Luxa-Flex l KWAK 2 SOEST Kapsalon W. A. BUTZELAAR Burgerlijke stand. GIREREN VAN ABONNEMENTSGELD. electr. Koelkast vanaf f5.70 per maand. keuken-, douche- en badgeijsers. W. N. NIEUWENHUIS SOESTERBERG BATENBURG'S Erkende Auto- en Scooterrijschool Woninginrichting Ton Beuken VRAGENDIENST. ZIE HET met Philips Televisie. Officiële Mededelingen. 4.- MEISJES-DRUMBAND CRESCENDO. Een half jaar geleden trad de meisjes drumband van de R.K. Gymnastiekver eniging „Crescendo" voor de eerste maal in St. Josef op, nadat een paar maan den onder leiding van de heer Cammen- ga uit Amersfoort geoefend was. Het was een prettige kennismaking van de aanwezigen in de zaal met de fleurige meisjes, gekleed in het wit, met groene mantilla en muts, opgevrolijkt met oran je. Er werd gedrumd dat het een lieve lust was, maar i as zaterdag gingen de meisjes op pad om Soest te laten zien en horen wat ze kunnen. Voorop Joke V MAKEN STEENHOFFSTRAAT 53 TEL. 2842 GEBORENRonald Willem, zoon van K. E. Bos, stoffeerder en J. Schling- mann, Schrikslaan 61. Fransisca Jo hanna Maria, dochter van W. ter Haar, agent van politie en A. M. Hartman, Koninginnelaan 138a. Robert Jaap, zoon van J. Vastenhoud, radiotechnicus, en S. de Vries, Baarn, Willem Pij perlaan 5. Sonja Elisabeth Francis- ca Maria, dochter van F. Ortlep, hoofd vertegenwoordiger, en C. A. M. Brans, Bilderdijklaan 20. Christiaan Ja- cobus Johannes, zoon van J. H. Duits, koopman, en M. Vos, woonwagen in woonwagenkamp aan de Birkstraat. Cornelia Francina, dochter van J. Brits, stucadoor, en C. F. Vahrmeijer, Birk straat 132. Maria Wilhelmina Bar- bara, dochter van P. J. van der Grint, timmerman, en M. J. Kok, Beckeringh- straat 33. Jelle Sietze, zoon van A. Holtrop, vertegenwoordiger, en J. L. Verhoeff, Nassaulaan 6. Jacobus Anthonius, zoon van G. P. Wouterse, militair, en A. M. C. van der Grint, Meidoornweg 24. Esther Martine, dochter van J. E. M. Klaus, koopman, en M. van Raaij, Plasweg 57. Ag- nes Pauline, dochter van A. A. F. P. Meijer, militair, en H. L. Hein, Staring laan 21. Albertus Maria, zoon van G. H. Sevink, machine-bankwerker, en C. van Breukelen, Koekoekweg 19. Marcus Johannes Maria, zoon van J. H. G. M. van Wees, vertegenwoordiger, en M. A. Vermeulen, Baarn, Nieuw Baarnstraat 37. Pieter Willem, zoon van G. Th. Kok, constructeur, en H. A. Roest, Wieksloterweg O.Z. 97. Wilhelmus Johannes, zoon van P. C. Blom, landbouwer, en P. C. van Esveld, Kerkpad N.Z 51. ONDERTROUWD Willem van Voorst, bedrijfsleider van een textielfabriek, Rijksweg 436, Santpoort en Martina Wilhelmina Christina Kaldenberg, zon der beroep, Amersfoortsestraat 76A. Ernst Kooij, machinebankwerker, Lin- denlaan 40, Baarn en Roeloffina Mar- garetha van Hornsveld, controleuse, Koninginnelaan 154. Jan van der Tol, winkelier in huishoudelijke artikelen, Kerkdijk 55, Westbroek en Willemijntje de Man, verpleegster, Heideweg 10. Lodewijk Tabak, zonder beroep, Kruis weg 1 en Sina Portengen, zonder be roep, Kruisweg 1. GEHUWD Richardus Wilhelmus Kok, veehouder, Veenzoom 8 en Antonia Jo- hanna Margaretha Tolboom, zonder be roep, Spoorstraat 9. Cornelis Her- manus Engeringh, slager, Krommestr. 53, Amersfoort en Johanna Cornelia Couwenberg, zonder beroep, Koningin nelaan 49. Antonius Josephus Maria Dijkman, machinemonteur, Floralialaan 66, Bussum en Hedwig Werner, zonder beroep, Julianalaan 42. Eric Adriaan Snijders, wertuigkundig ingenieur, Kor te Brinkweg 8 en Gerta Elisabeth Brinckman, zonder beroep, Korte Brink- weg 8. Antoon Groenestein, timmer man, Beetzlaan 3 en Reiniera Maria Willemse, zonder beroep, Eikenlaan 27. Jacobus Hugbertus Vonhof, rijks ambtenaar, Soesterb. str. 7 en Geertje van Munster, Soesterb. str. 22, Hen drik Arie Alphons Meinster, electronicus, Dijkhuisstr. 16 en Theodora Anthonia Petronella Gill, secretaresse, Dijkhuisstr. 16. - Pieter Moret, arts, Leusderw. 257, A'foort en Aaltje Maria Anthonia Sel- denrijk, secretaresse, Vredehofstraat 7. Nicolaas Johannes Gros, chauffeur, Eigendomweg 16 en Beertje Brons, hulp in de huishouding, Molenweg 28. Gerrit Henk Petrus Johannes van de Weerd, musicus, Eekhoornstraat 42, Hilversum en Katharina Jeanette Lok man, typiste, Stadhouderslaan 19A. OVERLEDEN Theodora Hendrika Mar tina Andree, 69 jaar, zonder beroep, weduwe van F. J. M. Kuijper, Nieuwer- hoekplein 10. Johanna Maria Ger- ritse, 65 jaar, zonder beroep, weduwe van H. van Amerongen, Roerstraat 11, Amersfoort. Pieter Spelt, 83 jaar, zonder beroep, weduwnaar van N. van Ginkel, Zwaluwen weg 14. Jan An- thonie de Kruif, 59 jaar, zonder be roep, gehuwd met A. M. W. van Gel der, Oranjelaan 29. Hilda Patricia van Thiel, 3 maanden, Frans Hals laan 7. Visser, die als een volleerd majorette de staf zwaaide en omhoog wierp. Feil loos werd hij daarna opgevangen. Nou ja, één keer niet, maar de beste baker laat wel eens een kind vallen. Ze was helemaal niet bang en ze deed het zwie rig. Achter haar liepen de tien meisjes met de trommels Corrie Boogaerts met de overslagtrom, Ellie Koelink, Corrie v. Schalkwijk en Willy Hooi schuur met de dieptetrommen, Bep Ver- nooy, Marijke Uiterwijk, Annie Beyer, Rie de Wit en Tini v. d. Engel met de gewone trommen en Marianne Brok met de vlag. Achter hen een honderdtal meisjes en jongens in clubkleding, on der leiding van de heren Hoogbergen en Schoonhoven. Rappe jongens en meis jes met collectebussen zorgden ervoor dat de kas van de brumband gespekt werd en dit bleek al heel gauw nodig, want na de Beetzlaan, de Koninginne laan, de Burgemeester Grothestraat, de Van Weedestraat en de Steenhoffstraat kwam de Molenstraat, en de regen, die alsmaar gedreigd had en gewaarschuwd met druppels, zette door. Dat kostte 3 vellen van dieptetrommen, maar dapper ging het muzikale groepje door tot het eindpunt de Mariaschool bereikt VOOR DE SOESTER CHRONISCHE PATIËNTEN. Vorige avond Ontvangen van Mevr. v. H.-B. Mevr. D. 23.97 10.— 1.— 34.97 Betaalde onkosten tijdens vervoer van en naar de boot 9.80 Blijft 25.17 Giro 466784, penningmeester Nederl. Roode Kruis, afd. Soest-Soesterberg. BIGGEN- EN EIERMARKT TE AMERSFOORT. Op de weekmarkt van vrijdag j.1. wer den aangevoerd 251 biggen in prij zen van 40,tot 55,en 6 drach tige zeugen van 275,tot 375, Op de eiermarkt werden aangevoerd 190.000 stuks. Hoendereieren van 11,25 tot 12,25. Henneneieren van 7, tot 11,Middenprijs 11,75. Prijs per k.g. 1,90 (bass 62 gram). De handel op beide markten was rede lijk.. Abonné's, die het abonnements geld voor het 3e kwartaal van ons blad 2.10 voor Soest en Soesterberg en 2.25 voor an dere gemeenten) wensen te gire ren, verzoeken wij beleefd dit zó vroegtijdig te doen, dat de over schrijving voor het einde dezer maand in ons bezit is. Bij latere overschrijving kunnen wij niet voorkomen, dat een kwi tantie wordt aangeboden, daar de abonnementskwitanties dan in handen zijn van de incasseerders. Administratie SOESTER COURANT. De P.U.E.M. en alle erkende in- stalleurs verhuren U een Ook verhuren wij, namens het Gem. Gasbedrijf, Vraagt vrijblijvend inlichtingen. Erkend P.U.E.M.-installateur en erkend gasfitter. Van Weedestraat 23 Tel. 2577 GEEN VOORRANG. Van de Eikenlaan kwam W. G. J. V. met zijn auto en hij wilde de Oude Utrechtseweg inrijden. Uit de richting Soestduinen kwamen drie bromfietsers, die voorrang hadden, maar de automo bilist reed door en de 17-jarige B. M. vloog met zijn brommer tegen de auto op. Hij brak beide polsen en werd naar het ziekenhuis gebracht na behandeling door dokter Van Dorssen. De bromfiets werd vernield. S.E.C.-JEUGD STERKER. Ieder jaar spelen de bestuursleden van S.E.C. en de leden van de jeugdcom missie met veel enthousiasme tegen de juniores, maar dat valt niet altijd mee, want van verschillende spelers, die te gen de jongens in het veld komen, be ginnen de haren te grijzen en de adem laat ze ook wel eens in de steek. Keeper Van Zoghei en de spelers J. van Ginkel, G. v. d. Brink, M. Wester- veld, G. van Duinkerken, W. Pureveen, J. de Ridder en B. van Veenendaal had- de steun van de nog actieve spelers J. Veldhuyzen en R. ten Hove, terwijl M. Bergers de plaats van trainer Van Appeldoorn innam, maar na de rust konden ze het echt niet meer bijbenen. Rijksen had in de eerste helft voor de jeugd gescoord en Veldhuyzen maak te gelijk, maar met twee doelpunten van v. d. Lugt in de tweede helft en 1 van Rijksen kwam de stand op 4-1 voor de juniores. J. van Ginkel, ster uit ver vlogen dagen, liet zich in de tweede helft vervangen door M. Beekink. Scheidsrechter was de voorzitter van S.E.C., de heer M. Wilhelm. R.K. AVIC-CELERITUDO 3-0. Op het S.E.C.-terrein is zondagmiddag de beslissingswedstrijd gespeeld tus sen R.K. Avic (Amstelveen) en Celeri- tudo om een plaats in de derde klasse. R.K. Avic won met 3-0 en was daarmee de eerste vereniging van de twee die promoveren. D.V.A.V. uit Diemen is al afgevallen en zondag a.s. spelen Celeri- tudo (Utrecht) en Nautilus, om 2.30 uur, op het S.E.C.-terrein een wedstrijd, die zal uitmaken wie als tweede team pro moveert. VERERENDE OPDRACHT. De heer Werkhoven, aardbeienkweker aan de Eemweg, alhier, heeft van H.M. de Koningin de vererende opdracht ont vangen drie kisten aardbeien te zen den naar de Zweedse Koninklijke fami lie te Stockholm. BLOEMENCORSO. Het bloemencorso gaat op 6 juli niet door omdat er te weinig deelnemers zijn. De hoge kosten zijn hiervan de oorzaak. Op 15 juli a.s. wordt echter de uit voer van anjers naar het buitenland stopgezet, zodat een prijsdaling te ver wachten is. Het bestuur van de Soes- ter V.V.V. heeft dan ook de datum van het bloemencorso verzet naar 27 juli en kan al rekenen op 15 deelne mers. Men hoopt er spoedig 25-30 te hebben, zodat het corso voor de derde maal gehouden kan worden. GEPAKT. Drie jongelieden van 16, 17 en 20 jaar, waarvan er 2 uit Soest en 1 uit Bèarn komen, werden op heterdaad betrapt toen ze bezig waren zink en lood te slopen van een onbewoonde boerderij aan de Kostverlorenweg. Ze werden ingesloten maar na verhoor en be kentenis vrijgelaten. DEFILé. Ter gelegenheid van de verjaardag van Z.K.H. Prins Bernhard zullen genie troepen uit Soesterberg zaterdagmor gen, om 10.15 uur, defileren voor het Soester gemeentebestuur bij het raad huis. MONSTERRIT. De toerrijders Cor Vervat en Gerrit Ruitenberg hebben in Vlaanderen deel genomen aan een 24-uurs regelmatig- heidsrit, waarvan-* de start zaterdag, te 18 uur plaats vond. Er werd een etmaal gereden met slechts tweemaal een half uur rust. Van de 200 deel nemers vielen er ongeveer 100 uit maar Ruttenberg en Vervat reden de rit uit. Vervat is 35 k.m. voor de finish gevallen, maar dit heeft hem niet belet door te zetten. DE DUIVEN VLOGEN. De vlucht van Chatauroux (651 km.) is geen doorslaand succes geworden voor de Soester. duivenhouders. Van „De Zwaluw" waren 87 duiven in concours, die zondagmorgen, om 7.30 uur, met oostenwind gelost werden. De eerste duif kwam om 20.37.58 bin nen en op maandag volgden er nog 23. Van de rest was gisteravond nog niets bekend. Aankomst laatste duif maan dag 15.13.14. Uitslag H. Gorissen 1, 5, 6, 11. C. van Soest 2, 9. J. Rauch 3, 19. W. Krijt 4. J. Wijnands 7. H. Kriek 8, 22. J. v. d. Brak el 10. P. de Bes 12, 14, 18. A. J. van Dorrestein 13, 16, 17, 20, 21. P. Duyst 15. Van „De Vriendschap" waren 83 dui ven in concours. Gisteravond waren er 32 terug, maar verdere gegevens waren nog niet bekend. ZOMERAVONDVOETBAL. De wedstrijd tussen C.S.M. (Soester Middenstand) en Centurion, die gis teravond gespeeld zou worden, is af gelast. K.P.S. verloor met 26 van H.V.C.-veteranen en V.V.Z, won met 4—3 van O.T.V. GESLAAGD. Aan de R.K. Kweekschool „St. Agnes" te Amersfoort slaagde mej. I. Versteeg. GESLAAGD. Bij het j.1. gehouden examen voor de algemene muziekleer aan het conser vatorium te Utrecht is geslaagd onze plaatsgenote, mej. Toutie van Daal. SUCCESVOLLE AVONDVIERDAAGSE. De Soesterbergse avondvierdaagse is een evenement geworden waarin het gehele dorp betrokken was. Voor de 375 deel nemers was het een wandelfestiin met opgewekte zang en de laatste dag ook met muziek. De laatste avond werd een hoogtepunt, toen bij „Ons Belang" de wandelaars werden ingehaald met muziek en drum band en allen bloemen kregen. Dat de belangstelling voor deze avondvierdaagse groot was, vooral van de zijde van de jeugd, moge ook blijken uit het feit, dat alle sportverenigingen en scholen hebben meegelopen. Het enthousiasme was geweldig. Zo heeft van één der scholen een polio-patiëntje en een kind in beugel meegelopen. Na afloop kwamen alle deelnemers in „Huis ten Halve" bijeen, waar alle deel nemers een herinneringsmedaille ont vingen nadat de heer Van Daal, als voorzitter van de plaatselijke regelings commissie, zijn grote dank had uitge bracht aan alle instanties en personen, die aan het welslagen van dit festijn hebben medegewerkt, o.m. de politie, de E.H.B.O., de harmonie „St. Josef" en haar drumband. In verband met haar a.s. emigratie werd, onder aanbieding van een souve nir, nog afscheid genomen van mej. van Doorn, de ijverige bevorderaarster van de wandelsport. TOCHT VOOR OUDE VAN DAGEN. De tocht voor de oude van dagen zal dit jaar gehouden worden op vrijdag 28 juni. Vertrek 's morgens half negen bij hotel ,,'t Zwaantje". Bezocht zullen worden Madurodam en Panorama Mes dag te Den Haag. Ongeveer 6 uur n.m. hoopt men terug te zijn in hotel ,,'t Zwaantje", alwaar een dronk zal worden aangeboden door de heer Huisma. Daarna vertrekt men gezamenlijk naar het kampeercentrum „De Meijerei", waar mevr. en de heer Meijer het gezelschap een diner zullen aanbieden. YOUTH FOR CHRIST. Dezer dagen is te Soesterberg een afd. Youth for Christ opgericht, Het comité wordt samengesteld uit Hervormde en Gereformeerde jongeren. Half septem ber hoopt men alhier een tweede jeugd- rally te houden. Voor nadere inlichtin gen kan men zich wenden tot de heer D. M. Wels, Plesmanstraat 79. C/3 W OQ Gedipl. A.B.A.N.-Instructeur PARKLAAN 33 SOEST TELEFOON 3982 (K 2955) U wordt gehaald en gebracht. DE IDEALE ZONWERING Dealer ?oesterbergsestraat 1 Telefoon 2180 ZOMERPROGRAMMA SPORTFEDERATIE. Om het medeleven met de sport te sti muleren heeft de sportfederatie een uit gebreid zomerprogramma opgesteld, dat alle plaatselijke sporten omvat. Het program is als volgt 18 juni t.m. 21 juniOpening met de avondvierdaagse. 22 juni Schoolvoetbalwedstrijd. 25 juni Korfbalwedstrijd K.V.O. jeugd- D.O.S.C. jeugd. Aanvang 18.30 uur. Handbal Vlido jeugd-Achter veld jeugd. Aanvang 19.30 uur. Voetbal door de jeugd van „Soester berg". Aanvang 20.30 uur. 27 juniHoofdklasse korfbal G.U.K.B.- R.O.D.A. Aanvang 19 uur. 29 juniSchoolvoetbalwedstrijd. Aan vang 15 uur. 30 juni Hoofdklasse handbal heren Udi-Blauw Wit. 2 juliSchermwedstrijd op sabel door leden van het depót Geneeskundige Troepen. Grote Judo- en Ju-Jitsu-wed- strijden. 4 juli Voetbalwedstrijd Senioren van „Soesterberg". 6 juli School-voetbalwedstrijd. 9 juli Volleybal-wedstrijden. Voetbal door de senioren van V.E.A.V. 11 juli Vermoedelijk de loop van Soesterberg. Athletiek-avond door „Fit" uit Zeist. 13 juli Jeugdtoernooi door de jeugd afdeling van „Soesterberg". 14 juliWordt nader bekend gemaakt. 16 juliJeugdkorfbal. Jeugdhandbal. Senioren dameshandbal. 18 juli Senioren K.V.O.R.D.Z. Seni oren Vlido-D.S.O. Soesterbergsestraat 20A Telf. 2379 UITBREIDINGSPLAN. De burgemeester der gemeente Soest gelet op artikel 37, 3e lid, der woning wet brengt ter algemene kennis, dat het door de raad dezer gemeente, in zijn vergadering van 17 juni 1957 vast gestelde uitbreidingsplan, regelende de bestemming in onderdelen voor het per ceel, kadastraal bekend gemeente Soest, sectie H, nr. 7652, gelegen aan de Mid del wijkstraat (Ned. Herv. Wijkhuis), vanaf 26 juni 1957 gedurende 14 dagen ter gemeente-secretarie voor een ieder ter inzage ligt. Soest, 25 juni 1957. J. v. B. Betreft uw vraag over erken ning van bepaalde kinderen. Antwoord Wij hebben voor oen juiste beantwoording van uw vragen nadere inlichtingen moeten inwinnen. Zodra mogelijk zullen wij ons antwoord ver melden. Abonnee. Mag men achter een brom fiets een handkar of een melkwagentje op luchtbanden bevestigen Antwoord U rnoogt dit karretje er wel aan bevestigen, maar u moogt er niet mee rijden op de openbare weg. Er is geen instantie, die hiervoor vergun ning zal verlenen. J. M. S. Ik heb erge last van bre kende nagels. Ik heb al geprobeerd met een speciale nagelolie, ook al kalk ingenomen, maar alles zonder resul taat. Zou hiervoor nog iets zijn wat mij kan helpen AntwoordZoiets is een persoonlijke eigenaardigheid, meestal geen ziekte. Uit onbekende oorzaak komt en ver dwijnt het. Kalk innemen heeft er geen invioed op. Misschien kan een huidspe cialist u nog nuttige aanwijzingen geven, maar ik denk toch wel, dat u geduld moet hebben tot het „vanzelf" overgaat. W. G. Hoe luidt het adres van de roemeense gezant Antwoord Het adres van Z.E. I. Drin- ceanu, buitengewoon gezant en gevol machtigd minister is Bezuidenhoutse- weg 9 te 's Gravenhage. U kunt corres ponderen in het Engels, hoewel brieven in het Nederlands gesteld doorgaans ook niet onbehandeld blijven. A. K. Kunt u mij vertellen hoe ik dropvlekken uit mijn pantalon moet verwijderen Antwoord Betten met lauw water. Ook sop van synthetisch wasmiddel is een goed middel. Daarna behandelen met schoon water. H. W. Schuldvorderingen beneden de 500.schijnen kosteloos via de kantonrechter te kunnen worden in gevorderd. Kunt u mij inlichten hoe dit in zijn werk gaat en hoe men in zo'n geval moet handelen Antwoord Inderdaad, in zoverre dan altijd, dat u wel griffierecht moet be talen indien de in te vorderen som meer dan 25.bedraagt. Bij de boek handelaren zijn hiervoor formulieren verkrijgbaar; de invulling blijkt uit de redactie. Bewijsstukken overleggen, inleveren op de griffie. Mocht betaling niet volgen, dan moet U zich wenden tot een kantongerechtsdeurwaarder. P- V. 1. Het antwoord op uw eerste vraag volgt. Onze juridische adviseur is korte tijd met vakantie. Het adres bedoelt in uw tweede vraag luidt Ned. Chr. Reisvereniging, secretariaat is gevestigd te Amsterdam, Talma- straat 31. Mevr. J. v. d. M. Als ik een huis laat bouwen ter waarde van ongeveer 22.000,hoeveel architectkosten ko men daar op Antwoord U kunt rekenen op ongeveer 9 °/o indien gebouwd wordt zonder rijks subsidie en op ongeveer 7 °/o indien ge bouwd wordt met subsidie. In het laat ste geval mag de woning niet groter zijn 500 m3. K. v. V. Moet men, teneinde voor emigratie in aanmerking te komen, eerst voldaan hebben aan zijn militaire dienstplicht. Antwoord Ja (sedert kort wel), tenzij het emigratie betreft in gezinsverband. H. S. Heeft een 71-jarige gepensio neerde weduwe van nederlandse natio naliteit, die om gezondheidsredenen se dert 2 jaar bij haar dochter in Londen woont, recht op uitkering Algemene Ou derdomswet Antwoord: Neen, zij moet ingezetene zijn hier te lande, dus hier wonen. Als deze dame nu naar Nederland, komt, zal zij uitkering kunnen aanvragen. Is zij van haar 59ste tot haar 65ste jaar neder- lands ingezetene geweest, dan zal zij wel in aanmerking komen. Is zij eenmaal in het bezit van de uitkering, dan kan zij gerust van tijd tot tijd op bezoek gaan bij haar londense dochter. Mevr. I. Ik heb een eigen woning met bedrijf. Komen onderhoudskosten en opknappen van de woning voor reke ning van de zaak of (wat betreft de be lastingen) moet dit privé betaald wor den Antwoord Beslissend is de vraag of de betrokken woning tot het bedrijfsver mogen behoort of niet. Binnen redelijke grenzen is de wil van de belasting plichtige in deze beslissend. Is het een bedrijfswoning, dan komen afschrijving en onderhoud ten laste van de bedrijfs winst, de huurwaarde komt ten gunste van de bedrijfswinst. De Heer en HOEGEN DL WANROOY g grote blijdsch; /an de gebc hun zoon ARNOLDUS M Soestdijk, 22 Prins Bernhar< TijdelijkAlg huis, Baarn. Gezocht WOOl door jong echtj Soestduinen. nr. 441 bureai H.H. Winkelier ZORG Uw drul garandeerd h huis. Br. no. Soester Courar Gratis GRAS Te bevragen 8, Soest. Verenigingen v Voor het INI contributiegelde trouwbaar per; schikbaar. Br. bureau S.C. Wie helpt net vrouw voor di uren aan WER1 schillig wat. Br bureau S.C, BIGGEN te koo steinweg 55. Welke SCHIL] of schildersbaas nemen het in schilderen van pijpen van 1,! lang en 3 c.m. c Verf wordt bij Br. onder no. van dit blad. Te koop gevra VALIDEWAGEN gen voortbewegi iets aan manke no. 443 bur. Soe Gevraagd net, MEISJE als hul huishouding, ir gezin te Baarn, t of dag en nacht, der lett. L 8 b Gevr. een DAG voor lichte we heden, beneden jaar, van 8 tot Hellingweg 18. Gevraagd WEI of meisje voor halve dagen, ii gezin, naar eigei 's morgens of 's i Br. onder nr. 4 Soester Crt. Beste toom BIG* koop, tevens hoog tige zeug. P. Sta Laanstraat 74. Enige tijd gelede: pop-KANARIE vlogen. Gaarne Oude Utrechtsev Badmintonrackets nylon bespanning 1.95. Tevens reparatie. Sporth Kareisen, Kostvt weg 3B, Soest. Milcop Stencibr Géén inkt, géén s 7 Kleuren in één gang. 1000 afd van één moederb Compleet 135.-. demonstratie va stencilwonder aa Import Central, kampweg 14, Ben 0«« bekende tricot- lastex DAlffiSBADPAK U kunt kieren uit tal va*, kleuren. Misschien met enkel klein weeffoutje, maatr voer slechts m VERBANDl voor Uw val Inhoudende: windsels, jodiur pleister, hech watten en verb£ Het heeft weini nodig, dus neen mee; al hopen U het niet no> hebben. Het kost vrijdag maar

Soester Courant | 1957 | | pagina 2