Coleman Coleman 1 VRIJDAG- KWAK 2 /ar) £ssen 1 IDEAAL STOKEN MET a |i i huisbrandolie jC* ^"""petroleum KLAAS DE RUITER BRANDSTOFFENHANDEL Burgerlijke stand. 0LIEST00KKACHELS ZIE HET met Philips Televisie. ai BATENBURG'S Erkende Auto- en Scooterrijschool pz cm DE SCHAT VAN DE ZEEROVER SOESTERBERG VRAGENDIENST. Paraplu ie Huishoud- hand- schoenen B.D.C.-HAND BAL. Ook voor de dames van B.D.C. begint zondag de competitie. Nu wordt ge speeld bij het Nederlands Handbalver- bond, dat een fusie met de katholieke bond aanging. Zondag a.s. spelen alle elftallen thuis, maar omdat het B.D.C.-terrein nog niet beschikbaar is zal er worden gespeeld op het veld van Philips' Phonografische Industrie te Baarn aan de Heemskerk- laan, welk terrein welwillend beschik baar werd gesteld. B.D.C. 1B.H.C. 1 (Bussum) te 12 uur. Juniores B.D.C. AA.S.V. A (Ankeveen) te 1 uur. Aspiranten B.D.C. aB.S.V. a (Blaricum). Daar enige seniores-dames kort voor de competitie hebben bedankt, komen de spelers van B.D.C. 1 wel wat in het gedrang, zodat B.D.C. graag meis jes boven 17 jaar aantrekt, die zin in handballen hebben. Ook voor jon geren is nog een plaats. Men kan zich opgeven bij Tïny Duwel, Steenhoff- straat 58 (tel. 2377) en bij de heer N. Pouw, Pelikaan weg 22 (tel. 3447). KerkpadN.Z. 1 - F. C. Kuiperstr. 4 Telefoon 2788. GEBOREN Nico Rudolf, zoon van J. W. Petiet, chef-instrumentmaker, en E. A. van Halm, Troelstrastraat 15. Aartje, dochter van J. v. d. Vis, chauf feur, en A. van Barneveld, Schrikslaan 29. Martinus. zoon van M. Boersma, loodgieter, en Th. M. A. Bosman, Baarn, Zandvoortweg 99. Hendrika, doch ter van C. Verrips, gasfitter, en A. Ver beek, Betje Woifflaan 35. Antonius Nicolaas, zoon van A. van Dijk, sui kerbewerker, en M. C. Kool, Kerkpad Z.Z. 28. Gregorius Johannes, zoon van L. E. Groen, fabrieksarbeider, en H. J. Wansing, Sophialaan 17. Ma ria Cornelia, dochter van G. van Deijl, drukker, en W. de Bie, Moerbessen- GEITEN EN BOKKENKEURING. De Geitenfokvereniging „Soest" heeft zaterdagmiddag, op een terrein aan de Klein Engendaalweg, de jaarlijkse gei ten- en bokkenkeuring gehouden. De jury bestond uit de heren H. Kenne- dy (Mijdrecht), L. v. d. Vis (Hooglander veen) en C. Oostveen (Utrecht). De rijksveeteeltconsulent, de heer ir W. van Ooyen was met de heer S. de Jong aan wezig voor de keuring van het prefe- rentschap van de bok Dirk Frits U 125, waarover nader beslist zal worden. Een gunstige uitslag is echter wel te ver wachten, zoals de heer De Jong in een slotwoord meedeelde. Hij prees de per fecte organisatie en het prima materi aal van deze keuring. Voor de K.I. in de provincie Utrecht was de heer Blok huis, dierenarts, aanwezig. UitslagenStamboekgeiten la. Nellie U 17 van J. v. Woudenberg, Soest, lb. Gerrie U 431 van J. van Wouden berg, Soest. lc. Griet U 469 van F. Wiss, Soest. ld. Augusta U 455 van C. Schaats- bergen. Soest. Ie. Bimbo U 470 van dr A. J. W. Hagedoorn, Soesterb. lf. Dora Hl 1514 KS van Baronesse v. Voorst, tot Voorst, Hollandse Rading. 2a. Dien U 468 van W. v. d. Grift, Soest. 2b Jopie U 471 van C. Schaatsbergen, Soest. 2c. Beli U 467 van J. Huisman, Soest. 3. Mina U 453 van A. Appeldoorn, Soest. Eenjarige geiten la. Tineke S 62 van M. Bos, Soest. lb. Bianca S 63 van dr A. J. W. Hagedoorn, Soesterberg. lc. Corrie S 65 van A. Appeldoorn, Soest, ld. Geesje S 76 RO van G. J. Rozen- bi. om, Soesterberg, le. Willemtje S 75 RO van G. Mostert, Amersfoort. 2. Mar- ja S 61 van J. Oom, Soest. 3. Willy S 66 van J. Oom, Soest. Oudere melkgeiten la. Ineke S 52 van H. Jaspers, Amersfoort, lb. Toosje II S 70 RO van J. Steendelaar. Soest, lc. Mekkie S 74 RO van H Wegerif, Baarn. 2a. Jopie S 72 RO van J. Steen delaar, Soest. 2b. Joke S 54 van J. Huisman, Soest. 2c. Nellie S 53 van A. Appeldoorn, Soest. 3a. Corrie S 43 van J. Huisman, Soest. 3b. Mina S 71 van K. E. D. Oostveen, Baarn. 3c. Bambi S 73 RO van G. Paarlberg, Soest. Overlopers 1. Babbel S 79. 2. Suze S 60. 3. Knabbel S 78. Jonge bokken 3a. Bertus S 77 van C. Schaatsbergen, Soest. 3b. Frits II S 78 van J. van Woudenberg, Soest. Lammeren la. Jopie S 71 van G. v. d. Craats, Soesterberg. lb. Ada 93 van Baronesse van Voorst tot Voorst. Hol landse Rading. lc. Sally Ann 12 van Baronesse van Voorst tot Voorst, Hol landse Rading. 2a. Sikkie van A. W. Westeneng, Soest. 2b. Mientje S 75 van W. v. d. Bremer, Soest. 2c. Alie S 77 berg 23. Marianne, dochter van A. van Oostenbrugge, liftmonteur, en H. j^q v;in j Huisman, Soest. 3a. Doort je W. Kalse, Rembrandlaan 13. Johan nes Marinus Lambertus Cornelis, zoon van M. J. Klompenhouwer, rijksamb tenaar en A. E. J. Epskamp, Van An- gerenstraat 4. Patricia Francis, doch ter van J. v. d. Bor, fabrikant, en C. S. F. Disselvelt, Bilderdijklaan 9. Catharina Lilian Maria, dochter van H. G. van der Wilk, militair, en B. M. M. Klooster. Plesmanstraat 131. Alexander Robert, zoon van M. C. On- derdelinden. fabriekscontroleur, en A. Kruitbos, Schrikslaan 42. Johannes Baptist, zoon van C. J. B. Lensink, fa brikant, en Th. H. Jasperse. Postweg 61. Robert Karei, zoon van T. G. Muts, procuratiehouder, en J. M. Post, Lindenlaan 4. Marie Louise, dochter van F. W. Vonk, en G. W. Voortman. Christiaan Huygenslaan 15. Paul. zoon van H. M. C. Geurs, tandarts, en A. M. O. Dekkers, Soesterbergsestraat 5. Anita Janny, dochter van J. J. Meester, militair, en J. van den Brink, Betje Woifflaan 20. Jacob Anne. zoon van L. Poutsma, schilder, en A. Sluijs, Thorbeckestraat 9. ONDERTROUWDGeurt Jan Hoorn, fabrieksarbeider. Herenweg 271, Groet (gem. Schoorl) en Wilhelmina Emilie de Jong, zonder beroep. Schoolstraat 6. Antonius de Gooijer, bouwvakarbeider. Liebergerweg 103, Hilversum en Mar- tha van Leuveren. machinestikster, Mo- lenstraat 123. Joseph Kerstholt, ver koper herenkleding, Prof. L. Fuchslaan 20, Utrecht en Johanna Maria van Schalkwijk, secretaresse. Kerkplein 5. Cornelis Heikamp, chauffeur, Gera niumstraat 9, Hilversum en Jannigje van Essen, hulp in de huishouding, Mo lenstraat 89. Hendrik Kil jan, assis tent boekhouder, Bremstraat 10, Baarn en Janet Melanie van der Stoep, kan toorbediende. Stadhouderslaan 152. GEHUWDHendrikus Verburgt, lood gieter, Beetzlaan 26. en Saakje Dijk stra, naaister, Beetzlaan 26. Otto Cornelis Wit, psycholoog, Rijnlaan 90 Utrecht, en Else Mieke Krurjff, zon der beroep. Heideweg 29. OVERLEDEN Marinus Anthonius Has. tricht, oud 59 jaar, hotelhouder, ge huwd met V. J. Berends, Paulus Potter, laan 8. Cornelis Jongert, oud 86 jaar, zonder beroep, gehuwd met G. Eriks, Oude Utrechtse weg 4. Meine Meinen, oud 54 jaar. bouwkundige, gehuwd met J. Salomons, Steenhofstraat 31. Wil helmina Posthuma, oud 58 jaar, zonder beroep, gehuwd met J- A. Staal. F. C. Kuyperstraat 12. Anna Maria van Emmerik, oud 68 jaar, zonder beroep, gehuwd met E. J. Geurts, Steenhoff- straat 27. S 73 van J. Oom, Soest. 3b. Coba S 72 van K. E. D. Oostveen, Baarn. 3c. Truus- je S 80 van W. v. d. Grift, Soest. 3d. Jonie S 79 van J. Oom, Soest. Jopie S 71 van C. v. d. Craats. Soester berg, was het beste lam van de keuring en de eigenaar ontvangt bij de prijsuit reiking, die binnenkort zal plaats vin den, de wisselbeker van de vereniging. Van de 8 nieuw ingeschreven stamboek geiten was Tineke S 62 van M. Bos de beste. De gemeente Soest stelde hiervoor een medaille beschikbaar. EERSTE PRIJS VOOR DUINKIKKERS. De waterpolovereniging U.W.V. te Utrecht organiseerde in het Noorder- bad een waterpolotoernooi, waaraan deelgenomen werd door Woestduin uit Doorn, Sedna uit Amersfoort en de Duinkikkers uit Soest. Door het koude weer waren verschillende ploegen niet verschenen. Het herenteam van de Duinkikkers kwam het eerste uit te gen U.W.V. Deze wedstrijd werd met 4-1 gewonnen. De wedstrijd tegen Sedna werd met 3-0 gewonnen, zodat de Duinkikkers de eerste plaats bezet ten. Zij brachten een beker met in scriptie mee naar Soest. Het is een mooi besluit van het sei zoen van de Duinkikkers, die met 4 invallers speelden. Wij lanceren het iaatste snufje op oliestook. Een ondergrondse kachel (vlaerfornuis) met electrische ontsteking en warmterege- ling. Stekker in kache aan. Stekker uit kache uit Het nieuwste op het gebied van oliestook wordt het eerst gebracht door S.E.C.-PUZZELRIT. De leden van S.E.C. hebben een puz- zelrit gereden, die uitgezet was door de heer M. v. Rouwendaal. Er werd een afstand van 14,4 km. afgelegd met een gemiddelde van 12 km. Van de 32 koppels werden H. de Vries en J. Rein- ders eerste met 4 strafpunten. 2. Gebr. Reinders, 4 str.p. 3. D. Bos en H. Grift Jr., 5 str.p. 4. Gebr. Stam, 5 str.p. 5. Echtpaar Overhorst, 5 str.p. 6. M. Brouwer en mevr. Van 't Klooster, 6 str.p. 7. G. v. 't Klooster en mej. v. d. Deijssel, 7 str.p. De troostprijs was voor het koppel Stigster-Stam met 76 punten. De rit slaagde uitstekend, zodat het niet de laatste geweest zal zijn. DRONKEN TRIO. De een liep en de ander probeerde te fietsen, maar ze waren allebei zo dronken, dat de politie ze in de cel stopte. Een derde Soestenaar lag vol slagen beschonken in de berm van de hoofdweg in de gemeente Baarn en hij kwam in een Baarnse cel terecht. VETTE BUIT. Zondagmorgen merk Hartman van de Pet weg, dat er 's nachts de heer M. ïr v. d. Bremer- ingebroken was. De dief had een re itje gebroken en kon daarna een deur een spaarbusje met 5 appelen, een doos si *aren en uit de keuken IV2 pond roo: □penen. Er wordt gulden, 3 sinaas- iboter vermist. K.V.S. START ZONDAG. De Soester Korfbalvereniging K.V.S. is het vorig jaar gepromoveerd van de tweede naar de eerste klas van de G.U.K.B. en de dames mevr. Koster, mevr. Hovius, mevr. Van Keeken, mej. A. Lodewijks, mej. A. Bergers en mej. H. Esch zullen met de heren K. Kos ter, J. Klomp, L. Houkes, E. Hovius, J. van Keeken en Ph. Brandsma moe ten laten zien wat zij presteren tegen de clubs waarbij zij nu zijn ingedeeld. Zondag a.s. is Samos 5 uit Utrecht de tegenstander en verder komen aan de beurtBiko 1, Tovers 2, S.K.V. 2, Fi- Soesterbergsestraat 20A Telf. 2379 lo's 1, Vogel 4, Zwaluwen 2, Olym- pia 3 en Amersfoort 1. Van het tweede twaalftal, dat ook zon dag begint, is de indeling nog niet bekend. De thuiswedstrijden worden op het ter rein achter „De Schouw" gespeeld. PUZZELCOMMISSIE PUZZELT. De puzzelcommissie van „Olympia", die een half dozijn puzzelritten verzorgd heeft, kreeg nu zelf een puzzelrit voor gezet, uitgestippeld door de deelne mers van de andere ritten. J. Floor won de veelvervige fiets, die door E. v. d. Broek beschikbaar gesteld was. 2. J. en T. Rademaker, 109 straf punten. 3. Mevr. E. Grift-van Kooy en J. G. Kamerbeek, 112 p. 4. G. H. v. d. Broek en A. Kamerbeek, 126 p. 5. L. Rademaker en F. Gerth, 126 p. 6. C. Ruizendaal, 126 p. 7. Dames Kamer beek en Kraayenhagen, 127 p. DE DUIVEN VLOGEN, Wedvlucht vanaf Roosendaal, 91 km. De duiven werden gelost om 11.45 met Z.W.-wind. De Zwaluw In concours 309 duiven. Aankomst eerste duif 12.49.00. Snelheid 1436,13 m. per minuut. Aankomst iaat ste prijsduif 13.09.12. Uitslag G. Haks 1 60. C. van Soest 2 16 61. V. Reijerse 3 9 28 32 52. C. Coer- man 4 14. W. Grift 5. W. Krijt 6 21 59 A. Rijksen 7 18 34 42 45 50. A. Snij ders 8 10 30. J. van Mourik 12 47 51. C. de Goede 13. J. van Leek 15. J. Blij— leven 17 48. A. J. van Dorrestein 19 20 23 24 37 38 41 46 54. A. Wijnands 21. J. Groen 22. J. Ottens 25 55. B. van Boeyen 26. J. Rauch 27 35. C. v. d. Hoek 29. H. Onwezen 31. A Hilhorst 33. G. Visser 35 56. G. Blokland 39. H. Woud stra 40 43. A. van Kooy 44. A. v. d. Pol 49. J. v d Belt 53. .Mevr. G. Brink-Zim- mermann 57. H. Go rissen 58. P. Duyst 62. De Vriendschap In concours 235 dui ven. Aankomst eerste duif 12.53.11. Snelheid 1347,10 meter per minuut. Aan- komst laatste prijsduif 13.19.19. Uitslag A. Grift 1 18 50. Gebr. Rijksen 2 6 10 21 25 32 36 52 57. D. J. Bos 3 20 48. W. Nieuwenhuis 4 7 8 14 16 19 24 42 43 45. J. Onwezen 5 28 30 33 59. G. M. Duiser 9. G. H. v. d. Broek 11. A. de Heus 12. Jac Stalenhoef 13. T. Jak 15 41. H. Verkerk 17 47. G. Kaats 22 27 49. Z.K.H. Prins Bernhard 23 29 34 37 39 40 46 55 58. G. Sukel 26 35. G. Huurde- man 31. P. Wagner 38. W. Altena 51. G. Teeken 53. E. C. v. Daatselaar 54 56. C/3 Gedipl. A.B.A.N.-Instructeur PARKLAAN 33 SOEST TELEFOON 3982 (K 2955) U wordt gehaald en gebracht. DERDE RECORDRIT OM BECKERINGHBEKER. Jn d£ Hooglandse polder werd de derde recordrit om de Beckeringhbeker door „Tempo" georganiseerd. Er kwamen 5 seniores aan de start, die om de minuut startten met er tussen door de juniores. Over het algemeen werd er constant gereden. Gerrit Ruttenberg kreeg na drie ron den een lekke band, pakte de fiets van zijn vrouw en draaide daarop een ronde, terwijl intussen om zijn eigen fiets 'n nieuwe band gelegd werd. Snel wis selen en weer verder in hoog tempo. De ronde op de damesfiets ging toch nog in 9,29 minuten. Militair Nol de Heus (met verlof) was present en hij reed geen onverdienstelijke rit. Uitslag1. Gerrit Ruttenberg, 60 k.m. in 1.39.54. 2. Bep Kriek in 1,41,43. 3. Otto de Weerd 1,42,24. 4. Piet d. Broek 1.45.28. 5. Nol de Heus 1.47.24. De juniores reden 30 k.m. (6 ronden). Adri v. d. Burgt maakte de snelste ronde van allen (7.54 min.) en hij reed de gehele rit met een gemiddelde van 8.09 min. Hij werd verdiend eerste. Met Menze v. d. Broek ging het dit keer niet. Eerst pech met de start, zodat hij als laatste opnieuw moest starten. In de vierde ronde kreeg hij kramp, moest van de fiets, zette weer door en kwam er toen goed in. Zijn tijd was echter niet meer goed te ma ken. Wim van de Breemer (tweede wedstrijd) toonde van het goede hout gesneden te zijn. Hij lootte de ongun stige eerste plaats en terwijl hij het parkoers niet eens kende werd hij toch zesde, met slechts 5 seconden achter stand op nummer 5. Nic Westhof was weer in zijn element en hij reed zelfs Bep Kriek voorbij, maar voor de eer ste plaats kwam hij toch een halve minuut te kort. Uitslag1. Adri v. d. Burgt, 30 k.m. in 48.55. 2. Nic Westhof 49.29. 3. Wout van 't Klooster 51.43. 4. Adri Doeke- meyer 52.36. 5. Walter van Barneveld 53.14. 6. Wim v. d. Breemer 53.19. 7. Bart de Wolf 53.50. 8 Ant. Snijders 56.00. 9. Menze v. d. Broek 59.29. FIETSER OMVER GEREDEN. De 59-jarige J. H. reed op de Birk- straat, hoek Gallenkamppelsweg, in de richting Soest en hij was van plan met zijn fiets over te steken om de Vosseveldlaan in te rijden. Uit die richting kwamen twee motorrijders, die probeerden de fietser te ontwijken. Aan de een lukte het, maar G. v. D. greep J. H. met zijn motor, zodat de fietser op straat terecht kwam. Hij werd door uokter Stroband behandeld en klaagde over rugpijn. Per ziekenauto is hij naar het St. Elisabethziekenhuis gebracht. Heden overleed, tot onze diepe droefheid, ®nze heve vader en behuwdvader, HENDEK DONKER- Luit.-Ko;onel b.d., Oud-Qt,. eeteur N-V. Kon. .Yed. Spring- s t of fenf abrieken, Officier in de orde van Oranje Nassau, de ouderdom van 89 jaar. Muiden, H- J. L. Donker. W- Doaker- Maillette de Buy Wenniger Amsterdam, A. 1, Formijne- Donker. Fonnijne Baarn, 30 aug. 1957. Prins Henöriklaan 4. Huize Beukenhorst. De teraardebestelling zal plaats vinden dins dag, 3 september a.s., om 1 uur, op de be graafplaats der Ned. Herv. Gemeente aan de Veldweg te Soest. TC.-GE PARATF «IRKSTRAAT 2 TEL. 2874 SOEST Enigste speciaal-zaak ter plaatse. Zeiss Punktal-Depót. Leverantie Ziekenfonds en particulieren. 1. £~5m Coceafeoqe AANRIJDING. Op het rijwielpad, ter hoogte van de Oude Tempellaan, reed zaterdagmid dag een opgetogen clubje jeugdige fiet sers. Door een kleine stoeipartij kwam een hunner te vallen juist toen uit de tegengestelde richting een brom fiets naderde waarvan de bestuurder, door krachtig remmenL nog een aanrij ding trachtte te voorkomen. Toch werd de jongen aangereden en liep deze enige schaafwonden op. Dokter Van den Helm verleende de eerste hulp. HOE DRUK HET WAS. Nu de vacantie ten einde loopt, kunnen we wel de proefbalans opmaken van het bezoek aan 't vliegdorp gedurende die periode. Wat het pensionbezoek be treft, dat is hier nooit groot geweest ook dit jaar was het maar zeer ma tig. Voor een deel ligt dit ook aan het feit, dat er hier maar weinig pension houders zijn. Wat echter wel steeds grotere afmetin gen aanneemt, dat is het dagbezoek, dat deze zomer misschien wel een record werd. Er waren dagen waarop het aan tal kijkers aan de rand van 't vlieg veld soms ettelijke duizenden bedroeg, die meestal te vinden waren op de bou levard of op het gedeelte van de Van Weerden Poelman weg dat naar het Hoogt leidt. Van heinde en ver was men gekomen en de belangstelling ging hoofdzakelijk uit naar de machtige Su per Sabres, die alleen maar goed op Soesterberg zijn te zien en waarvoor men soms uren wachten over had al vorens zij in actie kwamen. In dat op zicht wordt Soesterberg een beziens waardigheid. zoals Lelystad of Madu- rodam. Ons werd dan ook medegedeeld, dat er voor dit doel verschillende toch ten werden georganiseerd naar Soes terberg. Dat van al dat bezoek de res taurants en zaken in comsumptiearti- kelen geprofiteerd hebben is vanzelf sprekend. Heden onsliep^ in de volle verzekerdheid des Geloos, :nze ge liefde vadir, behuwd-, groot- en overgroot vader, ARIE BEEVAART, weduwiaar van Maria Vilhelmina Qurtel, in de ouerdom van 85 jaar. Rom. VU, vers 38 en 39. Schoorl, W. Jaien- Breevaart Th. E. Jansen Hoornaar, A. Bretaart D. Breraart- vs den Berg Valkenswrd, H. W. reevaart A. J. LBreevaart van Dijk Utrecht, M. Scauder- Breevaart der Soest, W. Br^aart M. L. „Breevaart- van Otrom Soede Staphors M. W. ree va art Klein- ?n Achter- Irleinkkercn. Soest, 30 ug 1957. Verl. Taialaan 13a. De teradebesteling zal plas vinden woensdag 4 septem ber a.s., m 11 uur, op de Nuwe Alge mene Be^afplaats te Zeist. Vertrek vn sterfhuis om 10.30 iur. TE KOOP mooie maf. nie linnenkast en pril stofzuiger. Moeten w< Braamhage 12. TE HUUR 2 kamers keuken, 15,p. we Br. onder letter M hur. Soester Crt. Nette wed., 65 jaar, j pens., zoekt ZIT- j SLAAPKAMERTJE, gemeub., bij heer dame. P G. Br. no. Boekh. Boering, Baa Alleenstaande dame (v duwe), 47 jaar, zo< een gestoffeerde Z1 KAMER, slaapkamer keuken. Br. onder let S 24 bur. S.C. AANGEBODEN 1 c mesfiets in goede sta 40.en 1 damesfii a 15,Adres Mole straat 53. Te koop aangeb. in gc de staat zijnde D.K. HOREX '40. Kromir weg 29, Soestdijk. Te koop SLACHTKI PEN. E. J. van Dui kerken, Beckeringhstra 12A, Soestdijk. Jongelui, die wensen trouwen, zoeken WOO. RUIMTE. Br. no. 5 bureau S.C. Voor 2 dames op lee tijd gevraagd gesto ZIT- EN SLAAP K MER en nog een g stoffeerde woonkam en keuken per 1 okt ber a.s. Br. onder r 89 Boekhandel Wues man. Harderwijk, Te koop z.g.a.n. HAAR] s Avonds 8 uur Me] delsohnlaan 2. Gevraagd MEISJE vo< halve dagen of hu voor 2 halve dage Mevr. Vetkamp, Hïld brandlaan 3, Soest-Z. Aangeb. KLEIN HUI met tuin, lage huur. G» vraagd grotere wonir hogere huur geen b< zwaar. Br. no. 518 bu Soester Crt. Mevr. Begemann, Bart( lottilaan 5, vraagt vo< 2 maal in de week ee werkster van 9 tot 2 BIJVERDIENSTE üngt" biljet voor raam en geeft aanvrz gers 'n boekje. Wij doe de rest en betalen goe voor Uw bemiddelinj Alleen benedenwoninge] Ned. Talen Instituu Rotterdam (nader adre overbodig). TE HUUR een grote e een kleine gestoffeerd of gemeubileerde ké mer, eventueel met ge bruik van keuken, voc dame of heer. b.b.h.h tegen 15 septembe Aagje Dekenlaan. B onder nr. 516 bur. S.C 50. Alle boeven sprongen op de kaart af en de een trachtte hem de ander te ontrukken. Zij gedroegen zich alsof ze de schat reeds gevonden hadden en cf die al veilig aan boord was en hun eigendom. Ja, juichten zij, dat is ac hand van Flint, wij kennen zijn schrift. Zilver had een volledige over winning behaald. Hij was weer hun be wonderde kapitein en voor het ogen blik was mijn leven veilig. De nacht ging voorbij zonder dat er verder iets bijzonders geschiedde en wij v erden gewekt door een vriendelijke stem, die riep Blokhuis ahoy Het was de dokter, die tot mijn stomme verbazing een bezoek aan het blokhuis bracht. Kom binnen dokter, riep Zilver, we hebben een verrassing voor U. Lokter Leef lang keek me nauwelijks aan toen hij binnen kwam en in alle kalmte behandelde hij de zieken. Het was voor hem een erezaak, zeide hij, om niemand verloren te laten gaan voor de galeien. De misdadigers hadden zulk een res pect voor de dokter, dat zij in alle stilte de bitterste medicijn slikten. G. A. D. Kan op de huurprijs van een pension, met betrekking waarop een huurcontract bestaat, waarvan 2 jaar om zijn, 15 °/o huurverhoging wor den berekend? Antwoord Neen, het huurcontract moet eerst aflopen. W. 1. Als een huiseigenaar een huis dat hij verhuurt, verkoopt, wordt dan de winst bij zijn inkomen geteld 2. Hoe wanneer hij het huis zelf be woont en een ander betrekt? 3. Wat is het tarrief van de vennootschapbelas ting Antwoord I. Neen dit is geen inkomen. Dan is de winst ook geen inkomen. 3. Wanneer de winst 50.000 of meer bedraagt 47 o, wanneer minder dan 50.000,44 °/o van het totaal, plus 15 0 o van de winst voorzover die j 40.000,te boven gaat. Er is geen vrijgesteld bedrag, doch de winst wordt naar beneden op tientallen afgerond. Het antwoord op uw vierde vraag volgt. Gevraagd N.H. en R.I KOSTHUIS voor 2 jor ge lieden van circa 1 Gevonden onge REU. jaar, bij voorkeur on zwart-bruir glsdharig, geving Beukenlaan-Niei witte bors poten en'weweg. Br. met inlicl staarttip. Ayl Hart", i tingen en prijs aan Soest-Z. E. van Coeverden, Bei kenlaan 88, telef. 206 Mevr. Van der Hoeven,, tt j u Snoet Beschikbaar, op goed Vredehofstr.at 31. boest- dijk, zoektj een DAG MEISJE ei» een werk ster. Heer op leeftijd zoekt ZIT-SLAAPKAJER met stookgelegenheiö :e Soes terberg. Eweg, Gen. Winkeimanstraar 34. stand, voor heer of di me, b.b.h.h., een ruin: zit-slaap kamer met ba kon, gebruik van bac kamer en zonodig gar< ge. Tel. aanwezig. B onder nr. 521 bur. S.C Jonge HENNEN te koo] G. Kok. Birkstraat 11 Sierlijke Pensil of Tom- pouce met foudraal Zeer mooie knop met poiskoord. Paragon oaleinen. <euze uit di verse kleuren Q9$ en dessins Onmisbaar voor huisvrouw bij ha werk. Uitgevoerd in kwaliteit rubber. Voo radig in alle mate per paar 75

Soester Courant | 1957 | | pagina 2