Voordeel Vierdaagse Amersfoort h ii i s h ii «I e I aardewerk vaai -v SOEST Verkoop zolang de voorraad strekt Kop en schotels koot en Irma Espeet. De laatste speel ster wist na de rust de zege voor Soest veilig te stellen. Puddingvorm op schotel in diverse pasteltinten. 9 95 Ze kosten maar 1.45 of Ju Eetservies Diverse moderne decors. Ook losse delen nt QQ verkrijgbaar, 23-delig €a£« Soepkop met schotel met diverse decors en twee oren om de vingers niet te branden wmm MIXED HOCKEY CLUB. Dames Bekerwedstrijd Soest 1Laren 2 4-1. In een prettige wedstrijd hebben de Soester dames thans de vierde ronde van de Amsterdam-beker bereikt door een overwinning op Laren 2. Ondanks de 4-1-uitslag was het een op-en-neer gaande wedstrijd met soms Laren in de aanval en dan weer Soest. De Soester dames waren echter pro ductiever. Laren speelde een technisch goed spel, maar wilde het te mooi doen. Soest daarentegen speelde de frisse en open partij, die men van dit team ge wend is. De rust ging in met een 2-0-voorsprong voor Soest door doelpunten van Cockie de Beurs. Na rust wist Laren tegen te scoren, maar geen enkele maal was de over winning voor Soest in gevaar. Marion Ebbers en Ank Groenendijk voerden de stand op tot 4-1. Dames Soest 2Kampong 5 3-1. In een vlot gespeelde wedstrijd hebben ook de reserve-dames van Soest ge wonnen. Zij versloegen Kampong 5 met 3-1. Het gehele elftal speelde een goede wedstrijd, maar opvallend was het spel van Saskia Jiskoot en het backstel Annemie van Hall en Jet van Til. De rust ging in met een 2-1-voor- sprong door doelpunten van An Jis- Dames Soest 3Kampong 7 5-0. Heren Soest 3Soest 2 0-4. AFSCHEID VAN ST. NICOLAAS. Sint Nicolaas heeft zondag afscheid ge nomen van Soest. Hij heeft eerst nog enkele bezoeken afgelegd en was onder meer in de v. d- Huchtschool, waar de kinderen van de derde tot en met de zesde klas van een poppenkastvoorstel ling genoten, die door de leerkrachten van de school verzorgd werd. De Sint kwam met 2 van zijn zwarte knechten op het dak van de school en dat gaf een hele sensatie. Na de afdaling werd de kleuterklas bezocht, waar behalve een grote schare kleuters ook leerlin gen van de eerste en tweede klas en vele ouders verzameld waren. Er werd natuurlijk gezongen en in ruil hier voor gaf de Sint aan verschillende kin deren enkele goede raadgevingen. Het meeleven van de kinderen bewees wel, dat de Sint en zijn knechten een hele grote plaats in het kinderleven in nemen. Ook hier werd de poppenkast vertoond en nadat de kinderen van tractaties voorzien waren, was op elk kindergezicht te zien dat ook dit St. Nicolaasfeest bijzonder geslaagd was. Sint Nicolaas kwam ook in ,,Het Witte Huis", daartoe uitgenodigd door de heer en mevrouw Van Kampen die ruim 70 gerepatrieerden met dit hoge bezoek een prettige avond bezorgden. Voor het binnenschrijden van de Sint, die met gejuich begroet werd, speelde de Indische band „The Melody Rockers" en Martha Bekenkamp speelde op haar akkordeon. St. Nicolaas onderhield zich eerst met de jeugd en toen alle meisjes en jongens van geschenken en wijze wenken voorzien waren, kwamen de volwassenen aan de beurt. D'oor de gerepatrieerden werden aan de heer en mevr. van Kampen en het huisper soneel geschenken aangeboden uit er kentelijkheid voor deze gezellige avond, die heel lang duurde, ook toen Sint al vertrokken was voor de terugreis naar Spanje. Voordeel vangen Nest schalen met fraaie decors en afgewerkt met goudrand. De prijs is abnormaal laag. Per 6 stuks Voordeel vangen Als dit niet goedkoop is, wat is het dan wel? Melkstellen met fraaie decors. Afgewerkt met goudrand. 7-delig Voordeel vangen U vraagt u af, of dit wel kan Jam potten Kaas stolpen Eier dopjes 6 stuks Boter- vloten Theeservies U kunt kiezen uit verschil lende fraaie decors. *1 QQ 9-delig slechts Losse kop en schotels 75 Ct. Ontbijtservies C»90 10-delig. Mod. pastelkleur 0> Losse dessertborden 49 Ct. keuze uit zeer fraaie decors. Hoog of laag 'SZ .model slechts v Deze ronde kommetjes zijn creme van kleur. Ze kosten per 6 stuks slechts

Soester Courant | 1959 | | pagina 5