moeder VROOM «fc DREESI1AM SOESTERBERG :e stand. en RWAARTS" •laatsen enz, paraplu'1 ,uteriën artikelen den Bedum, Koninginnelaan 113. Ria, dochter van E. H. Onwezen, grond werker, en F. J. Soeter, Molenstraat 115. Janine, dochter van J. van der I loeg, boekhouder, en J. van Dussen, Soesterbergsestraat 25. Jan Hendrik, zoon van J. H. Kools, agent van politie, en M. Pol, Heuvelweg 25b. Corne- lia Hendrika Maria, dochter van Th. J. W. Rasch, rijksambtenaar, en G. A. F. Koelink, Schapendrift ong. The- resia Pauline Petronella Maria, doch ter van P. N. van den Deijssel, chauf feur, en M. M. J. F. Sloothaak, Heide weg 18. Rendelina, dochter van J. Rosing, hoofd ener school, en H. H. Schmidt, Antonie van Leeuwenhoek laan 3. 1957, 9.30 uur. Jacob Cornelis van Burgsteden, landbouwer, De Koop 4, Hoogland en Christina Cornelia van den Breemer, zonder beroep, Ferd. Huycklaan 16 datum huwelijk 28 mei 1957, 9.30 uur. GEHUWDPetrus Adrianus Brouwer, banketbakker, Oranjelaan 11 en Cor nelia Maria Hooij schuur, winkeljuf frouw, Korte Hartweg 6 adres na hu welijk Leeuwerikstraat 7-9, Oss. Martinus Bouwman, veehouder, E 14, Opmeer en Florediena Sophia Koning, hoofdleidster bij het kleuteronderwijs. Veldm. Montgomeryweg 1 adres na huwelijk E 15, Opmeer. OVERLEDEN Leent je Dashorst, 58 jaar, zonder beroep, gehuwd met J. van Fulpen, Ossendamweg 6. Her man Overbeek, 70 jaar zonder beroep, weduwnaar van S. Varenhorst. Nieuwe- weg 17. Hendrikus Hopman, 80 jaar, zonder beroep, weduwnaar van A. Ved- der, Soesterbergsestraat 125. KONINKLIJKE ONDERSCHEIDING. Onze plaatsgenoot de heer H. Elbersen, gepensioneerd sergeant-majoor, is onder scheiden met de eremedaille in zilver, verbonden aan de orde van Oranje- Nassau. KAMPONG-SOESTERBERG 2—1. Het is Soesterberg niet gelukt een over winning te behalen op Kampong. Kampong trapte af met zeer sterke wind in de rug. Toch was Soesterberg het eer ste kwartier veel sterker en smaakte invaller Sukkel het genoegen de score te openen. 01. Na een half uur brak Wildberg door en bracht de partijen op gelijke voet. Tien minuten voor rust kreeg Kampong zelfs een strafschop toegewezen, maar de door Wildberg hard ingeschoten bal werd door Van Walsum op zeer fraaie wijze gestopt. Toch maakte de goed spelende Harde- bol 5 minuten voor rust nog een doel punt, zodat de rust inging met 21 in het voordeel van Kampong. In de tweede helft werd Soesterberg steeds sterker, doch Kampong gaf wei nig kans. Maar ook Kampong kwam niet meer tot scoren en zo kwam de 21 eindstand met 2 punten voor Kampong. 4 MEI HERDENKING. Voor de 4 mei herdenking bestond hier weer grote deelname. In de voormiddag had namens de Kon. Luchtmacht op het vliegveld een krans- legging plaats bij het monument der gevallenen. ONDERTROUWD Gerrit Hannink, automonteur, Gen. Winkelmanstraat 31 en Nellij Francina Mostert, dienstbode, GEBOREN Judy Beatrice, dochter van Platolaan 65, Zeistdatum huwelijk W. F. Bouhuys, monteur, en H. B. Ver- 3 juni 1957, 11.30 uur. Willem Post, hagen, Baarn, Prinses Carolinalaan 1.- calculator, Prins Bernhardlaan 29 en Marijke, dochter van S. D. Mastbergen, Hester Nellie Maris, zonder beroep, inspecteur verzekeringsmaatschappij, Prins Bernhardlaan 29 datum huwe- en H, A. Temminck, Gallenkamp Pels- lijk 21 mei 1957, 10.45 uur. Jan weg 16. Mieke, dochter van J. W. Johannes de Haan, administratief amb- van Ledden, rijksambtenaar, en A. W. tenaar, Verl. Talmalaan 31 en Hille- Diest, Kolonieweg 7. Hendrikus Ja- china Hermanna Nelemans, Van Os- cobus, zoon van J. G. Wijnhoff, tim- tadestraat 236III, Amsterdamdatum merman, en G. R. Jacobs, Kerkdwars- huwelijk 14 mei 1957, 14.00 uur. straat 20. Bob Frederik Maria, zoon Cornelis Willem Ouwens, kruidenier, van W. E. v. d. Meer, rijwielhande- Soesterbergsestraat 186 en Geertje Mid- laar, en A. I. L. Ruck, Oude Utrecht- delman, hulp in de huishouding, Aag- seweg 42. Frederik Martin, zoon van je Dekenlaan 41 datum huwelijk 21 M. Jansen, bouwkundig hoofdopzich- mei 1957, 14.00 uur. Petrus Richar- ter, en H. S. Kohier, Burgemeester- dus Hilhorst, veehouder, Ferd. Huyck- Grothestraat 18. Catharina Maria laan 12 en Margaretha Johanna van Petronella, dochter van C. van de den Breemer, zonder beroep, Ferd. Grift, fabrieksarbeider en P. C. van Huycklaan 16datum huwelijk 28 mei RECTIFICATIE. In de advertentie van de firma B. Kraal in ons vorig nummer stond „Fantas tisch mooie resultaten bereikt u met onze Flexa Palstic-lak". De lezer zal begrepen hebben, dat hier bedoeld werd „Plastic-lak". Sinaasappelvlekken kan men verwij deren, door de vlekken nat te maken met natriumperbonaat. Voor men een schroef in de muur draait, moet deze eerst ingewreven worden met talk, dit om roesten van de schroef te voorkomen. SOESTDIJK Moeder zal verrukt zijn van een prachtige shawl, zoals b.v. deze organza en zijden shawls, in lang of vierkant model. Keus uit vele kleuren en moderne dessins I» 5 Dét zal Moeder leuk vin den. grappig, leuk ge kleurd rieten handwerk mandje, waarin alle naai- en stopgerei ge borgen kan *90 worden Jm Verras Moeder eens echt met zo'n char mant flesje uitsteken de eau de cologne. Het is mooi verpakt in een plastic 195 omhulsel be- Uing srug, Dond .enst aam aad- een nbe- elijk arop *oed ioen veer nu i de tbe- >rief Bijzonder sierlijk Zijn de luchtige, elegante nylon dameshandschoenen. Dit leuke model is al bij uitstek geschikt als ge schenk voor 110 Moeder Moeder zal bijzonder ingenomen zijn met deze elegante, sierlijke tas. Uitgevoerd in prachtig plastic en met stevige, leuke sluiting m Op onderstaande afde lingen vindt U prachti-j ge Moederdag cadeaux Maak moeder eens extra blij met deze prachtige pencll pa raplui. Zeer elegant model, op staalstok verwerkt en met 10 banen. In vele modi euze tinten ars Ik heb voor Moeder iets hééél moois gekocht. Natuurlijk ben ik daarvoor naar Vroom Dreesmann gegaan, want wat ze daar wel niet allemaal hebben zovéél!!! Vader had ook al tegen me gezegd: „Als je voor Moederdag wat moois wil kopen, moet je maar naar V D gaan", nou, dat heb ik gedaan, joh, wat zal Moeder blij zijn!!! was lijk. Een oud-hollandse doek zorgt altijd voor een decoratief ele ment in de kamer. Mooie soepele wollen kwaliteit, verkrijg baar in diverse maten, vanaf 90 x 90 cm. Leuke, elegante damespyama, met fris dessin. Een charmant, bekoor lijk moederdaggeschenk Q 95 Een prachtige, sterke wandelnylon, van de fijnste garens ge maakt. Geheel ge minderd en in de fraaiste en nieuwste zomertinten *50 Leuk modern bloempotje, met fleurig stipdécor. Een aardige ver rassing voor Moeder HFAC Onmisbaar in de huis houding en altijd welkom bij Moeder is een handig schortje. Dit leuke modelletje, met grote zak en fleurig dessin JlSO is iets aparts Bijzonder fraaie electrlsche klok. Mooie uitvoering, op stevige koperen voet. Een echt Moederdaggeschenk. Geheel compleet. |y| 95 m. volle garantie Reisartikelen] Geef Moeder voor de toilettafel zo'n handi ge verstuiver. Dit leuke model is geheel met prima eau de cologne 1^5 gevuld Deze suikerautomaat is praktisch en suiker- besparend. Het alu minium is hoogglans gepolijst. Elke moe der is hier |95 blij mee i Een kostelijk be zit voor elke moe der is deze handi ge rokmeter. Prima van uitvoe ring, handig ver pakt in doos Geheel *r95 compleet M Prachtige kop en scho tel, van fijn crême-kleu- rig porselein, met fraai Biedermeier décor. Hier zal Moeder erg |95 blij mee zijn Na het ideale golf- snede mes is hier de praktische, nooit bot wordende golfsnede schaar. Zwaar ver nikkelde uitvoering, uiterst scherp, en daarom geknipt voor het huis- ^95 houden A Praktisch en fraai afgewerkte porte- monnaie, van mooi leder. Aparte vakken voor hard en papiergeld. U kunt kiezen uit beugel- ^95 of ritssluiting Ma Altijd komt in de huis houding zo'n handig dienblad van pas. Dit is een leuk model, met praktische gevlochten pitriet rand *95 Handig om in de kamer op te hangen is dit nieuwe kousenmagazijn, dat ruimte heeft voor 6 paar kousen, gemaakt van mooie plastic, m diverse leuke bloemdes- sins. Grote maat 3.10 Kleine maat 17 S Aardewerk Dit handige cadeau zal Moeder weten te waar deren. Praktisch, zeer klein op te vouwen nylon boodschapnet, verpakt in klein, 5 handig etui ld in le AMERSFOORT

Soester Courant | 1957 | | pagina 3