GEMEENTE SOEST geroutineerde T ypiste. w srsiszs. ïf KWAK Kerstverlichting IvtwuWste SOEST Receptie, bruiloft of diner? A. B. KOPPEN BURGERLIJKE STAND Op de secretarie van de gemeente Soest kan wor den geplaatst een Salaris nader overeen te komen. Sollicitaties vóór 21 december te richten aan de gemeentesecretaris. handen hamea-geleiü-EEE] Voor uw KERSTBOOM kenteken van klasse!,. HILVERSUM, KERKSTRAAT 28 TEL. 514! aa 2 BATENBURG's Erkende Auto- en Scooterrijschool SOESTERBE1 COLLECTE RECLASSERING. Met dank aan collectanten, collectrices, gevers en geefsters, deelt het comité, dat in Soest de reclasseringscollecte verzorgde, mee, dat 625,46 bijeenge bracht is. Soesterberg is hier niet bij inbegrepen, want daar werd reeds eer der gecollecteerd. DE RANDSTAD HOLLAND. Dr Ir P. P. Mesu heeft gisteravond in hotel „De Bosvijver" voor de leden van 't Nut gesproken over de Randstad Holland, nadat aanvankelijk door de heer J. Thörig aangekondigd was, dat een lezing over het Deltaplan gehouden zou worden. De heer Mesu meende dat dit een abuis was. Toen hij echter merkte, dat vele leden teleurgesteld waren, heeft hij toch over de Randstad Holland gesproken en na de pauze vra gen beantwoord. In 1850 had ons land 2'/a miljoen in woners, in 1900 waren het er al vijf miljoen en in 1950 tien miljoen. Voor uitgang van de medische wetenschap doet het sterftecijfer achteruitgaan, maar toeneming van het welvaartspeil zal het geboortecijfer op den duur doen afnemen, zodat ment een maximum-be volking van 14 tot 16 miljoen rekening gehouden moet worden. Thans wonen er in de randstad Holland, waarvan de grens over Dordrecht, Rot terdam, Den Haag, Leiden, Haarlem, IJmuiden, Amsterdam, 't Gooi, Utrecht en Gouda loopt, 4Vz miljoen mensen, maar over 20 jaar zullen het er zeker 6 miljoen zijn. Naar het westen kan niet uitgebreid worden, dus wordt het in het oosten gezocht. Voor Den Haag dicht in de buurt, want er wordt overwogen een satelietstad te bouwen van 125000 inwo ners. Omliggende plaatsen hebben hier tegen bezwaar, want zij zien liever de eigen gemeente uitgebreid voor het opnemen van het overschot van Den Haag. Dit zal waarschijnlijk ook goed koper zijn dan het stichten van een nieuwe stad. De regering heeft zich hierover nog niet geuit, dus een be slissing is nog niet genomen. Voor Amsterdam rekent men in de ko mende jaren op een overschot van een kwart miljoen mensen. Ten dele zul- lenn die ondergebracht kunnen worden langs de Zaan, in de richting van Hoorn en in de richting Weesp. Ook wordt ge dacht aan de Markerwaard en aan een stad van 125.000 inwoners, te stichten in de buurt van Beverwijk, waar te vens een groot deel van het personeel van de Hoogovens ondergebracht zal kunnen worden. Anderen zien deze stad liever in de buurt van Bodegraven, zo dat de inwoners niet uitsluitend op VERHUURINRICHTING STAAT VOOR U KLAAR met tafelzilver, tafellinnen, stoelen, tafels, serviezen, glaswerk, bars enz. Gratis thuisbezorgen. Baarn - Dalweg 18 - Telef. K 2954-3567 Depot A. VRAKKING, Beetzlaan 4, Telefoon 2223. GEBOREN Yolanda Jantina, dochter van P. H. Diermanse, militair en J. H. Quick, S. Stevinlaan 65. Henricus Gijsbertus, zoon van J. J. van Dalen, kantoorbediende en M. G. Voorburg, Kerkpad Z.Z. 78. Beatrix Marie, dochter van G. W. Rutten, militair en B. M. Pijpers, Gen. Spoorstraat 49. Harry Antonie, zoon van J. H, den Bes ten, timmerman en G. den Hartog, Beetzlaan 25. Sylvia Geertruida Eve- lina, dochter van W. Post, calculator en H. N. Maris, Waldeck Pyrmontlaan 1. Margaretha Gerarda, dochter van P. J. Wantenaar, landbouwer en A. H. van 't Klooster, Birkstraat 131. Olga Anja, dochter van A, Savelkoel, ana- lyst en A. A. Scheffer, Amersfoortse- straat 67. Ronald Willem, zoon v. W. van Ginkel, verzekeringsagent en C. G. Duiveman, Korenbloemstraat 25, Baarn. Ernst Marcel, zoon van P. A. Henschen, bedrijfsleider en G. J. Stein, Javalaan 7a, Baarn. Lucienne, dochter van F. Kohier, kunstschilder en M. C. P. van den Hengel, Kerkpad Z.Z. 21. Fran- ciscus Theodorus Joseph, zoon van F. T. M. Boereboom, automatiekhouder en W. Gijzen, Gen. Winkelmanstraat 69. ONDERTROUWD Klaas Jacob Boere- ma, assistent-boekhouder, Aagje Deken laan 7 en Adriana Sophia Gerritse, ver pleeghulp, Rubenslaan 1, De Bilt. Hans Hartog, verkoper, Star Numanstr. 48, Groningen en Christine Maria Flink, kantoorbediende, Julianalaan 8. OVERLEDENHendrika Wilhelmina Hilhorst, 46 jaar, zonder beroep, gehuwd met P. van Asselt, Kerkstraat 45. Grietje Kuijer, 87 jaar, zonder beroep, weduwe van A. van Doorn, Veenzoom 6. Antje Bakker, 67 jaar, zonder be roep, gehuwd met B. G. Meijer, In specteur Schreuderlaan 76. Hendrika van Schalkwijk, 73 jaar, zonder beroep, gehuwd met W. Bosman, Oude Grachtje 15. Geertrui Gijsbertje Schot, 72 jr., zonder beroep, weduwe van M. G. Rou- kens, Goudenregenlaan 130, Hilversum. Amsterdam georiënteerd zullen zijn. 't Gooi zal een overloop van 50.000 in woners hebben. Een deel hiervan kan men kwijt in Amersfoort en omgeving, dus ook in Soest. Verder wordt aan de Z.O.-polder, aan Nijkerk en aan Harderwijk gedacht, waarbij plannen bestaan voor het stichten van industrie- en in deze plaatsen. Utrecht kan niet uitbreiden naar De Bilt en Bilthoven, maar wel naar Maar- sen en Maarsseveen. Verder over de Utrechtse Heuvelrug naar Veenendaal en desnoods tussen de grote rivieren. Als Soest 60.000 tot 80.000 inwoners zal krijgen, dan zal ongetwijfeld ook een deel van de Utrechtse overloop in Soest belanden. HAMEA.f ruw of schraal Voor Rotterdam wordt gedacht aan de Prins Alexanderpolder en de Zuidplas- polder. Daar wil men 100.000 mensen huisvesten. Ook aan Brielle wordt ge dacht als plaats waar in de toekomst een 100.000 mensen zullen kunnen wo nen, die in het Rotterdamse havenge bied werken. Plannen voor Roosenburg en de Zuid-Hollandse eilanden mogen het Deltaplan niet doorkruisen, maar hier ziet men ook mogelijkheden. Daar bij moet er echter rekening mee gehou den worden, dat Rotterdam in de toe komst buitenhavens langs de Noord zee zal krijgen. Roosenburg zal dan haven- en industriegebied zijn. Deze plannen hangen nauw samen met de ontwikkeling van de bevolking in Bel gië, maar ook met de mogelijkheden die men overweegt om een goede ver binding over de rivieren tussen west en oosteuropa te maken. Daarvoor zal echter eerst het ijzeren gordijn opge trokken moeten worden. Bij het stellen van vragen is Soest niet ter sprake gekomen, hetgeen te ver wonderen is. GESLAAGD. De heer R. Baumal, dir. D'alco, behaalde j.1. zaterdagavond, in Dordrecht, de zwarte band judo 1ste Dan, afgenomen door de examencommissie van de N.J.J.B. De heer R. Baumal, die, evenals de Europese kampioen Anton Geesink, opleiding genoot bij de bekende Utrechtse judoleraar Van der Hoest, behaalde dit succes in de wel zeer kor te tijd van 3V2 jaar. grote sortering in vele prijsklassen. Soesterbergsestraat 20a - Telefoon 2379 SOESTER SCHAAKCLUB. Voor het clubkampioenschap 1960 wer den door de leden van de Soester Schaakclub de derde en vierde ronde afgewerkt. De uitslagen waren H. SchreuderA. van Dijk V2-V2. G. W. Geijtenbeek—G. v. Munster V2-V2. C. SamsomW. Benschop 1-0. G. van MunsterH. Schreuder 1-0. W. BenschopJ. K. v. Zijtveld 0-1. A. van DijkC. Samsom afgebroken. De laatste partij werd afgebroken in een iets gunstiger stand voor A. van Dijk. De partij tussen de heren Ben schop en v. Zijtveld (clubkampioen 1959) had een verrassend verloop. In glad gewonnen positie zag de heer Benschop een mat in drie zetten over het hoofd, waardoor de heer v. Zijtveld de over winning toch nog uit het vuur kon sle pen. Voor de vierde klasse van de Stichts- Gooise Schaakbond speelde het tweede tiental van de Soester Schaakclub een uitwedstrijd tegen Baarn 3. De verplet terende nederlaag, die het Soester team ook nu weer te slikken kreeg, wijst er op, dat het niet mogelijk is een reserve team van redelijke kracht op te stellen. Als men bedenkt, dat het tweede tien tal in de laagste klasse van de bond uitkomt, dan moet dit toch wel bedroe vend genoemd worden. Waar zitten de schakers in Soest De uitslagen van de wedstrijd tegen Baarn waren J. AndriesenC. van Dijk 1-0. R. KopenbergA. Hilhorst 0-1. D'. de JongB. Beuken 1-0. J. EekelC. van Munster 1-0. J. de BruinJ. J. W. Blom 1-0. J. FloorJ. J. Immerzeel 1-0. E. PatersA. van Zuilen 1-0. B. BroersH. Overgoor 1-0. B. HutJ. v. d. Waal 1-0. H. v. d. HoefF. J. Wamsteker 0-1. Vrijdag speelt het eerste tiental voor de tweede klasse van de S.G.S.B. in het Oranje Hotel tegen Huizen 1, de niet- gepromoveerde kampioen van vorig jaar, en bestuur en spelers rekenen op veel belangstelling voor deze wedstrijden. prijzen uitgereikt. Hieronder waren verschillende bekers. De uitslagen zijnAuto's1. M. Os kamp, 31 strafpunten. 2. G. Kruyff (73). 3. Mevr. Wesselink (88). 4. A. L. van Ee. De poedelprijs was voor de heer Steen beek, die 325 strafpunten had. Brommers 1. D. Eysink en D. Stro band (27). 2. G. J. Adema (350). Hij ont ving tevens een troostprijs. Zaterdagavond was er een gezellige avond in het restaurant van het Na tuurbad. De feestgangers werden ver welkomd door de heer J. C. Louman, die er zijn voldoening over uitsprak, dat zoveel ouders van hun belangstel ling blijk gaven. Het was een hockey-avond, dus een gezellige avond, waarbij een bal on der leiding van W. Helmerhorst voor de dansmuziek zorgde. Aan het verzoek van het bestuur om geen gebruik te maken van het zwembad is door alle aanwezigen gevolg gegeven. VOETBALUITSLAGEN. S.E.C. 1—Wilskracht 1 5—2 S.E.C. 2E.M.M. 2 (vriendsch.) 2—2. S.E.C. 4—Zeist 5 0—3. Avance 1B.D.C. 1 01. Victoria 4B.D.C. 3 21 B.D.C. 4Gooise Boys 4 06. B.D.C. 5Olympia 4 52. B.D.C. AS.D.O. C 9—0. BD.C. c—B.D.C. b 4—5. VOLLEYBAL S.V.V. Het eerste en tweede damesteam van de Soester Volleybal Vereniging speel- van dit jaar tegen Vios 3 en V.V.A. 5. De aanval, die het eerste team deed op de koppositie in de tweede klas, werd door de Viosdames resoluut af geslagen omdat de Soester dames in de tweede en derde set geen antwoord wisten op de harde serves, die de Vios aanvoerster afvuurde. In deze sets konden de rood-witten hierdoor niet in hun spel komen. De eerste set was een prachtig gelijkopgaande strijd waarin de beide teams elkaar niets toegaven. Steeds hadden de Amers- een steek voor het doel vallen. Hees speelde in de tweede helft groten deels op de helft van Valleivogels, maar de kansen werden niet benut omdat Hees geen schutters had. Na twintig minu ten mocht De Jong een vrije schop op de rand van het strafschopgebied nemen. Zijn boogbal kwam bij Bloe- mendaal terecht, die scoorde. De Vallei vogels ondernamen nu een stevig of fensief op het doel van Altena, maar de achterhoede was goed op dreef en er was geen doorkomen aan. Rechts binnen Hardeman scoorde het derde doelpunt en de Vallei vogels kwamen er nu niet meer aan te pas. Als Hees alle kansen benut had dan zou het wel 10-1 geworden zijn, maar nu bleef het 3-1. Ol Greeve selecteerde voor u het beste uit binnen- eri buitenland. Meubelen van aparte klasse, samengebracht op onze exclusieve afdeling „Greeve Select" TAFELTENNIS SHOT. Shot 1 speelde tegen het sterke Quick 1, dat nog ongeslagen was, dus het beloof de een spannende wedstrijd te worden. A. J. Broné van Quick stichtte nog al wat verwarring in het spel van de Shot-spelers en hij zegevierde in alle partijen. K. Wiss won twee partijen, Dasselaar en Van Doorn elk één en het dubbelspel werd verloren. Jammer was het, dat Van D'oorn de wedstrijd tegen van Vliet niet in winst kon omzetten. De game-uitslagen waren 21-18, 20-22 en 18-21. De einduitslag was 6-4 in het voordeel van Quick. Morgen speelt Shot 1 in Hilversum tegen Ahoy 1 en donderdag worden de wedstrijden Onder Ons 2Shot 2 (Hil versum), Shot 3P.O.R. 1 en Shot 4 U.B.T.V. 9, beide in Soestdijk, gespeeld. De overige uitslagen zijn Shot 2 B.T.T.C. 2 3-6. Huizen 2—Shot 3 5-5. SPIRIT SPEELT GELIJK. Spirit 2 kreeg bezoek van S.K.F. 2 en in de eerste helft van de wedstrijd kon geen der 24 speelsters en spelers de korf vinden. In de tweede helft nam S.K.F. de lei ding. Gerda Kunz bracht de stand op 11 en opnieuw nam S.K.F. een voor sprong. Nu zorgde J. Bitterling voor de gelijkmaker (22). Spirit 1 ging op bezoek bij S.K.V. 2 en Spirit speelde een vlotte en snelle wedstrijd tegen dit sterke ongeslagen twaalftal. S.K.V. was aanvankelijk iets in de meerderheid en drukte dit uit door een doelpunt. Mej. Rouwendaal maakte gelijk. In de tweede helft was Spirit sterker en met twee afstandsschoten bracht Brandsma de stand op 13. Toen kwam S.K.V. opzetten en slaagde erin twee maal te scoren en daardoor ongeslagen te blijven (33). Met deze uitslag kan vooral S.K.V. bijzonder Tevreden zijn. PUZZELRIT EN FEESTAVOND VAN M.FLC. De Mixed Hockey Club Soest heeft het week-end besteed aan het houden van een puzzelrit en een gezellige avond. Voor de puzzelrit starten 21 auto's en 3 bromfietsen zaterdagavond, om half zeven, in de Birkstraat. De route van 27 km voerde de deelnemers door Soest. Verschillende moeilijkheden moesten overwonnen worden, waarvan het drin ken van melk beslist niet de zwaarste was. Door de heer J. C. Louman, voor zitter van de hockeyclub, werden de foortse meisjes een kleine voorsprong maar steeds wisten de S.V.V.-dames deze weer in te lopen. Met 15-13 moes ten zij echter de eer aan de Vios-da- mes laten. De tweede en derde set verloren onze plaatsgenoten met 15-1 en 15-6. Het tweede damesteam deed het be ter in haar wedstrijd tegen V.V.A. 5. Met 3-0 wisten zij te zegevieren in een wedstrijd waarin bleek dat de V.V.A.- dames geen raad wisten met de ser ves van de tegenpartij. Met 15-2, 15-7 en 15-5 wisten de rood-witten in drie sets te winnen, waardoor zij het jaar 1959 goed besloten. <r^. C/3 U3 Gedipl. A.B.A.N.-Instructeur PARKLAAN 33 - SOEST TELEFOON 3982 (K 2955) U wordt gehaald en gebracht. NED. VROUWEN ELECTR. VER. De N.V.E.V. houdt morgenmiddag om half drie een kook- en bakdemonstratie, welke op de kerstdagen is ingesteld. De dames Jansen en De Vries zullen in de P.U.E.M.-keuken te Amersfoort tonen welke heerlijkheden men voor de feest dagen kan klaarmaken. Op dinsdag 22 december houden de dames van de N.V.E.V. in „Crescendo" de kerstviering. De declamatrice mevr. Lenie Dudok-van Lerver zal deze mid dag verzorgen. Mevr. G. Fransen-De Boer uit Baarn speelt deze middag piano. HEES WON VAN VALLEIVOGELS. Hees heeft met 31 gewonnen van Val leivogels in een wedstrijd, die sterk be heerst werd door de wind. Hees had deze in de eerste helft tegen en werd nogal eens in de verdediging gedrongen, maar een snelle uitval bood midvoor Ottens de kans het eerste doelpunt te scoren en nu kreeg Hees een over wicht. Toch zagen de Valleivogels kans enige malen op 't doel van Altena te schieten en met een van deze schoten hadden zij succes na 35 minuten maak te W. v. Vlaanderen gelijk. Kort daarop kreeg Hees enige mooie kansen, maar die werden niet benut en ook de Vallei vogels lieten nogal eens VfPMION STEENH0FF5TR 53 TEL 2842 SOEST INTERCLUBONTMOETING VAN TEMPO. De eerste interclubontmoeting tussen „Tempo" en „Volharding" heeft in Soestduinen plaats gehad. De tweede rit zal gehouden worden op het par cours van De Volharding in Huis ter Heide. Zes renners van Tempo waren naar Zundert voor het rijden van een wed strijd, zodat de besten ontbraken, maar ook De Volharding miste enkele cracks. Toch is de strijd in het voordeel van Tempo geëindigd. De vereniging, die in deze ontmoeting de meeste punten verzamelt krijgt een vaantje en de ren ners strijden om individuele prijzen. Vanaf de start nam Wim van Barne- veld bij de A-klasse de leiding en Adri v. d. Burgt nam in de B-klasse de kop, om die niet meer af te staan. Om de andere plaatsen is veel strijd geleverd en vooral het gevecht tussen Otto de Weerd en P. Berns van de Volhar ding was zeer vinnig. Pas in de twaalf de ronde moest De Weerd zijn rivaal laten schieten. Het rijden van H. Roedoe van de Vol harding viel op door het gemak waar mee hij over het parcours ging. In de eerste ronde lag hij op de vierde plaats en na de tweede ronde was hij al twee de. Even bedreigde hij Wil van Barne- veld, maar deze zag het gevaar, legde er nog een schepje bovenop en be hield de leiding. Bij de B-klasse werd het - na het uitvallen van R. Bohms van D'e Volharding - een Tempo-aange legenheid met Adri v. d. Burgt als eerste en Gert de Weerd op de tweede plaats. Nol de Heus van Tempo en A. Mildert van De Volharding gaven in de vierde en de tiende ronde op. Bij de C-klasse (aspiranten) was A. Roedoe van De Volharding heer en meester en hij won onbedreigd. De uitslag was A-klasse 1. Wil van Barneveld (Tempo), 15 ronden, 19Vs km in 54.05. 2. H. Roedoe (Volharding) 55.49. 3. P. Berns (Volharding) 57.42. 4. Otto de Weerd (Tempo) 59.08. 5. G. Daalhuizen (Volharding) 59.08. B-klasse 1. Adri v. d. Burgt (Tempo), 13 km in 37.27. 2. Gert de Weerd (Tem po) 41.36. 3. Bep Semper (Tempo) 45.10. 4. Ed de Lange (Tempo) 45.10. C-klasse 1. A. Roedoe (Volharding), 6V2 km in 20.35. 2. A. de Bruin (Vol harding). 3. Cor de Heus (Tempo). 4. A. Elings (Volharding). 5. Johnny Vis ser (Tempo). NIET ERG COLLEGIAAL. J. de G. kreeg een procesverbaal om dat hij uit een kleedlokaal van een fa briek de handschoenen van een mede arbeider wegnam. HANDBAL B.D.C. De elftallen van B.D.C. hebben het zon dag uitstekend gedaan. Dames 1 speel de tegen Laren en versloeg dit sterke elftal met 42. B.D.C. 2 - het pechelftal - deelde de punten met A.A.V. 1 door met 1-1 gelijk te spelen. De heren boekte hun eerste overwinning. Keeper De Bruin was nog geblesseerd en hij werd vervangen door Dijkman, die menig schot heeft moeten keren. Aanvankelijk ging de strijd gelijk op tot 6-6. Kort voor het eind wist B.D.C. nog eenmaal te scoren en won daar door met 7-6. Het was een tamelijk harde wedstrijd, maar er werd sportief gespeeld en in een hoog tempo. Aspiranten 1 stond bij de rust met 1-1 gelijk en won met 2-1 tegen Oranje uit Utrecht. Het tweede aspirantenteam had het zwaar te verduren tegen Achil- les maar won met 4-1. Alle elftallen hebben nu drie zaalwed strijden gespeeld. Dames 1 won 3 wed strijden met 18-7 punten. B.D.C. 2 won eenmaal (1-4). Het herenteam won eveneens eenmaal (16-20), aspiranten 1 won driemaal (18-3) en aspiranten 2 won eveneens driemaal (17-5). ve vs OLYMPIA VOLLEYBAL. De afgelopen week is door 3'S-O verloren. Het tweede trad zelfs tweemaal aan. De strifd tegen Giraffes werd v 3-1 de tweede tegen Spirit He^derdfherenteam snoept N.V.C. een puntje af en doo spelen. (2-2). Het 4e herenteam verloor met 3.0. Het tweede dame met 3-0 van Wilhelmina 2 met dezelfde cijfers van V Dames 3 won van Vios met Wovo 2 met 3-1. Het programma voor deze Woensdag Forto-Olympia (h B.G. S.V. 2—Olympia 4, BIGGEN- EN EIERMARKT. Op de Amersfoortse weekr vrijdag j-I- werden aangev stuks biggen in prijzen van ƒ60,— en 8 drachtige ze| 300,— tQt f 430,—. Op de eiermarkt werden 225 0 00 stuks. Hoendereieren tot 14,25. Middenprijs 1 per kg. 2,22 (basis 62 gra JUBILEUM. De Groninger Vereniging vie avond (woensdag) in de zaal land het tienjarig bestaan m voering van het toneelstuk beurd is, is geweest" van Jai De eigen toneelgroep zal di voeren. ACTIF DE MEERDERE VA! SOESTERBERG. Onder zeer grote belangstel Soesterberg zondag de bal len. Al direct werd in een tempo gespeeld. Actif was lijk in de aanval met zijn snelle vleugelspelers, doch als Ywema waren op hun Na een kwartier bij een l aanval schoot Bielefeld teg en kogelde Majoor de teru bal hard en onhoudbaar in Binnen 2 minuten had Actif ces, toen De Bree, bij een voor doel, de bal verkeerc schoen kreeg en Majoor, doe wen van spelers in de hoek Bij Soesterberg had Baard zijn goed gerichte schot gins Soesterberg oefende nu mee en de verdediging, in het n ven, gaf enkele corners cad werden weggewerkt. Zo ging de rust in met 0- Na de rust was Soesterberg vallend. De vleugelspelers Manschot waren zeer actie voorzetten, doch de Actif- was onpasseerbaar. Actif met zijn zeer goede spel oo der dan de Soesterberg- waar Preusser het grote was. Uit een goed genomen beerde Preusser, ver naar men, een kans te benutten formidabele kopbal ging n lat. Actif had enkele sec het einde nog succes uit die Sikking in de uiterste 0-3. Soesterberg 3A.P.W.C. 4 3 ALG. MILITAIRE PENSIC De afdeling Zeist-Soesterb< Algemene Militaire Pensioer donderdagavond in café in vergadering bijeen. Op deze vergadering, die g1 zocht, werd door de voorzit J. Bultsma, nadat de norn gingszaken waren afgehand< lichting gegeven op de j.1. in werking getreden Al duwen en Wezenwet. Uitvo de diverse punten der wet De gestelde vragen over e< werden door de spreker t< heid der vragenstellers bea Pyjamastof van zwa nendons,heerlijk warm. In mooie, kontrasteren de kleuren. Bijv. geel/ groen, tomaat/grijs, zwart/geel, aquarose. In twee breed- a ten, 70 cm br, MU^ per meter 80 cm br. per meter 1.10 Kerstpakket de uit crêpe tafellaken, lops vetjes. gers, 2 rode er kerstklokjes. meer tegelijk. Kerst gen I) Per pakl

Soester Courant | 1959 | | pagina 2