VRIJDE KWAK" 2 BAZAR ,,'T HART" Burgerlijke stand. ROTANMEUBELEN TON BEUKEN BATENBURG'S Erkende Auto- en Motorrijschool SOESTERBERG Autoverhuur ,YITESSE' De zaak met de betere SERVICE ZIE HET MET PHILIPS-TELE VISIE SPORT. DE SCHAT VAN DE ZEEROVER BRANDWEER TELEF. 3333 voor Luxe en huish. artikelen, Speelgoed enz. SCHOONMAAKARTIKELEN Daar gekocht: Uw voordeel gezocht D. VAN DE BROEK Koninginnelaan 103 - Telef. 3002 C. W. VEENENDAAL CO., Woninginrichting, Van Weedestraat 42, Soest. L VERVAT, Herenmodes, Heuvelweg 2, Soest. SCHAKEN. Het eerste Soester tiental heeft het minder goed gedaan tegen Amersfoort dan verwacht mocht worden. De voor lopige uitslag van de ontmoeting is 4722V2 voor Amersfoort met afgebro ken partijen J. Gorter-J. Bijl, W. Ben- schop-J. H. Kamerbeek en G. van Mun- ster-L Houbaer. Als uit deze 3 partijen 2Y2 punt gehaald wordt dan eindigt de ontmoeting gelijk, maar dat zou al heel mooi zijn. C. Samsom-mr H. Fruin 10. L. de Regt-H. Boersma 01. H. de Graaf-D. Huisman ¥2¥2. A. van Dijk-A. M. Prins 01. J. K. van Zijtveld-J. C. Bijleveld 01. G. Geytenbeek-W. Ger- ritse 01. J. de Vries-A. Reynders 10. BIGGEN- EN EIERMARKT TE AMERSFOORT. Op de weekmarkt van vrijdag j.1. wer den aangevoerd 210 biggen in prij zen van 44.tot 56. Op de eiermarkt werden aangevoerd 230.000 stuks. Hoendereieren van 10.- tot 13.-. Middenprijs 11.40. Prijs per kg. 1.90. De handel op beide markten was matig. REIS MEE MET DE N.C.R.V. De Nederl. Christelijke Reisvereniging heeft weer een serie filmavonden voor bereid, waarvan er een te Baarn ge geven wordt op woensdag 13 februari, in hotel Zeiler, Stationsplein. Het programma bestaat geheel uit kleu renfilms en is met de grootst moge lijke zorg samengesteld. Allereerst GEBOREN Brigitte, dochter van J. de Bruin, mach.drijver en G. J. Wester- veld, Belvedèreweg 12. Francesco Dolfino Angelico, zoon van J. van Dam, modelleur en C. van Tinteren, Wieksloterweg W.Z. 13. Hans Arend, zoon van M. C. Breemans, militair en M. J. N. Biver, Stadhouderslaan 146. Anthonie, zoon van E. J. van Duin kerken, zonder beroep en C. H. Lank- reijer, Beckeringhstraat 12a. Francis- cus Anthonius, zoon van J. Wester- veld, opperman en M. W. Kok, Kor te weg 17. Roelof Cornelis, zoon van C. van Ham, agent van politie en J. J. Leenders, Klaarwaterweg 104. Adriana Petronella Maria en Francisca Hendrika Theresia, dochters van W. Willemse, graanhandelaar en J. A. de Bruin, Beukenlaan 71. Johannes Cor nelis Wilhelmus, zoon van J. van Breu- kelen, automonteur en M. Th. Tam mer, Gen. Winkelmanstraat 46. Ber- nard Herman, zoon van H. van der Wal, kantoorbediende en H. A. Geerts, Baarn, Oosterstraat 6. Jean Bap tist Anthonie, zoon van G. A. M. Smit, uitgever en B. J. M. Beckers, Hei deweg 58. Elizabeth Alina Juanita, dochter van J. J. de Mink, inspecteur verz.mij. en T. L. Weelinck, Braam- weg 3i. Theodorus, zoon van Th. W. de Bes, grondwerker en J. P. van Luijk, Lange Brinkweg 38a. ONDERTROUWD Theodorus Jacobus Melssen, fruitkweker, Steenenkamer 9, Valburg en Anna Geertruida Majoor, kantoorbediende, Nieuweweg 8; datum huwelijk 27 februari 1957. Bernar- dus Aloijsius Olthof, kruidenier, Koe- koekweg 9 en Antje Gijsberta Wester- veld, winkeljuffrouw, Ferd. Huycklaan 4; datum huwelijk 20 februari 1957. Johannes Vermue, landbouwer, Kwel- dijk A 276, Vuren en Johanna Wil- helmina Hilhorst, zonder beroep, Hooi- weg 2; datum huwelijk 13 februari 1957.- Fransciscus Johannes Simons, gemeente-ambtenaar, Dorresteinweg 5 en Hendrika Dominica Maria Mets, zonder beroep, Van Weedestraat 54; datum huwelijk 20 februari 1957. GEHUWD Nicolaas Wilhelmus van Fulpen, timmerman, Ossendamweg 36 en Gerarda Catharina Hilhorst, zonder beroep, Nieuweweg 112; adres na hu welijk Nieuweweg 112. Johannes Tolboom, rijkswerkman, Gallenkamp Pelsweg 7A en Godefrida Adriana Edu- arda Bijvoet, zonder beroep, Midden laan 2, Bussum; adres na huwelijk ie der op eigen adres. OVERLEDEN Gerrit je Johanna Roest, 83 jr., zonder beroep, Kerkpad N.Z. 44. neemt de film U mee naar Tirol, naar diverse standplaatsen van onze groeps reizen. Vervolgens gaat U naar Ber- ner Oberland en Zweden. Na de pauze wordt een schitterende film vertoond over Israël, welke de 4e prijs behaalde op een filmfestival en U diverse plaatsen laat zien met historische en religieuze achtergrond. Als laatste film staat een rondreis door Oostenrijk op het programma. Voor verdere bijzonderheden verwijzen wij naar de advertentie in de Soester Courant van vrijdag a.s. VIJFDE RIT CYCLE-CROSS- COMPETITIE TEMPO. Het begon in deze rit goed. Klaas van 't Klooster nam een kleine voorsprong van ongeveer 20 meter op Gerrit Rui tenberg en van 50 meter op Piet v. d. Broek. Na de tweede ronde was dit 50 en 100 meter. Toen moest Rutten- berg van zijn fiets om de afgelopen ketting op te leggen. Hierdoor kwam v. d. Broek op de tweede plaats, maar Ruttenberg kwam terug, passeerde hem en naderde Van 't Klooster, maar op nieuw vloog zijn ketting eraf en van strijd was geen sprake meer. 1. Klaas van 't Klooster, 24 k.m. in 59 min. 2. Gerrit Ruttenberg op 1 ronde. 3. Piet v. d. Broek op 1 ronde en 300 M. Bij de juniores ging het beter. Wout van 't Klooster nam direct de leiding, kreeg 20 en later 50 meter voorsprong, maar Walter van Barneveld greep hem in de derde ronde in zijn kraag. Tot de achtste ronde duurde het gevecht om de leiding, een kleine inzinking van Barneveld en weg was Van 't Klooster. Wel kwam Barneveld terug, maar hij kon Van 't Klooster niet meer bedreigen. Menze van de Broek speelde geen rol; ongetraind door gebrek aan tijd. 1. Wout van 't Klooster, 16 k.m. in 42.45 min. 2. Walter van Barneveld, 43.25 min. 3. Menze v. d. Broek, 47.50 NIEUWS VAN DE MIDDENSTAND. Zoals zovele middenstanders kreeg ook de fa. Co van Woerkom groot gebrek aan verkoopruimte. Dit op te lossen is vaak een groot probleem. Bovenge noemde firma vond deze oplossing in een aanmerkelijke vergroting en ver betering van haar verkoop- en toon zaalruimte aan de Laanstraat. Door deze uitbreiding en het aanbrengen van verschillende vernieuwingen in het in terieur is een toonzaal verkregen van pl.m. 100 m2., waarin vele meubelen op overzichtelijke wijze zijn geëtaleerd. HET HUMANISME. Na het katholicisme en het protestan tisme is voor de leden van de Volks universiteit het Humanisme besproken. Hiervoor was dr H. Herbers uitgeno digd. Hij werd ingeleid door de heer A. P. Stokhof de Jong, die opwekte tot het stellen van vragen na de uit eenzetting van dr Herbers, maar hij verzocht vragen in de trant van „Het is natuurlijk zó en niet anders, maar vertelt u maar eens hoe u erover denkt" achterwege te laten. Deze drie lezingen zijn bedoeld om begrip voor elkanders overtuiging te kweken en vragen in deze vorm werken daar niet aan mee. In een wereldbeschouwing valt weinig te bewijzen, dus ook in het humanisme niet, want met logica komt men slechts een deel op weg. Het humanisme kwam voor het eest naar voren in het oude Griekenland, toen men de rede boven de wetten en de wil der goden plaatste. Men ging hierbij uit van de gedachte, dat de goden niet de mensen maakten, maar de mensen de goden en meende dat slechts overtuigingen die van de mens zelf uitgaan waarde hebben. Het hoogtepunt in dit autonome denken vormen Socrates, Plato en Aristoteles. Het christendom drong deze autonomie van het denken op de achtergrond al vindt men er vele elementen van dit oude humanisme in. Sophocles immers had het reeds over liefde tot de naaste. Ongeveer in het jaar 300 kwam er richting in het chris tendom en bij de kruistochten vond de catastrofale ontmoeting van het chris tendom en mohammedanisme plaats. Deze botsing bracht de scholastici aan het denken om te trachten bewijzen te leveren van wat werkelijk waar was. Het humanisme herbloeide krachtig tij- WONINGINRICHTING Soesterbergsestr. 1 - Telef. 2180 GO ÜJ OQ GEDIPL. INSTRUCTEUR PARKLAAN 33 SOEST TELEFOON 3982 (K 2955) U wordt gehaald en gebracht Heerlijk verwarmde wagen. dens de rennaissance en dit reeds min of meer buiten de kerk. De humanisten van toen waren reeds van mening, dat dé waarheid niet vast te stellen is en dat iedereen die anders denkt voor het gevoel van de ander een ketter is. In de vorige eeuw ontstonden er sterke humanistische stromingen als gevolg van het zoeken naar een rede. Deze vorm van humanisme was sterk anti godsdienstig en het recht van de rede werd bevochten. Het moderne' humanisme heeft als ba sis de vrijdenkersbeweging van de vo rige eeuw, maar zonder de anti-reli gieuze tendenz. Het waren deze vrijdenkers, die de vooruitgang bevorderden, terwijl de kerk sterk-conservatief was. Het humanisme wenst thans de gods dienst niet te bestrijden, maar stelt zich ten doel de buitenkerkelijken te bundelen. In de strijd tegen het ni hilisme zijn de kerken en het huma nisme één. Gemeenschappelijk dient ge waakt te worden voor het behoud van de menselijke waarden en gemeenschap pelijk moet bekeken worden wat voor de ontredderde wereld en mensheid ge daan kan worden. Na de pauze werden vragen beant woord. GESLAAGD. Voor het diploma Prot. Stafopleiding voor verpleegden te Utrecht slaagden de zusters C. v. Andel, J. Averink en J. C. Maaskant en broeder W. M. v. d. Bergh (cum laude). Alle candidaten zijn werkzaam in Sa natorium „Zonnegloren". NUTSBIBLIOTHEEK SOESTDIJK. Nieuwe boeken Jeugd Assem, Drie jongens in revo lutietijd. Brussee, Ons kamp onder de Brandaris. Bruyn, Jason en het Gulden Vlies. Dahl, Haasje bij de Zonneberg. Feeastra, Jan, Pak an 1 Franke, Kameraden. Hoogeveen, Het tentjochie van de Zevenbuurt. Hulzen, De kaper van Nantes. Van Iependaal, Uit het journaal van Chris Krabbendregger. Ter Haar, Met Heintje in de hockeyclub. Kastner, Puntje en Anton. Klei, Mannen van de daad. Kalsbeek, Diet Verlaar. Koning, 600 jongens met de „Tarakan" naar Noorwegen. Lattimore, Kleine Sjang en zijn vriendjes. Lewis, De betoverde kleerkast. Norel, Bij de marine. Oltmans, Het slot Loeve- stein. Pothast, De kerstschoof. Stuveling, Sjoerd en Niek doen gym nastiek. Wilde, Het oude tapijtje. Kuipers, Het huis met de gekroonde karnton. Betlem, Bibet heeft een buitenkansje. Bouhuys, De rode pon- nie. Brisley, Milly-Molly-Mandy, 3 dln. Degreef, De nacht van de Ma ria Christina. Degreef, De witte pa ge. Groeneweg, De wraak van de toeareg. Grijze Uil, De lotgevallen van Sajo en haar bevervolkje. Hart- mann, Hoe Bambi opgroeide in een Deens dorpje. Held, En dat voor twee dubbeltjes. Kerssen, Experiment met de V.R. Kramer, Roeland West- wout. Lokman, Sergeant Boest van de X-14. Nesbit, Een ondernemend zestal. Ott, Inga's Yslandse reis. Posthast, Op Gora de olifant. Ro- mijn, Ela de berendoder. Schmitz, Een tweeling en nog twee. Thomas, An- drea. Vendelier, Alarm op Herten- sprong. Werner, Vissen achter glas. Wiedhaup, Duizend mijl voor Marco. Romans Barret, De schaduw der beel den. Beer, Ik dien een stralende Heer. Bottome, Onveilig signaal. Brom- field, Tot de dag aanbreekt. Corsari, Moorden en marionetten. Cronin, Twee werelden. Crook, Spitfire Pi loot. Dodge, Och, wat was mijn vader groen. Duun, Mensen in de branding. Frabricius, Halfbloed. Gorter, Tabakkers. Hasek, De avon turen van de brave soldaat, le wereld oorlog. Howard, Voor de avond valt. Iependaal, Bef, boef en bajes. Kamerling, De laatse trein. Keyes, Noodlot in New Orelans. Marshall, Morgen zie ik je weer. Nooteboom, Philip en de anderen. Pare, De he mel boven het moeras. Purcell, Liefde is geduldig. Roe, Tussen de Cherubijnen. Sagan, Als een verre glimlach. Schönland, Tekens aan de wand. Seton, De haard en de arend. Shute, Land in de verte. Simenon, De gebroeders Rico. Somerset, Ge kluisterde levens. Zandstra, Dans op de oever. Paul, Een huis met echte vensters. Charteris, De Saint grijpt in. Sayers, Documenten in de zaak Harrison. Geyl, Moord op de plas. Marley, de fatale contracten. Gro- non, De Gyldenlöve sage. Hem- brarus, Herder in Uddarto. Plievier, Aa de rand van de wereld. Arnothy, Gods molens. Kokko, Youmi. Spring, Vervuld verleden. Gyzen, De kat in de boom. Silone, Een handvol bramen. Populair wetenschappelijkBovens, Tankvaart. Hofland, Geen tijd. Lodewyckx, Australië Waarheen Mens, Meester Rembrandt. Monnink, Met fiets en tent naar de Oriënt. Oppenheim, Spanje in de spiegel. Schröder, Muzikant van Esterhazy (Haydn). Strijbos, Zwerven door Zuid-Afrika. Verburg, Boontje, het apenmeisje. Wiele, Onder Omoo's zeilen. Nebesky, Bergen, goden, ma giërs (Himalaja). TONEELAVOND ROODE KRUIS. Om het contact te onderhouden tus sen bestuur, leden en medewerkers van de afdeling Soest-Soesterberg van het Ned. Roode Kruis zal op dinsdag 12 februari a.s., des avonds 8 uur, in de grote ontspanningszaal van het offi cierscasino aan de Kampweg te Soes- terberg een contactavond worden geor ganiseerd. De personeelsvereniging van het sana torium „Zonnegloren" zal op die avond het toneelstuk „Het witte schaap van de familie" opvoeren. De toegang is vrij voor leden en me dewerkers met hun introducé's, mili tairen en, voor zover nog plaatsen be schikbaar, ook voor belangstellenden. E.H.B.O. Men meldt ons, dat de cursus van de E.H.B.O.-afdeling Soesterberg, die op donderdagavond werd gehouden, thans verzet is op dinsdagavond van elke week. De cursus wordt gegeven in een lokaal van de nieuwe marechaussee-kazerne. LUCHTMACHT MANNENKOOR. Naar wij vernemen is het Luchtmacht Mannenkoor voornemens om op 1 maart a.s. een concert te geven in de grote ontspanningszaal van het officierscasino aan de Kampweg, met medewerking van het Zeister Symphonie Orkest. STADHOUDERSLAAN 94 - TEL. 3069 99 SOESTERBERGSESTR. 20A - TEL. 2379 B.F.C. 1—S.E.C. 1 1—1. S.E.C. ging naar Bussum met de we tenschap dat B.F.C. niet onderschat mocht worden en B.F.C. wist, dat een der sterkste ploegen van de afdeling op bezoek kwam, zodat verschillende oude raspaarden van sta 1 gehaald werden om het elftal te versterken. S.E.C. miste Nijholz, die vervangen werd door Beekink, omdat de dokter het be ter vond dat Nijholz niet speelde. Direct na de aftrap belaagde Admiraal met een keurige trekbal het doel van B.F.C., waar de keeper van het tweede zich uitstekend op dreef toonde. Na tien minuten schoof De Bruin door de hele verdediging heen, Ruttenberg nam de bal van hem over en schoot Copyr-ghi P 1. Ik was ongeveer 10 jaar en wij woonden in de herberg van mijn vader„De Admiraal Benbow", toen op een dag een oude zeerover de zaak binnenstapte met een man achter hem aan, die zijn koffer op een kruiwagen voortduwde. „Vooruit lummel", riep de bezoeker, „kom langszij en breng mijn kist hier I aan land". Mijn vader verscheen in de deurope ning en even later bestelde de zee man een glas rum, dat hij in één teug ledigde. „Dit is een aardig hoekje", gromde hij. „Ik ben een eenvoudig man Rum, ham en eieren, dat is alles wat ik verlang". Hij wierp enkele goudstukken op de tapkast en gaf bevel, dat zijn kist naar boven gebracht zou worden. Niet lang daarna nam de man mij in vertrouwen. „Jim", zei hij, „ik zal je iedere maand een zilveren stuiver ge ven als je je ogen goed open houdt om uit te zien naar een man met één been. Als die vent in de buurt komt waar schuw me dan onmiddellijk. naast. Wat later werd een voorzet van Ruttenberg door de keeper onderschept. Na 21 minuten loste Admiraal een kei hard schot, dat uitstekend door de kee per gestopt werd. S.E.C. was in de eerste helft wat sterker maar de aan vallen van B.F.C. waren gevaarlijk. Na een half uur loste Van Breukelen een schot, dat door de keeper gestopt werd. En verder was het de oud-Blauw- wit-speler Altink, die als spil veel af breuk deed aan de S.E.C.-aanvallen en die De Bruin weinig kansen bood. Toen de tweede helft begon was het nog steeds 0-0. Na 5 min. loste Brou wer een hard schot dat net over de lat ging. Een schot van de B.F.C.-midden voor werd door Adams gestopt, maar nu kwamen de gastheren sterker op zetten en zij legden de gasten hun wil op. Ten Hove ging op de rechtbuitenplaats spelen en Beekink in de achterhoede. Dit had spoedig succes, want in de 26e minuut gaf Ten Hove een voorzet aan de Bruin, die met de rug naar het doel stond, zich snel omdraaide en het eerste doelpunt scoorde. Het zou tevens het laatste van S.E.C. zijn, want het schot dat Ten Hove 2 minuten later loste vanaf de vleugel en dat het tweede doelpunt van S.E.C. betekende, bleek dit niet te zijn, want om onverklaar bare redenen werd het afgekeurd. De Bruin zou buitenspel staan, maar dat was uitgesloten. Na een half uur spelen veel geharrewar voor het S.E.C.-doel en de midvoor van B.F.C. maakte hiervan gebruik en scoor de de gelijkmaker. Na 40 minuten maakte B.F.C. eveneens een buitenspeldoelpunt en in de laatste minuten had S.E.C. niet over pech te klagen, want een kopbal ging net over de lat. Ook B.F.C. kroop door het oog van een naald toen De Bruin een mooie voorzet kreeg van Admiraal, die zich uitstekend vrij gespeeld had, maar van dichtbij schoot hij zacht in de handen van de keeper. In de laatste 5 minuten werd Jekel vervangen door W. v. d. Broek. S.V. V.-V OLLE YB AL. Het damesteam van S.V.V. speelde vo rige week de voor haar zo belang rijke wedstrijd tegen Wilhelmina 2. Een nederlaag tegen dit taem, dat met een punt minder als hekkensluitster fungeert, zou een directe bedreiging voor het behoud van het eersteklasser schap betekend hebben. Er traden dan ook twee teams in het veld, waarvan er 1 vocht om de laat ste plaats vaarwel te kunnen zeggen, terwijl de S.V.V.-dames alles in het werk stelden om dit te voorkomen. In een wedstrijd die ruim een uur duurde en waarin beide ploegen zich tot het uiterste gaven, werden uitein delijk de punten gedeeld, hetgeen waarschijnlijk zal betekenen, dat de eerste klas dit jaar voor de S.V.V.- dames behouden zal blijven. Na in de eerste set aanvankelijk een voorsprong te hebben gehad, ging de ze met 11-15 verloren. In de tweede set liepen de dames van Wilhelmina aanvankelijk uit. Mede door een wissel bij de S.V.V.-dames wisten deze lang zamerhand de achterstand in te lopen en deze set uiteindelijk met 15-13 op hun naam te brengen. De derde set was weer voor Wilhelmina met 15-9. In de laaste set stonden de S.V.V.- dames op een gegeven ogenblik met niet minder dan 08 achter. Weer gaf een wissel de dames kennelijk moed, want langzaam maar zeker wisten zij de achterstand in te lopen en met 16-14 aan het langste eind te trekken, waardoor zij een kostbaar puntje in de wacht sleepten. De heren hadden het in hun wedstrijd tegen D.T.G. 2 heel wat minder moei lijk. Weer kregen zij in de eerste set eerst weer een prote achterstand, maar toen het team eenmaal was ingespeeld wist het in drie sets de wedstrijd op zijn naam te brengen. De setstanden waren 15-10, 15-1 en 15-5. De goede ver'houding van de Soester vereni gingen werd donderdag nog weer eens duidelijk gedemonstreerd doordat de trainer van Olympia, de heer Fran- kena als coach fungeerde bij de wed strijd die de S.V.V.-heren tegen D.G.T. speelden. SPORTUITSLAGEN. Voetbal. B.F.C. 1—S.E.C. 1 1 S.E.C. 3V.V.Z.A. S.E.C. 4Amsvorde S.E.C.-combinatieV K.V.V.A. 1—B.D.C. B.DC. 2—L.V.V. 2 3- B.F.C. 4—B.D.C. 3 Gooise Boys 4—B.I B.D.C. AActief B Valleivogels AB.E B.D.C. aActief b Hockey. Meisjes Soest A- Soest BS.C.H.C. Jongens Amersfoor Dames Laren 3Sc Kampong 5 40. S 30. Heren Soest 1— Soest 2Schaerwej pong 5Soest 3 0- HOCKEY. Dames Laren 3— In een prettige wc een klinkende oven gen Laren 3. Vooi wat zij kon om de gelijk te houden, gelukte, hel werd Na rust nam Soe; volledig in handen goals. De doelpunte door Stans Hoppenb ny de Cneudt, Mari De Jong. Nog 2 w team spelen en wo gewonnen dan is behaald en heeft een derde-klasser. Soest 2Kampong De reserves van de men er hoe langer werd Kampong 5 rekening. De soestc een gewijzigde opst inderdaad een vert voorhoede speelde ding van Cockie de linie deed het evei de achterhoede too doelpunten werde Groenendijk en Co< Soest 3Kampong Ook hier een oven werd door een ster Voor rust scoorde eesrte doelpunt en mevr. Tulleners vo Een woord van lof brouwers, de spil elftal, die overal goed deed. Heren Soest 1 In het begin leek Soest een hoge s Het vlotte niet ir de achterhoede var aanvoering van de uitstekend. De rus met 10. Na rusi hoede van Amersfo< en de score werd De doelpunten we J. Bakker (4 x) e Soest 2Schaerwej In een wedstrijd, minuten Soest 60 r van Schaerweyde s taat wel erg povi heeft meer gekrege Nog voor rust werc reikt door een doel veld. Wat de voorfc probeerde, het luk aan de andere kant nog een keer fraai Schaerweyde nog Kampong 5Soest Op een moeilijk te ben Soest en Kam] dubbel-blank gelatc te wijten aan de 1; slagcirkels gestrooi< bespeelbaar te mak" is echter nog steed tige wedstrijd gew DAMESHANDBAL. Het is B.D.C. 1 i zaalhandbalwedstrij te winnen. Direct n stand al 10 voor dig werd het 11 rust was de stam Toen kwam Olym; B.D.C. weerde zie twee goals werdei door Ciska v. d. terwijl ook Tiny d. Kant aandeel in Plastic KAPMANTELTJE ■et 9te»ke acetaat kam en pracht mafisageborstel. In plastic aal<je- c Sa*«a slecht» Fraaie KANTEN KL met vlinder Rond 30 x 30 Rond 40 x 40 c Ovaal 30 x 45

Soester Courant | 1957 | | pagina 2