ONZE VRI] ARISTO Gordijnstoffen BAZAR 'T HART De vrijwillige Ziekenfondsenverzekering. Burgerlijke stand. SOEST DE VLIJT TON BEUKEN SOESTERBERG voor Luxe en Huishoudelijke Ar tikelen - Speelgoed - Keukenuit rustingen - Serviezen - Cassettes. Daar gekocht. Uw voordeel gezocht. Koninginnelaan 103 - Telef. 3002 Hij, die niet verplicht verzekerd is, kan zich vrijwillig verzekeren bij een al gemeen ziekenfonds, indien zijn inko men niet meer bedraagt dan 6000, per jaar. Bij de toepassing van deze inkomens- of weistandsgrens van 600,— geldt voor gehuwden met kinderen als maat staf het inkomen, verminderd met een bedrag van 175,voor elk kind waar voor kinderbijslag zou worden genoten, indien, betrokkene verzekerd was inge volge de kinderbijslagwet voor loon trekkers. Bejaarden vallen niet onder deze rege ling, voor hen geldt een andere rege ling. De te betalen premie. De premie der vrijwillig verzekerden, die ten huize van de verzekerden door de bode wordt geïnd, is verschillend in onderscheidene plaatsen van het land. De in één gezin levende kinderen onder de 16 van een vrijwillig verzekerd echt paar zijn in de regel premievrij ver zekerd. Man en vrouw betalen dan 2 premies per week, ongeacht het aan tal hunner in het gezin levende kin deren beneden 16 jaar. Voor gezinnen, waarvan slechts een der ouders met een of meer kinderen be neden 16 jaar vrijwillig verzekerd is, wordt in de regel geen hoger bedrag dan éénmaal de premie per week be taald. Voor gezinnen van beroepsmilitairen, die van het rijk een bijdrage in de kos ten van ziekenfondsverzekering ont vangen, geldt dit laatste niet. Van deze gezinnen wordt echter niet meer dan anderhalf maal de normale premie ge heven. Wanneer korting Een reductie op de premie wordt o.a. verleend aan de hieronder bedoelde personen, mits zij volledig verzekerd zijn a) kinderen van hun 16e jaar tot hun 21e jaar, wanneer zij invalide zijn b) personen van hun 16e jaar tot hun 27ste jaar, wanneer zij studeren of voor een beroep worden opgeleid c) kinderen beneden 16 jaar, die niet als indirect verplicht of indirect-vrij- GEBOREN Hendrika Antonia, dochter van A. J. Huurdeman, huisschilder, en H. Veenendaal, Oude Utrechtseweg 55. Leonardus Adrianus, zoon van A. Quick, elektrotechniker, en T. A. van Dijk, Van Weedestraat 52. Wil helmus Johannes Maria, zoon van W. Th. Wakelkamp, lasser, en G. G. M. van Hamersveld, Krommeweg 8. Gerardus Simon Maria, zoon van G. H. van Dorresteijn, pluimveeverzorger, en A. C. van Diepen, Smitsweg 18. Laurette Elisabeth Maria, dochter van G. Hilhorst, chauffeur, en F. C. M. van der Lugt, Beukenlaan 48. Jo hannes Jacobus, zoon van R. van der Woude, leraar, en E. J. A. Ottow, Zeist, Huis ter Heide, Baarnseweg 11. Wil- liam Junior, zoon van W. J. Jackson, militair, en C. J. Sampson, Heideweg 44. Johannes Gerardus, zoon van E. C. J. Kaats, metselaar en J. van der Rijd, Schaepmanstraat 4. Hen drika Henriëtte, dochter van J. Krop, monteur, en J. Hamer, Dorresteinweg 5a. Maria Gerarda, dochter van A. J. Appelhof, timmerman, en W. P. G. Hilhorst, Eigendomweg 59. Yolanda Petronella Wilhelmina Anthonia, doch ter van J. H. Koning, handelsagent, en M. C. Jongenelen, Anna Paulowna- laan 23. ONDERTROUWDJacob Vermeule, analist, Kolonie weg 24 en Aaltje Jan sen, coupeuse, Laanstraat 91. Timo- theus Cornelis de Bruin, landbouwer, Nieuweweg 29 en Josephina Johanna van Wegen, zonder beroep, School straat 56. Gradus Albertus Berend- sen, timmerman, Verlengde Talmalaan 35 en Maria Post, zonder beroep, Aca cialaan 30, Baarn. GEHUWD Pieter van Dorp, kantoor bediende, Zandersstraat 18, IJmuiden, en Sara Wilhelmina Catharina Bolmers, kantoorbediende, Braamweg 88. Gijs- bert van der Neut, conciërge, Van Naeldwijckstraat 84, Voorburg en Wijn tje Nap, hulp in de huishouding, Beu kenlaan 2. OVERLEDEN Christiaan Clement Ke- ja, 73 jaar, zonder beroep, gehuwd met W. C. Prater, Schoutenkampweg 59. Jacob van den Brand, 77 jaar, zonder beroep, gehuwd met M. A. H. J. Lemlijn, Kerkpad N.Z. 42. Bemar- dus Johannes Josephus Huijbers, 73 jaar, zonder beroep, weduwnaar van P. M. M. van Pelt, Da Costalaan 8B. Henricus Gerardus Smoolenaars, 78 jr., zonder beroep, gehuwd met J. M. Boes mans, Paltzerweg 45, De Bilt. willig-verzekerden kunnen worden of blijven ingeschreven, d) gezinshoofden met kinderbijslag krachtens de Noodwet „kinderbijslag kleine zelfstandige", benevens hun echt genoten. Voor nadere inlichtingen omtrent de groepen van personen, voor wie re ductie wordt verleend, wende men zich tot een ziekenfonds. De reductie voor de hierboven bedoelde catagoriën per sonen bedraagt 0,70 per week, met dien verstande, dat de premie als ge volg van die reductie niet beneden 0,50 per week mag komen. Verloskundige hulp. Het recht van vrijwillig verzekerden op verloskundige hulp is bij sommige alge mene ziekenfondsen gelijk aan de in het gehele land geldende regeling voor verplicht verzekerden. Andere fondsen verlenen aan vrijwillig verzekerden bij bevalling een uitkering in geld. De vrij willig verzekerden kunnen dan een vroedvrouw of huisarts kiezen en be talen die zelf. Men vrage hieromtrent inlichtingen aan zijn fonds. Ook verloskundige hulp, welke om me dische redenen in een ziekenhuis moet worden verleend, komt voor rekening van het algemeen ziekenfonds. Voor vrijwillig verzekerden, die zijn verzekerd bij fondsen, welke bij beval ling een uitkering in geld geven, ver valt deze uitkering. BROMFIETSBOTSING. Mej. J. W. v. d. H. reed per bromfiets op het rijwielpad in de Burgemeester Grothestraat in .de richting Soest. Achter haar reed mej. F. v. K. uit Hil versum, eveneens op een brommer. Zij passeerde mej. v. d. H., de brommers raakten elkaar en beide dames vielen. De kleding van mej. H. werd bescha digd en mej. v. K. kreeg schaafwonden, die door dokter Rupert behandeld wer den. VLEESVERKOOP. Morgenmiddag, te 3 uur, heeft verkoop van vlees plaats aan het slachthuis. 55 JAAR GETROUWD. Donderdag is het feest op de Birkstraat nummer 64, want dan viert het echt paar G. Meerding-v. d. Broek het 55- jarig huwelijksfeest. Op 31 oktober tra den ze op het Soester gemeentehuis in het huwelijk. Het levenspad van het echtpaar Meer- ding ging niet over rozen. De heer Meer- ding was als metselaar in de bouw werkzaam. Een jaar was de heer Meer- ding getrouwd toen hij in Huis ter Heide een val maakte, die een eind maakte aan zijn werk als metselaar. Een steiger zakte in en een rugkwetsuur maakte het werken in de bouw verder onmogelijk. Een belachelijk lage uitke ring van de toen piepjonge Ongevallen wet en daarna moest de kost verdiend worden met handel of werk dat weinig van het lichaam vergde. Mevr. Meerding is nu 73 en kerngezond, haar man 80, en al kon het met de lichamelijke gesteldheid wat beter, het humeur is uitstekend en zijn haardos mag er zijn. Veertig jaar wonen in Soest hebben het echtpaar Meerding voor 100 °/o Soesters gemaakt. Mevrouw Meerding was dit niet helemaal want zij kwam van Barne- veld, maar haar man is een echte Soes- tenaar. DRONKEN HET WATER IN. K. V., een jonge man uit onze gemeente, heeft goede reclame voor Soest gemaakt door in Utrecht dronken uit de bus te stappen op de Jutfaasseweg en met zijn beneveld hoofd het water in te lopen. Het was al donker, maar een militair uit IJsselstein, A. L. M. Abbink Spaink, die ook in de bus zat, trok zijn jas uit en dook hem na. Hij viste hem op waar na de politie hem in de cel stopte. S.V.V. VOLLEYBAL. Het damesteam van S.V.V. speelde vo rige week tegen het eerste team van B. G. en S. V. uit Baarn. Er werd aan beide zijden enthousiast gespeeld en het was voor de Soester dames spijtig, dat een ongelukkige scheidsrechterlijke beslissing de wedstrijd in hun nadeel besliste. Nadat de eerste set door de Baarnse dames met 15-10 gewonnen was, wisten de S.V.V.-dames de tweede set in hun voordeel te beslissen. In de beslissende derde set liepen de Soester dames aanvankelijk iets uit, maar hun tegenstandsters zetten deze achterstand in een 13-9-voorsprong om. Goed ser veren van S.V.V.-zijde bracht de stand echter weer op 13-13. Het was bij deze gelijke stand, dat de scheidsrechter ten onrechte voor een netfout aan S.V.V.- zijde affloot en het kostte de Baarnse dames geen moeite, in de verwarring van het ogenblik, de laatste ontbre kende puntjes aan de score toe te voe gen. Ondanks deze nederlaag keerde S.V.V. die avond toch nog met twee punten huiswaarts, want het jeugdteam won zijn eerste wedstrijd, met 15-13, tegen Meteoor 2. Het dames- en herenteam van S.V.V., die zaterdagmiddag naar Woudenberg geweest zijn, konden het niet verder brengen dan twee gelijke spelen. Tegen W.O.V.O. en Vios verloren de dames met respectievelijk 15-13, 15-6 en 15-7. Tegen V.V.A. werd in de eerste set verloren met 15-4 en de tweede gewonnen met 16-14. De heren verlo ren hun wedstrijden met 15-4, 15-11 te gen V.V.A., met 15-9, 15-11 tegen Spirit en met 15-13, 15-12 tegen Vios. De eerste set tegen Wovo werd gewon nen met 15-8, terwijl de tweede verlo ren ging met 15-9. Zowel bij de dames als bij de heren namen de teams van Vios de wisselbeker voor een jaar mee naar huis. MIXED HOCKEYCLUB SOEST. MeisjesAmersfoort BSoest B 0-3. Jongens Soest ASchaerweide B 4-1. Voordaan ASoest B 2-0. Soest DSoest C 0-6. Dames Pinoké 2Soest 1 3-2. Kampong 5Soest 2 0-4. Soest 3Hilversum 6 1-3. Heren Kampong 5Soest 1 1-4. Soest 2Schaerweide 4 0-2. Soest 3Kampong 6 0-3. Dames 2. Drie minuten na de begin- bully maakte Ank Groenendijk, na keu rig samenspel van de voorhoede, het eerste doelpunt. Hierop volgden nog drie goals van Ank Groenendijk (3) en Cockie de Beurs, zodat de rust inging met een 4-0-voorsprong voor Soest. Deze stand is verder onveranderd ge bleven, want na rust kwam Kampong opzetten en het is aan de Soester keep- ster Herma Monsjou en de beide bacs, mevr. Felix en Lidy van Weering, te danken, dat Kampong geen tegenpunt scoorde. Het spel van Jos Hoppenbrou wers viel in deze wedstrijd bijzonder op. Dames 3. Nog voor rust wisten de Hil- versumse meisjes drie doelpunten te maken en door stug verdedigen van de backs Netty v. d. Hurk en Anita van Beinum werd de stand niet hoger. Na rust een sterk aanvallend Soest. Uit een van deze aanvallen scoorde mevr. Tul leners het volkomen verdiende tegen punt. Heren 3. In een felle maar sportieve wedstrijd heeft Soest 3 het onderspit moeten delven tegen een sterkere te genstander. Toch had Soest wel recht op een tegenpuntje gehad, want haar spel was na rust sterk aanvallend. Opmerkelijk goed was het spel van G. Hinderdael en K. Steenbeek, terwijl de exkeeper van de heren 1, Hans Berghauser Pont, ook liet zien, dat hij in het veld een moeilijk te omzeilen klip is. Heren 2. In een volkomen waardeloze wedstrijd heeft Soest terecht verloren, want de voorhoedezag kans iedere voorzet te verknoeien. De jongens van Schaerweide gaven daarentegen een goede partij hockey te zien. Heren 1. Zou het eerste heren team van de hockeyclub dit jaar kampioen wor den Zij hebben, thans uit 4 wedstrij den 8 punten behaald met 19 gescoorde doelpunten en 4 tegen. Ook de wedstrijd van zondag werd weer gewonnen, ondanks het meespelen van 3 reserves. De ruststand was 0-1 door een doel punt van Johnny Bakker. Na rust maak te dezelfde speler nog twee doelpun ten, terwijl Bob Dietrich voor de vier de goal zorgde. CORSETTEN EN B.H.'S ALLEEN VERKRIJGBAAR BIJ STEENHOFFSTRAAT 61 TEL.2301 BROMFIETS-HERFSTRIT. De Soester Bromfietsclub heeft een herfstrit georganiseerd en omstreeks 2 uur zondagmiddag gingen 50 brom mers van start bij Hotel „Bos en Duin" voor een mooie rit, die met een gemiddelde van 20 kilometer per uur verreden werd. De S.S.F.-beker werd gewonnen door D. v. d. Broek, die 6 strafpunten kreeg. 2. J. Reynders (7). 3. Mevr. E. v. d. Broek (8). 4. E. v. d. Broek (9). 5. W. Grift (14). 6. J. G. Kamer beek (16). 7. J. Dorresteyn, Hilversum (16). 8. Mevr E. Grift-v. Kooy (17). 9. B. Kraay (22). 10. H. Grift (26). De troostprijsontving de heer B. H. v. d. Reep uit Haarlem (390 punten), die tevens een extra prijs kreeg als oudste deelnemer. J. v. d. Bank, D. v. d. Broek en W. Grift werden met 58 punten eerste bij de teams. 2. J. Reynders, B. Kraay en J. v. Ginkel (76). 3. R. Wehmann, H. Grift en J. G. Kamerbeek (81). Als eerstaankomen- de dame ontving mevrouw E. v. d. Broek een beker. W. Grift en B. Kraay ontvingen een medaille van de Ne derlandse Bromfietsbond en C. de Jong een prijs als verstkomende deel nemer. Na afloop van de rit reikte de heer M. Bergers de prijzen uit. VOOR BEROEP BEDANKT. Ds B. Maarsingh, die een beroep ont ving naar Groningen, heeft hiervoor bedankt. SHOT-RESULTATEN. Shot 1 speelde tegen de nieuwe eerste klasser U.B.T.V. 4 en het Soester team moest ook nu met 2 invallers uitkomen. Vorige week werd iedereen verrast door het gelijke spel tegen Victoria 1, maar tegen U.B.T.V. vielen de prestaties tegen. B. van Haarlem was weer van de partij en hij won tweemaal. B. Hoyng kwam niet tot winst en Th. Daselaar won eenmaal, zo dat het een stevige 3-7 nederlaag werd. Uitslagen U.B.T.V. 4—Shot 1 (le klas) 7-3. Shot 2Buna 2 (2e klas) 4-6. B.T.T.C. 2—Shot 3 (3e klas) 4-6. Shot 4 Quick 8 (3e klas) 6-4. Hogerheide 2Shot 5 (3e klas) 8-2. Shot 6—B.S.C. 2 (3e klas) 8-2. O.S.O. 5—Shot 7 (4e klas) 3-7. Shot 8v. Meurs 2 (4e klas) 10-0. Juniores Shot 1Rapid 1 4-1. Shot 2Vitus 1 5-0. Shot 3Vitus 2 5-0. Rapid 3Shot 4 5-0. Hedenavond speelt Shot 1 in Bussum tegen Buna 1 en Shot 4 tegen B.T.T.C. 3. Morgen speelt Shot 5 in Huizen tegen Huizen 1. Donderdag speelt Shot 7 in Hilversum tegen Hogerheide 5 en Shot 3 speelt zaterdag a.s. thuis tegen V.I.F. 1. HANDICAPR1T VAN TEMPO. „Tempo" heeft tot besluit van het seizoen een handicaprace gehouden met de bedoeling de renners, die dit jaar geen prijs behaalden, nog een kans te geven. Als eerste gingen Ries v. d. Deyssel en Cor de Heus van start met 7 minuten voorsprong. Ant. Snijders met 6 mi nuten, Adri Doekemeyer met 3 mi nuten. Toen volgden met onderlinge verschillen van 15 seconden Menze v. d. Broek, Bart de Wolf, Wout van 't Klooster, Nic Westhof en Otto de Weerd, Adri v. d. Burgt, Bep Kriek en Koos van Selm. Gerrit Ruttenberg startte als laatste en hij moest probe ren al deze tijden goed te maken. Na drie ronden lagen al drie renners van de middengroep bij elkaar en in de volgende ronde waren dit er al zeven. Toen kwamen enkele renners te val len. Het liep goed af, maar Menze v. d. Broek, Adrie v. d. Burgt en Ant. Snijders werden uitgeschakeld. Adri Doekemeyer, die ook bij de valpartij betrokken was, kon verder rijden, maar hij was toch zijn positie kwijt. Het drietal aan de kop (Otto de Weerd, Wout van 't Klooster en Nic Westhof) liet zich niet meer inlopen. Nic West hof moest echter in de laatste ronden nog lossen. Gerrit Ruttenberg had in tussen Koos van Selm en later Bep Kriek ingehaald. Beiden konden Rut tenberg niet bijbenen, maar hij kwam tenslotte toch nog 45 seconden tekort. De spurt was voor Otto de Weerd en Wout van 't Klooster won een extra prijs als snelste junior. Uitslag1. Otto de Weerd (49.14). 2. Wout van 't Klooster (49.31). 3. Nic Westhof (49.29). 4. Gerrit Ruttenberg (49.59). 5. Koos van Selm (50.22). 6. Beb Kriek (51.36). 7. Adri Doekemeyer (52.37). 8. Bart de Wolf (52.34). 9. Ries v. d. Deyssel. 10 Cor de Heus. UITSLAG MINERVA-PRIJSVRAAG. Er zijn slechts 116 goede oplossingen binnengekomen. Honderden zijn gestrui keld over specialist en de aanhalings tekens van „Minerva". De oplossing luidde Een vulpen koopt men bij een specia list met gedegen vakkennis. De eige naar van „Minerva" Soestzuid heeft er een jarenlange studie voor over ge had. De eerste prijs werd na loting gewon nen door de heer F. Bulens een kris tallen bureau-garnituur. De tweede prijs, een paar prachtige boekensteunen, door de heer F. L. Regter. De derde prijs, een vulpen door de heer J. Roels en de vierde prijs, een foto-album, door de heer Th. Koopman. Verder werden er nog 10 vulpotloden als troostprijzen uitgereikt. Al met al was het voor kan toorboekhandel „Minerva" weer een ge slaagde reclamestunt. HEROPENING RIJWIELHANDEL SCHOLTEN. Enige tijd geleden werd de zaak in rijwielen, bromfietsen en kinderwagens van Joh. Vervat aan de Koninginnelaan verkocht aan de heer W. H. Scholten uit Loenen aan de Vecht. De heer Ver vat gaat, na 54 jaar zijn zaak te heb ben gedreven, van een welverdiende rust genieten. Zijn opvolger, die te Loenen ook reeds in de rijwiel- en bromfietsbranche werk zaam was, heeft na enkele verbete ringen in zijn nieuwe zaak te hebben aangebracht, deze heropend. Wij twijfelen er niet aan of de heer Scholten zal, mede door zijn modern ingerichte bedrijfsruimte en de zeer overzichtelijk winkel, zijn cliënten van dienst zijn. NED. CHR. VROUWENBOND. Voor de afd. Soest-Soestdijk van de N.C.V.B. sprak in de zaal van de Em- makerk Mr R. M. F. Houwink uit Zeist, over „Is opvoeden moeilijk Spreker, die zelf psycholoog is, begon met te zeggen, dat opvoeden een kunst is. Men is niet klaar met het goed kle den en wat manieren aanleren bij de kinderen. Vader en moeder dienen lei ding te geven naar de aanleg die de kinderen is aangeboren en moeten niet worden afgericht naar keuze der ouders. De verschillende leeftijden, als baby, puber en volwassen, werden besproken! De moeder is in de meeste gezinnen de voornaamste figuur, haar invloed op de kinderen is het grootst, doch beide ouders dienen één lijn te trekken bij de opvoeding. Het is goed de kinderen al jong mee te laten helpen in het ge zin. De ouders hebben hun kinderen, aldus spreker, ontvangen als een opdracht van God. 't Zijn Zijn kinderen en niet de onze. Men moet zich niet schamen bij de opvoeding raad te vragen aan deskundigen. Bij de nabespreking legde Mr Houwink vooral de nadruk op tijdige sexuele voorlichting. VOORDRACHT HENRI DE GREEVE. Voor de Katholieke Vrouwengemeen schap vertolkt pater Henri de Greeve, donderdagavond, in het Ludgardisge- bouw, „De deur op een kier". KORFBAL E.D.O. De E.D.O.-aspiranten hebben op eigen terrein tegen Filo's gespeeld en na 'n aanvankelijk gelijk opgaande strijd kwa men de Edo-ers steeds beter op dreef, zodat Wout Deijs, met goed aanvals- spel, tweemaal kon scoren. Met E.D.O. 1 wil het nog niet best vlotten. Tegen K.V.O. 3 moest het twaalftal het door ziekte met 3 spelers minder doen. Met rust had K.V.O, een 20-voorsprong, waarna Blankensteyn de stand op 21 bracht. K.V.O. maakte er echter spoedig 61 van. Even voor het einde bracht Mulder de stand op 6-2. E.D.O. 2 heeft in Zeist tegen Filo's een zeer sportieve wedstrijd gespeeld. Einnen een minuut nam Filo's de lei ding, maar Leny Wamsteker bracht de partijen spoedig op gelijke voet. In de tweede helft nam Filo's opnieuw de leiding maar Gé Maris bracht de stand op 22. OLYMPIA-VOLLEYBAL. DamesOlympia 2-Wovo 2 2-0. Het tweede damesteam heeft de eerste competitiewedstrijd gewonnen. Het boek te een reglementaire overwinning (2-0) op Wovo 2, dat maar met 5 dames ver scheen. De vriendschappelijke wedstrijd, die hierna werd gespeeld, is door Olym pia overtuigend gewonnen. Heren Olymipa 2-V.V.A. 1 0-2. Heren 2 heeft zijn eerste nederlaag ge leden. Het verloor eervol van het sterke V.V.A.-team. De overwinning werd niet cadeau gegeven, want er is van Olympia-zijde hard gevochten. KLEUR- EN LICHTECHT. WONINGINRICHTING Soesterbergsestraat 1 Telefoon 2180 SOESTERBERG EN NAARDEN DEELDEN DE PUNTEN. Naarden bleek een forse, maar beslist niet unfaire tegenstander te zijn. Met lange trappen en open aanvallen werd het doel van keeper Van Walsem her haaldelijk belaagd en uit een van deze aanvallen wist de linksbinnen, na on geveer 20 minuten spelen, fraai te sco ren. 01. Soesterberg nam toen het initiatief in handen, maar succes bleef uit. Met de stand 10 brak de rust aan. In de tweede helft maakte De Jong spoedig een doelpunt. 11. Na ongeveer 'n half uur kreeg Naarden een corner te nemen en hieruit wist de middenvoor wederom zijn club de leiding te geven. 12. Zal Soesterberg zijn eerste nederlaag tegemoet gaan „Nee", dacht Dutrieux toen hij één van zijn vele aanvallen opbouwde. Dat dacht ook Preusser, toen hij uit een van deze aanvallen de bal fraai kreeg toegespeeld deze doorzond naar Huisman die de bal inknalde. De 22-stand was ook de eindstand. HANDBAL. Nadat de Vlido-meisjes op eigen ter rein van D.S.O. uit Utrecht met 07 hadden verloren, gingen de jongens adspiranten naar Hilversum, om daar hun krachten te meten met Olympia. Na enige minuten zag de midvoor van Olympia kans een doelpunt te maken, maar de Vlido-jongens maakten spoe dig gelijk. 11. Vlido zag kans de rust in te gaan met een 12 voorsprong. In de tweede helft werd er door Vlido nog eenmaal ge scoord, waardoor het einde kwam met 13 in het voordeel van Vlido. JONGEREN CONTACTGROEP. Donderdag, 31 oktober, houdt mr Hans Velu, in café ,,'t Centrum", voor de Jongeren Contactgroep, een openhar tige gespreksavond over „Onze biecht". Ook toegankelijk voor niet-leden tegen betaling. Met grote geven wij ke; God heden, van de laats demiddelen Kerk, in de van 90 jaren, heeft geroep, onvergetelijke en zorgzame Behuwd-, Gr Overgrootmoei SIETSK HOEKST weduwe Sieberen Altenbui Soestdijk, J. ALTEN J. ALTEN DE 's Hertogenbos. P. ALTEN! E. ALTEN! Ml Amsterdam, M. ALTEN M. ALTEN Kinderen e Kleinkinder Soestdijk, 26 o Laanstraat 30i De gezongen i zal gehouden woensdag 30 t a.s., v.m. 10.30 de Parochiekei Maria Onbevlel vangen te So> waarna de bij in het familieg het R-K. kerkh de Kostverloi aldaar. GETROUWD J. DOUMi arts, en W. C. F. SUERIV RUYSCH. De heer en M DOUMA-RUYSCI tuigen hun h£ dank voor de v wijzen van bek ling bij hun h ondervonden. Soest, 29 oktobe: Te koop, wegen schaf motor, bromfiets RAP lf a.b. Vredehofstra tel. 3843, na 5 x Te huur voor da leen, b.b.h.h., 1 o: meub. of ongemeu MERS met keuk< onder letter H Soester Crt. BREIWERK gevr breimachine. Eer 2A, Soest. Mevr. v. Weering deweg 80, vraag MEISJE voor 3 gen per week. A; den na half 6. Juffrouw zoekt ZIT-SLAAPKAME kookgelegenheid. E der no. 640 bur. Heer, g.g., met gingsverg., zoekt r woonruimte met gelegenheid. Br, L.V. boekh. De I F. C. Kuiperstraat Aangeboden PEU( 203, in prima staat, dak, orig. kachel, rijding-vrij. Inl. 3645. Schort Een royaal, bont ver- pleegstersschort. in frisse pompadour des sins. Solide afwerking, gen ideaal schort in uw huishoudelijk werk. Alle maten ^25 per stuk Auto Deze luxe wagen, del „Borgward", zeer sterke plastic rosserie, 26 cm. heeft vliegwiel-aar ving en verstelbai voorwielen

Soester Courant | 1957 | | pagina 2