Maak van Pinksteren in alle opzichten perfecte plezierige dagen VROOM DREESMANN iMaak Uw Pinksterplezier zo compleet mogelijk en gun Uzelf één van die kleine - óf grotere - hartewensen. Vroom Dreesmann heeft in zijn grote collecties alles, maar dan ook alles wat kan helpen Uw Pinksteren zo perfect mogelijk te maken. Een vrouw weet charmante wonderen te doen met zo'n leuke, zuiver zijden shawl. Kies rustig uit de grote collectie van V D vanaf 1975 7.90 tot IX Elegante kristal nylon dames kousen, voet en boord zijn van stretch nylon, teen en boord hebben de praktische 940 ladderstop 3 Een zomerse, naadloze wandel- nylon, uitstekend geschikt voor de Pinksterdagen. 9 10 30 denier X Op Uw Pinkstertrip mag zo'n cfoqué damespyama niet ont breken. Zó gewassen, zó droog en niet strijken! In leuk „Delfts blauw" dessin, 1375 alle maten 13 Lichte, luchtige effen nylon dameshandschoen, lang model, met fraai ingerimpelde pols- boord. Kleuren: zwart, wit, sand, marine en grijs 960 Ideaal voor de vacantie is deze reis- set, van prima afgewerkte, fris ge bloemde plastic. De diverse leuke onderdelen zijn: handige C$0 reispantoff'eitjes, in etui 3 etui, met 6 opvouwbare 990 kleerhangers 3 kousenetui, |95 met ruimte voor 6 paar leuke, ruime strandtas, met 4 vakken en ritssluiting handig toilettasje, |75 bijzonder charmant Bijzonder charmant voor de Pinksterdagen is zo'n leuk, open broderie vest. V D heeft vele modellen 17.90 1150 Kies voor Pinksteren zo'n handi ge royale reistas, extra zwaar 900 grams doek, geheel met leder afgewerkt, met slot en zij-rits vak. Ook met 2 voorvakken of in ruitdessin >■90 Bewaar Uw diverse make-up artikelen in zo'n. handige, char mante beauty-case. U kunt kiezen uit diverse |^|75 modekleuren l\/ Leuk wollen kleutervestjein tal van frisse kleurencombinaties. Bij warm weer is dit de ideale vervanging van het woll'en jasje. Ook in wit ^50 Zwierige paper nylon petticoat, wijd uitstaand, in 3 etages en met nylon gebor- 1^95 duurde onderkant Perfect werkend Zwitsers pols horloge, gesteend, shockproof. anti-magnetisch, chroom- of goudkleurig, 1 jaar garantie en met lederen band. Voor de Pinksterprijs van IR» Dit kónt U eenvoudig niet mis sen op Uw vacantietrip: gecom bineerd naai- en nageletui, met uitgebreide vulling, van zeer mooi saffiaanleder 07S Eet gezellig pinda's van dit smaakvolle 8-delige pindastel. Fraaie vormgeving, C95 in doos compleet 3 Een exclusieve set voor Uw tuin- ameublement, bestaande uit tuin- kussen, theemuts en tafelkleedje. Gemaakt van prachtige chintz in modern, vrolijk Karei Appel-dessin. Kussen Q95 (met kapok gevuld) theemuts tafelkleedje Bekoorlijke broche, met bijpas sende oorclips. V D heeft een grote verscheidenheid in modi euze modellen, die passen 990 bij Uw zomertoilet X Niets is tijdens de mooie Pink sterdagen zó bekoorlijk als een elegante stola, 19 75 van nylon met rayé IX Modieuze, moderne plastic ceintuur, breed model, met grote gesp X Herenpyama's, van een prachti ge kwaliteit shirting, uni kleuren met contrasterende kraag en manchetten. Pantalon met brede elastische band A50 Vlotte, sportieve herenankfets, van sterke, soepele 925 crêpe nylon. Per paar,' X Kies voor Pinksteren zo'n „Centleman-shirt", krimpvrije popeline, gevoerde borst en met reserve boord. 1990 In wit en grijs IX Een uniek Pinksterkoopje: spor tieve vacantieshirts, met korte mouw en kleurechte, y| 90 vrolijke dessins AMERSFOORT

Soester Courant | 1957 | | pagina 6