A. J. VAN DER REE ROMANS Boek-, Kantoorboek- en Kantoormachinehandel LAANSTRAAT 41 c-d - BAARN M. Campbell Barnes Isabella de Schone 11,50 Het historisch liefdesverhaal van Isabella Capet, de bruid van Edward II. S. Carmtggelt Kraaltjes rijgen 3.50 Een nieuwe bundel stukjes van de grote humoristische schrijver nieuwe kralen aan het lange snoer en fonkelend als OCTIE C ATEN BURG Op de rand van de afgrond 8,90 Een fantastisch boek over een dochter van een Duitse ztazigeneraal en een tot Nederlandse genaturaliseerde moeder die gedurende de oorlog steeds in het verzet tegen het regime hebben gewerkt. WlLLY CORSARI Schip zonder haven 4,90 Goede wijn behoeft geen krans. Dit boek blijft één der meest geliefde, grote ro mans van Willy Corsari. Nu in goedkope uitgave, mooi uitgevoerd. Dr. A. J. Cromn Omnibus f 12,50 Luxe uitgave gebonden in balaleder. Viei romans in één band nl. Doktersroeping - Kaleidoscoop op zaal K - Robert Shan- non's jonge jaren - Dr. Robert Shannon. Omvang 640 pagina's. Maria Dermout De Kist 4.90 Nieuwe verhalen van deze begaafde schrijfster over de „dingen" die zo'n be langrijke rol in het leven van de mensen spelen en die het oude vast houden lang nadat de oorspronkelijke bezitters zijn gestorven. A. den Doolaard Het leven van een landloper f 12,50 Dit is een boek over zijn eigen avontuur lijk leven. Hij vertelt met de zwierigheid van zijn „Bruiloft der zeven zigeuners" en de romantiek van „De druivenpluk kers". Hij beschrijft zijn talloze tochten onder en boven de sneeuwlijn, en vooral zijn dikwijls wonderlijke belevenissen in Europa, Noord-Afrika en Amerika. JOHAN FABRIC1LS Schimmenspel 6,90 In deze roman plaatst de auteur niet al leen oost tegen west, maar ook en vooral het nieuwe Indonesië tegenover de oude, stijlvolle wereld van overerfde traditie en cultuur; zoals deze nog voortleefde aan de Javaanse vorstenhoven. Lion Feuchtwanger Jefta en zfjn dochter 8,90 Dit bijbelse gegeven heeft in de handen van Feuchtwanger een meesterlijke ge stalte gekregen. PAUL GALLICO Thomasina4,90 Een roerende geschiedenis van een een zaam meisje, dochter van een ruwe die renarts, een wonderlijk kind, dat haar leven wijdde aan haar viervoetige en ge vederde vrienden en wier lot op vreemde wijze haar omgeving beïnvloedde. VlRGIL GHEORGHIU Het 25ste uur 4,90 De actualiteit van dit wereldvermaarde boek neemt toe, naarmate de jaren ver strijken. Goedkope uitgave. Elizabeth Goudge De Rozemarijnboom 5,90 Een nieuw boek van de schrijfster van „Kruid der genade". Graham Greene Omnibus 10, Inhoud: Het geschonden geweten; De kern van de zaak; Het einde van het spel; De stille Amerikaan. Omvang meer dan 800 pagina's, bevattende het beste werk van deze auteur. Een geschenk bij uit nemendheid. E. Hemingway De oude man en de zee 6,90 Speciale filmeditie, met tussen de tekst beelden uit de film en bovendien 47 il lustraties van Noël Sickles en inleiding van J. W. F. Werumus Büning, Leonard Huizinga Oliadrievoud6,90 Adriaan en Olivier, Olivier en Adriaan, Adriaan contra Olivier nu samen in één band, terwijl Huizinga een nawoord schreef "20 jaar later". Leonard Huizinga Twaalf maanden Joost 5,90 Een speels boekje van een vader over zijn kleine zoon. Brigid Knight Ik worstel en kom boven14,90 bestaande uit 3 deleu in één band. Een machtige historische familieroman, welke zich voor het grootste deel afspeelt in de Nederlanden van de 16e en 17e eeuw. Omvang circa 750 pagina's. Arnold Krleger Camilla f 8.90 De auteur schildert op indringende wijze het lot van twee mensen in het Duitsland van in en na de oorlog, wier aanvankelijk geluk door de oorlog wreed wordt ge stoord. C. L. LEWIS Het wordend aangezicht8,90 Deze roman is gebaseerd op de mythe van Psyche en Cupido, het verhaal van een conflict tussen twee soorten liefdé een onbaatzuchtige, vreugdevolle én een sombere, afgunstige liefde. Daphne du Maurier Als voetstappen in het zandf 9,90 De bewogen roman van een volksmeisje dat zich ten tijde van de Napoleontische oorlogen na een ongelukkig huwelijk een weg wist te banen tot in de hoogste Engelse hofkringen. R. Norph De strijd van het geslacht Palsson 8,90 „In de schaduw van het Marsgcbergte" en „Rendiervolk in leven en dood" thans in één complete, fraai verzorgde uitgave. K. Norel Janmaats en Sinjeuren 3,90 Een van de beste romans van Norel, spe lend in de tijd dat de Geuzen zich vrij- vochten van het Spaanse juk. Nu in een smaakvolle goedkope uitgave in plastic band. Maria Augusta Trapp De familie Trapp 7,25 Een hartverwarmend familieverhaal dat getuigt van een groot idealisme en een Godsvertrouwen, dat iedereen zal bemoe digen, sterken en inspireren. Sloan Wilson Zomereiland 8,90 Een nieuw boek van dé bekendé auteur van „De man in het donkergrijze pak"#

Soester Courant | 1958 | | pagina 16