VRIÏDi ,KWM £ié£k±. s Blij! mees ter w. HAM EAW GROOTSE HULDIGING VAN KAPELAAN KUYPERS. BAZAR ,,'T HART" Ruwe, schrale huid Autoverhuur ATTESSU? De zaak met de betere SERVICE N. NIEUWENHUIS ^7/Wtf«Iere huid? ZIE HET MET PHILIPS-TELEVÏSIE GRIEP! -« Burgerlijke staud. fcü OQ BATENBURG' Auto- en Mot Het prachtige winterweer en de soe pele houding van minister Zijlstra te genover de benzineverbruikers heeft vele honderden niet kunnen weerhou den zondagmiddag naar het St. Josef- gebouw te komen, om kapelaan G. J. Kuypers, ter gelegenheid van zijn 127i- jarig priesterjubileum, te huldigen. Slechts weinig stoelen waren neerge zet, om zoveel mogelijk parochianen de gelegenheid te bieden hun genegenheid voor de jubilerende kapelaan te tonen en dat waren er zeer velen. Om half drie kwam kapelaan Kuypers binnen, vergezeld van mgr Th. Visser, de pastoor van de Petrus en Paulus- kerk en de ouders van de jubilaris. Namens het, comité, dat deze huldiging organiseerde, sprak de heer Th. M. Peet een welkomstwoord en hij sprak er zijn vreugde over uit, dat zovelen gekomen waren. Het comité had met vreugde de voorbereidingen getroffen, die het thans mogelijk maakten deze middag aan te bieden. Hierna zong het mannenkoor van de kerk, o.l.v. de heer C. Luyckx, „Cantate Domino". Pastoor mgr Th. Visser achtte zich het minst geschikt om het woord te voeren omdat hij nog maar zo kort in Soest is. In de drie maanden van zijn verblijf in Soest had hij kapelaan Kuypers als huisgenoot leren kennen en zijn pret tig karakter had het mogelijk gemaakt, dat de beide geestelijken als vrienden met elkaar omgaan. Kapelaan Kuypers is een man, die de naaste weet te waar deren en pastoor Visser noemde de jubilaris de zonneschijn van de pa rochie; weldoend en verwarmend met een werkkracht voor twee. Straks zou den anderen spreken, die meer bevoegd waren het oordeel over kapelaan Kuy pers te geven, omdat ze hem beter ken den, maar pastoor Visser meende dat de jubilaris een godsgeschenk voor de parochie is en dat hij voorlopig niet zou vertrekken als hij hierin iets te zeggen had. En dit uit egoïstische mo tieven, want de pastoor liet blijken zeer gesteld te zijn op de medewerking van kapelaan Kuypers. Hij sprak de wens uit, dat hij de Soester parochie nog lang tot ze_gen zou mogen zijn. De ou ders wenste hij geluk met het bezit van zo'n zoon. Nadat het jongenskoor eveneens Can tate Domino gezongen had sprak de heer J. Koelman. Van de 127a jaren waarin Kapelaan Kuypers priester is, heeft hij bijna 10 jaar in Soest gewerkt en het werk was niet alleen moeizaam maar ook gezegend. Er zijn vele or ganisaties en scholen in deze parochie en. dit vergde bijzonder veel arbeid, zodat de kapelaan hieraan vele kost bare uren besteed heeft. Met Gods hulp heeft hij dit werk steeds blijmoedig voor de parochianen verricht en zij zijn hiervoor dankbaar. De heer Koelman was er dan ook van overtuigd, dat kapelaan Kuypers geen spijt had van de tijd in Soest door gebracht al verstoorden sommige pa rochianen, door hun telaat komen of door hoestbuien, de goede gang van zaken in de kerk wel eens. Vol dank baarheid en vreugde waren de parochia nen nu samen gekomen om aandacht te schenken aan deze mijlpaal in het le ven van kapelaan Kuypers. Niet alleen om geluk te wensen, maar ook om hun dank te betuigen voor hetgeen in de ze 10 jaar door de jubilaris voor de parochie gedaan is. De heer Koelman bood zijn gelukwen sen namens het kerkbestuur aan en sprak de wens uit, dat het werk van kapelaan Kuypers ook in de toekomst gezegend zou worden. Hij neemt in de harten van de parochianen een warme plaats in en de heer Koelman sprak de wens uit, dat de kapelaan de pa rochie Soest niet zou vergeten als hij als pastoor zieleherder van een andere parochie geworden zal zijn. Kapelaan Kuypers draagt de jeugd in het hart en de jeugd zou nu tonen hoe zeer zij de jubilerende priester in het hart dragen, aldus de heer Peet, die de gidsen, de verkenners en de welpen in de gelegenheid stelde hun geluk wensen aan te bieden. De verkenners toonden hun dank aan de oud-aalmoe zenier Kuypers en brachten de groet van de Don Boscogroep aan z'n oud aalmoezenier, hetgeen met het bekende duimgebaar gepaard ging om hun waar dering te versterken. De schooljeugd van de meisjes- en de jongensscholen bood boekwerken met platen aan en bij de jongens waren het de grootste van 1,70 meter en de klein ste van omstreeks 100 c.m., die het geschenk met een toepasselijk gedicht overhandigden. De heer A. Hilhorst sprak namens de leerkrachten van de scholen en hij wees erop, dat kapelaan Kuypers van alle leerkrachten de slechtsbetaalde is zodat een kwekeling met akte van voor de oorlog een kapitalist was in ver gelijking met de jubilaris. De kapelaan had erg tegen deze huldiging opge zien uit angst, dat hij eventuele woor den van lof later zelf zou gaan gelo ven. De heer Hilhorst raadde hem aap deze kleine dogma's van de lof ge rust te geloven, want ze zijn het waard Met een minimum aan salaris had ka pelaan Kuypers op de scholen zijn werk met een maximum aan enthousias me verricht en ondanks zijn drukke werkzaamheden had hij 7 lesuren per week aan de ulo gegeven en 2 uur ki alle vroegte buiten schooltijd en als er soms, door het vroege uur. maar een paar leerlingen waren, dan kon dit het enthousiasme van de kapelaan niet doven. De heer Hilhorst dankte kapelaan Kuypers hiervóór hartelijk. De leerkrachten van de scholen had den gevraagd wat zij kapelaan Kuy pers mochten geven en hij had het boek „Christus tegemoet" gevraagd. Het was besteld en het zou spoedig komen. Tien jaar lang heeft kapelaan Kuypers in Soest de parochianen Christus tege moet geleid en hen, die van de" weg dreigden of te raken en te ontsporen, opnieuw de juiste weg 'gewezen en de heer Hilhorst sprak de wens uit, dat de jubilerende kapelaan dit nog lang ten behoeve van de Soester pa rochianen zou mogen doen. De heer Festen overhandigt de jubila-, ris het geschenk van de parochie. De heer J. J. J. M. Festen noemde het een bijzonder voorrecht door de pa rochianen als hun tolk aangewezen te zijn om het woord te voeren bij dit 1272-jarig jubileum. Het is voor een leek trouwens toch een voorrecht het woord te mogen richten tot eert jubi lerende priester, die met dit jubileum een periode "van zijn priesterschap af sluit. Kapelaan Kuypers zou reeok be grepen hebben, dat deze huldiging geen ijdele pose was en dat de woorden die gesproken waren oprecht en van gan ser harte gemeend waren. Door bijzon dere omstandigheden was de kapelaan een groot aantal jaren aan de Soester parochie verbonden geweest. In de bij na tien jaren van zijn priesterschap in Soest was hij een voorbeeld geweest van waarachtige en intense godsdienst zin, en als mens een oprecht vriend,1 die daadwerkelijk met de vreugde en het leed van de parochianen meeleefde De heer Festen zei te weten, dat het niet strookte met het karaker van ka - pelaan Kuypers op- deze wijze het mid delpunt van 'een huldiging te zijn, maar toch zou hij zich hieraan, moeten on derwerpen, omdat alle- parochianen be hoefte gevoelden hem op deze wijze hun gevoelens van genegenheid en dank te tonen. Er is een toneelstuk, waarin de goede hoedanigheden van een jong kapelaan en die van een oude pastoor onder de loep genomen worden. De kapelaan houdt zich zeer nauwlettend aan Gods wetten en is onverbiddelijk bij fouten die de parochianen tegen deze wetten maken. De pastoor is- een levenswijs man met begrip voor menselijke zwak heden en nalatigheden en met tact treedt hij de parochianen tegemoet. De jonge kapelaan kreeg geen vat op de parochianen door zijn starre houding. Van kapelaan Kuypers kan gezegd wor den, dat hij zijn grote eerbied voor Gods wetten weet te verbinden aan de goede kwaliteiten van de pastoor, waarbij hij met het enthousiasme van de jonge kapelaan uit het toneelstuk bezield is. Daarnaast heeft hij echter groot begrip voor de eigenschappen van de mensen. De kapelaan heeft de genegenheid en de liefde van de parochianen gewon nen én de heer Festen wist zich de tolk van hen als hij de jubilaris dankte voor het vele werk, dat hij in de pa rochie verrichtte. Dit werk was door de hoge ouderdom van wijlen pastoor Voss een haast onmogelijk zware taak ge worden, maar nu er een nieuwe pastoor was zou kapelaan Kuypers ongetwij feld wat meer armslag krijgen na het vele werk waarvan hij zich op mees terlijke wijze gekweten heeft. Het is te hopen, dat de parochie nog lang van de aktiviteit van kapelaan Kuy pers zal kunnen profiteren. De heer Festen merkte op, dat kape laan Kuypers geheel vrij stond de be tekenis aan de vele waarderende woor den te geven die hem goeddacht, maar de bewijzen waren er, dat deze woor den volkomen gemeend waren. Het comité wendde zich tot de parochianen om een gift. Er wordt de laatste tijd veel gevraagd voor alle mogelijke doel einden en men had verwacht een klein geschenk te kunnen geven, dat even goed uiting van dank en genegenheid zou kunnen zijn als een groot. De pa rochianen hadden zich echter bijzonder goedgeefs getoond en na aftrek van de noodzakelijke onkosten voor de hul digingsmiddag kon aan kapelaan Kuy pers 2200,aangeboden worden. Het comité had het juist geacht hemzelf in de gelegenheid te stellen een be stemming aan deze som te geven. De heer Festen sprak de wens- uit, dat kapelaan Kuypers ook. in de toekomst de rijpe vruchten van zijn arbeid zou mogen plukken en dat de genegenheid, die uit het vorstelijk geschenk bleek, hem zou steunen in zijn priesterlijke arbeid. „Ja, daar sta ik nou", aldus kapelaan Kuypers, die zich bijzonder verrast toonde. „Wat moet ik zeggen? Ik ge- locf, dat ik me later net zo zal voe len, als ik voor de hemelpoort sta en Christus de hand voor het gezicht zal houden ona mijn fouten niét te zien. Dan komt de verrassing bij het bin nengaan van de hemel, wanneer mij dit voorrecht beschoren zal zijn". voor Luxe en huish. artikelen, Speelgoed enz. SCHOONMAAKARTIKELEN Daar gekocht: Uw voordeel gezocht D. VAN DE BROEK Koninginnelaan 103 - Telef. 3002 over Uw zenuwen. Neem Mijahardt's Zenuwiabletten Zij schenken de rust tot herstel WAT MükihaRPT Maakt 15 GOED STADHOUDERSLAAN 94 - TEL. Ï069 centrifuge verkriigbece b<| LOODGIETER - ELECTRICIëN VAN WBBDESTRAAT 23 - TEL. 2677 Mgr Visser spelt^de heer Van Schalk wijk de onoerscKeiding opv. Ook de parochianen hebben de hand voor het: gezicht gehouden en de fou ten van de kapelaan niet willen, zien en hem verrast met lof en geschenken. Hiervoor, betuigde kapelaan Kuypers zijn grotf?. dank. Er is gezwoegd en ge slaafd om. deze middag tot eenonver- getelijke te maken. Kapelaan Kuypers dankte allen, die voor hem gebeden had den en. wees erop, dat hij bij al. hei werk, dat hij in deze-, tien jaar ver richtte, slechts het instrument vari God geweest' was. Nog een: geschenk zon .de jubilaris graag van de parochianen ontvangen. Geen woorden.; geen cadeaus, maar -ie belofte, dat ook. in de toekomst de parochianen, als één gezin voor Christus zouden wer ken. Niet de pastoor, niet de kapelaan, maar allen samen met een gevoet van verarnnvoordelijkhetd. voor elkaar Eén zoals allen zich op deze middag één toonden., een gemeenschap met een ak- tieve pastoor, die zeer zeker een. gods geschenk genoemd kan worden. Kapelaan Kuypers herinnerde aan de mooie uren met pastoor Voss beleefd. Dat het ook wel eens moeilijke uren waren behoefde niet verzwegen te wor den, want het is wel eens moeilijk voor een jong kapelaan om te werken onder een bejaard pastoor, zoals het voor een pastoor op leeftijd wel eens moeilijk is samen te werken met een piepjonge kapelaan. Kapelaan Kuypers raadde de parochi anen aan in bewust contact te leven in een gemeenschap van gelovigen. Zij zouden daarbij kunnen rekenen op de volle medewerking van de pastoor en de kapelaan, waarbij nog kwam, dat het gezin van parochianen bijzonder begenadigd was nu de pastoor van kle dij veranderd was en over het paars had de kapelaan nog iets willen zeggen, maar pastoor mgr Visser interrumpeerde hem door te zeggen ,,'t Is j iw feest". Het slotwoord van kapelaan Kuypers was een dankwoord aan allen. De heer Koelman sprak zijn vreugde uit over de onderscheiding, die pastoor Visser ten deel gevallen is met zijn benoeming tot geheim kamerheer door Z.H. de Paus. Soest is na het korte verblijf van pastoor Visser in de pa rochie van de H.H. Petrus en Paulus- kerk nog niet tot oordelen bevoegd, maar de parochianen zijn er gerust op, nu de verdiensten van de nieuwe pas toor aangetoond zijn met deze onder scheiding en zij zijn trots op de pas toor, die er voor zorgde, dat niet uit sluitend Soestdijk het oord van excel lente heren bij uitstek is Door omstandigheden heeft pastoor Vis-? ser zich in de afgelopen drie maan den nog niet tenvplle aan de parochie .kunnen geven, mpar de heer Koelmaa wenste ea verwachtte, dat de parochie Soest nog lang profijt zo* hebben va» de arbeid van pastoor mgr Visser en dat Soest aan de verwachtingen van de pastoor zou beantwoorden. Als straks de pastorie klaar is, dan hopen de pa rochianen met een- blijvend aandenken te tonen hoezeer zij ingenomen zijn met de pastoor wiens verdiensten' be loond werden met deze hoge onderschei ding dooi de Paisf verleend. Pastoor Visser gaf te kennen, dat hij naar de huldiging van kapelaan Kuy pers gekomen was en verwacht had daarbij rustig te kunnen zitten en toe kijken. Inplaats daarvan was hij ook: voor een deel in de huldiging betrok ken. Niet alleen de pastoor of de kapelaan maar alle parochianen zijn uitverkoren om iets heiligs en iets schoons te ver richten. Hierbij kan niemand van de parochianen gemist worden in de een heid die voor Christus moet werken. Wij zijn zwak, maar Gods genade zal ons omvormem tot mensen die het even beeld van'. Christus zijn, om samen te werken tot heil van Gods- rijk. Pas toor Visser dankte voor dé- medewer king die hij tijdens zijn korte verblijf in Soest reeds van de parochianen, heeft mogen ontvangen.. De parochianen heb ben het gebed van de pastoor nodig, maar de pastoor evenzeer het gebed van de parochianen en allen, moeten in liefde samenwerken. Dat het de wens van de Heilige Vader geweest was de ze onderscheiding te verlenen", op grond van verdiensten- meende pastoor Visser te moeten betwijfelen. Ongetwijfeld was dit gebeurd omdat Z.H. de Paus van mening geweest was, dat het jubileum van kapelaan Kuypers gevierd moest worden in tegenwoordigheid van; een monseigneur. De heer N. Breedevreld deelde mee, dat er nog een jubilaris was er." wel de heer C. van Schalkwijk, die-. 40 jiaar lang in het -cerkkour gezongen had en hij verzocht dè heer Kloppenburg de jubilaris toe te spreken. Er wordt wel eens gezegd lat. wie zingt dubbel bidt en 80 jaar bidden mncht niet ongemerkt voorbij gaan De heer KiippenbüiTg wees ^rop, dat de heer Van- Schalkwijk niet alleen 40 jaar in het koor gezongen had, maai er ook 16 ,;aar penningmeester van geweest was en dat het koor zich erover verheugde, dat, naast de huldiging van de kapelaan en de vreugde om de on derscheiding van pastoor Visser, aan dacht besteed werd. aan het jubileum van een koorlid. Mevrouw van Schalkwijk kreeg* bloemen aangeboden en pastoor Visser sprak ^fj'^chalk- Ome Kees, toe. Veertig jasr heeft hij in het koor ge zongen, soms onder moeilijke omstan digheden zijn medewerking verleend en dit was voor Z.H. de Paus aanleiding geweest cfe heer Van Schalkwijk de gouden penning toe te kennen, die is ingesteld voor hen. die zich op bij zondere wijze voor de Christelijke kerk verdienstelijk gemaakt hebben. Bij de penning was een oorkonde. Het koor zette „Lang zal hij' leven" in en alle aanwezigen stemden hiermee in. De heer Van Schalkwijk toonde zich bijzonder dankbaar en verrast. Het is geen zware taak 40 jaar. iii een kerk koor te^ zingen mits men maar als jon gen begint, zodat hij ieder die er iets voor voelde opwekte bij. het koor te komen. De heer Breedeveld dankte alle pa rochianen voor de medewerking die zij aan het comité verleend hadden en na het zingen van „Aan U, o Koning der eeuwen" begon het schier eindeloos de- filé van de velen, die kapelaan Kuy pers en zijn ouders gelukwensten met óiX jubileum. Al het gesprokene was opgenomen op de band en deze werd kapelaan Kuy pers aangeboden. LEZING OVER NIEUW GUINEA. Voor de afd. Baarn en Soest Van de Ned. Ver. van Huisvrouwen hield mevr. C. C. Klay-Lancee een lezing over de toestand in Nieuw Guiriea, gezien uit het gezichtpunt van de Ne derlandse vrouw aldaar, Dat deze het niet makkelijk heeft spreekt van zelf. Het is pionierswerk wat zij doet. Ook de veel te snelle overgang van de oer mens, levende in het stenen tijdperk, naar de hedendaagse technische wereld, dte de bewoners, de Papoea's, doorma ken werd door spreekster duidelijk be licht, De heer Klay vertoonde de bij behorende foto's. De familie Klay werkt onder' auspiciën van het Tropen-Insti tuut. Hierdoor woTdt de a.s. emigrant ingelicht over het land, dat eens zijw vaderland zal zijn. Een zeer interessante middag, mede door de zeer prettige wijze van spreken van mevr. Klay. DE VOLKEREN VAN NIEUW-GUINEA. Woensdagavond spreekt de heer Kas- berg, medewerker van het Koninklijk Instituut vogt de tropen, in het Oranje- Hotel, voor 't Nut over de volkeren van Nieuw-Guinea. Lichtbeelden en een geluidsfilm zullen die- causerie toe lichten. SCHAKEN. Voor schaaktoernooien, die te Baarn ge houden zullen worden, is een landelijke hjernooicommissie in het leven geroe pen en dit had tot gevolg, dat de Tóernooiclub Soest opgericht werd. Ie dere schaker of niet-schaker kan lid van. deze club worden en zij kunnen dan?, deze internationale wedstrijden gra tis bijwonen. De contributie bedraagt 57— per jaar. Ook kan men 100 voor het leven storten. -LHMtLVJ Babydemi-zeep CO., W. VEENENDAAL Woninginrichting, Van Weedestraat 42, Soest. L VERVAT, Herenmodes, Heuvelweg 2, Soest. SOESiTffiRBEBGSESTK. 20A - TEL. 237# GEBOREN Peter Theodorus, zoon van Th. J. Smits, bankwerker en K. Stoof, Moerbessenberg 24. Fr ede rik Petrus Hf 7; a.cu^oon van^FL. JL Baatselaar, -hlÉppÉBWPlifer'ft. A. Kok, Kerkpad N.Z. 24i Janke, dochter van D. Was senaar, stucadoor en H. Dijkstra, Nieu- wewegi 51. Berdina Jacoba Maria, doch te c van A. J. W. Bei jee, vracht rijder en M. C. W. Ommen, Klaarwa- terweg. 89. Bastiaan, zooa van M. den Boer, bakker en W. G. Lekker- kerkec, Ossendamweg 24. Diana Yolanda, dochter van F. van Dijkhui zen, militair, en A. van den Hoek, Baarn, Snipstraat 10. Aloysius Cornelis Jo zef, zoon van C. J. Stroomer, onder wijzer en A. M. Nbordeloos, Bilder- dijklaan 35. Maria Qda, doch ter van G. J. Sukkel, schrijver M v O. en J. M. Driest, Dijkhuisstraat 8. Adnana Elisabeth Maria, dochter va» A. Gros, schilder en J. Wisman, Beu kenlaan 68. Robert, zoon van S. Op meer, fabrieksarbeider en R. van der Schagt, Braamweg 54. Hendrika Lu- cretia Johanna, dochter van J. van Woudenberg, metselaar en H. J. Wolf sen. Parklaan 31. Everharda, doch ter van H. Kraaijenhagen, kantoorbe diende, en L. M. van Driel, Bonifa ciusstraat 20. Johanna Gerarda Her- mina, dochter van H. Jvan der Zou wen, chauffeur en A. G. Hilhorst, Birk- straat 123. Josephïna Anna Elisa beth, dochter van H. C. J. van de» Crommenacker, chef-monteur en C Oosterhuis, Meidoornweg 22. Ro land, zoon van W. H. Smits, dieren arts en A. S. Duvekot, Plasweg 42 Camiel, zoon van H. Huisma, hotelier, en W. Strietman, Rademakerstraat 2. ONDERTROUWD Geen. GEHUWD Christianus Henricus Marie Clemens, juridisch adviseur, Kampweg 82 en Thekela Catharina Wijnants, on derwijzeres, Generaal Spoorstraat 32. adres na huwelijk ieder op eigen adres. OVERLEDEN Jan Schaap, 79 jaar, zonder beroep, weduwnaar van J. Brou wer, Molenstraat 101. Johannes Hen- dricus Littooy, 75 jaar, zonder beroep, weduwnaar van W. A. Munts, Bos straat 20. Antonius de Kruijf, 67 jaar, chauffeur, gehuwd met E. C. Willemse, Postweg 16. Lammert je van Kam pen, 85 jaar, zonder beroep, weduwe van J. D. Hendriks, Diependaalselaa* 175A, Hilversum. Leonard Abraham Snoep, 78 jaar, zonder beroep, gehuwd met A. H. W. van Bloemen Waanders, Insp Schreuderlaan 20. Klaas de Vries, 85 jaar, zonder beroep, gehuwd met S. F. Bons, Soesterbergsestraat 92 COöP. LANDBOUWVE Een record aantal led gisteravond de jaarver Coöperatieve Landbouv onder leiding van voor; wer stond. De vereniging heeft eei ter de rug en er kon aan nieuwbouw uitgege voorzitter herinnerde j jubileum en het aftred* W. Hilhorst, die bij c woorden van waarde had. Zijn opvolger, de Breemer, werd als dire gadering verwelkomd sprak de wens uit, dat 1 van zijn voorganger z De heer v. d. Breemer en het jaarverslag en g van de gebeurtenissen onder de voltooiing var van de maalderij en nemen van de nieuwe Door de verbouwing er hadden de resultaten o ten zijn dan in het jaa omzet in kilo's en gel stegen en het ledental op 224. Het overschot van de ning bleek 13.714,33 zal een dividend van leden uitgekeerd wordei het personeel 600. De omzet is gestegen v 5687 ton en het bedrs zet kwam van 992.813 Er was controle van de en het predikaat uiti kend. De heer R. Kok trad af en stelde zich niet herk plaats werd de heer C Eemnes gekozen. W. G bestuurslid, en P. Hilh ris. traden periodiek af akklamatie herkozen. Van de 2 zaaimachinef niging bezit was er 1 koper slechts 30.vot koop in de vergadering 1 op en werd het eigendo Breemer. Er werd besloten dat voortaan 10.entreeg talen en kinderen van Na de vergadering hield uit Amersfoort een cai aktuele veevoederproblei Geneest ruwheid en GEDIPL. INSTBUI PARKLAAN 33 TELEFOON 3982 U wordt gehaald^ B.D.C. DAMESHANDBAI Daar de afgelopen zond handbal als rustdag va werden veldhandbal-comi den ingelast. B.D.C. 1 ging op bezoek te Hilversum, doch daar sters vergeten hadden a vertrok B.D.C. 1 met 9 Voor de rust speelde Ol; felle wind in de rug, doe dankzij het uitstekend w» ster Verschoor, niet in c te drukken. Rust 00. Na rust kwam Olympia ten, zodat B.D.C. alles diging zette. Vele schote het doel afgevuurd, maai maal wist Olympia te speelsters kunnen op eer strijd terug zien. B.D.C. 2 speelde uit tegt en traditiegetrouw zette weer de kroon op het w 30 te winnen. De B.D.C.-juniores hadden Bunnik op bezoek. Het de seniores schijnt stimu juniores gewerkt te hebl speelden eveneens een go en wonnen met 30, dus succesvolle dag voor het B AFWAS BAK ROBBEK HUIS Voorkomt HANDSCHCH i^flÉcUêdtging van uw se»- Zware kwaliteit Bestand q je water I TJ

Soester Courant | 1957 | | pagina 2