VRIJDAG-, ss ï'issChi zzi s™™™* DAMES HEREN J. HOPPENBROUWERS KWAK SOEST, Burgerlijke stand. ORANJE HOTEL KERSTDINERS ZILiïlETA LECA BAZAR pO 2 BATENBURG'S Erkende Auto- en Scooterrijschool PHILIPS TELEVISIE. SOESTERBERG EVENTJES TERZIJDE. Ervaren directie secretaresse modern koophuis. NU IS HETI 'n zuiver w RE -t- Ï&1 „STURKA"PANTALONS 19.50 - 26.90 - 39.75 „STURKA" JACKS 31.50 - 36.50 HANDSCHOENEN 11.90 - 15.50 - 19.75 VESTEN, lange mouw, 27.50 - 39.75 - 45.50 TRUIEN 27.90 - 34.95 - 47.50 HANDSCHOENEN 14.95 - 17.50 - 19.75 SHAWLS 4.95 - 7.50 12.50 VAN WEEDESTRAAT 44 NAAST DE APOTHEEK JAARVERGADERING E.H.B.O. Onder voorzitterschap van dokter P. Donker heeft de Koninklijke Neder- landsche Vereniging E.H.B.O., afdeling Soest, vrijdagavond, in hotel De Gou den Ploeg, de jaarvergadering gehouden. De voorzitter verwelkomde de aanwe zigen, die ditmaal de kleine zaal vul den en hij wees op het afgelopen jaar, waarin met ambitie gewerkt is en de ontspanning ook niet werd verwaar loosd. Onderlinge wedstrijden en wed strijden tegen groepen uit naburige plaatsen werden gehouden. Bij de dis trictswedstrijd won niet Soest de prijs GEBORENAntonie Johannes Nico- laas, zoon van A. Rosse wij, bankwerker, en M. W. Hellemons, Gen. Winkelman- straat 115. Frederik Johannes Chris- tiaan, dochter van B. G. van Hees, bloe mist-hovenier, en E. G. Roest, Gallen- kamp Pels weg 15. Marretje Geer- truida, dochter van K. Boeklagen, fa brieksarbeider, en L. van Ginkel, Korte Hartweg 7. Cornelis, zoon van P. van Rouwendaal, chauffeur-monteur, en W. Dorrestijn, Hartweg 16a. Wilhelmus Gijsbertus Nicolaas, zoon van G. R. de Beer, timmerman, en A. E. de Rijk, Kromme weg 11. Cornelis Inse, zoon van A. G. Otten, ijzerperser, en M. R. Daalder, Wieksloterweg W.Z. 37c. Elly Augusta, dochter van H. van de Pol, vertegenwoordiger, en J. G. Broer, Veld. Montgomeryweg 26. Wilhel- mina, dochter van J. Floor, winkelier, en M. C. Koole, Beckeringhstraat 28. Maria Johanna Alida, dochter van P. J. M. Konings, vertegenwoordiger, en A. G. Swarte, Voorschoten, Hyacinthstraat 24. Eduard Rob, zoon van C. van Wijk, vertegenwoordiger, en J. P. Schaafsma, Zeist, Den Dolder, Dolder- seweg 144. Paul, zoon van J. G. J. Klomp, firmant drukkerij, en E. Koen- ders, Bilderdijklaan 1. Delta, doch ter van J. Buitenhuis, timmerman, en F. van den Akker, Klaarwaterweg 31. Georgius Karl Anthonius, zoon van J. W. Karwoczik, chef-monteur, en J. A. Kuijer, Smitsweg 19. Martinus Ste- phanus, zoon van A. S. Wouterse, mi litair, en N. Burggraaf, Rembrandt- laan 10. Yvonne Cornelia Maria, doch ter van C. G. Verschoor, automonteur, en C. M. de Wit, Van Angerenstraat 16. Gezinus Jan, zoon van H. Tilma, wacht meester Kon. Marechaussee, en J. Kamps, Baarn, Amsterdamsestraatw. 25. ONDERTROUWD Joan Adrianus Reu- len, electromonteur, Beetzlaan 42A en Catharina van Lambalgen, naaister, Bel- vedèreweg 2. Alphonsus Engelbertus Maria de Beer, textielagent, Wilhelmi- nalaan 17 en Catharina Cecilia Maria Borgts, zonder beroep, Burgemeester Grothestraat 7. Franciscus Petrus Antonius Kuijper, dierenarts, Bergeijk, Eerselsedijk 61, en Dorothea Maria Hil- horst, lerares landbouwhuishoudkunde, Hooiweg 2. - Gerrit Leeuwenkamp, chauffeur, Wakkerendijk 186, Eemnes, en Johanna de Bruin, zonder beroep, Akkerweg 10. GEHUWD Cornelis Johannes van Vul pen, loodgieter, Ossendamweg 44, en Gerrit je Henderika Terlouw, hulp in de huishouding, Julianalaan 22. Izaak Cornelis Schreuders, chauffeur, Kerk straat 44, Baarn, en Catherina Maria Klomp, winkeljuffrouw, Koninginnelaan 68. Michiel Nicolaas le Maitre, tex tielhandelaar, Linnaeuskade 41 hs, Am sterdam en Adriana de Ridder, zonder beroep, Sterrenbergweg 30. Aart Jo- han van den Esschert, hoofdvertegen woordiger, Koninginnelaan 58, en Ri- charda Cornelia Johanna Kaats, hulp in de huishouding, St. Josephstraat 1. OVERLEDEN Jan Hendrik in 't Veld, 79 jaar, zonder beroep, weduwnaar van M. A. van Es, Heideweg 52. Adrianus Campier, 74 jaar, zonder beroep, we duwnaar van H. Geurts, Nieuwerhoek- plein 6. Maria van der Veer, 70 jr., zonder beroep, weduwe van E. Ma joor, Steenhoffstraat 46. Frederik Wilhelm Verschuur, 79 jaar, zonder be roep, gehuwd geweest met H. M. R. Timmermans, Bosstraat 2. Gerardus van Egmond, 81 jaar, zonder beroep, gehuwd met P. Swaan, Insp. Schreu- derlaan 2. Willem van der Velden, 70 jaar, aannemer, gehuwd met N. Boot, Emmalaan 13. Johanna Wil- helmina Vermeulen, 51 jaar, zonder be roep, gehuwd met D. W. van Hattem, Van Weedestraat 11A. van mening, dat splitsing in twee af delingen misschien aan te bevelen zou zijn, maar het leren van de theorie moet de cursist toch zelf doen. Er wordt echter wel eens wat al te gezellig bij de cursussen gezeten, terwijl men toch van volwassenen verwachten mag, dat ze komen om iets op te steken. Op de vraag of het niet gewenst is beenladen aan te schaffen, deelde de voorzitter mede, dat dit niet nodig is, omdat die bij de cursussen en het exa men toch niet gebruikt worden. Verschillende leden verzochten de do centen tijdens de cursussen vragen te stellen, hetgeen de animo voor het le ren zou bevorderen en de voorzitter deed de toezegging dat dit in de do centenkring ter tafel gebracht zal wor den. RESTAURANT SOESTDIJK TEL. 0 2955-2038 ZEEK UITGEBREIDE NAAR KEUZE 10,—. door met 20 te verliezen van Spirit 2. Aanvallend waren de Soester heren in deze goed-gespeelde wedstrijd zeker niet de zwakkere van Spirit, maar ditmaal liet de verdediging nogal te wensen over, waarvan Spirit profiteerde om met resp. 15-11 en 15-12 te winnen. Het tweede herenteam heeft de over Er zijn vele ex-E.H.B.O.-ers, die nog winningenreeks voortgezet. Ditmaal een diploma hebben dat echter al ver- werd gewonnen van D.G.T. Aanvanke- lopen is, maar er kan weinig gedaan lijk wilde het bij Olympia niet lukken worden om die diploma's ingeleverd te en zagen zij de eerste set met 15-9 krijgen. Wie dit niet doet krijgt eigen- verloren gaan. De tweede en de derde lijk 10 gulden boete, maar dit kan toch set waren geheel voor Olympia. Met niet per deurwaarder geïncasseerd wor- harde smashes en goed blokkeren werd den, dus aan deze minder gewenste D.T.G. onder de voet gelopen, waar toestand kan bitter weinig gedaan wor- door deze tenslotte nog blij waren ten- I minste een set te hebben gewonnen. -15. Eind- maar Leersum en dat was verdiend. De heer C. Klomp las de notulen en het jaarverslag, waaruit de aktiviteit van de vereniging bleek. Soest behaalde de eerste prijs in de rayon wedstrijd, waaraan ook Baarn en Woudenberg deelnamen en deed daarna mee aan de districtswedstrijd, die ter gelegenheid van het 30-jarig bestaan in Soest ge-jden. houden werd. Leersum, De Meern, Mij- De voorzitter dankte aan het slot van De setstanden waren 7-15 en drecht en Utrecht namen eveneens dee? de vergadering in het bijzonder de ^tand 1-2. en Leersum won de eerste prijs. Deze heer W. P. Hilhorst, die 30 jaar lid van Donderdag a.s. wordt, om 9.30 uur, de wedstrijd vond plaats op 27 april en de vereniging is en de andere aanwe- heren wedstrijd Olympia 1-Wilhelmina 2 's avonds was er een feestavond in Eem- zigen V00r hun belangstelling, land, waarbij de toneelvereniging va; de Kerkebuurt een stuk opvoerde. Op 19 april van dit jaar leed de vere niging een ernstig verlies door het over lijden van de oud-voorzitter, dokter Ru pert. Op 26 april vonden de examen: van de eerste-jaars cursisten plaats ei op 3 mei van de tweede-jaars. Op 2C mei werd de wedstrijd om de Tempo beker gehouden en Soest won deze Op 15 juni namen een dames- en eer herenploeg deel aan wedstrijden ir Utrecht. Een vijfde en een derde prijs werden behaald. In dezelfde maand vond een buitenoefening plaats en in augus tus een tweede. De jaarlijkse collecte bracht 666,44 op. Op 27 juli vond het bloemencorso plaats en opnieuw stelde de Ceramiek van Breugel een wagen voor de E.H.B.O. ter beschikking, waar mee de vierde prijs behaald werd. Er werd aan diverse sportgebeurtenissen medewerking verleend en in hqt bij zonder aan de Tempo-ritten. Op 29 oktober is er een feestavond ge houden, die verzorgd werd door het gezelschap van Henk Bukman. De burge meester bood de vereniging twee bran cards voor de ziekenauto aan en Tempo gaf een nieuwe wisselbeker. Er zijn op het ogenblik 112 leden; 41 hiervan zijn gediplomeerd en 20 ne- raakt, maar de bestuurder was niet be- kend. bal vereniging moest donderdagavond Deze, die met zijn auto in de richting aantreden tegen het eerste team van Amsterdam was betrokken, kon ech- V.I.O.S.. In de eerste set had V.I.O.S. ter worden achterhaald. Het bleek te weinig moeite met de Soester dames zijn H. L. P. V. uit Amsterdam, die en met 15-5 bleven zij in de meerder- niets van een botsing met de zuil had heid. In de tweede set boden de S.V.V.-gemerkt. - - MAAR LAF. gen. De beslissende set was evenwel met 15-4 voor de V.I.O.S.-dames, zodat:Ten nadele van de heer W. aan de VLEKVRU A. VAN DALEN Burgem. Grothestraat 11A Telefoon 2051 WINKELS LANGER OPEN. gespeeld. VERKEERSZUIL OMVER GEREDEN. Artikel 4 van de winkelsluitingswet Maandagmiddag werd op het Nieuwer- staat toe, dat de winkels op 21, 22 en hoekplein de verkeerszuil omver ge- 24 december geopend mogen blijven tot 'eden. Wel was bekend, dat een tank auto de schuld droeg, doordat deze, bij het achteruit rijden, de zuil had ge- 9 uur 's avonds, VOLLEYBAL S.V.V. Het damesteam van de Soester Volley- men deel aan de cursus welke op 4 ok tober begonnen is. Op 24 januari a.s. zal er een filmavond gehouden worden. Uit het financieel overzicht van de heer W. P. Hilhorst bleek dat er een batig saldo was. Namens de kascommissie prees de heer H. van Eeden het uit stekend financieel beheer van de pen ningmeester. Mejuffrouw Van Herwaar den gaf het financieel verslag van de ziekenauto. Na de nodige reserveringen is er een overschot op de exploitatie rekening, zodat de gang van zaken be vredigend is. Er kwam een gift van 1000,binnen en de verloting van de bromfiets, die door de gemeente ge schonken werd, bracht 1192,op. Er werden in 1956 440 ritten gemaakt en de ziekenauto legde 12162 km. af. Er zijn in dat jaar veel ongelukken ge weest. De bestuursleden die periodiek aftraden werden bij akklamatie her kozen. Het zijn mej. van Herwaarden en de heren Donker, Van Diermen en Lam. De contributie blijft 3,- het entreegeld 1,59. De heer De Hooge bracht verslag uit van de werkzaam heden van de propagandacommissie, die de twee feestavonden verzorgde. In de propagandacommissie werden mevr. Schutte-Beek en de heren Schaap, Van Leeuwen, De Hooge en Klomp herkozen. De kascommissie wordt oor het komende jaar gevormd door de heren H. van Eeden en H. Smit. Bij de rondvraag werd de opmerking gemaakt, dat de bloei van de vereniging blijkbaar geen gunstige invloed had op de resultaten van de cursisten, want die lieten nogal wat te wensen over. Blijkbaar zijn er teveel deelnemers aan de cursus, zodat de aandacht wat verslapt en de docent niet in de ge legenheid is zich met ieder afzonder lijk bezig te houden. De voorzitter was deze laatste de punten in Amersfoort hielden. Het jeugdteam van S.V.V. won de wed strijd tegen D.H.V. reglementair, aan gezien deze ploeg geen volledig team op de been kon brengen. De vriend schappelijke wedstrijd, die inplaats hiervan werd gespeeld, wisten de jeugdige S.V.V.-ers zegevierend te be ëindigen. INBREKER VOND NIETS Een inbreker haalde zaterdagavond, in een woning op de Ëmmalaan, kasten en laden overhoop, maar hij vond niets wat hem leek. De bewoonster van het huis was korte tijd afwezig en van dat ogenblik maakte de onbekende ge bruik om, door het verbreken van een ruit aan de achterzijde van het huis, binnen te dringen. ZILVER TETRA VERGADERDE. Onder voorzitterschap van de heer K. Zeldenrust vergaderde de aquariumver eniging „Zilver Tetra", in hotel De Gouden Ploeg. De nieuwe secretaris, de heer G. Wassenaar las de notulen, waarna het woord werd gegeven aan de heer A. v. d. Nieuwenhuizen, vis- en natuurfotograaf te Heemstede, die 'chtbeelden toonde en over verschil- ?nde bijzonderheden, aquariumhouderij etreffende, sprak lichtverdeling, plan- en en rotspartijen. Speciaal over het ;ebruik van hout in het aquarium prak de heer v. d. Nieuwenhuizen dtvoerig. Iet bestuur van Zilver Tetra, dat op le vorige vergadering gekozen werd, s als volgt samengesteld K. Zelden- •ust, voorzitter W. J. Kielman, 2e voor zitter G. Wassenaar, le secretaris J I. Werkhoven, 2e secretarisW. J Koopman, le penningmeester G. P. Wouterse, 2e penningmeesterP. van Hoeven, bibliothecaris. Het aantal le den bedraagt op het ogenblik 60. VOLLEYBAL OLYMPIA. Drie van de vier door Olympia ge speelde competitiewedstrijden zijn tot een goed einde gebracht. Zowel dames 1 en 2 als heren 2 slaagden erin hun tegenstander te verslaan, terwijl het eerste herenteam in Spirit 2 zijn meer dere moest erkennen. Het eerste dames team behaalde een prachtige 20-over winning op Spirit 1. Lang heeft het er voor de Soester dames somber uitge zien, want reeds in de eerste set nam Spirit een 14-7 voorsprong. Met voor zichtig en sterk aanvallend spel liepen de Olympia-dames deze achterstand ech ter weer in en zij zagen zelfs kans met 15-17 te winnen. De tweede set was aanvankelijk weer voor Spirit. Bij de stand 11-4 vond Olympia het echter ge noeg en weer haalden de Soester dames het stoute stukje uit de achterstand in te lopen, zonder ook maar een tegen- punt toe te staan en uiteindelijk te winnen met 15-13. Het tweede dames-team had geen moei te een overtuigende 2-0-zege te be halen op V.V.A. 4. In de eerste set zag V.V.A. zelfs geen kans de eer te redden. In de tweede set deden de Olympia-re- serves het iets kalmer aan, maar zij hadden toch geen moeite een overwin ning te behalen. Setstand 15-0 en 15-6. Het eerste herenteam viel uit de toon Nieuwstraat werd in de nacht een bes heester, prachtig gevuld met de be kende rode besjes, bij de grond afge zaagd en meegenomen. van het dansorkest van het sneltrein cabaret. In de pauze deed sergeant-majoor Bra- veboer van Welzijnszorg nog een be roep op de aanwezigen om, in verband met de viering van oudejaarsavond door de mannen van de parate troepen met hun dames, hetzij echtgenote of ver loofde, die niet meer tijdig naar hun woonplaats kunnen vertrekken, voor één nacht onderdak te willen verlenen. Spontaan gaven zich twaalf aanwe zigen hiervoor op. Voor de nog reste rende dames, het zijn er dertien, ge lieve men zich te wenden tot de heer Braveboer of een der bestuursleden van de buurtvereniging. CU CQ Gedipl. A.B.A.N.-Instructeur PARKLAAN 33 SOEST TELEFOON 3982 (K 2955) U wordt gehaald en gebracht. Nu 2 geheel nieuwe super-ontvangers. Vraagt demonstratie. Soesterbergsestraat 20A - Telef. 2379 NUTSBIBLIOTHEEK SOESTDIJK. Nieuwe aanwinsten jeugdboeken A. van Aardenburg, Bas Banning en de zwarte ruiter. A. van Aardenburg, Bas Banning en de vliegende cowboys. H. Baumann, Zonen der steppe. Mies Bouhuis, De jacht op rode tonnie. Tom Bouws, De tocht naar het ei land van Sinbad. P. Brown, De on dergedoken koning. M. Bruijn Ouwe hand, Florence Nightengale. Ben Dixon, De schat in het ravijn. Ren Dixon, De man uit de wildernis. Ren Dixon, Buffeljager. Ren Dixon, Flitsende hoeven. J. M. Eising, Hans vliegt naar Afrika. S. Franke, Tula, de kleine houtsnijder. Ray Franklin, De rode mocassin. K. v. d. Geest, Jos overwint zichzelf. Clara de Groot, De glazen brug. Jaap ten Haar, Saskia en Jeroen de tweeling. Jaap ter Haar, Saskia en Jeroen op stap. Jaap ter Haar, Saskia en Je roen aan zee. Jaap ter Haar, Saskia en Jeroen in de lente. Jaap ter Haar, Saskia en Jeroen, malle geval len. Han G. Hoekstra, Hondje eigen wijs. Frank Knight, Met de compag nie naar Bengalen. Harrüt Laurey, Hopla het feestvarken. J. Nowee, Het geheim van Badman's hut. Anie Schmidt, Een zoentje v. Jip en Janneke. C. Withekam, Het gaat om Larry. L. Wilder, Het kleine huis in het grote bos. GEZELLIGE FEESTAVOND VAN .ORANJE". Voor een aanzienlijk aantal leden gaf de buurtvereniging „Oranje" zaterdag, in de grote ontspanningszaal van het officierscasino, haar eerste feestavond in dit seizoen. Het was goed gezien van het bestuur om, voor afwisseling, in plaats van een toneelavond ditmaal weer eens een cabaret te laten optreden. Het was het sneltrein-cabaret uit Utrecht, dat, onder grote bijval, de non-stop revue „Lachinjecties" bracht. Die injecties hadden inderdaad de uit werking dat er veel gelachen en geno ten werd van een vlotte, goede caba retuitvoering. De dank van voorzitter De Bruin voor het gebodene was dan ook wel verdiend. De feestavond werd besloten met een gezellig samenzijn, met medewerking HET SPOORKAARTJE. Ik keek door het raampje van de coupé, zag wat ziekenfondsgezichten en stapte in, want dit moest tweede klas zijn. Ik vond een plaatsje tussen een man, die alleen maar confectiezakdoeken kon dragen, maar verder alles moest la ten aanmeten, en een juffrouw met veel poeder en nog meer verf. Tegen over me zat een man met een ooek en een kaal hoofd, geflankeerd door twee slapende individuen. Dat was de hele inventaris van de coupé. De trein vertrok en de man met de vele vreemde afmetingen begon aan een uitgebreid maal. Weer zo een, die dik wordt van niets. De dame smeerde nog wat poeder op haar neus, die heus niet glom en de kale man las maar, terwijl de slapers doorsliepen. Het eindstation kwam in het verschiet, het lezen werd gestaakt en de kale man begon koffers en tassen te vergaren. De dikke beëindigde zijn maal en de juffrouw begon in paniek zakken en tasjes om te keren, want ze was haar kaartje kwijt. Groot medeleven van vijf heren, waarvan er twee net wak ker werden, maar daarmee kwam het ding niet terecht. Ze scheen het hele maal niet plezierig te vinden en ik dacht al aan een inzameling. De man met de koffers wist echter wat beters en zei „Neem u mijn kaartje maar" „En u dan „Ik kom er wel uit". Ze aarzelde even maar hij hield aan en ze nam het kaartje. Ik vond het zo'n nobel aanbod, dat ik hem met zijn verhuisboeltje hielp en met hem mee liep naar de controle, terwijl ik twee hutkoffers zeulde. De juffrouw liep ons vooruit tussen vele anderen, gaf het kaartje af, keek schichtig om en ver dween op snelle lange nylonbenen. De man liet me voorgaan en toen ik m'n kaartje net afgegeven had hoorde ik hem krijsen „M'n tas waarop hij al z'n bagage liet vallen en naar de trein terugrende. Even later kwam hij tri omfantelijk aanwandelen, zwaaiend "net een tas. „Hij was er nog", zei hij ipgelucht tegen de loketbeambte, die -ich daarover verheugde, maar hem egenhield toen hij wilde doorlopen >m bij zijn koffers te komen die ik be- vaakte. ,Uw kaartje?" „Dat heb ik al afgege- /en". „Nee, nee", schuddekopte de man •Ja, ja", knikkebolde de leugenaar. Het is een kaartje uit Almelo en aan le achterkant staan tijden van treinen genoteerd met rood potlood. Kijkt u naar". De man keek tussen de kaar- jes, want hij was niet van het sla| .mes op de keel" en hij vond het in- lerdaad. Ti iomfantelijk nam de slechte man de ^offers van me over. Heden overleed, t°t onze grote droefheid, onze beste Man, Va der, Grootvader, Broer en Zwager Dr GERRIT pieter frets, oud-geneesheer aan de Psychiatrische Inrich ting „Maasioord" te Poortugaal, °P de leeftijd van '8 jaar. Zijn leven was wer ken; werkeij voor mensheid. Soesterberg, G- A. Fréts-de Vos. P- W. Frets. •E J. Fretfc- van Buuren. Heleentje en Petra. A. M. Fëlix-Frets. Berkeley (Cèlif.), c- J. W. Qttolander. Soesterberg, 13 december 1957. Prof. Lorentelaan 136. Het stoffelijk over schot zal later op de begraafplaats „Rust hof" te $nersfoort ter aarde worden be steld. Wie hijerbij aan wezig wil aijn wordt verzocht dit te berich ten aan Mevrouw Frets te Soesterberg. Beschaafde jongedame, 22 j-, v.g.h., alg. ontw., i.b.v. diploma's stenografie en typen, zoekt WERK KRING (evenif. halve da gen). Onvergchillig op welk gebied.) Ook bij kinderen. Ervaring als jeugdleidster. Br. onder letter P 37 tyir. S.C. Heden overleed, zacht en kalm, tot onze diepe droefheid, na voorzien te zijn van de genademiddelen der H. Kerk, mijn lie ve Vrouw en onze Moeder, Behuwd-, Groot- en Overgroot moeder, ALEIDA MARIA HOLLANDER, in de ouderdom van 74 jaar. G. J. Adama. Canada, G. J. Adama. H. Adama-Markus. Canada, H. Adama. L. Adama-Sanchez. Soest, R. H. Adama. M. Adama- Brandsma. Leiden, R. H. Adama. J. Adama- van Leusden. Soest, M. C. A. M. Elzinga- Adama. K. Elzinga. Klein- en Achter kleinkinderen. Heerenveen, 15 dec. 1957. L. Ademalaan 55. De uitvaart zal wor den gehouden donder dag 19 december a.s., 's morgens 9 uur, van uit de R.K. kerk te Heerenveen, waarna de teraardebestelling op de R.K. begraaf plaats aldaar. Te koop gevraagd voor zelfbewoning, vrijstaande VILLA met garage in Soest-(Z.), Soest, Soest- dijk of omgéving. Kan event. aanbieden huur woning (5 kaimers, keu ken enz.) met centr. verwarming in Amster damse.), op goede stand. Br. onder ns. 656 bur. Soester Crt. Nette man, 42 jaar, vaste betrekking, P.G., met 4 schoolgaandekinderen buiten de plaats, zoekt met spoed nette HUIS HOUDSTER. Huwelijk niet uitgegsloten. Br. on der no. 657 fcur. S.C. WINTERJAS te koop, gewone maat. Juliana laan 13. zoekt, wegens vertrek uit Amsterdam, werkkring in Soest of omgeving. Br. onder letter P 19 bureau Soester Courant. In ruil aangeboden Vrije vestiging te Am stelveen (vlak bij Am sterdam). Gevraagd difio huis in Soest of omgeving. Br. onder letter L 18 bur. Soester Crt. j Zingende van Jezus is van ons heengegaan onze oudste huisge note, OMA DE JONG, in de ouderdom van 97 jaar en 7 maanden. „Haar leven was met Christus verborgen in God". Kol. 3 5. J. N. FLIKWEERT. C. W. HöLPER. Soest, 15 december '57. „De Alde Terp". De begrafenis zal plaats hebben woens dag 18 december a.s., om 12 uur, op de Ned. Herv. Begraafplaats te Soest. Aanvang van de rouwdienst in Huize „De Alde Terp" om 11 uur. Flinke WERKSTER ge vraagd voor 2 ochtenden per week. Mevr. Smit jr., Van Weedestraat 35. Pracht kwaliteit, vo DE ECHTE VAN ZORG BIJ TOENEMENDE VORST VOOR VOLDOENDE ISOLATIE-MATERIAAL IN UW WATERLEIDINGPUT. Juffrouw zoekt eenvou dig net KOSTHUIS. Br. onder nr. 658 bur. S.C. 2 dames zoeken elk een gestoffeerde, zonnige ZITSLAAPKAMER met of zonder warme maal tijd in Soest-Zuid. Brie ven gaarne met volledige inlichtingen onder nr. 659 bur. Soester Crt. Te koop vette-GANZEN. Steenhoffstraat 6, tele foon 2643. Voor de Kerstdagen KO NIJNEN, geslacht 2,01 per pond. Tijdige be stelling gewenst. Van Voorthuizen, Kerkpad 11 Z.Z. Te koop 1-persoons pri ma KAPOKBED, z.g.a.n. Heideweg 33. Tafellaken In een prachtige kwali teit damast, geheel wit. niet njour dessin. Een laken, dat aan' uw tafel een feestelijk cachet geeft. "W7$ Hut 130x 160 ff Bijpassend servet 1.20 Vingerdoekje 60 c. Dames horloge Dit dameasporthorloge. in chroom- of goud kleur. heeft een zeer so lide Zwitsers uurwerk. Met centrale seconden- wijzer en mooi lederen bandje. QgS Alleen Vrijdag C*

Soester Courant | 1957 | | pagina 2