JEUGDLECTUUR Charles en Charlotte De scheepsjongens van Bontekoe denieum PimVandoel 3e nieuwe ROMANS Saskia en Jeroen Willy Corsari 9.75 Johan Fabricius Sanne Havelte f 4.90 DE GEMASKERDE RUITER HEERENBERG 9 deeltjes De tweeling Op stap Uit logeren Aan zee In de lente Domme dingen Bokkesprongen Met de dieren Malle gevallen Prijs geb. f 2.75 HAAR NIEUWSTE EN BESTE ROMAN Derde druk - 484 bladz..- linnen band NEDERLANDS MOOISTE JEUGDBOEK Nieuwe, zevende druk, met tien tallen tekeningen. Groot formaat, 43ó bladzijden, linnen band slechts 7.90 1 BOEKEN MET DE LEEUW van Hun geheim Mieks moeilijkheden Hanna's vluchi Ieije's hongerkuur In de siorm Hei ene talent Toen kwamTjeerd De rozen van Hofwijck De verloren melodie De verborgen fontijn Het begon in een stortbui Onder de mimosa's Deze 12 medsjesromans be horen tot de beste die ooit geschreven werden. Prijs per ex. NUMMER 18 NUMMER SNEEUWBALSERIE Jongensboeken oudere leeftijd geb. slechts 2.50 Guus Betlem Jr. Raadselen rond Boszicht. Guus Betlem Jr. De IJshockey-Club. Anton Beuving De lading brandt. Theo Frank De laatste Tomahawk. Theo Frank Orkaan over de Prairie. W. van Helden Commissaris Achterberg komt in actie. Pieter Nierop en Koert de Haan Raket op drift. Pieter Nierop Om het bruine munster. Pieter Nierop De Sjah neemt geen risico. W. N. v. d. Sluys De vliegende schotel van Prof. Lepidus. Evert Zandstra Friezen van het Flevo-meer. Meisjesboeken oudere leeftijdgeb. slechts 2.50 Willy Corsary En in die sneeuwbal zit ik. Gonny van Dieren Waar de zeewind waait. Miep van Duijsen Stomps Blijf zoals je bent, Curly. Curly in het middelpunt. Freddy Hagers Daar heb je Jouetta weer. A. M. Nachenius-Rokgholt De wereld draait om Jesse. Annik Saxegaard Zuster Rita, De zonnestraal op mijn pad, Een uur met de autobus. A. Was-Osinga Als 't stormt in de lente. Modeleen staat op de drempel. Meisjesboeken (14—17 jaar) Fenna Feenstra Nelleke's opvoedingMaar die vlag ver laten. nooit; Terug in het vaderland; Een zomer op Heidehoeve; Er verandert niet zoveel geb. per deel 4.90 Max df. Lange Praamsma Goud Elsjegeb. 3.90 Goud Elsje verlooft zich; Goud Elsje draagt een dubbele naam; Nog is het lente voor Goud Elsje; Goud Elsje na de grote storm; Riet Berkhout; Lotty is Lot geworden geb. 4.90 Het klassieke kinderboek Hector Malot Alleen op de wereld. Rijk geïllustreerd geb. f 5.90 H. Beecher Stowe De hut van oom Tom. Een verhaal uit het slavenleven van Noord-Amerika. Complete uitgavegeb. 6.90 A. Niemann Pieter Marits. Lotgevallen van een Trans vaalse boerenjongengeb. 4.90 Gabriïl Ferry De Woudloper. Avonturen in de wilder nissen en prairiën van Amerika. Een boek, dat iedere jongen graag zou willen be zitten! geb. 4.90 Populaire jongensboeken (Leeftijd 10—14 jaar) Chr. van Abcoude Kruimeltjegeb. 4.50 Joh. H. Been Paddeltje, de scheepsjongen van Michiel de Ruytergeb. 4.50 Om de schatten van II. Tigretto geb. 4.50 De drie matrozen van Michiel de Ruyter geb. ƒ4.50 C. Joh. Kieviet Uit het leven van Dik Trom; Dik Trom en zijn dorpsgenoten; Het tweede boek van Dik Trom en zijn dorpsgenoten; Avonturen van Dik Tromper deel 4.25 Okke Tannema; Fulco, de minstreel per deel 4.90 Kinderbijbels D. A. Gram er Bijbelse verhalen voor jonge kinderen geb. 5.95 W. G. v. d. Hulst Bijbelse vertellingen voor onze kleintjes f 12.90 De Bijbelse geschiedenissen 18.90 Joh. Kuiper Bijbel voor de jeugd geb. 9.50 L. Spelberg-Stokmans Kleuterbijbel f 7.90 A. de Vries Groot vertelboek voor de Bijbelse geschie denis Oude Testament 10.75 Nieuwe Testament f 10.75 A. de Vries Kleutervertelboek voor de Bijbelse ge schiedenis 12,75 Pinkeltjes-boeken per deel 3.90 Dick Laan De avonturen van Pinkeltje; Pinkeltje en zijn vriendjes; Pinkeltje op reisPin keltje in Artis; Pinkeltje en het grote huis Pinkeltje op zoek naar Klaas Vaak; Pin keltje in MadurodamPinkeltje gaat naar Pinkeltjesland; Pinkeltje en de flonker steen. Wie kent Pinkeltje niet, dat kleine man netje zo groot als je pink, dat leeft in een holletje achter de etenskast, samen met zijn muizenvriendjes. De laatste jaren kwamen er weer veel nieuwe boeken van Pinkeltje bij. Voorleesboeken \V. G. v. d. Hulst Het grote voorleesboek geb. 17.50 W. G. v. d. Hulst Het nieuwe voorleesboek geb. 14.90 Anne de Vries Vertelt geb. f 7.90 De Kris-Kras van Jan Plezier, geb. 8.90 Henk de Wolf 7 uur en nü een verhaaltje! geb. 5.90 Lea Smulders Torentje, torentje bussekruit. Een boek vol verhalen, versjes en spelletjes voor de kleintjesgeb. 4.90 Sprookjes van Moeder de Gans geb. 5.50 Christine Doorman (naverteld) Sprookjes van Andersen geb. f S.50 Christine Doorman (naierteld) Sprookjes van Grimm geb. 8.50 Annie M. G. Schmidt De Arkgeb. 12.50 Jan Mens Griet Manshandetrilogic, bestaande uit de drie delen: De Gouden Reael; De Blinde weerelt; Het Goede inzicht; in één deel, kunstlederen band12.50 Axel Munthe De Geschiedenis van San Michele, goed kope editie geb. slechts 4.90 Over de gehele wereld beroemd gewor den, behoort het nog steeds tot de meest gelezen romans. E. H. van Rees Lucky Joseph geb. 6.90 Grappige avonturen van een scheepshond bij de Kon. Nederl. Marine. Mr. A. Rootiiaert Vlirnmen's tweede Jeugd geb. 9.90 Het derde deel van de populaire Vlim- menreeks. Sigrid Undset Kristin Lavransdochter geb. 10.00 Een Geschenkeditie van één der meest ge lezen boeken ter wereld. In Nederland meer dan 100.000 ex. verkocht. Thans ligt het op u als niet-bezitter te wachten. Jürgen Tiiorwald Het magische mesgeb. f 12.90 De fascinerende geschiedenis van Dc Eeuw der Chirurgie. Jan de Vries De Jeugd vliegt uit, deel 1, 2, 3 a ƒ5.90 Jan de Vries Maart je 5.90 Door de geweldige populariteit van deze boeken en door de radio is de familie „De Wit" een nationale familie gewor den. H. J. Stuvei. Het Deltaplan de geboorte f 19.50 Een uitvoerig geïllustreerd en gedocu menteerd boek over het stoutmoedigste werk ooit door Nederland ondernomen. Rebecca West De Fontein stroomt over geb. f 11.90 Een verrukkelijke roman, geestig, vol van kleurige tijdsschilderingen en van de char me van een vervlogen tijdperk.

Soester Courant | 1958 | | pagina 10