VRIJDAC KWAK Drukkerij SMIT Kwaliteitsdrukwerk! SOEST. Burgerbijeenkomst. Rode Kruis. Eerste Duivenvlucht. Brand. Speelgoed voor gerepatrieerden. Tennisclub „Soest". Ned. Ver. van Huisvrouwen. EEN ELECTRISCH GESCHENK VOOR MOEDER! Goed afgelopen. Late aangifte. Bezoek aan Soest Nog iets te goed. Caféhouder bekeurd. Snel recht. Evangelisatie-samenkomsten. Schoolreisje Nutsbibliotheken. SOESTERBERG Dodenherdenking. DE KRACHTBEVRIEZER VRAGENDIENST. NET DAGMEISJ Fruitschaal Peneil- paraplui Dit jaar was de belangstelling voor de burgerbij eenkomst op bevrijdings dag nog geringer dan het vorig jaar, zodat het erop begint te lijken, dat de jonge kiezeressen en kiezers hun ver worven stemrecht van heel weinig waarde vinden. Zij, die gekomen waren op verzoek van het college van B. en W., vormden echter met de gemeentesecre taris, wethouder De Haan en de ge meenteraadsleden mevr. Landweer, mevr. Polet en de heren Van Wely, Oranje, Versteijne en Zoetelief een aandachtig gehoor voor de burgemeester van Soest, die in vogelvlucht een beeld van ons staatsbestel gaf en burgemees ter J. P. M. Meuwese van Hilvaren- beek, die een toespraak hield over de betekenis van het burgerrecht. De burgemeester van Soest had bij de inleiding gewezen op de betekenis van deze bijeenkomst, die juist op bevrij dingsdag gehouden werd omdat zonder de bevrijding een dergelijk samenzijn niet mogelijk geweest zou zijn. Burgemeester Meuwese wees op de rechten van de poorters in de middel eeuwen, die in de loop der eeuwen over gingen in de rechten van de burgers zoals wij die kennen. De 23-jarige, die volwaardig burger wordt, maakt aanspraak op deze rech ten en heeft rekening te houden met de plichten die eraan verbonden zijn. In de vreemde tiid waarin wij thans leven lijken deze rechten en plichten belangrijker dan ooit, vooral voor de jeugdige kiezeressen en kiezers, want de jeugd kan moeilijk bewondering heb ben voor de manier waarop de ouderen de wereld gemaakt hebben tot wat ze nu is. Vele jongeren beseffen niet goed wat het betekent in vrijheid te leven, want zij weten weinig van de afgelopen oor log. Het betekent, dat je mag zeggen wat je denkt, dat je mag doen wat je wilt, dat je verenigingen en commissies naar hartelust mag oprichten en dat j~ niet 's nachts van je bed gelicht kunt worden en verdwijnen. Het grootste deel van de wereld kent deze vrijheid niet. Wie het burgerrecht ontvangen heeft moet ertoe medewerken dat deze vrij heid in stand gehouden wordt, waarbij bedacht moet worden, dat vrijheid geen losbandigheid is maar de som van de waarde die de persoonlijkheid uitmaakt en het plichtsbesef tegenover de ge meenschap. Deze gemeenschap begint heel klein in het gezin en zij eindigt voor ons bij de internationale gemeenschap. In het bijzonder die van West-Europa. Om te zorgen, dat het leven zijn waar de behoudt, zullen de mensen naar el kaar moeten toegroeien en moeten be denken, dat slechts samenwerking de vrijheid kan handhaven. De jeugd zal moeten helpen deze samenwerking tot stand te brengen en ook de jeugdige Soester kiezeressen en kiezers hebben hun aandeel hierin. Zij moeten de goede gedachte uitdragen en meer het gebod van de liefde toepassen dan zij in de afgelopen jaren van de ouderen hebben gezien. Zij moeten met het stemrecht iets doen door het op de juiste wijze te gebruiken, want dit eist de verplichting tegenover de gemeenschap. Zo kan de jeugd meewerken aan een betere toe komst in een betere wereld. Beelden uit oud-Soest werden gebruikt om de kennis van de eigen gemeente te testen. Slechts twee aanwezigen raad den alle Soester plekjes die getoond werden, maar zij maakten deel uit van 't college van B. en W. en de pers, dus kwamen niet voor een prijs in aanmer king. Drie mededingers naar de boe- kenbonnen hadden 11 van de 13 vragen goed en zij wonnen de boeken. De afdeling Soest-Soesterberg van het Rode Kruis houdt op 30 mei de alge mene ledenvergadering. Ditmaal niet in „De Gouden Ploeg" maar in „Zonne- heuvel". De duiven hebben voor het eerst in het nieuwe seizoen vanaf Essen in België gevlogen. Afstand 98 km. Gelost om 9.20 met N.W.-wind. De Zwaluw. In concours 449 duiven. Aankomst eerste duif 10.33.42. Snelheid 1329,17 m per minuut. A. J. van Dorrestein 1 3 9 11 32 53 64 78. H. Gorissen 2 10 19 24 26 29 31 33 36 58. P. Wagner 4 68. A. Snijders 5 30. J. Rauch 6 14 77 83. F. Limburg 7 55. Jac. Wijnands 8 51 62. C. van Soest 12 25 38 41 60 63 76. C. Beijer 13. W. Krijt 15 23 56 61 69. J. v. d. Belt 16 18 62 75 80 82. V. Reijerse 17 28 35 87. L. van Klooster 20 45 81. J. v. Herwaarden 21 86. G. Haks 22. H. Kriek 27 49. J. Ottens 34. A. Rijksen 37. C. v. d. Hoek 39. P. Grift 40 89. J. M. Duiser 41 43 47 59 67. B. Roest 44 57 79. H. Woudstra 46. C. Coerman 48 54 70 84. P. de Bes 50 85 88. J. Blokland 65. A. Hilhorst 66. S. J. Blokland 71. J. v. d. Brakel 72. C. Dijkman 73. J. Leek 74. P. Duijst 90. De Vriendschap. In concours 307 dui ven. Aankomst eerste duif 10.35.45. Snelheid 1312,7 m per minuut. Aan komst laatste duif 10.43.58. L.K.H. Prins Bernhard 1 3 7 11 19 24 27 32 35 40 48 51 71. W. Nieuwenhuis 2 12 13 15 17 31 52 55 60 63 65 68 77. J. Onwezen 4 33 64 69. S. en G. Rijk sen 5 16 22 30 37 39 49 53 58 62 70. W. Altenaar 6 46 61 74. H. Verkerk 8 50 54 59 73 76. F. Groenestein 9 23 25. C. Jak 10 43. Jac Stalenhoef 14 20 29. R. Kos ter 18 28 42 44. D. J. Bos 21 56 57. J. Wijnands 26 41 45. G. H. v. d. Broek 34. G. Sikkelbein 36. A. Veerman 38 47 67. G. Sukel 66 72 75. Een hectare jonge dennen en heide ging gistermiddag in het Monnikenbos door vuur verloren. Met twee nevel spuiten bluste de brandweer. De burgemeester zal woensdag 14 mei, om 2 uur, in de openbare school aan de Bonifaciusstraat, speelgoed uitreiken aan kinderen van gerepatrieerden. Dit speelgoed is ingezameld door de school aan de Bonifaciusstraat, waarvan de heer Hofman hoofd is, en een school in Delft. Deze actie is uitgegaan van de afdeling Soest van het Rode Kruis. Al leen de heer Hofman heeft indertijd ge volg gegeven aan de oproep om aan deze actie deel te nemen. Soest 1Advantage 1 8-0. Dames enkel mevr. C. Felix-Schut mej. M. H. Tempelaar 6-3 0-6 6-1, Mevr. M. C. S. van Breukelen-Wilminkmej. W. J. de Ruijter 6-2 6-3. Heren enkel J. H. v. BreukelenB. C. A. Nicolas 6-2 6-0, G. W. Geijtenbeek A. W. M. Mulder 6-0 6-1. Dames dubbelmevr. v. Breukelen en mevr. Felixmej. Tempelaar en mej. De Ruijter 6-2 6-2. Heren dubbel J. H. van Breukelen en G. J. EsendamB. Nicolas en A. Mul der 3-6 6-2 1-6. Gemengd dubbel mevr. Felix en G. J. Esendammej. Tempelaar en B. Nico las 6-3 7-5, mevr. v. Breukelen en G. W. Geijtenbeekmej. De Ruijter en A. Mulder 6-2 8-6. Griffesteijn 4Soest 2 3-5. Dames enkel mevr. A. C. Luyckx mej. A. Bos 1-6 2-6, mej. E. J. M. v. Gerpenmevr. R. Reimerink 6-2 6-4. Heren enkel J. WinkelmanA. de Wolf 8-6 6-8 1-6, W. GrotersJ. Ver hoeven 5-7 1-6. Dames dubbel mevr. Voermans en mej. Luyckxmej. L. v. d. Berg en mej. A. Bos. 3-6 3-6. Heren dubbel W. Groters en H. P. HooijmaijersA. de Wolf en J. Ver hoeven 6-4 3-6 10-8. Gemengd dubbelmej. E. v. Herpen en H. P. Hooijmaijersmej. v. d. Berg en A. de Wolf 5-7 6-4 6-2, mevr. Voermans en W. Grotersmevr Reimerink en J. Verhoeven 3-6 3-6. Shot 6—Soest 3 8-0. Dames enkelmevr. J. Verhoefmej. A. v. Beinum 6-4 6-0, mevr. L. Gies- bertsmej. A. Eysink 6-1 6-0. Heren dubbel C. Visser en F. Baptist -4 4-6 6-4. A. Reub-B. Dietrich 6-1 8-6. Dames dubbel mevr. R. Visser en mevr. L. Giesbertsmej. A. v. Beinum en mej. T. Hoppenbrouwers 4-6 6-4 6-1. Heren dubbel C. Visser en J. GorisF. Baptist en J. J. B. den Hollander 6-0 6-1. Gemengd dubbelmevr. Giesberts en A. Reubmej. Eysink en B. Dietrich 6-4 6-1. De middag gegeven door de Ver. van Huisvrouwen, waarop de heer J. H. Oltmans sprak over de Prinsessen van Oranje, was een groot succes. Ga to^h eens, zei spreker, een vacantie houden in dat mooie land, tussen Main en Sieg, zijrivieren van de Rijn. Daar ligt een land, dat U alles kan vertel len van ons vorstenhuis. Van 1100 is bekend, dat daar een Graaf Dudo van Laurenburg woonde, wiens nakomelingen later een kasteel bouw den tegenover het stadje Nassau en toen, zo als gebruikelijk was, de naam van de stad aan hun naam toevoegden. Zo kwamen er graven van Nassau en een Ruprecht van Nassau was gehuwd met Beatrix van Limburg, dus was er heel vroeger toch ook een Beatrix. Veel land kwam door huwelijk aan de Nassau's. Rijke erfdochters waren bij die graven zeer gewild en hun namen vindt men terug in de huizen van de verschillende Nassause takken. Een bijzonderheid was het, dat de fa- milie's steeds rijk aan dochters waren. Toch kwam al het land in de loop der eeuwen weer in twee geslachten bijeen, in het huis Nassau-Diez, waarvan onze Prinses Wilhelmina de laatste recht streekse afstammelinge is en het huis Nassau-Weilburg, waarvan Groot hertogin Charlotte van Luxemburg de laatste is. Voor de historie van ons vorstenhuis bestaat een grote belangstelling, van daar dat het een mooie middag was voor de dames van de N. V. v. H. RADIO TELEVISIE WASMACHINES CENTRIFUGES STOFZUIGERS WANDLAMPEN 'n Grote sortering vindt U bij ELECTRA TELEVISIE RADIO Soesterbergsestraat 20a Tel. 2379 Het 3-jarig zoontje van S. aan de Van Weedestraat, dat zaterdagmorgen met zijn moeder enige boodschappen ging doen aan de overzijde van de straat werd daar aangereden door een auto, bestuurd door L. A. S. uit Alkemade. Het viel nog al mee. Een wond boven het rechter oog en veel tranen. De heer J. O. Z. vermoedde 2 weken geleden, dat een tas met belangrijke pa pieren in zijn auto moest liggen, maar zij lag er niet. Lang zoeken op alle plaat sen had geen resultaat, zodat hij nu aangifte bij de politie deed omdat het waarschijnlijk is, dat de tas inderdaad in de auto lag en daaruit gestolen is. hij boven op een vijf meter hoge muur geklauterd. Dit schouwspel werd gezien door vele patiënten van een vrouwen kliniek, die bij de gevangenis is en het was een opwindend schouwspel die le nige jonge vent in zijn korte sport- broekje zo bezig te zien. Eigenlijk had de politie gewaarschuwd moeten wor den, maar dat werd vergeten en Leo- nard ging verder. Vlak bij de gevange nis was kermis en tussen de mensen verdween hij. Tot zover was het haags en landelijk nieuws, maar in de nacht van vrijdag op zaterdag werd het Soester nieuws. De haagse politie stelde alles in het werk Leonard te grijpen, maar hij liet zich niet grijpen en verdween blijkbaar uit de residentie, want in de nacht van vrijdag op zaterdag werd er tweemaal in Soest ingebroken en de handige ma nier, waarop de dader de winkels bin nen kwam, doet de politie sterk vermoe den, dat hier de handige inklimmer Leonard aan het werk geweest is. Weinig anderen kunnen door een tui melraampje van de W.C. naar binnen komen maar Leonard ziet daar wel kans toe. De firma Middelman kreeg het eerste bezoek en daar werd uit 2 kassa's 80,en uit een afgesloten maar door hem opengebroken kast 1600,ont vreemd. Er werd ook in het kledingmagazijn rondgesnuffeld, maar daaruit is niets vermist. Mogelijk was Leonard bezig te kijken of hij geen passend costuum kon vinden om ontdekking te bemoeilijken en werd hij gestoord. De firma Reehorst, aan de andere kant van de Torenstraat, kreeg eveneens be zoek door een tuimelraam. Er wordt niets vermist. Wel werden kasten en laden doorzocht, waarbij een geldkistje met 6000,door hem over het hoofd werd gezien. Leonard had blijkbaar geen gereedschap bij zich, want uit een auto, die op de Torenstraat geparkeerd stond, stal hij een breekijzer en omdat inbrekers meestal zelf hun spullen mee nemen, denkt men dat het de jonge haagse uitbreker is, die hier ingebroken heeft. Bewijs is er nog niet want Leo nard is onvindbaar. J. G. alhier, die nog 14 dagen vrij lo gies tegoed had, werd hiervoor naar Urecht overgebracht. Een plaatselijk caféhouder werd be keurd omdat zich-in zijn zaak een per soon ophield, die op de zwarte lijst staat. J. Leonard, een haags student, had meer bezigheden dan de studie en daarmee was hij zo intens bezig geweest, dat de politie hem opsloot in het huis van bewaring te Den Haag. Daar had hij het niet zo heel slecht, want hij mocht ook aan sport doen. Volleybal is sinds de oorlog zeer in trek, dus ook in het huis van bewaring wordt volleybal ge speeld. Het partijtje was uit en Leonard zou met zijn medegevangenen weer naar binnen gaan. Dat was tenminste de be doeling van de bewakers, maar de jon ge student dacht er anders over em tegelijk met een lotgenoot zette hij het op een lopen. Direct ontdekte een be waker de poging tot vluchten en hij schoot in de lucht, zodat collega's ge alarmeerd werden en alvast de lotge noot van Leonard pakten. Daarbij bleef het echter, want Leonard kon niet al leen goed volleyballen maar ook uit stekend klimmen en in een ogenblik was Een juffrouw van de Anna Paulowna- laan bleek een voorstandster van snel recht. Jongens voetbalden hinderlijk en toen ze de bal te pakken kreeg prikte ze die kapot. Dat mag eigenlijk niet. Hedenavond, 8 uur, Groen van Prin- stererschool. Spr. de heer S. van Gor- kum. Woensdag, 7 mei, 8 uur, Heeskapel. Spr. de heer S. van Gorkum. Vrijdag, 9 mei, Eltheto. Zang. Maandagochtend vertrokken de le, 2e en 3e klas van de U.L.O.-afdeling der v. d. Huchtschool voor een schoolreisje van een week. Er zal buiten Amersfoort gekampeerd worden, de jongens in tenten, de meis jes binnenshuis. Verschillende tochten o.a. naar Harderwijk en het Openlucht museum te Arnhem staan op het pro gramma. Vrijdagavond kunnen de ou ders hun kinderen weer thuis verwach ten. Soest-Zuid. Nieuwe aanwinsten K. Aabye, Brand in Magasin „Du Monde". M. A. Beek, Geschiedenis van Israël (p.w.). W. Bredveld, Henspoor. E. Bijing, De derde macht- (p.w.). E. Caldwell, Gretta. Debrot, Bewolkt bestaan. P. Dubois, Voor eigen rekening. J. Gebser, Kentering op het westelijk we reldbeeld (p.w.). L. Huizinga, Schoon schip. A. v. d. Leeuw, De gezegenden. W. Maanen, Al lang geleden. G. Monnink, Gastvriend van vrije volken (p.w.). Ch. Morgan, Sparkenbroke. T. van Oudwijk, Mijn dochter doet het goed misschien. M. Philips, Bruiloft in Europa. Cl. Richer, De zoon van Ti-Coyo. L. Rinser, Danie- la. M. Ruijs, Borders, hoe men ze maakt en onderhoudt (p.w.). A. Schmidt, Doorsnee in Doorsnee. M. v. d. Steen, Balans. H. Troyat, De aasvlieg. Windsor, Een vrouw ver- vertelt. Soestdijk. Aafjes, Logboek van dolle dinsdag (p.w.). Alma, Een kat zei merci. Andres, Het jongetje in de put. Baardman, In de greep van de waterwolf. Baum, De dansen van Ina Raffay. Boon, Niets gaat ten onder. Cronin, Op standig ideaal. Davenport, Davenfort. v. Eemlandt, Schimmenspel op zee. Forester, De trouwe wachter. Hartley, Postillon d'amour. Hofstra, De vrienden van mijn vrienden. Kirst, Het werk mijner handen. Lan- noy, De glazen muur. Lhewellijn, Avontuur met Daisy. Maass, Heerser zonder kroon. (p.w.). Philips, Hen- ri van de overkant. Post, Ik kan kinderen groot brengen. v. Praag, Madame de Pompadour (p.w.). Roe, Paradijs der dwazen. Selleger Elout, Mensen in de stroom. Salten, Wonde re kleine wereld. Schrag, Het ant woord. Slaugther, Dokter en zwart ivoor. Speijer, Het hof der bekoor lijke meisjes. Verne, 20.000 mijlen onder zee (oostelijk en westelijk half rond). J. Wilkins, Vliegende schotels in actie (p.w.). Om 3 uur n.m. waren tal van Soes- terbergers tegenwoordig bij de indruk wekkende herdenkingsplechtigheid op de fusilladeplaats op het vliegveld, waaraan Soesterbergs Gemengd Koor haar medewerking verleende. Des avonds kwart voor acht stelden tal van deelnemers zich aan het begin punt van de Prof. Lorentzlaan op voor de stille ommegang. Het was goed gezien van het bestuur van de Oranjevereniging „Wilhelmina" om sinds enige jaren aan deze plechtig heid een passende uitbreiding te geven door het opstellen van een tijdelijk mo nument op het gazon voor de R.K. kerk, waarheen de stoet zich begaf onder het gelui der kerkklokken. Na klokslag 8 uur volgden er twee mi nuten stilte, waarna hoornsignaal „Last Post" en kranslegging, terwijl be sloten werd met het Wilhelmus en orgelmuziek. Daarna werd een ommegang langs de graven der slachtoffers gemaakt, die met bloemen werden belegd. In de grote zaal van Huis ten Halve had daarop een herdenkingsbijeenkomst plaats. Spreker was de Majoor Aal moezenier M. Laan, die in een gevoe lige rede het wezen der herdenking be lichtte. Soesterbergs Gemengd Koor zong o.m. het „Ave Verum" en „Wenn ich ein- mal soll scheiden". Met een kort woord opende en sloot de voorzitter van de Oranjevereniging, de heer v. d. Donk, de bijeenkomst. Wenst U voor Uw zaak een spre kende reclame Laat ons dan uw drukwerk verzorgen. Van Weedestr. 35 Telef. 2566 24. Daar stonden ook al die mensen be vroren Toevallig, dat dat net in de buurt van die apotheker was En hier staat het zoontje van die apo theker en haalt een flesje uit z'n zak, maakt het open, en dadelijk staat iedereen bevroren Nee maar, dat geeft te denken Kobus Krack denkt ingespannen na. Dat is heel moeilijk voor hem, want Kobus is heus geen slimmerik. Maar wat geeft hij om wat de professor gezegd heeft over straling en zo Dat kan Kobus toch zeker niets schelen Hij ziet hier toch zeker met z'n eigen ogen, dat die kleine Billy van de apo theker die straling in een flesje heeft opgeborgen Z'n plan is gemaakt. Hij rent snel weg, naar z'n kornuiten. Hiervan weet Billy natuurlijk niets En dan is er nog iets. P- L. Kunt u ons een radicaal mid del aan de hand doen om van spiegel glas ruitglas te maken, d.w.z. het ver wijderen van de zilverlaag aan de ach terkant van de spiegel Antwoord Het is inderdaad zeer moei lijk om de zilverlaag van een goede spiegel afdoende te verwijderen. Een radicaal middel, maar niet van gevaar ontbloot, is de toepassing van sterke basen en zuren. De beschermende lak- laag kunt u met een afbijtmiddel of met natron- of kaliloog verwijderen. De zilverlaag is met salpeterzuur op te lossen. Hoewel natronloog en kaliloog enigszins vettig of zeepachtig aanvoe len, moet men er zeer voorzichtig mee zijn, daar het ook de huid oplost en na enige tijd zeer moeilijk te genezen won den ontstaan. Vooral onder de nagels en nagelriemen. Dus zeer voorzichtig Ook salpeterzuur is een zeer agressieve vloeistof, waarvan de dampen ook zeer gevaarlijk zijn. Pas ook op, dat beide vloeistoffen niet met elkaar in aanra king komen, daar er dan een heftige reactie ontstaat. Ze zijn chemisch el- kaars tegenhangers. Mocht u het on danks alle gevaren willen proberen, dan de gehele operatie beslist in de buitenlucht verrichten en veel spoelwa ter in de onmiddelijke nabijheid hou den. Ook na iedere behandeling en voor al na het eerste afbijten van de lak- goed met water spoelen. Gummi handschoenen gebruiken Denk om de kleren en omgeving De heer en mevrou A. L. VRIENS- VELLEI geven met grote vrei kennis van de gebo van hun zoon HANS WOUTER Soest, 5 mei 1958. Heideweg 70. Tijdelijk Nieuw Mar butg, Soestdijk. Jonge LANDARBEII vraagt werk. Sloten landbouwwerk. A< Noorderweg 81. Heden grote aam van VIOLEN. J. van Meij, Bloemenmags „Flora", Nieuweweg Te koop Zündapp BR( FIETS, in prima st Geheel gereviseerd. I ƒ175,—. Te bevr. likaanweg 6 boven, 's 7-8 uur. WONINGRUIL Am foort-Soestdijk. Aan in Amersfoort 4-ka flat (douche, zol centr. verw. en fietsb Van Brakelstraat Amersfoort. RIJWIELEN. Damesf: origineel Simplex sp model. Herenfiets trommelremmen. F tein Mobylette bromf: Motorisch 100 rénfiets met chroom gen. Damesfiets in stekende staat. Alle wielen met nieuwe t den, zadel, spatbori Geheel compleet verlichting. Bosstraa telefoon 2179. WERKSTER gevr. 4 morgens of 2 hele gen per week. M. G d. Berg, Albert Ha weg 22. Te koop aangeboden a.n. KINDERWAGEN halfronde box. Soes bergsestraat 10, Soesl na 8 uur 's avonds. Gevraagd nette WEI STER voor woensc en donderdagochtend. Aanmelden na 8 's avonds. Mevr. Kli Soesterb.str. 10, Soes TE KOOP A.J.S. k klepper, 350 c.c., in 2 goede staat, herensp< rijwiel en enkele dan rijwielen. Garage 't V. ten, Beukenlaan 80. Te koop KINDERV GEN, z.g.a.n., half gels model. Van W destraat 19. Jovama voor uw MO LIJKHEDEN op elk bied. Pers. consult m€ Wolf, Haarlemmerstr. A'dam. Schrift. Po: 22, Laren NETTE WERKSTER vraagd te Bilthoven, v 1 ochtend per week, op zaterdag. Tel. 034 4162. Mevr. Smit, Sophial. 11, Soestdijk, vraagt van 9.30 tot 5 uur. 1 terdagsmiddags tot 3 3 kinderen. Prett werkkring. Buiten vacantie, die gereg kan worden, een ma£ mee naar zee. Verras Moeder met deze originele en rnodern ult- jeroerde fruitschaal. Zwart gemoffeld. Een geschenk waar Moeder bijzonder blij mee zal zijn. 3 Een charmant gesc voor Moeder. Uicg voerd In de modlsol fen tinten,o.a. wit, en beige. Alleen Vrijdag j

Soester Courant | 1958 | | pagina 2