Fa. Reeh< WERKSPI Alleen a»s* woei SOEST. Receptie, bruiloft of diner A. B. KOPPEN BURGERLIJKE STAND KWALITEITSWIJNEN SOESTERBERG. SPOED Landhuizen, Villa's, Bun L l RASCH ZN S.E.C. WINT MET 5-3 VAN WILSKKACHT S.N.L. Drie doelpunten van Maassen. Wilkracht S.N.L. ontving in Arasterdam het S.E.C.-elftal met de vaste overtur ging dat die Soester spelers met een zware nederlaag naar huis zouden gaan, maar het is een flinke overwin ning voor S.E.C. geworden, die volko men verdiend is. Vijf doelpunten zijn er gescoord, waarvan drie door Maassen en daartegenover kon Wilskracht slechts drie doelpunten stellen. Aanvankelijk was Wilskracht sterker, maar de voorhoede zag geen kans de geboden kansen te benutten. Slechts eenmaal lukte dat, maar het antwoord van S.E.C. kwam spoedig daarna. H. van Kooy loste een keihard schot dat de keeper niet voldoende onder con trole kreeg en Veldhuizen schoot toe om de gelijkmaker te scoren. S.E.C. bleef nu in het offensief en kee per Houweling werd voortdurend be dreigd. Na 20 minuten gaf Leo van Breukelen een uitstekende voorzet en Maassen schoot de bal hard en laag in. (1-2) Wilskracht raakte de kluts een beetje kwijt en vijf minuten later had S.E.C. opnieuw succes. Van Kooy ging met de bal naar voren, speelde naar Veldhui zen, een voorzet naar Maassen, die de spil van de Amsterdammers omspeelde en met een hard schot het derde S.E.C.- doelpunt maakte. S.E.C. bleef gevaarlijk en kort voor rust nam Van Kooy een corner. Veldhuizen kreeg de bal en speelde deze naar De B Bruin, die naar binnen gekomen was. Met een hard schot bracht hij de stand op 1-4 en maakte daarmee een eind VERHUURINRICHTING STAAT VOOR U KLAAR met tafelzilver, tafellinnen, stoelen, tafels, serviezen, glaswerk, bars enz. Gratis thuisbezorgen. Baarn - Dalweg 18 - Telef. K 2954-3567 DepotA. VRAKKING, Beetzlaan 4 Telefoon 2223. GEBOREN Marinus, zoon van J. Bui tenhuis, timmerman en F. van den Ak ker, Klaarwaterweg 102. Yvonnen Maria, dochter van P. de Bes, opper man en W. R. de Bruin, Akkerweg 4. Lolkje, dochter van J. J- Akkerman, radiotechnicus en A. Keizer, Korte Bergstraat 12. Renata Catharïna Ma ria, dochter van A. W. Vreeswijk, ver tegenwoordiger en C. H. M. Carree, Den Blieklaan 5. Thomas Olaf Stefan, zoon van W. A. Nieuwenhuizen, ver warmingsmonteur en G. M. van der Veer, Hoofdstraat 20, Baarn. Wilhel- mina, dochter van J. van den Broek, chauffeur en A. Scholten, Burg. Gro- thestraat 61. Edith Francisca, doch ter van W. Kayzer, militair en F. M. V. Waardenburg, Julianalaan 42, Doorn. Cornelia Antonia Maria, dochter van A. W. Plekkepoel, monteur en M. H. C. Koelink, Heuvelweg 46. ONDERTROUWD Albert Marinus Kunst, kantoorbediende, Postjesweg 96 H, Amsterdam en Jacoba Antonia Kentin, verpleegster, Verlengde Kolo nieweg 11. Robert Huston Mc Phee- ters, militair, Grand Prairie (Texas), V.S.A. en Richarda Geertruida Hilhorst, secretaresse, Torenstraat 14. Wouter Wilhelmus van Logtenstijn, landbouwer, Kerkpad Z.Z. 3 en Alijda Catharina Kuijper, zonder beroep, Kerkpad N.Z 37. Aart van Rouwendaal, timmer man, Korteweg 5 en Anna Kamphorst, zonder beroep, Koninginnelaan 65. Peter Bieshaar, vlieger, Gruttostraat 411, Baarn en Jacobje Zetzema, kantoorbe diende, Waldeck Pyrmontlaan 7. aan alle illusies van de Amsterdam mers. In de tweede helft was S.E.C. opnieuw veel sterker. De Bruin plaatste de bal naar Maassen en met een onhoudbaar schot scoorde deze het vijfde doelpunt. Wilskracht was geslagen, maar gaf zich nog niet gewonnen. Een vreemde beslissing van de scheidsrechter en een stuitbal op de rand van het Soester strafschopgebied, stelde de linksbui ten van Wilskracht in staat het tweede doelpunt voor zijn club te scoren. Vijf minuten later was dezelfde speler back Van de Valk te vlug af en het stond 3-5. De gastheren probeerden nog van alles om een gelijk spel te for ceren, maar het bleef 3-5 en S.E.C. had een overwinning behaald die volkomen verdiend was. S.E.C. 2 verloor met 2-9 van E.M.M. 2, S.E.C. 5 won met 4-2 van A.P.W.C. 4, S.E.C. A verloor met 2-4 van IJssel- meervogels A en S.E.C. B won met 2-0 van IJselmeervogels B. B.D.C. WINT TWEEDE COMPETITIEWEDSTRIJD. B.D.C. bracht zondag een bezoek aan Olympia te Hilversum, dat altijd een lastige tegenstander is. Het begin was voor Olympia, doch B.D.C. wist zich al spoedig aan de druk te onttrekken. C. Huigen van B.D.C. was bijzonder actief en hij maakte het de Olympia-verdediging keer op keer erg lastig. Toch duurde het 32 minuten voordat Huigen het eerste doelpunt langs de Olympia-keeper kon jagen. Onophoudelijk was de voorhoede van D.C. voor het doel van de gastheren, maar voorlopig bleven de doelpunten uit. Rust 0-1 voor B.D.C. De gemoederen werden daarna onrus tiger en nadat keeper Roest van B.D.C enige gevaarlijke schoten van Olympia s midvoor onschadelijk had gemaakt, kon deze zich bij een volgende aanval niet bedwingen. Terwijl Roest de bal juist voor hem wegpikte, wilde hij hem een klap geven. Hij raakte Roest niet, maar wel back Hilhorst van B.D.C., die te gen de vloer ging. De andere back van B.D.C., Appelhof, gaf daarop de mid voor een flinke klap, waarop beiden de kleedkamer moesten opzoeken. Dit gebeurde na 15 minuten spelen. B.D.C. behield echter zijn kalmte en in de 25e minuut wist C. Huigen de stand op 0-2 te brengen, waarmee ook het einde kwam. B.D.C. heeft de beide eerste competitie wedstrijden gewonnen. JAARVERGADERING VAN DE S.V.V. De Soester Volleybal Vereniging, S.V.V. hield maandagavond in café Zonneheu- vel haar jaarvergadering, onder leiding van de heer B. W. Kolthoff. De jaarverslagen van secretaris en pen ningmeester werden goedgekeurd. De keuzecommissie zal dit seizoen ge vormd worden door mej. W. Brouwer en de heren D. den Broeder en D. Hayes. Besloten werd om de speelvel den achter het raadhuis te verbeteren, o.a. de verlichting en afrastering. De aftredende bestuursleden, de heren B. W. Kolthoff en A. Bosboom, werden herkozen. Dit winterseizoen zal deelgenomen wor den aan de NeVoBo te Amersfoort met 2 dames- en 3 herenteams. OLYMPIA-SUCCES. De Olympia-juniores hebben zaterdag middag, onder leiding van de heer W. A. Suman, voor de tweede maal de wisselbeker gewonnen bij de wandel marsen van Bartimeus in Zeist. Vijf en dertig meisjes en jongens lie pen 10 km en zij bezetten de eerste plaats. Ook 17 senioren wonnen een wisselbe ker. Zij liepen onder leiding van mej W. A. Suman 20 km en werden even eens eerste. leven practisch werkzaam te zijn. De heer D. de Vries, een der oprichters van de gemeenschap, bood zijn geluk wensen aan en verschillende afgevaar digden van zusterafdelingen wensten geluk met het jubileum. Het echtpaar Gardien en de heer Schnei- der verzorgden het muzikale deel van deze middag en mevr. De Goede-Bal- jet declameerde. P.V. „DE VRIENDSCHAP". De postduivenvereniging „De Vriend schap" nam zondag deel aan een wed vlucht vanaf Mons (B), afstand 210 km. In concours 107 duiven, die te 9 uur werden gelost met N.Ó. wind. Aan komst eerste duif 12.21.54. Snelheid 1058.12 meter per minuut. Aankomst laatste prijswinnende duif 12.35.55. Uitslag H. Verkerk 1 2 9 10 13 14 17 18. Sj. Rijksen 3 4 5 6 7 11 12 16 24 25. Z.K.H. Prins Bernhard 8 26 27 W. Nieuwenhuis 15 19 22. H. Dijkman 20. J. van Klooster 21 23- Ook de vereniging „De Zwaluw" nam deel aan de wedvlucht vanaf Mons (B.). In concours 142 duiven. Aankomst eer ste duif 12.28.16. Snelheid 1025,55 m. per minuut. Aankomst laatste prijswin nende duif 12.41.13. Uitslag H. Kriek 1 10 14 21 23. A. J, van Dorrestein 2 7 24. C. van Soest 3 6 8 13 15. C. Huiskes 4 16. C. Bos boom 5. J. de Koning 9 17. J. v. d. Brakel 11 12 28. H. Gorissen 18 19 22 25. W. van Klooster 20. A. Leijssen 26. H. Woudstra 27. TE KOÖP aangeboden een piano (Ibach), smo king, fiets en 2 vloerkle den. A. Schaap, Stadhou derslaan 80. Drachtige ZEUG te koop. Bezichtigen na 5 uur Beckeringhstraat 30. GASRADIATOR te koop, bijzonder geschikt voor vergaderlokalen enz. Ko ninginnelaan 25, Soest. Gevr. voor 2 morgens per week een WERK STER. Mevr. ten Broeke, Pr. Bernhardlaan 44. Te koop E.M. Jaarsma KACHEL (gems no. 1), z.g.a.n., 65,voor alle brandstof. Van Lennep- laan 2. Gevraagd WERKMEISJE voor 1 ochtend of middag p. w. Ossendamweg 17. Jongeman zoekt net KOSTHUIS. G. Staneke, Beckeringhstraat 5. Te koop gevraagd huis kamer AMEUBLEMENT met of zonder dressoir en vloerkleed. Br. onder no 506 bur. S.C. Te koop MEISJESFIETS voor leeftijd 8-12 jaai, t.e.a.b. Oude Utrechtse- weg 55. parkoers Beetzlaan gehouden worden op een zaterdagmiddag. De indoortraining onder leiding van de heer Entrop is weer begonnen en iede re zondagmorgen is er een cycle-cross training. Het ligt in de bedoeling van het Tempo-bestuur twee grote terrein- ritten te houden. De eerste, evenals het vorig jaar, op tweede kerstdag in Soest- duinen, de tweede in het Baarnse bos. KEMPJNSKI IMPORTYVIJNEN In onzë speciaalzaak kunt U een keuze doen uit ruim 100 soorten. jwn. rit ij Vari Weedestraat 54 - .Telef: 2404 METS, alles voor uw avondjes UITSLAGEN B.D.C. Olympia 1B.D.C. 1 Limvio 2B.D.C. 3 Gooise Boys 3B.D.C. GEHUWD Anthonius Johannes vanjc-- den Hoven, veehouder, Zuidereind 8Jb.D.C. AZuidvogels A Baarn en Geertruida Petronella van'L.V.V. aB.D.C. a den Hengel, zonder beroep, Kerkpad Z.Z. 67. Nicolaas Johannes Onwezen, magazijnchef, Molenstraat 127 en Eli- sabeth Geertruida Westerbeek, zonder beroep, Nieuweweg 46. Ronald Ed ward van den Oudenalder, banketbak ker, Generaal Spoorstraat 23 en Teun- tje Lena van Mastrigt, zonder beroep, Oude Woudenbergsestraatweg 9, Zeist. Antoon Frits Kooreman, cineast, Lan- seloetstraat 18III, Amsterdam en Olga de Leeuw, zonder beroep, Soesterberg- sestraat 152. Bertus Willem de Ven- te, machine-bankwerker, Lijsterweg 107 Hilversum en Janny van den Broek, naaister, Nieuwstraat 13. OVERLEDEN Sophia Maria Bothof, 74 jaar, zonder beroep, weduwe van J. de Back, Kerkstraat 38. Wilhelmina De- ligne, 88 jaar, zonder beroep, weduwe van W. F. L. H. Schlömer, Korbach (Duitsland). Janneke de Boer, 87 jr., zonder beroep, Nieuweweg 104. Minke Tjalsma, 74 jaar, zonder beroep, gehuwd met Tj. Wassenaar, Nieuwe weg 51. Louise Jager, 74 jaar, zon der beroep, gehuwd met J. B. Vort- man, Albert Hahnweg 2. Alijda Kor- tes, 68 jaar, zonder beroep, gehuwd met W. Kerkhoff, Burgem. Grothestr. 66. B.D.C. bB.D.C. Welpen B.D.C. 1S.E.C. Welpen S.E.C. 4B.D.C. 0-2. 0-6. 18-3. 0-10. 3-0. 5-4. 2-0. 0-6. BILJARTEN VIERDE KLASSE. De Soester biljarters H. Tuenter, J. Harskamp en P. van Asch (reserve) zijn deelnemers aan de finale-wedstrijden vierde klasse biljarten, die op 1, 7 en 8 oktober in café Centraal gespeeld worden. TIEN JAAR HUMANISME IN SOEST. Dr J. P. van Praag, voorzitter van het Humanistisch Verbond, heeft zondag middag voor de gemeenschap Soest- Baarn gesproken ter gelegenheid van het 10-jarig bestaan van deze afdeling van het Humanistisch Verbond. Hij werd ingeleid door de voorzitter, le heer D'. Oostelaar, die een terugblik gaf over de 10 jaar van het bestaan. Dr Van Praag sprak over het A.B.C. van het humanisme, door velen aan vaard omdat er onrust heerst over de gang van zaken in de wereld. Het hu manisme tracht de mens een houvast e geven. Het humanisme heeft voor eder mens iets te zeggen. Voor de hu manist is het een hefboom om in het MIXED HOCKEYCLUB „SOEST". De eerste competitiewedstrijd is voor de Soester dames uitstekend begonnen. Van Be-Fair II werd gewonnen met 4-1. Wel was merkbaar dat er een lange rustperiode geweest is. Het eerste doel punt werd gescoord clocr de midvoor van Be-fair maar kort voor rust wist Ank Groenendijk de stand gelijk te maken. Na de rust kwamen de Soest dames op dreef en werd de stand opgevoerd tot 4-1 door middel van Marion Ebbers (2 x) en Ank Groenendijk. Ai met al een goe de start van Dames I. De start van de^reserve damesploeg van Soest was nieï zo goed, alhoewel dit wei enigszins te wijten is aan het nog niet op elkaar ingespeeld zijn. De rust ging in met 10 voorsprong voor Be-fair IV. Jammer was, dat Ans Eijsink, wegens een onwillige spier, het veld moest verlaten, maar de invalster Trudy Reinders voldeed ook uitstekend. Na rust wisten de Be-fair meisjes de stand op te voeren tot 40, ondanks het goed verdedigen van de Soester keepster Corry van Ee. Een gehavend Soester herenelftal heeft de eerste competitiewedstrijd tegen Hil versum V verloren. Voor rust was er een overwicht van Soest, maar zij wis ten dit niet in doelpunten om te zetten, ook al dank zij het uitstekende Hil- versumse back-stel. Vijf minuten na rust wist de midvoor van Hilversum uit een doelscrimmage het enige doelpunt van deze wedstrijd te scoren. Overige uitslagen Dames Be-fair li-Soest I 14. Be-fair IV-Soest IX 40. Heren Hilversum V-Soest I 10. K.P.S. In november zal de jaarlijkse feest avond van K.P.S. gehouden worden en opnieuw is de netto opbrengst voor een liefdadig doel. Op 5 oktober gaan de K.P.S.-ers naar Eindhoven om een gezellige dag ais gasten van Philips door te brengen en te spelen tegen het Philips-elftal dat samengesteld is uit garagepersoneel. GEEN SPREEKUUR. De burgemeester van onze gemeente is verhinderd op morgen, woensdag 23 september, zijn gebruikelijke spreekuur te houden. BILJARTEN VIJFDE KLASSE. Zeven biljarters nemen deel aan de finale wedstrijden vijfde klasse, die in Soestdijk gespeeld worden. De achtste speler - Glaasker van K.W.S. - heeft zich teruggetrokken. De sterkste speler is Th. van Dijk, die ongeslagen aan de kop gaat en waarschijnlijk niet meer bedreigd kan worden. Hij won van Sonders, Verlinden, Scheffer en Exel en hij moet nog slechts spelen tegen Van Hunen en Van Breukelen. Van Hunen staat op de tweede plaats en Van Exel is derde. Hij heeft het hoog- ste gemiddelde (2.27) in een partij be haald. De stand is Van Dijk Van Hunen Van Exel Sonders Scheffer Van Breukelen Verluiden P.K.V.S. Even heeft het er het vorig jaar naar uitgezien dat P.K.V.S., de vereniging van pluimvee- en konijnenhouders, na een dertigjarig bestaan, uit Soest zou verdwijnen, maar de herleving was succesvol en op zaterdag 26 septem ber zal er in garage Koudijs, Veldweg 2, een tafelkeuring zijn voor konijnen, die in 1959 geboren zijn. Keurmees ter is de heer B. Rehmeijer jr te Gouda SOESTER TENNISKAMPIOENSCHAPPEN. Bij de voortgezette wedstrijden om het tenniskampioenschap van Soest behaal den Verhoeven en Geijtenbeek het kam pioenschap heren-dubbel, door Esen- dam en Schuring met 3-6, 6-1, 9-7 te verslaan. In het gemengd dubbelspel bereikten mevr. Felix en J. H. van Breukelen met mej. A. Bos en G. Geij tenbeek de finale. Mevr. Felix en mevr van Breukelen wonnen het dames-dub bel door mevr. Reimerink en mej. A. Bos met 4-6, 6-3, 6-3 te verslaan. Al- fred Sprangers werd kampioen bij de jongens door zijn broer F. Sprangers met 6-1, 6-0 te verslaan. Samen werden de ze enkelspel-finalisten kampioen in het jongens dubbelspel door H. van Es en R. van Zadelhoff met 6-2, 6-3 te klop pen. TEMPO. De renners van Tempo zijn in het voorjaar naar Gorinchem geweest voor een wedstrijd tegen de leden van de vereniging „Jan van Arkel". De ren ners uit Gorinchem komen binnenkort de returnmatch naar Soest en deze wedstrijd zal zo mogelijk op het 4 8 200 146 9 1.36 4 7 200 167 6 1.19 5 6 226 158 12 1.43 3 2 144 115 6 1.25 4 2 134 116 13 1.27 4 2 168 132 9 1.27 4 1 125 120 6 1.04 D'e wedstrijden worden hedenavond en woensdagavond voortgezet. VIERDE RIT VAN DE RECORDCOMPETITIE TEMPO. Zondag werd de vierde rit van de Re cordcompetitie van Tempo verreden Het was uitgesproken weer voor tijd rijden, practich geen wind, dat de ver wachting gaf van snelle tijden. Dit is uitgekomen, want na 10 km waren er 2 renners, die binnen de 16 minuten bleven, dit waren G. Ruttenberg en 0. de Weerd, terwijl J. v. d. Burgt er 16.06 min. over reed. Na 20 km bleven deze renners nog onder de 32 minuten. W. v. 't Klooster reed prima, zijn 10 en 20 km gingen in 16.35 en 32.24 mi nuten. A. Post had met pech te kam pen en een paar loslopende schapen hebben de tijden van enkele renners ten nadele beinvloed. A. Doekemeijer heeft zeer regelmatig gereden en met een gemiddelde van 8.30 minuut per ronde en bezette hiermee de 5e plaats. G. de Weerd heeft 30 km in constant tempo gereden met een gemiddelde van 8.46 per ronde, maar zakte in de laat ste 10 km terug. De uitslagen van de rit (40 km, 8 ron den) waren alsvolgt 1. G. Ruttenberg, 1.02.38. 2. J. v. d. Burgt, 1.02.38. 3. O. de Weerd, 1.03.38. 4. W. v. 't Klooster, 1.05.29. 5. A. Doe kemeijer, 1.08.15. 6. J. Laseur, 1.08.21. 7. A. Post, 1.08.25. 8. G. de Weerd 1.12.42. 9. G. de Heus 1.15.18. M. v. d. Broek reed 20 km in 37.30 en de 12-jarige J. Visser 15 km in 32 mi nuten. NED. VER. VAN HUISVROUWEN. De Ned. Ver. van Huisvrouwen, afde ling Soest-Baarn, heeft de eerste ex cursie van het nieuwe seizoen naar Gel- dermalsen gemaakt om een bezoek te brengen aan de fruitveiling en kennis op te doen van de fruitteelt. Na een inleiding met kleurendia's, waar bij uitvoerig gesproken werd over de verschillende besproeiingsmiddelen en gewezen werd op de onschadelijkheid van het vergif voor de schil, kwamen de grote zorgen, die de enorme droogte van dit jaar aan de fruittelers geeft, ter sprake. Het veilinggebouw werd bekeken en in de middag werd een mooie tocht door de Betuwe gemaakt. In Buren werd de wezeninrichting bezocht, die door Amalia van Solm gesticht werd en opdracht van Prins Maurits afge bouwd is. Het was een bijzonder geslaagde ex cursie en een goed begin van het win terseizoen. Zeldenrust deelde mede, dat deze maand het clubblad niet is verschenen wegens ziekte van de eindredacteur, de heer Koopman. Besloten werd om op zaterdag, 3 okto ber a.s., de eerste huiskeuring te doen houden door de bondskeurmeester, de heer Janse uit Hilversum. 18 leden gaven zich op vóór deze keuring. De jaarlijkse tentoonstelling zal wor den gehouden op 6, 7 en 8 november in zaal Eemland, in samenwerking met de vogelvereniging, „Soester Vogel vrienden". POLITIEVOETBAL. De voetballers van 'S.P.S.V. vormen met leden van de Zeister politie een uitstekend voetbal-elftal dat het ko mende seizoen in de hoofdklasse zal spelen. Zij spelen in district west met politie-elftallen uit Den Haag, D"en Helder, Alkmaar, Amsterdam en Rot terdam. PUZZELRITTEN VAN M.A.C.S. EN S.B.C. De Motor- en Automobielclub Soest er de Soester Bromfietsclub hielden gis teravond een gezamelijke puzzeltocht voor auto's, motoren, brommers en wielrijders. De deelname was weer bij zonder groot. Auto's A-klasse, 51 km 1, Bruggink met kaartlezer E. v. d. Broek, 20 str.p., definitief winnaar Coupe de Zormeheu vel. 2. J. Groart (32). 3. Oskamp (52). Auto's B-klasse 1. J. van Kooij (59). 2. E. van Asselt (106). Motoren 1. J. Boot (122). Brommers, 28.7 km. 1. Bokhorst, Amersfoort (15). 2. H. van Eeden, Scher- penzeel (16). 3. W. van Hees (21). 4. 'P Rademaker (22) na loting. 5. C Kraaij (22) idem. 6. J. van Ginkel (22) idem. Wielrijders, 16 km. Koppel J. en K Ruizendaal (4). Beijen en H. Luschen (8). 3. Mej. Vos en de heer Wierse (8). 4. Echtpaar Van Duinen (9). De heer M. Bergers reikte na afloop de prijzen uit. Zondag 27 september a.s. wordt weer een puzzelrit voor brommers en wiel rijders gehouden. Start om half drie bij Bos en Duin. ONDERSCHEIDEN. Zaterdagmorgen heeft onze burgemees ter, mr S. P. Baron Bentinck, in ho tel Smits te Utrecht, de zilveren me daille verbonden aan de orde van Oranje Nassau uitgereikt aan de heer P. van der Voort alhier, die, zoals reeds door ons gemeld, 40 jaar in dienst betrekking is bij de firma Le Gué, boekbinderij te Utrecht. DIRECTIEWAGEN UITGEBRAND. Maandagmiddag ontstond brand in de directiewagen van de heer Pouw, staande aan de Stadhouderslaan. De heer Pouw ontstak het gasstel, dat gevoed wordt met butagas. Er volgde een ontploffing en in een ommezien stond de wagen in brand. De politie spoedde zich derwaarts en ging het vuur met snelbiussers te lijf. Ook de brandweer arriveerde en bedwong het vuur met 2 stralen van de nevelspuit. De schade bedraagt ongeveer 1500,-. Vermoedelijke oorzaak een lek in de gasslang. Verzekering dekt de schade. Ds RULLMAN NAAR ARGENTINIë. Ds J. A. C. Rullmann, predikant bij de Geref. Kerk te Soest-Zuid, vertrekt binnenkort naar Argentinië, om daar te helpen bij de opzet van het Zen- dingswerk. Ds Rullmann zal daar maximaal drie jaar verblijven. Zondag 4 oktober neemt hij. in de morgendienst, afscheid van de ge meente. ONGEVAL OP VLIEGBASIS. Op de vliegbasis Soesterberg is zater dag de 20-jarige dienstplichtig soldaat E. Leveber uit Haarlem van een rij dende trekker gevallen en onder een achterwiel terecht gekomen. Hij is zwaar gewond opgenomen in het zie kenhuis „Oog in Al" te Utrecht. De 'oorzaak van het ongeluk is onbekend Hiermede vervullen wij de droeve plicht U in kennis te stellen van het plotseling overlijden van GERHARD HERMAN KORTBEEK, in de ouderdom van 45 jaar. Wij verliezen in hern een trouwe, verant woordelijke medewer ker, die ons bedrijf ge durende bijna 25 jaar heeft gediend en die wij node zullen mis sen. DirectX- Bedrijfsleiding en Personeel N.V. KAT Emaillefabrieken. Soest, 17 sept. 1959. 1 Ik ben in 1 een breima U BREIWEI randeer U werk tegen Br. onder n< Soester Cou Voor de vele blijken van deelneming bij het over lijden van mijn lieve man, REYNT JOHAN SMIJTER, betuig ik U mijn harte lijke dank. G. M. SMIJTER- R0GGEVEEN. Soest, 22 sept. 1959. Waldeck Pyrmontlaan 3, Soestdijk. Te koop HAARDKA CHEL met onder- en achterplaat, 35,Mo- lukkenstraat 5, Baarn, tel. 3524. VERLOREN wiel van grasmaaimackine. Tegen beloning terug te bezor gen. Tolboom, Spoorstr. 9, Soestdijk. SCHAAKSPEL te koop gevr. Br. onder no. 503 bureau Soester Crt. Net MEISJE, 16 j„ biedt zich aan voor hele da gen, voor de huishouding. Den Blieklaan 67. TE KOOI haardkachel ma '60), Netto capa cal. Nieuw ƒ175,—. Ee bruikt. Kerl Gevraagd, der kinderei jong meisj: dagen, voo houdelijk w vrij. Aanm Gerritsen, Soest-Zuid, HUIS te ko heel of ged te aanvaarc prijsopgaaf bureau Soes Te koop gi MERHUISJl grond waarc worden gepl 505 bur. Soe Te koop R( Seventy-five in zeer goec rage 't Wes laan 80, So> SLACHTHA Nieuwstraat N.V. Cerami gel kan no trouwbare r vrouwelijke aanstellen, aan de fabri destraat 53 17.30 uur. WEDERVEI vraagd naamsteznpe ge provisie no. 504 bur Beste BIGC B. van Vo< Paltz 4, So ter kennismaking onze MAINZER ZUURKOOL, per h; A.S. DONDERDAG EN VRIJDAG Geschraapte WORTELTJES me per h NOG DE^E GEHELE WEEK 5 tkilo prima KLEIAARDAPPE1 ZILVER TETRA. De aquariumvereniging Zilver Tetra vergaderde maandagavond in De Gou GEVONDEN VOORWERPEN. Twee ceintuurs, kinderjasje, zonnebril, gele kanarie, portemonnaies met en zonder inhoud, badhanddoek, kinder schoentje, enige honden, scheerapparaat, scooterwiel, boodschappentas, jurk, he renpolshorloge, fototoestel, handdoek gym. schoenen, kindervest, sportjasje, zwempaktas en handdoek, oude fiets, dekzeil, plastic pop, muts, hoofddoek, papieren rijksdaalder, bos sleutels en hangslot, 2 parkieten, fietspompje, zeil doektas met sportbroekje. Inlichtingenpolitiepost, Montgomery- Te koop gevraagd voor zelfbei Aanb. Makelaarskantoor Burgem. Grothestraat 53 BEDRIJF T vraagt: Regeling voor reisgeldverg Aanmelden maandag t/m vrijdag uur bij de afdeling Personeel. Reis- en verzuimkosten bij sollici vergoed. den Ploeg. De voorzitter, de heer K. weg 29, Soesterberg. Pyjama flanel. Met 2-} mtr. van dit leuk be drukte of effen zwanen dons zit uw pyjama zo Twee handgr in elkwr! Lekker warm, het makkelijk heerlijk zacht. Een cou- Ja, de winter pon bedrukte flanel van de deur en g 2 meter en een cou- ken mee kol pon effen flanel van maar je ware 2% meter fSZfl Neem nu die samen nu maar voor maar Kolenschep

Soester Courant | 1959 | | pagina 2