Va" zecr Sl 105 Pagodeparapluie, Italiaanse import, 100 nylon in 16 prachtige tinten. Met zeer mooi aluminium montuur en een keur van modieuze knoppen Duster, de handige korte peignoir, die "s mor gens een japonnetje ver vangt. Een modieus èn practisch geschenk. Zeer mooie satin feutrc in bleu, reseda, violet, maïs en aqua Maten 38 t.m. 46 Heerlijke kinder pantoffeltjes, die hoog om de enkeltjes sluiten. Extra sterk met stevige treksluiting. 20-23 24-27 Nylon handschoenen met wol gevoerd. Zeer sterk en verrukkelijk warm. Beige, grijs, rood, roomkleurig bruin en wit. Meisjcsmatcn 2.95 Damcsmatcn 3 Hcrcnmatcn q 114 Nappa dameshandschoenen, handgenaaid. Met tricot voering; modieuze tinten. Plastic doosje met flesje eau de cologne en Zwirscrs-rijk-geborduurde damcszakdocfcjcs met bceiai ingeweven randjes. Het doosje kunt u later nog gebruiken b.v. als bijou- tericdoosjc. Met 3 zak doekjes A QC 118 Leuke meisjespantoffels met bontkapje. Diverse kleu ren met vrolijke dessins. Extra sterke zool. Rood, geel of beige 20-23 24-30 108 Leuk bloembakje met 3 plastic bloempotjes met bloemen, elk gevuld met een mooi dameszakdoekje 109 „Favorita" cocktailschortji charmant en vlot Royaal model, 'n verschillende mooie dessins en kleuren „California" damespantoffels. sterke zool Warme s ring en leuk vachtka De pasvorm - u ini niet dat u ze draagt Diverse modekleuren Nappa jongenshandschoenen, gevoerd met warm flanel Breitas, plastic in ge- zelligcdcssins. Met stevige treksluiting. U kunt kie zen uit twee modellen: met lus bovenaan of in het midden dubbcldoeks linnen, heel met leder afgewe Zeer royaal formaat. Waterdicht; leverba; <n 4 kleuren. maten Pantoffels voor vadei en zoon. Modern cfler roestbruin met zachte verende zool 36-40 41-47 jongensmatcn

Soester Courant | 1958 | | pagina 12