De grote KOO ALS van Werumeus Buning Verrassing voor nieuwe Spie gel-abonnees en hun „aanbrengers" Honderden recepten uit tientallen landen verzameld en beschreven door J.W.F. Werumeus Buning Een uniek aanbod van De Spiegel - óók voor U! Bon voor KOOKATLAS 1. Bent u nog geen Spiegel-abonnee? 2. Bent u wèl Spiegel-abonnee? Wat u allemaal in de Kookatlas vindt: Uit de inleiding van J. W.F. Werumeus Buning: Niet te koop - Wel te geef - Dat zint mij Voor het eerst is er een Kookatlas met landkaartjes e.d. waaruit u kiest waar u wilt eten (alsof u op vakantiereis gaat!). Voor het eerst heeft J. W. F. Werumeus Buning recepten uit tientallen landen verzameld en in atlasvorm te boek gesteld (zoals alleen bij het kan!). Voor het eerst is er een fijnproeversboek van 40 pagina's, fraai uitgevoerd, op echt keukenformaat zo groot als De Spiegel zelf met grote, duidelijke letters die recepten lezen makkelijk maken! Een uniek boek, dat niet te koop is, dat nergens anders te krijgen is dan bij De Spiegel. Hoe kunt u het krijgen? Leest u maar verder! Dan hoeft u alleen maar meer plezier in huis te halen, meer boeiende informatie en gezellige lectuur, meer schitterende foto's en nu ook gloedvolle kleurendruk, kortom De Spiegel, Nederlands gezelligste actuele weekblad! Vul de bon in, word abonnee. Reeds lang voordat uw jaarabonnement om is, onge veer na 3 maanden, zenden wij aan de nieuwe abonnees de be geerde Kookatlas gratis en franco toe. Er zijn zeker mensen in uw omgeving die De Spiegel willen lezen en de Kookatlas willen bezitten. Maak ze abonnee, u doet ze er een dubbel plezier mee. Stuur ons een briefkaart met hun en uw adres. U krijgt de Kookatlas als beloning en de nieuwe abonnee ontvangt dit juweel na ongeveer drie maanden. De beste hapjes uit vele landen: uitheemse schotels uit Mexico en robuuste gerechten uit Noorwegen, een complete maaltijd uit Frankrijk en de meest befaamde salades en snacks van Ame rika. De Fondu uit Zwitserland zal geen geheimen meer voor u hebben en een Bouillabaisse maakt u voortaan als een Marseil- Jaan! Zo vindt u van vele landen zomer- en wintergerechten, die zo op de spijskaarten van herbergen, trattoria's, inn's en Gast stuben kunnen staan. De Kookatlas geeft u ook nog kaartjes met de wijndistricten en kaassoorten en bovenal natuurlijk de prachtige taal van J. W. F. Werumeus Buning, die recepten rot leven wekt alleen al door ze te beschrijven! „Er bestaat," placht mijn culinair zeer wijze grootvader te zeg gen, „geen kookkunst waar er geen geduld, zorg en liefde heerst; benevens een zekere kennis van de waren en de ware inkoop. Zonder deze vijf beginselen, die men eigenlijk wel in eén beginsel, te weten de liefde, kan samenvatten, heeft geen enkel recept enige waarde." Hij kon het weten, hij had op zeven zeeën gevaren. Met nog geen duizend recepten is er in de keuken iets te be leven, als men de beginselen van de kookkunst niet verstaat; ik bedoel nog niet eens zozeer het kundig koken van aardappels, het niet bederven van rijst en het bekwaam sudderen van het runderlapje, als wel de trouw aan het genoemde beginsel, te weten dat er nooit haastig, maar steeds met zorg en liefde met een gerecht dient te worden omgegaan. Hietlangs afknippen Noteert u mij dus tot wederopzeggens als abonnee op het mooie fa milieblad DE SPIEGEL. Jaarabonnement: 4.55 per kwartaal; 35 cent per week. Ik wil betalen per kwartaal per week. doorhalen wat niet verlangd wordt. Naam: Adres: Woonplaats: Verzenden aan Bureau De Spiegel, Wageningen, als brief (12 cent porto) of opgeplakt op briefkaart (8 cent porto).

Soester Courant | 1958 | | pagina 8