voordeel gezocht Koninginnelaan 103 - Telef. 3002 DE WONINGNOOD VOORBIJ!? Minister Witte zal 22 november de 500.000ste nieuwe woning te Groningen openen, waardoor de woningnood thans tot het verleden behoort Immers elke woning biedt, in door snee, ruimte voor 5 personen, dat is dus voor 500.000 woningen 2Vz mil joen. Vóór de oorlog bestond er geen woningnood en aangezien het aantal inwoners van ons land sedert dien niet met 2V2 miljoen is toegenomen moet de woningnood thans voorbij zijn. Of toch niet Waar zit dan de fout C. M. AANRIJDINGEN. Een personenauto, die stil stond op de Rademakerstraat, werd aangereden door een uit de richting Utrecht ko mende personenauto. Voordat de po litie ter plaatse verscheen had de be stuurder van de aanrijdende auto reeds de benen genomen. Het voer tuig bleek een oud volkswagentje te zijn, dat geen rijnummer had en op de markt reeds enkele malen was doorverkocht. Beide wagens liepen schade op. Een personenauto, komende uit de richting Utrecht, reed tegen een ka bel van een vrachtauto, die een an dere vrachtauto op sleeptouw had en, komende uit de Kampweg, de rijweg wilde oprijden. De aanrijdende auto werd geheel ver nield, doch de bestuurder kreeg won der boven wonder geen letsel. FEESTAVOND VAN VLIDO. Voor een goed bezette zaal in „Huis ten Halve" gaf de handbalvereniging „Vlido" zaterdag voor haar leden en donateurs éen buitengewoon geslaagde feestavond, die verzorgd werd door „HeTStichtse Ckbafët". In zijp openingswoord memoreerde de 2de ..voorzitter,! rie heer A. Broek, dat Vlido op 1 juli- 1952 werd "opgericht met aanvankelijk slechts een dames afdeling met 12 leden en 15 donateurs. In '55 kwam de ommekeer toen de vereniging werd uitgebreid met een herenafdeling en daarna nog met een jeugdafdeling. Op dit moment bestaat de vereniging uit 60 leden en 75 donateurs. Daarna verscheen de jeugd op het po dium voor het zingen van het frisse clublied. Vervolgens werd de cabaretrevue „We doen het zelf" gepresenteerd, die be stond uit een groot aantal aantrekkelij ke en zeer gevarieerde nummers, waar van het publiek volop genoten heeft. De schetsjes deden het goed, evenzo de conference en liedjes. Topnummers werden die, waarin Henk van Wijk optrad, die als veelzijdig imitator door zijn natuurlijke naboot sing van al wat leeft of geluid maakt, telkens de juiste sfeer wist te treffen. De tap dance nummers van de jeug dige Chris van Beek hadden ook grote bijval. A.N. W.B.-IN STRU CTEUR Gallenk. Pelsweg 14 - Telefoon 3823 SOESTERBERG-VICTORIA 1—2. In een zeer hoog tempo en met mo menten van fraai voetbal speelden Soesterberg en Victoria een sportieve wedstrijd. Reeds direct bij de aanvang zetten beide elftallen een zeer hoog tempo in en golft het spel van doel tot doel, waarbij Victoria technisch de meerdere is. Enthousiast speelt Soesterberg een open spel en beide doelverdedigers weten doelpunten te voorkomen. Pas na een half uur opent Boeschoten de score voor Victoria 01. Dankzij het goede spel van beide verdedigingen wordt er voor de rust niet meer ge doelpunt. In de tweede helft hetzelfde spelbeeld als voor de rust en weer na een half uur spelen vergroot linksbinnen de Jongh de voorsprong met een onhoud baar schot 02. Soesterberg geeft het niet op en er ontstaan hachelijke mo menten voor het Victoria doel, waar bij doelman Visser in grootse vorm is. Uit een goed genomen corner door Huisman kopt Preusser het verdiende tegenpunt Soesterberg zet nog 'n he vig offensief in doch de resterende tijd is tekort om een verdiende Victoria- overwinning in een gelijk spel om te zetten. GEBOREN Alexandra Christina, doch ter van G. de Ruig, militair, en A. Boersma, Troelstrastraat 56. Egber- tus Cornelis, zoon van C. J. Hilhorst, groentenhandelaar en J. G. Huigen, Nieuweweg 112. Anita Mathilda, dochter van J. Floor, tandtechnicus en H. Bijlsma, Amersfoort, Stationsstraat 32a. Gijsberta Theresia Maria, doch ter van J. van Roomen, landbouwer, en C. van Hofslot, Birkstraat 115. Theo Johannes Theresia, zoon van A. W. van den Dijssel, fabrikant en Th. C Natter, Grote Melmweg 2. Ger rit, zoon van F. A. van Tricht, schil der, en C. Deijs, Klein Engendaalweg 5. Arnoldus Petrus, zoon van A. A. E. van Roosmalen, militair, en J. A. Maassen, Frans Halslaan 11. Cor nelis Adrianus Gerardus, zoon van A. C. van Senten, bakker en M. C. van Vliet, Steenhoffstraat 50. Jeannette Angélique Maria, dochter van F. C. P. La Rose, hoofdagent van politie, en van G. P. Majoor, Merelweg 2. Maria Johanna Tonie, dochter van J. C. Prins, stoker, en T. Verveer, Andriessestraat 4. Carolina Johanna, dochter van J. G. de Haan, groenten- handelaar, en van M. Krul, Vinken- weg 49. ONDERTROUWD Wulfert Traa, hulp monteur, Schoolstraat 33, Nijkerker- yeen en Johanna Maria Kragtwijk, zon der beroep, Kromme weg 2; datum hu welijk 31 oktober 1956. Jacobus den Hartog, slager, Neuhuysstraat 3, Baarn en Anthonia van Putten, - zonder be roep, Birkstraat 50; datum huwelijk 31 oktober 1956. Jan Willem van Kempen, rijksambtenaar, Schaepman- straat 61 en Stijntje Lumpje Spits, rijksambtenares, Nieuwerstad 25B, Leeuwarden; datum huwelijk 1 no vember 1956. Hendrikus Gijsbertus Johannes Hilhorst, veehouder, Meent- weg 123, Eemnes en Johanna Maria van 't Klooster, zonder beroep, Ferdi- nand Huycklaan 7; datum huwelijk 7 november 1956. Johannes Gerrit van den Berg, cantinebediende, Sterrenberg weg 26 en Maria Catharina Beukers, verkoopster, Postweg 2; datum huwe lijk 7 november 1956. GEHUWD Pieter Wiersma, kapper, Nieuweweg 70 en Eefke Postma, zon der beroep, Nieuweweg 70; adres na huwelijk Nieuweweg 70. Antonius Franciscus Nieuwenhuizen, kantoorbe diende, Mesdagplein 4, Baarn en An na Antonia Mulder, kantoorbediende, Van Lenneplaan 65; adres na huwe lijk Lange Brinkweg 12. Adrianus Lambertus de Jongh, bedrijfsleider. Ko ningsstraat 51, Hilversum en Marga- retha Cornelia de Zoete, zonder be roep, Hartweg 34; adres na huw. Die- pendaalseweg 167, Hilversum. Dirk Radstok, machinebankwerker, Beuken laan 41 en Hendrika Johanna van Stuijvenberg, zonder beroep, Steen hoffstraat 60A; adres na huwelijk Nachtegaalweg 29. OVERLEDENHendrik Plas, 85 jaar, zonder beroep, weduwnaar van T. Voerman, Korte Bergstraat 7. Ber- nardus Christianus Vos, 88 jaar, zon der beroep, weduwnaar van M. M. de Groot, Van Maarenstraat 24. Marie Spitzer, 103 jaar, zonder beroep, we duwe van S. Heinrich, Parklaan 19. Teutje Burgwal, 65 jaar, zonder be roep, weduwe van R. van Drie, Kerk- pad N.Z. 13. Grietje van der Lip, 66 jaar, zonder beroep, gehuwd met S. Witkamp, Stadhouderslaan 32. Heden is verwacht heengega; ve Man Wil FREDERI BI op de lee jaar. T. BUSC W. F. H. J. E. BI A. BUS( W. H. Soestdijk, Vredehofs Liever aan Geen Geen t< De overle gebaard i kamer aai pad 21A sum. Bezc dagelijks uur. Dé "begi plaats heb dag 25 tegen 12 begraafpla Ned. Her' aan de Soest. Vertrek v; huis om Algemene Met grote blijdschap kennis van van onze D A. F. E. A. Soestdijk, Korte Hart VERLOREÏ weg doubh Tegen belo bezorgen Te koop daris HAA 250.—. B. 7. Te zien 8 uur. Wie helpt wensen te WOONRUH genegen hr doen. Br. bur. Soeste Aangeb. m 2 jaar ou ter de Hoo TE KOOP stoelen, roi fel, dresso bel, alles eiken faut huiskamert; m. kleed, 1 Perzische t haardfautei opklapbed houw, staa lamp, lees! le, schildei schilderijen kookstellen vlams, 2 h bakken me nenbak, trap- en Schaepmans Flinke WE vraagd vo< woensdag Zimmermai bergsestraai Te koop 2 KOMFOREI Deskaat) g me. Buntw Te huur gt SLAAPKAI alleenstaanc Br. onder 1< reau van Thans zijn wij er in ge slaagd niet één, maar drie modellen te brengen in de zelfde prijsklasse. wollen VVEVENTT DAMES - DEUX P1ÈCES in moderne kleuren zoals lever, Raf- petrol, muis grijs, zwart en donker grijs, in de maten 40 t/m Uw drukwerk, ongeacht het formaat, vervaardigen wij tegen lage prijs, terwijl 54. Alléén vrijdag, vlotte aflevering gegarandeerd wordt. Stuurt U even een berichtje en wij zijn onmiddellijk tot Uw dienst. VAN WEEDESTRAAT 35 - TEL. 2566 Kwaliteitsdrukker sinds 37 jaar..

Soester Courant | 1956 | | pagina 2