L.P.G. S <8 59; 2.95 De allerbeste Motorbrandstof. Benzine L.P.G.-installatie f750,-. GARAGE DE SOESTER PLASTIC MATRASSEN, OFFICIËLE MEDEDELINGEN. SOESTERBERG. koopmans. matthew. donald. Poppl „VOOI leerlinl frederik ZAR\ Wil neif Ooi beq O O f8 •n Ui SOESTER ZAKENKRING. Onder voorzitterschap van de heer W. J. Groenendijk heeft de Soester Zaken- kring gisteravond vergaderd in ho tel „De Bosvijver". Na een korte huishoudelijke agenda hield dr J. W. van 't Hooft, directeur van de G.G.D. te Amersfoort en be drijfsarts, een toespraak over „Bedrijfs geneeskunde, bedrijfsongevallen en het genezen en voorkomen hiervan". Mr F. Eenhorst, secretaris van de Amersfoortse Kamer van Koophandel was aanwezig. Jongensjassen modern - sportief vlot - rtqiTBl m. 4 ±6 j. v.a. 1 8." Junior 29.- Bijpas&onde shawls in kleurrijke en beschaaf- de dessins, reeds vanaf KERKBRINK 15-17 HILVERSUM Tijdens het huishoudelijke deel van de vergadering maakte de secretaris-pen ningmeester van de Zakenkring, de heer R. E. Klasing, bekend, dat hij om per soonlijke redenen genoodzaakt was zijn functie neer te leggen. Hij dankte mr. Eenhorst voor de hulp, die hij geboden had bij het tot stand komen van de Zakenkring. De heer Th. de Muijnck trachtte de heer Klasing tot andere gedachten te bren gen en zijn krachten te blijven geven voor de Soester Zakenkring, maar deze bleef bij zijn besluit. Mr. Eenhorst sprak zijn voldoening uit over de aktiviteit van het Soester be drijfsleven. Door de Soester Zaken kring is het contact van het bedrijfs leven in Soest met de Kamer van Koop handel gemakkelijk te onderhouden en als er problemen zijn dan wil de K.vJC gaarne helpen bij de pogingen om deze op te lossen. De heer G. Kruyf wees op de noodzaak het gemeentebestuur te blijven wijzen op de achterstand, die Soest op onder wijsgebied bij andere gemeenten heeft. Bilthoven, Baarn en Zeist hebben mid delbare scholen en Soest, dat binnen afzienbare tijd 40.000 inwoners zal heb ben heeft die niet en ook de Lagere Technische school laat op zich wachten. plaats vragen hoe de gevolgen van een ongeval zo goed mogelijk bestreden kun nen worden, maar hij dient te weten hoe het ongeval ontstaan is en moet aanwijzigingen geven die ongevallen zoveel mogelijk voorkomen. Een der eerste taken van de bedrijfs arts is de keuring en deze moet niet al leen gericht zijn op afkeuren of goed keuren, maar mensen die voor een be paalde afdeling in een bedrijf niet ge schikt zijn moeten opnieuw gekeurd worden om te zien of ze in een andere afdeling gebruikt kunnen worden. Het periodieke onderzoek is nodig om gewone ziekten zoveel mogelijk te voor komen, maar ook de beroepsziekten hebben de volle aandacht. In Amerika heeft men echter uitgerekend dat er 15 gewone zieken zijn tegen 1 man die een bedrijfsziekte heeft. Uiteraard wordt ook aan de mogelijkheden van t.b.c. ge dacht. Hygiëne, ventilatie, verlichting, ver warming, maar ook een E.H.B.O. en een bedrijfs-zelfbescherming vraagt de aandacht van de bedrijfsarts. Hij moet rekening houden met psychologische factoren, die vaak oorzaak van ziek te zijn en dat deze factoren van groot belang zijn blijkt uit het feit, dat men nog steeds niet precies weet hoe het komt, dat er tweemaal zoveel zieken in de bedrijven zijn als voor de oorlog, maar wel weet men dat zeker 30 °/o hiervan op rekening van psychische factoren komt, zodat psycholoog en psy chiater ook een taak hebben in de bedrijfsgeneeskunde. Uiteraard vraagt de werkgever wat dit allemaal moet gaan kosten. Over het algemeen houdt men aan, dat het ongeveer een 1h °/o van het verzeke- i ringsplichtige loon is. In Amersfoort is dat 15,per man en p,er jaar. Een groot deel van dit geld komt terug doordat de bedrijfsgeneeskunde voor gezonder personeel kan zorgen en de arbeidsvreugde kan verhogen door de juiste mensen voor de juiste plaatsen uit te kiezen. Men moet echter geen opzienbarende resultaten op korte termijn verwachten, want de gunstige invloed van de be drijfsgeneeskunde werkt niet snel. Echter op den duur wel afdoende in gunstige richting. Voor de derby hebben zich 23 leden op gegeven. Er zijn 5 prijzen, waaronder een wisselbeker. Ook dit jaar zal „Zilver Tetra" enkele bakken met verschillende soorten vis sen exposeren om de tentoonstelling aantrekkelijker te maken en wat af wisseling te brengen in het geëxpo seerde. VERKEERSHEER. Een bromfietser veroorzaakte een on geval waardoor een motorrijder viel. Het gebeurde op de hoek van de Mo lenstraat en de Nieuweweg, waar F. W. J., soldaat in het kamp van Zeist, plotseling moest remmen en slipte. De motor werd licht beschadigd en ter wijl de motorrijder overeind krabbel de deed de bromfietser zijn licht uit en koos het hazenpad. Later kreeg hij spijt van zijn vlucht en hij meldde zich op het politiebureau. BIJENTEELT. Woensdagavond vergadert de afdeling Soest van de vereniging tot bevorde ring der Bijenteelt Nederland in res taurant „Zonneheuvel". Na de behan deling van de agenda zal de heer J. v. d. Maal een causerie houden over het onderwerp „Het gehele bijenjaar door met succes imkeren". GRATIS KOPEN. Het Handelshuis heeft weer een belang rijk aantal bonnummers bekend ge maakt in de gratis koop-actie. De houders van de verkoopbonnen met de navolgende nummers, welke in het tijdvak van 19 tot en met 24 oktober werden uitgegeven, kunnen het daarop vermelde bedrag aan de zaak terug ontvangen. TEL 2180 S0ESTERBERGSE5TR.1 Automobilisten rijdt U 10.000 km. per jaar Dan is het ook voor U rendabel om 'n in uw bezit te hebben. Deze allernieuwste installatie biedt U enorme voordelen. Binnen een jaar heeft U al uw onkos ten gedekt. Deze complete dubbele brandstofinstal latie kost U slechts Wenst U nadere inlichtingen Stelt U dan in verbinding met het erkende L.P.G.-inbouwstation Smitsweg 19 - Telefoon 3865 - Soest 38 001299 19 001701 49 001703 27 001704 3 001706 22 001706 8 001707 48 001726 23 001728 15 001729 50 001729 13 001730 21 001731 43 001732 11 001752 32 001752 7.60. 26,50. 0,32. 16,50. 0,25. 4,50. f 4,95. 0,84. 1,78. 2,15. 4,31. 5,50. 2,31. f 4,95. 3,19. 30,80. 2 001701 8 001703 23 001704 15 001705 14 001706 4 001707 25 001707 43 001727 10 001729 23 001729 1 001730 8 001731 7 001732 38 001751 28 001752 23.50 8,68. f 60,60. f 0,56. f 1,51. 1.95. 1,22. 0,77. 9,95. 0,25. 0,52. 3,76 8,40 12.00. 32,75. EXTRA AANBIEDING 80 x 190 ƒ35,—. 3 kleuren. Dr van 't Hooft gaf een kort overzicht van de ontwikkeling der geneeskunde. Naast de individuele geneeskunde is men zich sinds ruim een halve eeuw bewust dat de waarde van de preven tieve geneeskunde bijzonder groot is en sinds 30 jaar schenkt men aandacht aan de bedrijfsgeneeskunde, waarbij het preventieve deel een grote plaats in neemt. Het is niet uitgesloten dat in de toekomst de preventieve genees kunde zo'n belangrijke plaats zal gaan innemen, dat de mensen nog nauwe lijks ziek zullen worden. Pas in 1928 werd bij Philips met de bedrijfsgeneeskunde gestart en het zou nog tien jaar duren voor enkele ande re bedrijven in Dordrecht, Hengelo en Nijmegen volgden. Dr Cranenburg wees reeds voor de oorlog op de grote noodzaak van be drijfsgeneeskunde en prof. Burger werd de eerste hoogleraar van deze nieuwe fakulteit. Eerst na de tweede wereldoorlog is er pas goed schot in de zaak gekomen en op het ogenblik werken 200.000 werk nemers onder bescherming van be drijfsgeneeskundigen, terwijl binnen kort een wet verwacht mag worden, die bedrijven met meer dan 500 ar beiders verplichten zal bedrijfsgenees kundigen, aan te stellen. De taak van de bedrijfsgeneeskundige is zeer veel omvattend. Hij moet niet alleen de zieken weer gezond maken, maar hij moet zoveel mogelijk ziekten voorkomen. Hij moet niet in de eerste JAARVERGADERING ..ONS GENOEGEN". Op de jaarvergadering van de toneel- j cile zich met remise tevreden moesten vereniging „Ons Genoegen" is de heer stellen, leverden een goede prestatie SCHAKEN. Volgens de verwachtingen heeft Soest de spelers uit Waverveen verslagen en het eerste winstpunt is behaald. Waverveen kwam maar met 9 spelers en Soest had 2 invallers. Door afwezig heid van de voorzitter, de heer De Graaf, heeft de vice-voorzitter, de heer Hilhorst de gasten ontvangen. De uitslag was J. K. van ZijtveldC. Teeuwen Vs-V C. SamsomA. Teeuwen 0-1. A. van Dijkniet opgekomen 1-0. J. GeijtenbeekD. v. d. Plas Vi-Vi. H. de LeeuwM. Smit 1-0. H. SchreuderT. v. d. Plas 0-1. G. van MunsterH. Kroon 1-0. A. SnijdersJ. de Boer 0-1. J. TimmerJ. Smit 1-0. C. BlokpoelS. Bijma V2-V2. Totaal Soest 5V2, Waverveen 41/:. Aan de oneven borden speelde Soest met wit. De nieuwe kampioen van dit jaar, de heer Van Zijtveld, maakte een goed debuut door remise te behalen tegen de eerste bordspeler van Waver veen, de heer C. Teeuwen. Ook de jon gere spelers Blokpoel en Geijtenbeek, JAARVERGADERING K A B. In het gebouw St. Joseph is gister avond de jaarvergadering van de K.A.B. afdeling Soest, gehouden onder voor zitterschap van de heer G. v. d. Berg, die het openingswoord sprak en enkele punten aanroerde, die vooral de aan dacht van de georganiseerde werkne mer vragen. De K.A.B. heeft meer leden nodig en er is een werfactie op touw gezet, waar van pater Hoekstra de leiding heeft. Er werd meegedeeld, dat op 7 novem ber een jongerenmiddag in Utrecht ge houden wordt. Op 30 oktober zal de districtsvergadering in Hilversum plaats vinden. Uit het jaaarverslag van de penning meester bleek, dat er een batig saldo was en het jaarverslag van de heer J. v. d. Hoed wees uit, dat het afgelopen jaar weinig hoogtepunten gekend heeft. De afdeling behield de vaste kern en er kwamen wat jongeren bij, maar het ledental liep toch terug van 551 tot 462, hetgeen een verlies van 89 leden betekent. Het is dus van groot belang een ledenwerfactie te houden. De geestelijk adviseur, kapelaan Her mans dankte de leden voor de belang stelling, die ze voor deze vergadering getoond hadden. De cijfers, die ge noemd waren met betrekking tot het ledental waren niet zo rooskleurig, dus het is nodig dat de leden op de bres staan voor de K.A.B. en voor nieuwe leden zorgen. Er moet propaganda ge maakt worden om te voorkomen dat de K.A.B. traag is in vergelijking met an dere vakverenigingen. Er zijn nog veel katholieken die geen lid zijn en zij missen heel veel steun, niet alleen voor zichzelf maar ook voor vrouw en kin deren. Dankzij de K.A.B. zijn er 13 or ganisaties ten bate van moeder en kind Pater Hermans wekte op tot aktiviteit en verzocht de leden niet de anderen de kastanjes uit het vuur te laten halen. Nadat de heren J. v. Breukelen en P Koppen in de kascommissie waren ge kozen, werden de verslagen van de instellingen der K.A.B. „Hulp in Nood", „Herwonnen Levenskracht", De Lan- teern", „Centrale Volksbank", „Con- cordia" en „Kinderkerstfeestcommissie" gelezen. Door „Volksgezondheid" waren in 1958 13 kinderen uitgezonden. De heren J. C. Boerenkamp, W. Beijers- bergen, P. Dijkman en P. Versteijne werden als bestuursleden herkozen. De heer N. de Rijk, die eveneens af tredend was, stelde zijn plaats be schikbaar voor een jongere en het be stuur zal in deze vakature voorzien. CONTACTAVOND VERZET. De contactavond, welke op 21 oktober in Credo zou worden gehouden, is ver zet tot morgenavond, 28 oktober, in dezelfde zaal. verder kwam het niet, mede door de goed spelende Soesterberg-verdediging. De Soesterberg-voorhoede, met enkele invallers, kwam ook al niet tot groot se daden. Bij enkele uitvallen waren Manschot en Baardman de gevaarlijke spelers. De rust ging in zonder doel punten. Na de rust kwam Soesterberg meer tot aanvallen, doch verder dan de verde- ging brachten zij het ook al niet. Na 20 minuten kreeg Manschot een kans, doch zijn schot werd door links back Bas met de hand gekeerd. De strafschop werd door Ak Preusser onhoudbaar ingeschoten. 0-1. Beide verdedigingen bleven daarna el ke aanval de baas en men legde zich al neer bij deze uitslag, omdat er door het zwakke aanvalsspel geen doelpun ten meer te verwachten waren. Toch kwam R.U.C. nog onverwacht aan een gelijk spel toen, 2 min. voor het einde, er een misverstand ontstond in de Soesterberg-verdediging. Een slap boogschot dat J- de Vos inschoot, dacht Van Walsum over de lat te tippen, doch de bal verdween net onder de lat in het net. 1-1. Deze uitslag gaf de verhouding goed weer. BINKO-AVOND SOESTERBERG. De club-avondcommissie van de V.V.V. Soesterberg organiseert voor de leden met hun dames een Binko-avond op woensdag 11 november a.s., in restau rant ,,'t Centrum". Daar deze avond bijzondere attracties biedt met fraaie prijzen, wordt een grote opkomst verwacht. WINKELSLUITINGSWET. Burgemeester en wethouders van Soest gelet op het bepaalde in artikel 17 van de Winkelsluitingswet 1951 brengen ter openbare kennis, dat de raad dezer gemeente, in zijn vergadering van 21 oktober 1959 de „Verordening als be doeld in artikel 4, le lid, van de Win kelsluitingswet 1951" (halve-dagsluiting) als volgt heeft gewijzigd Het bepaalde in het eerste lid van art. 2 van de genoemde verklaring wordt gelezen „Het verbod van artikel 1 (hal ve-dagsluiting) geldt niet op 14 augus tus en 31 oktober alsmede voor de win kels genoemd in dat artikel onder sub J. van Rossum tot secretaris benoemd als opvolger van de heer B. Onwezen, die aftrad. De heer J. G. Kamerbeek bleef voorzitter en mej. S. Praag pen- ningmeesteresse. Het afgelopen jaar is succesvol geweest voor de vereniging en de plannen voor het nieuwe seizoen zijn groots. Er is reeds een uitvoering gegeven en er zullen er nog twee volgen. Deze vinden in januari en april plaats. De laatste uitvoering is bestemd voor het meedingen naar de V.V.V.-wisselbeker. De mogelijkheid is besproken of er opnieuw een groot openluchtspel zal worden gehouden, zoals in 1958 in het openluchttheater plaats vond, maar een datum is nog niet vastgesteld en wat zal worden opgevoerd ook niet, maar de hoop is wel uitgesproken dat het een even groot succes zal worden als vorig jaar. SOESTER VOGELVRIENDEN. De Soester Vogelvrienden vergaderden in restaurant Zonneheuvel onder voor zitterschap van de heer J. Kuijper, die meedeelde, dat voor de tentoonstelling verschillende prijzen beschikbaar zijn gesteld, waaronder een wisselbeker. Tijdens de tentoonstelling zal er in de zaal van Eemland een busje staan van het blindeninstituut „Sonneheerdt" uit Ermelo en de voorzitter verzocht de leden dit niet te vergeten als ze op 6 november naar de expositie komen kij ken, die om 8 uur geopend wordt door de heer J. Arens, lid van het hoofd bestuur. Op 3 november zal met het inrichten van de tentoonstelling begonnen worden en de heer J. van Wegen, vogelhande- laaar te Amersfoort zal zorgen voor een grote volière en buiten mededin ging een collectie siervogels inzenden. De veteraan H. Schreuder zag zijn partij door de arbiters verloren gaan. Vrijdagavond speelt het tweede tiental tegen de nieuwe club uit Maarn. Ook dan zijn belangstellenden van harte welkom. RIT VAN M.A.C.S. EN S.B.C. Auto's reden gisteravond 40 km en brommers 23 km in de ritten, die ge organiseerd waren door de Motor- en Autoclub Soest en de Soester Brom fietsclub. De heer R. van Rouwendaal had de ritten uitgezet en het parcours bevatte slechts goede wegen in en om Soest. Start en finish waren bij hotel Bos en Duin. Bij de auto's was de uitslag 1. C. Sam som 16 strafpunten. 2. G. E. Deys (90) 3. H. Oskamp (97). 4. J. Boot (100). Brommers 1. H. van Rouwendaal (2) 2. E. v. d. Broek (4). 3. J. v. d. Bank (6). 4. H. van Eeden (12). 5. J. van Gin- kel (29). Troostprijzen werden gewonnen door mej. Bergers (165), H. v. d. Veer (153) en P. Oosterbeek (143). De heer M. Ber gers reikte de prijzen uit en hij deelde mee, dat de snertrit op 15 november zal gehouden worden. Aan iedere deel nemer wordt gratis een bord snert ver strekt. KIPPENLEED. Een meneer van de Ir Menkolaan klaagde over enkele kippen, die van de Heuvel weg kwamen om zijn gras uit de tuin weg te pikken. De politie ging op onderzoek en dit bracht aan het licht dat twee kippen en een haan de boos doeners waren. De haan en één kip zullen hun wandaden met de dood moeten bekopen en de overblijvende kip zal aan banden worden gelegd. FEESTAVOND VOOR DE JEUGD VAN „SOESTERBERG". De jeugdcommissie van de V.V. „Soes terberg" organiseert voor de jeugd een aantrekkelijke feestavond, die gehouden zal worden op vrijdagavond 30 oktober. Door de voorzitter van de jeugdcom missie zullen voor de jeugd enkele zeer belangrijke mededelingen worden ge daan. Voorts worden er enkele goede sportfilms vertoond, aangevuld met en kele goede komische films. Er wordt ook gerekend op een grote opkomst van ouders en seniorenleden. JAARVERGADERING E.H.B.O. D'e afdeling Soesterberg van de E.H.B.O. houdt op donderdagavond 29 oktober a.s., in restaurant ,,'t Zwaantje", een algemene ledenvergadering. Op de agen da staat o.m. bestuursverkiezing. Er bestaat alsnog gelegenheid zich op te geven voor de nieuwe cursus. R.U.C.—SOESTERBERG 1-1. Soesterberg trapte af en R.U.C. met de zeer sterke wind in de rug was meer aanvallend, doch de voorhoede speelde zo zwak, dat het Soesterberg-doel maar nauwelijks in gevaar kwam. De Koster loste eenmaal een hard schot wat Van Walsum op fraaie wijze stopte, doch (kruideniers-, slagers- en sigaren winkels alsmede winkels, waarin zui velproducten worden verkocht en groen tewinkels buiten de buurtschap Soes terberg) in de week waarin Hemel vaartsdag valt. Dit besluit van de raad treedt in wer king op de derde dag na die der af kondiging. Soest, 27 oktober 1959. LAGER ONDERWIJS. Burgemeester en wethouders van Soest gelet op artikel 76 der Lager-onder- wijswet 1920 brengen ter algemene kennis, dat door de raad dier gemeente, in zijn vergadering van 21 oktober 1959, medewerking als bedoeld in art. 72 der Lager-onderwijswet 1920 I. is verleend aan het R-K. Schoolbestuur Soestdijk t.b.v. de aanschaffing van zonwerende en verduisteringsgordijnen voor de on der dat bestuur staande Mariaschool b. het bestuur van de Engendaalschool t.b.v. de aanschaffing van enige leer middelen t.b.v. de onder dat bestuur staande Van der Huchtschool voor .1.0. II. is geweigerd aan het R.K. Schoolbestuur Soestdijk t.b.v. de aanschaffing van zonwerende gordijnen voor het gymnastieklokaal van de onder dat bestuur staande school b. het bestuur van de Engendaalschool t.b.v. de aanschaffing van enige leer middelen voor de onder dat bestuur staande Van der Huchtschool voor g.l.o. waardoor de school zal worden inge richt voor meer dan 120 leerlingen. Soest, 27 oktober 1959. Heden overleed, plot seling, onze lieve Va der, Behuwd- en Grootvader, albert KOOPMANS, in de ouderdom van 77 jaar. Soesterberg, A. G. KOOPMANS. Soest, A. KOOPMANS. Hamilton Ontaria, (Canada), J. BARONE- V. BARONE. VINCENT. Soest, 26 oktober 1959. Kerkdwarsstraat 19. De crematie zal plaats hebben donderdag, 29 oktober a.s., te Velsen, na aankomst van trein 13.03 uur, te Driehuis- Westerveld. Te koop AARDAPl zand- erf diverse s| 'zen. J. Nieuwewa Laanstraa Teld Veilinggel Voor del veiling kl nette goeJ curiosa bracht, dl haald. Gq eventueel! overgenorj Makelal Fa. L. J.| Burgem. Tel. Hiermede betuigen wij onze dank voor de deel neming, betoond bij het'POOT overlijden van onze lieve vader, behuwd-, groot- en overgrootvader, de Heer VERWOERD. In zonderheid wordt dank gebracht aan dr W. J. Schutte en zuster Toos van het Wijkhuis voor de verleende hulp. Fam. VERWOERD Kostverlorenweg 9. BEUKEN! Te koop aangeboden KO- LENKACHEL in prima staat. Schrikslaan 74. De lekkerste, houdbaar- ste ruwe HONING, 5 p. 6.90, 10 p. 12.80, 20 p. 24.60. Klaverhoning 6.50, 11.75, 22.50. Denekamp, Baarn, Tel. 2972. Geen rembours. Nette HULP gevr. voor morgens per week. Liefst donderdag en vrij dag. Br. onder letter R 41 bur. Soester Crt. Hel resl Met grote vreugde en dankbaarheid geven wij kennis van de geboorte van ons zoontje. WILLEM JAN. A. B. van de Craats. H. G. van de Craats- Henzen. Soest, 23 oktober 1959. Van Weedestraat 9B. Tijd. adres „De Lich tenberg", Amersfoort. Hiermede betuigen wij onze hartelijke dank voor de vele blijken van be langstelling bij ons 40- jarig huwelijk ondervon den. CHR. UYLAND. C. UYLAND-GRIFT. Soest, 27 oktober 1959. Schoutenkampweg 14. JONGENS gevraagd voor het rapen van aardappe len. Van Voorthuizen, De Paltz 4, Soestduinen. Washington Sigarenfa briek, Ferd. Huycklaan 48 te Baarn, vraagt JONGENS en MEISJES. Hoog loon. Zaterdag vrij. Te koop aangeboden z.g. a.n. KINDERWAGEN. Br. onder no. 557 bureau Soester Crt. Gem. WOONRUIMTE aangeboden, w.o. vrije keuken, zonodig voor 1 jaar. Burg. Grothestr. 45. Gevraagd voor enige maanden gem. ZIT- SLAAPKAMER met pen sion voor echtpaar. Br. met prijsopgave onder no. 556 bur. Soester Crt. Te koop een KINDER FIETSJE (4 jaar) en een fietsje (10 jaar), voorzitje en achterzitje. Braam- weg 26A. Zeer billijk te koop vul kachel, keukenkachel, 2-pits gasstel met plaat en Bes kachel. Van Len- neplaan 7. POPPENWAGEN, in goe de staat zijnde, ter over name gevraagd. Br. letter C 9 bur. S.C. of tel. 3500. N.V. CERAMIEK VAN BREUGEL kan nog en kele betrouwbare manne lijke en vrouwelijke krachten aanstellen. Soll. dagelijks aan de fabriek, Van Weedestraat 53, van 8.30 tot 17.30 uur. Te koop z.g.a.n. wit emailleerde BADKUIP. Te bevr. Steenhoffstraat 21A, Soest. Wegens plaatsgebrek aangeboden Amerik. HUISORGEL, 2% spel, 11 reg. 75,Troelstra- straat 59, Soestdijk. Te koop electr. KOOK- PLAATJE, 220 volt. Steenhoffstraat 18. Net KOSTHUIS gevr. Br. onder no. 555 bur. Soester Crt. Gereedschapskist vat staal. Doe-het-zelf man nen en knutselaars vóór! Hier is de berg plaats waar u op heb zitten wachten. U' kostbaar gereedschap niet meer „rond slinge rend", maar overzichte lijk en afgesloten opge borgen. Lang 40. breed 20 cm.

Soester Courant | 1959 | | pagina 2