I VRIJDAG- KWAK 59. 2 SOEST BATENBURG'S Erkende Auto- en Scooterrijschool Oplossing Kruiswoordpuzzel. VOOR SCOOTERRIJLES D. ENGEL Burgerlijke stand. DAARVOOR BEHOEFT U NIET NAAR DE STAD! NIEUWENHUÏS SOEST. ENTHOUSIAST Wereldkampioenschappen Voetbal DE K1ÏACHTBEVRIEZER ^eren- pyjama Badmutsen S.E.C. SPEELT GELIJK TEGEN ZWALUWEN VOORUIT. De honderden Soestenaren, die zich zondagmiddag op het utrechtse „Wel gelegen" liet bruin branden, hadden zich reeds verzoend met de eerste ne derlaag van S.E.C. in dit lange voet balseizoen, toen vijf minuten voor het einde van de wedstrijd Zwaluwen Voor- uit-S.E.C. een voetbalwonder de Soes- ter kampioenen van de nederlaag redde. Wout de Bruin, die bijna anderhalf uur zonder succes van alles geprobeerd had om een goed schot te lossen, kreeg de bal hoog toegespeeld van Leo van Breu- kelen. Hij stond met zijn rug naar het doel van de utrechtse keeper v. Es, draaide zich zeer snel om en gaf een heel hard en zuiver schot. Het kwam zo onverwacht, dat de keeper geen tijd kreeg om plannen voor een uitval te beramen en zo kort voor 't eind, dat er geen verandering meer gebracht kon worden in de 2-2-uitslag, waarmee S.E.C. heel tevreden kon zijn. Zwaluwen Vooruit trapte af op een veld, dat bij de geringste schermutse ling wolken stof en zand prijs gaf en de eerste aanvallen waren voor S.E.C. Het waren geen gevaarlijke aanvallen, want schoten van Veldhuizen en Rut- tenberg bereikten het doel niet. Een paar maal kwam S.E.C. met een goede aanval over rechts voor het doel van keeper Van Es, maar De Lange en Spierings als backs en ,Kools als stop per-spil lieten niet toe dat keeper Van Es bedreigd werd. Na deze S.E.C.-aanvallen werd Adams een paar maal in het nauw gebracht en al spoedig was het duidelijk, dat Zwa luwen Vooruit in werkelijkheid niet zo zwak was als op papier uitgemaakt werd. Zij speelden gelijk tegen Roda, dat met 0-4 van S.E.C. verloor, maar de Utrechters lieten zich niet imponeren en ze belaagden met veel élan de Soes- ter achterhoede. Een mooie trekbal van Van Tol werd gevolgd door een snelle ren van Paan akker, die tijdig door aanvoerder Ten Hove gestuit werd. Mauk Brouwer speelde een bijzonder goede wedstrijd en steeds bracht hij met verre trappen werk aan de voorhoede, waar het hele maal niet lukken wou. De achterhoede van Zwaluwen Vooruit liet weinig kans voor gerichte schoten en keeper Van Es was niet erg klemvast, maar met veel gegraai kreeg hij de bal toch altijd wel onder controle. En als het helemaal niet lukken wou dan trapten de ver- aanvallen van de keeper kostte een vrije schop. Na rust ging S.E.C. enthousiast op het doel van Zwaluwen Vooruit af. Vaak wat te enthousiast want er werd veel vuldig voor buitenspel gefloten. Een ver schot van Ruttenberg, een poging van Veldhuizen en tenslotte een kopbal van Brouwer, waaraan De Bruin met zijn hoofd het laatste duwtje gaf. (1-1.) Er was toen tien minuten in de tweede helft gespeeld en er was nog van alles mogelijk. S.E.C. speelde nu met veel enthousiasme en even zag het er naar uit, dat de gastheren onder de voet gelopen zouden worden. Na 25 minuten zette Paanakker met een keurig schot van de zijlijn de domper op de vreugde om het S.E.C.-elan. De bal verdween hoog over de handen van keeper Adams in het doel. S.E.C. probeerde nu met de hele ploeg naar voren te gaan om een gelijk spel te forceren, maar Zwaluwen Vooruit gaf de Soestenaren geen kans lang voor het doel van Van Es te blijven, omdat zij er niets voor voelden in de verdedi ging gedrongen te wordep. Toen alles verloren scheen bracht echter het prach tige doelpunt van De Bruin redding. S.E.C. staat nu met vier punten op de tweede plaats, Swift is eerste met vijf punten, Zwaluwen Vooruit derde met twee punten en Roda staat onderaan met één punt. S.E.C. speelt zondag thuis tegen Zwa luwen Vooruit. dedigers de bal maar out of corner. Er werd heel slecht geplaatst, vooral aan de zijde van S.E.C. en zuchtend zat het Soester legioen toe te kijken hoe de meeste ballen in bezit van de tegen partij kwamen en het middenveld gro tendeels onaantastbaar utrechts bezit was. Na een paar goede aanvallen van Zwa luwen Vooruit, die het lichte utrechtse overwicht accentueerden, kwam S.E.C, weer wat los maar de corners die ge nomen mochten worden leverden niets op. Opnieuw werden de Soestenaren een tijd lang van het kastje naar de muur gestuurd. Adams stopte vallend een schot van Tukker, die een voorzet van Smolders goed benutte, een tweede schot uit een corner werd eveneens gestopt, maar na een half uur kreeg Zwaluwen Vooruit wat het verdiende. Paanakker gaf een voorzet en linksbinnen Van Binsbergen maakte het eerste doelpunt. Er werd niet zo hard gejuicht, want er waren veel minder utrechtse supporters dan Soestenaren. Nijholt gaf het antwoord op dit doel punt met een zuiver en hard schot, maar keeper Van Es wierp zich languit in het stof en stopte de bal. Weer kwam Zwaluwen Vooruit gevaar lijk opzetten. Rechtsbuiten Paanakker passeerde snel een deel van de Soester verdediging en gaf een afgemeten voor zet. Tukker kopte de bal net naast. S.E.C. probeerde het opnieuw maar de utrechtse achterhoede bleek zeer trap- vast en met veel elan bleef de voor hoede van de gastheren aanvallen. Tuk ker maakte een doelpunt, dat door de scheidsrechter wegens buitenspel afge keurd werd. Paanakker loste een hard schot dat door Adams gestopt werd en zijn verre uittrap zette de Soester voor hoede weer aan het werk. Huijink ging mee naar voren en loste een ver en hard schot dat keeper van Es vallend stopte. Kort voor de rust probeerde De Bruin het nog eens maar het wat harde Gedipl. A.B.A.N.-Instructeur PARKLAAN 33 SOEST TELEFOON 3982 (K 2955) U wordt gehaald en gebracht. BRAND. Tweemaal moest de brandweer dit week-end uitrukken. Zaterdag voor het blussen van circa 100 m2 heide en den nen, die in brand stonden achter de wa terleiding in Soestduinen. Voorbijgan gers waren reeds met blussen begonnen en de nevelspuit hoefde slechts na te blussen. Zondagmiddag meldde de torenwacht brand op de grens van het landgoed Pijnenburg. Ook hier gingen voorbij gangers direct aan het werk. De brand weer hoefde niets meer te doen. Ook hier betrof de brand ongeveer 100 m2. Het waren merendeels hoge dennen. 25 JAAR NATUURBAD. Ter gelegenheid van het 25-jarig be staan van het Soester Natuurbad wordt aan de jonge bezoekers en bezoeksters van het bad een kindermiddag aangebo den. Zaterdagmiddag a.s. zal het gezelschap van Harry Barna en Dipri Eba, op het terrein van het natuurbad, de kinderen bezighouden met de poppenkastavon- turen van Jan Klaassen en Katrijn. Er wordt gechoocheld en er treedt een clown op. OLYMPIA-SUCCESSEN. Onder leiding van de heren W. A. Su- man en H. Albertus hebben een juni ores- en een senioresploeg van de Chr. Gymnastiekvereniging „Olympia" met succes deelgenomen aan de avondvier- De drumband van Olympia is naar Am sterdam geweest om deel te nemen aan de wedstrijden voor drumbands, welke georganiseerd werden door de harmo niekapel van de Koninklijke Rotterdam- sche Lloyd. Onder leiding van de heer J. Cammenga behaalde de Soester drum band een eerste prijs met vier negens voor de vier onderdelen, in totaal 36 punten. Bij aankomst op het busstation in Soest- Zuid zorgde de drumband van de R.K. Gymnastiekvereniging „Crescendo" voor een muzikaal welkom. De voorzitter van Olympia, de heer B. Kerkhoff, feliciteerde de overwinnaars en dankte de drumband van Crescendo voor het onthaal. VEEL DOELPUNTEN BIJ B.D.C. Het B.D.C.-elftal, dat zes jaar geleden het kampioenschap behaalde en pro moveerde naar de vierde klasse, heeft zaterdagavond tegen het eerste elftal van B.D.C. gespeeld in een gezellige wedstrijd waarin de doelpunten hele maal niet duur waren. De „oudjes" hadden C. Epskamp in het doel, Roland en Van Asch vormden de achterhoede, Derks, Simons en J. Hee remans de middenlinie en in de voor hoede stonden P. Dorrestein, B. Rade maker, G. Huurdeman en G. v. d. Berg. Ook C. Reijerse stond opgesteld maar die verscheen niet en Wouters nam zijn plaats in. De oude glorie verscheen al direct na de start voor het doel van keeper Jak maar aanvallen van v. d. Berg en Dor restein werden afgewimpeld door C. Hilhorst en Westerveld, met steun van spil Van Daatselaar. De aanvallen van de jeugd hadden meer succes en keeper Epskamp moest kapi- tuleren voor een schot van Brouwer uit een corner van J. Huygen. Even te voren had C. Huygen hard tegen de paal geschoten. Na een kwartier maakte Derks het eer ste doelpunt voor de oude garde, nadat Huurdeman en v. d. Berg feilloos com binerend naar voren waren gegaan. Vlak daarna ging een hard schot van v. d. Berg net over de lat. Rademaker deed het beter en met een stevige knal gaf hij de kampioenen de leiding. Die begonnen nu aan een kwartiertje, dat het nederlands elftal voor de oorlog zoveel roem bezorgde en de sterke vleugel v. d. Berg-Huurde- man zorgde met twee doelpunten voor een 4-1-voorsprong. Daardoor had het er met de rust veel van weg alsof de jeugd er niet meer aan te pas zou komen. Dat was echter maar schijn, want na enkele ongevaarlijke aanvallen van de kampioensvoorhoede kwamen Van Meegen, Verheij, Brouwer en de gebroeders Huijgen los. C. Huijgen bracht de stand op 4-2. Aan de andere kant kogelde Rademaker tegen de lat. Verheij deed het beter en hij bracht de stand op 4-3. Nu steeg de spanning want de tijd schoot op. J. Huijgen bracht de partijen op ge lijke voet. Een kwartier voor het eind werd er hands gemaakt in de achter hoede van B.D.C. 1 en Rademaker maakte zich klaar om de strafschop te nemen. Hij deed dit heel serieus en heel doortastend, want keeper Jak kreeg geen kans het harde schot te keren. De jeugd begon nu een fel offensief en keeper Epskamp kreeg het druk met schoten van de hele voorhoede. De ach terhoede en spil Simons weerden zich als leeuwen, maar tenslotte kwam toch het beslissende schot van C. Huijgen, dat de partijen weer op gelijke voet bracht. Dezelfde speler maakte het zesde doel punt voor B.D.C.-jeugd en alle aanval len van de oude garde konden geen verandering meer brengen in de 6-5 stand. uit ons vorig nummer. Horizontaal1. spar; 4. op; 6. dm; 7. klei 10. aa; 12. k.r.o.; 15. ei; 16. sprank; 19. pagina; 22. e.a.; 23. ieder; 24. dr; 25. foto; 26. amor; 27. it; 29. t.p.; 31. ca; 32. no; 33. eek; 35. toe lage; 38. toe; 39. norm; 41. iep; 42. nero; 44. stro; 45. ai; 46. ed; 48. mare; 50. pulp; 52. os; 54. tiara; 57. oppositie; 61. a.o.; 62. es; 63. tranendal; 67. loens; 70. en; 71. pink; 73. twee; 76. o.k.; 78. k.1.; 79. bets; 81 enge; 83. ara; 85. alle; 86. and; 87. liniaal; 90. tik; 92 l.s.; 94. n.s.; 95. na; 97. Ie; 98. iele; 100 raak; 101. eu; 103. paard; 104. ne; 105. minuut; 108. ekster; 111. ee; 112. est; 114. a.e.; 115. arts; 116. p.p.; 117. ijk; 118. etna. Verticaal2. papa; 3. aar; 5. p.k.; 6. do; 8. lei; 9. eind; 11, in; 13. rede; 14. ha; 16. serie; 17. atol; 18. kioto; 19. praag; 20. gros; 21. armoe; 28. tent; 30. peillood; 31. cape; 32. noor; 34. ko- rea; 35. t.m.; 36. Ie; 37. en; 38. trant; 40. r.o.; 43. em; 44 set; 45 au; 47. doos; 49. ere; 50. pa; 51. p.p.; 53. s.s.; 55. ier; 56. ren; 58. pelikaan; 59. ido; 60. inn; 61. anno; 63. tot; 64. arend; 65. ee; 66. a.p.; 67. l.k.; 68. emelt; 69. sas; 72. nl; 74 wens; 75 eg; 77. kans; 79. b.1.; 80. teil; 82. el; 84. r.i.; 85. al; 86. alsem; 88. inept; 89. aarde; 91 kever; 93. recu; 96. maas; 99. mars; 102. uier; 104. neen; 106. net; 107. uk; 109. kg; 110. t.a.t.; 112. e.p.; 113. tij. NAAR NIEUWEWEG 97 TELEFOON 2543 U zult verrast staan om onze sortering in ELECTRISCHE ARTIKELEN, zoals: SCHEMERLAMPEN - ELECTRISCHE KLOKKEN - LAMPEKAPPEN enz. Voorts alle artikelen en appa raten op sanitair- en electrisch gebied. VAN WEEDESTRAAT 23 TELEFOON 2577 Ook uw Loodgieter en Electriciën KERMISDIEREN. Een inzender vraagt of B. en W. van Soest en de plaatselijke afdeling van Dierenbescherming in de toekomst niet verhinderen kunnen, dat er vertonin gen met kermisdieren in deze gemeente plaats vinden. Dit heeft in de eerste plaats betrekking op de berenshow in het Lunapark en in de tweede plaats op de kleine ponny en ezelhippodrome. In gevangenschap gehouden dieren zijn meestal stakkerds, waarmee gesold wordt en als ze, zoals in de berenshow. ook nog moeten „vechten" tegen lief hebbers uit het publiek, dan is dat hele maal een zielige vertoning, die eigenlijk beschamend voor deze tijd is. Gelukkig is deze show in de meeste plaatsen in ons land verboden geworden, echter niet door B. en W. van Soest. Kan dierenbescherming hieraan mede werking verlenen Kermissen kunnen heel genoeglijk zijn, maar liever geen gesol met in een onnatuurlijke staat gehouden dieren. Er is tenslotte ook nog zo iets als veredeling van volksvermaak, aldus inzender. DUINKIKKERS. Programma Waterpolo Dinsdag, heren, D.K.W.Duinkikkers 1. Woensdag, dames, DuinkikkersVest 1. Donderd., dames Zeist 2Duinkikkers 2 vTaandag, dames, Shell 1Duinkikkers 1. Dinsd., heren, Z.E.W. 1Duinkikkers 1. Donderdag, heren, IJsselmeer 1 Duinkikkers 2. PROCESSIE IN PARK NIEUW MARIËNBURG. De jaarlijkse processie in het park Nieuw-Mariënburg is zondagmiddag on der bijzonder gunstige weersomstandig heden gehouden. Voor de processie werd in de kerk een lof gecelebreerd door pastoor F. A. Smit uit Brummen, met assistentie van pastoor A. Vehmeyer uit Loenen en kapelaan G. Kuiper uit Soest. In de stoet werd het Allerheiligste ge dragen door pastoor F. A. Smit. Aan de processie namen o.m. deel de pastoors mgr A. G. Smit van Soestdijk, mgr S. Th. Visser van Soest, R. Lommerse van Soest-Zuid en I. J. P. Kaarsgaren van Baarn. Ook mgr Batenburg, plebaan in ruste, bevond zich in de stoet. Verder vele verenigingen en organisaties met hun vaandels en vlaggen en gelovigen uit de drie Soester parochies. Bij het rustaltaar werd de feestpredi katie gehouden door pater J. Picard, GEBOREN Teunis, zoon van A. van der Neut, kunstharsperser en W. Al- tena, Sterrenbergweg 32. Cornelia He- lena Maria, dochter van B. J. Dam, sla ger en B. E. C. van Breemen, Soester- bergsestraat 70. Cornelia, dochter van C. v. d. Broek, loodgieter en A. L. Dorresteijn, Nieuwstraat 55. Anna Adriana Maria, dochter van N. W. van Fulpen, timmerman en G, C. Hilhorst, Nieuweweg 112. Wilhelmus Antonius Maria, zoon van H. Th. van 't Kloos ter, automonteur en J. A. van Burg steden, Gallenkamp Pelsweg 18. Ma ria Johanna, dochter van J. B. C. van Groningen, timmerman en J. A. de Nijs, Wieksloterweg O.Z. 63. Wilhelmus Everardus, zoon van H. L. de Beer, draglinemachinist en C. B. van der Lugt, Smitsweg 23. Willem Frangois, zoon van F. W. Blanke, schrijver M. v. O. en C. Th. de Greef, Chr. Huygens- laan 69. Johan, zoon van P. M. Pij- ma, chauffeur-monteur en E. Bouwens, Burg. Grothestraat 70. Hendrika Martha, dochter van W. A. van den Hoek, militair en H. M. van Kouterik, Baarn, Sparrelaan 2. Hendrikus, zoon van P. Siegers, correspondent en H. van Kreel, Van Straelenlaan 8. ONDERTROUWD Leonardus Wilhel- mtis Scheerder, loodgieter, Padangstraat 36, Baarn en Petronella Hendrika van Sitter, verkoopster, Van Weedestraat 7b. Wilhelmus Wouterus van Asch, timmerman, Steenhoffstraat 75 en Wil- helmina v. d. Broek, zonder beroep, Kerkstraat 49. Herman de Boer, landmeter, Snoekstraat 42, Grootebroek en Marja Herdine van Selm, kantoor bediende, Birkstraat 42. Theodorus Cornelis van Overbeek, chauffeur, No tenbomenlaan 1, Utrecht en Paulina Maria van der Valk, hulp in de huis houding, Soesterengweg 56. Bartho- lomeus Cornelis Heerschop, groentehan delaar, IJsbaanweg 2, Laren en Johan na Maria Theresia ten Pas, zonder be roep, Nieuwstraat 50. Gerardus El- schot, lijnwerker, Bosstraat 57 en Adri ana Johanna Kok, zonder beroep, le Heeserlaantje 58. GEHUWD Antonius Wilhelmus Aal- bertsberg, lasser, Plesmanstraat 14 en Leonie Luciani, zonder beroep, Vrede hofstraat 12. Gijsbert van den Hoek, scheepswerktuigkundige, Oranjelaan 23 en Anna Victoria Uhlenbeck, kantoorbe diende, Leeuwerikweg 11. OVERLEDEN Wilhelmus Jacobus Phi- lippens, 60 jaar, zonder beroep, Kerk- pad N.Z. 30. Margaretha Louise Hen- riëtte Homeijer, 73 jaar, zonder beroep, weduwe van G. H. Brand, Heideweg 88. Antoon Jacobus van der Weerd, 66 jaar, zonder beroep, gehuwd met C. A. van Soest, Amsterdamsestraatweg 607, Utrecht. Jean Charles Pabst, 79 jaar', zonder beroep, gehuwd met C. J. Frij- link. Inspecteur Schreuderlaan 102. SPORTMIDDAG K.P.S. Voor de vierde maal zal de sportver eniging van het Koninklijk Paleis Soestdijk zaterdag a.s., ter gelegenheid van de verjaardag van Prins Bernhard, een sportmiddag organiseren. Te half drie spelen juniores van K.P.S. en van Actief uit Hilversum een wed strijd van twee maal twintig minuten, waarna de veteranen van K.P.S. en het Koninklijk Staldepartement Den Haag de strijd aanbinden. Bij de Soestdijker ploeg staat de parti culier secretaris van Z.K.H. Prins Bern hard, dr F. A. de Graaff, in het doel en hij is tevens aanvoerder. Verder spelen mee de secretaris van H.M. de Koningin, mr J. v. d. Hoeven, die op de rechtshalf- plaats staat, de adjudant van H.M. de Koningin, personeel uit de stallen, de garage en de tuin. Middenvoor staat het erelid van K.P.S. de heer B. Hoogeveen. Bij de haagse ploeg staat Jan Oradi als gast opgesteld en verder spelen koet siers, huismeesters en lakeien mee. Scheidsrechter is de heer C. van Es. Het bestuuic-van K.P.S. heeft zich kun nen verzekeren van de muzikale mede werking van het fanfarekorps en de drumband van het Regiment Limburgse Jagers uit Venlo. Kapelmeester sergeant-majoor Graaf- mans komt met 57 man naar Soestdijk. Om 16.15 uur marcheren zij in gala-uni form vanaf restaurant „Eemland" naar het K.P.S.-terrein aan de Biltseweg, zijn de vele t.v.-bezitters, die wekelijks de uit Zweden kunnen zien. 33. De twee inbrekers klimmen het raam uit. In een wip is Billy z'n bed uit en gluurt voorzichtig om het hoekje van het raam. De kerels laten zich juist van het schuurtje op de grond zakken en in eens staat Billy's besluit vast. Hij gaat die kerels achterna Hij zal zien, wat ze met dat flesje gaan uitvoeren Hij slipt naar de kleerkast, pakt z'n regenjas en schiet die vlug aan, over z'n pyama. Tijd om zich helemaal aan te kleden heeft hij niet. Vliegensvlug trekt hij z'n gymschoentjes nog aan en glipt het raam uit, op het schuurtje. Daar ziet hij de twee kerels lopen in de straat. Ze steken over in de heldere maneschijn, hij kan ze duidelijk zien. Brutaal lopen ze naar de hoek, waar een auto staat, waarbij een grote kerel op en neer loopt. Billy springt van het schuurtje af en rent op z'n gymschoentjes in de scha duw van de huizen achter de beide ke rels aan. De grote, dikke kerel opent het portier van de auto en stapt in. De inbrekers gaan op de auto af en maken aanstal ten ook in te stappen. Billy sluipt voor zichtig naderbij, zodat hij kan horen wat ze zeggen. M.S.C., die in Brazilië als missionaris werkzaam is. De processie werd besloten met een Te Deum, uitgevoerd door de drie zangko ren van de Soester parochies, onder lei ding van de heer Gerard van de Schepop. SOESTER ZOMERAVOND VOLLEYBAL COMPETITIE. Onder auspiciën van de Soester Sport Federatie organiseert de Soester Vol leybal Vereniging ditmaal de zomer avondcompetitie. Naast een speciale jeugdcompetitie, waaraan vier teams deelnemen, hebben niet minder dan zestien teams voor deze competitie ingeschreven, t.w. zes damesteam en tien herenteams. Naast twee damesteams van S.V.V. en Olympia, nemen ook nog een damesteam van S.E.C. en van de Ceramiek van Breu- gel deel. De herenteams zijn onderverdeeld in twee klassen. In de eerste klas zullen elkaar de wisselbeker bekampen Olym pia 1, Olympia 2, S.P.S.V., S.V.V. 1 en S.V.V. 2. In de tweede klas zijn ingedeeld een team van Ceramiek van Breugel, K.V.S., S.E.C., Shot en S.V.V. 3. De wedstrijden zullen worden verspeeld in een halve competitie van twee sets. Voor a.s. vrijdag ziet het programma er alsvolgt uit Jeugd Olympia a-S.V.V. b. - S.V.V. a- Olympia b. Dames Olympia 2-S.V.V. 2 - Olym pia 1-S.E.C. - Cer. v. Br.-S.V.V. 1. - Olympia 1-Olympia 2. S.V.V. 2-S.E.C. Heren: S.V.V. 1-Olympia 2. - S.E.C.- S.V.V. 3 - S.V.V. 2-S.P.S.V. De wedstrijden worden verspeeld op het terrein achter het raadhuis. LOOS ALARM. De Soester brandweer reed met loeien de sirene door Soestduinen op zoek naar de brand, die telefonisch gemeld zou zijn door de torenwacht. Die wist echter nergens van, zodat verwacht mag wor den dat een nieuw soort telefoonmaniak onrust zaaide. Zorgt dat U er ook bij komt. Het kost zo weinig, het geeft zoveel. Vraagt ons een vakkundig advies. Soesterbcrgsestraat 20A Telef. 237f waar zij tégen kwart voor vijf arriveren. Direct na afloop van de veteranenwed- strijd maken zij een mars rond het ter rein. Om vijf uur begint de wedstrijd om de beker, die beschikbaar gesteld is door Prins Bernhard. Ditmaal spelen Scheveningen Holland Sport met de oud-nationale doelman Landman en Heracles uit Almelo tegen elkaar. In het elftal van Heracles speelt Schu- man mee. Deze goalgetter maakte dit seizoen 43 doelpunten, het hoogste aan tal bij het betaald voetbal. In de pauze van deze wedstrijd zullen de Limburgse Jagers een muzikale show van 20 minuten brengen. Om vijf over zes begint het tweede deel van de be kerwedstrijd. Na afloop zal de Prins de prijzen uitreiken. De opbrengst van deze sportmiddag is bestemd voor het Koningin Wilhelmina- fonds ter bestrijding van de kanker. Voor dit doel stellen de contract-spelers van S.H.S. het geld dat zij voor deze wedstrijd ontvangen beschikbaar, ter wijl de aanhang van Heracles, inclusief het bestuur, de toegangsbewijzen voor deze wedstrijd betaalt. EXCURSIE VAN 'T NUT. Zondag heeft het departement Soest van de Maatschappij tot Nut van 't Algemeen de jaarlijkse excursie gehou den. Ditmaal ging de reis naar Dene kamp via Zutphen en Markelo. VH m< bo is lai vo ge: na So Dl So Sn ge' we De sle de< da; wi: daj Wi (34 Dl He kei He vee het OP BE Gis sch ope gel De na teu de ten bec De doe een roe ma; lan voo Het ziel jeu bes koz In dez voo en VEI Een de een den ginj De twe bru verj ordi vro< der TOl SLl Een ven ces- vog< PR/ AV< De ber| Alle idea min] gete tes, dooi ter 1 hon< lijk De orga op dat baar Moe Van een prachtige krlmp- vrlje poplln. Kleurecht en met lutex band. In diverse unl kleuren, met contrasterende boord en mandietcen Enige van de beste mo dellen uit onze grote col lectie brengen wij alleen Vrijdag tegen sterk ver laagde prijs. Met of zon» der kinband; met acfouimrubber binnen rand; óók luchcgevulde. In wit en ge» |2 kleurd. Per stuk 1

Soester Courant | 1958 | | pagina 2