systematisch Boekhandel A. J. v.d. REE Laanstraat 41c-41d, tel. 2685 Baarn een belangrijk voordeel 1 0 delen I 1.75 per deel Adres: Wat wil dat zeggen, systematisch? Dat de onderwerpen niet uit hun verband gerukt zijn maar in hun samenhang worden bezien. De eerste negen delen van Sesam Systema tische Encyclopedie bevatten elk een aantal verhandelingen die een onderwerp van weten schap, kunst of cultuur overzichtelijk, ge comprimeerd en afgerond behandelen. Hoe de verschillende onderwerpen over de delen gedistribueerd zijn ziet u in de elders in dit folder afgedrukte inhoudsopgave, k Wat is het voordeel van deze systematische linrichting? Dat u een verhandeling over een pltepaald onderwerp in zijn geheel kunt lezen en dat u dus onmiddellijk volledig bent ge oriënteerd, terwijl u toch tevens deze ency clopedie als naslagwerk kunt gebruiken. De sleutel voor dit laatste is het tiende deel, het alfabetisch ingerichte registerdeel. Als u op een gegeven moment iets meer wilt weten over een bepaald verschijnsel of over een be paalde naamjkunt u dat daarin zoeken. Cijfers achter de woorden en namen in het register deel verwijzen naar de desbetreffende delen en kolommen. Door Sesam Systematische Encyclopedie aan te schaffen komt u ckis in het bezit van een aantal verhandelingen over alle takken van wetenschap en cultuur. hM aar bovendien be schikt u dan over een bron waaruit u op een snelle manier een overvlcra van inlichtingen kun putten. Op de volgende bladzijden vindt u meer gegevens over Sesam Systematische Ency clopedie. Deze 10-delige pocket-encyclo pedie is precies geschikt voor u: een onuitputtelijke bron van wetenswaardig heden. De prijs ligt ongelofelijk laag: 1,75 per deel. En wat ook een voordeel is: De delen verschijnen niet allemaal tegelijk. Het eerste komt november 1958 uit, de andere delen volgen bij tweeën tegelijk met tussenpozen van drie maan den. U kunt de gehele encyclopedie dus bij stukjes en beetjes betalen, zodat u deze uitgave nauwelijks merkt. Let u er wel op dat u de delen niet afzonderlijk kunt kopen. Uw intekening verplicht u alle tien delen af te nemen. Geef dus als u verhuist uw boekhandelaar uw adreswijziging door. Teken nu met onderstaand biljet in op SESAM Systematische Encyclopedie U kent toch het sprookje^ van Ali Baba en de veertig rovers? Toen Ali Baba 'Sesam, open u!' riep, spleet de rots in tweeën en lagen de kostbaarste schatten voor het grijpen. Een sprookje is werkelijkheid geworden. Nu hebt u de gelegenheid om voor totaal slechts 17,50 een 10-delige pocket^HHH clopedie in uw bezit te krijgen waarini^gg schat van wetenswaardigheden voor nejfl grijpen ligt. Aan Sesam Systematische Encyclopedie werkten meer dan 60 Nederlandse en buitenlandse geleerden en deskundigen mee. Het totale werk omvat 2400 blad zijden, 1200 tekeningen en 400 foto's. Lees dit folder met aandacht en teken dan meteen in op Sesam Systematische Ency clopedie, een uitgave van BOSCH KEUNING N.V. BAARN 60 medewerkers 2400 bladzijden 1 200 tekeningen 400 foto's Inteken biljet Ik teken hierbij in op Sesam Systematische Encyclopedie in 10 pocket-delen, prijs 1,75 per deel. Ik verplicht mij ertoe alle 10 delen bij u te kopen en zal een eventuele adreswij ziging aan u doorgeven. Naam: op te zenden in open envelop (gefrankeerd met 4 ets. postzegel) aan of in te leveren bij

Soester Courant | 1958 | | pagina 6