Overzicht van de serie PHILIPS RA 58 - met de klank van de vooruitgang B 6 X 72 A - 438, Bi-Ampli" met transformatorloze scheiding van hoge en lage tonen. Directe energie overdracht. Speciale dubbelconus-luidspre- ker voor de hoge tonen en grote basluid- spreker. Dubbele klankkleurregeling met diafragma-orkest-indicatie. Klankkleurregis- terdrie drukknoppen voor achtergrond muziek, orkest en spraak. Vier golfgebie- den. Aparte afstemwijzers voor AM en FM met vliegwielaandrijving. 9 bulzen met 15 functies. Afmetingen: 39 X 62 X 26 cm B 1 X 75 U - 93,— Gebouwd volgens hetzelfde principe als duurdere toestellen. Zeer gevoelige ont vangst van de zenders in het middengolf- gebied. Ferroceptor: effectieve onderdruk king van storingen. Hoge selectiviteit minimale hinder van andere zenders. Auto matische versterkingsregeling: gelijkmatige ontvangst. Geschikt voor gebruik in de tropen. 4 buizen met 7 functies. Afmetingen: 16 X 24 X 15 cm. Verkrijgbaar in de kleuren: bruin/beige, antraciet wit en wit antraciet. B 3 X 69 A - - 8-— Vier golfgebieden: kortegolf, viss' band, middengolf en langegolf. Instelbare rerro ceptor voor storingsonderdrukking naai antenne voor kortegolfontvangst e zeer gevoelige luidspreker. Continue ntt kleurregelaar voor de hoge tonen. A.inslui ting voor grammofoon en extra luidspr r 5 buizen met 7 functies. Afmetingen: 31 X 42 X 21 cm. C-klasse B 2 X 71 l - 113.— Gebouwd volgens hetzelfde principe als duurdere toestellen. Uitstekende ontvangst van de zenders in het middengolf- en het langegolfgebied. Ferroceptor: effectieve onderdrukking van storingen. Muziek spraak- schakelaar. Zeer gevoelige luidspreker. Geschikt voor 110 127 en 220 volt gelijk- en wisselspanning. 5 buizen met 7 functies. Afmetingen: 18 X 31 X 14 cm. Verkrijgbaar in de kleuren: bruin beige, wit/antraciet en antraciet wit. BX 998 A 820,— ,,Bi-Ampli" met twee gescheiden geluids kanalen plus directe energie-overdracht. Grote dubbelconus-luidspreker en speciale basluidspreker. Drukknopinstelling met auto matische motoroverschakeling. Zes golf gebieden. Onbeperkte kortegolfbandsprei- ding. Aparte afstemwijzers voor AM en FM met vliegwielaandrijving. Dubbele klank kleurregeling. 16 buizen met 22 functies. Afmetingen: 44 X 71 X 32 cm. B 5 X 63 A - Bi-Ampli" met transformatorloze van hoge en lage tonen. Directe overdracht. Speciale dubbelconu ker voor de hoge tonen en grot spreker. Dubbele klankkleurregi grafiek-indicatie. Vier golfgebie de FM-band. Instelbare Ferrocep: afstemwijzers voor AM en FM, wielaandrijving. 9 buizen met 15 functies. Afmetingen: 42 X 62 X 26 cm. B 7 X 63 A - 598.— ,,Bi-Ampli" met twee gescheiden geluids kanalen plus directe energie-overdracht. Grote dubbelconus-luidspreker en speciale basluidspreker. Automatische zenderkeuze en afstemming op zes voorkeurzenders door motorbediening. Vijf golfgebieden, w.o. de FM- en de visserijband. Onafhankelijke con tinue klankkleurregelaars, gecombineerd met regelbare bandbreedte. 14 buizen met 19 functies. Afmetingen: 43 X 68 X 31 cm. B 7 X 72 A - 498.— ,,Bi-Ampli" met transformatorloze scheiding van hoge en lage tonen. Directe energie overdracht. Dubbelconus-luidspreker en speciale basluidspreker. Absoluut vervor- mingsvrije weergave. Dubbele klankkleur regeling. Klankkleurregister: vier drukknop pen voor kwaliteitsweergave, amusements muziek, orkest en spraak. Vier golfgebie den. Aparte afstemwijzers voor AM en FM met vliegwielaandrijving. 10 buizen met 17 functies. Afmetingen: 41 X 66 X 27 cm. B 6 X 63 A - 448. „Bi-Ampli" met twee gescheiden geluids kanalen. Dubbelconus-luidspreker voor de hoge tonen en speciale basluidspreker. Dubbele klankkleurregeling met grafiek indicatie. Vier golfgebieden w.o. de FM- band. Draaibare Ferroceptor voor storings onderdrukking. Aparte afstemwijzers voor AM en FM met vliegwielaandrijving. 10 buizen met 17 functies. Afmetingen: 43 X 64 X 24 cm. B 4 X 72 A - Drie golfgebieden: FM-band, lang en middengolf. Druktoetsen voor gol ed- instelling, grammofoon en uitsc 'en- Grote, zeer gevoelige dubbelco - uid- spreker. Dubbele klankkleurregeh I arte afstemwijzers voor AM en FM. 'oare Ferroceptor. Draadantenne vooi ont vangst. Aansluitingen voor grammof Jn en extra luidspreker. 8 buizen met 14 functies. Afmetingen: 30 X 43 X 22 cm. B 3 X 72 U - 198.— Vier golfgebieden, w.o. de FM-band. Aparte afstemwijzers voor AM en FM. Aansluitingen voor grammofoon en extra luidspreker. Zeer gevoelige ellipsvormige luidspreker. Ferroceptor voor storingsonderdrukking. Draadantenne voor FM-ontvangst. Aparte afstemwijzers voor AM en FM. Continue klankkleurregelaar voor de hoge tonen. 6 buizen met 10 functies. Afmetingen: 18 X 29 X 17 cm. Verkrijgbaar in de kleuren: antraciet, donkerrood, grijs en crème. C-klassc B 3 X 70 L' 178.— Druktoetsen voor goltgebiedinstelling, grammofoon en uitschakelen. Drie golfge bieden: lange-, midden- en kortegolf. Fer roceptor voor storingsonderdrukking. Plaat antenne voor kortegolfontvangst. Continue klankkleurregelaar voor de hoge tonen. Zeer gevoelige ellipsvormige luidspreker. Aansluiting voor grammofoon. 5 buizen met 7 functies. Afmetingen: 19 X 32 X 18 cm. Verkrijgbaar in de kleuren: antraciet grijs en ivoor. C-klassc B 2 X 72 l - 178.— Twee golfgebieden: FM-band en midden golf. Druktoetsen voor goltgebiedinstelling en uitschakelen. Aparte afstemwijzers voor AM en FM. Continue klankkleurregelaar voor de hoge tonen. Ferroceptor voor sto ringsonderdrukking. Draadantenne voor FM- ontvangst. Gevoelige ellipsvormige luid spreker met dubbele conus. 6 buizen met 10 functies. Afmetingen: 21 X 33 X 19 cm. C-klassc 15 5 X 74 A - Bi-Ampli" met transformatorloze van hoge en lage tonen. Direcf overdracht. Speciale dubbelconu ker voor de hoge tonen en grot spreker. Vier golfgebieden, waa FM-band. Dubbele klankkleurreg diafragma-indicatie. Aparte al; voor AM en FM met vtiegwiela Instelbare Ferroceptor. Grote stationsnamenschaal. 9 buizen met 15 functies. Afmetingen: 31 X 67 X 28 cm. B 5 X 72 A - Technisch perfect toestel en tra. houten kast: uniek in deze prijsi recte energie-overdracht. Grote conus-luidspreker. Vier gollgebic de FM-band. Dubbele klankkle met diafragma-orkestindicatie. Ferroceptor. Aparte afstemwijzer - en FM. Afstemoog. 9 buizen met 15 functies. Afmetingen: 35 X 53 X 21 cm. Ook verkrijgbaar met visserijband B 5 X 73 A. Prijs 298.— A'-klassc B-klassc B-klassc A-klasse C-klassc

Soester Courant | 1957 | | pagina 12