TANTE LEEN en „KWAK r „EEMLAND" - SOESTDIJK Voor hedenavond nog kaarten verkrijgbaar voor 909 OPBRENGST HONGARIJE! £2. co BATENBURG'S Erkende Auto- en Motorrijschool HOE HEET UW HUIS Burgerlijke stand. ZIE HET MET PHILIPS-TELEVISIE Autoverhuur VITESSE' De zaak met de betere SERVICE SOEST. DINSDAGAVOND, 22 jan. a.s., Mr. KAPPEIJNE VAN DE COPPELLO, Houdt die avond vrij SOESTERBERG SPORT. WEGENWACHT. W. N. NIEUWENHUIS WELKE DAG HEBBEN WE VANDAAG v_ Esperanto heeft de toe T W GEDIPL. INSTRUCTEUR PARKLAAN 33 SOEST TELEFOON 3982 (K 2955) U wordt gehaald en gebracht Heerlijk verwarmde wagen. Wie gemotoriseerd door het leven gaat krijgt op zondag vaak de lust de woon plaats te verlaten en erop uit te trek ken. Is er echter een zondagsrijverbod dan gaat dat moeilijk als je niet met de politie in aanraking wilt komen. Dan maar de eigen woonplaats eens op de fiets verkennen, want het was zondag toch heus geen weer om achter de kachel te zitten. Zo rustigjes fietsend zie je vele namen op huizen en je vraagt je wel eens af waarom een huis zo genoemd is, ter wijl het ook meermalen voorkomt, dat je helemaal niet snapt wat bedoeld wordt. Iemand noemt zijn woning Eroï- ca of Pastorale, wanneer hij van Beet hoven houdt, maar als je nooit in In- dië was dan zegt de naam Nasi Go- reng je meer dan Slabat Datang of Koerang Ajer. En wat denkt u van Haranggaot. Nu kun je wel aanbellen en vragen wat het betekent, maar dat staat ook zo stom. Lepajadoste lijkt ook wartaal, maar het zullen wel de be ginletters van een aantal namen zijn en Adjowill is dat zeer zeker. Elim is bijbels en er zijn vele huizen die Johanna heten. Drie Corry's waren gemakkelijk te vinden en Deodata is een godsgeschenk. Buitenlust is ook vrij duidelijk en Saskia kan de vrouw of dochter des huizes zijn, maar ook een posthume hulde aan de vrouw van Rembrandt. In het huis dat Ithaki heet woonde Odysseus misschien, maar waarschijnlijk is het niet, want deze koning van het eiland Ithaka zal wel nooit geleefd hebben en als het wel zo is dan stierf hij een slordige 3000 jaar geleden en zo oud was dat huis echt nog niet. Mon Bijou staat niet ver van Dolly en Corry en Zonhof is één van de tien tallen vormen, die er zijn om op de woning de liefde voor de schaarse hol- landse zon te laten blijken. „In 't Sun- neke", „De Zonnebloem", ,,'t Zunneke", „Zonnehuis", er zijn mogelijkheden ge noeg. „Maria" schept geen problemen, maar Boemi-Ajoe is voor 99 °/o van de mens heid wartaal. De man die zijn huis Tubantia noemde zal heus niet in Soest geboren zijn, of hij moet een enorme bewondering voor de voetbalclub van die naam hebben. „Sta Hoog" is een wijze raad en Teresia en Alida zijn ongetwijfeld aardige meisjes. „Mon Abri" wijst op de veilige beschutting die het huis biedt, en huize „Heete Akker" wekt herinneringen op aan de Heete Akkerweg, thans Verlengde Tal- malaan, en ouderwetse zomers, waarin de akkers op de Eng nog de kans kre gen heet te worden. „Louisa" stond er met hele kleine let ters, dus Louisa is misschien nog wel een baby. Maja zal ook wel zoiets zijn, al kan het ook de bij uit het boekje „Die Biene Maja" zijn. Weet u wat Pan-Hot betekent „De Ploeg" is duidelijker al heeft een huis weinig van een ploeg weg. „Alles wis selt" werd een huis genoemd toen de jongste spruit het melkgebit kwijtraakte en „Eigen Haard" is korter dan „Ei gen Haard is Goud Waard", maar beide namen kwamen voor. Zeer uitvoerig is „Vreest niet - Gelooft alleenlijk" en „Eureka" is geleend van Archimedes, die eveneens van mening was dat hij het gevonden had. Trine is een gewoon meisje, maar Semiramis een misterieuze figuur uit ver vervlogen tijden. De berghoek stond op de hoek van een berg en De Merelhof schijnt vaak bezoek van merels te krijgen. „Margaretha" is duidelijker maar een buitenstaander vraagt zich af waarom iemand zijn huis „Stekeltje" noemt. Je zet toch ook geen walvis op de gevel Laanzicht wijst zonder twijfel op het gezicht dat men op een laan heeft en dat klopte aardig. Bella Vista klinkt welluidender dan „Schoonzicht" en Pa- mir is een merk shag maar tevens de naam van een huis in Soestdijk. De Munte kan eigendom zijn van ie mand die op de Rijksmunt werkt, maar het zal wel een andere betekenis heb ben en Geertruida-Maria kan naar een tweeling genoemd zijn, maar misschien zijn die meisjes toch niet op één dag geboren en misschien is het ook wel één meisje met twee namen. Ik heb het maar niet gevraagd. GEBOREN Gerrit Hendrikus, zoon van C. A. Reijerse, loodgieter en A. M. Ruijer, Soesterbergsestraat 69. Johan Nico, zoon van N. H. Hilhorst, radio technicus en M. G. Smeekes, Driftweg 49, Huizen. Jacobus, zoon van A. Palte, technicus en G. H. J. Martens, Talmalaan 34. Reinier, zoon van J. Kok, handelsagent en H. W. A. Bud- ding, Nieuweweg 6. Theodorus, zoon van H. E. Venema, fabrieksarbeider en C. J. Verhoeven, Klaarwaterweg 98. Gerdina Johannetta, dochter van A. van Kooten, vertegenwoordiger en G Jansen, Kerkpad Z.Z. 106. Menno Cornelis, zoon van J. M. van der Borg. militair en J. P. Verhoeff, Rembrandt- laan 25. Heieen Jeannette, dochter van J. M. van der Borg, militair en J. P. Verhoeff, Rembrandtlaan 25. Jolanthe, dochter van P. van de Voort bedrijfsleider cartonfabriek en J. Vis-, ser, Kostverlorenweg 16. Martin William, zoon van A. Vos, los arbeider en A. A. de Bakker, Julianalaan 92. Frans Gerardus, zoon van J. Mater, agent van politie en N. M. Kolenbran der, Nieuwerhoekplein 7. Antonius Gerardus, zoon van A. Pronk, auto monteur en A. M. Beemer, Van Len- neplaan 9. Paulina Geertruida, doch ter van B. J. J. Derickx, automonteur en Th. C. van den Berg, Anna Pau- lownalaan 10. Erwin, zoon van A. H. Smitz, electriciën en I. Piepenbroek, Duinweg 2. Gerhardus Johannes Ma ria, zoon van G. J. Beune, handels agent en M. Hoonhout, De Beaufort- laan 10. Teuntje, dochter van H. van Steeg, kolensjouwer en A. Duijst, Bakkersweg 9. Bernardus Johannes Pieter Willem Maria, zoon van W. M. A. Peters, journalist en C. W. P. E. van der Pol, Baarn, Zandvoortweg 262. Marjo Henny, dochter van A. J. J. van Marle, automonteur en J. A. Jans sen. Sterrenbergweg 6. Marcus Fran- ciscus Maria, zoon van J. C. M. Smit, administrateur bij de politie en C. M. Genemans, Molenstraat 29. Cornelis Boudewijn, zoon van C. B. van Deijl, drukker en C. G. de Vries, Plesman- straat 73. ONDERTROUWD Hendrik Bertus Weerdesteijn, gemeentewerkman, Oud Loosdrechtsedijk 51, Loosdrecht en Metje Berkhof, filmbewerkster, Eikenhorstweg 14; datum huwelijk 16 januari 1957. Johannes Baars, veehouder, Eemdijk 8, Bunschoten en Hermina van de Beek, zonder beroep, le Weteringpad 6; da tum 16 januari 1957. Gerard van der Boon, machinebankwerker, Schouten kampweg 18 en Eelkje Westra, zonder beroep, Birkstraat 106; datum huwelijk nog onbepaald. GEHUWD Geen. OVERLEDENWilhelmina Frederika Louisa Triep, 78 jaar, zonder beroep, Kerkdwarsstraat 19. Willem Alberda, 69 jaar, zonder beroep, gehuwd met A. Hiemstra, Insp. Schreuderlaan 38. Hendrik Gerestein, 71 jaar, zonder be roep, weduwnaar van A. Willemsen, Beetzlaan 29. Pieternella Hofmeester, 82 jaar, zonder beroep, gehuwd met W. H. Niestadt, Molenstraat 6. Mar cus Franciscus Maria Smit, 1 dag, zoon van J. C. M. Smit, administrateur bij politie en C. M. Genemans, Molen straat 29. SOESTERBERGSESTR. 20A - TEL. 2379 STADHOUDERSLAAN 94 - TEL. 3069 VOOR DE HONGAARSE VLUCHTELINGEN. De bonte avond, welke vorige week door de directie van „Eemland" werd ge houden ten bate van de Hongaarse vluchtelingen heeft rond 1000.op gebracht. WERKEN TEN STRENGSTE VERBODEN. De heer A. van Eek kreeg door de rechter aangezegd, dat hij de naam Ovenbouw „Contact" niet meer mocht gebruiken en besloot toen tot Oven- bouw 't Vuur. Best, maar in versrege len, die als ingezonden stuk van de heren Van Eek en De Bruin lieten weten, dat het zonder die naam ook wel gaan zou, stond tweemaal het woord contact, zodat de advocaat van de te genpartij verzocht heeft binnen 8 da- SPREEKT ONS STATENLID, IN HET ORANJE HOTEL. gen 1000.te betalen omdat dit ook een vorm van misbruik zou zijn. Ben benieuwd wat de kadi nu zegt. WIT-GELE KRUIS. In ons vorig nummer werd door het Wit-Gele Kruis aangekondigd, dat van af 15 januari a.s. medische specialisten zitting zullen houden in het Wijkhuis aan de Molenstraat. Het spreekuur van dr J. H. I. van Prooije, is inmiddels gewijzigd en zal niet op dinsdagmiddag worden gehou den doch op dinsdagmorgen van 9.30- 10.30 uur. 1 SCHAKEN. De Soester Schaakclub startte de eerste clubavond in het nieuwe jaar met een grote opkomst der leden, alleen het bestuur was niet volledig. Men miste de voorzitter en secretaris, zodat de gebruikelijke nieuwjaarsrede achterwe ge bleef. Van de winterwedstrijd werden heel wat partijen ingehaald met de vol gende uitslag Van DijkHilhorst 1-0. SchreuderBenschop 01. Blokpoel Van Munster 10. LandmanVan de Wal 01. LandmanBeuken 10. Im merzeelOver goor 10. BlomZi jtveld Sr. 01. AmelunxenMud 01. Deze week staat de club voor een zware opgave. Gisteravond moest het tweede tiental naar Soesterberg I, waar van de uitslag ons nog niet bekend is. Het eerste tiental moet donderdag uit komen tegen Utrecht III, maar bij een goede opkomst is een overwinning niet uitgesloten. AFSCHEID BIJ HET VOERTUIGENPARK. In de kantine van het eerste voertui genpark heeft donderdagmiddag de heer H. Elbersen, in verband met het be reiken van de 65-jarige leeftijd, af scheid genomen. De heer Elbersen kan terugzien op een diensttijd van ruim .41 jaar bij 't Rijk, waarvan 33 jaar als militair en 8 jaar als burger ambtenaajr. Vijf jaar geleden sloot hii zijn militaire loopbaan af, toen hij als sergeant-ma^or met pensioen ging. Tevens werd afscheid genomen van de sergeant U. Smid bij de T.D., die o.m. 15 jaar in het voormalig Ned. Indië heeft gediend. De scheidenden wérden op harte lijke wijze toegesproken door de com mandant T.D., kapitein Serton, die hierbij o.m. wees op hun mooie staat van dienst. j Spreker besloot zijn toespraak met de hoop, dat zii nog lange tijd van hun welverdiende rust mpgen genieten. Namens het personeel en de personeels vereniging bood de heer C. Merts beiden een mooi geschenk aan. S.E.C. WINT VAN E.M.M. (4—3). S.E.C. heeft de uitwedstrijd tegen E.M.M. met 43 gewonnen. De Soes- tenaren gingen zonder Van 't Klooster naar Hilversum, maar Beekink was weer aanwezig. De Bruin stond middenvoor en Ten Hove rechtshalf, terwijl Van Breukelen de rechtsbuitenplaats be zette. E.M.M. begon direct na het begin een stevig offensief en dreef S.E.C. op eigen helft, maar de verdediging hield stand. Dit duurde enige tijd, maar er kwam geen doelpunt omdat E.M.M. bijzonder slecht schoot. S.E.C. maakte zich tenslotte los van deze druk en bij een snelle uitval maak te De Bruin het eerste doelpunt uit een pass van Van Breukelen. Vijf minuten later kreeg E.M.M. een penalty toegewezen en dit was wel 'n zeer zware straf voor een lichte over treding. Spil Dorland zou hieruit even de gelijkmaker scoren, maar hij schoot over de lat. Vijf minuten later kwam Ook zelfs de snelste, snobste slee Draagt in zijn ziel surprises mee Eén knopje, dat niet reageert, Eén draadje, dat niet functioneert En uit is de benzien-idyl De slee staat op 'n „P"-plaats stil. d'Ietwat verbaasde eigenaar Maakt een „hoe-kan-dat-nou" gebaar; De motorkap omhoog geklapt, Hij doet, of hij er iets van snapt, Hij zoekt en denktik dacht toch, dat Dat ding een carburator had. En met verongelijkt gezicht Doet hij de motorkap weer dicht; De auto's snorren langs hem heen, Hij, op zijn P-plaats, staat alleen... Daar komt een gele zijspan an Met een geüniformde man, Die hem van vér al tégenlacht De nooit-volprezen wegenwacht. Wéér gaat de motorkap omhoog, Eén enk'le blik uit vakmansoog En dan zegt hij 't is oké, ik ga De wegenwachter kijkt hem na Meer auto dan auto-verstand; Kijk, ginder staat alweer een klant. CL1NGE DOORENBOS. (Nadruk verboden). .rkrijgbaar bij LOODGIETER - ELECTRICIëN VAN WEEDESTRAAT 23 - TEL. 2577 Het gebeurde in een kleine plaats, dus beslist niet in Soest, want Soest is een middelgrote gemeente. De burgemeester stond op het punt het raadhuis te verlaten en buiten wachtte de auto. Onderweg werd hij aange klampt door een meneer, die beweerde Duikboom te heten en met een vlotheid om secondewijzers mee aan de man te brengen of oud-roest voor 18-karaats goud te doen doorgaan, pleitte hij voor het aanschaffen van een juweel van een kalender voor de belachelijke prijs van een knaak. Ja, ja, zei de burgemeester, maar me neer Duikboom moest hem verontschul digen, want hij was zeer gepresseerd en kalenders had hij bij de vleet. Mijn heer Duikboom gonsde echter opgewekt door en begeleidde de magistraat naar de auto. Deze stuitte de woordenvloed door Duikboom bijzonder hartelijk de hand te schudden en hem het aller beste te wensen. Resoluut stapte de man het raadhuis weer binnen en hij vertelde de bode, dat de burgemeester hem gemachtigd had op iedere afdeling een kalender te slijten. Dat kon wel kloppen dacht de bode, want hij had zelf gezien, dat de koop met een handdruk bevestigd was. Een kalender voor de bode, voor de gemeentesecretaris, voor de diverse af delingen van de secretarie, voor ge meentewerken, politie, ontvanger en wie het niet geloven wou die kon het ge meentehuis opbellen, want de bode wist ervan. De gemeentesecretaris was niet aanwezig maar die kreeg er ook één. Moe doch zeer voldaan kwam de heer Duikboom na een uur op het raadhuis terug. Hij had twintig kalenders ge sleten en keurige briefjes als bewijs van ontvangst. Dat was dus 50 gulden. Zou de bode misschien even de vrouw van de burgemeester willen opbellen om te vragen of het schikte dat Duik boom even de twee kalenders bracht, die de burgemeester voor zichzelf en zijn gezin wou hebben Maar natuur lijk. Duikboom gaf de bode een goede si gaar en ging mét opgewekt gezicht naar de eerste burgeres van de gemeente, die graag twee rijksdaalders voor de prachtige kalenders gaf. Nu moet u niet denken, dat de bur gemeester kwade taal uitsloeg toen hij 's avonds thuis kwam, maar het zat hem toch wel een beetje dwars. Enige dagen later zat de burgervader in een naburige stad achter een kopje koffie in een restaurant. Eensklap deed zijn blik vermoeden, dat hij water zag branden, maar hij zag slechts Duikboom langs komen, com pleet met aktetas, waarin de ramp zalige kalenders gezeten hadden. Energiek tikte de burgervader tegen de ruit, maar Duikboom hoorde niets. Een ober wel, die dacht dat er een nieuwe consumptie gewenst werd. „Nee, nee, ik moet die man daar hebben met die tas rieD de burgemeester. De ober was nog van het vooroorlogse soort en burgemeesters hebben een streepje voor, dus hij spurtte achter de ka lenderman aan. „De burgemeester van Olmendam zit op u te wachten", hijgde hij. „De burgemeester van Olmendam Ach ja, natuurlijk, ik had dat pakje moeten afgeven. Wilt u de burgemeester vra gen mijn excuses te aanvaarden voor mijn vergeetachtigheid. Ik heb nu he laas geen tijd, want mijn trein vertrekt over tien minuten". De heer Duikboom haalde een keurig pakje uit zijn tas en gaf het de ober „Misschien wilt u het even geven, dan zal de burgemeester u straks de I2V2 gul den wel geven, die ik van hem moet ontvangen". Even krabde de ober achter 't oor, want je kon nooit weten. Gepikeerd maakte Duikboom aanstalten het pakje weer in zijn tas te stoppen en vol minach ting zei hij „Als u mij niet vertrouwt, meneer, dan zal ik het volgende week zelf brengen, maar prettig zal de bur gemeester het beslist niet vinden, want hij had erop gerekend dat hij het van daag zou krijgen". De ober betaalde natuurlijk en triom fantelijk overhandigde hij het pakje aan de gespannen wachtende burgemeester, die er vijf mooie kalenders in aantrof. Het is niet bekend of de ober de schade voor zijn rekening heeft moe ten nemen, maar ik hoop maar dat dit niet gebeurd is. de gelijkmaker echter toch^toen rechts binnen van Berkel een vrije trap mocht nemen. Hij schoot de bal hard en hoog in het doel en via de vingertoppen van Adams werd het 11. Na rust kwam S.E.C. sterk in het of fensief en na 7 minuten kreeg Van Breukelen de bal van Huyink, hij stoof langs de lijn, zwenkte naar binnen en loste een schot waar de keeper over heen viel. (12). Vijf minuten later kreeg Huyink de bal van Jekel. Hij passeerde twee spe lers, men verwachtte een voorzet maar het werd een hard schot van verre af stand en het was 31 voor S.E.C. Toen er 25 minuten gespeeld was maakte de rechtsbuiten van E.M.M., Tukker, er 23 van door hard langs de lijn te rennen, naar binnen te zwen ken en de bal langs Adams te schie ten. Vijf minuten later drong De Bruin ver door de achterhoede en ving daar een voorzet van Admiraal op. Zijn schot bracht de stand op 24. Bijna was het 25 maar Nijholz, die alleen voor de keeper kwam, wilde te rustig doelpun ten, zodat 't een mislukking werd. Vijf minuten voor het eind ontstond uit een scrimmage het derde E.M.M.-doelpunt. De overige uitslagen van S.E.C. en B.D.C. waren S.E.C. 2Donar 3 22. S.E.C. 4—K.V.V.A. 3 1—2. Actief 1—B.D.C. 1 1—6. B.D.C. 3L.V.V. 3 0—3. HOCKEY. Meisjes Soest A—S.C.H.C. C 4—0. Soest BAmersfoort B 12. Jongens Amersfoort ASoest A 23. Dames Soest 2Kameleon 2 21. Heren Soest 1Kameleon 2 43. Dames Soest 2Kameleon 2 21. In een prettige vriendschappelijke wed strijd heeft het tweede dameselftal met 21 gewonnen van de vierdeklasser Kameleon. Nog voor de rust werden de drie doelpunten gescoord. Soest opende de score door haar mid- voor Netty Tolk. Het tweede doelpunt ontstond uit een str-afbully, eveneens genomen door Netty Tolk. De mid- voor van Kameleon scoorde het tegen- punt. Het keepen van Helma Monsjou was zeer goed. Zij wist enige goede schoten uitstekend te stoppen. Heren Soest 1Kameleon 2 43. Een groot succes voor de Soester heren om van deze tweede-klasser te winnen. Reeds direct na de beginbully nam Soest het heft in handen en na vier minuten spelen scoorde J. Bakker op werkelijk schitterende wijze het eerste doelpunt. Enige minuten later bracht J. de Haan de stand op 20 voor Soest. Hierna trok' Kameleon van leer en zij wist de achterstand in te lopen en zelfs om te zetten in een voorsprong (32 voor Kameleon). Nog voor de rust bracht J. de Haan de stand weer op gelijke voet. Na rust een fel aanvallend Kameleon, maar wat zij ook probeerden zij kon den het winnende doelpunt niet scoren. Tien minuten voor het einde nam Soest het heft weer in handen en J. Bakker bezorgde Soest de overwinning nadat de keeper van Kameleon drie schoten gehouden had. OLYMPIA VOLLEYBAL. De eerste wedstrijden in competitiever band in 1957 zijn voor „Olympia" ge deeltelijk succesvol verlopen. Het eer ste dames-team toonde zich de meer dere van de S.V.V.-dames. Wel gelukte het S.V.V. in iedere set iets uit te lo pen, maar door goed spel aan de zij de van Olympia werd deze voorsprong steeds weer teniet gedaan en wisten de Olympia-dames een verdiende 3—0- overwinning te behalen. Het eerste he renteam leed een gevoelige nederlaag van koploper Spirit, waaruit blijkt, dat er wel iets haperde aan de verdediging bij de Olympia-heren. Het tweede herenteam behaalde een schitterende overwinning (3—0) op het wat zwakkere D.H.V. en plaatste zich daardoor bij de koplopers van de af deling. Op donderdag 10 januari wordt ge speeld 20.30 uur MeteoorOlympia, 22 uur Vios—Olympia. interclub-ontmoeting tempo. De tweede cycle cross van clubontmoetingen tussen Te daalridders en Adelaar h belangstelling van publiek er daar het weer uitstekend wa: gen 18 seniores van start om den 24 k.m. te rijden. Direct na de start werd er tempo ingezet, waardoor er kening in de strijd kwam. KL Klooster (T Wil van Barn- en piet Splinter vormden r kopgroepje. Daarachter kwa v d. Broek (T.), Bijlard (A.) Ruttenberg (T.). Wil kon het t blijven volgen, maar Ruttenb in de vijfde ronde aansluitin tiende ronde kreeg Klaas van ter enige achterstand, maai Splinter (A.) van het toneel kwam hij weer op de tweet Piet v. d. Broek moest Bijl passeren. De andere renners of meer ronden achterstand oj 1 Gerrit Ruttenberg, 24 k.m. 6 pnt. 2. K. v. 't Klooster, l.C 3. W. van Barneveld, 1.05.1' 4. G. Bijlard (A.), 1.06.45, 2 v. d. Broek, 1.07.05, 1 p. 6. D. (P.), 1.08.25, 0 p. De juniores, 8 in getal, moeste den of 16 k.m. afleggen. Hier p van 't Klooster resoluut aan d die niet meer af te staan en o 1 winnaar te worden, maar zi en clubgenoot Walter van 1 I bleef dicht in de buurt en jes tweede. Menze v. d. Bro< spronkelijk derde - werd fc door Jan Boog (A.) en in sprint moest hij in deze zi dere erkennen. 1. Wout van 't Klooster (T.), in 44 min., 6 pnt. 2. Walter neveld (T.), 45.45, 4 pnt. 3. (A.), op V2 ronde, 3 p. 4. Me Broek (T.), op V* ronde, 2 p. Vries (P-), op 3A ronde, 1 Rutgers (A.), op 3A ronde, 0 p DAMESHANDBAL B.D.C. B.D.C. 1—V.B.O. 1 8—1. B.D.C. 2—Fortitudo 4—1. 5.V.V.—VOLLEYBAL. De S.V.V.-heren bonden de s tegen Wilhelmina 3. Vorige k van deze club verloren, maai had Wilhelmina niets in te De Soestenaren wonnen met set-uitslagen waren 155, 15- 1 De dames moesten het loodj tegen Olympia. Er werd zeer speeld in deze wedstrijd en he' de S.V.V.-dames aan vechtlus pia won met 30 (15-12, 15- SHOT-NIEUWS. Voor Shot is afgelopen v tweede helft van de compe gonnen. Enige wedstrijden in 1 nioresafdeling' werden afgewerl Shot a liet zich niet verrass Shot b, dat de laatste weken uitstekende prestaties kwam. slag werd 82. Shot C moest Shot D bestr met een 91 nederlaag genot men. De seniores-teams gaan deze strijdperk betreden. De teams c gen verschillende wijzigingen, door de sterkte is toegenomen, gaat de belangstelling uit naar Ook de Amersfoortse kampio pen staan voor de deur. Shot jaar, in tegenstelling tot andei massaal aan dit toernooi de Wie dit jaar de titel Am kampioen zal veroveren is e vraag, maar voor de verenig selprijs zal Shot zeker een ernst didaat ziin. Vanavond wordt gespeeld On 3— Shot 5. Vrijdag Victoria 1Shot 1. B Shot 3. Shot 2Victoria 4. 5 B.T.T.C. 2. Shot 6Rapid 2. Zaterdag Shot aT.C.M. a. B Shot b. Shot d—T.C.M. c.- De mist van misverstand trekt eenr de taaiste tegenstand buigt eens We strijden voor wat goed en en sc! we weten, dat de zege eens ons OVERHEMDEN plastic botervloot met vaste oord. Onbe- crème, met doorzichtige grijpelijk 20 o kwaliteit bovenkant, v. half ponds voor nog S0®11 tiehtje. In pakje boter. oOrf wit en gris. Sanfor Poplin AUéén vrijdag OÖCT met gevoerae Q OQ hnrst

Soester Courant | 1957 | | pagina 10