r GERO zijn welkome geschenken. Daarom vindt u dan ook bij de Galeries de gehele complete Gero-collectie. Van het een voudigste theelepeltje tot de meest uitgebreide cassette, My in elke stijl, vormgeving A en prijsklasse. GESCHENKEN Nu hoeft u niets meer te vergeten: Losbladige zakagenda met ring. bandje. Rood, groen, donkerrood, zwart of bruin omslag met extra vakje voor postzegels of visitekaartjes 27 Draaiasbak waar u ve len een plezier mee doet. Metalen bakje in diverse kleuren met verchroomd bovenstuk 17t Gero Zilmeta cassette, 6 persoons. Inhoud 6 lepels, 6 vorken, 6 dessert lepels en 6 dessertvorkjes. Aardappel-, groenten., jus- en soeplepel. Mooie moderne vormgeving. Geheel nieuw model aansteker, die er uit ziet als een miniatuur schcerapparaat Feilloos werkend mechanisme Fraaie schrijfmap. Kunstlcder met trek- sluiting. Hiemede wordt brieven schrijven een ge noegen. Formaat 2-1x30 cm. In diverse kleuren. Met 20 vel prima papier en 20 enveloppen Gero Zilmeta thee lepeltjes. 12 stuks ir mooi étui O C Gero Zilmeta taart vorkjes.12 stuks in mooi etui 11 IC 31 Vulpen (14 krt gouden pen) en ballpoint (druk- systecm) in fijn plastic geschenketui. Om nog vele jaren het verlang lijstje mee te schrijven. Compleet jr „GAMO" dameshorloge. 17 steens blocankcr, on breekbare veer. Keuze- uit diverse sierlijke mo delletjes met elegant suède bandje. 20micronsdoublc met stalen bodem Schwarzwald klokje voor de kinderkamer. Met jachttafereel en be weegbaar vogeltje. Stevig "Compendium" post in mooie, afwasbarc plas tic map. Met moderne dessins. Inhoud 20 vel zeer mooi postpapier en 20 enveloppen Koperkleurig klokje met raampjes in diverse kleuren. Geheel nieuw model. Prima 8-daags Op console 97. SO Schooletui met trckslui- ting. Zeer mooie vulling, o.a. 12 kleurpotloden. Aparte binncnklcp met 2 plastic driehoeken en gradenboog. Naar keuzc in rood, beige, groen en „GAMO" herenhorloge. 21 steens blocankcr. Waterdicht en schokvrij Anti-mag- nctisch precisie-uurwerk met onbreekbare veer. Moderne lichtgevende wijzerplaat met grote sccondcwij/cr. Prima le deren band Chroom met stalen bodem Zonder console GALERIES MODÉRNES heeft de allecnvcrkoop in Nederland van „GAMO" horloges Alle uurwerken met 1 jaa schriftelijke garantie Om uw foto's netjes te bewaren! Foto-albums in diverse moderne des sins. Inhoud 25 bladen. Als boek- of m OC album-model groter formaat 5.95 23 „GAMO" outomatic. Hcrenhorlogc, dat zich zelf opwindt. 25 steens blocankcr, anti-magnc- I tisch met onbreekbare I veer; waterdicht en schok- I vrij. Zeer mooi model, I lichtgevende wijzerplaat met centrale secondewij zer. Prima lederen band. In luxe etui. Chroom met stalen bodem Papiermandje, bijzonder leuke uitvo< ring in gekleurd stro mi plastic vdcring- Keuze u 4 verschillende klcurci combinaties Piacttschc metalen papierbak. Leuk model met gezellige decoraties. doublé met stalen bodci

Soester Courant | 1958 | | pagina 7