Sc^AM systematische Inhoudsopgave DEEI. 1 Wetenschap, Astrono mie, Geologie, Meteorologie, Klima tologie, Geografie DEEL 2 Biologie, Botanie, Zoölogie DEEL 3 Geneeskunde, Volken kunde, Natuurkunde DEEL 4 Scheikunde, Wiskunde, Psychologie DEEL 5 Godsdiensten, Filosofie, Pedagogie, Recht DEEL 6 Politiek, Geschiedenis DEEL 7 Techniek, Sociologie, Economie DEEL 8 Bedrijfseconomie, Literatuur, Taalkunde, Boek-tijdschrift-krant DEEL 9 Kunst, Muziek, Jazz, Toneel, Dans, Film, Sport DEEL 10 Registers Medewerkers Sesam Systematische Encyclope die ontstond uit de samenwerking van de bekende Duitse uitgever C. Bertelsmann te Gütersloh en de N.V. Bosch Keuning te Baarn. Op de volgende pagina vindt u in alfabetische volgorde de namen van de Nederlandseen Duitse geleerden en deskundigen die aan de uitgave hun medewer king verleenden. In de gevallen waarin de Duitse medewerkers de wetenschappelijke verhande lingen schreven en de taak van de Nederlandse medewerkers be stond uit het nazien, bewerken of herschrijven van deze verhan delingen, staat dit in de kop van de desbetreffende artikelen ver meld. De bekendheid van de na men van de medewerkers waar borgt u dat de inhoud van Sesam Systematische Encyclopedie we tenschappelijk volkomen verant woord is. Deze encyclopedie zal u niet teleurstellen. Alfabetische lijst van medewerkers Ben Albach, Amsterdam Dr. Rudolf Altevogt, Munster Dr. Hermann Athen, Elmshorn Prof. Dr. Walter Baumeister, Münster Prof. Dr. Fritz Blattner, Kiel Prof. Dr. W. Bleeker, De Bilt Prof. Dr. Franz-Joseph Brecht, Mannheim Dr, P. Brommer, Velsen Prof. Dr. W. J. H. Caron, Amsterdam Prof. Dr. Carl Diehm, Köln Prof. Dr. H. J. A. Duparc, Delft Prof. Mr. F. J. F. M. Duynstee, Nijmegen Dr. Theo Fürstenau, Wiesbaden Prof. Dr. O. H. von der Gablentz, Berlin Prof. Dr. H. Gerding, Amsterdam Dr. C. C. F. Gordijn, Rotterdam Dr. Rudolf Grau, Herne Prof. Dr. Walter Hagemann, Münster Prof. Dr. W. R. Heere, Tilburg Prof. Dr. F. A. Henglein, Karlsruhe Hans Hennecke, München Prof. Dr. Johannes Hoffmeister, Berlin H. J. A. Hofland, Amsterdam Dr. Niels von Holst, Eisenberg Caspar Höweler, Blaricum Dr. A. L. Janse de Jonge, Amsterdam Dr. L. de Klerk, Utrecht J. F. Kliphuis, Amsterdam Prof. Dr. Philipp Lersch, München Prof, Ir. Friedrich Löszer, Hamburg Prof. Dr. Lutz Mackensen, Lüneburg Prof. Dr. W. Mommsen, Marburg/Lahn Prof. Dr. F. L. van Muiswinkel, A'dam P. J. van Mullem, Oegstgeest S. Nauta, Breda Prof. Dr. B. R. A. Nijboer, Utrecht Dr. P, G. W. J. van Oordt, Utrecht Prof. Dr. A. J. P. Oort, Wageningen Drs. C. Peeters, Den Haag Dr. H. A. Pels-Kluyver, Leiden Dr. Kurt Pollak, Henndorf/Salzburg J. de Rek, Amsterdam W. W. Reijs, Tilburg Prof. Dr. Helmut Schelsky, Hamburg Prof. Edw. Schillebeeckx O.P., Nijmegen Dr. Arnold Schmitt, Gütersloh Dr. Hans Schnoor, Bielefeld Prof. D. B. J. Schouten, Tilburg Dr. Dietrich Schulz-Köhn, Hannover B. Smalhout, arts, Amsterdam Dr. Heinrich Spiekerkötter, Bielefeld Prof. Dr. G. Stuiveling, Hilversum Prof. Dr. Karl Stumpff, Göttingen Rinke Tolman, Soest Dr. J. H. Vrielink, Lutjegast Prof. H. de Vries-Reilingh, Naarden Prof. Dr. Horst Wagenführ, Unterschondorf Prof. Dr. Julius Wagner, prankfurt Prof. Ernst Zimmer, Lübeck Prof. Dr. A. J. Zuithoff, Delft

Soester Courant | 1958 | | pagina 5