Voetbalwedstrijd Koninginnedag. Het Concours Hippique, SOEST. SOEST 1390 In het ochtendprogramma van het Concours Hippique, dat te 8 uur be gint, vinden de dressuurproeven plaats, waaraan door 108 amazones en ruiters in 5 ringen wordt deelgenomen. Tevens zijn er dressuurproeven voor achttallen en viertallen. Aan de achttallen wer ken mee De IJsselzoom uit Voorst, De Venneper Ruiters uit Nieuw-Ven- nep, De Delflandruiters uit Rijswijk, De Landelijke Rijvereniging Ritmeester de Kruijff uit Halfweg, D'e Voornrui- ters uit De Meern, Nimmerdor uit Amersfoort, De Heuvelruiters uit Doorn. In het morgenprogramma wordt tevens het voorspringen voor de landelijke rij- verenigingen afgewerkt. Hieraan ne men 60 amazones en ruiters deel. Het middagprogramma wordt geopend met de grootse parade van 108 lande lijke ruiters en dit zal een gigantisch aanblik opleveren. Aan het springconcours voor de N.H.S.- ruiters werken o.a. mee Willy Schee- ren uit Vught, J. van Tiel uit Garde ren, A. Timmer uit Oosterbeek, Carlo en Marijke Englebert uit Den Haag en Mady Koster uit Bussum. In totaal 32 amazones en ruiters. Voor het jeudspringconcours hebben in totaal 20 ruiters ingeschreven. Ook bij de eenspan- en tweespan-land- bouwtuigpaarden is een grote deelna me. Voor de Soester klasse hebben 11 deelnemers ingeschreven en voor de open klasse zeven. Vijf tweespannen zullen naar de prijzen dingen. Een ponygroep uit de Noord-Oostpol der, gereden door meisjes en jongens van 8 tot 10 jaar zal demonstreren. De S.S.P. heeft voor een goed-bezet programma gezorgd, zodat zeker velen het concours hippique aan de Konin- ginnelaan zullen bijwonen. JAARVERGADERING BOND VAN GEPENSIONNEERDEN. De afdeling Soest van de Bond van Ge- pensionneerden heeft in hotel De Gou den Ploeg de jaarvergadering gehouden, die werd bijgewoond door een veertig tal leden. De voorzitter, de heer M. de Regt, verwelkomde in het bijzonder de oud-bestuursleden, de rayonleider, de heer J. L. de Krijger en de heer J. H. Groen, adviseur van de afdeling. Nadat de secretaris, de heer C. Oos- terom, de notulen gelezen had, sprak de heer G. J. Boesjes over het werk dat hij met de heer Van Diermen verricht te om het contact tussen bestuur en leden te verstevigen. Soest is verdeeld in 10 wijken en iedere wijk zal een correspondent krijgen. De eerste twee correspondenten zijn de twee leden van de propagandacommissie, die op geheven is omdat de correspondenten dit werk overnemen. De heer C. Oosterom las het jaarver slag over 1958 en op waardige wijze werden de 17 overleden leden herdacht. Op 1 januari 1958 waren er 432 leden en op 31 december 434. De heer Oosterom verzocht de aan wezigen nieuwe leden te werven om de bond - die dit jaar 40 jaar bestaat - te versterken. De voorzitter dankte de secretaris voor zijn jaarverslag en wijdde enkele woor den aan het overlijden van het bestuurs lid de heer Roemer en van de heer H. W. Odink. De penningmeester, de heer G. J. Boesjes gaf het financieel overzicht. De vereniging heeft een aanzienlijk batig saldo. De heer Beuken prees na mens de kascommissie het werk van de penningmeester, aan wie decharge verleend werd. In de nieuwe kascommissie hebben de heren Dekker, Van Ieperen en De Bruin zitting. De heer M. de Regt werd bij akklamatie als voorzitter herkozen en mevr. Ba tenburg-Stoffels volgt wijlen de heer Roemer als bestuurslid op. Zij werd door de voorzitter in het bestuur ver welkomd. Tot de afgevaardigden naar de bonds vergadering te Utrecht en naar de feestvergadering ter gelegenheid van het veertigjarig bestaan werden de he ren De Regt, Oosterom en Van Diermen gekozen. Na het behandelen van deze agenda punten sprak de heer J. L. de Krijger over de onvervulde wensen van de ge- pensionneerden. Deze wensen worden vermeld in het eindrapport van de commissie Van Poelje, dat in 1957 aan de regering aangeboden is. Dit rapport is richtsnoer voor de nieuwe pensioen wet, die waarschijnlijk nog dit jaar in behandeling komt. Tot de onvervulde wensen behoort het verlangen dat gepensionneerden even eens deel hebben aan verschuivingen naar boven als de salarissen van ac tieven omhoog gaan- Dan wenst men pensioen voor de weduwe als een ge- pensionneerde hertrouwd is. Het is gewenst, dat er een verzorgings pensioen komt voor de vrouw die een ongetrouwde ambtenaar verzorgde en een weduwnaarpensioen bij overlijden van een gehuwde ambtenares, die kost- winster was, is gewenst. De bond streeft naar een uitkering van drie maanden pensioen bij overlijden van de gepensionneerde en verwacht dat in de toekomst aan iemand, die door ziek te minder dan 30 dienstjaren heeft de gebruikelijke 52Vz wordt uitgekeerd, ook boven 65 jaar. D'aarnaast wordt echter verlangd, dat 1,75 °/o van het salaris per dienstjaar op 2 °/o gebracht wordt, zodat iemand met 30 dienstjaren 60 °/o krijgt. De bond streeft naar afschaffing van de kortingswetten, waardoor het pen sioen bij 40 dienstjaren met 1123, gekort wordt. Pensioen is uitgesteld loon en daarmee dient men rekening te houden. Ook de huurcompensatie maakt deel uit van de wensen. De 72 gulden voor ge pensionneerden is in verhouding tot de 100 a 200 gulden per jaar voor werk nemers veel te weinig. De kosten voor ziekteverzekering zijn voor gepensionneerden tot 3590 gul den niet te hoog, maar van 3590 tot 6900 gulden bedragen zij ruim 200 gulden per jaar en dat is wel veel te hoog. Tenslotte sprak de heer De Krijger over de nieuwe Weduwen- en Wezen rente, erop wijzend dat het onjuist is een weduwe zonder kinderen 1326, te geven tot ze 65 jaar is en dan 972,Dit verschil is te groot. Na de pauze werd de agenda van de bondsvergadering behandeld. 's GRAVELAND 1—B.D.C. 1 3—0. In de afgelopen competitie speelden B.D.C. en 's Graveland tweemaal ge lijk. Op uitnodiging van 's Graveland bonden de beide ploegen de strijd nog maals aan, nu in een vriendschappe lijke wedstrijd. Voor de wedstrijd bood B.D.C. de gast heren bloemen aan en wenste geluk met het behaalde kampioenschap. B.D.C. had 5 jonge spelers opgesteld en 's Graveland was op 1 speler na vol ledig. De eerste helft werd uitstekend gespeeld en de partijen waren goed tegen elkaar opgewassen. Beide doe len waren dikwijls in gevaar maar doelpunten werden niet gemaakt. Tijdens de rust liet spil Simons zich vervangen door J. Onwezen. Hij had last van duizeligheid nadat hij een bal verkeerd op zijn hoofd gekregen had. In de tweede helft weer aantrekkelijk spel. In de 13e minuut kreeg 's Grave land een vrije schop toegewezen op de rand van het strafschopgebied. Er werd door de B.D.C.-spelers een muurtje gevormd maar de bal werd onhoud baar in de bovenhoek geplaatst. Hierna kreeg 's Graveland het bes te van het spel. De jonge spelers raak ten vermoeid, zodat de tegenpartij het vrij gemakkelijk kreeg. In de 20e mi nuut maakte de linksbinnen van 's Gra veland het tweede doelpunt en kort daarop omspeelde de middenvoor drie spelers en joeg de bal onhoudbaar voor keeper Roest in het net. Tien minuten voor het einde van de wedstrijd werd de rechtsbuiten van de gastheren gewond van het veld gedra gen en de dokter constateerde, dat hij een been gebroken had. Twee jaar ge leden brak dezelfde speler op het B.D.C.-veld een been. Na dit ongeval was de fut er helemaal uit en de wedstrijd eindigde met een 3-0-overwinning voor 's Graveland. BROMFIETSRIT. De Soester Bromfietsclub organiseerde een rit over 27 km met een gemiddelde van 18 km. Er startten 30 deelnemers bij Hotel Bos en Duin voor het rijden foortD.M.I., Doorn Volharding, AmersfoortOlympia, SoestValken- heide, MaarsbergenVitesse, Soest Wing, Huis ter HeideAltijd Fit, Weesp en A.B.C. Hilversum- Ook in deze afdeling liep Olympia bui ten mededinging mee. De route voerde de deelnemers door Soestdijk, Soest en Soest-Zuid, nadat was gestart bij Credo op de Juliana- laan. Toen alle groepen binnen waren reikte de heer W. A. Suman de prijzen uit, die bekend gemaakt werden door de voorzitter van de wandelsportvereni ging Olympia, de heer Joh. Hessing. 20 km 1. Valkenheide, 458 punten. 2. Vitesse, Soest, 430 p- 3. Volharding, Amersfoort, 428 p. Bij de militaire groepen won de 933e afdeling lichte luchtdoelartillerie. 12 km 1. V.G.L.O., Soest, 303 p. 2. Bartimeus, Zeist, 284 p. 3. Vitesse, Soest, 275- VLEESVERKOOP. Morgenochtend, 9 uur, heeft aan het slachthuis verkoop van vlees plaats. OPBRENGST TONEELAVOND U.V.V. De netto opbrengst van de toneelavond, welke door de U.V.V. werd georgani seerd en door De Plankeniers werd verzorgd bedraagt 1105-50. TENNISUITSLAGEN. Bilthoven 2Soest 1 5-3. Heren-enkel W H. E. SpreeJ. H. van Breukelen 6-4 6-4. J. PollG- Geij- tenbeek 6-2 4-6 6-4. Dames-enkel mej. K. de Jongh-mevr. P. Felix 6-2 6-3. Mej. L. Stokmans-mevr. M. C S- v. Breukelen 6-3 6-0. Gemengd-dubbel mej. K. de Jong en W. H. E. Spreemevr. P. Felix en G. Esendam 2-6 4-6. Mej. L. Stokmans en J. Pollmevr- M. C. S. v. Breukelen en G. Geijtenbeek 6-3 2-6 3-6. Heren-dubbel W. H. E. Spree en J. PollJ. H. v. Breukelen en G. Esen dam 5-7 0-6. Dames-dubbel mej. K. de Jong en mej. L. Stokmansmevr. M. C. S. v. Breukelen en mevr. P. Felix 6-1 6-4. Soest 2Advantage 1919 1 gestaakt hij de stand 2-2. Heren-enkel J. VerhoevenR. T. Schneemann 6-8 7-5 7-5. F. Baptist E. Theissing 4-6 6-4 6-4. Dames-enkel Mej. A. Bos-mej. M. Tempelman 13-11 6-4. Mevr. H. J. M. Reimerinkmevr. W. Theissing 6-3 4-6 3-6. Shot 7Soest 3 gestaakt bij stand 4-2. Heren-enkel A. PolmanD. Eysink 6-2 7-5. R. BinsR. v. Zadelhoff 6-3 3-6 2-6. Dames-enkel Mej. T. Stinkensmej. S. Hoppenbrouwers 2-6 4-6. Mej. M. Doeksenmej. H. Sammelius 6-2 6-1. Heren-dubbel S. de Bruine en A. Pol manR. v. Zadelhoff en J. F. Samme lius 6-3 6-4. Dames-dubbelMej. J. Bins en mej. M. Doeksenmej. M. Jansen en mej. S. Hoppenbrouwers 6-4 6-3. S.U.S. 1—S.S.O.H. 1 2-3. Heren-enkel E. de Jong—P. Hommes 3-6 2-6. Dames-enkel Mej. C. M. Hendrikse mej. T. Smit 5-7 3-6. Heren-dubbel B. Dahlberg en E. de JongP. Hommes en H. Leertouwer 7-9 0-6. Dames-dubbel Mej. C. M. Hendrikse en mej. T. Higlermej. T. Smit en mej. J. v. Bekkum 6-3 1-6 6-2. de route, die door de heer G. Deijs Gem. dubbel Mej. T. Higler en uitgezet was. Na afloop reikte de heer M. Bergers de prijzen uit en deelde mee, dat er op 21 mei weer een rit gehouden wordt. 1- E. v. d. Broek, 12 straf punten. 2 Mevr. E. v. d. Broek (13). 3. T. van Slooten (19). 4. J. van Ginkel (24). 5. R. van Rouwendaal (33). De troostprijs was voor J. N. Grift, die 239 straf- punten had. OLYMPIA ORGANISEERDE TWEEDE PALEIS SOESTDIJK-TOCHT. Voor de tweede maal heeft de christe lijke wandelsportvereniging de Paleis Soestdijk-tocht georganiseerd en dit maal was de belangstelling minder groot dan in de nazomer van 1958. Dit is wel begrijpelijk, want op tweede pinksterdag organiseert Olympia de N.C-W.B.-bondsmars en er is zoveel keus, dat weinig wandelaarsters en wandelaars tweemaal in dezelfde plaats gaan lopen. Vijfhonderd loopsters en lopers zijn gestart. Velen als individueel maar ook een twintigtal groepen. De start werd verricht door de heer W. A. Suman, leider van de Olympia-jeugd. De meisjes en jongens van deze Olympia- jeugdgroep liepen buiten mededinging mee omdat zij lid zijn van de organi serende vereniging. Op de 12 kilometer liepen de groepen Aldegonde, AmersfoortA.B.C.Hilver sum Altijd Fit, WeespV.G.L.O-, SoestdijkEmma Huishoudschool, SoestOlympia, Soest Valkenheide, MaarsbergenBartimeus, ZeistWil- helmina, Amersfoort en Christelijke school, Lage Vuurse. Op de 20 km liepen de Emma Huishoud school, Soest933e afdeling lichte luchtdoelartillerie, ZeistB B. Amers- Dahlbergmej. J. v. Bekkum en H. Leertouwer 6-2 6-3. ZESDE EN LAATSTE INTERCLUB- ONTMOETING. De zesde en laatste interclubontmoeting heeft plaats gevonden en bij de amateurs bezet J. v. d. Burg van Tempo in het eindklassement de eerste plaats met 23 punten. Tweede is J. Frakking van De Adelaar met 23 punten en derde Gerrit Ruttenberg van Tempo met 14 punten. Bij de nieuwelingen neemt Adri v. d. Burgt de eerste plaats in met 32 pun ten. Tweede werd T. Hendriks van De Adelaar met 18 punten en derde B. Dol leman van De Adelaar met 17 punten. De laatste rit werd gereden in de Eem- nesser polder. Bij de amateurs startte 12 rijders voor een afstand van 63 km. Frakking (Ad.) en J. v. d. Burgt (Tempo), de twee kanshebbers, gingen er met Voorl. Nederlands Amateurelftal-Velox. Terrein vereniging S.E.C. aan de Bos straat te Soest. Aanvang 14.45 uur. Koers (Hengelo) Donners Claus (Sp. Enschede) (Helmondia '55) Van Ierland (Willem II) Wooning Van Bruggen (R.C.H.) (D.F.C.) Ten Hoopen Bosma Hollander (Quick) (Heerenveen) D.W.S./A. Bouwman Buhler (H.F.C.) (D.H.L.) Res. Lagarde (Emma), Schouwink (Sp- Enschede), Blom (W.V.V.), De Kreek (Feijenoord), Starremans (Rapid J.C.), Uijtermerk (BI. Wit). Trainer K. J. Kaufman. Masseur G. Franssen. DE WINKELIERS OP KONINGINNEDAG. Donderdag is het Koninginnedag en als we het uitgebreide programma zien, dan belooft de feestviering wel wat te worden. Ook de winkeliers wensen hieraan deel te nemen, als gevolg waarvan met er rekening mee moet houden, dat des middags meerdere zaken gesloten zullen zijn. Het zal daarom raadzaam zijn, voor zo ver dit nodig is, des 's morgens inkopen te doen. OLYMPIA VOLLEYBAL. Op de laatste competitieavond van de Nevobo, afdeling Amersfoort, stonden er voor Olympia drie kampioenschap pen op het spel. Een grote schare sup porters was dan ook meegegaan naar de Markthal. Het eerste damesteam startte tegen Spirit 3 om het kampi oenschap 3e klasse. De Olympia-dames toonden zich minder nerveus dan hun tegenstanders en zij hadden weinig moeite de eerste set met 15-8 te win nen. In de tweede set liep Olympia uit, maar Spirit herstelde zich enigszins en het werd 14-13, zodat nog van alles mogelijk was. Een goed geslaagde op slag werd Spirit echter noodlottig en bezorgde Olympia het eerste kampioen schap Olympia 2 promoveerde daarmee naar de tweede klasse dames. Het eerste damesteam toonde zich een waardig kampioene door Spirit 1 op overtuigende wijze te kloppen. Na een wat zenuwachtig begin kwam de rust in het Olympia-team terug en Spirit kon nu weinig uitrichten. Met 15-6 en 15-4 werden de Olympia-dames voor de derde achtereenvolgende maal kam pioen van de eerste klasse dames. Opnieuw mogen zij nu hun krachten meten met de kampioenen van Amster dam, Utrecht en 't Gooi voor een plaats in de landelijke hoofdklasse. Voor spanning heeft het eerste he renteam gezorgd. Zij startten als ge doodverfde verliezers tegen V.V.A. 2. Zij hebben zich echter waardige tegen standers getoond in een wedstrijd, waarin het geluk hen juist op het kri tieke moment de rug toekeerde. Beide teams wonnen een set met 15-9. De beslissende set was bijzonder spannend. Olympia liep uit tot 5-1. V.V.A. kwam echter via 5-5 op 9-6. Olympia herstel de zich echter en bracht de stand op 10-10 en daarna op 14-11. V.V.A. werk te nu echter de achterstand weg en het werd 15-15. Twee kleine fouten werden Olympia nu noodlottig, waardoor V.V.A. met 17-15 won en daarmee het kampioenschap van de eerste klasse heren behaalde. Groot was de vreugde in het Olympia-kamp toen bekend werd, dat het eerste herenteam toch promotiewedstrijden voor een plaats in de overgangsklasse mag spelen. Het tweede herenteam bereikte in de eerste klasse heren de zesde plaats en het derde team bezet de zevende plaats in de derde klasse heren. VIJF KASTELENRIT. De tourafdeling van Tempo organiseerde een 85-km rit langs vijf kastelen in de provicie Utrecht. Er werd gestart bij restaurant De Pollepel en onder de 70 ,r deelnemers bevonden zich de heren Ten Gerrit Ruttenberg vandoor. Voor Frak- Haaf Amstelbeek en Hooftman, die dich- king was het een zware rit, want hij moest zijn beide rivalen laten schieten. In de eindspurt won v. d. Burgt van verdedigingsfouten profiteerde en twee maal inschoot. E.D.O. liet nu het tempo iets zakken, waarvan T.H.O.B. een dankbaar ge bruik maakte en de stand op 2-4 bracht. Hiermee kwam de rust. In de tweede helft was het Gerrit Mulder, die uit een fraaie doorbraak scoorde (2-5). T.H.O.B. antwoordde daarop met een tegenaanval, waardoor het 3-5 werd. Janny de Schiffart nam het zesde doel punt voor haar rekening door rustig in te schieten toen zij vrij stond. H. de Ruig scoorde het zevende doel punt van afstand- Vijf minuten voordat de uitstekend lei dende scheidsrechter Binnendijk het eindsignaal gaf, doelpuntte H. Kramer na een fraaie doorbraak. Met deze 8-3- overwinning heeft E.D.O. het kampioen schap behaald. Het twaalftal bleef deze competitie ongeslagen. 's Avonds werden de kampioenen ont haald bij de voorzitter thuis. E.D.O. a behaalde een mooie overwin ning op Doorn b. In de eerste aanval doelpuntte Gerda Kunz tweemaal- Dit waren de enige doelpunten in de eerste helft. Na rust was het weer Gerda Kunz, die de voorsprong verdubbelde. Nadat een E.D.O.-doelpunt wegens ge dekt schieten afgekeurd was, loste Hans Maassen het beste schot uit zijn korf balloopbaan en met een prachtig af standsschot bracht hij de stand op 0-5. Michiel Spijker maakte het half dozijn vol. De uitslag geeft de ware krachts verhouding weer tussen deze 2 sporten en enthousiast spelende jeugdploegen. E.D.O. 2 moest zondag in Bilhoven zijn meerdere erkennen in Biko 2, Een 0-5- achterstand was het resultaat van de eerste helft- De gasten hadden daar mee hun meeste kruit verschoten, want na de rust werd nog maar eenmaal ge scoord, zodat het een 6-0-overwinning werd. HEROPENING. Mevr. C. R. v. Daatselaar-Kouwenberg begon ruim 20 jaar geleden ,,'t Hand werkhuis" aan de Koninginnelaan en nu was het dan tijd de winkel aan te passen aan de veranderde inzichten. Haar echtgenoot verrichtte grotendeels het timmerwerk en de heer Herm. F. Menning zorgde ervoor dat het donke re, ouderwetse schilderwerk plaats maakte voor zeer lichte kleuren, die het veel beter doen bij al het andere kleurige, gevormd door een grote sor tering wol en handwerken. Zaterdagmiddag vond de heropening plaats en er was veel belangstelling, onder meer van de Winkeliersvereni ging en het Winkelcentrum Koningin nelaan. Voor iedere 30ste koopster was er bij aankoop van wol een gratis kle dingstuk als attractie, dus dit verhoog de de aantrekkelijkheid van het winke len in het gemoderniseerde Handwerk huis, dat vele bloemstukken bevatte ter gelegenheid van deze heropening. aanrijding. Een personenauto, bestuurd door de heer J. v. W. uit Hilversum, kwam uit de Kostverlorenweg en op hetzelfde moment kwam van de Laanstraat een motor, bestuurd door de heer F. V. uit Soest. De autobestuurder verleende geen voor rang aan de motorrijder, zodat er een botsing plaats vond, waarbij de motor vernield werd en de auto licht bescha digd werd. De motorrijder kneusde het linkerbeen en werd behandeld door dokter Schutte. INSTUIF „JONG SOEST". Op koninginnedag houdt de Instuif „Jong Soest" een groot Koninginnebal. Voor bijzonderheden zie men de adver tentie in dit nummer. FEESTPROGRAM KONINGINNEDA 7 uur Reveille Joseph"- 9.45 uur schoolkinderen op school aan de Fo werking van de Optocht van de feestterrein aan voor de te houden De leerlingen var scholen nemen de H.M. de Koningir 13.45 uur Opstel de sportvereniginj het K.V.O.-terreir laan. Optocht me Harmonie „St. J< balterrein aan dt monstraties en ciën van de Oran seerd door de Sc ratie. 20 uur Openlu voetbalveld aan van Moretti in vue. De openingsmuzh de Harmonie „S leden der Oranj prijs 25 ct. per pc toegang voor tv TIJL EN DE Tot Zaterdagavond g ve" de première fluit", kinderops door de Kinderopc Soesterberg. Tek ziek Ben Martrc De opvoering is heel gevulde za En dat niet alle voering, maar oc dat hier eigen we een bekend gef aan de onsterfel peet gegeven dc stellen van een Tijl als hoofdfig deling in het g spel af, waarbij tot einde genotei De gehele opvoei deren, en het wa hun uiterste bes! stukje werkelijk! Onder de beproc rigent, Bert van ren met grote ov jes de vele toej jes met leuke en gezellige tone zichten af. Ook Op peil stond van Kees van herhaaldelijk va reageerde aan h met een stormac SOESTERBERG V. BOYS. Het wispelturig dat met twee in' wist na een ze Boys met 01 t< Boys nog vaster Op woensdag 13 hopen onze lievi D. H. VAN en E. TH. VAN TC DORI de dag te he waarop zij voor in de echt v werden. Hun c kinde: Koekoekweg 2, SOLEX te koo straat 86. Ruttenberg, die hij vijf meter achter zich liet. 1. J- v. d. Burgt (Tempo), 63 km in 1 uur 40 min. 2. Gerrit Ruttenberg (Tempo). 3. J. Frakking (Ad.). Bij de nieuwelingen deed zich tweemaal een valpartij voor, die gelukkig slechts materiaalschade opleverde. De eerste maal kreeg Ad Post (Tempo) achterstand, maar hij hield moedig vol en passeerde vele renners. Met een lange eindspurt besliste v. d. Burgt de strijd in zijn voordeel- Adri v. d. Burgt (Tempo), 52 km in uur 26 min. 2. T. Hendriks (Ad.). 3. B. Dolleman, (Ad.). Post werd achtste en Adri Doekemeijer negende. ter bij de 70 dan bij de 60 zijn. De helft van de rijders reed met een gemiddelde van 24 km, de andere helft met een gemiddelde van 18 km. De wisselbeker voor de grootste groep werd gewonnen door Olympia. E.D.O. IS KAMPIOEN. E.D.O. 1 speelde zaterdag de laatste competitie-wedstrijd te Vreeswijk. Binnen tien minuten hadden de tot het uiterste gespannen Soester korfballers een 4-0-voorsprong op de onthutste T.H.O.B.-leden. Het eerste doelpunt was van A. Muller, die met een afstandsschot de score opende. Willy Belt wist kort daarna haar te genstandster te passeren en benutte deze kans (0-2). Na vakwisseling was I Ferme knapen en Krukken namen de het Janny de Schiffart, die van twee 'tweede tot en met de zesde plaats in EXPEDITIEWAGEN HAD PECH. Enige maanden geleden werd in de berm van de Peter v. d. Bremerweg een nieuwe gasleiding aangelegd. De berm, die hierdoor bijzonder zacht was geworden en waarin diverse bord jes ter waarschuwing waren geplaatst, werd de expediteur v. S. uit Hilver sum noodlottig. Bij het uitwijken voor een tegenligger zakten de linker wie len tot de assen in de grond, zodat een kraanwagen hulp moest verlenen. HOCKEY. Enkele elftallen van M.H.C. gingen naar Utrecht voor het spelen van vriend schappelijke wedstrijden tegen Kam pongteams. Heren 1 won met 5-2 van Kampong 4. Hinderdael en Bakker scoorden voor de rust ieder een doelpunt en Tulleners (2 x) zorgde met Bakker voor drie doelpunten in de tweede j. strijkt»'e' met soli- helft de. n»«rJ;£em°f(eld Dames 1 verloor met 2-3 van een Kam- ^"'"^"anderi verste" pong-combinatie. Heren 2 verloor met bjar js u kunt nu ook 0-7 van Kapong 5 en Dames 2 verloor zittend scrij met 0-2. eveneens van een Kampong- ken. Exen combinatie. ItHjkufeldeken ntet De jeugd besloot het hockeyseizoen m0|t0„ jevoerd. p^,. met een tournooi, waaraan 99 meisjes op praktisd, nnr en jongens deelnamen. elke P'11* L Bij de meisjes wonnen de Feeën, ge volgd door Heksen en Elfen. Bij de jongens wonnen de Cracks zeer terecht- Helden, Doorzetters, Stoere jongens Gevraagd VE STERS voor de t Melden dagelijk Gérant van Rut< fetaria, Leidse Utrecht 2. Moderne hoedjes. Er v; keurkollektie charmantste ho< bewonderen in en naaistro. Met za garnering, kleuren. Kon nu yoor wem uw zomer uitrusting

Soester Courant | 1959 | | pagina 2