DR1 BAZAR ,,'T HART" SOEST. Burgerlijke stand. ZIE HET MET PHILIPS-TELEVISIE W. N. MEUWENHUIS MENINGEN VAN ONZE LEZERS. MOI BRANDWEER TELEF. 3 33 3 voor LUXE en HUISHOUDELIJKE ARTIKELEN SPEELGOED KEUKENUITRUSTINGEN SERVIEZEN - CASSETTES ENZ. Daar gekocht Uw voordeel gezocht Koninginnelaan 103 - Telef. 3002 JAARVERGADERING E.H.B.O. De Kon. Ned. Ver. E.H.B.O., afdeling Soest, heeft vrijdagavond de jaarver gadering in Hotel „De Gouden Ploeg" gehouden. De voorzitter, dr P. Donker, betreurde het in zijn openingswoord, dat zovelen weg gebleven waren van wie gezegd kon worden, dat ze iets misten. Er ston den 14 punten op de agenda, maar het was niet de bedoeling, dat de ver gadering lang zou duren. Bij een jaarvergadering kijkt men on willekeurig terug op het afgelopen jaar. De E.H.B.O. Soest heeft hierover niet te klagen. Het aantal leden is bevre digend en het werk en de opleiding waren naar wens gegaan. Bij de exa mens waren weinig leden afgewezen. De E.H.B.O. draagt graag haar naam naar buiten, zoals de meeste vereni gingen dit doen en het blijkt dat zij goed staat aangeschreven in Soest. Dan wordt er echter ook iets goeds ver wacht, hetgeen dus verplichtingen op- ieS4- Bij wedstrijden zijn geen belangrijke prijzen gewonnen en de E.H.B.O. Soest heeft het bij de provinciale kampioen schappen in Zeist niet tot een over winning kunnen brengen. Dit is niet zo erg, want de zege wordt graag aan een ander gegund, maar het zou toch prettig zijn als het volgend jaar de zegepalm naar Soest zou komen en de voorzitter sprak de verwachting uit, dat de Soester E.H.B.O.-ers in de voor ronde aan de kop zouden komen. Er worden bij deze wedstrijden geen gecompliceerde ongevallen behandeld, waarbij de slachtoffers vele tientallen mankementen hebben, maar er wordt een eenvoudige eis gesteld, waarvan verwacht wordt dat deze correct uit gevoerd wordt. Het werk moet af zijn, dus men dient op kleinigheden te let- GEBOREN Jan, zoon van S. Laseur, chauffeur, en J. C. van der Veer, Wiek- sloterweg W.Z. 39. Elisabeth Maria, dochter van J. W. Wunnink, militair, en B. de Roode, Van Lenneplaan 31a. Hendrikus Wilhelmus, zoon van H. Voskuilen, opperman en H. G. Gouw, Birkstraat 146. Beata Rika, dochter van H. Mulder, werktuigbouwkundige, en A. Oving, Oosterstraat 18, Baarn. Victor Emile, zoon van M. Witte, in- casseeder, en N. Heida, Rembrandtlaan 23. Nelly Johanna, dochter van A. J. Vis, militair, en H. G. Schuursma, Kerkpad N.Z. 57. Adrianus Hendri kus Maria, zoon van J. G. van den Bremer, landbouwer, en M. P. A. de Jong, Birkstraat 137. Carola Maria, dochter van P. C. C. de Bruijn, mi litair, en H. C. Smit, Prof. Lorentzlaan 55. Teuntje, dochter van H. van Brummelen, bakker, en C. J. van Vul pen, Soesterbergsestraat 184. ONDERTROUWD Wouter Middelman, manufacturier, Torenstraat 3B en Antje Tiny Willemtien Meinen, winkeljuf frouw, Steenhoffstraat 31; datum hu welijk 18 december 1956. Izak Ver- meij, melkhandelaar, Noordenseweg 29, Nieuwkoop en Delia van Schaik, zon der beroep, Dorresteinweg 21; datum huwelijk 19 december 1956. Johan van der Hoeff, vertegenwoordiger, K. Godelindestraat 4, Bussum en Adriana Gerdina Maria de Bruin, zonder beroep, Gen. Winkelmanstraat 68; datum huwe lijk 20 december 1956. Marinus Muis, timmerman, Dorresteinweg 85 en Neeltje Walet, zonder beroep, Wieksloterweg O.Z. 27; datum huwelijk 29 dec. 1956. GEHUWD Adrianus Albertus Heerings, werktuigkundige, Heeswijkplein 134, 's Gravenhage en Aleida Antonette Roest, kantoorbediende, Soesterbergse straat 103; adres na huwelijk Nieuwe Schoolstraat 111, 's Gravenhage. Jo- hannes Arends, controleur, Zijtak 48, Laren en Cathrina Johanna Beijer, zon der beroep, Korte Hartweg 24; adres na huwelijk Zijtak 48, Laren. Ge- rardus Johannes van de Wetering, sla ger, Puntenburgergerlaan 90, Amers foort en Rijkje van der Schagt, zonder beroep, Nachtegaalweg 4; adres na hu welijk Puntenburgerlaan 90, Amers foort. Dirk van Kleef, winkelier in ijzerwaren. Van Weedestraat 9A en Catharina Johanna van Eek, zonder be roep, Van Weedestraat 9A; adres na huwelijk Van Weedestraat 9A. Nan Jacob Wagemaker, assistent-accountant, Lieven de Keylaan 49, Hilvesum en AntoineHe Adriana Keuter, verkoop ster, Korte Hartweg 19; adres na hu welijk Korte Hartweg 19. OVERLEDENJohanna Heuzeveldt, 82 jaar, zonder beoep, weduwe van S. A. Stolk, Sophialaan 29. Jan Kranen donk, 74 jaar, zonder beroep, weduw naar van W. H. S. Beets, Lindenlaan 7. Gerrit den Hartog, 76 jaar, zonder beroep, weduwnaar van N. P. Slikker veer, Schoutenkampweg 4A. Wil- helmina van Doorn, 60 jaar, zonder beroep, gehuwd met J. C. Haks, Burg. Grothestraat 53a. ten. De algemene toestand, ademha ling en pols dienen gecontroleerd te worden. Men moet bewust zoeken naar plaatselijk letsel en als dit grondig en systematisch gebeurt dan levert dit gauw de nodige punten op, die een overwinning mogelijk maken. Men hoeft niet alles te weten, maar wel wordt nauwgezet werk verwacht. De secretaris, de heer C. Klomp, las de notulen van de vorige vergadering en gaf het jaarverslag. Op 17 februari schonk de Coöperatieve Boerenleenbank 100.aan de vere niging bij het 25-jarig jubileum van de ziekenauto, dat op 25 januari met een gezellige avond gevierd werd. Op 3 maart was er een feestavond, waarbij de verloting van de bromfiets, die de firma Bach aan de gemeente gaf en de gemeente aan de E.H.B.O. schonk, bij na 1200 gulden opbracht. Op 24 fe bruari werden prijzen behaald bij de voorwedstrijd van de districtswedstrijd. In april waren de examens voor de eerstejaars cursisten en in mei kwa men de tweedejaars aan de beurt. Bij het bloemencorso stelde de Ceramiek van Breugel een wagen ter beschikking van de E.H.B.O. Soest. Op 13 juni waren de wedstrijden om de Tempo-beker, waarbij de heer Van Leeuwen en de dames De Bruin en Van Rijswijk de eerste prijs wonnen. Bij de juniores-wedstrijd op 30 juni werd de tweede prijs behaald. De col lecte, die van 30 juli tot 4 augustus gehouden werd, bracht 527,67 op en op 16 augustus was de vereniging ver tegenwoordigd bij het 50-jarig huwe lijksfeest van dokter J. H. Rupert die erelid is. Bij verschillende sportge- beurenissen is de vereniging aanwezig geweest; sportweek, wieier- en brom fietswedstrijden, vier-paleizentocht en IJselmeertocht. De heren v. d. Hooge en van Van Steen maken de laatste twee ritten ieder jaar mee. In septem ber is er een gezellige avond gegeven en op 12 oktober begon de nieuwe cursus met 34 nieuwe leden. In totaal zijn er thans 126 cursisten. Het financieel overzicht van penning meester Hilhorst leverde een batig saldo op, waarmee, door de aanwezig heid van de pers, erg geheimzinnig ge daan werd. Dit is bevreemdend wan neer men bedenkt, dat de pers uitge nodigd was, dat niet-aanwezige leden en donateurs de gang van zaken toch ook wel mogen weten, terwijl de E.H. B.O. een gesubsidieerde vereniging is. De heer Uijland verklaarde namens de kascommissie, dat het financieel be heer uitstekend was. Mejuffrouw Van Herwaarden gaf het exploitatie-over zicht van de ziekenauto. Er kon een extra reserve gevormd worden van 1422,99, terwijl de reserve voor ver nieuwing 13750,bedraagt. Verloting en een ruime gift gaven de middelen een flinke stoot in de goede richting. Er zijn 495 ritten gemaakt, waarbij in totaal 12734 k.m. gereden werd. Het aantal ongevallen neemt toe, maar de ziekenauto is steeds paraat, waarvoor de vereniging dank verschul digd is aan beheerder en personeel, ter wijl mej. Herwaarden tevens dankte voor de medewerking van de plaatse lijke artsen. Er werd uit de vergadering geopperd, dat de vernieuwing van de motor, na 80.000 k.m., wel wat snel gebeurd is, maar het bleek, dat een expert dit ad viseerde. In 25 jaar heeft men trouwens de ervaring opgedaan, dat de motor van een ziekenauto zeer veel te lijden heeft omdat steeds direct op volle kracht gereden moet worden, ook als de motor koud is. Voortaan wordt geregeld con trole op de motor uitgevoerd. In het verleden heeft men ondervonden, dat revisie narigheid oplevert, zodat ver nieuwing te preferen is. De bestuurs leden mevr. Regnery en de heren Hil horst en C. Klomp werden, op voor stel van de heer H. van Eeden, bij ak- klamatie herkozen, nadat de heer A. Schaap te kennen had gegeven dat een stemming niet nodig zou zijn. De contributie zal ongewijzigd blijven. De heer De Hooge gaf 't verslag van de propaganda-commissie, waarbij hij dank bracht aan het bestuur en de voor zitster van deze commissie. Bij akklamatie werden mevr. Schutte- Beek en de heren De Hooge, C. Klomp, Van Leeuwen en Schaap in de pro paganda-commissie herkozen en de he ren Uijland, H. van Eeden en H. Smit vormen de kascommissie. AFSCHEID S. F. BESSELSEN. Vrijdagavond heeft de heer S. F. Bes- selsen afscheid genomen als voorzitter van de afdeling Soest van de Algemene Bond van Ambtenaren in een verga dering welke in restaurant „Zonneheu- vel" gehouden werd. De heer Besselsen is als ambtenaar van de P.T.T. met pensioen gegaan, zodat hij z'n functie als voorzitter beschikbaar stelde. De heer Saarloos, de secretaris, opende de vergadering en heette de aanwezigen, onder wie de heer J. Blom, de bonds voorzitter, welkom. De heer W. J. van Diermen was aan gezocht als opvolger van de heer Bes selsen en hij aanvaardde deze functie met dank aan de vergadering voor het vertrouwen dat men in hem stelde. Als er geen nieuwe voorzitter zou komen dan liep de afdeling Soest gevaar te worden opgeheven, zodat de heer Van Diermen zich, ondanks aanvankelijke bezwaren, gaarne beschikbaar stelde. De heer Van Diermen sprak als zijn mening uit, dat hij in de heer Bes selsen een uitstekend voorganger als voorzitter van de afdeling gehad heeft. Zijn werkzaamheid strekte hem ten voorbeeld en van zijn organisatietalent viel veel te leren. De heer Pureveen, die als bestuurslid bedankte, werd opgevolgd door de heer L. Dammers, waarbij de heer Pureveen dank gebracht werd. De bondsvoorzitter, de heer Blom, toon de zich zeer erkentelijk Voor het vele werk, dat de heer Besselsen gedurende talrijke jaren voor de vakbeweging ge daan heeft. Hetgeen tot stand gebracht werd is te danken aan pioniers als de heer Besselsen en er kon voortgebouwd worden op het werk dat zij verichtten. De heer Besselsen ontving bij deze werkzaamheden grote steun van zijn echtgenote en het hoofdbestuur bood daarom het echtpaar Besselsen gaarne een week vacantie aan op de Veluwe of in Ellecom. Ook de heer Saarloos bracht dank aan de heer Besselsen, met wie hij tien jaar mocht samenwerken. Het woord van de voorzitter legde steeds veel ge wicht in de schaal en aan de opine van de heer Besselsen viel steeds weinig te tornen, omdat het een weldoordachte mening was en een conclusie die op poten stond. Namens de plaatselijke af deling bood de heer Saarloos het echt paar Besselsen geschenken aan. De heer Besselsen dankte tenslotte de sprekers voor de vele goede woorden die tot hem gericht waren en voor de geschenken. PRO JUVENTUTE-KALENDER. Behalve op de reeds bekend gemaakte adressen is de Pro-Juventute Prinsesse- kalender voor Soest-Zuid verkrijgbaar bij mevr. J. Goudriaan-Nowee, Kerk-j dwarsstraat 18. VERKOOPDAG U.V.V. De Unie van Vrouwelijke Vrijwilligers afdeling Soest, die niet alleen veel voor de bejaarden doen, maar vorig jaar een avond ten bate van de chronische pa tienten gaven en maatschappelijke werk op velerlei terrein verrichten, hebben in het gebouw van de Nederlandse Pro, testantenbond aan de Rembrandtlaan een verkoopdag gehouden die bijzonder goed slaagde. Vorig jaar werd het een gedeeltelijke mislukkig omdat de stra ten juist op die dag bijzonder glad wa ren, zodat weinigen zich buiten waag den, maar nu was er na de opening door de voorzitster, mevr. A. van Gin- kel-Mohrmann, veel bekijks, terwijl de beurzen niet gesloten bleven. In totaal kregen de dames 485,bijeen, be stemd voor het St. Nicolaasfeest van de bejaarden en voor 'verschillende doel einden, die zich ongetwijfeld nog zullen voordoen, want de hulpvaardigheid van de U.V.V. strekt zich ver uit. SOESTERBERGSESTR. 20A - TEL. 2379 FIRMA C. J. VAN HENGSTUM EN ZN. HOFLEVERANCIER. Vroeger heette een smid in jongens boeken altijd Gart-Jan, maar de smid die zich jaren geleden in Soest ves tigde heette Kees en hij was ook een beste smid. Zijn achternaam was Van Hengstum en deze jonge smid had al vrij gauw in de gaten, dat je niet ver komt met de redenering, dat het honderd jaar lang op deze of die ma nier goed gegaan is, dus dat alle ver nieuwing des duivels is. Vanuit het spreukenhuisje ging hij naar de Mid delwijkstraat en vader Van Hengstum vond het onverantwoordelijk zo'n grote smederij te nemen. Toen de jonge Cor- nelis genoeg had van het rammelige handboordje en zich een boormachine aanschafte was het weer vader, die hem waarschuwde toch niet zo nieuwer wets te doen, maar de oude baas moest later grif toegeven, dat zo'n boorma chine toch maar gemakkelijk was. De landbouwsmederij groeide en ontel bare vietvoeters werden beslagen, maar de tweede wereldoorlog kwam en de bezetter was zo vrij de hele smederij, die waarschijnlijk al 200 jaar oud was voor de heer Van Hengstum hem over nam en aan het verbouwen ging, leeg te slepen en toen de bevrijding kwam ging de eigenaar naar het Borgstellings fonds om te vertellen, dat hij door deze wandaad aan de grond zat. Geen nood want er werd graag geholpen en het resultaat van deze hulp plus energie van de smid schiepen de ruime fabriek, die zaterdag door vele genodigden be zichtigd is. De burgemeester, de gemeentesecretaris, de heer J. J. J. M. Festen; de heren Van Noesel, Fros en Bürhman van gemeenteweken, de heer H. J. van Hal, ds. Groeneveld, de commandant van de brandweer, de heer W. Groart, namens de politie de heren C. van Es en H. G. Scholtmeijer, de directeur van de Nederlandse Middenstandsbank in Soest, de heer Van Harten, namens de R.K. Middenstandsvereniging de heren J. H. Hom en J. C. Brouwer, van het Ko ninklijk Paleis Baron Baud en jhr. mr. C. Dedel, terwijl de heer Hulleman 'n bloemstuk van de Intendance van het Koninklijk Paleis Soestdijk meebracht. Bloemen en geschenken waren er trou wens bijzonder veel. De firma C. van Hengstum en Zn. heeft zich aangepast aan de na-oorlogse jaren door de enorme tanks te vervaardigen, die gebruikt worden voor de oliestook- verwarming, zodat een nieuw gebouw van 28 bij 14 meter nodig was, want aan de Middelwijkstraat moest groten deels op straat gewerkt worden en dat is bij ons grillig klimaat niet altijd een pretje. Het gebouw kwam er dank zij veel medewerking van de gemeente en aannemersbedrijf H. van Asch zette het neer op de Steenhoffstraat. De heer C. van Hengstum, de zoons P. en 2 x C en de 8 medewerkers hebben nu volop de ruimte, hetgeen bleek bij de be zichtiging. Na afloop hiervan ging het gezelschap naar hotel „De Kleine Witte" om wat te gebruiken, maar ook nog met een ander doel, want de burgemeester nam het woord en deelde mee, dat het H.M. de Koningin behaagde de heer C. van Hengstum toestemming te geven het koninklijk wapen te voeren en hem het predikaat Hofleverancier te ver lenen. Het bedrijf heeft door het in gebruik nemen van die nieuwe fabriek een mijlpaal bereikt, maar de aktiviteit van de heer Van Hengstum en zijn me dewerkers staan er borg voor, dat dit niet de laatste mijlpaal zal zijn. Een goed zakenman en een goed vakman kreeg de wind in de zeilen en met degelijke soberheid heeft hij gebouwd aan de uitbouw van het bedrijf. Het succes is hem niet naar het hoofd ge stegen en stap voor stap is hij tot dit resultaat gekomen. De produkten van de firma Van Heng stum hebben overal in het land een goede naam en niet het minst op het paleis, want een dergelijke onderschei ding moet verdiend worden. Uit de Soester smederij groeide een bedrijf van betekenis en de huidige eigenaar paste zich volledig aan bij de nieuwe eisen die gesteld worden. Allen die het bedrijf kennen zullen van harte instemmen met deze onderschei ding en de burgemeester sprak de wens uit, dat de heer Van Hengstum met zijn medewerkers zich dit predikaat steeds waard zouden blijven tonen. De heer Van Hengstum verzocht de burgemeester de dank aan het paleis te willen overbrengen voor deze zeer- gewaardeerde onderscheiding, die steeds in hoge ere gehouden zal worden. Bijzonder dank werd gebracht aan het Borgstellingsfonds, aan het gemeente bestuur, aan allen die door bezoek of het geven van bloemen of geschenken getoond hadden mee te leven met de gang van zaken in het bedrijf. De heer J. Hanhart sprak namens het Borgstellingsfonds en hij gaf uiting aan zijn voldoening over het succes dat de heer Van Hengstum behaalde, mede dank zij de hulp van dit fonds. Niet in de eerste plaats door het verwerven van diploma's, maar door het tonen van vakmanschap was dit doel bereikt. Mevr. Van Hengstum heeft als steun van haar man een groot aandeel hierin gehad. Het Borgstellingsfonds is er trots op een degelijk zakenman als de heer Van Hengstum geholpen te hebben in de moeilijke na-oorlogse tijd. De heer J. H. Hom sprak namens de R.K. Middenstandsvereniging, die de on derscheiding welke de heer Van Heng stum te beurt viel, ziet als een on derscheiding voor de gehele Soester Middenstand en hij hoopte, dat de burgemeester, naast de dank van de heer Van Hengstum, de dank van de Soester R.K. Middenstandsvereniging zou willen overbrengen. A.V.R.O. IN EEMLAND. Vier omroepverenigingen steken elkaar met propaganda-avonden de loef af of trachten dit althans te doen en het publiek profiteert hiervan omdat een keur van artisten door ons land trekt om aan te fonen, dat deze of gene om roepvereniging mijlen ver uitsteekt bij de concurrenten. Zo kwam het gezelschap van de A.V.R.O. vrijdagavond naar Eemland en een volle zaal heeft ontspanning van klasse ge kregen. Na het nodige propagandama teriaal in de vorm van een opwekkend woord en het wijzen op de aanlokkelijke geschenken voor hen die de A.V.R.O. nog groter maken, kwam Mans uut Twente met veel lawijt de aanwezigen vermaken op zijn bekende vlotte ma nier. Dick Doorn en Truusje Koop- mans namen zijn plaats in tot vreugde van allen, want zij zingen prettige lied jes op een prettige manier. Johnny Hols- huysen met Harry de Groot aan de vleugel zorgde voor de populaire me lodietjes op het akkordeon en toen kwam Truusje Koopmans met uitste kende imitaties en haar ontdekker, Clinge Doorenbos, zou even hard ge- applaudiseerd hebben als het publiek in de zaal. De Windmolens met gui taar namen de Soestenaren mee op reis door de wereld en mr. Doodle was ijiet minder sloom dan we hem met genoegen van de radio kennen. Als laatste nummer voor de pauze voerden de Windmolens de luisteraars mee naar Zuid-Amerika en direct na de pauze speelden ze populaire wijs jes, die er om vroegen meegezongen te worden. Truusje Koopmans verklaarde zingend dat ze zo graag kussen wilde en ten overvloede dat ze verliefd was, waarna Johnny Holshuyzen en Harry de Groot voor de tweede maal met ak kordeon en piano optraden. De Wind molens met zang, Mans uut Twente voor de tweede maal op de planken en tenslotte de finale jnet Holland-show, waaraan allen meewerkten. verkrijgbaar LOODGIETER - ELECTRICIëN VAN WEEDESTRAAT 23 - TEL. 2577 Laatste acte van het blijspel WERKEN VERBODEN. Dr. van Eek mag ovens bouwen, Natuurlijk, dat mag iedereen, Maar contact niet meer gebruiken, Dan trekt men hem aan zijn been. Een dokter ging aan. 't opereren, De operatie is mislukt, Een ander wordt nu vast de dupe, Die ander wordt nu kaal geplukt. Ja, wie zal dat nu wel wezen Misschien weet dat de goede Sint, Die is net als onze rechter, Straft steeds weer het stoute kind. 't Vonnis is nu goed gewezen, Dus dokter, nu goed opgepast, Elk contact moet je vermijden, Gedraag je verder hier als gast. Smakelijk heeft hij toen gelachen, Natuurlijk sprak hij heel spontaan, Een ander zal het geld gaan kosten, En met mij zal het wel gaan. Soest zal ik tot welvaart brengen, Want mijn beweringen zijn juist, Heus mijn ovenbouw zal komen, Ik ben niet voor niets verhuisd. Goede ovens zal ik bouwen, Die een lust zijn voor het oog, Beste burgers heb vertrouwen, Mijn fabriek gaat reeds omhoog. Uit de Spaarnestad gekomen Met een reuze-ideaal, Ovens, welvaart zal ik brengen, Alles ijzer, alles staal. Het doek zakt. Einde. NOL DE BRUIN. A. VAN ECK. Soest, 1 december 1956. Ondergetekende verzoekt U, mijnheer de Redacteur, beleefd opname van het onderstaande in de „Soester Courant". Het is voor een speeltuinbestuur heel erg moeilijk om - ondanks steun va» de Overheid - voldoende middelen te vinden om het speeltuinwerk zo volledig mogelijk tot z'n recht te laten komen. De speeltuinvereniging ,,'t Hart" ia hierop geen uitzondering. Het bestuur heeft getracht aan een clubgebouw te komen en onze jeugd ook gedurende de wintermaanden nuttig en aangenaam bezig te houden. De verwezenlijking van deze plannen stuit steeds weer af op de zeer hoge kosten daarvan. In verband daarmede heeft het bestuur van genoemde vereniging besloten ee» oud papier-actie op touw te zetten. Dit kan alleen lukken als de inwoners van deze gemeente daaraan hun me dewerking willen verlenen. Op zater dag 8 december a.s. beginnen wij huis aan huis oud papier op te halen, te beginnen in 't buurtschap ,,'t Hart". Wij stellen ons voor om met Uw me dewerking in 2 jaren een eigen club gebouw bij elkaar te verzamelen. Indien U, geachte lezer, ons daarbij wilt helpen zijn wij U zeer verplicht. Het is zo heel erg nodig, dat de jeugd gedurende de lange winteravonden wordt bezig gehouden. Nu zoeken zij hun vertier langs de openbare weg, met alle - ook voor U - nadelige gevolgen. Geef ons even een seintje en wij hale» het papier bij U af. Indien U het wilt brengen kunt U te recht bij de heer Blom, Beckeringh- straat 25, Soest. Waarde plaatsgenoten hier kunt U hel pen zonder dat het U geld kost. Namens onze jeugd bij voorbaat heel hartelijk dank. U, mijnheer de redacteur, dankend voor de plaatsing, verblijf ik. Hoogachtend, F. G. SONDERS. Laanstaat 61. DE S St. N Eemla den voor De v< H. G goede hij op nodig wijl dig h< deren zitter ding, orde roerd gaf d< S.V. ridderi hier n zoveel standij De jo speen B.D.C. B.D.C. lagen en de Beeme met ten. De g< gin. andere het oi verder de Ut per i schot doelpv per st werke man Enige verder B.D.C scoord dat or Na n een rechtsl diiect Beeme schoot alles Appell afgegr eind Beeme ste d< De ov B.D.C. B.D.C. B.D.C. De da zaalha: 1 won verlooi (2—6) van nen kr een ge stand door Na rus twee eindsta meer schoter een oi Hilverr Door keepstf gespeel als inv twee daardoi zwaar mevr. hebben Heren In een hockey- deze HBKfiM- ALPINO' s Prima toaÜteK met lede ren baad ia marine, bruin ca Alléén ^dag

Soester Courant | 1956 | | pagina 2