Salon Koppel ROYAL EN PILASTRO WANDCOMBINATIES. TON BEUKEN Parfumerieën VERKOOP KINDERZEGELS. Voor betere CHANEL WORTH LANVIN LANCOME Woninginrichting jfnrff- H. WILJ Te koop in H Wegens plotselinge opname H. DE ZOETE Soester Courant Rcelame-krant Voor verlofgangers eenvoudig gemeu bileerde woning m. tuin te huur gevr. Boekhoudingen Belastingzaken. OVERHEMDEN REPARATIE gevrajj Tel. 31191 JAPOlf pantJ Kleermake De echtgenote van de burgemeester, me vrouw Bentick, heeft gistermorgen, op het postkantoor, als eerste gebruik ge maakt van de gelegenheid die men van 15 november tot en met 31 december heeft om kinderzegels en kinderkaarten te kopen, waarvan de toeslag het kind in nood ten goede komt. Ruim 40 dames zullen in de komende zes weken hun tijd beschikbaar stel len om deze zegels en kaarten op het postkantoor te verkopen. Er zijn zak jes postzegels van een gulden, blanco kaarten, mapjes voor verzamelaars, feli- citatiekaarten, kerst- en nieuwjaarskaar ten, kinderkaarten met aangehechte verhaaltjes en wie familie in Engeland, Amerika, Canada of Australië heeft kan kaarten voor de feestdagen kopen met Engelse tekst. De verkooptafel wordt door de dames iedere dag van negen tot drie uur bezet en op zater dag van negen tot twaalf. Soesterbergsestraat 44 Telefoon 2045 OUDERAVOND VAN DER HUCHTSCHOOL. In de Van der Huchtschool is vrijdag avond een ouderavond gehouden, die werd geopend door de voorzitter van de oudercommissie, de heer L. Dam mers. Het hoofd der school, de heer J. F. Sprink, vertelde iets over de verkre gen gemeentelijke subsidie, waarvoor wandkaarten, een schrijfmethode, taal boeken, leesboeken en atlassen wor den aangeschaft. Verder werd de ouders het een en ander meegedeeld over het komende St. Nicolaasfeest. Op 4 en 5 december zal resp. voor de grote en de kleine kinderen een pop penkastvoorstelling gegeven worden door het onderwijzend personeel met zelf vervaardigde poppen. Hierna volgde - onderbroken door een koffiepauze - een lezing met dia's over Oud-Soest door de heren Heupers en Peet. Zeer attent was het een foto te tonen van de oude v. d. Huchtschool aan de Bosstraat, die thans jeugdherberg is. Als attractie werd aan de lezing een prijsvraag verbonden, waarbij de namen van enkele punten uit Oud-Soest gera den moesten worden. Hierbij kwam mevr. Gaaf als winnares uit de strijd. In een slotwoord sprak het bestuurslid, de heer Beekman, over de wijze waar op aan de v. d. Huchtschool onder wijs wordt gegeven. Er wordt rekening gehouden met het verschil in aanleg en tempo van de kinderen, waardoor het mogelijk wordt ieder kind op zijn niveau zo volledig mogelijk te ontwikkelen, echter zon der verbreking van het klasseverband. Een natuurlijk gevolg hiervan is, dat vanzelf blijkt welke kinderen voor verdere studie (ulo en middelbaar on derwijs) in aanmerking komen. Dat dit systeem in de praktijk voldoet, blijkt uit de zeer gunstige resultaten bij de toelatingsexamens voor het ly ceum. De heer Beekman wees op het belang rijke contact tussen school en huis, waaraan ook in de nabije toekomst de nodige aandacht besteed zal worden. MIXED HOCKEY CLUB. DamesV.V.V. 1Soest 1 0-9 (beker wedstrijd). In een matige wedstrijd is de tweede bekerwedstrijd van het eerste dames hockeyteam weer in een grote overwin ning omgezet. Voor rust was het een wat rommelige boel, waardoor dan ook maar drie doelpunten gescoord wer den. Na rust ging het veel beter en mooie en goede voorzetten - vooral van Joke Appelboom - leverden dan ook 6 doelpunten op. Van deze doelpunten- regen nam Ank Groenendijk er 6 voor haar rekening en Marion Ebbers scoor de er 3. Heren Soest 2S.C.H.C. 0-1. In een prettige wedstrijd heeft het sterkste elftal verdiend gewonnen. S.C.H.C. was over alle linies beter en de enkele Soester aanvallen konden de sterke achterhoede en de keeper van S.C.H.C. niet imponeren. Dat S.C.H.C. maar 1 doelpunt maakte is in dit geval te danken aan de backs Hans van de Weijden en Michiel Lou- man, met in de laatste instantie de keeper, Cor Thomas, die kan terugzien op een uitstekende wedstrijd. Het enige Stichtse doelpunt werd een kwartier voor rust gescoord. Verdere uitslagen Dames Soest 3 Schaerweyde 2 3-1. Dames Soest 4Schaerweyde 3 4-4. Heren Soest 3Kampong 7 1-5. Jeugdwedstrijden Kampong BMeisjes A 1-2. Voordaan BMeisjes B 0-1. Meisjes CSchaerweyde C 0-0. Kampong EJongens A 0-7. Jongens BAmersfoort C 2-2. Schaerweyde D'Jongens C 0-8. Jongens EAmersfoort E 1-6. .SNERTRITTEN". Door de M.A.C.S. en de S.B.C. zijn zon dag auto-, motor- en bromfietsritten georganiseerd, waarbij de uitblinkers prijzen konden winnen, maar iedere deelnemer na afloop een bord erwten soep kreeg en dit was vooral een sma kelijke troostprijs voor de minder ge lukkigen. De rit van 50 km voor auto's en moto ren was uitgezet door de heer E. Smit en de heren C. v. d. Burgt en J. van Ginkel verzorgden de route van de bromfietsers. Dertig auto's en moto ren reden 50 km en 27 brommers reden 30 km. De route voerde de deelnemers door Soest, Lage Vuurse, Bilthoven en Soes- terberg. De uitslagen waren Auto's A-klasse 1. F. Wijngaard, Baarn, 13 strafpunten. 2. G. de Graaf (22). 3. W. Brouwer (24). 4. J. van Kooij, Baarn (71). 5. J. Wed ding (72). Auto's B 1. J. Veenendaal (25). 2. G v. d. Boogaard. Motoren A 1. J. v. d. Bank. 2. R. Was senaar. Motoren B 1. K. Struyck, Baarn (122). Bromfietsen 1. H. van Rouwendaal (3). 2. E. v. d. Broek (50). 3. R. van Rou wendaal (52). 4. L. de Jonge (55). 5. L. de Beer (68). Na afloop van de ritten reikte de heer R. Bergers, in hotel Bos en Duin, de prijzen uit. HANDBAL B.D.C. Het was voor B.D.C. zondag niet zo'n glorieuze dag als wij in de laatste tijd gewend waren. Het eerste damesteam ging op bezoek bij D.E.S. in Zeist, dat op de tweede plaats stond, achter B.D.C met 1 punt minder. Nu echter kwam deze club met een machtig elftal het veld in en de Soes ter dames waren daar niet tegen opge wassen. B.D.C. won de toss en koos de uit worp. D.E.S. trachtte dadelijk de Soes ter speelsters te overrompelen door snel van start te gaan, maar de tegen partij bood moedig tegenstand. Aan dit Zeister geweld kon echter op den duur geen weerstand geboden wor den en na 5 min. werd de bal ingescho ten. De Soester keepster raakte de bal nog aan en stompte hem tegen, de paal, maar hij verdween toch in het net. Twee minuten later werd door de da mes Duwel, Van Velzen en Wigtman een goede aanval opgezet en dit leverde een doelpunt voor B.D.C. op. Tien minuten later vonden de Zeister dames opnieuw het doel van B.D.C. en het was 2-1. In de tweede helft maakte Soest al na minuten gelijk, maar daarmee was al het B.B.C.-kruit verschoten en de Zeister dames wisten nog tweemaal het Soester doel te vinden, zodat met 2-4 verloren werd. Toch heeft B.D.C. in deze wedstrijd niet onverdienstelijk gespeeld, maar het Zeister team, waarin alle goede krach ten waren gemobiliseerd, was nu een maal te sterk. D.E.S. heeft nu de leiding in de afdeling en B.D.C. is op de twee de plaats gekomen met 1 punt achter stand. De heren speelden tegen de koploper Limvio, het team dat alle wedstrijden gewonnen heeft. De Soester heren gaven goed partij en zij verloren slechts met 3-6. De keeper was goed op dreef maar in de voorhoede zat ditmaal weinig ver band. De dames-juniores trokken naar Fide- litas in Amersfoort. Zij speelden een goede en snelle wedstrijd, maar verlo ren toch met 0-5. Alleen aspiranten 1 en 2 hielden de eer hoog. Beide teams wonnen met 8-0 van twee B.S.V.-elftallen en in beide wed strijden was de ruststand 0-3. LAATSTE RIT VOOR DE BECKERIN GHBEKER. De laatste rit voor de Beckeringhbeker werd een cycle-cross in Soestduinen en het was voor ieder Tempo-lid vanzelf sprekend dat Gerrit Ruitenberg won. Er werden elf ronden gereden en de to tale afstand was 15 km. Voor deze eer ste cross van het winterseizoen was grote belangstelling en tot verrassing van velen was Wil van Barneveld on der de deelnemers. Enkele jaren gele den stond hij zijn mannetje uitstekend in de cycle crosses en hij heeft het nog niet verleerd, want het ging nog goed en hij bezette de derde plaats. Ook Piet v. d. Broek heeft de cross- fiets weer opgezocht, terwijl de tourist Eddy de Lange het ook eens probeerde. De veertienjarige Cor de Heus reed door Adri v. d. Burgt met 23 puntenJzaaj zuRen de heren Alblas en Van uit 5 ritten, terwijl hij aan de vijfde Dooren de helpende hand bieden, wegens ziekte niet kon meedoen. Tweede werd Gerrit Ruttenberg met 18 punten, derde Jaap v. d. Burgt met 15 punten, vierde Otto de Weerd met 12 punten, vijfde Wout van 't Kloos ter met 9 punten, zesde Joop Laseur met 7 punten. Adri Doekemeijer bezet te de zevende plaats met 6 punten. lang niet slecht en de twaalfjarige Johnny Visser heeft in een goed tem po zijn vier rondjes gedraaid. Het zou voor Johnny aardig zijn als een paar jongens van zijn leeftijd een volgende keer eens zouden meedoen. Door ziekte, werk, militaire dienst en een bruiloft ontbraken respectievelijk Adri v. d. Burgt, Jaap v. d. Burgt, Menze v. d. Broek en Gert de Weerd. Gerrit Ruttenberg nam al direct in de eerste ronde de kop en hij stond die niet meer af, hoewel Wout van 't Kloos ter hem wel even bedreigde. Op 50 meter volgde Van 't Klooster en Doekemeijer, Ruttenberg en Wil van Barneveld kwam op 70 meter door. Vlak daarachter lagen Piet van de Broek en Otto de Weerd, vervolgens Cor de Heus en Joop Laseur, daarna Eddy de Lange en tot slot Aad Post, die door het lostrappen van zijn wiel di rect achterstand opliep. Adri Doekemeijer moest Wout van 't Klooster laten gaan en in de zevende ronde werd hij door Wil van Barneveld gepasseerd. Otto de Weerd en Piet v. d. Broek bleven steeds dicht in eikaars buurt, terwijl ook Cor de Heus en Joop Laseur bij elkaar bleven. Laseur moest echter in de achtste ronde door een lekke band opgeven. Intus sen ging Ruttenberg regelmatig door, op ongeveer 50 meter gevolgd door Van 't Klooster. Zij dubbelden achtereenvol gens Eddy de Lange (2 x), Aad Post (2 x), Joop Laseur (2 x) en Piet van de Broek. De uitslag was 1. Gerrit Ruttenberg, 15 km in 40.04 min. 2. Wout van 't Klooster (40.21). 3. Wil van Barneveld (42.04). 4. Adri Doekemeijer (43.04). 5. Otto de Weerd (44.12). 6. Piet v. d. Broek (44.41). 7. Cor de Heus (48.30). 8. Eddy de Lange (49.47). De Beckeringhbeker werd gewonnen komsten en uitgaven geregeld worden en daarmee zal het tekort wel ongeveer weggewerkt zijn, maar toch is de laat ste lenterally financieel een onpret tige rally geweest. Het huishoudelijk reglement dateert van 4 december 1945 en de automobielclub was toen nog een motorclub. Het re glement moet nodig gewijzigd worden en de heren De Graaf en De Muijnk deden de toezegging, dat zij het bestuur een concept van het nieuwe huishou delijke reglement zullen aanbieden, waarna dit aan de leden voorgelegd kan worden. Over de naamsverandering behoefde slechts kort gesproken te worden, omdat bestuursleden en leden het erover eens waren, dat een motor- en autoclub zon der motorrijders beter autoclub kan heten. Deze naamsverandering brengt geen verandering in het rijden van ritten volgens het reglement van de Koninklijke Nederlandsche Motorrij dersvereniging, omdat dit bij veel meer verenigingen in gebruik is dan het R.A.C.-reglement. De heer De Graaff, die als secretaris aftrad wegens drukke werkzaamheden, had er geen bezwaar tegen deel uit te maken van de sportcommissie, die het bestuur terzijde zal staan. Deze com missie zal de ritten controleren, het maken van fouten bestrijden en in ge schillen optreden. De heren G. de Graaff, M. Oskamp en G. Stam vor men deze commissie. De heer Stam is toegevoegd bestuurslid. Op de jaarver gadering zal een nieuwe commissie be noemd worden. De wildavond zal opnieuw in de „Bos- vijver" gehouden worden. Het wordt een avond van gratis wild en vele spe len. De heren Swager, Oosterbeek en De Graaff zullen deze avond organise ren en voor het in orde brengen van de TEL 2180 SOESTERBERGSESfR.1 Aanvankelijk stelde het bestuur voor de elfde lenterally wel te houden, maar dan niet op tweede paasdag, omdat dit vorig jaar zoveel moeilijkheden met officiële instanties gegeven heeft. Na lange bespreking werd besloten het toch weer op tweede paasdag te doen Met de provicie Gelderland zal men bij het organiseren van deze rit weinig moeilijkheden hebben, want daar is men soepel en Utrechtse gemeenten waardoor gereden wordt zijn schaars, zodat aan de burgemeesters van deze plaatsen lang voor de rally toestemming'46 gevraagd zal worden op tweede paas- 36 dag door de gemeente te mogen rijden. Mocht dit niet lukken, dan zal waar schijnlijk Eemland wel uitgangspunt van de rally zijn, maar de start vindt dan op Gelders grondgebied in Hoe velaken plaats. Na het behandelen van de agenda draaide de heer G. Stam de film van de lenterally 1959. sterdamse achterhoede. Steeds waren de Soester spelers in de buurt van het doel van „Zonder schieten geen overwin ning" en de aanvallen waren goed op gezet, maar zij misten stootkracht en bleven daarom weinig gevaarlijk. Intus sen had keeper Van Kooij in het Soes ter doel weinig te doen. Met rust was het nog 0-0 terwijl S.E.C. eigenlijk voor had moeten staan. Dat zou ook een mooie beloning geweest zijn voor het goede stuwende werk van in valler De Ruiter, die in de middenlinie speelde. Na de rust waren de rollen omgekeerd en nu hadden de Amsterdammers het initiatief. Vooral middenvoor Van der Horst was bijzonder gevaarlijk en na drie minuten loste hij al een oerhard schot. Keurig stompte keeper Van Kooij de bal uit zijn doel. De Amsterdammers bleven vechtlustig en de Soester achterhoede had het zwaar te verduren. In de 25ste minuut zwenkte middenvoor v. d. Horst met de bal naar rechts en zijn zuivere voorzet werd door de linksbuiten Keizer onhoudbaar in gekopt. Aanvoerder Ten Hove bracht nu wijzi gingen in zijn ploeg aan. Zelf ging hij middenvoor spelen, Van Dijk verhuisde naar de rechtervleugel en v. d. Valk werd in de achterhoede gezet. Het leek w$t beter te gaan en uit een goede pass van rechtsbinnen Maassen schoot Ten Hove van grote afstand hard te gen de paal. S.E.C. had echter pech en juist aan de andere kant kwam een doelpunt, opnieuw door toedoen van v. d. Horst, die zelf scoorde. S.E.C. speelde nu een verloren wed strijd. Maassen gaf nog een goed schot dat gestopt werd en Van Kooij had ge luk toen v. d. Horst tegen de paal schoot. Het bleef 2-0 en S.E.C. zakte weer wat op ranglijst. ACTIE GRATIS KOPEN. Door het Handelshuis zijn voor de laatste periode de navolgende bonnen in de actie gratis kopen aangewezen. De houders dezer bonnen kunnen de daarop vermelde bedragen aan de zaak in ontvangst nemen. 5 001254 23,50. 29 001254 LEDENVERGADERING M.A.C.S. In restaurant Zonneheuvel is een le denvergadering van de Motor- en Automobielclub Soest gehouden en het belangrijkste besluit was de wijziging van de naam der vereniging. Die zal Dat het niet best gaat met S.E.C. 41 S.E.C. VERLIEST OPNIEUW. ƒ15.20 2,95. ƒ12,61. 9,95. 6,90. 5,75 voortaan Automobielclub Soest zijn omdat geen motorrijders meer lid van de vereniging zijn. Dit betekent echter niet dat motoren onwelkom zijn bij de ritten van de vereniging. Enkele jaren geleden heeft men ook getracht deze naam te veranderen, maar toen hebben de drie overgebleven motorrijders be zwaren gemaakt en M.A.C.S. bleef be staan. Nu is het echter A.C.S. geworden. De heer R. Bergers had als plaatsver vangend voorzitter de leiding van deze vergadering die slechts een vijftal leden telde. Het was de eerste vergadering van dit jaar omdat het bestuur al lang begre pen heeft dat het weinig zin heeft de leden op te roepen, want ze komen toch niet als er vergaderd wordt, op een en keling na. De heer Bergers bracht het aftreden van de heer Willemars en D'e Graaff als bestuursleden in herinnering. Door drukke werkzaamheden hadden zij moe ten bedanken en hun werk was overge nomen door de heren Bergers (voor zitter) en E. Smit (secretaris). Zij zul len deze functies waarnemen tot de jaarvergadering, die in het voorjaar van 1960 gehouden zal worden. De heer E. Smit gaf een overzicht van de werkzaamheden in 1959. Behalve de lenterally zijn er tien ritten georgani seerd. In het voorjaar liep het nog niet zo best met de deelname, maar aan de voorlaatste rit hebben 39 automobilis ten en motorrijders deelgenomen en aan de laatste 30. De lenterally had veel moeilijkheden gegeven, omdat toezeggingen van offi ciële instanties op het laatste moment ingetrokken werden, zodat er in ijl tempo heel veel gedaan moest worden om de rit toch te laten rijden. Het regende hard op de dag van de lenterally, dus de deelname viel tegen. Helaas regende het weer niet hard ge noeg om aanspraak te kunnen maken op een uitkering van de regenverzeke ring. De wildrit van 12 december zal de laatste rit van het jaar zijn. Op de wildavond van 21 december zullen de prijzen van deze rit uitgereikt worden. De heer J. Oosterbeek gaf het finan cieel verslag van de lenterally. Met 1735,onkosten en 1665,inkom sten leverden deze rit een tekort van 70,op. Er moeten nog enkele in- 2 001714 29 001714 001757 001757 001757 001762 40 001765 37,33. 20 001781 0,12. 48 001782 40 001788 4 001790 21 001790 48 001790 19 001793 39 001793 14 001794 33 001766 22 001767 3 001768 001768 001769 001789 001792 001794 1,30 001714 001757 001715 001715 001762 001764 001766 36,95. 9,64. 3,30. 23,95. f 2,67. 3,15. 4,70. 0,56 15,40. 2,95. 6,60. 1,38. 1,48. 3,50. 2,55. 4,50. 8,75. 10,90. 0,48. !,95. 1,12. 1,50. 3,50. 38 001782 1,22. 17 4 5 29 6 001788 001789 13 001790 35 001790 001791 001793 001794 24 001794 8 001767 35 001767 17 001768 2 001769 001769 001792 16 001792 25 001768 4 12 0,63. 32,85. 0,65. 0,25. 2,85. 4,75. 24,75. 3,95. 0,75. 0,45. 7,82. f 0,22. 5,10. 2,55. 16,25. 37,45. 'intussen iedereen wel duidelijk gewor den en wie het nog niet wist, zal nu wel aan de stand op de ranglijst mer ken dat S.E.C. er niet zo fraai voor staat. De nederlaag van afgelopen zondag be wijst nog eens duidelijk, dat de presta ties van onze beste voetballers weinig reden tot vreugde geven, al had de BAZAR. wedstrijd tegen Z.S.G.O. met wat meer geluk een gelijk spel of zelfs wel een overwinning kunnen worden. S.E.C. speelde zonder De Bruin en de Rooij. Zij werden vervangen door Van Dijk en D'e Ruiter. 'Steunt het Vrijzinnig Protestantisme Voor rust kreeg S.E.C. verschillendetin onze plaats en komt u eens een kijk- goede kansen, maar succes bleef uit je nemen. Voor nadere bijzonderheden omdat de voorhoede zeer geimponeerd verwijzen wij noor de advertentie in werd door het forse spel van de Am- dit blad. Donderdag a.s. houdt de Nederlandsche Protestantenbond een bazar in haar gebouw aan de Rembrandtlaan. Uit een keur van goede artikelen kunt u uw St. Nicolaas-cadeaux kopen. Tot onze diepe droef heid overleed, in het ziekenhuis „De Lich tenberg" te Amers foort, door een nood lottig ongeval, n0S voorzien van het H. Sacrament des Olie sels, mijn lieve man en onze zorgzame vader, behuwd-, groot- en overgrootvader, GERRIT de beer, echtgenoot van E. Westerbeek, in de leeftijd van 69 j. Soest, E. DE BEER- WESTERBEEK. L. A DE BEER. C. J. DE BEER- BROUWER. A. L. DE BEER. H. J. DE BEF.R- v. SCHALKWIJK. O. DE BEER. M. DE BEER- AKKERMAN. M G. DE BEER. Wervershoof, R. A. DE BEER. A. DE BEER- HOIJVELD. Arnhem, A. DE BEER. A. DE BEER- FOLMAN. Soest, G. M. VAN HEES- DE BEER. R. L. VAN HEES. Klein- en Achter kleinkinderen. Soest, 14 nov. 1959. Molenstraat 88. De gezongen Requiem mis zal voor zijn zie- lerust aan God wor den opgedragen op woensdag 18 novem ber a.s., om 9.30 uur, in de parochiekerk van de H.H. Petrus en Paulus te Soest, waar na de begrafenis op de r.k. begraafplaats aan de Steenhoffstraat te Soest zal plaats vin den. Enige en algemene kennisgeving. Op 11 november j.1. is overleden de heer BERNARD DANIëL FABIUS, in de leeftijd van 80 jaar. De crematie heeft in alle stilte plaats ge vonden op 14 novem ber. Namens de familie De executeur- testementair, R. G. POSTHUMUS. Na een kort] heden van on gaan onze la der, behuwd-| moeder, ETHEL BE GOEKC P A RN 8 in de ouder] 75 jaar. Baarn, S. Hulst-Gc] Dr D. L. Uithoorn, N. J. Marti W. D. MarJ Reinder-Jaij Trix. Baarn, F. Goekoop E. G. P. W.| Robbie. Paul. Michelle. Anuska. Soest, 14 nol Vosseveldlaa De overledel gebaard Pril trixlaan 6 ta De crematiel vinden te woensdag, ber a.s., na van trein halte Driehui veld. Voetkua Esdoornlaan 2| mahonie stoel kristal, kristal! schilderijl In- en VI ROEL F(f Klaarwaterw.l RADIO Dl Wij reparer^ tend bij U toestel verlag ning AMERSF. I STORINGSj Vermeerstr. K 34904 Ook televisie) JONGEDJ Brieven WINKELJUFFROUW b.z.a. voor halve dagen of 3 dagen p. week. Br. onder no. 589 bur. S.C. DAMESSPORTFIETS, merk Batavus, m. trom- melremmen en versnel ling. Geheel in originele staat. Tevens Gazelle da- messportfiets, zonder versnelling. Beide rijwie len zijn lVz jaar oud. Moeten weg Bosstraat 61, tel. 2179. Beschaafde rustige dame zoekt twee gestoff. of on- gemeub. KAMERS met gasaansl. Br. onder letter H 19 bur. S.C. Te koop aangeboden Pe digree KINDERWAGEN, z.g.a.n. Van Noortwijk, s' Jacobstraat 8, tel. 3595. Gevraagd nette WERK STER voor enige dagen of ochtenden p. week. Van Beuningenlaan 5. Wie wil jongeman, b.b. h.h., helpen aan 'n ZIT- SLAAPKAMER Br. on der letter H 37 bur. S.C. Z.g.a.n. PLATENSPELER in nieuwe koffer. Ook geschikt voor inbouw. Uiterste pr. 62.50. Bos straat 61, tel. 2179. Te koop aangeboden TROUWJAPON met kap je, wit, kort model, iets aparts. Uitstekend ge schikt voor avondjapon. Insingerstraat 4, Soest. Ter overname prima ve rend 2-pers. OPKLAP- BED met ombouw. Verl. Talmalaan 15a. Gevr. WOONRUIMTE, liefst met keuken, voor jong echtpaar, in Soest of omgeving. Br. onder no. 856 bur. Soester Crt. Te koop aangeboden een MERCEDES 170, benzine, bouwjaar 1951, in goede staat. Bilderdijklaan 25, Soest. in het ziekenhuis is het mij onmogelijk mijn cliënten te horen en be zorgen. Julianalaan 5, Soestdijk. Te huur gevr. gestoff. of gemeub. HUIS of ge deelte, liefst met centr. verwarming, per 1 dec. Br. onder no. 588 bur. Soester Crt. (ouders met 6 kinderen), van 1 april-31 dec. 1960. Br. met prijsopgave on der no. 287 bur. v. d. bl. Sinds 1933 D. J. VAN DER LAAN Heuvelweg 36 Soestdijk - Telefoon 3414 Ook voor is uw adres „HET SOESTER KLEDINGMAGAZIJN" F. C. Kuyperstraat 5 Soest - Telefoon 4212 Eigen atelier- Vakkundig advies. Heden werden wij ver blijd met de voorspoe dige geboorte van een dochter JOHANNA. Wij noemen haar HANNY. J. v. d. BELT. L. v. d. BELT- v. HORNSVELD HARRY. WIJMY. JENY. Soest, 14 november 1959. Nieuweweg 75. FINANCIERING voor elk doel. Fa. Van de Wijngaart, Plasweg 63, telef. 2064, DRY Dames! REGEI COLB1 ALS EXTRAI ROKJÏ Volledige belj Gehaald en Oud eq OSSE1* Atelier voor Vierkleuren potlood, volautomatisch mecha nisme. Handig bij studie of op kantoor. Zwaar verchroomd metstevige anti-verlies clip.'n Echt mannencadeau voor se nior èn junior. Nu ko pen betekent geld overhou- <50 den. Rolschaats konstruktie tjes. die op gellagers lo vaste beves stevige rie aan de voc kinderleven rolletjes geschenk.w ze laren plez van hebben

Soester Courant | 1959 | | pagina 2